KULÜPLERİMİZİN DİKKATİNE!!!

Koronavirüsü ile ilgili zorlu süreci inşallah hep birlikte atlatacağız. Yeter ki kurallara, yönlendirmelere uyalım ve mutlaka evlerimizde kalmaya devam edelim.

Zira; Ülkemizi ve dünyamızı çok ciddi tehdit altına alan koronavirüs, ülkelerin bu illetten nasıl kurtulacağını düşünmekten başka bir anlayış oluşturmadığını haber ajanslarından aldığımız bilgiler ile öğreniyoruz.

Ülkemizde de çok ciddi kararlar alınarak sokağa çıkma yasağı dahi düşünülürken her gün artan vakalar karşısında ölen vatandaş sayımızında arttığını duymak bizleri son derece üzüntüye sevk etmektedir. Siz amatör spor kulübü yöneticilerimizin, antrenörlerimizin ve Sporcularımızın bilinçli olarak insana önem veren anlayışa sahip olduğunu yakinen biliyoruz.

Dünyanın en önemli süperliglerinin ertelendiği ve tartışıldığı bir dönemde herhangi bir düşünceyi oluşturmanın doğru olmadığını sizlerde takdir edersiniz.

Önemli olan “ÖNCE HAYAT, ÖNCE YAŞAM” dır.

Bu anlayış içerisinde Tüm amatör spor kulüplerimizin bu konularda hassas olmaları önem arzetmekte olup, zorunlu olmadıkça sokağa çıkmayalım, kurallara uyalım.

#HayatEveSığar

#EvdeKalTürkiye

Ali DÜŞMEZ
TFF Amatör İşler Kurulu Başkanı
İASKF Genel Başkanı