KULÜPLERİMİZE ÖNEMLİ DUYURU...

2023-2024 Futbol sezonu ile ilgili kulüplerimizin filiz lisans, vize ve transfer işlemlerini bir an önce yaptırmaları gerekmektedir. Özellikle Süper Amatör Lig ve U16 Ligleri lisanslarını öncelikli olarak  Federasyonumuz sicil lisans bölümüne getirip kulüplerimizin lisans işlemlerini yaptırmaları önemle rica olunur.

Daha sonra yaşanacak yığılma ve yoğunluğun önüne geçilmesi adına siz değerli kulüplerimize lisans evraklarını bir an evvel Federasyonumuza ulaştırmalarını önemle rica ederiz.

Kulüplerimizin lisans evraklarını aşağıda belirtildiği şekilde hazırlamaları önemle rica olunur...

1- U16 Ligine katılacak Kulüplerimizin; Lisans evraklarını ( Vize, Filiz, Transfer ) en geç 18 EYLÜL 2023 PAZARTESİ  günü mesai bitimine kadar en az 12 Futbolcu, 1 teknik adam, 1 yönetici olmak üzere ASKF ye teslim etmeleri,

2- Süper Amatör Lige ( SAL ) katılacak Kulüplerimizin;  Lisans evraklarını ( Vize, Filiz, Transfer )  en geç 19 Eylül 2023 SALI gününe kadar en az 12 Futbolcu, 1 teknik adam, 1 yönetici olmak üzere ASKF ye teslim etmeleri,

3- U14 Ligine katılacak Kulüplerimizin; Lisans evraklarını en geç 3 Ekim 2023 SALI gününe kadar en az 12 Futbolcu, 1 teknik adam, 1 yönetici olmak üzere ASKF ye teslim etmeleri,

4- 1.Amatör Lige ( 1.A.L) katılacak Kulüplerimizin; Lisans evraklarını en geç 17 Ekim 2023 SALI tarihine kadar en az 12 Futbolcu, 1 teknik adam, 1 yönetici olmak üzere ASKF ye teslim etmeleri,

5- U12 Ligine katılacak takımların evrakları 23 Ekimden itibaren alınacaktır. Kulüplerimiz 3 Kasım 2023 tarihine kadar en az 9 Futbolcu,1 teknik adam, 1 yönetici olmak üzere Lisans evraklarını ASKF ye teslim etmeleri önemle duyurulur.

6-2014 doğumluların Lisans işlemleri OCAK ayından itibaren yapılacaktır.

7-  Tüm evraklar SALI Günleri mesai bitimine kadar ASKF ye teslim edilmelidir. 

8- Lisans dağıtımları CUMA öğleden sonra ASKF den yapılacaktır.

9- Kulüplerimiz 1 den fazla Transferlerde TFF İşlem bedelinitek dekontla (toplu olarak) TFF hesabına,

10- Kulüplerimiz 1 den fazla Transferlerde TASKK bedelini;   tek dekontla ( toplu olarak ) TASKK hesabına yatırabilirler.   

11- Vize ve Filiz Lisans işlem bedelini de belirlenen TASKK hesabına topluca yatırabilirler.( 20 TL x Futbolcu sayısı )

12 - Tüm Lisans işlemleri ( Transfer, Vize, Filiz Lisans ) için 3 adet Fotoğraf gerekli olup, bu Fotoğraflarda son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalıdır. Fotokopi resimler kabul edilmeyecektir.        

  1. Fotoğraf Formdaki ilgili yere yapıştırılır,
  2. Fotoğraf Formun Fotoğraf yapıştırılmamış diğer köşesine zımbalanır,
  3. Fotoğraf Lisansa yapışmak üzere evrakların en üstüne ATAÇLA iliştirilir.

13- Sadece Anne ve Babası ayrı olanlar; Velayetin kimde olduğunun belirlenmesi adına Vukuatlı Nüfus Belgesi getirmek zorundadır.

14 – Resimsiz T.C Nüfus Kimlik Kartı ile işlem yapılmayacaktır.

15- Evraklar eksiksiz doldurulmalı, KULÜP KODU mutlaka yazılmalıdır. Eksik yazılımlı evraklar iade edilecektir.

16- Aynı zarfa farklı kategori evrakları konduğunda, farklı kategori lisansının çıkmamasında sorumluluk kulübe aittir.
( Örnek: U14 Lisans Evrakları içerisine U 16 Lisans evrakı konması gibi )

 

2023-2024 Sezonunun sağlıklı, centilmenlik içerisinde, başarılarla dolu olmasını dileriz.