Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP AVCILAR BELEDİYE MUSTAFA ÇELİK Ayakla 13 1 10
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP OKSPOR ZAFER DAĞ Ayakla 26 1 10
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP AVCILAR BELEDİYE EMRE KAMACI Kafayla 32 1 10
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP AVCILAR BELEDİYE CEMİL KANDEMİR Kafayla 35 1 10
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP AVCILAR BELEDİYE EMİRHAN APUL Ayakla 36 1 10
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP AVCILAR BELEDİYE EMRE KAMACI Ayakla 45 1 10
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP AVCILAR BELEDİYE MUSTAFA ÇELİK Ayakla 46 1 10
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP AVCILAR BELEDİYE MUHAMMED TALHA AKKELLE Penaltı 52 1 10
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP AVCILAR BELEDİYE MUSTAFA ÇELİK Ayakla 66 1 10
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP AVCILAR BELEDİYE EMRE KAMACI Ayakla 73 1 10
16 4.2.2023 10:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR AVCILAR BELEDİYE S.A.L. 1.GRUP AVCILAR BELEDİYE AHMET ÖZAN Ayakla 87 1 10
16 4.2.2023 12:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR DUDULLU S.A.L. 3.GRUP DUDULLU ALTAN EMRE YILDIRIM Ayakla 10 1 1
16 4.2.2023 12:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR DUDULLU S.A.L. 3.GRUP ZEYTİNBURNUSPOR ERDİNÇ ÇİDAN Ayakla 59 1 1
16 4.2.2023 12:30 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BGS BALAT SPOR S.A.L. 7.GRUP BGS İLKER AKTAŞ Ayakla 80 1 0
16 4.2.2023 14:00 SELİMİYE STADI SELİMİYE ORTAÇEŞME S.A.L. 3.GRUP ORTAÇEŞME ÖMER BORA ADİK Kafayla 14 1 3
16 4.2.2023 14:00 SELİMİYE STADI SELİMİYE ORTAÇEŞME S.A.L. 3.GRUP ORTAÇEŞME ÖMER BORA ADİK Ayakla 43 1 3
16 4.2.2023 14:00 SELİMİYE STADI SELİMİYE ORTAÇEŞME S.A.L. 3.GRUP SELİMİYE AHMET MUTLUTÜRK Kafayla 52 1 3
16 4.2.2023 14:00 SELİMİYE STADI SELİMİYE ORTAÇEŞME S.A.L. 3.GRUP ORTAÇEŞME GÖKHAN DEMİRCİ Ayakla 74 1 3
16 4.2.2023 14:30 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. TUNA SPOR S.A.L. 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. VOLKAN SİPAHİ Ayakla 71 1 0
16 4.2.2023 14:30 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI GAZİOSMANPAŞA S.A.L. 5.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI ERHAN DİNAR Ayakla 29 1 2
16 4.2.2023 14:30 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI GAZİOSMANPAŞA S.A.L. 5.GRUP GAZİOSMANPAŞA RECEP KAYA Ayakla 56 1 2
16 4.2.2023 14:30 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI GAZİOSMANPAŞA S.A.L. 5.GRUP GAZİOSMANPAŞA ONURHAN ŞENAY Ayakla 92 1 2
16 4.2.2023 14:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI İSTANBUL VE ESENYURT ORDU NART SPOR KULÜBÜ S.A.L. 7.GRUP İSTANBUL VE ESENYURT ORDU SERKAN UYSAL Ayakla 2 3 1
16 4.2.2023 14:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI İSTANBUL VE ESENYURT ORDU NART SPOR KULÜBÜ S.A.L. 7.GRUP NART SPOR KULÜBÜ ÇAĞRI EROL Ayakla 65 3 1
16 4.2.2023 14:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI İSTANBUL VE ESENYURT ORDU NART SPOR KULÜBÜ S.A.L. 7.GRUP İSTANBUL VE ESENYURT ORDU ALİ UMUT ÇATALYÜREK Ayakla 82 3 1
16 4.2.2023 14:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI İSTANBUL VE ESENYURT ORDU NART SPOR KULÜBÜ S.A.L. 7.GRUP İSTANBUL VE ESENYURT ORDU SERKAN UYSAL Ayakla 90 3 1
16 4.2.2023 14:30 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI GÜLTEPE TAŞLITARLA SPOR S.A.L. 3.GRUP GÜLTEPE EBUBEKİR KÖSE Ayakla 8 4 1
16 4.2.2023 14:30 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI GÜLTEPE TAŞLITARLA SPOR S.A.L. 3.GRUP GÜLTEPE ÖMER FARUK USLU Ayakla 20 4 1
16 4.2.2023 14:30 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI GÜLTEPE TAŞLITARLA SPOR S.A.L. 3.GRUP GÜLTEPE SERDAL PORTAKAL Ayakla 56 4 1
16 4.2.2023 14:30 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI GÜLTEPE TAŞLITARLA SPOR S.A.L. 3.GRUP GÜLTEPE EREN ZENGİN Kafayla 62 4 1
16 4.2.2023 14:30 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI GÜLTEPE TAŞLITARLA SPOR S.A.L. 3.GRUP TAŞLITARLA SPOR FATİH ÖZCAN Ayakla 87 4 1
16 4.2.2023 14:30 ALEMDAĞ STADYUMU 1877 ALEMDAĞ İSTANBUL ANADOLU FUTBOL YAT. A.Ş S.A.L. 3.GRUP 1877 ALEMDAĞ YUSUF IŞIK Ayakla 31 1 1
16 4.2.2023 14:30 ALEMDAĞ STADYUMU 1877 ALEMDAĞ İSTANBUL ANADOLU FUTBOL YAT. A.Ş S.A.L. 3.GRUP İSTANBUL ANADOLU FUTBOL YAT. A.Ş YUNUS EMRE YÜCEMAN Ayakla 51 1 1
16 4.2.2023 14:30 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR TAÇSPOR S.A.L. 7.GRUP TAÇSPOR DENİZ KEREM ŞİŞMAN Ayakla 65 1 1
16 4.2.2023 14:30 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR TAÇSPOR S.A.L. 7.GRUP MERKEZEFENDİSPOR ALİ KAFADAR Ayakla 67 1 1
16 4.2.2023 14:30 BEYKOZ STADI BEYKOZ 1908 A.Ş. AYAZAĞASPOR S.A.L. 5.GRUP BEYKOZ 1908 A.Ş. TAYFUN KARADAĞ Penaltı 28 2 1
16 4.2.2023 14:30 BEYKOZ STADI BEYKOZ 1908 A.Ş. AYAZAĞASPOR S.A.L. 5.GRUP BEYKOZ 1908 A.Ş. TAYFUN KARADAĞ Ayakla 58 2 1
16 4.2.2023 14:30 BEYKOZ STADI BEYKOZ 1908 A.Ş. AYAZAĞASPOR S.A.L. 5.GRUP AYAZAĞASPOR MEHMET ASLAN Penaltı 95 2 1
16 4.2.2023 15:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR YENİUFUK S.A.L. 1.GRUP YENİUFUK MURAT BULGUR Ayakla 17 0 3
16 4.2.2023 15:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR YENİUFUK S.A.L. 1.GRUP YENİUFUK MURAT BULGUR Ayakla 41 0 3
16 4.2.2023 15:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR YENİUFUK S.A.L. 1.GRUP YENİUFUK MURAT BULGUR Ayakla 88 0 3
16 4.2.2023 15:00 MALTEPE HASAN POLAT STADI MALTEPESPOR BAĞLARBAŞI S.A.L. 1.GRUP BAĞLARBAŞI ABDULHAKİM AÇIK Kendi Kalesine 9 3 0
16 4.2.2023 15:00 MALTEPE HASAN POLAT STADI MALTEPESPOR BAĞLARBAŞI S.A.L. 1.GRUP MALTEPESPOR MUHAMMET GÜRDAP Ayakla 20 3 0
16 4.2.2023 15:00 MALTEPE HASAN POLAT STADI MALTEPESPOR BAĞLARBAŞI S.A.L. 1.GRUP MALTEPESPOR KUTLUHAN NALKIRAN Kafayla 56 3 0
16 4.2.2023 15:15 GÜLSUYU ASIM KARA STADI GÜLSUYU İZZETPAŞA S.A.L. 5.GRUP İZZETPAŞA METİN KARADENİZ Penaltı 45 1 2
16 4.2.2023 15:15 GÜLSUYU ASIM KARA STADI GÜLSUYU İZZETPAŞA S.A.L. 5.GRUP İZZETPAŞA ÇETİN AKPOLAT Ayakla 60 1 2
16 4.2.2023 15:15 GÜLSUYU ASIM KARA STADI GÜLSUYU İZZETPAŞA S.A.L. 5.GRUP GÜLSUYU BURAK TOPRAK Ayakla 78 1 2
16 4.2.2023 16:00 BEYOĞLU STADI GALATA ÜSKÜDAR FUTBOL YAT.A.Ş. S.A.L. 7.GRUP GALATA LEVENT ÇOŞKUN Ayakla 15 2 0
16 4.2.2023 16:00 BEYOĞLU STADI GALATA ÜSKÜDAR FUTBOL YAT.A.Ş. S.A.L. 7.GRUP GALATA TUNCAY OĞUZ Ayakla 90+2 2 0
16 5.2.2023 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI MİMARSİNAN İSTANBUL BULANCAK S.A.L. 2.GRUP İSTANBUL BULANCAK FATİH TORUN Ayakla 3 0 2
16 5.2.2023 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI MİMARSİNAN İSTANBUL BULANCAK S.A.L. 2.GRUP İSTANBUL BULANCAK DOĞUKAN TURAN ÇELİK Ayakla 80 0 2
16 5.2.2023 11:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ CEVİZLİ ANADOLU S.A.L. 8.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ İBRAHİM NECİPOĞLU Penaltı 36 3 2
16 5.2.2023 11:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ CEVİZLİ ANADOLU S.A.L. 8.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ EREN BÖLÜKBAŞ Ayakla 38 3 2
16 5.2.2023 11:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ CEVİZLİ ANADOLU S.A.L. 8.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ EREN BÖLÜKBAŞ Ayakla 63 3 2
16 5.2.2023 11:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ CEVİZLİ ANADOLU S.A.L. 8.GRUP CEVİZLİ ANADOLU FATİH GÖNEN Ayakla 83 3 2
16 5.2.2023 11:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ CEVİZLİ ANADOLU S.A.L. 8.GRUP CEVİZLİ ANADOLU ENES EREN YÜKSEL Kafayla 85 3 2
16 5.2.2023 11:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA YEŞİLKÖY YENİBOSNA S.A.L. 4.GRUP YENİBOSNA TAYFUN TUNÇ Penaltı 31 3 3
16 5.2.2023 11:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA YEŞİLKÖY YENİBOSNA S.A.L. 4.GRUP YEŞİLKÖY SEMİH KOÇ Ayakla 35 3 3
16 5.2.2023 11:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA YEŞİLKÖY YENİBOSNA S.A.L. 4.GRUP YENİBOSNA AYHAN ALTUN Ayakla 49 3 3
16 5.2.2023 11:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA YEŞİLKÖY YENİBOSNA S.A.L. 4.GRUP YENİBOSNA EMİRHAN TAŞKIN Ayakla 56 3 3
16 5.2.2023 11:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA YEŞİLKÖY YENİBOSNA S.A.L. 4.GRUP YEŞİLKÖY SEMİH KOÇ Ayakla 70 3 3
16 5.2.2023 11:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA YEŞİLKÖY YENİBOSNA S.A.L. 4.GRUP YEŞİLKÖY SEMİH KOÇ Ayakla 85 3 3
16 5.2.2023 11:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ ÇUBUKLU S.A.L. 4.GRUP ÇUBUKLU ÖMER COŞKUN Penaltı 6 3 3
16 5.2.2023 11:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ ÇUBUKLU S.A.L. 4.GRUP DİKİLİTAŞ DENİZ DÜZGÜN Ayakla 9 3 3
16 5.2.2023 11:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ ÇUBUKLU S.A.L. 4.GRUP DİKİLİTAŞ DENİZ DÜZGÜN Ayakla 12 3 3
16 5.2.2023 11:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ ÇUBUKLU S.A.L. 4.GRUP DİKİLİTAŞ ERDEM YILMAZ Ayakla 48 3 3
16 5.2.2023 11:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ ÇUBUKLU S.A.L. 4.GRUP ÇUBUKLU MAHSUN KILIÇ Kafayla 85 3 3
16 5.2.2023 11:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ ÇUBUKLU S.A.L. 4.GRUP ÇUBUKLU KADİR ER Ayakla 96 3 3
16 5.2.2023 13:00 ALİBEYKÖY STADI AKŞEMSETTİN PARSELLER SPOR KÜÇÜKAYASOFYA S.A.L. 6.GRUP KÜÇÜKAYASOFYA ÖMER FİDAN Ayakla 52 0 3
16 5.2.2023 13:00 ALİBEYKÖY STADI AKŞEMSETTİN PARSELLER SPOR KÜÇÜKAYASOFYA S.A.L. 6.GRUP KÜÇÜKAYASOFYA ÖMER FİDAN Kafayla 78 0 3
16 5.2.2023 13:00 ALİBEYKÖY STADI AKŞEMSETTİN PARSELLER SPOR KÜÇÜKAYASOFYA S.A.L. 6.GRUP KÜÇÜKAYASOFYA MUSTAFA ERDOĞAN Ayakla 87 0 3
16 5.2.2023 14:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU KÜÇÜKYALI YELKEN YEŞİLILGAZ S.A.L. 4.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN KAAN ÖZGÜLE Kafayla 51 1 2
16 5.2.2023 14:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU KÜÇÜKYALI YELKEN YEŞİLILGAZ S.A.L. 4.GRUP YEŞİLILGAZ ÖMER FARUK ERGEZGİN Ayakla 53 1 2
16 5.2.2023 14:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU KÜÇÜKYALI YELKEN YEŞİLILGAZ S.A.L. 4.GRUP YEŞİLILGAZ EYÜP AKIN Kafayla 83 1 2
16 5.2.2023 14:00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. S.A.L. 8.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. BATUHAN ŞERAFETTİN BATTAL Ayakla 20 1 3
16 5.2.2023 14:00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. S.A.L. 8.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. HARUN DENİZ Ayakla 34 1 3
16 5.2.2023 14:00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. S.A.L. 8.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI FURKAN OKUYUCU Ayakla 75 1 3
16 5.2.2023 14:00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. S.A.L. 8.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. EREN KOÇ Ayakla 94 1 3
16 5.2.2023 14:30 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ ÇIKSALIN SPOR S.A.L. 4.GRUP ÇIKSALIN SPOR FURKAN DAĞDEVİREN Ayakla 17 3 1
16 5.2.2023 14:30 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ ÇIKSALIN SPOR S.A.L. 4.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ EMRAH RAFET MAT Ayakla 38 3 1
16 5.2.2023 14:30 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ ÇIKSALIN SPOR S.A.L. 4.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ ENGİN CAN TOPAL Ayakla 40 3 1
16 5.2.2023 14:30 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ ÇIKSALIN SPOR S.A.L. 4.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ RAMAZAN BAL Ayakla 88 3 1
16 5.2.2023 15:00 BEYKOZ STADI İSTANBUL MESUDİYE T.TAYFUN S.A.L. 8.GRUP İSTANBUL MESUDİYE AHMET SELÇUK Penaltı 37 3 1
16 5.2.2023 15:00 BEYKOZ STADI İSTANBUL MESUDİYE T.TAYFUN S.A.L. 8.GRUP İSTANBUL MESUDİYE ALİ KEMAL BİLİR Ayakla 59 3 1
16 5.2.2023 15:00 BEYKOZ STADI İSTANBUL MESUDİYE T.TAYFUN S.A.L. 8.GRUP T.TAYFUN CEBRAİL EMİR TOPRAK Ayakla 70 3 1
16 5.2.2023 15:00 BEYKOZ STADI İSTANBUL MESUDİYE T.TAYFUN S.A.L. 8.GRUP İSTANBUL MESUDİYE AHMET SELÇUK Ayakla 73 3 1
16 5.2.2023 15:00 İFA SAHASI İFA ANADOLU HİSARI İ.Y. S.A.L. 6.GRUP ANADOLU HİSARI İ.Y. TAYFUN ŞAHİN Ayakla 21 2 1
16 5.2.2023 15:00 İFA SAHASI İFA ANADOLU HİSARI İ.Y. S.A.L. 6.GRUP İFA KEREM YILMAZ Ayakla 36 2 1
16 5.2.2023 15:00 İFA SAHASI İFA ANADOLU HİSARI İ.Y. S.A.L. 6.GRUP İFA BURAK SALİH KIRAL Ayakla 74 2 1
16 5.2.2023 16:00 ALİBEYKÖY STADI ALİBEYKÖYSPOR KAĞITHANE SPOR S.A.L. 8.GRUP ALİBEYKÖYSPOR BARIŞ BAKIR Ayakla 30 3 1
16 5.2.2023 16:00 ALİBEYKÖY STADI ALİBEYKÖYSPOR KAĞITHANE SPOR S.A.L. 8.GRUP KAĞITHANE SPOR UĞUR BİLGİN Ayakla 49 3 1
16 5.2.2023 16:00 ALİBEYKÖY STADI ALİBEYKÖYSPOR KAĞITHANE SPOR S.A.L. 8.GRUP ALİBEYKÖYSPOR BARIŞ BAKIR Ayakla 58 3 1
16 5.2.2023 16:00 ALİBEYKÖY STADI ALİBEYKÖYSPOR KAĞITHANE SPOR S.A.L. 8.GRUP ALİBEYKÖYSPOR BARIŞ BAKIR Ayakla 82 3 1
16 5.2.2023 16:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI BEŞYÜZEVLER BALKAN YEŞİLBAĞLAR S.A.L. 2.GRUP BEŞYÜZEVLER ÖNDER MULA Ayakla 22 3 1
16 5.2.2023 16:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI BEŞYÜZEVLER BALKAN YEŞİLBAĞLAR S.A.L. 2.GRUP BEŞYÜZEVLER ÖNDER MULA Ayakla 76 3 1
16 5.2.2023 16:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI BEŞYÜZEVLER BALKAN YEŞİLBAĞLAR S.A.L. 2.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR SEMİN DENİZ Ayakla 80 3 1
16 5.2.2023 16:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI BEŞYÜZEVLER BALKAN YEŞİLBAĞLAR S.A.L. 2.GRUP BEŞYÜZEVLER ÖNDER MULA Penaltı 92 3 1