![](/images/45974044123_WhatsApp Image 2024-05-16 at 15.52.56 (2).jpeg)
![](/images/63162264123_WhatsApp Image 2024-05-16 at 15.52.57 (2).jpeg)
![](/images/97153804123_WhatsApp Image 2024-05-16 at 15.52.57 (1).jpeg)
![](/images/72604694123_WhatsApp Image 2024-05-16 at 15.52.57.jpeg)
![](/images/92704634123_WhatsApp Image 2024-05-16 at 15.52.56 (1).jpeg)
![](/images/9331094123_WhatsApp Image 2024-05-16 at 15.52.55 (1).jpeg)
![](/images/10142504123_WhatsApp Image 2024-05-16 at 15.52.55.jpeg)
ALİ DÜŞMEZ SARIYER BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
TFF İcra Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı ve İASKF Başkanımız Ali DÜŞMEZ, Sarıyer Belediye Başkanı Mustafa Oktay Aksu’yu makamında ziyaret etti. Yapılan toplantıya TFF İl Temsilcimiz Ali Tanrıyaşükür ve İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri iştirak etti.
Toplantıda ilçe kulüplerinin sorunları, oynatılan ligler ve 2023-2024 futbol sezonu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Başkanımız daha sonra Belediye Başkanına forma hediye etti. Toplantı sonrası beraber toplu fotoğraf çekilmesi ile ziyaret son buldu