Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
13 2.3.2024 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. MECİDİYEKÖY BAĞCILAR İSTOÇ U18 A 7.GRUP MECİDİYEKÖY BEDİRHAN SARI Ayakla 36 4 1
13 2.3.2024 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. MECİDİYEKÖY BAĞCILAR İSTOÇ U18 A 7.GRUP BAĞCILAR İSTOÇ ÖMERCAN BAYRAM Ayakla 52 4 1
13 2.3.2024 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. MECİDİYEKÖY BAĞCILAR İSTOÇ U18 A 7.GRUP MECİDİYEKÖY YİĞİT ÖZDEN Ayakla 60 4 1
13 2.3.2024 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. MECİDİYEKÖY BAĞCILAR İSTOÇ U18 A 7.GRUP MECİDİYEKÖY ALİ YALMAN Ayakla 66 4 1
13 2.3.2024 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KLB.CEMİL CANDAŞ TESİSL. MECİDİYEKÖY BAĞCILAR İSTOÇ U18 A 7.GRUP MECİDİYEKÖY BEDİRHAN SARI Penaltı 90 4 1
13 2.3.2024 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR SÜTLÜCESPOR U18 A 3.GRUP VEFASPOR AHMET EFE DEMİRBAŞ Ayakla 1 2 1
13 2.3.2024 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR SÜTLÜCESPOR U18 A 3.GRUP SÜTLÜCESPOR CANER KAYA Ayakla 26 2 1
13 2.3.2024 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR SÜTLÜCESPOR U18 A 3.GRUP VEFASPOR ABDULLAH ŞAHİN Ayakla 87 2 1
13 2.3.2024 13:00 BEYOĞLU STADI ÇIKSALIN SPOR İFA U18 A 7.GRUP ÇIKSALIN SPOR ARDA HAN Ayakla 26 1 5
13 2.3.2024 13:00 BEYOĞLU STADI ÇIKSALIN SPOR İFA U18 A 7.GRUP İFA EFE GÜN Ayakla 27 1 5
13 2.3.2024 13:00 BEYOĞLU STADI ÇIKSALIN SPOR İFA U18 A 7.GRUP İFA ARDA DAĞAŞAN Ayakla 40 1 5
13 2.3.2024 13:00 BEYOĞLU STADI ÇIKSALIN SPOR İFA U18 A 7.GRUP İFA ABBAS BUĞRA GÜNSOY Ayakla 48 1 5
13 2.3.2024 13:00 BEYOĞLU STADI ÇIKSALIN SPOR İFA U18 A 7.GRUP İFA MUHAMMET ŞÜKRÜ PALABIYIK Ayakla 54 1 5
13 2.3.2024 13:00 BEYOĞLU STADI ÇIKSALIN SPOR İFA U18 A 7.GRUP İFA ABBAS BUĞRA GÜNSOY Ayakla 63 1 5
13 2.3.2024 13:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİLRIFATPAŞA ESENLER U18 A 7.GRUP ESENLER ABDULSAMET CANTÜRK Ayakla 11 1 5
13 2.3.2024 13:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİLRIFATPAŞA ESENLER U18 A 7.GRUP ESENLER ÖZCAN AK Ayakla 14 1 5
13 2.3.2024 13:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİLRIFATPAŞA ESENLER U18 A 7.GRUP HALİLRIFATPAŞA ARDA ASIM ULUS Ayakla 23 1 5
13 2.3.2024 13:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİLRIFATPAŞA ESENLER U18 A 7.GRUP ESENLER YİĞİT EMİN KELEŞ Ayakla 28 1 5
13 2.3.2024 13:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİLRIFATPAŞA ESENLER U18 A 7.GRUP ESENLER MUSLÜM UZUN Ayakla 48 1 5
13 2.3.2024 13:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİLRIFATPAŞA ESENLER U18 A 7.GRUP ESENLER YİĞİT EMİN KELEŞ Ayakla 75 1 5
13 2.3.2024 13:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ BOĞAZİÇİ U18 A 3.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ OSMAN BAYRAM Ayakla 22 4 0
13 2.3.2024 13:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ BOĞAZİÇİ U18 A 3.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ EMRE HAMZALI Ayakla 31 4 0
13 2.3.2024 13:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ BOĞAZİÇİ U18 A 3.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ OSMAN BAYRAM Ayakla 33 4 0
13 2.3.2024 13:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ BOĞAZİÇİ U18 A 3.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ EREN DURUSOY Ayakla 55 4 0
13 2.3.2024 14:00 PAŞABAHÇE STADI KÜÇÜKSU RASATHANE SPOR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR U18 A 13.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR BERAT AHMET YILMAZ Kafayla 40 1 1
13 2.3.2024 14:00 PAŞABAHÇE STADI KÜÇÜKSU RASATHANE SPOR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR U18 A 13.GRUP KÜÇÜKSU RASATHANE SPOR YAĞIZ EFE ÇİÇEK Ayakla 56 1 1
13 2.3.2024 14:00 KAYNARCA SAHASI DOLAYOBA PAŞABAHÇE U18 A 11.GRUP PAŞABAHÇE KEREM AYCİBİN Ayakla 24 2 5
13 2.3.2024 14:00 KAYNARCA SAHASI DOLAYOBA PAŞABAHÇE U18 A 11.GRUP DOLAYOBA ÖMER FARUK YİLMAZ Ayakla 30 2 5
13 2.3.2024 14:00 KAYNARCA SAHASI DOLAYOBA PAŞABAHÇE U18 A 11.GRUP PAŞABAHÇE FERDİ ÇOLAK Ayakla 37 2 5
13 2.3.2024 14:00 KAYNARCA SAHASI DOLAYOBA PAŞABAHÇE U18 A 11.GRUP DOLAYOBA FURKAN AKKULAK Ayakla 56 2 5
13 2.3.2024 14:00 KAYNARCA SAHASI DOLAYOBA PAŞABAHÇE U18 A 11.GRUP PAŞABAHÇE EREN ERENER Ayakla 65 2 5
13 2.3.2024 14:00 KAYNARCA SAHASI DOLAYOBA PAŞABAHÇE U18 A 11.GRUP PAŞABAHÇE FERDİ ÇOLAK Ayakla 67 2 5
13 2.3.2024 14:00 KAYNARCA SAHASI DOLAYOBA PAŞABAHÇE U18 A 11.GRUP PAŞABAHÇE KEREM AYCİBİN Penaltı 85 2 5
13 2.3.2024 14:00 ALEMDAĞ STADYUMU TAŞDELENSPOR SELİMİYE U18 A 13.GRUP SELİMİYE KAYRA ÇINAR Ayakla 56 0 3
13 2.3.2024 14:00 ALEMDAĞ STADYUMU TAŞDELENSPOR SELİMİYE U18 A 13.GRUP SELİMİYE ÖGEDAY HADİ UYANIK Ayakla 60 0 3
13 2.3.2024 14:00 ALEMDAĞ STADYUMU TAŞDELENSPOR SELİMİYE U18 A 13.GRUP SELİMİYE DEMİR KARAN COŞKUN Ayakla 89 0 3
13 2.3.2024 14:00 ŞİLE STADI ŞİLESPOR SANCAKTEPE U18 A 13.GRUP SANCAKTEPE ALİ ÇAĞAN ALKOÇ Ayakla 5 3 1
13 2.3.2024 14:00 ŞİLE STADI ŞİLESPOR SANCAKTEPE U18 A 13.GRUP ŞİLESPOR AHMET ARİF KAHRAMAN Ayakla 9 3 1
13 2.3.2024 14:00 ŞİLE STADI ŞİLESPOR SANCAKTEPE U18 A 13.GRUP ŞİLESPOR EYÜP AÇIKGÖZ Penaltı 25 3 1
13 2.3.2024 14:00 ŞİLE STADI ŞİLESPOR SANCAKTEPE U18 A 13.GRUP ŞİLESPOR EYÜP AÇIKGÖZ Penaltı 43 3 1
13 2.3.2024 15:00 FERİKÖY STADI FERİKÖY EROĞLUSPOR U18 A 3.GRUP EROĞLUSPOR MUHAMMED EBRAR GÜLER Ayakla 6 3 1
13 2.3.2024 15:00 FERİKÖY STADI FERİKÖY EROĞLUSPOR U18 A 3.GRUP FERİKÖY FATİH DÜZENLİ Kafayla 11 3 1
13 2.3.2024 15:00 FERİKÖY STADI FERİKÖY EROĞLUSPOR U18 A 3.GRUP FERİKÖY MUHAMMET EMİN YILMAZ Ayakla 15 3 1
13 2.3.2024 15:00 FERİKÖY STADI FERİKÖY EROĞLUSPOR U18 A 3.GRUP FERİKÖY FATİH DÜZENLİ Ayakla 71 3 1
13 2.3.2024 15:00 İZZETTİN STADI ÇATALCASPOR BEYCİLERSPOR U18 A 1.GRUP BEYCİLERSPOR BİRKAN VARDAR Ayakla 34 0 3
13 2.3.2024 15:00 İZZETTİN STADI ÇATALCASPOR BEYCİLERSPOR U18 A 1.GRUP BEYCİLERSPOR MEHMET SÜNE Ayakla 70 0 3
13 2.3.2024 15:00 İZZETTİN STADI ÇATALCASPOR BEYCİLERSPOR U18 A 1.GRUP BEYCİLERSPOR TUNCA BERAT MERTCAN Ayakla 80 0 3
13 2.3.2024 15:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GENÇOBA SPOR ANADOLU ESENYURT U18 A 1.GRUP ANADOLU ESENYURT EMİRCAN KANBİR Ayakla 14 0 2
13 2.3.2024 15:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GENÇOBA SPOR ANADOLU ESENYURT U18 A 1.GRUP ANADOLU ESENYURT AZAT YALVAN Ayakla 90 0 2
13 2.3.2024 15:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAYBURT 1918 FUTBOL K. U18 A 5.GRUP BAYBURT 1918 FUTBOL K. BATU AKYÜZ Ayakla 37 3 2
13 2.3.2024 15:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAYBURT 1918 FUTBOL K. U18 A 5.GRUP BAYBURT 1918 FUTBOL K. BATU AKYÜZ Ayakla 38 3 2
13 2.3.2024 15:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAYBURT 1918 FUTBOL K. U18 A 5.GRUP AYAZAĞASPOR EMİR BAŞ Ayakla 54 3 2
13 2.3.2024 15:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAYBURT 1918 FUTBOL K. U18 A 5.GRUP AYAZAĞASPOR EMİR BAŞ Ayakla 89 3 2
13 2.3.2024 15:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAYBURT 1918 FUTBOL K. U18 A 5.GRUP AYAZAĞASPOR EMİR BAŞ Ayakla 90 3 2
13 2.3.2024 15:00 KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ ŞİRİNTEPE BAHÇELİEVLER OLİMPİK U18 A 5.GRUP BAHÇELİEVLER OLİMPİK EMİRHAN TAŞKIN Ayakla 61 2 1
13 2.3.2024 15:00 KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ ŞİRİNTEPE BAHÇELİEVLER OLİMPİK U18 A 5.GRUP ŞİRİNTEPE EMİRHAN KAYA Kafayla 66 2 1
13 2.3.2024 15:00 KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ ŞİRİNTEPE BAHÇELİEVLER OLİMPİK U18 A 5.GRUP ŞİRİNTEPE ÖMER FARUK KAHRAMAN Ayakla 87 2 1
13 2.3.2024 15:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR U18 A 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. EMİRHAN TOPRAK Ayakla 5 7 0
13 2.3.2024 15:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR U18 A 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. BATUHAN KILIÇ Ayakla 16 7 0
13 2.3.2024 15:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR U18 A 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. AHMET YASİN AKSU Ayakla 17 7 0
13 2.3.2024 15:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR U18 A 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. ENİS TEKELİ Ayakla 44 7 0
13 2.3.2024 15:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR U18 A 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. ENİS TEKELİ Ayakla 59 7 0
13 2.3.2024 15:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR U18 A 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. ENİS TEKELİ Ayakla 63 7 0
13 2.3.2024 15:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SPOR U18 A 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. SALİH HAFIZOĞLU Ayakla 70 7 0
13 2.3.2024 15:00 GÜNGÖREN BELEDİYE SAHASI HAZNEDAR İDMAN OCAĞI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U18 A 3.GRUP HAZNEDAR İDMAN OCAĞI HASAN KEKLİK Ayakla 14 4 0
13 2.3.2024 15:00 GÜNGÖREN BELEDİYE SAHASI HAZNEDAR İDMAN OCAĞI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U18 A 3.GRUP HAZNEDAR İDMAN OCAĞI SAMİ YUSUF ERİNGİN Kafayla 41 4 0
13 2.3.2024 15:00 GÜNGÖREN BELEDİYE SAHASI HAZNEDAR İDMAN OCAĞI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U18 A 3.GRUP HAZNEDAR İDMAN OCAĞI AHMET MUHAMMED AYDIN Ayakla 60 4 0
13 2.3.2024 15:00 GÜNGÖREN BELEDİYE SAHASI HAZNEDAR İDMAN OCAĞI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U18 A 3.GRUP HAZNEDAR İDMAN OCAĞI HASAN KEKLİK Ayakla 88 4 0
13 2.3.2024 15:00 İBB GOP HALİT KIVANC SEHİR STADI TAŞLITARLA SPOR BEYLİKGÜCÜSPOR U18 A 9.GRUP TAŞLITARLA SPOR AYAZ İLGAR Kafayla 26 2 2
13 2.3.2024 15:00 İBB GOP HALİT KIVANC SEHİR STADI TAŞLITARLA SPOR BEYLİKGÜCÜSPOR U18 A 9.GRUP TAŞLITARLA SPOR AYAZ İLGAR Kafayla 43 2 2
13 2.3.2024 15:00 İBB GOP HALİT KIVANC SEHİR STADI TAŞLITARLA SPOR BEYLİKGÜCÜSPOR U18 A 9.GRUP BEYLİKGÜCÜSPOR KAAN ZORLU Penaltı 73 2 2
13 2.3.2024 15:00 İBB GOP HALİT KIVANC SEHİR STADI TAŞLITARLA SPOR BEYLİKGÜCÜSPOR U18 A 9.GRUP BEYLİKGÜCÜSPOR KAAN ZORLU Ayakla 77 2 2
13 3.3.2024 11:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI TUNA SPOR İSTANBUL DEMİRSPOR U18 A 8.GRUP İSTANBUL DEMİRSPOR SALİH EREN GERİ Penaltı 53 0 1
13 3.3.2024 12:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU FİRUZKÖY GAZİOSMANPAŞA U18 A 4.GRUP GAZİOSMANPAŞA MUHAMMET DAMAR Ayakla 2 0 3
13 3.3.2024 12:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU FİRUZKÖY GAZİOSMANPAŞA U18 A 4.GRUP GAZİOSMANPAŞA MEHMET TİKENCİLİ Ayakla 49 0 3
13 3.3.2024 12:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU FİRUZKÖY GAZİOSMANPAŞA U18 A 4.GRUP GAZİOSMANPAŞA EREN KAYA Ayakla 75 0 3
13 3.3.2024 12:00 KANARYA SAHASI KANARYA İSTANBUL TRABZON U18 A 8.GRUP KANARYA BARIŞ EMRE SAVAŞ Ayakla 24 1 1
13 3.3.2024 12:00 KANARYA SAHASI KANARYA İSTANBUL TRABZON U18 A 8.GRUP İSTANBUL TRABZON UMUT KOSA Kafayla 77 1 1
13 3.3.2024 12:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP U18 A 6.GRUP DİKİLİTAŞ ARDA TOZLUKLU Ayakla 7 2 2
13 3.3.2024 12:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP U18 A 6.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP MUHAMMET TALHA BEYAZTAŞ Ayakla 29 2 2
13 3.3.2024 12:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP U18 A 6.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP ÜMİTCAN EKMEKCİ Ayakla 50 2 2
13 3.3.2024 12:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ KÜÇÜKÇEKMECE SİNOP U18 A 6.GRUP DİKİLİTAŞ FUAT AKPINAR Ayakla 74 2 2
13 3.3.2024 13:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY ZARA EKİNLİ U18 A 4.GRUP THY EFE CAN KARABIYIK Ayakla 14 4 0
13 3.3.2024 13:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY ZARA EKİNLİ U18 A 4.GRUP THY HÜSEYİN DENİZ ÇELİK Ayakla 16 4 0
13 3.3.2024 13:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY ZARA EKİNLİ U18 A 4.GRUP THY ALİ UĞURLU Ayakla 37 4 0
13 3.3.2024 13:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY ZARA EKİNLİ U18 A 4.GRUP THY EFE CAN KARABIYIK Penaltı 79 4 0
13 3.3.2024 13:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI YENİBOSNA KÜÇÜKKÖYSPOR U18 A 4.GRUP KÜÇÜKKÖYSPOR EROL TAHA SEKBAN Ayakla 11 1 5
13 3.3.2024 13:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI YENİBOSNA KÜÇÜKKÖYSPOR U18 A 4.GRUP KÜÇÜKKÖYSPOR EREN AYBAR Ayakla 13 1 5
13 3.3.2024 13:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI YENİBOSNA KÜÇÜKKÖYSPOR U18 A 4.GRUP YENİBOSNA ARDA AKIN TEMEL Ayakla 29 1 5
13 3.3.2024 13:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI YENİBOSNA KÜÇÜKKÖYSPOR U18 A 4.GRUP KÜÇÜKKÖYSPOR MEHMET EMİN YOLCU Ayakla 44 1 5
13 3.3.2024 13:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI YENİBOSNA KÜÇÜKKÖYSPOR U18 A 4.GRUP KÜÇÜKKÖYSPOR HASAN TİMURTAŞ Ayakla 57 1 5
13 3.3.2024 13:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI YENİBOSNA KÜÇÜKKÖYSPOR U18 A 4.GRUP KÜÇÜKKÖYSPOR EMİRHAN AYDEMİR Ayakla 71 1 5
13 3.3.2024 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ BAYRAMPAŞA DOĞAN U18 A 6.GRUP GAZİ MAHALLESİ DEVRAN ÜRÜN Kafayla 5 7 0
13 3.3.2024 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ BAYRAMPAŞA DOĞAN U18 A 6.GRUP GAZİ MAHALLESİ DEVRAN ÜRÜN Kafayla 5 7 0
13 3.3.2024 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ BAYRAMPAŞA DOĞAN U18 A 6.GRUP GAZİ MAHALLESİ EMRECAN CANDEMİR Kafayla 7 7 0
13 3.3.2024 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ BAYRAMPAŞA DOĞAN U18 A 6.GRUP GAZİ MAHALLESİ BARIŞ ALP Ayakla 9 7 0
13 3.3.2024 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ BAYRAMPAŞA DOĞAN U18 A 6.GRUP GAZİ MAHALLESİ BARIŞ ALP Ayakla 9 7 0
13 3.3.2024 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ BAYRAMPAŞA DOĞAN U18 A 6.GRUP GAZİ MAHALLESİ BARIŞ ALP Ayakla 12 7 0
13 3.3.2024 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ BAYRAMPAŞA DOĞAN U18 A 6.GRUP GAZİ MAHALLESİ DENİZ TEKGÜL Ayakla 34 7 0
13 3.3.2024 13:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U18 A 6.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ EREN ÖZTÜRK Ayakla 9 3 4
13 3.3.2024 13:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U18 A 6.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ NİHAT SEVİMLİ Kafayla 17 3 4
13 3.3.2024 13:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U18 A 6.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ EREN ÖZTÜRK Penaltı 22 3 4
13 3.3.2024 13:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U18 A 6.GRUP YENİKÖYSPOR PARSA ALIMOFIDIPOORGELVARZI Kafayla 29 3 4
13 3.3.2024 13:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U18 A 6.GRUP YENİKÖYSPOR UMUT BIYIK Kafayla 45 3 4
13 3.3.2024 13:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U18 A 6.GRUP YENİKÖYSPOR ÖMER FARUK TOPTAŞ Kafayla 69 3 4
13 3.3.2024 13:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U18 A 6.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ENES UTKU GÜNEŞ Ayakla 86 3 4
13 3.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI PENDİK VELİBABA ÇAVUŞBAŞI SPOR KULÜBÜ U18 A 10.GRUP PENDİK VELİBABA MEHMET AKSOY Kafayla 20 5 2
13 3.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI PENDİK VELİBABA ÇAVUŞBAŞI SPOR KULÜBÜ U18 A 10.GRUP PENDİK VELİBABA SAMET ÇELİKCİ Ayakla 41 5 2
13 3.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI PENDİK VELİBABA ÇAVUŞBAŞI SPOR KULÜBÜ U18 A 10.GRUP PENDİK VELİBABA KEREM KARAGÜNLÜ Ayakla 45 5 2
13 3.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI PENDİK VELİBABA ÇAVUŞBAŞI SPOR KULÜBÜ U18 A 10.GRUP ÇAVUŞBAŞI SPOR KULÜBÜ MAHMUT YUSUF CEYLAN Ayakla 46 5 2
13 3.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI PENDİK VELİBABA ÇAVUŞBAŞI SPOR KULÜBÜ U18 A 10.GRUP ÇAVUŞBAŞI SPOR KULÜBÜ FURKAN KESİMOĞLU Ayakla 54 5 2
13 3.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI PENDİK VELİBABA ÇAVUŞBAŞI SPOR KULÜBÜ U18 A 10.GRUP PENDİK VELİBABA KORAY KOYUNCU Ayakla 59 5 2
13 3.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI PENDİK VELİBABA ÇAVUŞBAŞI SPOR KULÜBÜ U18 A 10.GRUP PENDİK VELİBABA KORAY KOYUNCU Ayakla 65 5 2
13 3.3.2024 13:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI GÜLTEPE MİMARSİNAN U18 A 8.GRUP MİMARSİNAN EMİRHAN KARAKÜLLEOĞLU Ayakla 21 4 3
13 3.3.2024 13:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI GÜLTEPE MİMARSİNAN U18 A 8.GRUP MİMARSİNAN ABDULHALUK AKSOY Ayakla 35 4 3
13 3.3.2024 13:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI GÜLTEPE MİMARSİNAN U18 A 8.GRUP GÜLTEPE MUHAMMET YAHYA KAYA Ayakla 49 4 3
13 3.3.2024 13:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI GÜLTEPE MİMARSİNAN U18 A 8.GRUP GÜLTEPE CELAL EGE YÜKSEL Ayakla 53 4 3
13 3.3.2024 13:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI GÜLTEPE MİMARSİNAN U18 A 8.GRUP GÜLTEPE MUHAMMET YAHYA KAYA Penaltı 59 4 3
13 3.3.2024 13:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI GÜLTEPE MİMARSİNAN U18 A 8.GRUP GÜLTEPE MUHAMMED AHMET DEMİRHAS Ayakla 83 4 3
13 3.3.2024 13:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI GÜLTEPE MİMARSİNAN U18 A 8.GRUP MİMARSİNAN EMİRHAN KARAKÜLLEOĞLU Ayakla 89 4 3
13 3.3.2024 14:00 SELİMİYE STADI ÇAMLICASPOR PENDİK DOĞAN U18 A 10.GRUP ÇAMLICASPOR METEHAN KALUÇ Ayakla 49 3 0
13 3.3.2024 14:00 SELİMİYE STADI ÇAMLICASPOR PENDİK DOĞAN U18 A 10.GRUP ÇAMLICASPOR METEHAN KALUÇ Ayakla 75 3 0
13 3.3.2024 14:00 SELİMİYE STADI ÇAMLICASPOR PENDİK DOĞAN U18 A 10.GRUP ÇAMLICASPOR EBUBEKİR ÖZTÜRK Ayakla 86 3 0
13 3.3.2024 14:30 GÜNGÖREN BELEDİYE SAHASI HAZNEDARSPOR PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U18 A 2.GRUP HAZNEDARSPOR AHMET EREN AY Ayakla 28 1 1
13 3.3.2024 14:30 GÜNGÖREN BELEDİYE SAHASI HAZNEDARSPOR PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U18 A 2.GRUP PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ UMUT GÜLMEZ Ayakla 43 1 1
13 3.3.2024 15:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR ALBAYRAK U18 A 2.GRUP BAKIRKÖYSPOR EMİN EMİN Ayakla 9 4 0
13 3.3.2024 15:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR ALBAYRAK U18 A 2.GRUP BAKIRKÖYSPOR EMİN EMİN Ayakla 13 4 0
13 3.3.2024 15:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR ALBAYRAK U18 A 2.GRUP BAKIRKÖYSPOR FATİH EFE GÜRCÜOĞLU Ayakla 17 4 0
13 3.3.2024 15:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR ALBAYRAK U18 A 2.GRUP BAKIRKÖYSPOR EFE CAN DEMİR Ayakla 90 4 0
13 3.3.2024 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ BEZİRGANBAHÇE U18 A 2.GRUP HÜR.GÜCÜ FERKAN BERK YALÇIN Ayakla 25 2 1
13 3.3.2024 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ BEZİRGANBAHÇE U18 A 2.GRUP BEZİRGANBAHÇE YUSUF TOSUN Kendi Kalesine 66 2 1
13 3.3.2024 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ BEZİRGANBAHÇE U18 A 2.GRUP BEZİRGANBAHÇE EYVAZ ALIYEV Ayakla 90 2 1
13 3.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI KURTKÖYSPOR ESENKENT U18 A 12.GRUP KURTKÖYSPOR YİĞİT HAN URAS Ayakla 14 6 0
13 3.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI KURTKÖYSPOR ESENKENT U18 A 12.GRUP KURTKÖYSPOR TEMLİHA SIDDIK ŞAHİN Ayakla 21 6 0
13 3.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI KURTKÖYSPOR ESENKENT U18 A 12.GRUP KURTKÖYSPOR BATIN SÜLEYMAN YILDIZ Ayakla 34 6 0
13 3.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI KURTKÖYSPOR ESENKENT U18 A 12.GRUP KURTKÖYSPOR MAHİR ÖZGÜR Ayakla 49 6 0
13 3.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI KURTKÖYSPOR ESENKENT U18 A 12.GRUP KURTKÖYSPOR BATUHAN EFE CEBECİ Ayakla 51 6 0
13 3.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI KURTKÖYSPOR ESENKENT U18 A 12.GRUP KURTKÖYSPOR MUHAMMED ERDEM AYDIN Ayakla 75 6 0
13 3.3.2024 16:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU İSTANBUL ASLAN GÜCÜ KOSOVA GÜÇSPOR U18 A 2.GRUP İSTANBUL ASLAN GÜCÜ ALPER KIZILGEDİK Ayakla 10 3 1
13 3.3.2024 16:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU İSTANBUL ASLAN GÜCÜ KOSOVA GÜÇSPOR U18 A 2.GRUP İSTANBUL ASLAN GÜCÜ MELİH BARAN Ayakla 26 3 1
13 3.3.2024 16:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU İSTANBUL ASLAN GÜCÜ KOSOVA GÜÇSPOR U18 A 2.GRUP İSTANBUL ASLAN GÜCÜ MUKHAMMADDIYOR BAKHODIROV Penaltı 62 3 1
13 3.3.2024 16:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU İSTANBUL ASLAN GÜCÜ KOSOVA GÜÇSPOR U18 A 2.GRUP KOSOVA GÜÇSPOR YUNUS EMRE BATMAN Ayakla 64 3 1
13 3.3.2024 16:30 KANLICA STADI ÇUBUKLU CEVİZLİ ANADOLU U18 A 12.GRUP CEVİZLİ ANADOLU UĞUR ÇELİK Ayakla 10 2 3
13 3.3.2024 16:30 KANLICA STADI ÇUBUKLU CEVİZLİ ANADOLU U18 A 12.GRUP CEVİZLİ ANADOLU MUSTAFA CIVAK Penaltı 20 2 3
13 3.3.2024 16:30 KANLICA STADI ÇUBUKLU CEVİZLİ ANADOLU U18 A 12.GRUP ÇUBUKLU TUNAHAN KÖROĞLU Ayakla 40 2 3
13 3.3.2024 16:30 KANLICA STADI ÇUBUKLU CEVİZLİ ANADOLU U18 A 12.GRUP ÇUBUKLU ALİ BULUT Ayakla 47 2 3
13 3.3.2024 16:30 KANLICA STADI ÇUBUKLU CEVİZLİ ANADOLU U18 A 12.GRUP CEVİZLİ ANADOLU UĞUR ÇELİK Ayakla 50 2 3
13 3.3.2024 17:00 ALEMDAĞ STADYUMU 1877 ALEMDAĞ KAVACIK U18 A 10.GRUP 1877 ALEMDAĞ ARDA YAVUZ Ayakla 6 3 3
13 3.3.2024 17:00 ALEMDAĞ STADYUMU 1877 ALEMDAĞ KAVACIK U18 A 10.GRUP KAVACIK YUSUF TAHA ERGÜN Ayakla 18 3 3
13 3.3.2024 17:00 ALEMDAĞ STADYUMU 1877 ALEMDAĞ KAVACIK U18 A 10.GRUP KAVACIK TAHA YENER KİRAZ Ayakla 25 3 3
13 3.3.2024 17:00 ALEMDAĞ STADYUMU 1877 ALEMDAĞ KAVACIK U18 A 10.GRUP 1877 ALEMDAĞ BEYTULLAH TURAN Ayakla 41 3 3
13 3.3.2024 17:00 ALEMDAĞ STADYUMU 1877 ALEMDAĞ KAVACIK U18 A 10.GRUP 1877 ALEMDAĞ BEYTULLAH TURAN Ayakla 42 3 3
13 3.3.2024 17:00 ALEMDAĞ STADYUMU 1877 ALEMDAĞ KAVACIK U18 A 10.GRUP KAVACIK TAHA YENER KİRAZ Ayakla 90 3 3
13 3.3.2024 17:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ÖRNEKTEPE YENİYÜZYIL GENÇLİK U18 A 4.GRUP ÖRNEKTEPE MURAT YIKIN Ayakla 43 2 1
13 3.3.2024 17:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ÖRNEKTEPE YENİYÜZYIL GENÇLİK U18 A 4.GRUP YENİYÜZYIL GENÇLİK TALHA HIZLAN Ayakla 46 2 1
13 3.3.2024 17:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ÖRNEKTEPE YENİYÜZYIL GENÇLİK U18 A 4.GRUP ÖRNEKTEPE ALİİLHAN KAYIHAN Ayakla 74 2 1