Haftalık Bülten

TARİH STADYUM SAAT EV SAHİBİ MİSAFİR LİG GRUP SAHA KOM. SAĞLIK GÖR.
22.02.2019 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI 12:00 İSTANBULSPOR A.Ş. HATAYSPOR U21 U21 DOĞAN BEKER
22.02.2019 ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI 19:00 İSTANBULSPOR A.Ş. HATAYSPOR TFF 1.Lig TFF 1.Lig ORKUN KOÇAK
23.02.2019 00:00 BAYRAMPAŞA GAZİANTEPSPOR TFF 2.Lig TFF 2.Lig DURSUN ÇİL
23.02.2019 ATATÜRK OLİMPİYAT STADI 13:30 FATİH KARAGÜMRÜK ZONGULDAK KÖMÜRSPOR TFF 2.Lig TFF 2.Lig İLYAS KARACA
23.02.2019 BAŞAKŞEHİR A.Ş. 3.NOLU SAHA 12:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BURSASPOR U21 U21 ARİF SARIOĞLU
23.02.2019 BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM STADI 19:00 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BURSASPOR Spor Toto Süper Lig Spor Toto Süper Lig UFUK DEMİRKAYA
23.02.2019 TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI 13:30 B.ÇEKMECE TEPECİK ERGENE VELİMEŞE SPOR TFF 3.LİG TFF 3.LİG HİKMET CÖMERT
23.02.2019 YUSUF ZİYA ÖNİŞ STADI 13:30 SARIYER EYÜPSPOR TFF 2.Lig TFF 2.Lig HASAN SAĞLAM
23.02.2019 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI 14:00 KÜÇÜKYALI YELKEN DEVREK BLD. Spor Toto BAL Spor Toto BAL YASİN UYSAL
23.02.2019 MALTEPE HASAN POLAT STADI 13:30 SULTANBEYLİ BLD. OSMANİYE FUTBOL KULÜBÜ TFF 3.LİG TFF 3.LİG METİN AKSOY
24.02.2019 ÇATALCA STADI 13:30 ÇATALCASPOR BERGAMA BELEDİYESPOR TFF 3.LİG TFF 3.LİG RECEP ŞEN
24.02.2019 ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADI 19:00 GALATASARAY A.Ş. AKHİSARSPOR Spor Toto Süper Lig Spor Toto Süper Lig NİLÜFER DEMİRCİ
24.02.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 13:30 BAĞCILAR SPOR SERİK BLD.SPOR TFF 3.LİG TFF 3.LİG ALİM DEMİRYÜREK
24.02.2019 FLORYA METİN OKTAY DOĞAL ÇİM SAHA 12:00 GALATASARAY A.Ş. AKHİSARSPOR U21 U21 ALAEDDİN YAVAŞ
24.02.2019 YILDIZTABYA STADI 14:00 GAZİOSMANPAŞA BORNOVA YEŞİLOVA Spor Toto BAL Spor Toto BAL MURAT SÖNÜK
24.02.2019 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI 14:00 KARTALSPOR ÇORLU 1947 Spor Toto BAL Spor Toto BAL CEMAL SİVRİKAYA
24.02.2019 ÇAVUŞBAŞI SAHASI 14:00 ÇENGELKÖY KAVAKLISPOR Spor Toto BAL Spor Toto BAL MUZAFFER ZEREN
24.02.2019 MALTEPE HASAN POLAT STADI 14:00 MALTEPE BAŞİSKELE DOĞANTEPE Spor Toto BAL Spor Toto BAL AYGÜN CANTÜRK
24.02.2019 PENDİK STADI 13:30 PENDİKSPOR MANİSA BÜYÜKŞEHİR BLD. TFF 2.Lig TFF 2.Lig MUZAFFER IŞIK
25.02.2019 VODAFONE PARK 21:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. Spor Toto Süper Lig Spor Toto Süper Lig ALİ GÜN
25.02.2019 NEVZAT DEMİR TESİSLERİ SAHASI 12:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. FENERBAHÇE A.Ş. U21 U21 FERİDUN KOÇAK
23.02.2019 ÇATALCA STADI 11:00 ÇATALCASPOR SARIYER U14/B 31.GRUP RECEP ŞEN CAHİT ERGİN
23.02.2019 ÇATALCA STADI 13:00 ÇANAKÇA SEYMENKÖY 2. Amatör Lig 2.GRUP SELÇUK AKGÜMÜŞ CAHİT ERGİN
23.02.2019 ÇATALCA STADI 15:00 OVAYENİCE CELALİYE 2. Amatör Lig 2.GRUP SELÇUK AKGÜMÜŞ CAHİT ERGİN
23.02.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 09:30 BAŞAKŞEHİR KARTAL KÜÇÜKÇEKMECE U14/B 7.GRUP İSMAİL KABAKÇI AKAY YAYLAGÜL
23.02.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 11:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ 1907 A.Ç.ÇEŞME U16/B 16.GRUP İSMAİL KABAKÇI AKAY YAYLAGÜL
23.02.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 13:00 MERKEZ KAYAŞEHİR İZZETTİN U16/B 2.GRUP İSMAİL KABAKÇI AKAY YAYLAGÜL
23.02.2019 BOLLUCA STADI 15:00 BOLLUCA BÜYÜKÇEKMECE BLD. U19/1.Ligi 1.GRUP ZAFER YİĞİT MUĞDAT ADANAŞ
23.02.2019 BÜYÜKÇEKMECE STADI 15:00 İSTANBUL SOMA İSTANBUL TRABZON U16/A 4.GRUP OKTAY BÜYÜKÇOLAK RECEP ALİ DAKES
23.02.2019 GÜRPINAR STADI 15:00 GÜMÜŞPINAR DAĞYENİCE 2. Amatör Lig 2.GRUP ALAADDİN GÖKTAŞ
23.02.2019 GÜZELCE STADI 15:00 GÜZELCE GÜRPINAR U19/1.Ligi 1.GRUP ALİ RIZA TÖRE
23.02.2019 HADIMKÖY SAHASI 13:00 BAHÇEŞEHİR SPOR İSTANBUL BEYKENT SPOR U14/B 2.GRUP ÖZKAN BAŞAK
23.02.2019 HADIMKÖY SAHASI 15:00 ESENYURT İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U19/1.Ligi 1.GRUP ÖZKAN BAŞAK
23.02.2019 İHSANİYE STADI 15:00 Ç.İHSANİYE AVCILAR 1903 SPOR 2. Amatör Lig 2.GRUP ORKUN KOÇAK
23.02.2019 İZZETTİN STADI 11:00 DAĞYENİCE MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U14/A 1.GRUP RECEP ŞEN HÜSEYİN ŞAHİN
23.02.2019 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI 12:00 İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ BEYLİKDÜZÜ DEMİR U14/A 1.GRUP ÖZGÜR GÜREL ADEM BİLMEZ
23.02.2019 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI 15:00 BEYLİKGÜCÜSPOR BÜYÜKÇEKMECE BLD. U14/A 1.GRUP ÖZGÜR GÜREL ADEM BİLMEZ
23.02.2019 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI 15:00 MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA ALİBEYSPOR U16/A 2.GRUP ARİF SARIOĞLU
23.02.2019 SİLİVRİ STADI 13:00 SİLİVRİSPOR ŞİLE YILDIZ U19/1.Ligi 22.GRUP MESUT KÖK ZEKİ MAYIŞ
23.02.2019 SİLİVRİ STADI 15:00 AKÖRENKÖY ORTAKÖY SİLİVRİ 2. Amatör Lig 2.GRUP MESUT KÖK ZEKİ MAYIŞ
23.02.2019 TAŞOLUK STADI 15:00 ARNAVUTKÖY YAYLA TEPECİK ANADOLU U14/B 1.GRUP HASAN CEYLAN
23.02.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 09:30 K.K.BEKİR MEVLANA ORTAKÖY U14/B 13.GRUP MİTHAT USLU SADIK AYDIN
23.02.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 11:00 HAVATAŞ SPOR TOZKOPARAN BİRLİK U14/B 9.GRUP MİTHAT USLU SADIK AYDIN
23.02.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 13:00 ALBAYRAK İSTANBUL DEMİR U19/1.Ligi 13.GRUP FERDİ GÜNDOĞDU SADIK AYDIN
23.02.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 15:00 HAVATAŞ SPOR GÜNGÖRENSPOR U19/1.Ligi 9.GRUP FERDİ GÜNDOĞDU SADIK AYDIN
23.02.2019 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI 13:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR U14/A 9.GRUP FADIL KUŞ UFUK TAN GENÇ
23.02.2019 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI 15:00 YEŞİLPINAR BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR U14/B 15.GRUP FADIL KUŞ UFUK TAN GENÇ
23.02.2019 ALİBEYKÖY STADI 12:00 ALİBEYKÖYSPOR B.ÇEKMECE TEPECİK BGL U15 BGL U15
23.02.2019 ALİBEYKÖY STADI 14:00 ALİBEYKÖYSPOR B.ÇEKMECE TEPECİK BGL U16 BGL U16
23.02.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 09:30 AVCILAR 1903 SPOR AYAZAĞA U14/A 11.GRUP ELİF YURDUN TURAN YILDIRIMOĞLU
23.02.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 11:00 AVCILAR 1903 SPOR ESENYURT İNCİRTEPE U16/B 2.GRUP ELİF YURDUN TURAN YILDIRIMOĞLU
23.02.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 13:00 AVCILAR BELEDİYE İST. ESENLER TOKAT U14/B 3.GRUP ELİF YURDUN TURAN YILDIRIMOĞLU
23.02.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 15:00 AMBARLISPOR HALKALI U14/B 5.GRUP YÜKSEL KARABULUT TURAN YILDIRIMOĞLU
23.02.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 17:00 AVCILAR GENÇLİK (AFA) YILDIZ KANARYALAR U14/B 3.GRUP YÜKSEL KARABULUT TURAN YILDIRIMOĞLU
23.02.2019 B.J.K. FULYA SUNİ ÇİM SAHASI 13:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. SARIYER U12 Ligi 37.GRUP
23.02.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 09:30 BEŞTELSİZ FİLİZSPOR U14/B 19.GRUP MUSTAFA ATEŞ Z.BETÜL TUNÇERİZ
23.02.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 11:00 BAYRAMPAŞA DEMİR 5 MEVSİM GENÇLİK U14/A 11.GRUP MUSTAFA ATEŞ Z.BETÜL TUNÇERİZ
23.02.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 13:00 TUNASPOR ÇELİKTEPE U14/A 11.GRUP MUSTAFA ATEŞ Z.BETÜL TUNÇERİZ
23.02.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 12:00 MAHMUTBEY İSTANBUL FETİH 1453 U14/B 21.GRUP SEZGİN PİLİÇ ENGİN E. ŞEN
23.02.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 13:30 GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA TEKNİK U19/1.Ligi 3.GRUP SEZGİN PİLİÇ ENGİN E. ŞEN
23.02.2019 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI 15:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR BEYOĞLUSPOR 2. Amatör Lig 6.GRUP SEZGİN PİLİÇ ENGİN E. ŞEN
23.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 09:00 TRABZON 1453 SPOR YENİ ÖZKARTAL U16/B 8.GRUP SABRİ KOÇAK ALİ T. KOÇAK
23.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 11:00 BAĞCILAR EVREN İSTANBUL BALKAN SPOR U16/B 16.GRUP SABRİ KOÇAK ALİ T. KOÇAK
23.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 13:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ YENİ ORTABAYIR U16/B 18.GRUP SABRİ KOÇAK ALİ T. KOÇAK
23.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 15:00 GÜNEŞLİ ALBAYRAK U14/A 3.GRUP SABRİ KOÇAK ALİ T. KOÇAK
23.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 09:30 BAKIRKÖYSPOR YILDIZ U14/A 7.GRUP ÖNDER DENLİ YUSUF ÖZSOY
23.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 11:00 İSTANBUL BARIŞSPOR ÖZALİBEYKÖY U16/A 6.GRUP ÖNDER DENLİ YUSUF ÖZSOY
23.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 13:00 ALTINOVA BEZİRGANBAHÇE U16/A 12.GRUP ALİM ÖZDEMİR YUSUF ÖZSOY
23.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 15:00 AKYEL SPOR SİYAVUŞPAŞA U16/A 8.GRUP ALİM ÖZDEMİR YUSUF ÖZSOY
23.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 17:00 BAKIRKÖY 1903 MERKEZEFENDİ U14/A 7.GRUP ALİM ÖZDEMİR YUSUF ÖZSOY
23.02.2019 BALAT SUNİ ÇİM SAHA - 2 16:00 FATİH KARAGÜMRÜK ESENLER EROKSPOR U12 Ligi 37.GRUP
23.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 09:00 CEVATPAŞA GEDİKPAŞA U16/B 16.GRUP ŞENER MENGENE ZEYNEP Ö. SANCAR
23.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 11:00 TUNASPOR İST. ESENLER TOKAT U19/1.Ligi 15.GRUP ŞENER MENGENE ZEYNEP Ö. SANCAR
23.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 13:00 MURATPAŞA KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U16/B 4.GRUP ŞENEL MENGENE ZEYNEP Ö. SANCAR
23.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 15:00 BAYRAMPAŞA DEMİR ALTINYILDIZ U19/1.Ligi 15.GRUP ERKAN ŞENER ZEYNEP Ö. SANCAR
23.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 17:00 İSTANBUL BAFRA CEVİZLİSPOR U16/B 10.GRUP ERKAN ŞENER ZEYNEP Ö. SANCAR
23.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 09:00 YENİ LEVENT KONAKLAR CFS BAĞCILAR U16/B 18.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ HALUK BİLGİ
23.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 11:00 ORTAKÖY KUŞTEPE U19/1.Ligi 5.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ HALUK BİLGİ
23.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 13:00 ETİLER KARTALSPOR YENİŞEHİR 2. Amatör Lig 6.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ HALUK BİLGİ
23.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 15:00 ETİLERSPOR SARIYER MADEN 2. Amatör Lig 4.GRUP ZEKİ YÜCETÜRK HALUK BİLGİ
23.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 17:00 SARIYER F.S.M. SİİRT İST.Y.SELİM U16/B 12.GRUP ZEKİ YÜCETÜRK HALUK BİLGİ
23.02.2019 BEYOĞLU STADI 09:00 EMİREFENDİ MALKOÇOĞLU SPOR U16/B 18.GRUP ÜNAL ERDEM HÜSEYİN ARPACI
23.02.2019 BEYOĞLU STADI 10:45 ÇIKSALIN SPOR SÖĞÜTLÜÇEŞME U16/A 12.GRUP ÜNAL ERDEM HÜSEYİN ARPACI
23.02.2019 BEYOĞLU STADI 12:30 PİYALEPAŞA SEFAKÖY U19/1.Ligi 5.GRUP RAHİM ŞENGÜN HÜSEYİN ARPACI
23.02.2019 BEYOĞLU STADI 15:30 ARNAVUTKÖY BLD. İSTANBUL AĞRI SPOR SAL KLASMAN GRUBU B GRUBU RAHİM ŞENGÜN HÜSEYİN ARPACI
23.02.2019 BEYOĞLU STADI 17:30 T.TAYFUN SEYRANTEPE YEŞİLCE U16/B 8.GRUP RAHİM ŞENGÜN HÜSEYİN ARPACI
23.02.2019 CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ 09:30 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ GÜRZAFER U14/B 5.GRUP ENVER SİNANOĞLU YAŞAR YILDIRIM
23.02.2019 CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ 11:00 SULTANGAZİ TEPEBAĞ KÜLTÜR U14/A 3.GRUP ENVER SİNANOĞLU YAŞAR YILDIRIM
23.02.2019 CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ 13:00 SULTANGAZİ İSMETPAŞA BAKIRKÖY ASLAN U16/B 12.GRUP ENVER SİNANOĞLU YAŞAR YILDIRIM
23.02.2019 CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ 15:00 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ İSTANBUL GÜNGÖREN U19/1.Ligi 5.GRUP ENVER SİNANOĞLU YAŞAR YILDIRIM
23.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 09:30 ANADOLU ESENYURT SPOR GÜRPINAR U14/B 1.GRUP FERİT BEREKET NEZAHAT DOĞAN
23.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 11:00 ESENYURT YEŞİLESENYURT U14/A 1.GRUP FERİT BEREKET NEZAHAT DOĞAN
23.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 13:00 ESENYURT GÜMÜŞHANE ÇATALCASPOR U16/B 1.GRUP ORHAN UĞUN NEZAHAT DOĞAN
23.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 15:00 ESENYURT ÖRNEK İ.Y. AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16/B 2.GRUP ORHAN UĞUN NEZAHAT DOĞAN
23.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 17:00 ESEN BAYBURT MERKEZ KAYAŞEHİR U14/B 2.GRUP ORHAN UĞUN NEZAHAT DOĞAN
23.02.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 12:00 RAMİ TÜRK TELEKOMSPOR U14/B 13.GRUP MİTHAT USLU CÜNEYT ÇIRPAN
23.02.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 14:00 RAMİ BAKIRKÖYSPOR U19/1.Ligi 5.GRUP MURAT SÖNÜK CÜNEYT ÇIRPAN
23.02.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 16:00 ŞAFAKSPOR KARTALTEPE U14/B 5.GRUP MURAT SÖNÜK CÜNEYT ÇIRPAN
23.02.2019 EYÜP KARADOLAP SAHASI 11:00 YEŞİLPINAR ARNAVUTKÖY BLD. U19/1.Ligi 7.GRUP SEDAT FEDAKAR
23.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 11:00 ZEYTİNBURNU 1957 THY U14/B 3.GRUP MEHMET KARAGÖZ ŞENOL YAHŞİ
23.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 13:00 BATI TRAKYA OSMANİYE İSTİKLAL U16/A 10.GRUP MEHMET KARAGÖZ ŞENOL YAHŞİ
23.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 15:00 İSTANBUL KASTAMONU DAVUTPAŞA U14/A 5.GRUP SELAMİ SARIYER ŞENOL YAHŞİ
23.02.2019 FERİKÖY STADI 13:00 FERİKÖY A.PARSELLER U16/A 12.GRUP ERDAL EMRE
23.02.2019 FERİKÖY STADI 15:00 FERİKÖY KOCASİNAN U19/1.Ligi 8.GRUP ERDAL EMRE
23.02.2019 FLORYA METİN OKTAY SAHASI 14:00 GALATASARAY A.Ş. BAYRAMPAŞA U12 Ligi 36.GRUP
23.02.2019 GAZİ MAHALLESİ SAHASI 10:00 GAZİ MAHALLESİ BAHÇELİEVLER SOĞANLI U14/A 5.GRUP BİLGİN ÖZEN MERT MATYAR
23.02.2019 GAZİ MAHALLESİ SAHASI 11:30 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ ÇELİKTEPE ÜMİT U14/B 9.GRUP BİLGİN ÖZEN MERT MATYAR
23.02.2019 GAZİ MAHALLESİ SAHASI 13:00 GAZİ MAHALLESİ ÇELİKTEPE ÜMİT U19/1.Ligi 3.GRUP BİLGİN ÖZEN MERT MATYAR
23.02.2019 GAZİ MAHALLESİ SAHASI 15:00 YENİ ÖZKARTAL KOCAMUSTAFAPAŞA 2. Amatör Lig 6.GRUP BİLGİN ÖZEN MERT MATYAR
23.02.2019 GÖKTÜRK SAHASI 13:00 KEMER FK YENİKÖY U14/A 5.GRUP SEÇKİN ŞEREF
23.02.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 10:30 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ ŞİRİNTEPE U16/B 12.GRUP İLHAN ALBAYRAK BATUHAN ERDOĞAN
23.02.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 12:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI BAYRAMPAŞA DOĞAN U16/B 10.GRUP ALİM DEMİRYÜREK BATUHAN ERDOĞAN
23.02.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 14:00 GENÇOSMAN GÖKTÜRKSPOR U16/B 14.GRUP ALİM DEMİRYÜREK BATUHAN ERDOĞAN
23.02.2019 HALKALI ETAP STADI 09:30 ATAKENT 2015 KAĞITHANE U14/B 11.GRUP SEDAT DUMAN FARUK EROL
23.02.2019 HALKALI ETAP STADI 11:00 HALKALI ASLANORDU GENÇLİK U16/B 6.GRUP SEDAT DUMAN FARUK EROL
23.02.2019 HALKALI ETAP STADI 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. YENİBOSNA U16/A 10.GRUP SEDAT DUMAN FARUK EROL
23.02.2019 HALKALI ETAP STADI 15:00 AVCILAR GÜMÜŞPALA ALEMDAR 2. Amatör Lig 6.GRUP SEDAT DUMAN FARUK EROL
23.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 09:00 SEKBANLAR SPOR İKİTELLİ U16/A 8.GRUP KEMAL SAKAOĞLU FATİH SIKILMAZ
23.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 11:00 FATİH KARAGÜMRÜK ESENLER EROKSPOR U14/B 31.GRUP KEMAL SAKAOĞLU FATİH SIKILMAZ
23.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 13:00 ŞEHZADEBAŞI BAŞAKŞEHİR U19/1.Ligi 11.GRUP KEMAL SAKAOĞLU FATİH SIKILMAZ
23.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 15:00 BEŞYÜZEVLER İSTANBUL GÜMÜŞHANE U19/1.Ligi 7.GRUP KEMAL SAKAOĞLU FATİH SIKILMAZ
23.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 17:00 GÜNGÖREN ATLETİK BAHÇEKÖY SPOR U14/B 9.GRUP KEMAL SAKAOĞLU FATİH SIKILMAZ
23.02.2019 İBB ESENLER STADI 09:00 ESENLER KENTYILDIZ Y.GÜNEŞ U14/B 11.GRUP HASAN DURAN MUSTAFA ÇIRAK
23.02.2019 İBB ESENLER STADI 10:45 HASİP DİNÇSOY İÖO HÜR.GÜCÜ U14/A 9.GRUP HASAN DURAN MUSTAFA ÇIRAK
23.02.2019 İBB ESENLER STADI 12:30 ESENLER KARTALTEPE U19/1.Ligi 9.GRUP MEHMET TORUN MUSTAFA ÇIRAK
23.02.2019 İBB ESENLER STADI 15:30 İSTANBUL SİNOP IRMAKSPOR SAL KLASMAN GRUBU B GRUBU MEHMET TORUN MUSTAFA ÇIRAK
23.02.2019 İBB ESENLER STADI 17:30 OLİMPİYAT KÜÇÜKPAZAR 2. Amatör Lig 10.GRUP MEHMET TORUN MUSTAFA ÇIRAK
23.02.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 09:00 MERTER ATEŞTUĞLA SPOR U16/B 6.GRUP ALAEDDİN YAVAŞ
23.02.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 11:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF GÜZELHİSAR U16/B 4.GRUP ALAEDDİN YAVAŞ
23.02.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA R.HİSARI 2. Amatör Lig 4.GRUP ALAEDDİN YAVAŞ
23.02.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 15:00 ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ ALTINASLAR 2. Amatör Lig 8.GRUP EDİP BOZAN
23.02.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 17:00 BAHÇELİEVLER FATİH 2. Amatör Lig 12.GRUP EDİP BOZAN
23.02.2019 İ.T.Ü. STADYUMU (AYAZAĞA KAMPÜSÜ) 12:00 İ.T.Ü. MOLLA AŞKI 2. Amatör Lig 10.GRUP ENGİN AYDOĞAN
23.02.2019 İFA SAHASI 09:00 İFA GÜNGÖRENSPOR U14/A 3.GRUP REFİK BAYRAKÇI FATİH KOÇAK
23.02.2019 İFA SAHASI 11:00 İFA SEYRANTEPE OF U19/1.Ligi 3.GRUP REFİK BAYRAKÇI FATİH KOÇAK
23.02.2019 İFA SAHASI 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK İSTANBUL ERZİNCANSPOR 2. Amatör Lig 12.GRUP REFİK BAYRAKÇI FATİH KOÇAK
23.02.2019 İFA SAHASI 15:00 İSTANBUL ARTVİN BÜYÜK ÜMİTLER 2. Amatör Lig 8.GRUP REFİK BAYRAKÇI FATİH KOÇAK
23.02.2019 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI 15:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN RUMELİ İDMANYURDU U16/B 14.GRUP ÜNAL ÖZKAN ÇEVRİM
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI 12:30 ABİDEİ HÜRRİYET OLİMPİYAT U16/B 4.GRUP ALİ TURGUT ARIK
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI 16:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT ES.KULÜP ATLETİK U14/B 21.GRUP ALPER SEVİNC
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 11:00 ARENA OLİMPİK GSK ARNAVUTKÖY BLD. U14/A 9.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY EROL AKBAYRAK
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 13:00 NURTEPE ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT 2. Amatör Lig 4.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY EROL AKBAYRAK
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 15:00 ARENA OLİMPİK GSK İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ 2. Amatör Lig 10.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY EROL AKBAYRAK
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 09:00 FATİH SULTAN MEHMET ALEMDAR U16/B 12.GRUP ALPER SEVİNC MURAT DURMUŞ
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 11:00 GÜNYAMAÇ TERAZİDERE U16/B 8.GRUP ALPER SEVİNC MURAT DURMUŞ
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 13:00 ASLANTEPE BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U16/A 12.GRUP ALPER SEVİNC MURAT DURMUŞ
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 15:00 ASLANTEPE ŞİŞLİ ANADOLU 2. Amatör Lig 10.GRUP SEDAT FEDAKAR MURAT DURMUŞ
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 17:00 HAMİDİYESPOR KİLYOS U14/B 17.GRUP SEDAT FEDAKAR MURAT DURMUŞ
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI 13:00 YENİKÖY ATIŞALANISPOR U19/1.Ligi 13.GRUP EROL KELLECİ
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI 15:00 SEYRANTEPE OF İSTANBUL ATAKENT U14/B 17.GRUP EROL KELLECİ
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 09:00 YAHYA KEMAL SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK U16/A 6.GRUP ÜNAL ÖZKAN ÇEVRİM MEHMET ERDEM
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 11:00 İST.BAYBURT B.EVLER FUTBOL ATLETİK U16/A 4.GRUP ÜNAL ÖZKAN ÇEVRİM MEHMET ERDEM
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 13:00 YENİ ORTABAYIR İSTANBUL BARIŞSPOR 2. Amatör Lig 8.GRUP GÜRCAN URAL MEHMET ERDEM
23.02.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 15:00 HARMANTEPE ZEYTİNBURNU 2. Amatör Lig 12.GRUP GÜRCAN URAL MEHMET ERDEM
23.02.2019 KANARYA SAHASI 13:00 KANARYA AZİM GİRESUN EMEKSAN U14/B 13.GRUP FERHAT KAYA
23.02.2019 KANARYA SAHASI 15:00 KANARYA NESLİŞAH U16/B 18.GRUP FERHAT KAYA
23.02.2019 KANARYA SAHASI 17:00 İSTANBUL DEMİR AYAZAĞA ESEN U14/B 17.GRUP FERHAT KAYA
23.02.2019 KASIMPAŞA KEMERBURGAZ SENTETİK SAHA 11:00 KASIMPAŞA A.Ş. AYTEMİZ ALANYASPOR ELİT U17 ELİT U17
23.02.2019 KASIMPAŞA KEMERBURGAZ SENTETİK SAHA 13:00 KASIMPAŞA A.Ş. AYTEMİZ ALANYASPOR ELİT U19 ELİT U19
23.02.2019 KASIMPAŞA KEMERBURGAZ SENTETİK SAHA 16:00 KASIMPAŞA A.Ş. EYÜPSPOR U12 Ligi 37.GRUP
23.02.2019 KİLYOS STADI 11:30 GÜMÜŞDERE ÖZ YARIMBURGAZ U14/B 15.GRUP TURGUT EKMEKÇİ
23.02.2019 KİLYOS STADI 13:00 R.KAVAĞI ÇAYIRGÜCÜ U16/B 10.GRUP TURGUT EKMEKÇİ
23.02.2019 KİLYOS STADI 15:00 REŞİTPAŞA EROĞLU U19/1.Ligi 15.GRUP TURGUT EKMEKÇİ
23.02.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 11:00 HALKALI TAŞTEPE YILDIRIMBOSNA U16/A 4.GRUP MELİH ARICAN EBUBEKİR GÜVEN
23.02.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE ÇAYIRBAŞI U19/1.Ligi 11.GRUP MELİH ARICAN EBUBEKİR GÜVEN
23.02.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 15:00 HALKALI TAŞTEPE ŞİŞLİ GENÇLİK 2. Amatör Lig 12.GRUP MELİH ARICAN EBUBEKİR GÜVEN
23.02.2019 KÜÇÜKKÖY STADI 12:00 KÜÇÜKKÖY OKMEYDANI FETİH U16/A 4.GRUP BURHAN KAYA TALHA ERYAZICI
23.02.2019 KÜÇÜKKÖY STADI 14:00 K.K.BEKİR MEVLANA KAĞITHANE U19/1.Ligi 9.GRUP BURHAN KAYA TALHA ERYAZICI
23.02.2019 KÜÇÜKKÖY STADI 16:00 GOP.ŞEMSİPAŞA ÖZ Y.SELİM U19/1.Ligi 9.GRUP BURHAN KAYA TALHA ERYAZICI
23.02.2019 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ 13:00 GERÇEK KUZEY ÖRNEKTEPE U14/A 5.GRUP CENK KARATAŞ ERDAL GÜVENÇ
23.02.2019 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ 14:30 ŞİŞLİ YAYLA YILDIZTABYA MİMARSİNAN U14/B 15.GRUP CENK KARATAŞ ERDAL GÜVENÇ
23.02.2019 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ 16:00 ŞİŞLİ GENÇLİK ATIŞALANISPOR U14/B 3.GRUP CENK KARATAŞ ERDAL GÜVENÇ
23.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 11:00 MERKEZEFENDİ SULTANGAZİ U19/1.Ligi 11.GRUP ÖMER ÇAYLI MUSTAFA KUNDUZCU
23.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 13:00 BEŞTELSİZ ZEYTİNBURNU ZAFER 2. Amatör Lig 4.GRUP ÖMER ÇAYLI MUSTAFA KUNDUZCU
23.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 15:00 YEŞİLILGAZ ATEŞTUĞLA SPOR 2. Amatör Lig 12.GRUP ÖMER ÇAYLI ERHAN ALGÜL
23.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 17:00 TELSİZ KARADENİZ U16/B 8.GRUP MURAT SÖNÜK ERHAN ALGÜL
23.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 19:00 IRMAKSPOR AKŞEMSETTİN U16/B 10.GRUP MURAT SÖNÜK ERHAN ALGÜL
23.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 09:00 FATİH YAYLA İSTANBULSPOR KULÜBÜ U16/B 4.GRUP ONUR ERZİNCAN M.ŞEFİK ŞENGÜL
23.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 11:00 YEŞİLILGAZ İSTANBUL ARTVİN U16/B 16.GRUP ONUR ERZİNCAN M.ŞEFİK ŞENGÜL
23.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 13:00 ÇELİKSPOR KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ 2. Amatör Lig 4.GRUP ONUR ERZİNCAN M.ŞEFİK ŞENGÜL
23.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 15:00 GÜZELHİSAR ALTINOK 2. Amatör Lig 8.GRUP OKTAY DÜZDİREK M.ŞEFİK ŞENGÜL
23.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 17:00 VARDAR SARIYER BLD. U19/1.Ligi 7.GRUP OKTAY DÜZDİREK M.ŞEFİK ŞENGÜL
23.02.2019 ORHAN KEÇELİ STADI 12:00 SARIYER BAYRAMPAŞA BGL U15 BGL U15
23.02.2019 ORHAN KEÇELİ STADI 14:00 SARIYER BAYRAMPAŞA BGL U16 BGL U16
23.02.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 09:00 ÇAYIRBAŞI HARMANTEPE U14/B 9.GRUP ALEV TERZİ ERDEM TUNÇ
23.02.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 10:45 POLİGON FETHİYE GÜNGÖREN DOĞUŞ 2. Amatör Lig 6.GRUP ALEV TERZİ ERDEM TUNÇ
23.02.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 12:30 KİREÇBURNU BAYAN AMED SPORTİF FAAL. KADINLAR LİGİ KADINLAR LİGİ EROL KELLECİ
23.02.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 15:30 ORTAKÖY DİKİLİTAŞ SAL KLASMAN GRUBU B GRUBU ALEV TERZİ ERDEM TUNÇ
23.02.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 09:00 SULTANMURAT AVCILAR GÜMÜŞPALA U16/B 6.GRUP FAHRETTİN UYANIK VOLKAN YILDIRIM
23.02.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 11:00 KOSOVA GÜÇSPOR KOCAMUSTAFAPAŞA U16/A 10.GRUP FAHRETTİN UYANIK VOLKAN YILDIRIM
23.02.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 13:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK HÜR.EĞİTİM U14/B 15.GRUP FAHRETTİN UYANIK VOLKAN YILDIRIM
23.02.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 15:30 SEFAKÖY ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U14/B 7.GRUP FAHRETTİN UYANIK VOLKAN YILDIRIM
23.02.2019 SEYİT ATEŞ STADI 11:00 HAZNEDARSPOR YEŞİLESENYURT U19/1.Ligi 7.GRUP RECEP YILDIZ SEFA U. ÖZBAKIR
23.02.2019 SEYİT ATEŞ STADI 13:00 ŞAFAK 76 SÜTLÜCE U14/B 11.GRUP RECEP YILDIZ SEFA U. ÖZBAKIR
23.02.2019 SEYİT ATEŞ STADI 15:00 HAZNEDARSPOR SİMURG SPOR U14/A 7.GRUP RECEP YILDIZ SEFA U. ÖZBAKIR
23.02.2019 YILDIZTABYA STADI 11:00 GAZİOSMANPAŞA GÖKTÜRK SARAYSPOR U14/B 7.GRUP BASRİ BAKMAZ ENGİN AKÇAY
23.02.2019 YILDIZTABYA STADI 13:00 YILDIZTABYA Z.YILDIZ U16/A 8.GRUP BASRİ BAKMAZ ENGİN AKÇAY
23.02.2019 YILDIZTABYA STADI 15:00 GAZİOSMANPAŞA KEMERBURGAZ U19/1.Ligi 11.GRUP BASRİ BAKMAZ ENGİN AKÇAY
23.02.2019 ZARA EKİNLİ STADI 09:30 ZARA EKİNLİ GAZİOSMANPAŞA BARBAROS U14/B 21.GRUP ALİ ÖZTÜRK SEYİT AHMET HAZ
23.02.2019 ZARA EKİNLİ STADI 11:00 ASLAN YUVASI İSTANBUL GÜNGÖREN U14/A 11.GRUP ALİ ÖZTÜRK SEYİT AHMET HAZ
23.02.2019 ZARA EKİNLİ STADI 13:00 SULTANGÜCÜ SELVİSPOR U16/B 6.GRUP ALİ ÖZTÜRK SEYİT AHMET HAZ
23.02.2019 ZARA EKİNLİ STADI 15:00 ZARA EKİNLİ AYAZAĞA U19/1.Ligi 13.GRUP ALİ ÖZTÜRK SEYİT AHMET HAZ
23.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 09:30 EROĞLU ESENLER U14/A 9.GRUP HAMDİ ALİ KANGAL TUĞRUL ÇELEBİ
23.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 11:00 ZEYTİNBURNU ZAFER İSTANBUL SİNOP U16/B 14.GRUP HAMDİ ALİ KANGAL TUĞRUL ÇELEBİ
23.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 13:00 DAMLASPOR İST.GENÇLERBİRLİĞİ U16/A 6.GRUP HAMDİ ALİ KANGAL TUĞRUL ÇELEBİ
23.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 15:00 Y.GÜNEŞ BAĞCILAR G.GÜCÜ 2. Amatör Lig 10.GRUP HAMDİ ALİ KANGAL TUĞRUL ÇELEBİ
23.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 17:00 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET BEŞYÜZEVLER U14/A 7.GRUP HAMDİ ALİ KANGAL TUĞRUL ÇELEBİ
23.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 09:00 İSTANBUL ESNAF SPOR TAŞDELENSPOR U16/B 20.GRUP AYHAN KENARCI VEDAT DOĞAN
23.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 11:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI SULTANBEYLİ U16/B 22.GRUP AYHAN KENARCI VEDAT DOĞAN
23.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 12:30 HAYDARPAŞA DEMİR SOĞUKSUSPOR U14/B 25.GRUP CEMAL SİVRİKAYA VEDAT DOĞAN
23.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 15:30 KAVACIK İSTANBUL SAHİL SPOR SAL KLASMAN GRUBU B GRUBU CEMAL SİVRİKAYA VEDAT DOĞAN
23.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 17:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ ÜSKÜDAR 1919 SPOR U14/B 25.GRUP CEMAL SİVRİKAYA VEDAT DOĞAN
23.02.2019 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI 16:00 ATALAR AYDINLISPOR U14/B 26.GRUP HAYDAR KARA
23.02.2019 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI 17:30 KARTALSPOR ORTAÇEŞME U19/1.Ligi 17.GRUP HAYDAR KARA
23.02.2019 ÇAKMAK SAHASI 12:00 ÖZATAŞEHİR ÖMERLİSPOR 2. Amatör Lig 18.GRUP YAHYA GÜLMÜŞ SİNAN C. KESKİN
23.02.2019 ÇAKMAK SAHASI 14:00 KARABEKİRSPOR ÇENGELKÖY U19/1.Ligi 19.GRUP YAHYA GÜLMÜŞ SİNAN C. KESKİN
23.02.2019 ÇAKMAK SAHASI 16:00 TOKATKÖY DOĞANGÜNEŞ 2. Amatör Lig 18.GRUP YAHYA GÜLMÜŞ SİNAN C. KESKİN
23.02.2019 DOLAYOBA SAHASI 12:30 DOLAYOBA ÇAKMAKSPOR U19/1.Ligi 21.GRUP CENGİZ FENERCİ MEHMET KOÇAK
23.02.2019 DOLAYOBA SAHASI 14:30 DOLAYOBA SELİMİYE U14/A 15.GRUP CENGİZ FENERCİ MEHMET KOÇAK
23.02.2019 DUDULLU STADI 12:30 DUDULLU DÜZCE KADIN KADINLAR LİGİ KADINLAR LİGİ MUZAFFER IŞIK MELİKE AKTAŞ
23.02.2019 DUDULLU STADI 14:30 DUDULLU PAŞABAHÇE U19/1.Ligi 17.GRUP MUZAFFER IŞIK MELİKE AKTAŞ
23.02.2019 FENERBAHÇE LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ 11:00 FENERBAHÇE A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. ELİT U17 ELİT U17
23.02.2019 FENERBAHÇE LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ 13:00 FENERBAHÇE A.Ş. BEŞİKTAŞ A.Ş. ELİT U19 ELİT U19
23.02.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 11:00 GÜLENSU SPOR KAVACIK U19/1.Ligi 21.GRUP KENAN ÇELİK MURAT DURMAZ
23.02.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 13:00 1923 ESENKENT BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI U14/B 23.GRUP KENAN ÇELİK MURAT DURMAZ
23.02.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 14:30 ESENKENT ATAŞEHİRGÜCÜ U16/B 24.GRUP BURAK KARAHAN MURAT DURMAZ
23.02.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 16:00 GÜLSUYU SANCAKTEPE U16/B 26.GRUP BURAK KARAHAN MURAT DURMAZ
23.02.2019 İÇERENKÖY SAHASI 10:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR ACIBADEM ÜSKÜDAR U16/A 14.GRUP MUZAFFER ZEREN A.ERKİN BOYRAZ
23.02.2019 İÇERENKÖY SAHASI 11:30 LİBADE YELDEĞİRMENİ U16/A 16.GRUP MUZAFFER ZEREN A.ERKİN BOYRAZ
23.02.2019 İÇERENKÖY SAHASI 13:00 KAYIŞDAĞI ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U19/1.Ligi 19.GRUP SAİT DİNEK A.ERKİN BOYRAZ
23.02.2019 İÇERENKÖY SAHASI 15:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR ÇİĞDEMSPOR 2. Amatör Lig 16.GRUP SAİT DİNEK A.ERKİN BOYRAZ
23.02.2019 KARABEKİR SAHASI 11:00 ŞİLE YILDIZ PENDİKSPOR U12 Ligi 35.GRUP METİN KÖSE HANEFİ MEMİŞ
23.02.2019 KARABEKİR SAHASI 12:00 SULTANBEYLİ BLD. FENERBAHÇE A.Ş. U12 Ligi 35.GRUP METİN KÖSE HANEFİ MEMİŞ
23.02.2019 KARABEKİR SAHASI 13:00 SANCAKTEPE BLD. ÜMRANİYESPOR U12 Ligi 35.GRUP METİN KÖSE HANEFİ MEMİŞ
23.02.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 10:30 KARTAL 1949 GENÇLİK ÇENGELKÖY U14/B 23.GRUP SERCAN GÖKCAN ERKAN ÇAKAR
23.02.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 12:00 KARTAL ELÇİ KANLICA U16/B 23.GRUP SERCAN GÖKCAN ERKAN ÇAKAR
23.02.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 14:00 SAPANBAĞLARI ATAŞEHİR YONCASPOR 2. Amatör Lig 16.GRUP MUSA AYDINKAN ERKAN ÇAKAR
23.02.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 16:00 K.CEVİZLİ G.GÜCÜ BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ 2. Amatör Lig 14.GRUP MUSA AYDINKAN ERKAN ÇAKAR
23.02.2019 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI 11:00 ÇUBUKLU GÜMÜŞSUYU U16/A 16.GRUP FUAT DEMİR MUSTAFA ÖZTÜRK
23.02.2019 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI 13:00 KAVACIK ÜNALANSPOR U14/B 23.GRUP FUAT DEMİR MUSTAFA ÖZTÜRK
23.02.2019 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI 15:00 RÜZGARLIBAHÇE ÇEKMEKÖY ÇARŞI 2. Amatör Lig 14.GRUP FUAT DEMİR MUSTAFA ÖZTÜRK
23.02.2019 KAYNARCA SAHASI 13:00 KAYNARCA YENİSAHRA U16/B 24.GRUP MEHMET UZDU HASAN TOSUN
23.02.2019 KAYNARCA SAHASI 15:00 ANADOLU KARTALLARI KAVAKPINAR 2. Amatör Lig 18.GRUP MEHMET UZDU HASAN TOSUN
23.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 11:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK U16/A 14.GRUP MUSTAFA DAŞ ERAY GÖBEL
23.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 12:30 FİKİRTEPE DUMLUPINAR KÜÇÜKYALI YELKEN U16/B 22.GRUP MUSTAFA DAŞ ERAY GÖBEL
23.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 14:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK TAÇSPOR U19/1.Ligi 21.GRUP TURAN TAŞ ERAY GÖBEL
23.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 16:00 ATLAS YILDIZ SPOR FENERYOLU 2. Amatör Lig 14.GRUP TURAN TAŞ ERAY GÖBEL
23.02.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 10:45 İSTANBUL SAHİL SPOR SELİMİYE U19/1.Ligi 19.GRUP YAKUP ŞAHİN HÜSEYİN AVCIBAŞI
23.02.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 12:30 MALTEPE GİRNE GENÇLİK U19/1.Ligi 17.GRUP YAKUP ŞAHİN HÜSEYİN AVCIBAŞI
23.02.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 14:30 BOSTANCI 1877 ALEMDAĞ U16/B 20.GRUP ERKAN EROL HÜSEYİN AVCIBAŞI
23.02.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 16:00 İDEALTEPESPOR BULVARSPOR U19/1.Ligi 17.GRUP ERKAN EROL HÜSEYİN AVCIBAŞI
23.02.2019 ORTAÇEŞME SAHASI 15:00 ORTAÇEŞME ÇAKMAKSPOR U14/A 13.GRUP ALİ AK
23.02.2019 PAŞABAHÇE STADI 15:00 BEYKOZ 1908 BAŞIBÜYÜKSPOR U16/A 14.GRUP KAZIM AK
23.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 12:00 PENDİKSPOR EYÜPSPOR BGL U15 BGL U15
23.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 14:00 PENDİKSPOR EYÜPSPOR BGL U16 BGL U16
23.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 16:00 PENDİK ÇAMLIK SPOR RÜZGARLIBAHÇE KADINLAR LİGİ KADINLAR LİGİ MURAT KUMAŞ RUHİ DENİZERİ
23.02.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 10:30 KURTKÖYSPOR KARTALSPOR U14/A 15.GRUP MURAT KUMAŞ AHMET AYDIN
23.02.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 12:00 PENDİK VELİBABA PENDİK DOĞAN U16/A 16.GRUP MURAT KUMAŞ AHMET AYDIN
23.02.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 14:00 İSTANBUL SAHİL SPOR DUDULLU U14/A 13.GRUP MURAT DOĞAN AHMET AYDIN
23.02.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 15:30 PENDİK ESENYALI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR U16/A 14.GRUP MURAT DOĞAN AHMET AYDIN
23.02.2019 SARIGAZİ STADYUMU 12:00 SANCAKTEPE BLD. ESENLER EROKSPOR BGL U15 BGL U15
23.02.2019 SARIGAZİ STADYUMU 14:00 SANCAKTEPE BLD. ESENLER EROKSPOR BGL U16 BGL U16
23.02.2019 SARIGAZİ STADYUMU 16:00 SARIGAZİ ONAYSPOR U14/B 27.GRUP SEVGİ YALÇIN CENGİZ COŞKUN
23.02.2019 SARIGAZİ STADYUMU 17:30 SARIGAZİ ÖRNEK GENÇLİK U16/B 22.GRUP SEVGİ YALÇIN CENGİZ COŞKUN
23.02.2019 SELİMİYE STADI 13:30 ÜSKÜDAR SALACAK İÇERENKÖY İ.Y. U14/B 27.GRUP ALİ GÜN TAMER AKGÜN
23.02.2019 SELİMİYE STADI 15:00 BAĞLARBAŞI MODAFEN U16/A 16.GRUP CAN TELCİ TAMER AKGÜN
23.02.2019 SELİMİYE STADI 16:30 SELAMSIZ ACIBADEM ÜSKÜDAR 2. Amatör Lig 18.GRUP CAN TELCİ TAMER AKGÜN
23.02.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 13:00 SULTANBEYLİ BLD. KOCAELİSPOR BGL U15 BGL U15
23.02.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 15:00 SULTANBEYLİ BLD. KOCAELİSPOR BGL U16 BGL U16
23.02.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 16:30 SANCAKTEPE ZİGANA CEVİZLİ ANADOLU U16/B 26.GRUP MELİK ÖZÇAKAR
23.02.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 12:00 TUZLASPOR KASTAMONUSPOR BGL U15 BGL U15
23.02.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 14:00 TUZLASPOR KASTAMONUSPOR BGL U16 BGL U16
23.02.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 16:00 TUZLA GENÇLERGÜCÜ BEYLERBEYİ U16/B 24.GRUP ABDULLAH AYATA
23.02.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 11:00 ÜMRANİYESPOR GENÇLERBİRLİĞİ ELİT U17 ELİT U17
23.02.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 13:00 ÜMRANİYESPOR GENÇLERBİRLİĞİ ELİT U19 ELİT U19
23.02.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 15:00 ÜMRANİYE HEKİMBAŞI FK 1864 2. Amatör Lig 16.GRUP FERİDUN KOÇAK ERKAN ÇETİNAY
23.02.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 17:00 YAMANSPOR KARTAL ÇAVUŞOĞLU U14/B 22.GRUP FERİDUN KOÇAK ERKAN ÇETİNAY
23.02.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 12:30 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR FATİH VATAN SPOR KADINLAR LİGİ KADINLAR LİGİ AYGÜN CANTÜRK REMZİ KANAN
23.02.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 14:30 ERENKÖY ACAR SULTAN MEHMED HAN 2. Amatör Lig 16.GRUP AYGÜN CANTÜRK REMZİ KANAN
23.02.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 16:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR GÜLENSU SPOR U14/B 29.GRUP AYGÜN CANTÜRK REMZİ KANAN
24.02.2019 BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI 16:00 B.ÇEKMECE TEPECİK ÇATALCASPOR U12 Ligi 36.GRUP OKTAY BÜYÜKÇOLAK
24.02.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 11:00 MERKEZ KAYAŞEHİR BEYOĞLU YENİÇARŞI U19/1.Ligi 12.GRUP AHMET KAPLAN AKAY YAYLAGÜL
24.02.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 13:00 BAŞAKŞEHİR DAVUTPAŞA U16/A 11.GRUP AHMET KAPLAN AKAY YAYLAGÜL
24.02.2019 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 15:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ M.KEMALPAŞA U19/1.Ligi 6.GRUP AHMET KAPLAN AKAY YAYLAGÜL
24.02.2019 BOLLUCA STADI 11:00 BOLLUCA ESENYURT GÜMÜŞHANE U14/B 1.GRUP ZAFER YİĞİT TURGUT COŞKUN
24.02.2019 BOLLUCA STADI 13:00 BOLLUCA ESEN BAYBURT U16/A 2.GRUP ZAFER YİĞİT TURGUT COŞKUN
24.02.2019 BOLLUCA STADI 15:00 ARNAVUTKÖY ANADOLU ESENYURT SPOR 2. Amatör Lig 3.GRUP ZAFER YİĞİT TURGUT COŞKUN
24.02.2019 GÜZELCE STADI 13:00 GENÇOBA SPOR ALİBEYSPOR U14/B 1.GRUP ELİF YURDUN SERCAN BARIŞ
24.02.2019 GÜZELCE STADI 15:00 GÜZELCE AMBARLISPOR U16/B 1.GRUP ELİF YURDUN SERCAN BARIŞ
24.02.2019 HADIMKÖY SAHASI 15:00 BAHÇEŞEHİR SPOR BÜYÜKÇEKMECE BLD. U16/A 2.GRUP ADNAN KARATAŞ
24.02.2019 İZZETTİN STADI 11:00 KESTANELİK TAŞOLUK U14/B 2.GRUP ORKUN KOÇAK HÜSEYİN ŞAHİN
24.02.2019 İZZETTİN STADI 13:00 ÇATALCASPOR HALİDE EDİP ADIVAR U19/1.Ligi 22.GRUP RECEP ŞEN HÜSEYİN ŞAHİN
24.02.2019 İZZETTİN STADI 15:00 GÖKÇEALİ ÇELTİKKÖY 2. Amatör Lig 1.GRUP RECEP ŞEN HÜSEYİN ŞAHİN
24.02.2019 KARACAKÖY SAHASI 13:00 ÖZ ÖRENCİK KÖYÜ SAYALAR SPOR 2. Amatör Lig 1.GRUP SELÇUK AKGÜMÜŞ
24.02.2019 KARACAKÖY SAHASI 15:00 KARACAKÖY BLD. YALIKÖY 2. Amatör Lig 1.GRUP SELÇUK AKGÜMÜŞ
24.02.2019 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI 15:00 BEYLİKDÜZÜ YAKUPLU DAĞYENİCE U16/B 3.GRUP ALAADDİN GÖKTAŞ AHMET ÇOBAN
24.02.2019 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI 09:30 B.Ç.M.SİNAN ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U14/B 2.GRUP OKTAY BÜYÜKÇOLAK RECEP ALİ DAKES
24.02.2019 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI 11:00 B.Ç.M.SİNAN ANADOLU ESENYURT SPOR U16/B 1.GRUP OKTAY BÜYÜKÇOLAK RECEP ALİ DAKES
24.02.2019 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI 13:00 B.ÇEKMECE TEPECİK BAYRAMPAŞA U14/B 30.GRUP MELİH ARICAN RECEP ALİ DAKES
24.02.2019 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI 15:00 TEPECİK ANADOLU KARAAĞAÇ 2. Amatör Lig 3.GRUP MELİH ARICAN RECEP ALİ DAKES
24.02.2019 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI 13:00 SİLİVRİ KADIKÖY ESENYURT KARTAL 2. Amatör Lig 3.GRUP BURHANETTİN EKİNCİ
24.02.2019 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI 15:00 SELİMPAŞA ORMANLI KÖYÜ SPOR 2. Amatör Lig 3.GRUP BURHANETTİN EKİNCİ
24.02.2019 SİLİVRİ STADI 12:30 ALİBEYSPOR YENİ LEVENT KONAKLAR KADINLAR LİGİ KADINLAR LİGİ MESUT KÖK ZEKİ MAYIŞ
24.02.2019 SİLİVRİ STADI 14:30 GÜMÜŞYAKA AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ 2. Amatör Lig 1.GRUP MESUT KÖK ZEKİ MAYIŞ
24.02.2019 TAŞOLUK STADI 15:00 ARNAVUTKÖY YAYLA ŞİŞLİ GENÇLİK U16/B 11.GRUP RECEP YILDIZ MUĞDAT ADANAŞ
24.02.2019 TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI 12:00 B.ÇEKMECE TEPECİK ALİBEYKÖYSPOR BGL U17 BGL U17
24.02.2019 TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI 14:00 B.ÇEKMECE TEPECİK ALİBEYKÖYSPOR BGL U19 BGL U19
24.02.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 09:00 BAĞCILAR ORDU GÜNGÖRENSPOR U16/A 7.GRUP FERDİ GÜNDOĞDU OSMAN KÖZEN
24.02.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 11:00 ALBAYRAK ARNAVUTKÖY BLD. U16/A 9.GRUP FERDİ GÜNDOĞDU OSMAN KÖZEN
24.02.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 13:00 ÖZGENSPOR KANARYA AZİM U16/B 11.GRUP BURHAN KAYA OSMAN KÖZEN
24.02.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 15:00 GEDİKPAŞA GÜMÜŞDERE 2. Amatör Lig 5.GRUP BURHAN KAYA OSMAN KÖZEN
24.02.2019 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI 17:00 ATIŞALANISPOR ARENA OLİMPİK GSK U16/B 7.GRUP BURHAN KAYA OSMAN KÖZEN
24.02.2019 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI 11:00 FİŞEKSPOR ATEŞTUĞLA SPOR U14/B 8.GRUP ÖZCAN SERBEST CÜNEYT ÇIRPAN
24.02.2019 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI 13:00 AKŞEMSETTİN KOCAMUSTAFAPAŞA U14/A 10.GRUP ÖZCAN SERBEST CÜNEYT ÇIRPAN
24.02.2019 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI 15:00 A.PARSELLER GÜZELTEPE U14/A 2.GRUP ÖZCAN SERBEST CÜNEYT ÇIRPAN
24.02.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 15:00 DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT YEŞİLESENYURT U16/B 3.GRUP HİKMET CÖMERT TURAN YILDIRIMOĞLU
24.02.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 17:00 ESENYURT KARTAL KARADENİZ U14/B 18.GRUP HİKMET CÖMERT TURAN YILDIRIMOĞLU
24.02.2019 AYAZAĞA ATATÜRK STADI 15:00 AYAZAĞA ESEN MAHMUTŞEVKETPAŞA 2. Amatör Lig 7.GRUP ENGİN AYDOĞAN
24.02.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 11:00 BAKIRKÖY ASLAN B.EVLER FUTBOL ATLETİK U14/B 12.GRUP MEHMET DİŞİSAĞLAM Z.BETÜL TUNÇERİZ
24.02.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 12:30 CEVATPAŞA TAŞLITARLA SPOR U14/B 14.GRUP MEHMET DİŞİSAĞLAM Z.BETÜL TUNÇERİZ
24.02.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 14:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ÇAPA U14/B 20.GRUP SEFA ILGAZ Z.BETÜL TUNÇERİZ
24.02.2019 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ 15:30 ŞİRİNEVLER İSTANBUL SOMA U14/A 6.GRUP SEFA ILGAZ Z.BETÜL TUNÇERİZ
24.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 09:00 CFS BAĞCILAR BAĞCILAR EĞİTİM U14/B 16.GRUP NUMAN COŞKUN ENGİN E. ŞEN
24.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 10:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL ÇIKSALIN SPOR U14/A 2.GRUP NUMAN COŞKUN ENGİN E. ŞEN
24.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 12:00 BAĞCILAR SPOR SİLİVRİSPOR U14/B 30.GRUP NUMAN COŞKUN ENGİN E. ŞEN
24.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 13:30 GÜNEŞLİ ZEYTİNBURNU 1957 U16/B 15.GRUP SABRİ KOÇAK ENGİN E. ŞEN
24.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 15:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ OSMANİYE İSTİKLAL U19/1.Ligi 10.GRUP SABRİ KOÇAK ENGİN E. ŞEN
24.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 17:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ İKİTELLİ U19/1.Ligi 2.GRUP SABRİ KOÇAK ENGİN E. ŞEN
24.02.2019 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI 09:00 FERAHEVLER KAĞITHANE U16/B 13.GRUP YASİN ALİMLER ERDEM TUNÇ
24.02.2019 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI 11:00 YENİKÖY ESENLER KENTYILDIZ U16/A 1.GRUP YASİN ALİMLER ERDEM TUNÇ
24.02.2019 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI 13:00 YILDIZ KANARYALAR GAZİOSMANPAŞA U16/A 1.GRUP ALEV TERZİ ERDEM TUNÇ
24.02.2019 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI 15:00 POLİGON FETHİYE İSTANBUL BULANCAK U19/1.Ligi 6.GRUP ALEV TERZİ ERDEM TUNÇ
24.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 09:00 BAKIRKÖY GENÇLİK İSTANBUL BARIŞSPOR U14/B 6.GRUP DOĞAN BEKER BATUHAN ERDOĞAN
24.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 11:00 THY BAHÇEKÖY SPOR U16/B 15.GRUP DOĞAN BEKER BATUHAN ERDOĞAN
24.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 13:00 BAKIRKÖYSPOR EYÜP ÇIRÇIR İMAR U16/A 9.GRUP SELAMİ SARIYER BATUHAN ERDOĞAN
24.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 15:00 ALTINOVA TERAZİDERE U19/1.Ligi 8.GRUP SELAMİ SARIYER BATUHAN ERDOĞAN
24.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 17:00 AKYEL SPOR SÖĞÜTLÜÇEŞME U14/A 2.GRUP SELAMİ SARIYER BATUHAN ERDOĞAN
24.02.2019 BALAT SUNİ ÇİM SAHA 12:30 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BALIKESİRSPOR BALTOK ELİT U14 ELİT U14
24.02.2019 BALAT SUNİ ÇİM SAHA 14:30 MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BALIKESİRSPOR BALTOK ELİT U16 ELİT U16
24.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 09:30 İSTANBUL BAFRA K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF U14/B 4.GRUP RAMAZAN TUNCERİZ MURAT SANCAR
24.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 11:00 TUNASPOR SARIYER BLD. U16/A 7.GRUP RAMAZAN TUNCERİZ MURAT SANCAR
24.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 13:00 İSTANBUL BAFRA YILDIZTABYA U19/1.Ligi 12.GRUP ŞENER MENGENE MURAT SANCAR
24.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 15:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ HASKÖY U19/1.Ligi 6.GRUP ŞENER MENGENE MURAT SANCAR
24.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 17:00 ÖZ Y.SELİM ŞİŞLİ YAYLA U16/B 9.GRUP ŞENER MENGENE MURAT SANCAR
24.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 11:00 SİMURG SPOR SEFAKÖY U16/B 9.GRUP HASAN SAĞLAM HALUK BİLGİ
24.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 12:30 DİKİLİTAŞ SULTANGÜCÜ U14/B 12.GRUP HASAN SAĞLAM HALUK BİLGİ
24.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 14:00 YILDIZ HAVATAŞ SPOR U16/A 9.GRUP ÜNAL ÖZKAN ÇEVRİM HALUK BİLGİ
24.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 16:00 MURADİYE İST.GENÇLERBİRLİĞİ U19/1.Ligi 14.GRUP ÜNAL ÖZKAN ÇEVRİM HALUK BİLGİ
24.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 18:00 ULUSSPOR KEMERBURGAZ U16/B 5.GRUP ÜNAL ÖZKAN ÇEVRİM HALUK BİLGİ
24.02.2019 BEYOĞLU STADI 09:00 BEYOĞLU YENİÇARŞI GÜNGÖREN DOĞUŞ U14/B 8.GRUP ÇETİN SALTAR ERDAL GÜVENÇ
24.02.2019 BEYOĞLU STADI 10:45 SÜTLÜCE GÜRZAFER U16/B 17.GRUP ÇETİN SALTAR ERDAL GÜVENÇ
24.02.2019 BEYOĞLU STADI 12:30 ÇIKSALIN SPOR K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF U19/1.Ligi 6.GRUP DURSUN ÇİL ERDAL GÜVENÇ
24.02.2019 BEYOĞLU STADI 15:30 ATLAS SPOR ALBAYRAK SAL KLASMAN GRUBU A GRUBU DURSUN ÇİL ERDAL GÜVENÇ
24.02.2019 BEYOĞLU STADI 18:00 EMİREFENDİ 1907 A.Ç.ÇEŞME U14/B 16.GRUP DURSUN ÇİL ERDAL GÜVENÇ
24.02.2019 CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ 13:00 İSTANBUL FETİH 1453 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT U16/B 13.GRUP KEMAL SAKAOĞLU TALHA ERYAZICI
24.02.2019 CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ 15:00 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ ÖRNEKTEPE U16/A 5.GRUP KEMAL SAKAOĞLU TALHA ERYAZICI
24.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 09:00 ESENYURT ACAR İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U16/A 2.GRUP MELİH ARICAN ADEM BİLMEZ
24.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 11:00 ESENYURT ŞİRİNEVLER U16/A 10.GRUP MELİH ARICAN ADEM BİLMEZ
24.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 13:00 ESENYURT İNCİRTEPE ESENYURT ÖRNEK İ.Y. 2. Amatör Lig 3.GRUP ALİ RIZA TÖRE ADEM BİLMEZ
24.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 15:00 ESENKENT GENÇLİK MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA 2. Amatör Lig 1.GRUP ALİ RIZA TÖRE ADEM BİLMEZ
24.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 17:00 ESENYURT ACAR İSTANBUL KAYAŞEHİR U14/A 2.GRUP ALİ RIZA TÖRE ADEM BİLMEZ
24.02.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 13:00 YENİBOSNA FERİKÖY U14/A 4.GRUP UFUK TAN GENÇ
24.02.2019 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI 15:00 RAMİ ŞEHZADEBAŞI U16/B 7.GRUP UFUK TAN GENÇ
24.02.2019 EYÜP KARADOLAP SAHASI 15:00 KARADOLAPSPOR BAYRAMPAŞA DEMİR U16/B 5.GRUP ÜNAL ERDEM
24.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 09:00 KADIRGA TRABZON 1453 SPOR U14/B 18.GRUP MUSTAFA ATEŞ NEVİN ÇAPKIN
24.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 10:30 FATİH YAYLA SİYAVUŞPAŞA U14/A 4.GRUP MUSTAFA ATEŞ NEVİN ÇAPKIN
24.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 12:00 SİİRT İST.Y.SELİM İSTANBUL KAYAŞEHİR U19/1.Ligi 14.GRUP MEHMET KARAGÖZ NEVİN ÇAPKIN
24.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 14:00 ALTINAY FİŞEKSPOR 2. Amatör Lig 9.GRUP MEHMET KARAGÖZ NEVİN ÇAPKIN
24.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 16:00 Y.S.SELİM BOYACIKÖY SPOR 2. Amatör Lig 9.GRUP MEHMET KARAGÖZ NEVİN ÇAPKIN
24.02.2019 FLORYA METİN OKTAY SAHASI 13:30 GALATASARAY A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. ELİT U14 ELİT U14
24.02.2019 FLORYA METİN OKTAY SAHASI 15:30 GALATASARAY A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. ELİT U16 ELİT U16
24.02.2019 GAZİ MAHALLESİ SAHASI 09:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR AVCILAR GENÇLİK (AFA) U16/B 5.GRUP OKTAY DÜZDİREK MERT MATYAR
24.02.2019 GAZİ MAHALLESİ SAHASI 11:00 GAZİ MAHALLESİ PİYALEPAŞA U16/A 3.GRUP OKTAY DÜZDİREK MERT MATYAR
24.02.2019 GAZİ MAHALLESİ SAHASI 13:00 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR RUMELİ İDMANYURDU U14/B 12.GRUP OKTAY DÜZDİREK MERT MATYAR
24.02.2019 GAZİ MAHALLESİ SAHASI 15:00 GENÇOSMAN CEVİZLİSPOR 2. Amatör Lig 11.GRUP OKTAY DÜZDİREK MERT MATYAR
24.02.2019 GÖKTÜRK SAHASI 13:00 GÖKTÜRK SARAYSPOR Y.GÜNEŞ U16/B 5.GRUP SEÇKİN ŞEREF SEYİT AHMET HAZ
24.02.2019 GÖKTÜRK SAHASI 15:00 GÖKTÜRKSPOR ÇIRÇIR 2. Amatör Lig 7.GRUP SEÇKİN ŞEREF SEYİT AHMET HAZ
24.02.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 09:00 TOZKOPARAN BİRLİK VEFASPOR U16/B 9.GRUP ÖZER BAKBAK ERHAN ALGÜL
24.02.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 10:45 HAZNEDARSPOR ÇELİKTEPE U16/A 3.GRUP ÖZER BAKBAK ERHAN ALGÜL
24.02.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 12:30 İSTANBUL GÜNGÖREN HAMİDİYESPOR U16/A 5.GRUP MEHMET TORUN ERHAN ALGÜL
24.02.2019 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI 14:30 GÜNGÖREN DOĞUŞ KAĞITHANE SADABAD U16/B 17.GRUP MEHMET TORUN ERHAN ALGÜL
24.02.2019 HALKALI ETAP STADI 09:30 İSTANBUL TRABZON HALİLRIFATPAŞA U14/B 20.GRUP EDİP BOZAN VOLKAN İPEK
24.02.2019 HALKALI ETAP STADI 11:00 BEZİRGANBAHÇE HALİÇ U14/A 8.GRUP EDİP BOZAN VOLKAN İPEK
24.02.2019 HALKALI ETAP STADI 13:00 ÖZ YARIMBURGAZ FLORYA SPOR U16/B 7.GRUP EDİP BOZAN VOLKAN İPEK
24.02.2019 HALKALI ETAP STADI 15:00 İSTANBUL TRABZON HALKALI U19/1.Ligi 10.GRUP EDİP BOZAN VOLKAN İPEK
24.02.2019 HALKALI ETAP STADI 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U14/B 6.GRUP EDİP BOZAN VOLKAN İPEK
24.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 09:00 SEKBANLAR SPOR OKMEYDANI FETİH U14/A 10.GRUP ENVER SİNANOĞLU FATİH SIKILMAZ
24.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 10:30 SEKBANLAR SPOR İST.BAYBURT U19/1.Ligi 12.GRUP ENVER SİNANOĞLU FATİH SIKILMAZ
24.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 12:30 BAYRAMPAŞA SARIYER BGL U17 BGL U17
24.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 14:30 BAYRAMPAŞA SARIYER BGL U19 BGL U19
24.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 16:30 İSTANBUL GİRESUN ÖZ GAYRETTEPE SPOR 2. Amatör Lig 7.GRUP RAMAZAN TUNCERİZ FATİH SIKILMAZ
24.02.2019 İBB ESENLER STADI 09:00 ESENLER ÇELİKSPOR U16/A 3.GRUP İLHAN ALBAYRAK MUSTAFA ÇIRAK
24.02.2019 İBB ESENLER STADI 10:45 ES.KULÜP ATLETİK BAHÇELİEVLER SOĞANLI U16/A 11.GRUP İLHAN ALBAYRAK MUSTAFA ÇIRAK
24.02.2019 İBB ESENLER STADI 12:30 ÖZ Y.SELİM ALTINYILDIZ 2. Amatör Lig 11.GRUP GÜRCAN URAL MUSTAFA ÇIRAK
24.02.2019 İBB ESENLER STADI 15:30 YENİKÖY KÜÇÜKKÖY SAL KLASMAN GRUBU A GRUBU GÜRCAN URAL MUSTAFA ÇIRAK
24.02.2019 İBB ESENLER STADI 17:30 ESENLER TURGUTREİS ŞAFAK 76 2. Amatör Lig 11.GRUP GÜRCAN URAL MUSTAFA ÇIRAK
24.02.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 10:00 BAHÇELİEVLER İ.Y. SULTANMURAT 2. Amatör Lig 11.GRUP ÖMER ÇAYLI YUSUF ÖZSOY
24.02.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 12:00 ESENLER EROKSPOR SANCAKTEPE BLD. BGL U17 BGL U17
24.02.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 14:00 ESENLER EROKSPOR SANCAKTEPE BLD. BGL U19 BGL U19
24.02.2019 İBB ŞENLİKKÖY STADI 16:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI SEKBANLAR SPOR SAL KLASMAN GRUBU A GRUBU ÖMER ÇAYLI YUSUF ÖZSOY
24.02.2019 İFA SAHASI 09:30 İKİTELLİ ÇAĞRIM MARMARA 1907 U14/A 8.GRUP İSMAİL KABAKÇI VOLKAN YILDIRIM
24.02.2019 İFA SAHASI 11:00 İSTANBUL SİNOP KEMERBURGAZ U14/B 16.GRUP İSMAİL KABAKÇI VOLKAN YILDIRIM
24.02.2019 İFA SAHASI 13:00 ATAKENT GELİŞİM ABİDEİ HÜRRİYET U14/A 8.GRUP ALİ KÖPRÜLÜ VOLKAN YILDIRIM
24.02.2019 İFA SAHASI 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME YENİBOSNA U19/1.Ligi 2.GRUP ALİ KÖPRÜLÜ VOLKAN YILDIRIM
24.02.2019 İFA SAHASI 17:00 YENİYÜZYIL GENÇLİK KAĞITHANE ÇAĞLAYAN U14/B 10.GRUP ALİ KÖPRÜLÜ VOLKAN YILDIRIM
24.02.2019 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI 13:00 KUŞTEPE KARTALTEPE U16/A 1.GRUP SEDAT FEDAKAR EROL AKBAYRAK
24.02.2019 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI 15:00 HÜR.EĞİTİM ESENAY 2. Amatör Lig 5.GRUP SEDAT FEDAKAR EROL AKBAYRAK
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI 13:00 SARIYER F.S.M. TERAZİDERE U14/B 14.GRUP
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI 15:00 YENİ ORTABAYIR YENİ ÖZKARTAL U14/B 4.GRUP
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 13:00 HÜR.GÜCÜ HAZNEDAR ÇETİNKAYA U16/B 9.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY ŞENOL YAHŞİ
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 15:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI NESLİŞAH 2. Amatör Lig 5.GRUP ERDOĞAN KIRIMTAY ŞENOL YAHŞİ
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 09:00 FATİH SULTAN MEHMET BAYRAMPAŞA DOĞAN U14/B 10.GRUP ZEKİ YÜCETÜRK MURAT DURMUŞ
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 10:30 GÜNYAMAÇ BAĞCILAR G.GÜCÜ U14/B 6.GRUP ZEKİ YÜCETÜRK MURAT DURMUŞ
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 12:00 İST.BAYBURT ALTINOVA U14/A 6.GRUP ZEKİ YÜCETÜRK MURAT DURMUŞ
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI 11:00 SEYRANTEPE OF BAYRAMPAŞA TEKNİK U16/A 11.GRUP ERDAL EMRE MEHMET ERDEM
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI 13:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE AVCILAR 1903 SPOR U19/1.Ligi 8.GRUP ERDAL EMRE MEHMET ERDEM
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI 15:00 SANAYİ MAHALLESİ ÖZALİBEYKÖY 2. Amatör Lig 9.GRUP ERDAL EMRE MEHMET ERDEM
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 09:00 YAHYA KEMAL ÖZ Y.SELİM U14/A 8.GRUP ALPER SEVİNC
24.02.2019 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI 10:30 YENİ ORTABAYIR KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. U19/1.Ligi 4.GRUP ALPER SEVİNC
24.02.2019 KANARYA SAHASI 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK HALKALI TAŞTEPE U14/A 10.GRUP İBRAHİM GÜNEŞ
24.02.2019 KANARYA SAHASI 13:00 KANARYA DAMLASPOR U19/1.Ligi 10.GRUP İBRAHİM GÜNEŞ
24.02.2019 KARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI 12:30 GOP.ŞEMSİPAŞA AYAZAĞA ESEN U16/B 13.GRUP BASRİ BAKMAZ
24.02.2019 KARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI 14:30 CEYLANSPOR SELVİSPOR U14/B 21.GRUP BASRİ BAKMAZ
24.02.2019 KASIMPAŞA KEMERBURGAZ SENTETİK SAHA 12:30 KASIMPAŞA A.Ş. GALATASARAY A.Ş. ELİT U15 ELİT U15
24.02.2019 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ 10:00 KEMER FK İST. ESENLER TOKAT U16/A 1.GRUP
24.02.2019 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ 12:00 EYÜPSPOR PENDİKSPOR BGL U17 BGL U17
24.02.2019 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ 14:00 EYÜPSPOR PENDİKSPOR BGL U19 BGL U19
24.02.2019 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ 16:00 KEMER FK ANADOLU KARTALLARI KADINLAR LİGİ KADINLAR LİGİ
24.02.2019 KİLYOS STADI 12:30 SARIYER BLD. TELSİZ KADINLAR LİGİ KADINLAR LİGİ
24.02.2019 KİLYOS STADI 15:00 SARIYER 1923 ÖZKAN FİLİZSPOR U16/B 17.GRUP
24.02.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 11:00 BAĞCILAR GÜNEŞLİ AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U14/B 20.GRUP ONUR ERZİNCAN EBUBEKİR GÜVEN
24.02.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 12:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR GÜRSELSPOR U14/B 18.GRUP ONUR ERZİNCAN EBUBEKİR GÜVEN
24.02.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 14:00 KÜÇÜKÇEKMECE SULTANGAZİ U16/A 7.GRUP ONUR ERZİNCAN EBUBEKİR GÜVEN
24.02.2019 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI 16:00 YENİUFUK ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE 2. Amatör Lig 9.GRUP ONUR ERZİNCAN EBUBEKİR GÜVEN
24.02.2019 KÜÇÜKKÖY STADI 12:00 KÜÇÜKKÖY İSTANBUL ARTVİN U19/1.Ligi 8.GRUP ALİ ÖZTÜRK SADIK AYDIN
24.02.2019 KÜÇÜKKÖY STADI 14:00 KÜÇÜKKÖY IRMAKSPOR U14/B 12.GRUP ALİ ÖZTÜRK SADIK AYDIN
24.02.2019 KÜÇÜKKÖY STADI 16:00 GOP.ŞEMSİPAŞA KADİM SPOR 2. Amatör Lig 7.GRUP ALİ ÖZTÜRK SADIK AYDIN
24.02.2019 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ 13:00 MECİDİYEKÖY İSTANBUL BALKAN SPOR U14/A 6.GRUP CENK KARATAŞ HÜSEYİN ARPACI
24.02.2019 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ 14:30 MECİDİYEKÖY TAYFUN TAKSİM U14/B 6.GRUP CENK KARATAŞ HÜSEYİN ARPACI
24.02.2019 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ 16:00 YENİ LEVENT KONAKLAR KOSOVA GÜÇSPOR U14/B 18.GRUP CENK KARATAŞ HÜSEYİN ARPACI
24.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 09:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR EROĞLU U16/A 3.GRUP RAHİM ŞENGÜN MUSTAFA KUNDUZCU
24.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 11:00 MERKEZEFENDİ İFA U16/A 11.GRUP AYTEKİN DURNA MUSTAFA KUNDUZCU
24.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 13:00 BATI TRAKYA A.PARSELLER U19/1.Ligi 10.GRUP AYTEKİN DURNA MUSTAFA KUNDUZCU
24.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 15:00 IRMAKSPOR YAHYA KEMAL U19/1.Ligi 4.GRUP AYTEKİN DURNA MUSTAFA KUNDUZCU
24.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 17:00 YEŞİLILGAZ FERAHEVLER U14/B 5.GRUP RAHİM ŞENGÜN MUSTAFA KUNDUZCU
24.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 10:00 CANKURTARAN BAĞCILAR EVREN 2. Amatör Lig 9.GRUP HASAN DURAN M.ŞEFİK ŞENGÜL
24.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 12:00 FATİH KARAGÜMRÜK KIRKLARELİSPOR BGL U17 BGL U17
24.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 14:00 FATİH KARAGÜMRÜK KIRKLARELİSPOR BGL U19 BGL U19
24.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 16:00 ŞEHREMİNİ BAYRAMPAŞA DOĞAN 2. Amatör Lig 7.GRUP ALİM ÖZDEMİR M.ŞEFİK ŞENGÜL
24.02.2019 OKMEYDANI FETİH SAHASI 14:00 OKMEYDANI FETİH GÜNEŞTEPE U19/1.Ligi 4.GRUP ÇETİN SALTAR
24.02.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 09:00 ÇAYIRBAŞI İSTANBUL KASTAMONU U16/B 11.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ TURGUT EKMEKÇİ
24.02.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 10:45 BÜYÜKDERE KAĞITHANE ÇAĞLAYAN 2. Amatör Lig 5.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ TURGUT EKMEKÇİ
24.02.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 15:30 ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ PİYALEPAŞA SAL KLASMAN GRUBU A GRUBU BİLGİN ÖZGÜLÜŞ TURGUT EKMEKÇİ
24.02.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 09:30 KOCASİNAN ŞİRİNTEPE U14/A 4.GRUP FERHAT KAYA FARUK EROL
24.02.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 11:00 CENNET BARBAROS İSTANBUL BULANCAK U14/B 20.GRUP FERHAT KAYA FARUK EROL
24.02.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 13:00 S.KARTALSPOR AYAZAĞA U16/B 15.GRUP REFİK BAYRAKÇI FARUK EROL
24.02.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 15:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK İMRAHOR YUNUS EMRE U16/B 11.GRUP REFİK BAYRAKÇI FARUK EROL
24.02.2019 SEYİT ATEŞ STADI 11:00 İST.GENÇLERBİRLİĞİ KANARYA U14/A 10.GRUP MİTHAT USLU SEFA U. ÖZBAKIR
24.02.2019 SEYİT ATEŞ STADI 13:00 MALKOÇOĞLU SPOR SULTANMURAT U14/B 8.GRUP MİTHAT USLU SEFA U. ÖZBAKIR
24.02.2019 SEYİT ATEŞ STADI 15:00 BEŞYÜZEVLER YEŞİLPINAR U16/A 9.GRUP MİTHAT USLU SEFA U. ÖZBAKIR
24.02.2019 TOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI 10:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI YILDIRIMBOSNA U14/B 4.GRUP MEHMET DİŞİSAĞLAM CANER YEL
24.02.2019 YILDIZTABYA STADI 10:00 YILDIZTABYA ÖZALİBEYKÖY U14/A 4.GRUP MURAT SÖNÜK ENGİN AKÇAY
24.02.2019 YILDIZTABYA STADI 16:00 TAŞLITARLA SPOR TOZKOPARAN BİRLİK 2. Amatör Lig 5.GRUP MURAT SÖNÜK ENGİN AKÇAY
24.02.2019 ZARA EKİNLİ STADI 15:00 ZARA EKİNLİ İSTANBUL ATAKENT U16/A 5.GRUP ERKAN DÖNMEZ
24.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 09:30 DAMLASPOR NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. U14/A 6.GRUP ÖNDER DENLİ TUĞRUL ÇELEBİ
24.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 11:00 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE AVCILAR BELEDİYE U16/B 17.GRUP YAŞAR TÜRKMEN TUĞRUL ÇELEBİ
24.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 13:00 ZEYTİNBURNU ZAFER NURTEPE GÜNEYYILDIZI U14/B 4.GRUP YAŞAR TÜRKMEN TUĞRUL ÇELEBİ
24.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 16:00 BATI TRAKYA OLİMPİYAT U14/B 16.GRUP YAŞAR TÜRKMEN TUĞRUL ÇELEBİ
24.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 09:30 ÇEKMEKÖY ÇARŞI PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK U14/A 12.GRUP CENGİZ FENERCİ MELİKE AKTAŞ
24.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 11:00 MODAFEN SANCAKTEPE U14/A 14.GRUP CENGİZ FENERCİ MELİKE AKTAŞ
24.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 12:30 ÇAMLICASPOR BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI U16/A 13.GRUP CENGİZ FENERCİ MELİKE AKTAŞ
24.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 14:30 İSTANBUL DEFNE BAKIRKÖY GENÇLİK KADINLAR LİGİ KADINLAR LİGİ TAMER MEZGİTÇİ MELİKE AKTAŞ
24.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 16:30 TAŞDELENSPOR GÜMÜŞSUYU U14/B 24.GRUP TAMER MEZGİTÇİ MELİKE AKTAŞ
24.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 18:00 1877 ALEMDAĞ CEVİZLİ ANADOLU U14/B 28.GRUP TAMER MEZGİTÇİ MELİKE AKTAŞ
24.02.2019 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI 16:00 KARTALSPOR ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U16/A 13.GRUP CEMAL SİVRİKAYA ERKAN ÇAKAR
24.02.2019 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI 17:30 BULVARSPOR PENDİK KAYNARCA U16/B 23.GRUP CEMAL SİVRİKAYA ERKAN ÇAKAR
24.02.2019 ÇAKMAK SAHASI 12:00 ANADOLU ÜSKÜDAR İÇERENKÖY İ.Y. U16/B 21.GRUP AHMET YÜKSELDİ HANEFİ MEMİŞ
24.02.2019 ÇAKMAK SAHASI 14:00 LİBADE BAŞIBÜYÜKSPOR U14/A 16.GRUP AHMET YÜKSELDİ HANEFİ MEMİŞ
24.02.2019 ÇAKMAK SAHASI 15:30 HAYDARPAŞA DEMİR MALTEPE U16/B 25.GRUP CÜNEYT TUNCER HANEFİ MEMİŞ
24.02.2019 ÇAKMAK SAHASI 17:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR TUZLA GENÇLERGÜCÜ U14/A 12.GRUP CÜNEYT TUNCER HANEFİ MEMİŞ
24.02.2019 DOLAYOBA SAHASI 12:30 DOLAYOBA ATAŞEHİR YONCASPOR U16/B 21.GRUP SERCAN GÖKCAN SALİM YARICI
24.02.2019 DOLAYOBA SAHASI 14:00 PENDİK DOĞAN SANCAKTEPE ZİGANA U19/1.Ligi 16.GRUP SERCAN GÖKCAN SALİM YARICI
24.02.2019 DOLAYOBA SAHASI 16:00 PENDİK DOĞAN BAĞLARBAŞI U14/A 16.GRUP SERCAN GÖKCAN SALİM YARICI
24.02.2019 DUDULLU STADI 12:30 FERAHSPOR YAKACIK U16/B 19.GRUP ALİ GÜN VEDAT DOĞAN
24.02.2019 DUDULLU STADI 14:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ YENİSAHRA U14/B 28.GRUP ALİ GÜN VEDAT DOĞAN
24.02.2019 DUDULLU STADI 16:00 ÖRNEK GENÇLİK TRABZON SAMANDIRA U14/A 12.GRUP SEVGİ YALÇIN VEDAT DOĞAN
24.02.2019 FENERBAHÇE LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ 12:00 FENERBAHÇE A.Ş. İSTANBULSPOR A.Ş. ELİT U14 ELİT U14
24.02.2019 FENERBAHÇE LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ 14:00 FENERBAHÇE A.Ş. İSTANBULSPOR A.Ş. ELİT U15 ELİT U15
24.02.2019 FENERBAHÇE LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ 16:00 FENERBAHÇE A.Ş. İSTANBULSPOR A.Ş. ELİT U16 ELİT U16
24.02.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 11:00 ESENKENT ATAŞEHİRGÜCÜ U19/1.Ligi 20.GRUP SAİT DİNEK ERAY GÖBEL
24.02.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 13:00 GÜLSUYU BALKAN YEŞİLBAĞLAR U14/B 22.GRUP SAİT DİNEK ERAY GÖBEL
24.02.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 14:30 SOĞANLIKSPOR ÇENGELKÖY U16/A 15.GRUP MURAT BABACAN ERAY GÖBEL
24.02.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 16:00 1923 ESENKENT HASANPAŞA 2. Amatör Lig 17.GRUP MURAT BABACAN ERAY GÖBEL
24.02.2019 İÇERENKÖY SAHASI 10:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR TAÇSPOR U16/B 23.GRUP METİN KÖSE
24.02.2019 İÇERENKÖY SAHASI 12:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR CEVİZLİ ANADOLU U19/1.Ligi 18.GRUP METİN KÖSE
24.02.2019 İÇERENKÖY SAHASI 14:30 BATI ATAŞEHİR SPOR ÖZATAŞEHİR U16/B 25.GRUP METİN KÖSE
24.02.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 10:30 KARTAL ÇAVUŞOĞLU KARABEKİRSPOR U16/A 13.GRUP BERKANT ÖZSİNAN MEHMET KOÇAK
24.02.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 12:00 KARTAL ÇAVUŞOĞLU ÇUBUKLU U19/1.Ligi 20.GRUP BERKANT ÖZSİNAN MEHMET KOÇAK
24.02.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 14:00 İSTANBUL ALTINORDU ÜSKÜDAR İCADİYE 2. Amatör Lig 15.GRUP YASİN UYSAL MEHMET KOÇAK
24.02.2019 KARTAL YUNUS SAHASI 16:00 BALKAN YEŞİLBAĞLAR PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI 2. Amatör Lig 13.GRUP YASİN UYSAL MEHMET KOÇAK
24.02.2019 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI 11:00 BEYLERBEYİ PENDİK ESENYALI U14/A 16.GRUP YAHYA GÜLMÜŞ MUSTAFA ÖZTÜRK
24.02.2019 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI 13:00 KİRAZLITEPE KÜÇÜKYALI YELKEN U14/B 28.GRUP YAHYA GÜLMÜŞ MUSTAFA ÖZTÜRK
24.02.2019 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI 15:00 KAVACIK FETİH KELKİT U16/B 19.GRUP YAHYA GÜLMÜŞ MUSTAFA ÖZTÜRK
24.02.2019 KAYNARCA SAHASI 13:00 KAYNARCA BAĞLARBAŞI U19/1.Ligi 18.GRUP ABDULLAH AYATA HASAN TOSUN
24.02.2019 KAYNARCA SAHASI 15:00 KARTALGÜCÜ BEYKOZ 1908 U19/1.Ligi 16.GRUP ABDULLAH AYATA HASAN TOSUN
24.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK İSTANBUL SAHİL SPOR U16/A 15.GRUP ERKAN EROL HÜSEYİN AVCIBAŞI
24.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 13:00 GİRNE GENÇLİK ÜMRANİYE KEMERDERE U16/B 21.GRUP ERKAN EROL HÜSEYİN AVCIBAŞI
24.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 14:30 KAYIŞDAĞI DNZ. İŞLETMELERİ U14/B 23.GRUP YAKUP ŞAHİN HÜSEYİN AVCIBAŞI
24.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 16:00 1453 MALTEPE GENÇLİK KOZYATAĞI 2. Amatör Lig 17.GRUP YAKUP ŞAHİN HÜSEYİN AVCIBAŞI
24.02.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 11:00 FENERYOLU KAYNARCA U14/B 22.GRUP SERKAN SARA AHMET AYDIN
24.02.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 13:00 MALTEPE BELEDİYE TAŞDELENSPOR U19/1.Ligi 16.GRUP TURAN TAŞ AHMET AYDIN
24.02.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 15:00 İDEALTEPESPOR KÜÇÜKBAKKALKÖY 2. Amatör Lig 15.GRUP TURAN TAŞ AHMET AYDIN
24.02.2019 ORTAÇEŞME SAHASI 13:00 RÜZGARLIBAHÇE VALİDE TAYFUN U14/B 24.GRUP KAZIM AK
24.02.2019 ORTAÇEŞME SAHASI 15:00 ÖRNEKKÖY SPOR ÜSKÜDAR ÇINARSPOR 2. Amatör Lig 13.GRUP KAZIM AK
24.02.2019 PAŞABAHÇE STADI 13:00 PAŞABAHÇE DUDULLU U16/A 15.GRUP ALİ AK ERCAN ŞAHİN
24.02.2019 PAŞABAHÇE STADI 15:00 BEYKOZ YENİMAHALLE ANADOLU ÜSKÜDAR 2. Amatör Lig 15.GRUP ALİ AK ERCAN ŞAHİN
24.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 12:00 PENDİK ESENYALI ATAŞEHİR DOĞUŞ U19/1.Ligi 18.GRUP MURAT KUMAŞ RUHİ DENİZERİ
24.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 14:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR MALTEPE FINDIKLI 2. Amatör Lig 15.GRUP MURAT KUMAŞ RUHİ DENİZERİ
24.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 16:00 PENDİK VELİBABA ŞİLESPOR U19/1.Ligi 20.GRUP MURAT DOĞAN RUHİ DENİZERİ
24.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 18:00 KURTKÖYSPOR SELİMİYE U16/A 15.GRUP MURAT DOĞAN RUHİ DENİZERİ
24.02.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 10:30 PENDİK VELİBABA ÇAMLICASPOR U14/A 14.GRUP HAYDAR KARA OKTAY DUMAN
24.02.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 12:30 FK 1864 GÖZTEPE HİLAL U16/B 25.GRUP HAYDAR KARA OKTAY DUMAN
24.02.2019 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI 14:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR ÇUBUKLU U14/A 12.GRUP HAYDAR KARA OKTAY DUMAN
24.02.2019 PENDİK KAVAKPINAR SPOR TESİSLERİ 16:00 TUZLASPOR İSTANBUL SAHİL SPOR U12 Ligi 35.GRUP HÜSEYİN AKMAZ
24.02.2019 SARIGAZİ STADYUMU 12:00 ORTADAĞSPOR PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI U14/B 26.GRUP AYHAN KENARCI CENGİZ COŞKUN
24.02.2019 SARIGAZİ STADYUMU 13:30 SANCAKTEPE BLD. TUZLASPOR U14/B 31.GRUP AYHAN KENARCI CENGİZ COŞKUN
24.02.2019 SARIGAZİ STADYUMU 15:00 ORTADAĞSPOR ÖZ KARACAAHMET U16/B 22.GRUP GÖKHAN ÖZKILIÇ CENGİZ COŞKUN
24.02.2019 SARIGAZİ STADYUMU 16:30 SANCAKTEPE ZİGANA İSTANBUL DSİ U14/A 14.GRUP GÖKHAN ÖZKILIÇ CENGİZ COŞKUN
24.02.2019 SELİMİYE STADI 12:00 ÜSKÜDAR SALACAK 1923 ESENKENT U16/B 21.GRUP CAN TELCİ TAMER AKGÜN
24.02.2019 SELİMİYE STADI 14:00 FERAHSPOR İÇERENKÖY İ.Y. 2. Amatör Lig 17.GRUP MUSTAFA DAŞ TAMER AKGÜN
24.02.2019 SELİMİYE STADI 16:00 SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA GİRNE GENÇLİK 2. Amatör Lig 13.GRUP MUSTAFA DAŞ TAMER AKGÜN
24.02.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 13:00 SULTANBEYLİ BLD. PENDİKSPOR U14/B 30.GRUP MELİK ÖZÇAKAR SİNAN C. KESKİN
24.02.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 14:30 SULTANBEYLİ ÇEKMEKÖY ÇARŞI U19/1.Ligi 18.GRUP MELİK ÖZÇAKAR SİNAN C. KESKİN
24.02.2019 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI 16:30 YAKACIK PENDİK ÇAMLIK SPOR 2. Amatör Lig 13.GRUP MELİK ÖZÇAKAR SİNAN C. KESKİN
24.02.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 12:00 ORHANLISPOR ÜSKÜDAR 1919 SPOR U16/B 19.GRUP MUSTAFA EKİNCİ A.ERKİN BOYRAZ
24.02.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 14:00 ONAYSPOR ORTAÇEŞME U16/B 23.GRUP MUSTAFA EKİNCİ A.ERKİN BOYRAZ
24.02.2019 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI 16:00 TUZLA ŞİFA MALTEPE BELEDİYE U14/B 26.GRUP MUSTAFA EKİNCİ A.ERKİN BOYRAZ
24.02.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 12:30 ÜMRANİYESPOR BURSASPOR ELİT U14 ELİT U14
24.02.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 14:30 ÜMRANİYESPOR BURSASPOR ELİT U15 ELİT U15
24.02.2019 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI 16:00 YAMANSPOR ÖZESATPAŞA U16/B 26.GRUP FERİDUN KOÇAK YAKUP A. AYDIN
24.02.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 12:30 ACIBADEM ÜSKÜDAR SARIGAZİ U19/1.Ligi 16.GRUP METİN AKSOY REMZİ KANAN
24.02.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 14:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR ÜSKÜDAR SALACAK 2. Amatör Lig 17.GRUP METİN AKSOY REMZİ KANAN
24.02.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 16:30 YELDEĞİRMENİ ESENKENT U14/B 26.GRUP METİN AKSOY REMZİ KANAN
27.02.2019 ÇATALCA STADI 15:00 ORMANLI KÖYÜ SPOR ESENYURT İNCİRTEPE 2. Amatör Lig 3.GRUP RECEP ŞEN SERHAN ÇINAR
27.02.2019 BÜYÜKÇEKMECE STADI 15:00 KARAAĞAÇ SİLİVRİ KADIKÖY 2. Amatör Lig 3.GRUP OKTAY BÜYÜKÇOLAK
27.02.2019 KARACAKÖY SAHASI 15:00 YALIKÖY GÖKÇEALİ 2. Amatör Lig 1.GRUP SELÇUK AKGÜMÜŞ
27.02.2019 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI 15:00 MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA GÜMÜŞYAKA 2. Amatör Lig 1.GRUP ADNAN KARATAŞ
27.02.2019 SİLİVRİ STADI 13:00 SAYALAR SPOR KARACAKÖY BLD. 2. Amatör Lig 1.GRUP MESUT KÖK
27.02.2019 SİLİVRİ STADI 15:00 ÇELTİKKÖY ESENKENT GENÇLİK 2. Amatör Lig 1.GRUP MESUT KÖK
27.02.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 15:00 AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ÖZ ÖRENCİK KÖYÜ 2. Amatör Lig 1.GRUP HİKMET CÖMERT AHMET ÇOBAN
27.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 15:00 BAĞCILAR EVREN SANAYİ MAHALLESİ 2. Amatör Lig 9.GRUP İSMAİL KABAKÇI ENGİN E. ŞEN
27.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 15:00 KADİM SPOR GÖKTÜRKSPOR 2. Amatör Lig 7.GRUP DOĞAN BEKER
27.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 13:00 KARTALTEPE YILDIZ KANARYALAR U16/A 1.GRUP İLYAS KARACA A.ERKİN BOYRAZ
27.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 15:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN GOP.ŞEMSİPAŞA 2. Amatör Lig 7.GRUP İLYAS KARACA A.ERKİN BOYRAZ
27.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 15:00 ÖZ GAYRETTEPE SPOR ŞEHREMİNİ 2. Amatör Lig 7.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ ERDAL GÜVENÇ
27.02.2019 BEYOĞLU STADI 11:30 ESENLER EROKSPOR SANCAKTEPE BLD. U14/B 31.GRUP GÜRCAN URAL HÜSEYİN ARPACI
27.02.2019 BEYOĞLU STADI 13:00 PİYALEPAŞA HAZNEDARSPOR U16/A 3.GRUP ZAFER ÇATALKAYA HÜSEYİN ARPACI
27.02.2019 BEYOĞLU STADI 15:00 CEVİZLİSPOR BAHÇELİEVLER İ.Y. 2. Amatör Lig 11.GRUP ZAFER ÇATALKAYA HÜSEYİN ARPACI
27.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 13:00 ANADOLU ESENYURT SPOR SELİMPAŞA 2. Amatör Lig 3.GRUP ELİF YURDUN VOLKAN İPEK
27.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 15:00 ESENYURT ÖRNEK İ.Y. TEPECİK ANADOLU 2. Amatör Lig 3.GRUP ELİF YURDUN VOLKAN İPEK
27.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 17:00 ESENYURT KARTAL ARNAVUTKÖY 2. Amatör Lig 3.GRUP ELİF YURDUN VOLKAN İPEK
27.02.2019 EYÜP KARADOLAP SAHASI 15:00 ÖZALİBEYKÖY Y.S.SELİM 2. Amatör Lig 9.GRUP MUSTAFA RIDVANLAR
27.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 11:00 ÇELİKSPOR TEPEBAĞ KÜLTÜR U16/A 3.GRUP BURHAN KAHVECİ GÜROL ULUSAN
27.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 13:00 ÇIRÇIR AYAZAĞA ESEN 2. Amatör Lig 7.GRUP BURHAN KAHVECİ GÜROL ULUSAN
27.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 15:00 NESLİŞAH TAŞLITARLA SPOR 2. Amatör Lig 5.GRUP MEHMET KARAGÖZ GÜROL ULUSAN
27.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 17:00 ALTINYILDIZ GENÇOSMAN 2. Amatör Lig 11.GRUP MEHMET KARAGÖZ GÜROL ULUSAN
27.02.2019 FERİKÖY STADI 15:00 MAHMUTŞEVKETPAŞA İSTANBUL GİRESUN 2. Amatör Lig 7.GRUP ÇETİN SALTAR
27.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 15:00 TOZKOPARAN BİRLİK GEDİKPAŞA 2. Amatör Lig 5.GRUP KEMAL SAKAOĞLU
27.02.2019 İBB ESENLER STADI 12:00 İST. ESENLER TOKAT YENİKÖY U16/A 1.GRUP SELAMİ SARIYER
27.02.2019 İFA SAHASI 13:00 HALKALI ÇAMLIKALTI ESENLER U16/A 3.GRUP ÖNDER DENLİ VOLKAN YILDIRIM
27.02.2019 İFA SAHASI 15:00 ŞAFAK 76 ÖZ Y.SELİM 2. Amatör Lig 11.GRUP ÖNDER DENLİ VOLKAN YILDIRIM
27.02.2019 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI 15:00 KAĞITHANE ÇAĞLAYAN NURTEPE GÜNEYYILDIZI 2. Amatör Lig 5.GRUP SEDAT FEDAKAR
27.02.2019 KÜÇÜKKÖY STADI 15:00 K.K.BEKİR MEVLANA KUŞTEPE U16/A 1.GRUP BASRİ BAKMAZ
27.02.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 13:00 BOYACIKÖY SPOR ALTINAY 2. Amatör Lig 9.GRUP ALEV TERZİ ERDEM TUNÇ
27.02.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 15:00 GÜMÜŞDERE HÜR.EĞİTİM 2. Amatör Lig 5.GRUP ALEV TERZİ ERDEM TUNÇ
27.02.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 15:00 SULTANMURAT GÜNYAMAÇ 2. Amatör Lig 11.GRUP YAŞAR TÜRKMEN FARUK EROL
27.02.2019 YILDIZTABYA STADI 11:00 GAZİOSMANPAŞA KEMER FK U16/A 1.GRUP BURHAN KAYA ENGİN AKÇAY
27.02.2019 YILDIZTABYA STADI 13:00 FİŞEKSPOR YENİUFUK 2. Amatör Lig 9.GRUP BURHAN KAYA ENGİN AKÇAY
27.02.2019 YILDIZTABYA STADI 15:00 ESENAY BÜYÜKDERE 2. Amatör Lig 5.GRUP BURHAN KAYA ENGİN AKÇAY
27.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 13:00 EROĞLU GAZİ MAHALLESİ U16/A 3.GRUP HAMDİ ALİ KANGAL M.ŞEFİK ŞENGÜL
27.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 15:00 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE CANKURTARAN 2. Amatör Lig 9.GRUP HAMDİ ALİ KANGAL M.ŞEFİK ŞENGÜL
27.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 15:00 ÜSKÜDAR İCADİYE BEYKOZ YENİMAHALLE 2. Amatör Lig 15.GRUP
27.02.2019 ÇAVUŞBAŞI SAHASI 15:00 ÇENGELKÖY KURTKÖYSPOR U16/A 15.GRUP YAHYA GÜLMÜŞ
27.02.2019 DUDULLU STADI 15:00 KÜÇÜKBAKKALKÖY PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2. Amatör Lig 15.GRUP SEVGİ YALÇIN VEDAT DOĞAN
27.02.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 13:00 GÜLENSU SPOR ATAŞEHİR ÇAMOLUK U16/A 15.GRUP KENAN ÇELİK ERAY GÖBEL
27.02.2019 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 15:00 MALTEPE FINDIKLI İSTANBUL ALTINORDU 2. Amatör Lig 15.GRUP KENAN ÇELİK ERAY GÖBEL
27.02.2019 İÇERENKÖY SAHASI 15:00 İÇERENKÖY İ.Y. 1923 ESENKENT 2. Amatör Lig 17.GRUP MUZAFFER ZEREN
27.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 13:00 İSTANBUL SAHİL SPOR SOĞANLIKSPOR U16/A 15.GRUP CEMAL SİVRİKAYA SİNAN C. KESKİN
27.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 15:00 GİRNE GENÇLİK YAKACIK 2. Amatör Lig 13.GRUP CEMAL SİVRİKAYA SİNAN C. KESKİN
27.02.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 15:00 KOZYATAĞI FERAHSPOR 2. Amatör Lig 17.GRUP AYGÜN CANTÜRK
27.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 13:00 PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI ÖRNEKKÖY SPOR 2. Amatör Lig 13.GRUP MURAT KUMAŞ HÜSEYİN AVCIBAŞI
27.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 15:00 PENDİK ÇAMLIK SPOR BALKAN YEŞİLBAĞLAR 2. Amatör Lig 13.GRUP MEHMET UZDU HÜSEYİN AVCIBAŞI
27.02.2019 SELİMİYE STADI 12:00 ÜSKÜDAR ÇINARSPOR İSTANBUL ESNAF SPOR 2. Amatör Lig 13.GRUP ALİ GÜN TAMER AKGÜN
27.02.2019 SELİMİYE STADI 14:00 ÜSKÜDAR SALACAK 1453 MALTEPE GENÇLİK 2. Amatör Lig 17.GRUP METİN AKSOY TAMER AKGÜN
27.02.2019 SELİMİYE STADI 16:00 ANADOLU ÜSKÜDAR ATALAR 2. Amatör Lig 15.GRUP METİN AKSOY TAMER AKGÜN
27.02.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 15:00 HASANPAŞA HARB-İŞ 2. Amatör Lig 17.GRUP CENGİZ FENERCİ
28.02.2019 ÇATALCA STADI 15:00 DAĞYENİCE OVAYENİCE 2. Amatör Lig 2.GRUP RECEP ŞEN CAHİT ERGİN
28.02.2019 BÜYÜKÇEKMECE STADI 15:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. ESENYURT ACAR U16/A 2.GRUP OKTAY BÜYÜKÇOLAK
28.02.2019 CELALİYE KEMAL KARASU STADI 15:00 CELALİYE Ç.İHSANİYE 2. Amatör Lig 2.GRUP ADNAN KARATAŞ
28.02.2019 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI 15:00 BEYLİKGÜCÜSPOR MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U16/A 2.GRUP YAŞAR TÜRKMEN
28.02.2019 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI 15:00 ORTAKÖY SİLİVRİ ÇANAKÇA 2. Amatör Lig 2.GRUP MESUT KÖK
28.02.2019 SİLİVRİ STADI 13:00 ALİBEYSPOR BOLLUCA U16/A 2.GRUP ELİF YURDUN
28.02.2019 SİLİVRİ STADI 15:00 SEYMENKÖY GÜMÜŞPINAR 2. Amatör Lig 2.GRUP ELİF YURDUN
28.02.2019 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU 15:00 AVCILAR 1903 SPOR AKÖRENKÖY 2. Amatör Lig 2.GRUP HİKMET CÖMERT AHMET ÇOBAN
28.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 13:00 ATEŞTUĞLA SPOR HARMANTEPE 2. Amatör Lig 12.GRUP İSMAİL KABAKÇI ENGİN E. ŞEN
28.02.2019 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ 15:00 BAĞCILAR G.GÜCÜ ASLANTEPE 2. Amatör Lig 10.GRUP İSMAİL KABAKÇI ENGİN E. ŞEN
28.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 13:00 İSTANBUL BARIŞSPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ 2. Amatör Lig 8.GRUP DOĞAN BEKER ZEYNEP Ö. SANCAR
28.02.2019 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA 15:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ ETİLER KARTALSPOR 2. Amatör Lig 6.GRUP ÖNDER DENLİ ZEYNEP Ö. SANCAR
28.02.2019 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI 15:00 ALTINASLAR GÜZELHİSAR 2. Amatör Lig 8.GRUP ZAFER ÇATALKAYA
28.02.2019 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ 15:00 R.HİSARI ÇELİKSPOR 2. Amatör Lig 4.GRUP BİLGİN ÖZGÜLÜŞ
28.02.2019 BEYOĞLU STADI 15:00 BEYOĞLUSPOR POLİGON FETHİYE 2. Amatör Lig 6.GRUP DURSUN ÇİL HÜSEYİN ARPACI
28.02.2019 BEYOĞLU STADI 17:00 YENİŞEHİR AVCILAR GÜMÜŞPALA 2. Amatör Lig 6.GRUP DURSUN ÇİL HÜSEYİN ARPACI
28.02.2019 ESENYURT BELEDİYE STADI 15:00 ESEN BAYBURT BAHÇEŞEHİR SPOR U16/A 2.GRUP ORHAN UĞUN VOLKAN İPEK
28.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 12:00 FATİH HALKALI TAŞTEPE 2. Amatör Lig 12.GRUP MUSTAFA ATEŞ GÜROL ULUSAN
28.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 14:00 MOLLA AŞKI OLİMPİYAT 2. Amatör Lig 10.GRUP MUSTAFA ATEŞ GÜROL ULUSAN
28.02.2019 FATİH MİMARSİNAN STADI 16:00 ALTINOK İSTANBUL ARTVİN 2. Amatör Lig 8.GRUP SELAMİ SARIYER GÜROL ULUSAN
28.02.2019 FERİKÖY STADI 13:00 ŞİŞLİ ANADOLU İ.T.Ü. 2. Amatör Lig 10.GRUP HASAN SAĞLAM ERDAL GÜVENÇ
28.02.2019 FERİKÖY STADI 15:00 ŞİŞLİ GENÇLİK YEŞİLILGAZ 2. Amatör Lig 12.GRUP HASAN SAĞLAM ERDAL GÜVENÇ
28.02.2019 HALKALI ETAP STADI 15:00 ÖZ YARIMBURGAZ YENİ ORTABAYIR 2. Amatör Lig 8.GRUP MEHMET DİŞİSAĞLAM FARUK EROL
28.02.2019 İBB BAYRAMPAŞA STADI 15:00 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ Y.GÜNEŞ 2. Amatör Lig 10.GRUP KEMAL SAKAOĞLU
28.02.2019 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI 15:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT ETİLERSPOR 2. Amatör Lig 4.GRUP ÇETİN SALTAR
28.02.2019 KANARYA SAHASI 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ BEŞTELSİZ 2. Amatör Lig 4.GRUP GÜRCAN URAL
28.02.2019 KÜÇÜKKÖY STADI 15:00 ALEMDAR YENİ ÖZKARTAL 2. Amatör Lig 6.GRUP BURHAN KAYA
28.02.2019 MERKEZEFENDİ STADI 15:00 ZEYTİNBURNU SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK 2. Amatör Lig 12.GRUP SEDAT FEDAKAR
28.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 14:00 KOCAMUSTAFAPAŞA BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2. Amatör Lig 6.GRUP BURHAN KAHVECİ M.ŞEFİK ŞENGÜL
28.02.2019 NAMIK SEVİK STADI 16:00 KÜÇÜKPAZAR ARENA OLİMPİK GSK 2. Amatör Lig 10.GRUP MEHMET KARAGÖZ M.ŞEFİK ŞENGÜL
28.02.2019 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI 15:00 SARIYER MADEN HAZNEDAR ÇETİNKAYA 2. Amatör Lig 4.GRUP ALEV TERZİ ERDEM TUNÇ
28.02.2019 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 15:00 İSTANBUL ERZİNCANSPOR BAHÇELİEVLER 2. Amatör Lig 12.GRUP ALAEDDİN YAVAŞ VOLKAN YILDIRIM
28.02.2019 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI 15:00 ZEYTİNBURNU ZAFER NURTEPE 2. Amatör Lig 4.GRUP HAMDİ ALİ KANGAL
28.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 13:00 ÖMERLİSPOR ANADOLU KARTALLARI 2. Amatör Lig 18.GRUP CEMAL SİVRİKAYA ERAY GÖBEL
28.02.2019 ALEMDAĞ STADYUMU 15:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI ATLAS YILDIZ SPOR 2. Amatör Lig 14.GRUP CEMAL SİVRİKAYA ERAY GÖBEL
28.02.2019 İÇERENKÖY SAHASI 15:00 ATAŞEHİR YONCASPOR ÜMRANİYE HEKİMBAŞI 2. Amatör Lig 16.GRUP MUZAFFER ZEREN
28.02.2019 KAYNARCA SAHASI 15:00 KAVAKPINAR İNKILAP SPOR 2. Amatör Lig 18.GRUP CENGİZ FENERCİ ATİLLA TOSUN
28.02.2019 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI 15:00 BAŞIBÜYÜKSPOR ATAŞEHİR DOĞUŞ U16/A 14.GRUP HAYDAR KARA A.ERKİN BOYRAZ
28.02.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 13:00 MALTEPE BELEDİYE İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR U16/A 14.GRUP AYGÜN CANTÜRK SİNAN C. KESKİN
28.02.2019 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI 15:00 SULTAN MEHMED HAN PENDİK DOĞAN 2. Amatör Lig 16.GRUP AYGÜN CANTÜRK SİNAN C. KESKİN
28.02.2019 PAŞABAHÇE STADI 13:00 ÇİĞDEMSPOR SAPANBAĞLARI 2. Amatör Lig 16.GRUP FUAT DEMİR
28.02.2019 PAŞABAHÇE STADI 15:00 BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ 2. Amatör Lig 14.GRUP YAHYA GÜLMÜŞ
28.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 13:00 PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK PENDİK ESENYALI U16/A 14.GRUP MEHMET UZDU RUHİ DENİZERİ
28.02.2019 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI 15:00 FK 1864 ERENKÖY ACAR 2. Amatör Lig 16.GRUP MURAT KUMAŞ RUHİ DENİZERİ
28.02.2019 SELİMİYE STADI 11:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR BEYKOZ 1908 U16/A 14.GRUP ALİ GÜN TAMER AKGÜN
28.02.2019 SELİMİYE STADI 13:00 ACIBADEM ÜSKÜDAR ÖZATAŞEHİR 2. Amatör Lig 18.GRUP ALİ GÜN TAMER AKGÜN
28.02.2019 SELİMİYE STADI 15:00 DOĞANGÜNEŞ SELAMSIZ 2. Amatör Lig 18.GRUP METİN AKSOY TAMER AKGÜN
28.02.2019 SELİMİYE STADI 17:00 SELİMİYE PAŞABAHÇE U16/A 15.GRUP METİN AKSOY TAMER AKGÜN
28.02.2019 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI 15:00 FENERYOLU ANADOLU HİSARI 2. Amatör Lig 14.GRUP KENAN ÇELİK