GENEL BAŞKANIMIZ ALİ DÜŞMEZ, AMATÖR SPORUN HER ALANINDA

TFF İcra Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Genel Başkanımız Ali Düşmez amatör sporun her alanında faaliyet ve destek göstermeye devam ediyor.

Sporun ve özellikle amatör sporun yalnızca futboldan ibaret olmadığını her zaman dile getiren Genel Başkanımız son olarak Silivri Belediyesi tarafından düzenlenen 17. Kavaklı Yenici Mehmet Yağlı Güreşleri müsabalarına katıldı.  13 farklı boyda düzenlenen güreşlere ev sahipliği yapan Silivri Belediye Başkanı'nın yanı sıra, Kırkpınar Yağlı Güreşleri Ağası Seyfettin Selim, Güreş Ağası Çetin Ceylan bütün Yağlı Güreş Ağaları, Güreş Komitesi Üyeleri ve STK üyeleri katıldı. Müsabakalar sonunda altın kemerin sahibi finalde sakatlık geçirerek müsabakadan ayrılan Serkan Keskin’i yenen Başpehlivan Mustafa Taş oldu. 

Genel Başkanımız yaptığı konuşmasında, sporun her alanına her zaman destek olacaklarını dile getirerek Silivri Belediye Başkanı ve organizasyonun evsahibi Volkan Yılmaz'a spora desteklerinden ötürü teşekkür etti. Genel Başkanımız ayrıca dereceye giren güreşcileri de kutladı.