![](/images/63243044112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.37.00 (1).jpeg)
![](/images/73247514112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.37.02.jpeg)
![](/images/51253494112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.37.00.jpeg)
![](/images/25083064112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.37.19.jpeg)
![](/images/98489854112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.36.59.jpeg)
![](/images/54684964112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.13.51.jpeg)
![](/images/78420814112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.13.49 (1).jpeg)
![](/images/61303884112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.13.49.jpeg)
![](/images/74613734112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.13.48.jpeg)
![](/images/87803154112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.13.47.jpeg)
![](/images/92360094112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 11.13.42.jpeg)
![](/images/97872714112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 08.00.25 (1).jpeg)
![](/images/12880024112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 08.00.25.jpeg)
![](/images/12519454112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 07.59.50.jpeg)
![](/images/63014854112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 07.58.44.jpeg)
![](/images/26073094112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 07.58.29.jpeg)
![](/images/65705964112_WhatsApp Image 2024-05-02 at 07.58.28.jpeg)
HAKEMLERİMİZ, BAŞKANIMIZI FEDERASYONUMUZDA ZİYARET ETTİ
TFF İcra Kurulu Üyesi, TASKK Genel Başkanı ve İASKF Başkanımız Ali Düşmez’in ev sahipliğinde, eski MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, yeni MHK Üyesi Ahmet Erdoğan, Türkiye Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği Başkanı İlhan Erdem ve Türkiye'nin diğer illerinden gelen Faal Futbol Hakemleri Dernek Başkanları Federasyonumuzu ziyaret etti.
1 Mayıs tarihinde Federasyonumuz Orhan Saka Amatörler Evinde gerçekleşen ziyaret Türk hakem camiası ve Spor Taban Birlikleri adına güzel ve verimli bir toplantı oldu.
Yapılan toplantıda devam etmekte olan 2023-2024 Futbol Sezonu, genel sorunlar, amatör branşlardan maçlara çıkan hakemlerin sorunları Başkanımız Ali Düşmez’e iletildi. Karşılıklı fikir alışverişi ve takdimlerden sonra toplu fotoğraf çekimi ile toplantı sona erdi.