Haftalık Bülten

TARİH STADYUM SAAT EV SAHİBİ MİSAFİR LİG GRUP SAHA KOM. SAĞLIK GÖR.
09.08.2022 BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ 15:00 KEMER FUTBOL KULÜBÜ DUDULLU U13 MİNİK KIZLAR U13 MİNİK KIZLAR ERDAL GÜVENÇ
09.08.2022 BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ 16:30 AKDENİZ NURÇELİK SPOR TUNÇ SPOR U13 MİNİK KIZLAR U13 MİNİK KIZLAR ERDAL GÜVENÇ
10.08.2022 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. 14:00 AKDENİZ NURÇELİK SPOR ESENYURT KARTAL U15 GENÇ KIZLAR 1.GRUP ERDAL GÜVENÇ
10.08.2022 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. 15:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. KEMER FUTBOL KULÜBÜ U15 GENÇ KIZLAR 1.GRUP ERDAL GÜVENÇ
10.08.2022 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 14:30 ARAPÇEŞME DUDULLU U15 GENÇ KIZLAR 2.GRUP HÜSEYİN ŞENEL
10.08.2022 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 16:00 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR PENDİK GÜVEN SPOR U15 GENÇ KIZLAR 2.GRUP HÜSEYİN ŞENEL
13.08.2022 BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ 15:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. AKDENİZ NURÇELİK SPOR U13 MİNİK KIZLAR U13 MİNİK KIZLAR ŞENOL YAHŞİ
13.08.2022 BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ 16:30 TUNÇ SPOR KEMER FUTBOL KULÜBÜ U13 MİNİK KIZLAR U13 MİNİK KIZLAR ŞENOL YAHŞİ
14.08.2022 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. 14:00 ESENYURT KARTAL BAĞCILAR EVREN U15 GENÇ KIZLAR 1.GRUP BUSE DURAY
14.08.2022 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. 15:30 KEMER FUTBOL KULÜBÜ AKDENİZ NURÇELİK SPOR U15 GENÇ KIZLAR 1.GRUP BUSE DURAY
14.08.2022 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 16:00 PENDİK GÜVEN SPOR ARAPÇEŞME U15 GENÇ KIZLAR 2.GRUP HASAN İLİZ
14.08.2022 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 17:30 FENERBAHÇE A.Ş. ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR U15 GENÇ KIZLAR 2.GRUP HASAN İLİZ
16.08.2022 BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ 15:00 DUDULLU TUNÇ SPOR U13 MİNİK KIZLAR U13 MİNİK KIZLAR ERDAL GÜVENÇ
16.08.2022 BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ 16:30 KEMER FUTBOL KULÜBÜ BEŞİKTAŞ A.Ş. U13 MİNİK KIZLAR U13 MİNİK KIZLAR ERDAL GÜVENÇ
17.08.2022 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. 14:00 BAĞCILAR EVREN BEŞİKTAŞ A.Ş. U15 GENÇ KIZLAR 1.GRUP BUSE DURAY
17.08.2022 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. 15:30 ESENYURT KARTAL KEMER FUTBOL KULÜBÜ U15 GENÇ KIZLAR 1.GRUP BUSE DURAY
17.08.2022 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 16:00 ARAPÇEŞME FENERBAHÇE A.Ş. U15 GENÇ KIZLAR 2.GRUP HÜSEYİN ŞENEL
17.08.2022 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 17:30 DUDULLU PENDİK GÜVEN SPOR U15 GENÇ KIZLAR 2.GRUP HÜSEYİN ŞENEL
20.08.2022 BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ 15:00 BEŞİKTAŞ A.Ş. DUDULLU U13 MİNİK KIZLAR U13 MİNİK KIZLAR ŞENOL YAHŞİ
20.08.2022 BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ 16:30 AKDENİZ NURÇELİK SPOR KEMER FUTBOL KULÜBÜ U13 MİNİK KIZLAR U13 MİNİK KIZLAR ŞENOL YAHŞİ
21.08.2022 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. 14:00 BAĞCILAR EVREN AKDENİZ NURÇELİK SPOR U15 GENÇ KIZLAR 1.GRUP BUSE DURAY
21.08.2022 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. 15:30 BEŞİKTAŞ A.Ş. ESENYURT KARTAL U15 GENÇ KIZLAR 1.GRUP BUSE DURAY
21.08.2022 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 16:00 ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR DUDULLU U15 GENÇ KIZLAR 2.GRUP TARIK ŞAHİN
21.08.2022 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 17:30 FENERBAHÇE A.Ş. PENDİK GÜVEN SPOR U15 GENÇ KIZLAR 2.GRUP TARIK ŞAHİN
23.08.2022 BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ 15:00 TUNÇ SPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. U13 MİNİK KIZLAR U13 MİNİK KIZLAR ERDAL GÜVENÇ
23.08.2022 BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ 16:30 DUDULLU AKDENİZ NURÇELİK SPOR U13 MİNİK KIZLAR U13 MİNİK KIZLAR ERDAL GÜVENÇ
24.08.2022 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. 14:00 KEMER FUTBOL KULÜBÜ BAĞCILAR EVREN U15 GENÇ KIZLAR 1.GRUP BUSE DURAY
24.08.2022 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. 15:30 AKDENİZ NURÇELİK SPOR BEŞİKTAŞ A.Ş. U15 GENÇ KIZLAR 1.GRUP BUSE DURAY
24.08.2022 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 14:30 ARAPÇEŞME ATAŞEHİR BELEDİYE SPOR U15 GENÇ KIZLAR 2.GRUP HÜSEYİN ŞENEL
24.08.2022 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 16:00 DUDULLU FENERBAHÇE A.Ş. U15 GENÇ KIZLAR 2.GRUP HÜSEYİN ŞENEL