Cezalılar

DOSYA ADI SOYADI KULÜP CEZA SÜRESİ B. TARİHİ LİG GÖREVİ
1948 TURABİ TAŞ DAĞYENİCE Hak Mahrumiyeti 30 Gün 01.05.2019 U14/A Antrenör
1912 KARTALGÜCÜ Saha Kapatma 2 Maç 22.02.2019 U19/1.Ligi
2102 MUZAFFER COŞKUN AVCILAR GÜMÜŞPALA Tedbirli 0 21.02.2019 U16/B İdareci
2060 CANER ACAR B.EVLER FUTBOL ATLETİK Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U16/A Sporcu
2079 SEFA İPEK BAĞCILAR GÜNEŞLİ Tedbirli 0 18.02.2019 U16/B Antrenör
2057 DOĞUKAN TANGÜNER BATI TRAKYA Müsabakadan Men 3 Maç 18.02.2019 U16/A Sporcu
2076 MUHAMMED ESAD YAZICI 1907 A.Ç.ÇEŞME Müsabakadan Men 3 Maç 18.02.2019 U16/B Sporcu
2063 CEM AKARSU ACIBADEM ÜSKÜDAR Müsabakadan Men 3 Maç 18.02.2019 U16/A Sporcu
2017 FIRAT ÖZTÜRK AKÖRENKÖY Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
2024 İLKER ŞEN ALEMDAR Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
2018 BATUHAN ŞENGÜL ALTINASLAR Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
2098 ZEKİ DİNÇTÜRK AVCILAR BELEDİYE Kınama 0 18.02.2019 U14/B Antrenör
2098 AVCILAR BELEDİYE Kulüp Savunması 0 18.02.2019 U14/B
2004 EGE CİVELEK DİKİLİTAŞ Müsabakadan Men 4 Maç 18.02.2019 SAL KLASMAN GRUBU Sporcu
2044 MUSTAFA ÖZYÜREK DOLAYOBA Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2045 MELİH ÇİFTÇİ DUDULLU Tedbirli 0 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2036 OLCAY AY ESENYURT Müsabakadan Men 3 Maç 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2017 MAHMUT TEPE ÇANAKÇA Müsabakadan Men 5 Maç 18.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
2040 MEHMET EMİN BİNGÖL KARTALTEPE Tedbirli 0 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2040 KEREM ÖZCAN KARTALTEPE Tedbirli 0 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2040 AHMET BERK ORAL KARTALTEPE Tedbirli 0 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2040 HASAN AKYOL KARTALTEPE Tedbirli 0 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2040 YALÇIN GÖK KARTALTEPE Hak Mahrumiyeti 30 Gün 18.02.2019 U19/1.Ligi Antrenör
2040 BURAK ÇETİN KARTALTEPE Tedbirli 0 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2080 YUSUF KÜREM KARADENİZ Müsabakadan Men 3 Maç 18.02.2019 U16/B Sporcu
2080 SADIK ATMACA KARADENİZ Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U16/B Sporcu
2003 FERHAT REHBER KAVACIK Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 SAL KLASMAN GRUBU Sporcu
2055 ONUR KAHYAOĞLU KOCAMUSTAFAPAŞA Müsabakadan Men 3 Maç 18.02.2019 U16/A Sporcu
2055 SALİH AKKUŞ KOCAMUSTAFAPAŞA Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U16/A Sporcu
2054 KADİR CAN KAYA İSTANBUL BULANCAK Tedbirli 0 18.02.2019 U16/A Sporcu
2054 EMİR TAŞKIN İSTANBUL BULANCAK Tedbirli 0 18.02.2019 U16/A Sporcu
2054 TANER SAĞIR İSTANBUL BULANCAK Tedbirli 0 18.02.2019 U16/A Sporcu
2054 BERZAN OKTAY İSTANBUL BULANCAK Tedbirli 0 18.02.2019 U16/A Sporcu
2054 GÖKTAN ÇELEBİ İSTANBUL BULANCAK Tedbirli 0 18.02.2019 U16/A Sporcu
2054 BAYRAM KAYIKCI İSTANBUL BULANCAK Tedbirli 0 18.02.2019 U16/A Sporcu
2054 ERAY YILMAZ İSTANBUL BULANCAK Tedbirli 0 18.02.2019 U16/A Sporcu
2005 SERHAT KORKUT İSTANBUL SİNOP Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 SAL KLASMAN GRUBU Sporcu
2078 HASAN MERT BAĞCI İSTANBULSPOR KULÜBÜ Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U16/B Sporcu
2075 EGEMEN ARSLAN İZZETTİN Müsabakadan Men 3 Maç 18.02.2019 U16/B Sporcu
2086 ÖZCAN DEMİR KARABEKİRSPOR Kınama 0 18.02.2019 U14/A İdareci
2077 FURKAN AKKAYA ESENYURT İNCİRTEPE Müsabakadan Men 2 Maç 18.02.2019 U16/B Sporcu
2026 MÜJDAT DEĞER ETİLERSPOR Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
2085 ŞAHİN ALİ YILDIZHAN EYÜP ÇIRÇIR İMAR Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U14/A Sporcu
2099 RAMAZAN KALFA GAZİOSMANPAŞA BARBAROS Hak Mahrumiyeti 8 Gün 18.02.2019 U14/B İdareci
2059 FIRATHAN DAŞDAN GÜNEŞTEPE Müsabakadan Men 3 Maç 18.02.2019 U16/A Sporcu
2021 EMİRHAN VATANDAŞ GÜNGÖREN DOĞUŞ Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
2094 YUSUF GÖNEN GÜRPINAR Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U14/B Sporcu
2047 LATİF TALHA ÖZTÜRK HALİDE EDİP ADIVAR Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2101 UĞUR İLERİ HALİDE EDİP ADIVAR Müsabakadan Men 2 Maç 18.02.2019 U14/B Sporcu
2022 MESUT İLHAN HARMANTEPE Müsabakadan Men 2 Maç 18.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu
2040 EMRAH ÜŞENMEZ HAVATAŞ SPOR Müsabakadan Men 3 Maç 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2037 EMİR ÖMER ALAN HAZNEDARSPOR Müsabakadan Men 2 Maç 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2061 BERKAY SAYIN İKİTELLİ Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U16/A Sporcu
2038 FURKAN AYHAN İST. ESENLER TOKAT Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2100 EMRE CAN ÇUBUK İST. ESENLER TOKAT Müsabakadan Men 2 Maç 18.02.2019 U14/B Sporcu
2062 ALİ FUAT DEMİRCİ İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR Hak Mahrumiyeti 8 Gün 18.02.2019 U16/A Antrenör
2046 FIRAT KUYTU MALTEPE Müsabakadan Men 2 Maç 18.02.2019 U19/1.Ligi Sporcu
2056 MUHAMMET BAHCALİ MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 U16/A Sporcu
2056 MERİÇ DÜZÇAY MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA Müsabakadan Men 3 Maç 18.02.2019 U16/A Sporcu
2020 FATİH ESMEROĞLU MOLLA AŞKI Müsabakadan Men 1 Maç 18.02.2019 2. Amatör Lig Sporcu