![](/images/44399514121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 13.30.37.jpeg)
![](/images/93097384121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 13.30.39 (1).jpeg)
![](/images/52021964121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 13.30.39.jpeg)
![](/images/77217204121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 12.42.25.jpeg)
![](/images/41541004121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 12.42.24.jpeg)
![](/images/45532994121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 12.42.23 (1).jpeg)
![](/images/57398424121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 12.42.23.jpeg)
![](/images/25852364121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 12.52.36.jpeg)
![](/images/33555814121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 12.52.35 (1).jpeg)
![](/images/6553554121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 12.52.35.jpeg)
![](/images/51986114121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 12.52.33.jpeg)
![](/images/48556694121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 12.52.32.jpeg)
![](/images/92026304121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 13.30.37 (1).jpeg)
![](/images/56682234121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 14.47.22.jpeg)
![](/images/59216324121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 14.47.19.jpeg)
![](/images/45458764121_WhatsApp Image 2024-05-14 at 14.47.18.jpeg)
ALİ DÜŞMEZ BEYKOZ BELEDİYE BAŞKANINI ZİYARET ETTİ
TFF İcra Kurulu Üyesi ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Genel Başkanı ve İASKF Başkanımız Ali DÜŞMEZ, Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseleri makamında ziyaret etti.
Yönetim Kurulu Üyelerimizin de iştirak ettiği toplantıda ilçe kulüplerinin sorunları ve 2023-2024 futbol sezonu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Başkanımız daha sonra Belediye Başkanı Alaattin Köselere forma hediye etti.
Daha sonra Anadoluhisarı İdman Yurdu spor kulübünü ziyaret eden Başkanımız Ali Düşmez, yeniden göreve seçilen İlker Güner ve Yönetimine başarılar diledi. Başkan İlker Güner ise Anadolu Hisarı İdman Yurdunun tarihi formasını başkanımıza hediye etti.
Yapılan ziyaretlerin devamında Başkanımız Ali Düşmez Kanlıca Spor Kulübüne de bir ziyaret gerçekleştirdi. Kulüp Başkanı Bülent Cem Şişman ve Yönetim Kurulu İASKF heyetini ağırladıktan sonra Başkanımız Ali Düşmez’e forma takdim etti.