HAKEMLERE KOKART GECESİ

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'nin (TFFHGD) HİF Hakemliğinden, İl Hakemliği'ne terfi eden hakemler için düzenlediği kokart gecesi, Günay Restaurant'ta gerçekleştirildi.
MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, Futbol İl Başkanı ve aynı zamanda yazarımız Yemen Ekşioğlu ile Futbol Federasyonu'ndan çok sayıda yetkilinin katıldığı gecede birçok Süper Lig hakemi de hazır bulundu.
Gecede konuşan MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, camia olarak kötü günler geçirdiklerini ancak birlik ve beraberlikle birçok zorluğun üstesinden geleceklerini belirtti ve "Camiamızda kaosa ve karamsarlığa yer yoktur. Bu güzel ortamı mevcut hakemlerimiz sağlamıştır ve sağlamaya devam edecektir." diye konuştu.
457 kişi yemin etti!
Toplamda 457 hakeme kokartları verilirken bütün hakemlerin ayağa kalkıp omuz omuza hakem yemini etmeleri duygusal anların yaşanmasına neden oldu.
Protokol Listesi
Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrahman Arıcı, İstanbul  Vali Yardımcısı (Emniyet- spordan sorumlu) Ali Bakoğlu, K.T.T.C Konsolosluk Ateşesi Vesile Erdoğan, Sarıyer Kaymakamı Ömer Karaman, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, İstanbul Gençlik ve Spor İl Müdürü Numan Güzey, şube müdürleri, TFF Yönetim kurulu üyesi Yemen Ekşioğlu, ASFK Başkanı Ali Düşmez, TFF İstanbul İl Başkan Yardımcısı Ufuk Tatar, TFF İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yetkin Karakaş, MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, MHK PMİK üyeleri Bedri Dölkeleş, TFFHGD İstanbul Başkanı Ahmet Şahin, Dr.M. Zihni Aksoy, Yahya Diker, TFF Mali İşler müdürü Özkan Kılık, Genel merkez yönetim kurulu üyeleri Celal Mutlu, Ümit Akkuş, İlhami Can, Bilal Turan, Ahmet Erdoğan, İsmet Cengiz, Doğan Babacan, Ertuğrul Dilek, Hilmi Ok, Özcan Oal, Sabri Çelik, Özcan Oal, Yüksel Okçuoğlu, Yalçın Darıcı, Ergül Yücedağ, Orhan Erdemir, Erdal Güleç, Adnan Türkkan, Şahin Taşkınsoy, Hüsamettin Çelik,  FİFA Hakemlerimizden Fırat Aydınus, Volkan Bayarslan, Edirne İHK Başkanı Okandan Çekver, Tekirdağ İHK Ve Dernek Başkanı Rıza Özahioğlu, Bölgesel hakem kurulu üyeleri Fahir Ersoy ve Adil Uçankan, İstanbul İHK üyeleri Kocaeli İHK Başkanı Yusuf Say, Zonguldak İHK Başkanı Erol Pesen ve arkadaşları, Kırklareli şube başkanı Soner Emek Adını sayamadığımız çok sayıda hakem,  gözlemci ve misafir vardı.