Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
9 2.3.2024 10:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT U18 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT MUHAMMED MİRAN MÜJDECİ Ayakla 7 0 9
9 2.3.2024 10:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT U18 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT DENİZ YİĞİT EVMEZ Ayakla 14 0 9
9 2.3.2024 10:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT U18 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT DEMİRKAN DURNAGÖZ Kafayla 29 0 9
9 2.3.2024 10:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT U18 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT MUHAMMED MİRAN MÜJDECİ Ayakla 31 0 9
9 2.3.2024 10:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT U18 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT AHMET ORHAN CANDEMİR Ayakla 38 0 9
9 2.3.2024 10:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT U18 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT AHMET ORHAN CANDEMİR Kafayla 39 0 9
9 2.3.2024 10:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT U18 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT TUNAHAN TÜRK Ayakla 60 0 9
9 2.3.2024 10:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT U18 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT AHMET ORHAN CANDEMİR Ayakla 63 0 9
9 2.3.2024 10:00 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT U18 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT TUNAHAN TÜRK Ayakla 72 0 9
9 2.3.2024 10:00 ALEMDAĞ STADYUMU SANCAKTEPE ZİGANA ÜMRANİYE KEMERDERE U18 B 31.GRUP SANCAKTEPE ZİGANA MEHMET EFE KEFÇİ Ayakla 20 2 2
9 2.3.2024 10:00 ALEMDAĞ STADYUMU SANCAKTEPE ZİGANA ÜMRANİYE KEMERDERE U18 B 31.GRUP ÜMRANİYE KEMERDERE YUSUF TÜRKOĞLU Ayakla 45 2 2
9 2.3.2024 10:00 ALEMDAĞ STADYUMU SANCAKTEPE ZİGANA ÜMRANİYE KEMERDERE U18 B 31.GRUP ÜMRANİYE KEMERDERE CEMAL EFE ÖCAL Ayakla 60 2 2
9 2.3.2024 10:00 ALEMDAĞ STADYUMU SANCAKTEPE ZİGANA ÜMRANİYE KEMERDERE U18 B 31.GRUP SANCAKTEPE ZİGANA HÜSEYİN SARIDAĞ Penaltı 63 2 2
9 2.3.2024 11:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ZEYTİNBURNUSPOR U18 B 23.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK MEHMET ER Ayakla 12 8 2
9 2.3.2024 11:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ZEYTİNBURNUSPOR U18 B 23.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK BERK TOSUN Ayakla 16 8 2
9 2.3.2024 11:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ZEYTİNBURNUSPOR U18 B 23.GRUP ZEYTİNBURNUSPOR OZAN BAKIR Ayakla 25 8 2
9 2.3.2024 11:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ZEYTİNBURNUSPOR U18 B 23.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK YUSUF MATYAR Ayakla 29 8 2
9 2.3.2024 11:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ZEYTİNBURNUSPOR U18 B 23.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK MEHMET ER Penaltı 56 8 2
9 2.3.2024 11:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ZEYTİNBURNUSPOR U18 B 23.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK BERK TOSUN Ayakla 62 8 2
9 2.3.2024 11:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ZEYTİNBURNUSPOR U18 B 23.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK SEFA KESKİN Ayakla 71 8 2
9 2.3.2024 11:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ZEYTİNBURNUSPOR U18 B 23.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK YUSUF MATYAR Ayakla 72 8 2
9 2.3.2024 11:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ZEYTİNBURNUSPOR U18 B 23.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK YUSUF MATYAR Ayakla 74 8 2
9 2.3.2024 11:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK ZEYTİNBURNUSPOR U18 B 23.GRUP ZEYTİNBURNUSPOR ENES BAŞTAŞ Ayakla 80 8 2
9 2.3.2024 11:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ ESENTEPE ZEYTİNBURNU 1957 U18 B 29.GRUP ZEYTİNBURNU 1957 MEHMET EMİN YİĞİTER Ayakla 1 2 1
9 2.3.2024 11:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ ESENTEPE ZEYTİNBURNU 1957 U18 B 29.GRUP SULTANGAZİ ESENTEPE MUHAMMED TALHA ÇETİNKAYA Ayakla 10 2 1
9 2.3.2024 11:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ ESENTEPE ZEYTİNBURNU 1957 U18 B 29.GRUP SULTANGAZİ ESENTEPE MUHAMMED TALHA ÇETİNKAYA Ayakla 55 2 1
9 2.3.2024 11:00 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA GÜZELHİSAR U18 B 7.GRUP GÜZELHİSAR MEHMET SELMAN ŞAHİNKAYA Ayakla 7 0 3
9 2.3.2024 11:00 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA GÜZELHİSAR U18 B 7.GRUP GÜZELHİSAR YUSUF YILDIZ Ayakla 57 0 3
9 2.3.2024 11:00 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA GÜZELHİSAR U18 B 7.GRUP GÜZELHİSAR AHMET SAİD ŞAHİNKAYA Ayakla 88 0 3
9 2.3.2024 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI HALİÇ ÇELİKSPOR U18 B 13.GRUP HALİÇ ALPEREN YILMAZ Ayakla 23 3 1
9 2.3.2024 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI HALİÇ ÇELİKSPOR U18 B 13.GRUP HALİÇ BASRİ AYDIN Ayakla 82 3 1
9 2.3.2024 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI HALİÇ ÇELİKSPOR U18 B 13.GRUP ÇELİKSPOR UMUT CENGİZ Ayakla 83 3 1
9 2.3.2024 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI HALİÇ ÇELİKSPOR U18 B 13.GRUP HALİÇ BASRİ AYDIN Ayakla 90 3 1
9 2.3.2024 11:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI İSTANBUL BAFRA ESENYURT İNCİRTEPE U18 B 11.GRUP İSTANBUL BAFRA ÖMER ÇETİN Ayakla 33 3 1
9 2.3.2024 11:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI İSTANBUL BAFRA ESENYURT İNCİRTEPE U18 B 11.GRUP İSTANBUL BAFRA ÖMER ÇETİN Ayakla 42 3 1
9 2.3.2024 11:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI İSTANBUL BAFRA ESENYURT İNCİRTEPE U18 B 11.GRUP ESENYURT İNCİRTEPE MUHAMMED TAHA YAYLI Ayakla 85 3 1
9 2.3.2024 11:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI İSTANBUL BAFRA ESENYURT İNCİRTEPE U18 B 11.GRUP İSTANBUL BAFRA ÖMERARDA ÖZSERÇE Ayakla 93 3 1
9 2.3.2024 11:30 SEYİT ATEŞ STADI ESENLER KULÜP ATLETİK İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR U18 B 21.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK FURKAN EKİNBAŞ Ayakla 17 2 0
9 2.3.2024 11:30 SEYİT ATEŞ STADI ESENLER KULÜP ATLETİK İMRAHOR YUNUS EMRE SPOR U18 B 21.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK YAKUP KORKUTAN Ayakla 70 2 0
9 2.3.2024 12:00 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR ACIBADEM ÜSKÜDAR U18 B 39.GRUP ACIBADEM ÜSKÜDAR YUSUF AZİZ İPEK Ayakla 75 0 1
9 2.3.2024 13:00 TERKOS STADI YENİKÖY 1924 SPOR KUMBURGAZ U18 B 1.GRUP KUMBURGAZ KORAY DEMİR Ayakla 18 1 3
9 2.3.2024 13:00 TERKOS STADI YENİKÖY 1924 SPOR KUMBURGAZ U18 B 1.GRUP KUMBURGAZ KADİR KAAN ARLI Ayakla 35 1 3
9 2.3.2024 13:00 TERKOS STADI YENİKÖY 1924 SPOR KUMBURGAZ U18 B 1.GRUP YENİKÖY 1924 SPOR HACI HALİL SAATCİ Ayakla 55 1 3
9 2.3.2024 13:00 TERKOS STADI YENİKÖY 1924 SPOR KUMBURGAZ U18 B 1.GRUP KUMBURGAZ KORAY DEMİR Ayakla 81 1 3
9 2.3.2024 13:00 İBB YENİKAPI TESİSLERİ CANKURTARAN OLİMPİYAT U18 B 13.GRUP CANKURTARAN ARDA KEMER Ayakla 6 7 0
9 2.3.2024 13:00 İBB YENİKAPI TESİSLERİ CANKURTARAN OLİMPİYAT U18 B 13.GRUP CANKURTARAN YUSUF BERK VICIL Ayakla 12 7 0
9 2.3.2024 13:00 İBB YENİKAPI TESİSLERİ CANKURTARAN OLİMPİYAT U18 B 13.GRUP CANKURTARAN HÜSEYİN ARDA UYSAL Ayakla 21 7 0
9 2.3.2024 13:00 İBB YENİKAPI TESİSLERİ CANKURTARAN OLİMPİYAT U18 B 13.GRUP CANKURTARAN ARDA KEMER Ayakla 60 7 0
9 2.3.2024 13:00 İBB YENİKAPI TESİSLERİ CANKURTARAN OLİMPİYAT U18 B 13.GRUP CANKURTARAN YUSUF BERK VICIL Ayakla 64 7 0
9 2.3.2024 13:00 İBB YENİKAPI TESİSLERİ CANKURTARAN OLİMPİYAT U18 B 13.GRUP CANKURTARAN ZORAN ALİ BİNGÖL Ayakla 71 7 0
9 2.3.2024 13:00 İBB YENİKAPI TESİSLERİ CANKURTARAN OLİMPİYAT U18 B 13.GRUP CANKURTARAN YUŞA YAĞSIZ Ayakla 85 7 0
9 2.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI TUZLA ANADOLU SPOR KARTAL ÇAVUŞOĞLU U18 B 41.GRUP TUZLA ANADOLU SPOR HAMZA METE OKUR Ayakla 10 2 4
9 2.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI TUZLA ANADOLU SPOR KARTAL ÇAVUŞOĞLU U18 B 41.GRUP KARTAL ÇAVUŞOĞLU CAN SÖNMEZ Ayakla 20 2 4
9 2.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI TUZLA ANADOLU SPOR KARTAL ÇAVUŞOĞLU U18 B 41.GRUP TUZLA ANADOLU SPOR EMİRHAN DUMAN Ayakla 24 2 4
9 2.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI TUZLA ANADOLU SPOR KARTAL ÇAVUŞOĞLU U18 B 41.GRUP KARTAL ÇAVUŞOĞLU OKAN KÜÇÜKER Ayakla 58 2 4
9 2.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI TUZLA ANADOLU SPOR KARTAL ÇAVUŞOĞLU U18 B 41.GRUP KARTAL ÇAVUŞOĞLU OKAN KÜÇÜKER Ayakla 61 2 4
9 2.3.2024 13:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI TUZLA ANADOLU SPOR KARTAL ÇAVUŞOĞLU U18 B 41.GRUP KARTAL ÇAVUŞOĞLU ÜMİT ASLAN Ayakla 90 2 4
9 2.3.2024 13:00 HALKALI ETAP STADI ÖZ YARIMBURGAZ HARMANTEPE U18 B 21.GRUP HARMANTEPE EFE CON Ayakla 2 0 3
9 2.3.2024 13:00 HALKALI ETAP STADI ÖZ YARIMBURGAZ HARMANTEPE U18 B 21.GRUP HARMANTEPE EFE CON Ayakla 16 0 3
9 2.3.2024 13:00 HALKALI ETAP STADI ÖZ YARIMBURGAZ HARMANTEPE U18 B 21.GRUP HARMANTEPE EFE CON Ayakla 81 0 3
9 2.3.2024 13:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI ŞİRİNEVLER KÜÇÜKÇEKMECE SPORTİF FAAL.A.Ş. U18 B 19.GRUP ŞİRİNEVLER HASAN HÜSEYİN ER Ayakla 2 3 1
9 2.3.2024 13:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI ŞİRİNEVLER KÜÇÜKÇEKMECE SPORTİF FAAL.A.Ş. U18 B 19.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE SPORTİF FAAL.A.Ş. EMİR ÇOŞKUN Ayakla 21 3 1
9 2.3.2024 13:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI ŞİRİNEVLER KÜÇÜKÇEKMECE SPORTİF FAAL.A.Ş. U18 B 19.GRUP ŞİRİNEVLER HASAN HÜSEYİN ER Ayakla 46 3 1
9 2.3.2024 13:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI ŞİRİNEVLER KÜÇÜKÇEKMECE SPORTİF FAAL.A.Ş. U18 B 19.GRUP ŞİRİNEVLER HASAN HÜSEYİN ER Ayakla 94 3 1
9 2.3.2024 13:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR U18 B 15.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR UMUT ÇOLAK Kendi Kalesine 6 7 0
9 2.3.2024 13:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR U18 B 15.GRUP ŞAFAK 76 YAKUP EKİNCİ Ayakla 20 7 0
9 2.3.2024 13:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR U18 B 15.GRUP ŞAFAK 76 MEHMET EFE YILDIRIM Kafayla 34 7 0
9 2.3.2024 13:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR U18 B 15.GRUP ŞAFAK 76 FURKAN KESKİN Ayakla 35 7 0
9 2.3.2024 13:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR U18 B 15.GRUP ŞAFAK 76 ÖMER FARUK ÇETİN Ayakla 49 7 0
9 2.3.2024 13:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR U18 B 15.GRUP ŞAFAK 76 METEHAN YEŞİLTEPE Ayakla 62 7 0
9 2.3.2024 13:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR U18 B 15.GRUP ŞAFAK 76 YUSUF ALP KAYA Ayakla 75 7 0
9 2.3.2024 13:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI ÇANKIRI MARUF SPOR SÖĞÜTLÜÇEŞME U18 B 19.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME EYÜPCAN TOKALAK Ayakla 35 1 2
9 2.3.2024 13:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI ÇANKIRI MARUF SPOR SÖĞÜTLÜÇEŞME U18 B 19.GRUP ÇANKIRI MARUF SPOR MERT ÖZLÜ Ayakla 44 1 2
9 2.3.2024 13:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI ÇANKIRI MARUF SPOR SÖĞÜTLÜÇEŞME U18 B 19.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME EMRE KARAOĞLAN Ayakla 58 1 2
9 2.3.2024 13:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ ÖZ Y.SELİM ATEŞTUĞLA SPOR U18 B 19.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR BURAK TOLU Penaltı 51 0 1
9 2.3.2024 13:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI YEŞİLPINAR IRMAKSPOR U18 B 17.GRUP YEŞİLPINAR MURAT CAN KORKMAZ Ayakla 40 2 0
9 2.3.2024 13:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI YEŞİLPINAR IRMAKSPOR U18 B 17.GRUP YEŞİLPINAR CEVAT ŞAHİN Ayakla 80 2 0
9 2.3.2024 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN BAHÇELİEVLER SPOR U18 B 29.GRUP BAHÇELİEVLER SPOR ARDA YUNUS İSLAM KOÇAK Ayakla 32 0 3
9 2.3.2024 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN BAHÇELİEVLER SPOR U18 B 29.GRUP BAHÇELİEVLER SPOR AHMET TARIK AYAN Ayakla 38 0 3
9 2.3.2024 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN BAHÇELİEVLER SPOR U18 B 29.GRUP BAHÇELİEVLER SPOR MUHAMMED EFE KOÇAK Penaltı 85 0 3
9 2.3.2024 13:00 MERKEZEFENDİ STADI TELSİZ NART SPOR KULÜBÜ U18 B 5.GRUP NART SPOR KULÜBÜ YAKUP MANSIZ Ayakla 13 3 7
9 2.3.2024 13:00 MERKEZEFENDİ STADI TELSİZ NART SPOR KULÜBÜ U18 B 5.GRUP NART SPOR KULÜBÜ TAHA ŞAMİLOĞLU Ayakla 20 3 7
9 2.3.2024 13:00 MERKEZEFENDİ STADI TELSİZ NART SPOR KULÜBÜ U18 B 5.GRUP NART SPOR KULÜBÜ YAKUP MANSIZ Ayakla 23 3 7
9 2.3.2024 13:00 MERKEZEFENDİ STADI TELSİZ NART SPOR KULÜBÜ U18 B 5.GRUP NART SPOR KULÜBÜ YAKUP MANSIZ Ayakla 31 3 7
9 2.3.2024 13:00 MERKEZEFENDİ STADI TELSİZ NART SPOR KULÜBÜ U18 B 5.GRUP NART SPOR KULÜBÜ EMRE FEYZİOĞLU Ayakla 65 3 7
9 2.3.2024 13:00 MERKEZEFENDİ STADI TELSİZ NART SPOR KULÜBÜ U18 B 5.GRUP TELSİZ YUSUF TEMEL ÇEVİK Ayakla 65 3 7
9 2.3.2024 13:00 MERKEZEFENDİ STADI TELSİZ NART SPOR KULÜBÜ U18 B 5.GRUP NART SPOR KULÜBÜ EMRE FEYZİOĞLU Ayakla 70 3 7
9 2.3.2024 13:00 MERKEZEFENDİ STADI TELSİZ NART SPOR KULÜBÜ U18 B 5.GRUP TELSİZ MİRZA AHMET AKBAL Ayakla 75 3 7
9 2.3.2024 13:00 MERKEZEFENDİ STADI TELSİZ NART SPOR KULÜBÜ U18 B 5.GRUP TELSİZ MİRZA AHMET AKBAL Ayakla 80 3 7
9 2.3.2024 13:00 MERKEZEFENDİ STADI TELSİZ NART SPOR KULÜBÜ U18 B 5.GRUP NART SPOR KULÜBÜ ABDULRAHMAN İSLAM Ayakla 89 3 7
9 2.3.2024 13:00 İBB GOP HALİT KIVANC SEHİR STADI ALEMDAR RAMİ U18 B 25.GRUP RAMİ NAZMİ CAN KIRMAÇ Ayakla 19 0 4
9 2.3.2024 13:00 İBB GOP HALİT KIVANC SEHİR STADI ALEMDAR RAMİ U18 B 25.GRUP RAMİ AHMET MERT DEMİR Ayakla 42 0 4
9 2.3.2024 13:00 İBB GOP HALİT KIVANC SEHİR STADI ALEMDAR RAMİ U18 B 25.GRUP RAMİ ENES GÜMÜŞTEKİN Ayakla 55 0 4
9 2.3.2024 13:00 İBB GOP HALİT KIVANC SEHİR STADI ALEMDAR RAMİ U18 B 25.GRUP RAMİ SALİH EKSEN Ayakla 68 0 4
9 2.3.2024 13:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI İYİ GENÇLİK SPOR ÜSKÜDAR İCADİYE U18 B 41.GRUP İYİ GENÇLİK SPOR AHMET GÜRER Ayakla 20 1 3
9 2.3.2024 13:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI İYİ GENÇLİK SPOR ÜSKÜDAR İCADİYE U18 B 41.GRUP ÜSKÜDAR İCADİYE TOLGA KARAKUŞ Ayakla 67 1 3
9 2.3.2024 13:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI İYİ GENÇLİK SPOR ÜSKÜDAR İCADİYE U18 B 41.GRUP ÜSKÜDAR İCADİYE MUHAMMET COSTEL KARAKAFA Ayakla 70 1 3
9 2.3.2024 13:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI İYİ GENÇLİK SPOR ÜSKÜDAR İCADİYE U18 B 41.GRUP ÜSKÜDAR İCADİYE MUHAMMET COSTEL KARAKAFA Ayakla 94 1 3
9 2.3.2024 14:00 KANLICA STADI BEYKOZ İDMAN YURDU KARTAL ELÇİ U18 B 37.GRUP BEYKOZ İDMAN YURDU MUSTAFA KAAN GÜZEL Ayakla 39 5 1
9 2.3.2024 14:00 KANLICA STADI BEYKOZ İDMAN YURDU KARTAL ELÇİ U18 B 37.GRUP KARTAL ELÇİ ARDA GÜMÜŞTEKİN Ayakla 44 5 1
9 2.3.2024 14:00 KANLICA STADI BEYKOZ İDMAN YURDU KARTAL ELÇİ U18 B 37.GRUP BEYKOZ İDMAN YURDU BARLAS KÜNTAY Ayakla 54 5 1
9 2.3.2024 14:00 KANLICA STADI BEYKOZ İDMAN YURDU KARTAL ELÇİ U18 B 37.GRUP BEYKOZ İDMAN YURDU MUSTAFA KAAN GÜZEL Ayakla 56 5 1
9 2.3.2024 14:00 KANLICA STADI BEYKOZ İDMAN YURDU KARTAL ELÇİ U18 B 37.GRUP BEYKOZ İDMAN YURDU OSMAN BALCI Ayakla 71 5 1
9 2.3.2024 14:00 KANLICA STADI BEYKOZ İDMAN YURDU KARTAL ELÇİ U18 B 37.GRUP BEYKOZ İDMAN YURDU FURKAN TAHA AYDIN Ayakla 76 5 1
9 2.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI MALTEPE FINDIKLI İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ U18 B 37.GRUP İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ BERAT KUTLU ATAN Kafayla 10 0 4
9 2.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI MALTEPE FINDIKLI İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ U18 B 37.GRUP İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ CAN DÜZEN Ayakla 22 0 4
9 2.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI MALTEPE FINDIKLI İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ U18 B 37.GRUP İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ SAİD EMİN ÖZ Penaltı 44 0 4
9 2.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI MALTEPE FINDIKLI İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ U18 B 37.GRUP İNKILAP FUTBOL SPOR KULÜBÜ MELİH KARADENİZ Ayakla 85 0 4
9 2.3.2024 14:30 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ U18 B 3.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR CANPOLAT YAKUT Ayakla 7 2 4
9 2.3.2024 14:30 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ U18 B 3.GRUP SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ YUSUF EMRE BAŞÇA Ayakla 23 2 4
9 2.3.2024 14:30 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ U18 B 3.GRUP SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ BERAT BURHAN GÖKÇE Ayakla 27 2 4
9 2.3.2024 14:30 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ U18 B 3.GRUP SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ BEYTULLAH ALTIPARMAK Ayakla 29 2 4
9 2.3.2024 14:30 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ U18 B 3.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR EBUBEKİR SANDUVAÇ Ayakla 40 2 4
9 2.3.2024 14:30 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ U18 B 3.GRUP SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ BARIŞ ÖZYÜRT Ayakla 88 2 4
9 2.3.2024 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPE KÜLTÜR SPOR ÜSKÜDAR SALACAK U18 B 35.GRUP ÜSKÜDAR SALACAK BERAT YAVUZ Ayakla 19 6 3
9 2.3.2024 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPE KÜLTÜR SPOR ÜSKÜDAR SALACAK U18 B 35.GRUP ÜSKÜDAR SALACAK BERAT YAVUZ Ayakla 25 6 3
9 2.3.2024 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPE KÜLTÜR SPOR ÜSKÜDAR SALACAK U18 B 35.GRUP MALTEPE KÜLTÜR SPOR VEDAT CAN METE Ayakla 27 6 3
9 2.3.2024 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPE KÜLTÜR SPOR ÜSKÜDAR SALACAK U18 B 35.GRUP ÜSKÜDAR SALACAK MUSTAFA ÇETİNTAŞ Ayakla 44 6 3
9 2.3.2024 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPE KÜLTÜR SPOR ÜSKÜDAR SALACAK U18 B 35.GRUP MALTEPE KÜLTÜR SPOR HASAN HÜSEYİN UZUNLAR Penaltı 55 6 3
9 2.3.2024 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPE KÜLTÜR SPOR ÜSKÜDAR SALACAK U18 B 35.GRUP MALTEPE KÜLTÜR SPOR ALİ KAAN ERCAN Ayakla 62 6 3
9 2.3.2024 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPE KÜLTÜR SPOR ÜSKÜDAR SALACAK U18 B 35.GRUP MALTEPE KÜLTÜR SPOR ALİ KAAN ERCAN Ayakla 90 6 3
9 2.3.2024 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPE KÜLTÜR SPOR ÜSKÜDAR SALACAK U18 B 35.GRUP MALTEPE KÜLTÜR SPOR ALİ KAAN ERCAN Ayakla 91 6 3
9 2.3.2024 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPE KÜLTÜR SPOR ÜSKÜDAR SALACAK U18 B 35.GRUP MALTEPE KÜLTÜR SPOR ALİ KAAN ERCAN Ayakla 94 6 3
9 2.3.2024 15:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR ZEYTİNBURNU ZAFER U18 B 5.GRUP MERKEZEFENDİSPOR SEMİH ÖNER Kafayla 7 1 2
9 2.3.2024 15:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR ZEYTİNBURNU ZAFER U18 B 5.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER ABDULLAH YÖRÜK Ayakla 58 1 2
9 2.3.2024 15:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR ZEYTİNBURNU ZAFER U18 B 5.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER ARİF VATANSEVER Ayakla 68 1 2
9 2.3.2024 15:00 EYÜP KARADOLAP SAHASI ÖZALİBEYKÖY GÜRZAFER U18 B 17.GRUP ÖZALİBEYKÖY ÖMER FARUK YÜCE Ayakla 2 yarıda kaldı
9 2.3.2024 15:00 EYÜP KARADOLAP SAHASI ÖZALİBEYKÖY GÜRZAFER U18 B 17.GRUP ÖZALİBEYKÖY ÖMER FARUK YÜCE Ayakla 13 yarıda kaldı
9 2.3.2024 15:00 EYÜP KARADOLAP SAHASI ÖZALİBEYKÖY GÜRZAFER U18 B 17.GRUP ÖZALİBEYKÖY ÖMER FARUK YÜCE Ayakla 19 yarıda kaldı
9 2.3.2024 15:00 EYÜP KARADOLAP SAHASI ÖZALİBEYKÖY GÜRZAFER U18 B 17.GRUP ÖZALİBEYKÖY ÖMER FARUK YÜCE Ayakla 50 yarıda kaldı
9 2.3.2024 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ATIŞALANISPOR MALKOÇOĞLU SPOR U18 B 27.GRUP ATIŞALANISPOR FATİH KONAK Ayakla 23 7 0
9 2.3.2024 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ATIŞALANISPOR MALKOÇOĞLU SPOR U18 B 27.GRUP ATIŞALANISPOR ÖMER FARUK SALİK Ayakla 39 7 0
9 2.3.2024 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ATIŞALANISPOR MALKOÇOĞLU SPOR U18 B 27.GRUP ATIŞALANISPOR ÖMER FARUK SALİK Ayakla 49 7 0
9 2.3.2024 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ATIŞALANISPOR MALKOÇOĞLU SPOR U18 B 27.GRUP ATIŞALANISPOR BURAK AHMET GÜNEŞ Ayakla 52 7 0
9 2.3.2024 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ATIŞALANISPOR MALKOÇOĞLU SPOR U18 B 27.GRUP ATIŞALANISPOR YİĞİT MUHAMMED LAYLIK Ayakla 60 7 0
9 2.3.2024 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ATIŞALANISPOR MALKOÇOĞLU SPOR U18 B 27.GRUP ATIŞALANISPOR BURAK ÇUHADAR Ayakla 75 7 0
9 2.3.2024 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ATIŞALANISPOR MALKOÇOĞLU SPOR U18 B 27.GRUP ATIŞALANISPOR OZAN SAVACI Ayakla 88 7 0
9 2.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT GÜMÜŞHANE CFS BAĞCILAR U18 B 29.GRUP CFS BAĞCILAR MERTCAN DÖNMEZ Ayakla 15 1 3
9 2.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT GÜMÜŞHANE CFS BAĞCILAR U18 B 29.GRUP CFS BAĞCILAR HASAN ATAŞ Ayakla 50 1 3
9 2.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT GÜMÜŞHANE CFS BAĞCILAR U18 B 29.GRUP CFS BAĞCILAR MERTCAN DÖNMEZ Ayakla 58 1 3
9 2.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT GÜMÜŞHANE CFS BAĞCILAR U18 B 29.GRUP ESENYURT GÜMÜŞHANE CANER VURAL Ayakla 83 1 3
9 2.3.2024 15:00 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK S.KARTALSPOR U18 B 27.GRUP S.KARTALSPOR DOĞAN EMİRHAN DÜLGER Ayakla 39 3 1
9 2.3.2024 15:00 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK S.KARTALSPOR U18 B 27.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK ÖMER EFECAN MARDİN Ayakla 43 3 1
9 2.3.2024 15:00 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK S.KARTALSPOR U18 B 27.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK YASİN AKBABA Ayakla 48 3 1
9 2.3.2024 15:00 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK S.KARTALSPOR U18 B 27.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK EMİRHAN IŞIK Ayakla 58 3 1
9 2.3.2024 15:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI İSTANBUL ARTVİN BEŞYÜZEVLER U18 B 7.GRUP BEŞYÜZEVLER HAMİT YILDIZ Ayakla 20 1 3
9 2.3.2024 15:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI İSTANBUL ARTVİN BEŞYÜZEVLER U18 B 7.GRUP BEŞYÜZEVLER MUSTAFA KÖYLÜ Ayakla 45 1 3
9 2.3.2024 15:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI İSTANBUL ARTVİN BEŞYÜZEVLER U18 B 7.GRUP BEŞYÜZEVLER TAHA TATAR Ayakla 75 1 3
9 2.3.2024 15:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI İSTANBUL ARTVİN BEŞYÜZEVLER U18 B 7.GRUP İSTANBUL ARTVİN YUSUF İSLAM KOCAMAN Ayakla 80 1 3
9 2.3.2024 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR FERAHEVLER U18 B 13.GRUP SELVİSPOR MERT ALÇİÇEK Penaltı 36 5 1
9 2.3.2024 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR FERAHEVLER U18 B 13.GRUP SELVİSPOR FURKAN CELAL ÖZÇELİK Ayakla 80 5 1
9 2.3.2024 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR FERAHEVLER U18 B 13.GRUP SELVİSPOR ENES ÇELİK Ayakla 82 5 1
9 2.3.2024 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR FERAHEVLER U18 B 13.GRUP SELVİSPOR ALPEREN ÇALIŞKAN Ayakla 87 5 1
9 2.3.2024 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR FERAHEVLER U18 B 13.GRUP FERAHEVLER ARİF EMİR HANGÜL Ayakla 88 5 1
9 2.3.2024 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR FERAHEVLER U18 B 13.GRUP SELVİSPOR YASİN GÜRAL Ayakla 90 5 1
9 2.3.2024 15:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL ESENLER TOKAT YAHYA KEMAL U18 B 15.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT ARDA YILMAZ Ayakla 16 3 3
9 2.3.2024 15:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL ESENLER TOKAT YAHYA KEMAL U18 B 15.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT ARDA YILMAZ Ayakla 41 3 3
9 2.3.2024 15:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL ESENLER TOKAT YAHYA KEMAL U18 B 15.GRUP YAHYA KEMAL YAĞIZ AKIN Ayakla 44 3 3
9 2.3.2024 15:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL ESENLER TOKAT YAHYA KEMAL U18 B 15.GRUP YAHYA KEMAL AKIN KARATAŞ Ayakla 51 3 3
9 2.3.2024 15:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL ESENLER TOKAT YAHYA KEMAL U18 B 15.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT KADİR DEMİRAY Ayakla 65 3 3
9 2.3.2024 15:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL ESENLER TOKAT YAHYA KEMAL U18 B 15.GRUP YAHYA KEMAL MEHMET EMİN YURTSEVEN Ayakla 77 3 3
9 2.3.2024 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR YEŞİLCE SPOR U18 B 3.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR ENES AKTAŞ Ayakla 2 5 2
9 2.3.2024 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR YEŞİLCE SPOR U18 B 3.GRUP YEŞİLCE SPOR MUHAMMET ENSAR ÇAĞLAR Ayakla 13 5 2
9 2.3.2024 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR YEŞİLCE SPOR U18 B 3.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR YUNUS EMRE ÖZKAN Ayakla 21 5 2
9 2.3.2024 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR YEŞİLCE SPOR U18 B 3.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR AHMET KARSLI Penaltı 30 5 2
9 2.3.2024 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR YEŞİLCE SPOR U18 B 3.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR ENES AKTAŞ Ayakla 40 5 2
9 2.3.2024 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR YEŞİLCE SPOR U18 B 3.GRUP YEŞİLCE SPOR ARSLAN FİKRET GÜNDOĞDU Ayakla 54 5 2
9 2.3.2024 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR YEŞİLCE SPOR U18 B 3.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR BURAK TALHA ZENGİN Penaltı 81 5 2
9 2.3.2024 15:00 NAMIK SEVİK STADI Y.S.SELİM BAĞCILAR SPOR U18 B 25.GRUP BAĞCILAR SPOR İBRAHİM ALBAYRAK Ayakla 57 0 3
9 2.3.2024 15:00 NAMIK SEVİK STADI Y.S.SELİM BAĞCILAR SPOR U18 B 25.GRUP BAĞCILAR SPOR ENES ŞAHİN Ayakla 62 0 3
9 2.3.2024 15:00 NAMIK SEVİK STADI Y.S.SELİM BAĞCILAR SPOR U18 B 25.GRUP BAĞCILAR SPOR MERTCAN BAŞ Ayakla 90 0 3
9 2.3.2024 15:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR YENİDOĞAN GÜNEŞSPOR U18 B 27.GRUP YENİDOĞAN GÜNEŞSPOR SULEYMAN NESİMİ Ayakla 18 3 1
9 2.3.2024 15:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR YENİDOĞAN GÜNEŞSPOR U18 B 27.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR HÜSEYİN AKBAY Ayakla 43 3 1
9 2.3.2024 15:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR YENİDOĞAN GÜNEŞSPOR U18 B 27.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR İSMAİL ÇELİK Penaltı 89 3 1
9 2.3.2024 15:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR YENİDOĞAN GÜNEŞSPOR U18 B 27.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR İSMAİL ÇELİK Ayakla 97 3 1
9 2.3.2024 15:30 KARTAL YUNUS SAHASI BOSTANCI ORHANLI SPOR U18 B 35.GRUP ORHANLI SPOR CIVAN AKGÜL Ayakla 25 0 4
9 2.3.2024 15:30 KARTAL YUNUS SAHASI BOSTANCI ORHANLI SPOR U18 B 35.GRUP ORHANLI SPOR MUSTAFA KARAGÜL Penaltı 56 0 4
9 2.3.2024 15:30 KARTAL YUNUS SAHASI BOSTANCI ORHANLI SPOR U18 B 35.GRUP ORHANLI SPOR ADAHAN BATUR DEMİREL Ayakla 73 0 4
9 2.3.2024 15:30 KARTAL YUNUS SAHASI BOSTANCI ORHANLI SPOR U18 B 35.GRUP ORHANLI SPOR ADAHAN BATUR DEMİREL Ayakla 76 0 4
9 2.3.2024 16:00 İBB ESATPAŞA STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR İSTANBUL ALTINORDU U18 B 33.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR ARDA GÜRGÖL Penaltı 14 6 0
9 2.3.2024 16:00 İBB ESATPAŞA STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR İSTANBUL ALTINORDU U18 B 33.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR ARDA ÖZER Ayakla 35 6 0
9 2.3.2024 16:00 İBB ESATPAŞA STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR İSTANBUL ALTINORDU U18 B 33.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR ŞAHİN UÇAR Ayakla 55 6 0
9 2.3.2024 16:00 İBB ESATPAŞA STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR İSTANBUL ALTINORDU U18 B 33.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR AZİZ ÇİÇEK Ayakla 61 6 0
9 2.3.2024 16:00 İBB ESATPAŞA STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR İSTANBUL ALTINORDU U18 B 33.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR ARDA ÖZER Ayakla 70 6 0
9 2.3.2024 16:00 İBB ESATPAŞA STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR İSTANBUL ALTINORDU U18 B 33.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR SANOCAN YÜZÜNCÜDÜR Ayakla 73 6 0
9 2.3.2024 16:00 PAŞABAHÇE STADI SOĞUKSUSPOR KUZGUNCUK SPOR KULÜBÜ U18 B 39.GRUP SOĞUKSUSPOR GENÇAĞA ENES GEMİCİ Ayakla 27 2 2
9 2.3.2024 16:00 PAŞABAHÇE STADI SOĞUKSUSPOR KUZGUNCUK SPOR KULÜBÜ U18 B 39.GRUP KUZGUNCUK SPOR KULÜBÜ ÖMER IŞIKAL Penaltı 31 2 2
9 2.3.2024 16:00 PAŞABAHÇE STADI SOĞUKSUSPOR KUZGUNCUK SPOR KULÜBÜ U18 B 39.GRUP KUZGUNCUK SPOR KULÜBÜ GÜNEY BORAN ARPAT Ayakla 41 2 2
9 2.3.2024 16:00 PAŞABAHÇE STADI SOĞUKSUSPOR KUZGUNCUK SPOR KULÜBÜ U18 B 39.GRUP SOĞUKSUSPOR UĞUR ZAFER KAYA Ayakla 55 2 2
9 2.3.2024 16:00 KAYNARCA SAHASI PENDİK KAYNARCA MODAFEN U18 B 31.GRUP MODAFEN DAVUT DURSUN Ayakla 63 0 6
9 2.3.2024 16:00 KAYNARCA SAHASI PENDİK KAYNARCA MODAFEN U18 B 31.GRUP MODAFEN SADRİ TUTKUN Ayakla 66 0 6
9 2.3.2024 16:00 KAYNARCA SAHASI PENDİK KAYNARCA MODAFEN U18 B 31.GRUP MODAFEN FURKAN FIRAT ARŞ Ayakla 72 0 6
9 2.3.2024 16:00 KAYNARCA SAHASI PENDİK KAYNARCA MODAFEN U18 B 31.GRUP MODAFEN DAVUT DURSUN Ayakla 76 0 6
9 2.3.2024 16:00 KAYNARCA SAHASI PENDİK KAYNARCA MODAFEN U18 B 31.GRUP MODAFEN MEHMET EFE ÖZTÜRK Ayakla 81 0 6
9 2.3.2024 16:00 KAYNARCA SAHASI PENDİK KAYNARCA MODAFEN U18 B 31.GRUP MODAFEN FURKAN FIRAT ARŞ Ayakla 86 0 6
9 2.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI BALKAN YEŞİLBAĞLAR FETİH KELKİT U18 B 35.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR SÜLEYMAN SİNAN AKAR Ayakla 8 5 0
9 2.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI BALKAN YEŞİLBAĞLAR FETİH KELKİT U18 B 35.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR METEHAN BAYKIN Ayakla 56 5 0
9 2.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI BALKAN YEŞİLBAĞLAR FETİH KELKİT U18 B 35.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR İBRAHİM ÖNDER Ayakla 70 5 0
9 2.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI BALKAN YEŞİLBAĞLAR FETİH KELKİT U18 B 35.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR EREN MERT KESKİN Ayakla 73 5 0
9 2.3.2024 16:00 İBB YAKACIK STADI BALKAN YEŞİLBAĞLAR FETİH KELKİT U18 B 35.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR METEHAN BAYKIN Ayakla 83 5 0
9 2.3.2024 16:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI ATALAR U18 B 41.GRUP TUNUSBAĞI SELİMHAN ÇAKAR Penaltı 41 5 0
9 2.3.2024 16:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI ATALAR U18 B 41.GRUP ATALAR ALPEREN GÜNEY Kendi Kalesine 44 5 0
9 2.3.2024 16:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI ATALAR U18 B 41.GRUP TUNUSBAĞI ONUR KAYA Ayakla 45 5 0
9 2.3.2024 16:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI ATALAR U18 B 41.GRUP TUNUSBAĞI SELİMHAN ÇAKAR Ayakla 47 5 0
9 2.3.2024 16:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI ATALAR U18 B 41.GRUP TUNUSBAĞI SELİMHAN ÇAKAR Ayakla 74 5 0
9 2.3.2024 16:30 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ KURUÇEŞME YEŞİLILGAZ U18 B 3.GRUP YEŞİLILGAZ FURKAN KAYA Ayakla 28 0 3
9 2.3.2024 16:30 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ KURUÇEŞME YEŞİLILGAZ U18 B 3.GRUP YEŞİLILGAZ MERT AL Ayakla 50 0 3
9 2.3.2024 16:30 BEŞİKTAŞ BLD. İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ KURUÇEŞME YEŞİLILGAZ U18 B 3.GRUP YEŞİLILGAZ MEHMET EFE ALTUNTAŞ Ayakla 72 0 3
9 2.3.2024 17:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK ESENYURT ACARSPOR U18 B 9.GRUP ESENYURT ACARSPOR NUMAN SAĞLAM Kafayla 25 0 2
9 2.3.2024 17:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK ESENYURT ACARSPOR U18 B 9.GRUP ESENYURT ACARSPOR MUHAMMED MUSTAFA EROL Penaltı 54 0 2
9 2.3.2024 17:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜZELCE ÇATALCA ÖZNAKKAŞ U18 B 1.GRUP GÜZELCE FURKAN KELEŞ Ayakla 1 7 1
9 2.3.2024 17:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜZELCE ÇATALCA ÖZNAKKAŞ U18 B 1.GRUP GÜZELCE FURKAN ALBAS Ayakla 5 7 1
9 2.3.2024 17:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜZELCE ÇATALCA ÖZNAKKAŞ U18 B 1.GRUP GÜZELCE FURKAN ALBAS Ayakla 15 7 1
9 2.3.2024 17:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜZELCE ÇATALCA ÖZNAKKAŞ U18 B 1.GRUP ÇATALCA ÖZNAKKAŞ İBRAHİM ETEM DURAN Ayakla 42 7 1
9 2.3.2024 17:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜZELCE ÇATALCA ÖZNAKKAŞ U18 B 1.GRUP GÜZELCE FURKAN ALBAS Kafayla 49 7 1
9 2.3.2024 17:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜZELCE ÇATALCA ÖZNAKKAŞ U18 B 1.GRUP GÜZELCE MOHAMMED SAIED ŞAMOĞLU Ayakla 55 7 1
9 2.3.2024 17:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜZELCE ÇATALCA ÖZNAKKAŞ U18 B 1.GRUP GÜZELCE KUZEY POYRAZ UÇGAN Ayakla 65 7 1
9 2.3.2024 17:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜZELCE ÇATALCA ÖZNAKKAŞ U18 B 1.GRUP GÜZELCE MOHAMMED SAIED ŞAMOĞLU Ayakla 80 7 1
9 2.3.2024 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ U18 B 21.GRUP ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ BERAT KARAKAŞ Ayakla 8 1 6
9 2.3.2024 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ U18 B 21.GRUP MOLLAAŞKISPOR TAHA ÖZKARLIOĞLU Ayakla 10 1 6
9 2.3.2024 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ U18 B 21.GRUP ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ KAAN ORUÇ Ayakla 21 1 6
9 2.3.2024 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ U18 B 21.GRUP ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ KAAN ORUÇ Kafayla 39 1 6
9 2.3.2024 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ U18 B 21.GRUP ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ KAAN ORUÇ Ayakla 45 1 6
9 2.3.2024 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ U18 B 21.GRUP ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ ALİ EFE DURANOĞLU Ayakla 57 1 6
9 2.3.2024 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ U18 B 21.GRUP ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ EMİR KEREM NALBANT Ayakla 75 1 6
9 2.3.2024 17:00 HADIMKÖY SAHASI ARNAVUTKÖY ESENLER KENTYILDIZ U18 B 9.GRUP ARNAVUTKÖY MEVLÜT BENER Ayakla 28 5 0
9 2.3.2024 17:00 HADIMKÖY SAHASI ARNAVUTKÖY ESENLER KENTYILDIZ U18 B 9.GRUP ARNAVUTKÖY MAHSUN TİKİCİERİ Penaltı 33 5 0
9 2.3.2024 17:00 HADIMKÖY SAHASI ARNAVUTKÖY ESENLER KENTYILDIZ U18 B 9.GRUP ARNAVUTKÖY MEVLÜT BENER Ayakla 50 5 0
9 2.3.2024 17:00 HADIMKÖY SAHASI ARNAVUTKÖY ESENLER KENTYILDIZ U18 B 9.GRUP ARNAVUTKÖY MAHSUN TİKİCİERİ Ayakla 51 5 0
9 2.3.2024 17:00 HADIMKÖY SAHASI ARNAVUTKÖY ESENLER KENTYILDIZ U18 B 9.GRUP ARNAVUTKÖY MAHSUN TİKİCİERİ Ayakla 65 5 0
9 2.3.2024 17:00 BEYLERBEYİ 75.YIL STADI ÜSKÜDAR FUTBOL YAT.A.Ş. TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ U18 B 33.GRUP ÜSKÜDAR FUTBOL YAT.A.Ş. MERT EFE YILMAZ Penaltı 13 1 1
9 2.3.2024 17:00 BEYLERBEYİ 75.YIL STADI ÜSKÜDAR FUTBOL YAT.A.Ş. TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ U18 B 33.GRUP TUZLA YILDIZ SPOR KULÜBÜ MUHAMMET EMİR ÇİÇEK Ayakla 66 1 1
9 2.3.2024 18:00 DUDULLU STADI ESENEVLERSPOR GİRNE GENÇLİK U18 B 39.GRUP GİRNE GENÇLİK YUSUF ERGIM Ayakla 19 0 3
9 2.3.2024 18:00 DUDULLU STADI ESENEVLERSPOR GİRNE GENÇLİK U18 B 39.GRUP GİRNE GENÇLİK SAİT GÜLEK Ayakla 81 0 3
9 2.3.2024 18:00 DUDULLU STADI ESENEVLERSPOR GİRNE GENÇLİK U18 B 39.GRUP GİRNE GENÇLİK SAİT GÜLEK Ayakla 94 0 3
9 3.3.2024 10:45 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SULTANMURAT ISPARTAKULE SPOR U18 B 22.GRUP SULTANMURAT ARDA ŞENGÜZEL Penaltı 13 1 4
9 3.3.2024 10:45 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SULTANMURAT ISPARTAKULE SPOR U18 B 22.GRUP ISPARTAKULE SPOR HÜSEYİN DEMİRTÜRK Ayakla 45 1 4
9 3.3.2024 10:45 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SULTANMURAT ISPARTAKULE SPOR U18 B 22.GRUP ISPARTAKULE SPOR SAIT HAROON KABARZANI Ayakla 60 1 4
9 3.3.2024 10:45 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SULTANMURAT ISPARTAKULE SPOR U18 B 22.GRUP ISPARTAKULE SPOR KERİM HAMZA TAN Ayakla 65 1 4
9 3.3.2024 10:45 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SULTANMURAT ISPARTAKULE SPOR U18 B 22.GRUP ISPARTAKULE SPOR SAIT HAROON KABARZANI Penaltı 80 1 4
9 3.3.2024 11:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ÇAPA U18 B 16.GRUP ÇAPA EKREM NEDİM SELDER Ayakla 2 3 5
9 3.3.2024 11:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ÇAPA U18 B 16.GRUP ÇAPA FARUK DURSUN Ayakla 30 3 5
9 3.3.2024 11:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ÇAPA U18 B 16.GRUP ÇAPA YUSUF ACU Ayakla 45 3 5
9 3.3.2024 11:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ÇAPA U18 B 16.GRUP ÇAPA FARUK DURSUN Ayakla 52 3 5
9 3.3.2024 11:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ÇAPA U18 B 16.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ŞAHİN TOPAL Ayakla 56 3 5
9 3.3.2024 11:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ÇAPA U18 B 16.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA ÖZTÜRK Ayakla 75 3 5
9 3.3.2024 11:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ÇAPA U18 B 16.GRUP ÇAPA SEFA ÇUKUR Ayakla 80 3 5
9 3.3.2024 11:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ÇAPA U18 B 16.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. MUHAMMED BERAT BALIKÇI Ayakla 90 3 5
9 3.3.2024 11:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA BAKIRKÖY KARTALTEPE YENİUFUK U18 B 26.GRUP BAKIRKÖY KARTALTEPE AHMET ÜÇTEPE Ayakla 29 yarıda kaldı
9 3.3.2024 11:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA BAKIRKÖY KARTALTEPE YENİUFUK U18 B 26.GRUP YENİUFUK BARAN MADEN Ayakla 42 yarıda kaldı
9 3.3.2024 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ORDU ÜÇYÜZLÜ U18 B 18.GRUP BAĞCILAR ORDU HIZIR ALİ ALPKAYA Kafayla 16 5 0
9 3.3.2024 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ORDU ÜÇYÜZLÜ U18 B 18.GRUP BAĞCILAR ORDU KORAY BÜYÜK Ayakla 31 5 0
9 3.3.2024 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ORDU ÜÇYÜZLÜ U18 B 18.GRUP BAĞCILAR ORDU HIZIR ALİ ALPKAYA Ayakla 33 5 0
9 3.3.2024 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ORDU ÜÇYÜZLÜ U18 B 18.GRUP BAĞCILAR ORDU GÜRKAN KARAKAYA Penaltı 42 5 0
9 3.3.2024 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ORDU ÜÇYÜZLÜ U18 B 18.GRUP BAĞCILAR ORDU YUSUF KADİR KIZILIRMAK Ayakla 76 5 0
9 3.3.2024 11:00 NAMIK SEVİK STADI KADIRGA ÇELİKTEPE U18 B 14.GRUP KADIRGA MEHMET ALAN TABAR Ayakla 53 2 0
9 3.3.2024 11:00 NAMIK SEVİK STADI KADIRGA ÇELİKTEPE U18 B 14.GRUP KADIRGA MUHAMMED EMİN ALAK Ayakla 82 2 0
9 3.3.2024 11:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI REŞİTPAŞA ALTINASLAR U18 B 24.GRUP REŞİTPAŞA SABRİ YAHYA ERDEM Ayakla 26 1 2
9 3.3.2024 11:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI REŞİTPAŞA ALTINASLAR U18 B 24.GRUP ALTINASLAR UĞURCAN AKALIN Ayakla 44 1 2
9 3.3.2024 11:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI REŞİTPAŞA ALTINASLAR U18 B 24.GRUP ALTINASLAR MERTCAN DEDEOĞLU Ayakla 90 1 2
9 3.3.2024 12:00 SELİMİYE STADI ÜNALANSPOR ATAŞEHİR YONCA SPOR U18 B 34.GRUP ÜNALANSPOR MUHAMMED MELİH ÇEVİK Ayakla 12 2 2
9 3.3.2024 12:00 SELİMİYE STADI ÜNALANSPOR ATAŞEHİR YONCA SPOR U18 B 34.GRUP ATAŞEHİR YONCA SPOR YİĞİT MEHMET KİRMAN Ayakla 17 2 2
9 3.3.2024 12:00 SELİMİYE STADI ÜNALANSPOR ATAŞEHİR YONCA SPOR U18 B 34.GRUP ÜNALANSPOR MURAT PİŞKEN Ayakla 42 2 2
9 3.3.2024 12:00 SELİMİYE STADI ÜNALANSPOR ATAŞEHİR YONCA SPOR U18 B 34.GRUP ATAŞEHİR YONCA SPOR HAKAN ULUDERE Ayakla 73 2 2
9 3.3.2024 12:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI KÜÇÜKYALI YELKEN U18 B 36.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN YASİN MERT KALYONCU Ayakla 12 1 9
9 3.3.2024 12:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI KÜÇÜKYALI YELKEN U18 B 36.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN BEHLÜL ALVERT Ayakla 13 1 9
9 3.3.2024 12:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI KÜÇÜKYALI YELKEN U18 B 36.GRUP ÇEKMEKÖY ÇARŞI MEHMET SELİM DENİZ Ayakla 15 1 9
9 3.3.2024 12:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI KÜÇÜKYALI YELKEN U18 B 36.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN BEHLÜL ALVERT Ayakla 25 1 9
9 3.3.2024 12:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI KÜÇÜKYALI YELKEN U18 B 36.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN BEHLÜL ALVERT Ayakla 31 1 9
9 3.3.2024 12:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI KÜÇÜKYALI YELKEN U18 B 36.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN ALPEREN ZORBA Penaltı 35 1 9
9 3.3.2024 12:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI KÜÇÜKYALI YELKEN U18 B 36.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN BEHLÜL ALVERT Ayakla 73 1 9
9 3.3.2024 12:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI KÜÇÜKYALI YELKEN U18 B 36.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN KAAN KORKMAZ Ayakla 78 1 9
9 3.3.2024 12:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI KÜÇÜKYALI YELKEN U18 B 36.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN MUSA AKŞİT Ayakla 85 1 9
9 3.3.2024 12:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI KÜÇÜKYALI YELKEN U18 B 36.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN BURAK YILMAZ Ayakla 87 1 9
9 3.3.2024 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 1453 İSTANBUL AS SPOR ŞEHZADEBAŞI U18 B 22.GRUP 1453 İSTANBUL AS SPOR BEDİRHAN DEVECİ Ayakla 18 1 8
9 3.3.2024 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 1453 İSTANBUL AS SPOR ŞEHZADEBAŞI U18 B 22.GRUP 1453 İSTANBUL AS SPOR EYÜP ALPEREN ÖZYAŞAR Kendi Kalesine 23 1 8
9 3.3.2024 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 1453 İSTANBUL AS SPOR ŞEHZADEBAŞI U18 B 22.GRUP ŞEHZADEBAŞI İHSAN SARAÇ Ayakla 42 1 8
9 3.3.2024 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 1453 İSTANBUL AS SPOR ŞEHZADEBAŞI U18 B 22.GRUP ŞEHZADEBAŞI BARAN KAYA Ayakla 47 1 8
9 3.3.2024 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 1453 İSTANBUL AS SPOR ŞEHZADEBAŞI U18 B 22.GRUP ŞEHZADEBAŞI TAHA YASİR ÖZDEMİR Ayakla 48 1 8
9 3.3.2024 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 1453 İSTANBUL AS SPOR ŞEHZADEBAŞI U18 B 22.GRUP ŞEHZADEBAŞI İHSAN SARAÇ Ayakla 49 1 8
9 3.3.2024 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 1453 İSTANBUL AS SPOR ŞEHZADEBAŞI U18 B 22.GRUP ŞEHZADEBAŞI BURAK ARIKBOĞA Ayakla 68 1 8
9 3.3.2024 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 1453 İSTANBUL AS SPOR ŞEHZADEBAŞI U18 B 22.GRUP ŞEHZADEBAŞI TAHA YASİR ÖZDEMİR Ayakla 83 1 8
9 3.3.2024 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI 1453 İSTANBUL AS SPOR ŞEHZADEBAŞI U18 B 22.GRUP ŞEHZADEBAŞI BURAK ARIKBOĞA Ayakla 85 1 8
9 3.3.2024 12:30 GÜNGÖREN BELEDİYE SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ KİLYOS SPOR U18 B 12.GRUP KİLYOS SPOR AYBERK ÇİVİ Ayakla 23 0 3
9 3.3.2024 12:30 GÜNGÖREN BELEDİYE SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ KİLYOS SPOR U18 B 12.GRUP KİLYOS SPOR AYBERK ÇİVİ Ayakla 44 0 3
9 3.3.2024 12:30 GÜNGÖREN BELEDİYE SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ KİLYOS SPOR U18 B 12.GRUP KİLYOS SPOR AYBERK ÇİVİ Kafayla 65 0 3
9 3.3.2024 12:30 KARTAL YUNUS SAHASI TRABZON SAMANDIRA TAÇSPOR U18 B 32.GRUP TAÇSPOR ALPEREN GÜRBÜZ Ayakla 44 0 3
9 3.3.2024 12:30 KARTAL YUNUS SAHASI TRABZON SAMANDIRA TAÇSPOR U18 B 32.GRUP TAÇSPOR YUŞA EMİN UĞUR Ayakla 60 0 3
9 3.3.2024 12:30 KARTAL YUNUS SAHASI TRABZON SAMANDIRA TAÇSPOR U18 B 32.GRUP TAÇSPOR ALPEREN GÜRBÜZ Ayakla 80 0 3
9 3.3.2024 13:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT BALIKYOLU BAHÇEKÖY SPOR U18 B 12.GRUP BAHÇEKÖY SPOR MEHMET YİĞİT CİN Ayakla 14 0 5
9 3.3.2024 13:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT BALIKYOLU BAHÇEKÖY SPOR U18 B 12.GRUP BAHÇEKÖY SPOR AHMET ASLAN Ayakla 63 0 5
9 3.3.2024 13:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT BALIKYOLU BAHÇEKÖY SPOR U18 B 12.GRUP BAHÇEKÖY SPOR MEHMET YİĞİT CİN Ayakla 64 0 5
9 3.3.2024 13:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT BALIKYOLU BAHÇEKÖY SPOR U18 B 12.GRUP BAHÇEKÖY SPOR YUSUF AKGÜN Ayakla 68 0 5
9 3.3.2024 13:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI ESENYURT BALIKYOLU BAHÇEKÖY SPOR U18 B 12.GRUP BAHÇEKÖY SPOR YUSUF AKGÜN Ayakla 83 0 5
9 3.3.2024 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. İSTANBUL BALKAN SPOR GENÇOSMAN U18 B 10.GRUP GENÇOSMAN KEREM ARDA ÇAKI Ayakla 41 1 2
9 3.3.2024 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. İSTANBUL BALKAN SPOR GENÇOSMAN U18 B 10.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR SEDAT ERCAN Ayakla 49 1 2
9 3.3.2024 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. İSTANBUL BALKAN SPOR GENÇOSMAN U18 B 10.GRUP GENÇOSMAN BEYZADE FURKAN KILIÇ Ayakla 90 1 2
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA ENES ARIKAN Ayakla 10 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA ENES ARIKAN Kafayla 28 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA BATUHAN TUNÇ BALCI Ayakla 37 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA KERİM ASAF DEMİR Ayakla 40 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA BATUHAN TUNÇ BALCI Ayakla 41 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA BATUHAN TUNÇ BALCI Ayakla 43 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA ENES ARIKAN Ayakla 46 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP ESENYURT 19 MAYIS UMUT CAN DEMİRSABAN Ayakla 48 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA KERİM ASAF DEMİR Ayakla 60 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA ALİHAN BEKTAŞ Ayakla 70 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA AHMET YUSUF GÖKÇEKE Ayakla 76 11 1
9 3.3.2024 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA ESENYURT 19 MAYIS U18 B 6.GRUP YILDIRIMBOSNA FETİH MERT ÖNDER Ayakla 81 11 1
9 3.3.2024 13:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA KADİM SPOR CEYLANSPOR U18 B 18.GRUP CEYLANSPOR AHMET MERT GÖRGÜLÜ Kafayla 17 0 2
9 3.3.2024 13:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 2 NOLU SAHA KADİM SPOR CEYLANSPOR U18 B 18.GRUP CEYLANSPOR RESUL FATİH DERE Penaltı 93 0 2
9 3.3.2024 13:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR G.GÜCÜ ŞİŞLİ BOMONTİ SPOR U18 B 14.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ BURHAN ÇATALKAYA Ayakla 58 2 1
9 3.3.2024 13:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR G.GÜCÜ ŞİŞLİ BOMONTİ SPOR U18 B 14.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ ENES TALHA BİNGÖL Ayakla 81 2 1
9 3.3.2024 13:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR G.GÜCÜ ŞİŞLİ BOMONTİ SPOR U18 B 14.GRUP ŞİŞLİ BOMONTİ SPOR YILMAZ YETGİN Ayakla 83 2 1
9 3.3.2024 13:00 NAMIK SEVİK STADI İSTANBULSPOR KULÜBÜ CEVİZLİSPOR U18 B 8.GRUP CEVİZLİSPOR ARDA KOÇUK Kafayla 5 3 5
9 3.3.2024 13:00 NAMIK SEVİK STADI İSTANBULSPOR KULÜBÜ CEVİZLİSPOR U18 B 8.GRUP İSTANBULSPOR KULÜBÜ ALPEREN AKBURAK Ayakla 11 3 5
9 3.3.2024 13:00 NAMIK SEVİK STADI İSTANBULSPOR KULÜBÜ CEVİZLİSPOR U18 B 8.GRUP CEVİZLİSPOR OZAN BAL Ayakla 35 3 5
9 3.3.2024 13:00 NAMIK SEVİK STADI İSTANBULSPOR KULÜBÜ CEVİZLİSPOR U18 B 8.GRUP CEVİZLİSPOR MEHMET SEYİT ÇAKAR Ayakla 60 3 5
9 3.3.2024 13:00 NAMIK SEVİK STADI İSTANBULSPOR KULÜBÜ CEVİZLİSPOR U18 B 8.GRUP İSTANBULSPOR KULÜBÜ RESUL PARLAK Ayakla 77 3 5
9 3.3.2024 13:00 NAMIK SEVİK STADI İSTANBULSPOR KULÜBÜ CEVİZLİSPOR U18 B 8.GRUP İSTANBULSPOR KULÜBÜ FURKAN MERT BEDİR Ayakla 80 3 5
9 3.3.2024 13:00 NAMIK SEVİK STADI İSTANBULSPOR KULÜBÜ CEVİZLİSPOR U18 B 8.GRUP CEVİZLİSPOR MEHMET SEYİT ÇAKAR Ayakla 84 3 5
9 3.3.2024 13:00 NAMIK SEVİK STADI İSTANBULSPOR KULÜBÜ CEVİZLİSPOR U18 B 8.GRUP CEVİZLİSPOR OZAN BAL Ayakla 87 3 5
9 3.3.2024 13:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SAĞMALCILAR SPOR U18 B 11.GRUP SAĞMALCILAR SPOR AHMET DEMİRCİ Ayakla 71 0 3
9 3.3.2024 13:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SAĞMALCILAR SPOR U18 B 11.GRUP SAĞMALCILAR SPOR OĞUZ HAN MUMCUGİL Ayakla 74 0 3
9 3.3.2024 13:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN SAĞMALCILAR SPOR U18 B 11.GRUP SAĞMALCILAR SPOR BERAT EGE ULACA Ayakla 80 0 3
9 3.3.2024 13:00 BEYOĞLU STADI T.TAYFUN YILDIZ U18 B 26.GRUP T.TAYFUN MERT EROL Ayakla 40 3 0
9 3.3.2024 13:00 BEYOĞLU STADI T.TAYFUN YILDIZ U18 B 26.GRUP T.TAYFUN MUHAMMED SEVİNÇ Ayakla 43 3 0
9 3.3.2024 13:00 BEYOĞLU STADI T.TAYFUN YILDIZ U18 B 26.GRUP T.TAYFUN EYÜPHAN YAVUZ Ayakla 67 3 0
9 3.3.2024 13:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ASLANTEPE KAZIMKARABEKİR MEVLANA U18 B 23.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA YUSUF MAHMUT ELÇİ Ayakla 4 1 1
9 3.3.2024 13:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ASLANTEPE KAZIMKARABEKİR MEVLANA U18 B 23.GRUP ASLANTEPE TAHA SEMİH TUTKUN Kafayla 42 1 1
9 3.3.2024 13:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI YILDIZ KANARYALAR GÖKTÜRK FUTBOL SPOR KULÜBÜ U18 B 26.GRUP GÖKTÜRK FUTBOL SPOR KULÜBÜ ARDA SAZAK Ayakla 8 1 3
9 3.3.2024 13:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI YILDIZ KANARYALAR GÖKTÜRK FUTBOL SPOR KULÜBÜ U18 B 26.GRUP YILDIZ KANARYALAR AKİF ÖZCEBECİ Ayakla 39 1 3
9 3.3.2024 13:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI YILDIZ KANARYALAR GÖKTÜRK FUTBOL SPOR KULÜBÜ U18 B 26.GRUP GÖKTÜRK FUTBOL SPOR KULÜBÜ ARDA SAZAK Ayakla 45 1 3
9 3.3.2024 13:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI YILDIZ KANARYALAR GÖKTÜRK FUTBOL SPOR KULÜBÜ U18 B 26.GRUP GÖKTÜRK FUTBOL SPOR KULÜBÜ ECRİN KERİM İNANOĞLU Ayakla 88 1 3
9 3.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI YAKACIK LİBADE U18 B 40.GRUP LİBADE ABDUSSAMET AKSUN Ayakla 20 4 3
9 3.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI YAKACIK LİBADE U18 B 40.GRUP YAKACIK EYÜPCAN TAYANÇ Ayakla 21 4 3
9 3.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI YAKACIK LİBADE U18 B 40.GRUP YAKACIK BATUHAN KARABULUT Penaltı 24 4 3
9 3.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI YAKACIK LİBADE U18 B 40.GRUP YAKACIK MUHAMMET MAHMUT YAZARKAN Ayakla 40 4 3
9 3.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI YAKACIK LİBADE U18 B 40.GRUP LİBADE ALİ BURAK GÜNEŞ Kafayla 48 4 3
9 3.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI YAKACIK LİBADE U18 B 40.GRUP LİBADE ALİ BURAK GÜNEŞ Kafayla 53 4 3
9 3.3.2024 14:00 İBB YAKACIK STADI YAKACIK LİBADE U18 B 40.GRUP YAKACIK HAKKI UĞUR ÖZTÜRK Ayakla 95 4 3
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR ÖMER ALP AKSOY Ayakla 1 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP LANGA MUSA CAN Kendi Kalesine 11 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR ÖMER ALP AKSOY Ayakla 17 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR FARUK AKBABA Ayakla 22 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR ÖMER ALP AKSOY Ayakla 30 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR ÖMER ALP AKSOY Ayakla 32 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR ÖMER ALP AKSOY Ayakla 46 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR ÖMER ALP AKSOY Ayakla 56 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR ÖMER ALP AKSOY Ayakla 65 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR EGE CAN ÇELİK Ayakla 66 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR ÖMER ALP AKSOY Ayakla 70 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR DOĞUKAN YILMAZ Kafayla 72 13 0
9 3.3.2024 14:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI ALİBEYKÖYSPOR LANGA U18 B 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR ÖMER ALP AKSOY Kafayla 81 13 0
9 3.3.2024 14:30 DUDULLU STADI ÇAKMAKSPOR İDEALTEPESPOR U18 B 32.GRUP İDEALTEPESPOR ABDOULAYE BEN DIAKITE Ayakla 5 0 10
9 3.3.2024 14:30 DUDULLU STADI ÇAKMAKSPOR İDEALTEPESPOR U18 B 32.GRUP İDEALTEPESPOR MUSTAFA BORAN FINDIK Ayakla 7 0 10
9 3.3.2024 14:30 DUDULLU STADI ÇAKMAKSPOR İDEALTEPESPOR U18 B 32.GRUP İDEALTEPESPOR MUSTAFA BORAN FINDIK Ayakla 15 0 10
9 3.3.2024 14:30 DUDULLU STADI ÇAKMAKSPOR İDEALTEPESPOR U18 B 32.GRUP İDEALTEPESPOR MUHAMMET ARDA TEKDAL Ayakla 20 0 10
9 3.3.2024 14:30 DUDULLU STADI ÇAKMAKSPOR İDEALTEPESPOR U18 B 32.GRUP İDEALTEPESPOR ABDOULAYE BEN DIAKITE Ayakla 21 0 10
9 3.3.2024 14:30 DUDULLU STADI ÇAKMAKSPOR İDEALTEPESPOR U18 B 32.GRUP İDEALTEPESPOR ERTUĞHAN ÖZMEN Ayakla 25 0 10
9 3.3.2024 14:30 DUDULLU STADI ÇAKMAKSPOR İDEALTEPESPOR U18 B 32.GRUP İDEALTEPESPOR BEYTULLAH ÇEÇEN Ayakla 26 0 10
9 3.3.2024 14:30 DUDULLU STADI ÇAKMAKSPOR İDEALTEPESPOR U18 B 32.GRUP İDEALTEPESPOR MUHAMMET ARDA TEKDAL Ayakla 35 0 10
9 3.3.2024 14:30 DUDULLU STADI ÇAKMAKSPOR İDEALTEPESPOR U18 B 32.GRUP İDEALTEPESPOR ABDOULAYE BEN DIAKITE Ayakla 78 0 10
9 3.3.2024 14:30 DUDULLU STADI ÇAKMAKSPOR İDEALTEPESPOR U18 B 32.GRUP İDEALTEPESPOR FATİH SAMET ANATAŞ Ayakla 85 0 10
9 3.3.2024 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL GİRESUN EMEKSAN U18 B 4.GRUP GİRESUN EMEKSAN TOLĞA ÖZTÜRK Ayakla 34 3 2
9 3.3.2024 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL GİRESUN EMEKSAN U18 B 4.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL MİRSAD KARATAŞ Ayakla 39 3 2
9 3.3.2024 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL GİRESUN EMEKSAN U18 B 4.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SAİD EMRE KOÇAK Kafayla 48 3 2
9 3.3.2024 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL GİRESUN EMEKSAN U18 B 4.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL ATAKAN TİMURLENK Ayakla 74 3 2
9 3.3.2024 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL GİRESUN EMEKSAN U18 B 4.GRUP GİRESUN EMEKSAN MUHAMMED EMİN AYDIN Ayakla 83 3 2
9 3.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ ULUTEPE U18 B 25.GRUP KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ BARAN OCAK Ayakla 32 7 1
9 3.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ ULUTEPE U18 B 25.GRUP KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ BATUHAN GÖÇER Ayakla 45 7 1
9 3.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ ULUTEPE U18 B 25.GRUP KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ BATUHAN GÖÇER Ayakla 47 7 1
9 3.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ ULUTEPE U18 B 25.GRUP KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ MERT ALİ ÖZEN Ayakla 50 7 1
9 3.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ ULUTEPE U18 B 25.GRUP KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ BARAN OCAK Ayakla 51 7 1
9 3.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ ULUTEPE U18 B 25.GRUP KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ ŞAMİL ESAT ERASLAN Ayakla 58 7 1
9 3.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ ULUTEPE U18 B 25.GRUP ULUTEPE İBRAHİM ALAÇAMLI Ayakla 65 7 1
9 3.3.2024 15:00 ESENYURT TURGUT ÖZAL STADI KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ ULUTEPE U18 B 25.GRUP KUZEY AKIN SPOR KULÜBÜ RESUL YAĞIZ Ayakla 78 7 1
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK AHMET TOKYAY Ayakla 4 2 9
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK İZZETTİN BAL Penaltı 11 2 9
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK HÜSEYİN DEMİRTAŞ Ayakla 31 2 9
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK MUSTAFA KILIÇ Ayakla 34 2 9
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK MAHMUD BERAT SAĞNAK Ayakla 38 2 9
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK AHMET TOKYAY Ayakla 41 2 9
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK MAHMUD BERAT SAĞNAK Ayakla 43 2 9
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK MAHMUD BERAT SAĞNAK Ayakla 61 2 9
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK İBRAHİM TARHAN Ayakla 72 2 9
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK AHMET TOKYAY Ayakla 77 2 9
9 3.3.2024 15:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STD. GÜLTEPE ÖZGENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U18 B 16.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK AHMET TOKYAY Ayakla 85 2 9
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE ANIL KIRCA Ayakla 5 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE ANIL KIRCA Ayakla 13 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE ALİ ARDA ŞEN Ayakla 15 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE ANIL KIRCA Ayakla 17 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE ANIL KIRCA Ayakla 24 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE ANIL KIRCA Ayakla 33 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE UMUT CAN KORHAN Ayakla 35 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE ANIL KIRCA Ayakla 40 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP ABBASAĞA SPOR KADİR CAN KELEŞ Penaltı 43 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE YUNUS EMRE YÜCEL Ayakla 47 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE ALİ EREN SAÇLI Ayakla 60 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE ANIL KIRCA Ayakla 62 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE ANIL KIRCA Ayakla 67 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP ABBASAĞA SPOR GÖKTUĞ CÜNEYT ARI Penaltı 73 13 2
9 3.3.2024 15:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE ABBASAĞA SPOR U18 B 6.GRUP KARTALTEPE KAZIM SAMET ÇELİK Ayakla 78 13 2
9 3.3.2024 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR BAĞCILAR GÜNEŞLİ U18 B 6.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR KADİR YILMAZ Ayakla 8 9 0
9 3.3.2024 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR BAĞCILAR GÜNEŞLİ U18 B 6.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR KADİR YILMAZ Ayakla 13 9 0
9 3.3.2024 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR BAĞCILAR GÜNEŞLİ U18 B 6.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR SİNAN ADIGÜZEL Ayakla 21 9 0
9 3.3.2024 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR BAĞCILAR GÜNEŞLİ U18 B 6.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR KADİR YILMAZ Ayakla 38 9 0
9 3.3.2024 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR BAĞCILAR GÜNEŞLİ U18 B 6.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR RESUL KURT Ayakla 42 9 0
9 3.3.2024 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR BAĞCILAR GÜNEŞLİ U18 B 6.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR RESUL KURT Ayakla 62 9 0
9 3.3.2024 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR BAĞCILAR GÜNEŞLİ U18 B 6.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR SİNAN ADIGÜZEL Ayakla 69 9 0
9 3.3.2024 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR BAĞCILAR GÜNEŞLİ U18 B 6.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR RESUL KURT Ayakla 80 9 0
9 3.3.2024 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR BAĞCILAR GÜNEŞLİ U18 B 6.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR KADİR EFE YILDIZ Ayakla 82 9 0
9 3.3.2024 15:00 BEYOĞLU STADI HASKÖY SULTANŞEHİR 1453 F.K. U18 B 10.GRUP HASKÖY ENES YÜNCÜ Ayakla 2 3 0
9 3.3.2024 15:00 BEYOĞLU STADI HASKÖY SULTANŞEHİR 1453 F.K. U18 B 10.GRUP HASKÖY MEHMET ENES KOÇHAN Ayakla 12 3 0
9 3.3.2024 15:00 BEYOĞLU STADI HASKÖY SULTANŞEHİR 1453 F.K. U18 B 10.GRUP HASKÖY SİNAN GÜLER Ayakla 61 3 0
9 3.3.2024 15:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YENİ ORTABAYIR KAĞITHANE SPOR U18 B 4.GRUP KAĞITHANE SPOR TUNA OZAN DOĞAN Ayakla 2 0 3
9 3.3.2024 15:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YENİ ORTABAYIR KAĞITHANE SPOR U18 B 4.GRUP KAĞITHANE SPOR BEKİR YALÇINKAYA Ayakla 35 0 3
9 3.3.2024 15:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YENİ ORTABAYIR KAĞITHANE SPOR U18 B 4.GRUP KAĞITHANE SPOR EMİR GÜL Penaltı 54 0 3
9 3.3.2024 15:00 TERKOS STADI BOLLUCASPOR BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN U18 B 2.GRUP BOLLUCASPOR FERHATCAN OZAN Ayakla 24 6 1
9 3.3.2024 15:00 TERKOS STADI BOLLUCASPOR BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN U18 B 2.GRUP BOLLUCASPOR ARDA GÜLEN Ayakla 26 6 1
9 3.3.2024 15:00 TERKOS STADI BOLLUCASPOR BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN U18 B 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN ARDA TAHTALI Ayakla 41 6 1
9 3.3.2024 15:00 TERKOS STADI BOLLUCASPOR BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN U18 B 2.GRUP BOLLUCASPOR ARDA GÜLEN Ayakla 44 6 1
9 3.3.2024 15:00 TERKOS STADI BOLLUCASPOR BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN U18 B 2.GRUP BOLLUCASPOR DOĞUHAN GÜLER Kafayla 49 6 1
9 3.3.2024 15:00 TERKOS STADI BOLLUCASPOR BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN U18 B 2.GRUP BOLLUCASPOR HABİL TUĞLU Ayakla 68 6 1
9 3.3.2024 15:00 TERKOS STADI BOLLUCASPOR BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN U18 B 2.GRUP BOLLUCASPOR UMEYİR FURKAN KOCA Ayakla 75 6 1
9 3.3.2024 15:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜMÜŞPINAR GÜMÜŞYAKA U18 B 2.GRUP GÜMÜŞPINAR BERAT DEĞİRMENCİ Ayakla 26 4 1
9 3.3.2024 15:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜMÜŞPINAR GÜMÜŞYAKA U18 B 2.GRUP GÜMÜŞPINAR ARDA CAN MEMİŞOĞLU Ayakla 31 4 1
9 3.3.2024 15:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜMÜŞPINAR GÜMÜŞYAKA U18 B 2.GRUP GÜMÜŞYAKA İSHAK CİVAN DENGİZ Ayakla 39 4 1
9 3.3.2024 15:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜMÜŞPINAR GÜMÜŞYAKA U18 B 2.GRUP GÜMÜŞPINAR MERT ALİ GÜNER Kafayla 69 4 1
9 3.3.2024 15:00 B.ÇEKMECE BLD. GÜZELCE TURGAY ŞEREN STD. GÜMÜŞPINAR GÜMÜŞYAKA U18 B 2.GRUP GÜMÜŞPINAR DAVUT ABAK Ayakla 88 4 1
9 3.3.2024 15:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI BAŞAKŞEHİRSPOR U18 B 8.GRUP BAŞAKŞEHİRSPOR ERDİNÇ BARUT Ayakla 11 1 3
9 3.3.2024 15:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI BAŞAKŞEHİRSPOR U18 B 8.GRUP BAŞAKŞEHİRSPOR MUHAMMED EMİN GÜLER Ayakla 25 1 3
9 3.3.2024 15:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI BAŞAKŞEHİRSPOR U18 B 8.GRUP BAŞAKŞEHİRSPOR MUHAMMET ARDA KARAGÖZ Penaltı 32 1 3
9 3.3.2024 15:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI BAŞAKŞEHİRSPOR U18 B 8.GRUP ÇAYIRBAŞI KADİR TOKMAK Ayakla 45 1 3
9 3.3.2024 15:00 BEYKOZ STADI BEYKOZ 1908 A.Ş. FERAHSPOR U18 B 30.GRUP BEYKOZ 1908 A.Ş. GÜRKAN SAMET DEĞİRMENCİ Ayakla 5 3 1
9 3.3.2024 15:00 BEYKOZ STADI BEYKOZ 1908 A.Ş. FERAHSPOR U18 B 30.GRUP FERAHSPOR HAMZA TÜRKMEN Ayakla 26 3 1
9 3.3.2024 15:00 BEYKOZ STADI BEYKOZ 1908 A.Ş. FERAHSPOR U18 B 30.GRUP BEYKOZ 1908 A.Ş. KEREM KARATAŞ Ayakla 78 3 1
9 3.3.2024 15:00 BEYKOZ STADI BEYKOZ 1908 A.Ş. FERAHSPOR U18 B 30.GRUP BEYKOZ 1908 A.Ş. BARAN TAHA KARAKOYUN Ayakla 98 3 1
9 3.3.2024 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK TUZLA 1954 SPOR U18 B 36.GRUP SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK KORAY AYRANCI Penaltı 28 4 1
9 3.3.2024 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK TUZLA 1954 SPOR U18 B 36.GRUP SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK GÖKHAN NAZİR Ayakla 32 4 1
9 3.3.2024 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK TUZLA 1954 SPOR U18 B 36.GRUP TUZLA 1954 SPOR UTKAN ELEVLİ Ayakla 37 4 1
9 3.3.2024 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK TUZLA 1954 SPOR U18 B 36.GRUP SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK ARDA BURUKÇU Ayakla 40 4 1
9 3.3.2024 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK TUZLA 1954 SPOR U18 B 36.GRUP SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK ARDA BURUKÇU Ayakla 60 4 1
9 3.3.2024 15:00 KARTAL 75. YIL SAHASI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) SAMANDIRA FUTBOL S.K. U18 B 30.GRUP SAMANDIRA FUTBOL S.K. YUSUF KURDAŞ Kafayla 12 0 3
9 3.3.2024 15:00 KARTAL 75. YIL SAHASI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) SAMANDIRA FUTBOL S.K. U18 B 30.GRUP SAMANDIRA FUTBOL S.K. ABDURRAHMAN CENGİZ Ayakla 30 0 3
9 3.3.2024 15:00 KARTAL 75. YIL SAHASI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) SAMANDIRA FUTBOL S.K. U18 B 30.GRUP SAMANDIRA FUTBOL S.K. HİKMET NİYAZİ BAYRAM Ayakla 54 0 3
9 3.3.2024 15:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ YAMANSPOR U18 B 34.GRUP YAMANSPOR ENES DAĞ Ayakla 17 1 3
9 3.3.2024 15:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ YAMANSPOR U18 B 34.GRUP SARIGAZİ BERHAN CAN ODABAŞ Penaltı 27 1 3
9 3.3.2024 15:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ YAMANSPOR U18 B 34.GRUP YAMANSPOR BERAT GÜNEŞ Ayakla 53 1 3
9 3.3.2024 15:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ YAMANSPOR U18 B 34.GRUP YAMANSPOR AHMET TALHA AKUÇAN Ayakla 90 1 3
9 3.3.2024 15:00 BELEDİYE 100. YIL / SULTANBEYLİ SULTANBEYLİSPOR ANADOLU ÜSKÜDAR U18 B 34.GRUP SULTANBEYLİSPOR MEHMET KULA Ayakla 9 7 3
9 3.3.2024 15:00 BELEDİYE 100. YIL / SULTANBEYLİ SULTANBEYLİSPOR ANADOLU ÜSKÜDAR U18 B 34.GRUP SULTANBEYLİSPOR MEHMET KULA Kafayla 15 7 3
9 3.3.2024 15:00 BELEDİYE 100. YIL / SULTANBEYLİ SULTANBEYLİSPOR ANADOLU ÜSKÜDAR U18 B 34.GRUP SULTANBEYLİSPOR HASAN KOLSUZ Kafayla 28 7 3
9 3.3.2024 15:00 BELEDİYE 100. YIL / SULTANBEYLİ SULTANBEYLİSPOR ANADOLU ÜSKÜDAR U18 B 34.GRUP SULTANBEYLİSPOR YUSUF GÖKALP Ayakla 35 7 3
9 3.3.2024 15:00 BELEDİYE 100. YIL / SULTANBEYLİ SULTANBEYLİSPOR ANADOLU ÜSKÜDAR U18 B 34.GRUP SULTANBEYLİSPOR TOLGA BAYDAR Ayakla 37 7 3
9 3.3.2024 15:00 BELEDİYE 100. YIL / SULTANBEYLİ SULTANBEYLİSPOR ANADOLU ÜSKÜDAR U18 B 34.GRUP SULTANBEYLİSPOR MEHMET KULA Penaltı 39 7 3
9 3.3.2024 15:00 BELEDİYE 100. YIL / SULTANBEYLİ SULTANBEYLİSPOR ANADOLU ÜSKÜDAR U18 B 34.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR EMRE ÜNLÜ Ayakla 58 7 3
9 3.3.2024 15:00 BELEDİYE 100. YIL / SULTANBEYLİ SULTANBEYLİSPOR ANADOLU ÜSKÜDAR U18 B 34.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR EMRE ÜNLÜ Ayakla 75 7 3
9 3.3.2024 15:00 BELEDİYE 100. YIL / SULTANBEYLİ SULTANBEYLİSPOR ANADOLU ÜSKÜDAR U18 B 34.GRUP SULTANBEYLİSPOR ONUR TANRIVER Ayakla 80 7 3
9 3.3.2024 15:00 BELEDİYE 100. YIL / SULTANBEYLİ SULTANBEYLİSPOR ANADOLU ÜSKÜDAR U18 B 34.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR EMRE ÜNLÜ Ayakla 81 7 3
9 3.3.2024 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI R.HİSARI İSTANBUL GÜNGÖREN U18 B 20.GRUP R.HİSARI ERAY ÇELENK Ayakla 16 2 1
9 3.3.2024 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI R.HİSARI İSTANBUL GÜNGÖREN U18 B 20.GRUP R.HİSARI MEHMET PUSAT BAŞYİĞİT Ayakla 30 2 1
9 3.3.2024 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI R.HİSARI İSTANBUL GÜNGÖREN U18 B 20.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN ABDÜLBAKİ ZENGİN Ayakla 56 2 1
9 3.3.2024 15:00 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF U18 B 12.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR NİMETULLAH ÖNAL Ayakla 21 2 3
9 3.3.2024 15:00 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF U18 B 12.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR HASAN MERT YILDIRIM Kendi Kalesine 28 2 3
9 3.3.2024 15:00 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF U18 B 12.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF YUSUF SAMET TÜDEŞ Ayakla 48 2 3
9 3.3.2024 15:00 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF U18 B 12.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF TAHA MUHAMMED BALCI Ayakla 77 2 3
9 3.3.2024 15:00 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF U18 B 12.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR MOHAMED ALI DJADI Ayakla 90 2 3
9 3.3.2024 15:00 FATİH MİMARSİNAN STADI ALTINAY GEDİKPAŞA U18 B 20.GRUP GEDİKPAŞA BERAT YILMAZ Ayakla 6 1 2
9 3.3.2024 15:00 FATİH MİMARSİNAN STADI ALTINAY GEDİKPAŞA U18 B 20.GRUP ALTINAY MUHAMMET RESUL ÖZEN Ayakla 77 1 2
9 3.3.2024 15:00 FATİH MİMARSİNAN STADI ALTINAY GEDİKPAŞA U18 B 20.GRUP GEDİKPAŞA EFE KADİR YAVUZ Ayakla 90 1 2
9 3.3.2024 15:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ İSTANBUL ÇORUM U18 B 30.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ GÖRKEM TUNA YAŞAR Ayakla 30 2 1
9 3.3.2024 15:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ İSTANBUL ÇORUM U18 B 30.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ ALPEREN ÖZOĞLU Penaltı 44 2 1
9 3.3.2024 15:00 TUZLA BELEDİYESİ SAHASI TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ İSTANBUL ÇORUM U18 B 30.GRUP İSTANBUL ÇORUM ORHUN ALHAN Ayakla 82 2 1
9 3.3.2024 15:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI HARB-İŞ VADİ SPOR U18 B 40.GRUP VADİ SPOR RIDVAN BAŞKAYA Ayakla 3 3 2
9 3.3.2024 15:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI HARB-İŞ VADİ SPOR U18 B 40.GRUP HARB-İŞ MUHAMMET UYGAR KOÇ Ayakla 23 3 2
9 3.3.2024 15:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI HARB-İŞ VADİ SPOR U18 B 40.GRUP HARB-İŞ EREN ŞENSOY Ayakla 29 3 2
9 3.3.2024 15:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI HARB-İŞ VADİ SPOR U18 B 40.GRUP VADİ SPOR HAMİT MUSTAFA FETTAHLI Ayakla 55 3 2
9 3.3.2024 15:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI HARB-İŞ VADİ SPOR U18 B 40.GRUP HARB-İŞ CAN TÜZEL Ayakla 87 3 2
9 3.3.2024 17:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SAYALAR SPOR BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU U18 B 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU HARUN ŞİMŞEK Ayakla 8 0 3
9 3.3.2024 17:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SAYALAR SPOR BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU U18 B 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU YUSUF HAYDAR PADİR Ayakla 17 0 3
9 3.3.2024 17:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SAYALAR SPOR BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU U18 B 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU AHMET ACAR Kafayla 60 0 3
9 3.3.2024 17:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA DEMİR BEŞTELSİZ U18 B 22.GRUP BEŞTELSİZ ÖMER FARUK BAŞTUĞ Ayakla 15 4 1
9 3.3.2024 17:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA DEMİR BEŞTELSİZ U18 B 22.GRUP BAYRAMPAŞA DEMİR ŞÜKRÜ FIRAT ULUSOY Ayakla 25 4 1
9 3.3.2024 17:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA DEMİR BEŞTELSİZ U18 B 22.GRUP BAYRAMPAŞA DEMİR MUSTAFA ENİS SEZGİN Ayakla 29 4 1
9 3.3.2024 17:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA DEMİR BEŞTELSİZ U18 B 22.GRUP BAYRAMPAŞA DEMİR ENES TÜRKOĞLU Ayakla 33 4 1
9 3.3.2024 17:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA DEMİR BEŞTELSİZ U18 B 22.GRUP BAYRAMPAŞA DEMİR ŞÜKRÜ FIRAT ULUSOY Ayakla 71 4 1
9 3.3.2024 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI KÜÇÜKPAZAR ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U18 B 28.GRUP KÜÇÜKPAZAR YASİN GEZİCİ Ayakla 20 1 1
9 3.3.2024 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI KÜÇÜKPAZAR ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U18 B 28.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE SABİT EREN YİĞİT Ayakla 48 1 1
9 3.3.2024 17:30 SELİMİYE STADI ÜSKÜDAR ANADOLU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U18 B 36.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ İSA KÜÇÜK Ayakla 7 2 4
9 3.3.2024 17:30 SELİMİYE STADI ÜSKÜDAR ANADOLU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U18 B 36.GRUP ÜSKÜDAR ANADOLU MUHAMMED ARDA BULUT Ayakla 31 2 4
9 3.3.2024 17:30 SELİMİYE STADI ÜSKÜDAR ANADOLU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U18 B 36.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ EFE ÇAKICI Penaltı 33 2 4
9 3.3.2024 17:30 SELİMİYE STADI ÜSKÜDAR ANADOLU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U18 B 36.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ MUHAMMED EREN ÇETİNTAŞ Ayakla 34 2 4
9 3.3.2024 17:30 SELİMİYE STADI ÜSKÜDAR ANADOLU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U18 B 36.GRUP ÜSKÜDAR ANADOLU MEHMET AKİF SİLDİR Ayakla 73 2 4
9 3.3.2024 17:30 SELİMİYE STADI ÜSKÜDAR ANADOLU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U18 B 36.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ EFE ÇAKICI Penaltı 79 2 4