Yusuf Dinç ebedi aleme uğurlandı...

Beykoz İlçesinin spor camiasının duayen isimlerinden olan Beykoz Elmalıspor Kulüp Başkanı Yusuf Dinç ebedi aleme uğurlandı...

Beykoz Elmaspor denince akla gelen ilk isim olan Yusuf Başkan son ana kadar kulübünün hizmetinde olmasını bilmişti.

Dün ( Çarşamba ) vefat ede merhum Yusuf Dinç'in Cenaze Namazı Elmalı'da bulunan Hüseyin Saçaklı Caminde İkindi Namazını müteakiben kılındı.

Merhumu son yolculuğunda başta spor camiasından yoğun bir grubun yanı sıra Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, Ak Parti Beykoz ilçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç, Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Bakanı Oğuzhan Karaman, Beykoz Belediyesinin Spordan Sorumlu Başkan Yardımcısı Fatih Sağlam, Beykoz Belediye Meclisi Üyelerinden Recayi Çelik, İdris Kurt, Süha Pekkip gibi İlçe Yöneticileri, resmi kurum ve siyasi parti temsilcileri hazır bulundular.

Öte yandan Merhum Yusuf Dinç'in Cenaze töreninde spor dünyasından da yüksek bir katılım vardı...TFF Başkan Vekili, TASKK ve İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Üyeleri, TFF İstanbul İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, TÜFAD İstanbul Şube Başkanı Doç.Dr.Mehmet Yorulmazlar, Beykoz Kulüpler Birliği Başkanı Asım Özdemir ile hemen  tüm kulüplerden gelen temsilciler merhumu son yolculuğunda bırakmadılar.

Kılınan Cenaze Namazı sonrasında Yusuf Dinç'in tabutu Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ile Ali Düşmez'in omuzlarında Cenaze aracına kondu.

Cenazeye katılanların taziyelerini merhumun oğulları Atakan ve Fatih Dinç ile birlikte kardeşi eski Beykoz İl Genel Meclisi Üyelerinden Osman Bahri Dinç kabul ettiler.

71 Yaşında hayata veda eden Yusuf Dinç daha sonra Toygar Mezarlığına defnedildi.