![](/images/58109414120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 14.17.51.jpeg)
![](/images/96571174120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 14.17.52 (1).jpeg)
![](/images/32127504120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 14.17.52.jpeg)
![](/images/11035764120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 14.17.51 (1).jpeg)
![](/images/9620194120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.01.28 (2).jpeg)
![](/images/90242774120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.01.28 (1).jpeg)
![](/images/84127944120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.01.28.jpeg)
![](/images/40805254120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.01.27 (1).jpeg)
![](/images/6654304120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.01.27.jpeg)
![](/images/13618574120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 14.17.53.jpeg)
![](/images/9689744120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.00.34.jpeg)
![](/images/21311684120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.00.33.jpeg)
![](/images/29804254120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.12.30.jpeg)
![](/images/4709514120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.12.29 (2).jpeg)
![](/images/77298194120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.12.29 (1).jpeg)
![](/images/56017914120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.12.29.jpeg)
![](/images/56991484120_WhatsApp Image 2024-05-13 at 15.12.28.jpeg)
Ali Düşmez Tekirdağ ASKF’yi Ziyaret Etti
TFF İcra Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı ve İASKF Başkanımız Ali DÜŞMEZ, Tekirdağ ASKF yeni hizmet binasını ziyaret etti.
Tekirdağ Amatör sporuna yakışır güzellikte bulduğunu, bu süreçte emeği geçen başta Mehmet KAYA ve Yönetim Kuruluna teşekkürü bir borç bildiğini dile getirerek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Tekirdağ ASKF Başkanı Ersan KARAMEHMETOĞLU' nun yanında Yönetim Kurulu Üyelerinden Mali Sekreter Zeki SEZER, Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman UÇUN, TFFHGD Başkanı Barış ÇARDAKLI, İl Hakem Kurulu Başkanı Mehmet Ayberk ALTUNAY' ın da hazır bulunduğu ziyarette, amatör sporun sorunları ve ihtiyaçları hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu.
Başkanımız Ali Düşmez Çorlu 1947 Kupasını Takdim Etti
Başkanımız daha sonra 2023-2024 TFF Bal Ligini şampiyon olarak bitirerek TFF 3.Lige yükselen Çorlu 1947 Spor Kulübünün şampiyonluk kupasını takdim etti. Kupa törenine Çorlu 1947 Yönetimi ve sporcuları katıldı.
Başkanımız Ali Düşmez Dünya Güreş Olimpiyat Müsabakalarına Katıldı
Türkiye Güreş Federasyonu’nun ev sahipliğinde 9-12 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da Başakşehir Spor Salonu’nda düzenlenen, 93 farklı ülke adına tam 517 güreşçinin katılım gösterdiği Paris 2024 Olimpiyatları Kalifikasyon Müsabakalarına Başkanımız Ali Düşmez’de katıldı. Başkanımıza İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.
Kadınlar milli takımımızda, 62 kilogramda ülkemizi temsil eden sporcumuz Nesrin Baş, Venezuelalı rakibi Astrid Paola Montero Chirinos’u 10-6 yenerek, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları biletini alırken, 53 kilogramda ülkemizi temsil eden Zeynep Yetgil ise Özbekistan’dan Shokphida Akhmetova’yı yenerek, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları biletini aldı.
Böylece Türkiye Paris 2024'teki toplam 18 sıkletin 11'ine kota almış oldu.