Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
18 11.1.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ŞEHREMİNİ TRABZON 1453 SPOR 1.AL. 3.GRUP TRABZON 1453 SPOR KADİR ERDOĞAN Ayakla 5 4 5
18 11.1.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ŞEHREMİNİ TRABZON 1453 SPOR 1.AL. 3.GRUP TRABZON 1453 SPOR KADİR ERDOĞAN Ayakla 11 4 5
18 11.1.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ŞEHREMİNİ TRABZON 1453 SPOR 1.AL. 3.GRUP ŞEHREMİNİ SERDAR YAVUZ Penaltı 24 4 5
18 11.1.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ŞEHREMİNİ TRABZON 1453 SPOR 1.AL. 3.GRUP ŞEHREMİNİ MESUT SAKA Ayakla 41 4 5
18 11.1.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ŞEHREMİNİ TRABZON 1453 SPOR 1.AL. 3.GRUP TRABZON 1453 SPOR BURAK KAPUCU Ayakla 82 4 5
18 11.1.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ŞEHREMİNİ TRABZON 1453 SPOR 1.AL. 3.GRUP TRABZON 1453 SPOR BURAK KAPUCU Ayakla 87 4 5
18 11.1.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ŞEHREMİNİ TRABZON 1453 SPOR 1.AL. 3.GRUP ŞEHREMİNİ MESUT SAKA Ayakla 88 4 5
18 11.1.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ŞEHREMİNİ TRABZON 1453 SPOR 1.AL. 3.GRUP ŞEHREMİNİ SERDAR YAVUZ Ayakla 91 4 5
18 11.1.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ŞEHREMİNİ TRABZON 1453 SPOR 1.AL. 3.GRUP TRABZON 1453 SPOR KADİR ERDOĞAN Penaltı 92 4 5
18 11.1.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR REŞİTPAŞA 1.AL. 3.GRUP HAMİDİYESPOR EMRE TORTUMLU Ayakla 4 2 5
18 11.1.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR REŞİTPAŞA 1.AL. 3.GRUP REŞİTPAŞA OĞUZ ŞERİF GÜNAYDIN Ayakla 14 2 5
18 11.1.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR REŞİTPAŞA 1.AL. 3.GRUP REŞİTPAŞA TAYLAN AL Ayakla 39 2 5
18 11.1.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR REŞİTPAŞA 1.AL. 3.GRUP REŞİTPAŞA ONUR İSKENDER Ayakla 42 2 5
18 11.1.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR REŞİTPAŞA 1.AL. 3.GRUP REŞİTPAŞA ŞÜKRÜ MUHAMMET DEMİR Ayakla 51 2 5
18 11.1.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR REŞİTPAŞA 1.AL. 3.GRUP HAMİDİYESPOR SADIK SEVİN Ayakla 59 2 5
18 11.1.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR REŞİTPAŞA 1.AL. 3.GRUP REŞİTPAŞA OZAN BOZKURT Ayakla 72 2 5
18 11.1.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TERAZİDERE 1.AL. 5.GRUP BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TUNAHAN PINAR Ayakla 8 4 1
18 11.1.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TERAZİDERE 1.AL. 5.GRUP BAĞCILAR İSTOÇ SPOR BİLAL KESKİN Ayakla 18 4 1
18 11.1.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TERAZİDERE 1.AL. 5.GRUP TERAZİDERE SEFA KÜÇÜK Penaltı 23 4 1
18 11.1.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TERAZİDERE 1.AL. 5.GRUP BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TUNAHAN PINAR Ayakla 73 4 1
18 11.1.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TERAZİDERE 1.AL. 5.GRUP BAĞCILAR İSTOÇ SPOR OZAN SEZGİN Ayakla 95 4 1
18 11.1.2020 12:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KADIRGA ALTINOVA 1.AL. 5.GRUP ALTINOVA OZAN RIDVAN TURAL Ayakla 7 3 5
18 11.1.2020 12:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KADIRGA ALTINOVA 1.AL. 5.GRUP KADIRGA ABDULLAH BAYRAM Ayakla 14 3 5
18 11.1.2020 12:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KADIRGA ALTINOVA 1.AL. 5.GRUP ALTINOVA BERAT AYDIN Ayakla 43 3 5
18 11.1.2020 12:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KADIRGA ALTINOVA 1.AL. 5.GRUP ALTINOVA BERAT AYDIN Penaltı 55 3 5
18 11.1.2020 12:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KADIRGA ALTINOVA 1.AL. 5.GRUP ALTINOVA ENES ERGÜL Ayakla 57 3 5
18 11.1.2020 12:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KADIRGA ALTINOVA 1.AL. 5.GRUP ALTINOVA KEREM DOYDU Ayakla 63 3 5
18 11.1.2020 12:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KADIRGA ALTINOVA 1.AL. 5.GRUP KADIRGA ABDULLAH BAYRAM Kafayla 72 3 5
18 11.1.2020 12:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KADIRGA ALTINOVA 1.AL. 5.GRUP KADIRGA EMRE DUYDUK Kafayla 77 3 5
18 11.1.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİK KAYNARCA ATLAS YILDIZ SPOR 1.AL. 15.GRUP PENDİK KAYNARCA HİKMET GÜVEN Ayakla 17 2 1
18 11.1.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİK KAYNARCA ATLAS YILDIZ SPOR 1.AL. 15.GRUP PENDİK KAYNARCA MELİH POLAT Ayakla 37 2 1
18 11.1.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİK KAYNARCA ATLAS YILDIZ SPOR 1.AL. 15.GRUP ATLAS YILDIZ SPOR FIRAT BAYRAMBEY Ayakla 90 2 1
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP BOSTANCI DENİZCAN ŞANLI Ayakla 3 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP 1923 ESENKENT SPOR ERAY TAŞ Ayakla 7 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP BOSTANCI OĞUZHAN BAL Ayakla 13 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP BOSTANCI DENİZCAN ŞANLI Ayakla 15 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP BOSTANCI OĞUZHAN BAL Ayakla 18 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP BOSTANCI CHRISTOPHE ADİL FERNANDEZ ZAPATER Ayakla 29 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP 1923 ESENKENT SPOR ERAY TAŞ Ayakla 38 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP BOSTANCI OĞUZHAN SARI Ayakla 41 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP BOSTANCI OĞUZHAN BAL Ayakla 53 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP BOSTANCI ORKUN İPEKOĞLU Ayakla 56 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP BOSTANCI RIDVAN YAKUT Ayakla 64 10 2
18 11.1.2020 14:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI 1923 ESENKENT SPOR 1.AL. 15.GRUP BOSTANCI NECATİ CANER ÖZCAN Ayakla 79 10 2
18 11.1.2020 14:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI ONAY SPOR ÇUBUKLU 1.AL. 13.GRUP ÇUBUKLU HASAN CAN ÇETİN Ayakla 45 1 4
18 11.1.2020 14:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI ONAY SPOR ÇUBUKLU 1.AL. 13.GRUP ÇUBUKLU KAYRA ÇİÇEK Ayakla 51 1 4
18 11.1.2020 14:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI ONAY SPOR ÇUBUKLU 1.AL. 13.GRUP ÇUBUKLU SAİT EMRE YUVARLAK Ayakla 77 1 4
18 11.1.2020 14:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI ONAY SPOR ÇUBUKLU 1.AL. 13.GRUP ÇUBUKLU JONAS SUKA Ayakla 79 1 4
18 11.1.2020 14:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI ONAY SPOR ÇUBUKLU 1.AL. 13.GRUP ONAY SPOR MUSTAFA ÇAĞLAYAN Ayakla 89 1 4
18 11.1.2020 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ALİBEYSPOR GOP YENİKÖY 1.AL. 1.GRUP ALİBEYSPOR BATUHAN AKGÜL Ayakla 1 3 0
18 11.1.2020 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ALİBEYSPOR GOP YENİKÖY 1.AL. 1.GRUP ALİBEYSPOR BATUHAN AKGÜL Ayakla 21 3 0
18 11.1.2020 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ALİBEYSPOR GOP YENİKÖY 1.AL. 1.GRUP ALİBEYSPOR VEYSEL UYUMAZ Ayakla 65 3 0
18 11.1.2020 14:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SAĞMALCILAR SPOR OKMEYDANI FETİH 1.AL. 3.GRUP OKMEYDANI FETİH ARDA ALKAN Ayakla 3 0 6
18 11.1.2020 14:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SAĞMALCILAR SPOR OKMEYDANI FETİH 1.AL. 3.GRUP OKMEYDANI FETİH ARDA ALKAN Ayakla 36 0 6
18 11.1.2020 14:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SAĞMALCILAR SPOR OKMEYDANI FETİH 1.AL. 3.GRUP OKMEYDANI FETİH ARDA ALKAN Ayakla 66 0 6
18 11.1.2020 14:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SAĞMALCILAR SPOR OKMEYDANI FETİH 1.AL. 3.GRUP OKMEYDANI FETİH STEPHEN ADISI Ayakla 81 0 6
18 11.1.2020 14:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SAĞMALCILAR SPOR OKMEYDANI FETİH 1.AL. 3.GRUP OKMEYDANI FETİH FEYYAZ ÖZEN Ayakla 83 0 6
18 11.1.2020 14:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SAĞMALCILAR SPOR OKMEYDANI FETİH 1.AL. 3.GRUP OKMEYDANI FETİH FEYYAZ ÖZEN Ayakla 86 0 6
18 11.1.2020 14:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN ORTAKÖY SİLİVRİ 1.AL. 1.GRUP ORTAKÖY SİLİVRİ GÖKTUĞ KARABİNA Ayakla 5 4 2
18 11.1.2020 14:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN ORTAKÖY SİLİVRİ 1.AL. 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN MUHAMMET ÖRSOĞLU Ayakla 30 4 2
18 11.1.2020 14:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN ORTAKÖY SİLİVRİ 1.AL. 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN ENİS ÖZPERÇİN Ayakla 36 4 2
18 11.1.2020 14:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN ORTAKÖY SİLİVRİ 1.AL. 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN DİYAR SANCAK Kafayla 49 4 2
18 11.1.2020 14:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN ORTAKÖY SİLİVRİ 1.AL. 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN MUHAMMET ÖRSOĞLU Ayakla 71 4 2
18 11.1.2020 14:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN ORTAKÖY SİLİVRİ 1.AL. 1.GRUP ORTAKÖY SİLİVRİ CAHİT ERGÜN Ayakla 83 4 2
18 11.1.2020 14:30 İHSANİYE STADI AKALAN KARACAKÖY BLD. 1.AL. 1.GRUP KARACAKÖY BLD. EMRE KOL Ayakla 22 3 4
18 11.1.2020 14:30 İHSANİYE STADI AKALAN KARACAKÖY BLD. 1.AL. 1.GRUP KARACAKÖY BLD. VEYSEL CANTEKİN Ayakla 52 3 4
18 11.1.2020 14:30 İHSANİYE STADI AKALAN KARACAKÖY BLD. 1.AL. 1.GRUP KARACAKÖY BLD. ONUR CAN DELİCE Ayakla 64 3 4
18 11.1.2020 14:30 İHSANİYE STADI AKALAN KARACAKÖY BLD. 1.AL. 1.GRUP AKALAN EMRE KÖSE Ayakla 69 3 4
18 11.1.2020 14:30 İHSANİYE STADI AKALAN KARACAKÖY BLD. 1.AL. 1.GRUP AKALAN EFE BEYAZ Ayakla 74 3 4
18 11.1.2020 14:30 İHSANİYE STADI AKALAN KARACAKÖY BLD. 1.AL. 1.GRUP KARACAKÖY BLD. VEYSEL CANTEKİN Ayakla 80 3 4
18 11.1.2020 14:30 İHSANİYE STADI AKALAN KARACAKÖY BLD. 1.AL. 1.GRUP AKALAN ZAFER UTKU KÖSE Ayakla 84 3 4
18 11.1.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR RAMİ 1.AL. 7.GRUP RAMİ FEYZULLAH ŞERBETÇİ Ayakla 28 0 2
18 11.1.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR RAMİ 1.AL. 7.GRUP RAMİ EMİRHAN KOÇ Ayakla 75 0 2
18 11.1.2020 14:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE ÇELİKTEPE ÜMİT 1.AL. 7.GRUP ÇELİKTEPE ÜMİT SEMİH MERMER Ayakla 14 1 5
18 11.1.2020 14:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE ÇELİKTEPE ÜMİT 1.AL. 7.GRUP BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE ONUR KAİN Ayakla 26 1 5
18 11.1.2020 14:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE ÇELİKTEPE ÜMİT 1.AL. 7.GRUP ÇELİKTEPE ÜMİT MERT KARAGÖZ Ayakla 50 1 5
18 11.1.2020 14:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE ÇELİKTEPE ÜMİT 1.AL. 7.GRUP ÇELİKTEPE ÜMİT ÖMER TUNÇ Ayakla 52 1 5
18 11.1.2020 14:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE ÇELİKTEPE ÜMİT 1.AL. 7.GRUP ÇELİKTEPE ÜMİT SEMİH MERMER Ayakla 60 1 5
18 11.1.2020 14:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE ÇELİKTEPE ÜMİT 1.AL. 7.GRUP ÇELİKTEPE ÜMİT MERT KARAGÖZ Ayakla 70 1 5
18 11.1.2020 14:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KÜÇÜKPAZAR BOĞAZİÇİ 1.AL. 11.GRUP BOĞAZİÇİ SİNAN TERZİOĞLU Ayakla 3 3 1
18 11.1.2020 14:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KÜÇÜKPAZAR BOĞAZİÇİ 1.AL. 11.GRUP KÜÇÜKPAZAR SAMET AKKAYA Kafayla 11 3 1
18 11.1.2020 14:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KÜÇÜKPAZAR BOĞAZİÇİ 1.AL. 11.GRUP KÜÇÜKPAZAR MERT EREN Ayakla 19 3 1
18 11.1.2020 14:30 FATİH MİMARSİNAN STADI KÜÇÜKPAZAR BOĞAZİÇİ 1.AL. 11.GRUP KÜÇÜKPAZAR GISCARD DJINDY DIABONE Ayakla 73 3 1
18 11.1.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI KAYNARCASPOR KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ 1.AL. 13.GRUP KAYNARCASPOR BURAK TOPRAK Ayakla 2 9 0
18 11.1.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI KAYNARCASPOR KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ 1.AL. 13.GRUP KAYNARCASPOR BURAK TOPRAK Kafayla 12 9 0
18 11.1.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI KAYNARCASPOR KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ 1.AL. 13.GRUP KAYNARCASPOR TARIK BÖKE Ayakla 62 9 0
18 11.1.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI KAYNARCASPOR KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ 1.AL. 13.GRUP KAYNARCASPOR ALPASLAN MÜJDE Ayakla 65 9 0
18 11.1.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI KAYNARCASPOR KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ 1.AL. 13.GRUP KAYNARCASPOR ÖMER FARUK BAL Ayakla 66 9 0
18 11.1.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI KAYNARCASPOR KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ 1.AL. 13.GRUP KAYNARCASPOR BURAK TOPRAK Ayakla 68 9 0
18 11.1.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI KAYNARCASPOR KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ 1.AL. 13.GRUP KAYNARCASPOR BURAK TOPRAK Ayakla 75 9 0
18 11.1.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI KAYNARCASPOR KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ 1.AL. 13.GRUP KAYNARCASPOR ALPASLAN MÜJDE Ayakla 79 9 0
18 11.1.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI KAYNARCASPOR KARTAL CEVİZLİ GENÇLERGÜCÜ 1.AL. 13.GRUP KAYNARCASPOR BURAK TOPRAK Ayakla 86 9 0
18 11.1.2020 14:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI ÜMRANİYE HEKİMBAŞI YAKACIK 1.AL. 13.GRUP YAKACIK MİRAÇ ALKAN Ayakla 40 1 6
18 11.1.2020 14:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI ÜMRANİYE HEKİMBAŞI YAKACIK 1.AL. 13.GRUP YAKACIK EMRE AVCI Ayakla 46 1 6
18 11.1.2020 14:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI ÜMRANİYE HEKİMBAŞI YAKACIK 1.AL. 13.GRUP YAKACIK YAHYA DURMUŞ Ayakla 48 1 6
18 11.1.2020 14:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI ÜMRANİYE HEKİMBAŞI YAKACIK 1.AL. 13.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI NAZİM YILMAZ Ayakla 53 1 6
18 11.1.2020 14:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI ÜMRANİYE HEKİMBAŞI YAKACIK 1.AL. 13.GRUP YAKACIK EMRE AVCI Ayakla 65 1 6
18 11.1.2020 14:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI ÜMRANİYE HEKİMBAŞI YAKACIK 1.AL. 13.GRUP YAKACIK EMRE AVCI Ayakla 74 1 6
18 11.1.2020 14:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI ÜMRANİYE HEKİMBAŞI YAKACIK 1.AL. 13.GRUP YAKACIK YAHYA DURMUŞ Ayakla 80 1 6
18 11.1.2020 14:30 ORTAÇEŞME SAHASI GÜMÜŞSUYU İNKILAP SPOR 1.AL. 15.GRUP İNKILAP SPOR UMUT TEKDAŞ Ayakla 43 1 2
18 11.1.2020 14:30 ORTAÇEŞME SAHASI GÜMÜŞSUYU İNKILAP SPOR 1.AL. 15.GRUP İNKILAP SPOR MEHMET AKİF BALKAN Ayakla 55 1 2
18 11.1.2020 14:30 ORTAÇEŞME SAHASI GÜMÜŞSUYU İNKILAP SPOR 1.AL. 15.GRUP GÜMÜŞSUYU CHINAZAEPERE RAPHEAL OKOLI Ayakla 65 1 2
18 11.1.2020 14:30 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU MECİDİYEKÖY TAYFUN BOLLUCASPOR 1.AL. 7.GRUP MECİDİYEKÖY TAYFUN EMİRCAN AYVACIOĞLU Ayakla 7 6 3
18 11.1.2020 14:30 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU MECİDİYEKÖY TAYFUN BOLLUCASPOR 1.AL. 7.GRUP BOLLUCASPOR BURAK GÜL Ayakla 8 6 3
18 11.1.2020 14:30 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU MECİDİYEKÖY TAYFUN BOLLUCASPOR 1.AL. 7.GRUP BOLLUCASPOR VEDAT KABAN Ayakla 22 6 3
18 11.1.2020 14:30 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU MECİDİYEKÖY TAYFUN BOLLUCASPOR 1.AL. 7.GRUP MECİDİYEKÖY TAYFUN YUSUF KURT Ayakla 45 6 3
18 11.1.2020 14:30 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU MECİDİYEKÖY TAYFUN BOLLUCASPOR 1.AL. 7.GRUP MECİDİYEKÖY TAYFUN ERSİN CANSIZ Ayakla 48 6 3
18 11.1.2020 14:30 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU MECİDİYEKÖY TAYFUN BOLLUCASPOR 1.AL. 7.GRUP MECİDİYEKÖY TAYFUN SERDAL PORTAKAL Ayakla 65 6 3
18 11.1.2020 14:30 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU MECİDİYEKÖY TAYFUN BOLLUCASPOR 1.AL. 7.GRUP BOLLUCASPOR VEDAT KABAN Kafayla 74 6 3
18 11.1.2020 14:30 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU MECİDİYEKÖY TAYFUN BOLLUCASPOR 1.AL. 7.GRUP MECİDİYEKÖY TAYFUN SERDAL PORTAKAL Ayakla 79 6 3
18 11.1.2020 14:30 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU MECİDİYEKÖY TAYFUN BOLLUCASPOR 1.AL. 7.GRUP MECİDİYEKÖY TAYFUN SERDAL PORTAKAL Ayakla 87 6 3
18 11.1.2020 14:30 ALİBEYKÖY STADI A.PARSELLER GAYRET SPOR 1.AL. 11.GRUP A.PARSELLER SERKAN DURSUN Ayakla 43 4 0
18 11.1.2020 14:30 ALİBEYKÖY STADI A.PARSELLER GAYRET SPOR 1.AL. 11.GRUP A.PARSELLER SERKAN DURSUN Ayakla 60 4 0
18 11.1.2020 14:30 ALİBEYKÖY STADI A.PARSELLER GAYRET SPOR 1.AL. 11.GRUP A.PARSELLER SERKAN DURSUN Ayakla 72 4 0
18 11.1.2020 14:30 ALİBEYKÖY STADI A.PARSELLER GAYRET SPOR 1.AL. 11.GRUP A.PARSELLER BURAK AY Ayakla 89 4 0
18 11.1.2020 15:00 SELİMİYE STADI ANADOLU ÜSKÜDAR TUZLA ŞİFA 1.AL. 15.GRUP TUZLA ŞİFA AHMETCAN TÜRKMEN Ayakla 26 0 3
18 11.1.2020 15:00 SELİMİYE STADI ANADOLU ÜSKÜDAR TUZLA ŞİFA 1.AL. 15.GRUP TUZLA ŞİFA YUSUF FETVACI Ayakla 28 0 3
18 11.1.2020 15:00 SELİMİYE STADI ANADOLU ÜSKÜDAR TUZLA ŞİFA 1.AL. 15.GRUP TUZLA ŞİFA YASİN YÜCE Kafayla 67 0 3
18 11.1.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) İÇERENKÖY İ.Y. 1.AL. 13.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. TOPRAK LÜLECİ Kafayla 14 1 7
18 11.1.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) İÇERENKÖY İ.Y. 1.AL. 13.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. TOPRAK LÜLECİ Kafayla 19 1 7
18 11.1.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) İÇERENKÖY İ.Y. 1.AL. 13.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. TOPRAK LÜLECİ Ayakla 40 1 7
18 11.1.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) İÇERENKÖY İ.Y. 1.AL. 13.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. GÖKHAN DİNÇ Ayakla 42 1 7
18 11.1.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) İÇERENKÖY İ.Y. 1.AL. 13.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. EMRE ÇEKEN Ayakla 48 1 7
18 11.1.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) İÇERENKÖY İ.Y. 1.AL. 13.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. EMRE SEZER Ayakla 59 1 7
18 11.1.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) İÇERENKÖY İ.Y. 1.AL. 13.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. EMRE SEZER Ayakla 78 1 7
18 11.1.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) İÇERENKÖY İ.Y. 1.AL. 13.GRUP ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) AYBERK CANATAN Ayakla 85 1 7
18 11.1.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA İSTANBUL ERZİNCANSPOR 1.AL. 3.GRUP KOCAMUSTAFAPAŞA RUBAR TURUNCU Ayakla 7 2 2
18 11.1.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA İSTANBUL ERZİNCANSPOR 1.AL. 3.GRUP İSTANBUL ERZİNCANSPOR ALHOUSSEYNI SAMASSEKOU Ayakla 53 2 2
18 11.1.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA İSTANBUL ERZİNCANSPOR 1.AL. 3.GRUP KOCAMUSTAFAPAŞA YASİN OLGAÇ Kafayla 71 2 2
18 11.1.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA İSTANBUL ERZİNCANSPOR 1.AL. 3.GRUP İSTANBUL ERZİNCANSPOR MELİH İPEK Ayakla 82 2 2
18 11.1.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR TAKSİM 1.AL. 3.GRUP TAKSİM ABDURRAHİM ÜZÜMCÜ Ayakla 11 0 6
18 11.1.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR TAKSİM 1.AL. 3.GRUP TAKSİM DAVİD ÜGE Ayakla 12 0 6
18 11.1.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR TAKSİM 1.AL. 3.GRUP TAKSİM ADEM YEL Ayakla 31 0 6
18 11.1.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR TAKSİM 1.AL. 3.GRUP TAKSİM ADEM YEL Ayakla 53 0 6
18 11.1.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR TAKSİM 1.AL. 3.GRUP TAKSİM ERKAN BAKIRCI Penaltı 58 0 6
18 11.1.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR TAKSİM 1.AL. 3.GRUP TAKSİM DAVİD ÜGE Ayakla 87 0 6
18 12.1.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR İZZETTİN 1.AL. 2.GRUP İZZETTİN ÖZGÜR TEMUR Ayakla 29 3 1
18 12.1.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR İZZETTİN 1.AL. 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR YALÇIN İPEK Ayakla 75 3 1
18 12.1.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR İZZETTİN 1.AL. 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR RESUL BOZKURT Ayakla 87 3 1
18 12.1.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR İZZETTİN 1.AL. 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR RESUL BOZKURT Ayakla 92 3 1
18 12.1.2020 12:30 KÜÇÜKKÖY STADI KAZIMKARABEKİR MEVLANA İKİTELLİ 1.AL. 6.GRUP İKİTELLİ UĞUR TUNCAY Ayakla 6 5 4
18 12.1.2020 12:30 KÜÇÜKKÖY STADI KAZIMKARABEKİR MEVLANA İKİTELLİ 1.AL. 6.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA RECEP YIKAR Ayakla 9 5 4
18 12.1.2020 12:30 KÜÇÜKKÖY STADI KAZIMKARABEKİR MEVLANA İKİTELLİ 1.AL. 6.GRUP İKİTELLİ FURKAN DURAN Ayakla 44 5 4
18 12.1.2020 12:30 KÜÇÜKKÖY STADI KAZIMKARABEKİR MEVLANA İKİTELLİ 1.AL. 6.GRUP İKİTELLİ İBRAHİM AKPINAR Ayakla 73 5 4
18 12.1.2020 12:30 KÜÇÜKKÖY STADI KAZIMKARABEKİR MEVLANA İKİTELLİ 1.AL. 6.GRUP İKİTELLİ İBRAHİM AKPINAR Kafayla 74 5 4
18 12.1.2020 12:30 KÜÇÜKKÖY STADI KAZIMKARABEKİR MEVLANA İKİTELLİ 1.AL. 6.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA RECEP YIKAR Ayakla 77 5 4
18 12.1.2020 12:30 KÜÇÜKKÖY STADI KAZIMKARABEKİR MEVLANA İKİTELLİ 1.AL. 6.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA RECEP YIKAR Ayakla 78 5 4
18 12.1.2020 12:30 KÜÇÜKKÖY STADI KAZIMKARABEKİR MEVLANA İKİTELLİ 1.AL. 6.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA RECEP YIKAR Ayakla 79 5 4
18 12.1.2020 12:30 KÜÇÜKKÖY STADI KAZIMKARABEKİR MEVLANA İKİTELLİ 1.AL. 6.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA İSMAİL KAPLAN Ayakla 80 5 4
18 12.1.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ ŞİRİNEVLER 1.AL. 12.GRUP ŞİRİNEVLER LOKMAN OLÇAY Ayakla 14 4 2
18 12.1.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ ŞİRİNEVLER 1.AL. 12.GRUP ESENLER KENTYILDIZ VEYSEL KAYA Ayakla 19 4 2
18 12.1.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ ŞİRİNEVLER 1.AL. 12.GRUP ESENLER KENTYILDIZ OĞUZ SARPTAŞ Ayakla 22 4 2
18 12.1.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ ŞİRİNEVLER 1.AL. 12.GRUP ESENLER KENTYILDIZ OĞUZ SARPTAŞ Ayakla 41 4 2
18 12.1.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ ŞİRİNEVLER 1.AL. 12.GRUP ESENLER KENTYILDIZ OSMAN KABALAKLI Ayakla 60 4 2
18 12.1.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ ŞİRİNEVLER 1.AL. 12.GRUP ŞİRİNEVLER LOKMAN OLÇAY Ayakla 68 4 2
18 12.1.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER SEYRANTEPE YEŞİLCE 1.AL. 6.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE DOĞUKAN ÖZTÜRK Ayakla 19 2 4
18 12.1.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER SEYRANTEPE YEŞİLCE 1.AL. 6.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER BARIŞ KAYA Kafayla 24 2 4
18 12.1.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER SEYRANTEPE YEŞİLCE 1.AL. 6.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER SÜLEYMAN MEHMET YOLYAPAN Ayakla 30 2 4
18 12.1.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER SEYRANTEPE YEŞİLCE 1.AL. 6.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE EMİRCAN YAMAN Ayakla 48 2 4
18 12.1.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER SEYRANTEPE YEŞİLCE 1.AL. 6.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE ULAŞ KOÇAK Ayakla 55 2 4
18 12.1.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER SEYRANTEPE YEŞİLCE 1.AL. 6.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE ULAŞ KOÇAK Ayakla 61 2 4
18 12.1.2020 12:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ACARSPOR GÖKÇEALİ 1.AL. 2.GRUP GÖKÇEALİ SERDAR EREM Ayakla 11 1 2
18 12.1.2020 12:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ACARSPOR GÖKÇEALİ 1.AL. 2.GRUP GÖKÇEALİ ERÇİN UYSAL Ayakla 67 1 2
18 12.1.2020 12:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ACARSPOR GÖKÇEALİ 1.AL. 2.GRUP ESENYURT ACARSPOR MEHMET YALÇIN Ayakla 73 1 2
18 12.1.2020 12:30 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI GAZİTEPE HADIMKÖY 1.AL. 2.GRUP HADIMKÖY HASAN FEHMİ GÜNEY Ayakla 45 2 1
18 12.1.2020 12:30 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI GAZİTEPE HADIMKÖY 1.AL. 2.GRUP GAZİTEPE TANER BÖLÜK Kafayla 49 2 1
18 12.1.2020 12:30 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI GAZİTEPE HADIMKÖY 1.AL. 2.GRUP GAZİTEPE MUSTAFA DOĞAN Ayakla 75 2 1
18 12.1.2020 12:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR KARTAL BAHÇELİEVLER SOĞANLI 1.AL. 6.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL DAĞISTAN SAÇU Ayakla 6 2 0
18 12.1.2020 12:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR KARTAL BAHÇELİEVLER SOĞANLI 1.AL. 6.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL OKAN EŞ Kafayla 88 2 0
18 12.1.2020 14:30 PAŞABAHÇE STADI KANLICA KARTAL ÇAVUŞOĞLU 1.AL. 14.GRUP KANLICA ŞERİF TURAN Ayakla 10 1 0
18 12.1.2020 14:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ETİLER KARTALSPOR İSTANBUL GÜMÜŞHANE 1.AL. 12.GRUP ETİLER KARTALSPOR MERT BALCI Ayakla 11 1 3
18 12.1.2020 14:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ETİLER KARTALSPOR İSTANBUL GÜMÜŞHANE 1.AL. 12.GRUP İSTANBUL GÜMÜŞHANE SEÇKİN İŞLER Ayakla 37 1 3
18 12.1.2020 14:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ETİLER KARTALSPOR İSTANBUL GÜMÜŞHANE 1.AL. 12.GRUP İSTANBUL GÜMÜŞHANE ÜMİT SANCAK Ayakla 77 1 3
18 12.1.2020 14:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ETİLER KARTALSPOR İSTANBUL GÜMÜŞHANE 1.AL. 12.GRUP İSTANBUL GÜMÜŞHANE CEYHUN ÇOTUL Ayakla 95 1 3
18 12.1.2020 14:30 BEYOĞLU STADI GALATA İSTANBULSPOR KULÜBÜ 1.AL. 12.GRUP GALATA ORHUN SARAL Ayakla 57 4 1
18 12.1.2020 14:30 BEYOĞLU STADI GALATA İSTANBULSPOR KULÜBÜ 1.AL. 12.GRUP GALATA ORHUN SARAL Ayakla 60 4 1
18 12.1.2020 14:30 BEYOĞLU STADI GALATA İSTANBULSPOR KULÜBÜ 1.AL. 12.GRUP GALATA GÜNGÖR CAN TİLKİ Ayakla 81 4 1
18 12.1.2020 14:30 BEYOĞLU STADI GALATA İSTANBULSPOR KULÜBÜ 1.AL. 12.GRUP GALATA ERKAN KABLAN Ayakla 91 4 1
18 12.1.2020 14:30 BEYOĞLU STADI GALATA İSTANBULSPOR KULÜBÜ 1.AL. 12.GRUP İSTANBULSPOR KULÜBÜ MURAT DAŞDEMİR Ayakla 93 4 1
18 12.1.2020 14:30 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK VARDAR 1.AL. 6.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK EMRE İSTİF Penaltı 3 5 2
18 12.1.2020 14:30 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK VARDAR 1.AL. 6.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK BURAK BIÇAKCI Ayakla 25 5 2
18 12.1.2020 14:30 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK VARDAR 1.AL. 6.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK EMRE İSTİF Ayakla 39 5 2
18 12.1.2020 14:30 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK VARDAR 1.AL. 6.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK MUSTAFA SEVİPTEKİN Ayakla 48 5 2
18 12.1.2020 14:30 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK VARDAR 1.AL. 6.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK OKAN ADIGÜZEL Ayakla 61 5 2
18 12.1.2020 14:30 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK VARDAR 1.AL. 6.GRUP VARDAR BURAK ŞENTÜRK Penaltı 83 5 2
18 12.1.2020 14:30 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK VARDAR 1.AL. 6.GRUP VARDAR HATİP ALATAŞ Ayakla 85 5 2
18 12.1.2020 14:30 İBB ESENLER STADI ESENLER MURADİYE 1.AL. 4.GRUP ESENLER SAKIP TAYYİP ZOR Ayakla 9 2 4
18 12.1.2020 14:30 İBB ESENLER STADI ESENLER MURADİYE 1.AL. 4.GRUP MURADİYE NADİR YILDIRIM Ayakla 38 2 4
18 12.1.2020 14:30 İBB ESENLER STADI ESENLER MURADİYE 1.AL. 4.GRUP MURADİYE BERAT BAHADIR CAN Kafayla 65 2 4
18 12.1.2020 14:30 İBB ESENLER STADI ESENLER MURADİYE 1.AL. 4.GRUP MURADİYE FARUK ŞENOL Ayakla 67 2 4
18 12.1.2020 14:30 İBB ESENLER STADI ESENLER MURADİYE 1.AL. 4.GRUP ESENLER EMRE GÜLLE Ayakla 73 2 4
18 12.1.2020 14:30 İBB ESENLER STADI ESENLER MURADİYE 1.AL. 4.GRUP MURADİYE NADİR YILDIRIM Ayakla 85 2 4
18 12.1.2020 14:30 NAMIK SEVİK STADI DAVUTPAŞA BAHÇELİEVLER İDMANYURDU 1.AL. 4.GRUP DAVUTPAŞA TARIK AMASYALI Ayakla 42 1 1
18 12.1.2020 14:30 NAMIK SEVİK STADI DAVUTPAŞA BAHÇELİEVLER İDMANYURDU 1.AL. 4.GRUP BAHÇELİEVLER İDMANYURDU ANILCAN YILMAZ Ayakla 47 1 1
18 12.1.2020 14:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI DAMLASPOR SİİRT İST.Y.SELİM 1.AL. 10.GRUP DAMLASPOR MOHAMED ZOBA Ayakla 61 1 1
18 12.1.2020 14:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI DAMLASPOR SİİRT İST.Y.SELİM 1.AL. 10.GRUP SİİRT İST.Y.SELİM ENES OĞUZHAN Ayakla 66 1 1
18 12.1.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR MİMARSİNAN 1.AL. 4.GRUP S.KARTALSPOR MEHMET AKİF ELİBOL Ayakla 15 2 2
18 12.1.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR MİMARSİNAN 1.AL. 4.GRUP MİMARSİNAN NEMETULLAH ARIK Ayakla 32 2 2
18 12.1.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR MİMARSİNAN 1.AL. 4.GRUP MİMARSİNAN NEMETULLAH ARIK Ayakla 70 2 2
18 12.1.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR MİMARSİNAN 1.AL. 4.GRUP S.KARTALSPOR MESRUR YILMAZ AY Ayakla 71 2 2
18 12.1.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF HALİLRIFATPAŞA 1.AL. 8.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF YÜCEL ÖNAL Ayakla 7 4 1
18 12.1.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF HALİLRIFATPAŞA 1.AL. 8.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF SALMAN ATLUKHANOV Kafayla 13 4 1
18 12.1.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF HALİLRIFATPAŞA 1.AL. 8.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BERKER KAYA KAYALI Penaltı 38 4 1
18 12.1.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF HALİLRIFATPAŞA 1.AL. 8.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF MAHSUM ÇİÇEK Ayakla 41 4 1
18 12.1.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF HALİLRIFATPAŞA 1.AL. 8.GRUP HALİLRIFATPAŞA BURAK ÖZEN Ayakla 81 4 1
18 12.1.2020 14:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU MERTER CANKURTARAN 1.AL. 10.GRUP CANKURTARAN MEHMET HANİFİ ÇELİK Ayakla 24 2 6
18 12.1.2020 14:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU MERTER CANKURTARAN 1.AL. 10.GRUP CANKURTARAN İBRAHİM TRAORE Ayakla 26 2 6
18 12.1.2020 14:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU MERTER CANKURTARAN 1.AL. 10.GRUP CANKURTARAN SEMİH AKPINAR Ayakla 36 2 6
18 12.1.2020 14:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU MERTER CANKURTARAN 1.AL. 10.GRUP CANKURTARAN SEMİH AKPINAR Ayakla 50 2 6
18 12.1.2020 14:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU MERTER CANKURTARAN 1.AL. 10.GRUP CANKURTARAN MEHMET HANİFİ ÇELİK Ayakla 53 2 6
18 12.1.2020 14:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU MERTER CANKURTARAN 1.AL. 10.GRUP CANKURTARAN UFUK AKSOY Ayakla 66 2 6
18 12.1.2020 14:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU MERTER CANKURTARAN 1.AL. 10.GRUP MERTER ABDULLAH LOKMAN KARABUL Ayakla 83 2 6
18 12.1.2020 14:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU MERTER CANKURTARAN 1.AL. 10.GRUP MERTER ABDULLAH LOKMAN KARABUL Ayakla 84 2 6
18 12.1.2020 14:30 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR OLİMPİYAT 1.AL. 8.GRUP KİLYOS SPOR ÖMER KAÇAR Ayakla 5 6 1
18 12.1.2020 14:30 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR OLİMPİYAT 1.AL. 8.GRUP KİLYOS SPOR ÖMER KAÇAR Kafayla 15 6 1
18 12.1.2020 14:30 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR OLİMPİYAT 1.AL. 8.GRUP KİLYOS SPOR YUSUF MUKASA Ayakla 33 6 1
18 12.1.2020 14:30 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR OLİMPİYAT 1.AL. 8.GRUP KİLYOS SPOR UFUK KAYA Ayakla 53 6 1
18 12.1.2020 14:30 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR OLİMPİYAT 1.AL. 8.GRUP OLİMPİYAT ENSAR ŞEHİTOĞLU Ayakla 65 6 1
18 12.1.2020 14:30 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR OLİMPİYAT 1.AL. 8.GRUP KİLYOS SPOR YUSUF MUKASA Ayakla 78 6 1
18 12.1.2020 14:30 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR OLİMPİYAT 1.AL. 8.GRUP KİLYOS SPOR HAKAN YILMAZ Ayakla 93 6 1
18 12.1.2020 14:30 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR ÇANKIRI MARUF SPOR 1.AL. 8.GRUP MERKEZEFENDİSPOR İBRAHİM TÜRKÖZ Ayakla 34 5 1
18 12.1.2020 14:30 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR ÇANKIRI MARUF SPOR 1.AL. 8.GRUP MERKEZEFENDİSPOR BATUHAN NEVROZ Ayakla 40 5 1
18 12.1.2020 14:30 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR ÇANKIRI MARUF SPOR 1.AL. 8.GRUP ÇANKIRI MARUF SPOR HAKAN VARDAR Ayakla 51 5 1
18 12.1.2020 14:30 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR ÇANKIRI MARUF SPOR 1.AL. 8.GRUP MERKEZEFENDİSPOR BAHRİ MERT İNAN Ayakla 64 5 1
18 12.1.2020 14:30 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR ÇANKIRI MARUF SPOR 1.AL. 8.GRUP MERKEZEFENDİSPOR RECEP YILMAZ Ayakla 73 5 1
18 12.1.2020 14:30 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR ÇANKIRI MARUF SPOR 1.AL. 8.GRUP MERKEZEFENDİSPOR ABDULKERİM BALCIOĞLU Ayakla 88 5 1
18 12.1.2020 14:30 DUDULLU STADI TAŞDELENSPOR YELDEĞİRMENİ 1.AL. 14.GRUP YELDEĞİRMENİ ZAFER ÇULLU Ayakla 8 1 3
18 12.1.2020 14:30 DUDULLU STADI TAŞDELENSPOR YELDEĞİRMENİ 1.AL. 14.GRUP TAŞDELENSPOR AHMET PATACI Ayakla 40 1 3
18 12.1.2020 14:30 DUDULLU STADI TAŞDELENSPOR YELDEĞİRMENİ 1.AL. 14.GRUP YELDEĞİRMENİ ENES YAVUZ Ayakla 48 1 3
18 12.1.2020 14:30 DUDULLU STADI TAŞDELENSPOR YELDEĞİRMENİ 1.AL. 14.GRUP YELDEĞİRMENİ GÜNEŞ ERDEM KARACAKURTOĞLU Ayakla 89 1 3
18 12.1.2020 16:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR GÜNEŞLİ GELİŞİMSPOR 1.AL. 4.GRUP GELİŞİMSPOR MURAT BİBER Ayakla 60 0 4
18 12.1.2020 16:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR GÜNEŞLİ GELİŞİMSPOR 1.AL. 4.GRUP GELİŞİMSPOR SEDAT ERDEM Ayakla 65 0 4
18 12.1.2020 16:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR GÜNEŞLİ GELİŞİMSPOR 1.AL. 4.GRUP GELİŞİMSPOR MURAT TOPLU Ayakla 85 0 4
18 12.1.2020 16:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR GÜNEŞLİ GELİŞİMSPOR 1.AL. 4.GRUP GELİŞİMSPOR MURAT TOPLU Ayakla 92 0 4
18 12.1.2020 16:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY 1.AL. 2.GRUP ESENYURT EMRULLAH MÜJDECİ Ayakla 12 5 0
18 12.1.2020 16:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY 1.AL. 2.GRUP ESENYURT MEHMET REFİK ABRA Ayakla 25 5 0
18 12.1.2020 16:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY 1.AL. 2.GRUP ESENYURT ONUR KARAMAN Ayakla 32 5 0
18 12.1.2020 16:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY 1.AL. 2.GRUP ESENYURT EMRULLAH MÜJDECİ Kafayla 74 5 0
18 12.1.2020 16:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY 1.AL. 2.GRUP ESENYURT EMRULLAH MÜJDECİ Ayakla 75 5 0
18 12.1.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR SAPANBAĞLARI 1.AL. 14.GRUP SULTANBEYLİSPOR ISAAC NTAAH Ayakla 22 7 1
18 12.1.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR SAPANBAĞLARI 1.AL. 14.GRUP SULTANBEYLİSPOR BUĞRA MUSTAFA ÖZKAN Ayakla 38 7 1
18 12.1.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR SAPANBAĞLARI 1.AL. 14.GRUP SULTANBEYLİSPOR BUĞRA MUSTAFA ÖZKAN Ayakla 54 7 1
18 12.1.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR SAPANBAĞLARI 1.AL. 14.GRUP SULTANBEYLİSPOR MÜCAHİT GÜNER Ayakla 58 7 1
18 12.1.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR SAPANBAĞLARI 1.AL. 14.GRUP SULTANBEYLİSPOR ISAAC NTAAH Ayakla 62 7 1
18 12.1.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR SAPANBAĞLARI 1.AL. 14.GRUP SAPANBAĞLARI İLHAN TARIK HALDIZ Ayakla 64 7 1
18 12.1.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR SAPANBAĞLARI 1.AL. 14.GRUP SULTANBEYLİSPOR YUSUF ERAY ÇELİK Ayakla 86 7 1
18 12.1.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR SAPANBAĞLARI 1.AL. 14.GRUP SULTANBEYLİSPOR YUSUF ERAY ÇELİK Ayakla 88 7 1
18 12.1.2020 17:00 SELİMİYE STADI ÖZKARACAAHMET İSTANBUL SİTESPOR 1.AL. 14.GRUP İSTANBUL SİTESPOR SELİM SERCAN SEBAT Ayakla 2 1 2
18 12.1.2020 17:00 SELİMİYE STADI ÖZKARACAAHMET İSTANBUL SİTESPOR 1.AL. 14.GRUP ÖZKARACAAHMET HASAN TELLİOĞLU Ayakla 14 1 2
18 12.1.2020 17:00 SELİMİYE STADI ÖZKARACAAHMET İSTANBUL SİTESPOR 1.AL. 14.GRUP İSTANBUL SİTESPOR EMRE OMAR Ayakla 44 1 2
18 12.1.2020 18:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ AKATLARSPOR ESENAYSPOR 1.AL. 8.GRUP AKATLARSPOR AZRET OMAROV Ayakla 4 6 3
18 12.1.2020 18:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ AKATLARSPOR ESENAYSPOR 1.AL. 8.GRUP AKATLARSPOR İRFAN AVCILAR Ayakla 18 6 3
18 12.1.2020 18:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ AKATLARSPOR ESENAYSPOR 1.AL. 8.GRUP AKATLARSPOR İRFAN AVCILAR Ayakla 23 6 3
18 12.1.2020 18:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ AKATLARSPOR ESENAYSPOR 1.AL. 8.GRUP ESENAYSPOR HASAN GÖKMEN KAYIŞ Kendi Kalesine 36 6 3
18 12.1.2020 18:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ AKATLARSPOR ESENAYSPOR 1.AL. 8.GRUP AKATLARSPOR İRFAN AVCILAR Ayakla 49 6 3
18 12.1.2020 18:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ AKATLARSPOR ESENAYSPOR 1.AL. 8.GRUP ESENAYSPOR NURULLAH DEMİRYAPAN Ayakla 55 6 3
18 12.1.2020 18:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ AKATLARSPOR ESENAYSPOR 1.AL. 8.GRUP ESENAYSPOR NURULLAH DEMİRYAPAN Ayakla 68 6 3
18 12.1.2020 18:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ AKATLARSPOR ESENAYSPOR 1.AL. 8.GRUP ESENAYSPOR NURULLAH DEMİRYAPAN Ayakla 82 6 3
18 12.1.2020 18:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ AKATLARSPOR ESENAYSPOR 1.AL. 8.GRUP AKATLARSPOR İRFAN AVCILAR Ayakla 86 6 3