8 |
25.6.2023 |
13:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
ARIKÖY SPOR |
U-11 |
29.GRUP |
AYAZAĞASPOR |
OSMAN EYMEN YAVUZ |
Ayakla |
28 |
2 |
2 |
8 |
25.6.2023 |
13:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
ARIKÖY SPOR |
U-11 |
29.GRUP |
ARIKÖY SPOR |
EFE AKSU |
Ayakla |
34 |
2 |
2 |
8 |
25.6.2023 |
13:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
ARIKÖY SPOR |
U-11 |
29.GRUP |
AYAZAĞASPOR |
MEHMET YASİN ÇAKIR |
Ayakla |
45 |
2 |
2 |
8 |
25.6.2023 |
13:00 |
KİLYOS STADI |
AYAZAĞASPOR |
ARIKÖY SPOR |
U-11 |
29.GRUP |
ARIKÖY SPOR |
METE ALAMEHMET |
Ayakla |
50 |
2 |
2 |
8 |
25.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
REŞİTPAŞA |
ÇAYIRBAŞI |
U-11 |
29.GRUP |
REŞİTPAŞA |
YİĞİT SEFA KAYA |
Ayakla |
19 |
5 |
2 |
8 |
25.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
REŞİTPAŞA |
ÇAYIRBAŞI |
U-11 |
29.GRUP |
ÇAYIRBAŞI |
MEHMET BİLAL AKSU |
Ayakla |
25 |
5 |
2 |
8 |
25.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
REŞİTPAŞA |
ÇAYIRBAŞI |
U-11 |
29.GRUP |
REŞİTPAŞA |
FURKAN ARDUÇ |
Ayakla |
35 |
5 |
2 |
8 |
25.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
REŞİTPAŞA |
ÇAYIRBAŞI |
U-11 |
29.GRUP |
ÇAYIRBAŞI |
MUHAMMED EMİR GÖLDÜZÜ |
Ayakla |
36 |
5 |
2 |
8 |
25.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
REŞİTPAŞA |
ÇAYIRBAŞI |
U-11 |
29.GRUP |
REŞİTPAŞA |
FURKAN ARDUÇ |
Ayakla |
43 |
5 |
2 |
8 |
25.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
REŞİTPAŞA |
ÇAYIRBAŞI |
U-11 |
29.GRUP |
REŞİTPAŞA |
MUSTAFA ANIL ŞAHİNDURAN |
Ayakla |
45 |
5 |
2 |
8 |
25.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
REŞİTPAŞA |
ÇAYIRBAŞI |
U-11 |
29.GRUP |
REŞİTPAŞA |
FURKAN ARDUÇ |
Ayakla |
47 |
5 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
MURATPAŞASPOR |
TERAZİDERE |
U-11 |
5.GRUP |
TERAZİDERE |
SEFA ATALAY |
Ayakla |
21 |
0 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
MURATPAŞASPOR |
TERAZİDERE |
U-11 |
5.GRUP |
TERAZİDERE |
FARUK EREN BAŞARAN |
Ayakla |
45 |
0 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
DOBRUCASPOR |
U-11 |
14.GRUP |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
UMUT CAN YALÇIN |
Kafayla |
3 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
DOBRUCASPOR |
U-11 |
14.GRUP |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
MUHAMMED ZENGİN |
Ayakla |
10 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
DOBRUCASPOR |
U-11 |
14.GRUP |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
MUHAMMED ZENGİN |
Ayakla |
12 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
DOBRUCASPOR |
U-11 |
14.GRUP |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
MUHAMMED ZENGİN |
Ayakla |
13 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
DOBRUCASPOR |
U-11 |
14.GRUP |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
MEHMET EMİN YILMAZ |
Ayakla |
37 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
DOBRUCASPOR |
U-11 |
14.GRUP |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
MUHAMMED ZENGİN |
Penaltı |
40 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
DOBRUCASPOR |
U-11 |
14.GRUP |
AKŞEMSETTİN PARSELLER SP. |
MUHAMMET EGE AKKURT |
Ayakla |
42 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
ÇIKSALIN SPOR |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
U-11 |
26.GRUP |
ÇIKSALIN SPOR |
ÇINAR CEYLAN |
Ayakla |
13 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
ÇIKSALIN SPOR |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
U-11 |
26.GRUP |
ÇIKSALIN SPOR |
ÇINAR KIRIKBAŞ |
Ayakla |
17 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
ÇIKSALIN SPOR |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
U-11 |
26.GRUP |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
MUHAMMED DİLİM |
Ayakla |
19 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
ÇIKSALIN SPOR |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
U-11 |
26.GRUP |
ÇIKSALIN SPOR |
FATİH ASLAN |
Ayakla |
27 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
ÇIKSALIN SPOR |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
U-11 |
26.GRUP |
ÇIKSALIN SPOR |
ALPEREN ALBAR |
Ayakla |
29 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
10:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
ÇIKSALIN SPOR |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
U-11 |
26.GRUP |
BEYOĞLU ÇUKUR SPOR |
YAKUP EFE BAŞAR |
Ayakla |
48 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
U-11 |
25.GRUP |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
EMİRHAN YARDIMCI |
Ayakla |
1 |
4 |
5 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
U-11 |
25.GRUP |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
BÜNYAMİN KESKİN |
Ayakla |
3 |
4 |
5 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
U-11 |
25.GRUP |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
MATVEY GUZIYEV |
Ayakla |
9 |
4 |
5 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
U-11 |
25.GRUP |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
BERAT DERİN |
Kafayla |
21 |
4 |
5 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
U-11 |
25.GRUP |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
DEVRAN ERKOÇAK |
Ayakla |
25 |
4 |
5 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
U-11 |
25.GRUP |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
MATVEY GUZIYEV |
Ayakla |
26 |
4 |
5 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
U-11 |
25.GRUP |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
EMİR ALİ YİĞİT |
Ayakla |
27 |
4 |
5 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
U-11 |
25.GRUP |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
DEVRAN ERKOÇAK |
Ayakla |
28 |
4 |
5 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
U-11 |
25.GRUP |
AVCILAR GÜMÜŞPALA |
BÜNYAMİN KESKİN |
Ayakla |
40 |
4 |
5 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
İSTANBUL ESENLER TOKAT |
U-11 |
34.GRUP |
İSTANBUL ESENLER TOKAT |
ARDA BİLAL EREN |
Ayakla |
3 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
İSTANBUL ESENLER TOKAT |
U-11 |
34.GRUP |
İSTANBUL ESENLER TOKAT |
KEMAL RÜZGAR BİRİŞ |
Ayakla |
24 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
İSTANBUL ESENLER TOKAT |
U-11 |
34.GRUP |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
İSMAİL AHMET KÖYLÜ |
Kendi Kalesine |
27 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
ESENLER 15 TEMMUZ ŞEHİTLİK PARKI HALI SAHA |
ESENLER KULÜP ATLETİK |
İSTANBUL ESENLER TOKAT |
U-11 |
34.GRUP |
İSTANBUL ESENLER TOKAT |
MUSTAFA CAN DİZVAY |
Ayakla |
38 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
BAĞCILAR İSTOÇ SPOR |
TRABZON 1453 SPOR |
U-11 |
11.GRUP |
TRABZON 1453 SPOR |
BURAK ÇAKMAK |
Ayakla |
36 |
1 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
BAĞCILAR İSTOÇ SPOR |
TRABZON 1453 SPOR |
U-11 |
11.GRUP |
BAĞCILAR İSTOÇ SPOR |
MEHMET EMİR OYMAK |
Ayakla |
47 |
1 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
MESUT TARIK YILMAZ |
Ayakla |
6 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
EFE KURT |
Ayakla |
8 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
EFE KURT |
Ayakla |
9 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
SARP KUŞ |
Ayakla |
12 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
EFE KURT |
Ayakla |
17 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
SARP KUŞ |
Ayakla |
24 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
EYMEN BİNİCİ |
Ayakla |
28 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
EYMEN BİNİCİ |
Ayakla |
29 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
ADA İLHAN GEYİK |
Ayakla |
30 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
ADA İLHAN GEYİK |
Ayakla |
31 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
OĞUZ KAAN BAŞ |
Ayakla |
32 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
EYMEN BİNİCİ |
Ayakla |
35 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
EYMEN BİNİCİ |
Ayakla |
38 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
ADA İLHAN GEYİK |
Ayakla |
40 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
AKYEL SPOR |
BAKIRKÖY ASLAN |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY ASLAN |
ADA İLHAN GEYİK |
Ayakla |
46 |
0 |
15 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
İSTANBUL GÜMÜŞHANE |
ŞİRİNTEPE |
U-11 |
22.GRUP |
ŞİRİNTEPE |
EGE DEDE |
Ayakla |
17 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
İSTANBUL GÜMÜŞHANE |
ŞİRİNTEPE |
U-11 |
22.GRUP |
ŞİRİNTEPE |
MUSTAFA EFE DEMİRAL |
Ayakla |
23 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
İSTANBUL GÜMÜŞHANE |
ŞİRİNTEPE |
U-11 |
22.GRUP |
ŞİRİNTEPE |
EYÜP ENSAR CANKATAR |
Ayakla |
35 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
İSTANBUL GÜMÜŞHANE |
ŞİRİNTEPE |
U-11 |
22.GRUP |
ŞİRİNTEPE |
MUHAMMED ALİ DEMİR |
Ayakla |
45 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
RAMİ |
GÖKTÜRKSPOR |
U-11 |
14.GRUP |
GÖKTÜRKSPOR |
İNAN AŞAN |
Ayakla |
2 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
RAMİ |
GÖKTÜRKSPOR |
U-11 |
14.GRUP |
GÖKTÜRKSPOR |
MUSTAFA KAAN DOĞAN |
Ayakla |
6 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
RAMİ |
GÖKTÜRKSPOR |
U-11 |
14.GRUP |
RAMİ |
MAHİR ASLANHAN |
Ayakla |
12 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
RAMİ |
GÖKTÜRKSPOR |
U-11 |
14.GRUP |
GÖKTÜRKSPOR |
MEHMET EYMEN DÖNMEZ |
Ayakla |
34 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
RAMİ |
GÖKTÜRKSPOR |
U-11 |
14.GRUP |
RAMİ |
YUSUF ALİ GÜNDAŞLI |
Ayakla |
36 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
RAMİ |
GÖKTÜRKSPOR |
U-11 |
14.GRUP |
RAMİ |
ALİ BEYAZIT KIZILTUĞ |
Ayakla |
39 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
RAMİ |
GÖKTÜRKSPOR |
U-11 |
14.GRUP |
GÖKTÜRKSPOR |
İNAN AŞAN |
Ayakla |
41 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
MERKEZEFENDİSPOR |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
U-11 |
20.GRUP |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
YAVUZ SELİM YALÇİN |
Ayakla |
7 |
4 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
MERKEZEFENDİSPOR |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
U-11 |
20.GRUP |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
YAVUZ SELİM YALÇİN |
Ayakla |
8 |
4 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
MERKEZEFENDİSPOR |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
U-11 |
20.GRUP |
MERKEZEFENDİSPOR |
HÜSNÜ MAHİR BİRİNCİ |
Ayakla |
9 |
4 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
MERKEZEFENDİSPOR |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
U-11 |
20.GRUP |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
ALİHAN BAĞCI |
Ayakla |
14 |
4 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
MERKEZEFENDİSPOR |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
U-11 |
20.GRUP |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
YAVUZ SELİM YALÇİN |
Ayakla |
15 |
4 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
MERKEZEFENDİSPOR |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
U-11 |
20.GRUP |
MERKEZEFENDİSPOR |
HÜSNÜ MAHİR BİRİNCİ |
Ayakla |
22 |
4 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
MERKEZEFENDİSPOR |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
U-11 |
20.GRUP |
MERKEZEFENDİSPOR |
NUSRETHAN ELİTAŞ |
Ayakla |
24 |
4 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
MERKEZEFENDİSPOR |
TEPEBAĞ KÜLTÜR |
U-11 |
20.GRUP |
MERKEZEFENDİSPOR |
HÜSNÜ MAHİR BİRİNCİ |
Ayakla |
39 |
4 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
ARNAVUTKÖY |
U-11 |
1.GRUP |
ARNAVUTKÖY |
BERAT TURAN |
Ayakla |
2 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
ARNAVUTKÖY |
U-11 |
1.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
EMİR ERKAN İNANIR |
Ayakla |
15 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
ARNAVUTKÖY |
U-11 |
1.GRUP |
ARNAVUTKÖY |
ENSAR YILDIZ |
Ayakla |
25 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
ARNAVUTKÖY |
U-11 |
1.GRUP |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
EMİR ERKAN İNANIR |
Ayakla |
40 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
ARNAVUTKÖY |
U-11 |
1.GRUP |
ARNAVUTKÖY |
RAMAZAN AYDIN |
Ayakla |
49 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN |
ARNAVUTKÖY |
U-11 |
1.GRUP |
ARNAVUTKÖY |
ANIL KARABIYIK |
Ayakla |
50 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
11:00 |
BAHÇELİEVLER BLD.ÇOBANÇEŞME TES. |
BAHÇELİEVLER ÇINAR |
BAHÇELİEVLER SOĞANLI |
U-11 |
10.GRUP |
BAHÇELİEVLER SOĞANLI |
ÖMER KIYANÇ |
Ayakla |
40 |
0 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
FENERKÖY MÜJDAT GÜRSU STADI |
FENER KÖYÜ |
GÖKÇEALİ |
U-11 |
2.GRUP |
FENER KÖYÜ |
YUSUF EGE ERGÜN |
Ayakla |
7 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
FENERKÖY MÜJDAT GÜRSU STADI |
FENER KÖYÜ |
GÖKÇEALİ |
U-11 |
2.GRUP |
FENER KÖYÜ |
YUSUF EGE ERGÜN |
Ayakla |
15 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
FENERKÖY MÜJDAT GÜRSU STADI |
FENER KÖYÜ |
GÖKÇEALİ |
U-11 |
2.GRUP |
GÖKÇEALİ |
HÜSEYİN EGE AKSOY |
Ayakla |
19 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
FENERKÖY MÜJDAT GÜRSU STADI |
FENER KÖYÜ |
GÖKÇEALİ |
U-11 |
2.GRUP |
GÖKÇEALİ |
YAĞIZ ALİ ACAR |
Ayakla |
27 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
FENERKÖY MÜJDAT GÜRSU STADI |
FENER KÖYÜ |
GÖKÇEALİ |
U-11 |
2.GRUP |
GÖKÇEALİ |
KEREM MERT ALTAN |
Ayakla |
32 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
FENERKÖY MÜJDAT GÜRSU STADI |
FENER KÖYÜ |
GÖKÇEALİ |
U-11 |
2.GRUP |
GÖKÇEALİ |
KEREM MERT ALTAN |
Ayakla |
50 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
BAKIRKÖYSPOR |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖYSPOR |
ÖMER BİLGİN |
Ayakla |
3 |
6 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
BAKIRKÖYSPOR |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
HALİL EFE BİLGE |
Ayakla |
8 |
6 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
BAKIRKÖYSPOR |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
RÜZGAR ÇAKI |
Ayakla |
10 |
6 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
BAKIRKÖYSPOR |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖYSPOR |
ERKAM KABA |
Ayakla |
14 |
6 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
BAKIRKÖYSPOR |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖYSPOR |
FURKAN TUĞRA TİLKİ |
Ayakla |
16 |
6 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
BAKIRKÖYSPOR |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
HALİL EFE BİLGE |
Penaltı |
21 |
6 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
BAKIRKÖYSPOR |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
RÜZGAR ÇAKI |
Ayakla |
28 |
6 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
BAKIRKÖYSPOR |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖYSPOR |
BURAK İŞÇİ |
Ayakla |
31 |
6 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
BAKIRKÖYSPOR |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖYSPOR |
ÖMER BİLGİN |
Ayakla |
50 |
6 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAKIRKÖY KARTALTEPE SAHASI |
BAKIRKÖYSPOR |
BAKIRKÖY KARTALTEPE |
U-11 |
7.GRUP |
BAKIRKÖYSPOR |
ERKAM KABA |
Ayakla |
51 |
6 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
YAHYA KEMAL |
NURTEPE GÜNEYYILDIZI |
U-11 |
23.GRUP |
NURTEPE GÜNEYYILDIZI |
MEHMET TARIK SARIYAR |
Penaltı |
17 |
1 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
YAHYA KEMAL |
NURTEPE GÜNEYYILDIZI |
U-11 |
23.GRUP |
NURTEPE GÜNEYYILDIZI |
BERAT ERDEMİ |
Ayakla |
20 |
1 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
YAHYA KEMAL |
NURTEPE GÜNEYYILDIZI |
U-11 |
23.GRUP |
NURTEPE GÜNEYYILDIZI |
ALİ OSMAN SEVİM |
Ayakla |
33 |
1 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
YAHYA KEMAL |
NURTEPE GÜNEYYILDIZI |
U-11 |
23.GRUP |
YAHYA KEMAL |
TOPRAK BERAT EFE |
Ayakla |
36 |
1 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
GÜLTEPE |
HASBAHÇE SPOR |
U-11 |
22.GRUP |
HASBAHÇE SPOR |
MİHRAÇ ALİ ÖZEL |
Ayakla |
2 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
GÜLTEPE |
HASBAHÇE SPOR |
U-11 |
22.GRUP |
GÜLTEPE |
YUSUF KULCU |
Ayakla |
10 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
GÜLTEPE |
HASBAHÇE SPOR |
U-11 |
22.GRUP |
HASBAHÇE SPOR |
ÇINAR ÇAĞLAR |
Ayakla |
35 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
POLİGON FETHİYE |
SARIYER MADEN |
U-11 |
29.GRUP |
SARIYER MADEN |
DENİZ DERMAN |
Penaltı |
22 |
0 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
POLİGON FETHİYE |
SARIYER MADEN |
U-11 |
29.GRUP |
SARIYER MADEN |
EMİN CAN ÜNLÜ |
Ayakla |
23 |
0 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
KİLYOS STADI |
POLİGON FETHİYE |
SARIYER MADEN |
U-11 |
29.GRUP |
SARIYER MADEN |
POYRAZ ARAS KARA |
Ayakla |
50 |
0 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
EYÜP ÇIRÇIR İMAR |
ŞAFAKSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
EYÜP ÇIRÇIR İMAR |
MEHMET EMİN YILDIZ |
Ayakla |
6 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
EYÜP ÇIRÇIR İMAR |
ŞAFAKSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
EYÜP ÇIRÇIR İMAR |
YAVUZ SELİM UZUN |
Ayakla |
17 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
EYÜP ÇIRÇIR İMAR |
ŞAFAKSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
EYÜP ÇIRÇIR İMAR |
KUZEY DENİZ ÖZTÜRK |
Ayakla |
32 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
EYÜP ÇIRÇIR İMAR |
ŞAFAKSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
ŞAFAKSPOR |
YAMAN GÜNÇE |
Kafayla |
35 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
EYÜP ÇIRÇIR İMAR |
ŞAFAKSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
EYÜP ÇIRÇIR İMAR |
YİĞİT MUSTAFA ERKAN |
Kafayla |
39 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
EYÜP ÇIRÇIR İMAR |
ŞAFAKSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
ŞAFAKSPOR |
CİHAN YİĞİT AKIN |
Ayakla |
40 |
4 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÖMERLİ KÖYÜ |
GÜZELCE |
U-11 |
1.GRUP |
GÜZELCE |
RÜZGAR AYANCANG |
Kafayla |
3 |
0 |
8 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÖMERLİ KÖYÜ |
GÜZELCE |
U-11 |
1.GRUP |
GÜZELCE |
MERT AKARSU |
Ayakla |
12 |
0 |
8 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÖMERLİ KÖYÜ |
GÜZELCE |
U-11 |
1.GRUP |
GÜZELCE |
MERT AKARSU |
Ayakla |
13 |
0 |
8 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÖMERLİ KÖYÜ |
GÜZELCE |
U-11 |
1.GRUP |
GÜZELCE |
MUHAMMED ÖMER DİKİCİ |
Ayakla |
26 |
0 |
8 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÖMERLİ KÖYÜ |
GÜZELCE |
U-11 |
1.GRUP |
GÜZELCE |
RÜZGAR AYANCANG |
Ayakla |
28 |
0 |
8 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÖMERLİ KÖYÜ |
GÜZELCE |
U-11 |
1.GRUP |
GÜZELCE |
TAHA ESER |
Ayakla |
30 |
0 |
8 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÖMERLİ KÖYÜ |
GÜZELCE |
U-11 |
1.GRUP |
GÜZELCE |
TAHA ESER |
Ayakla |
36 |
0 |
8 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
ÖMERLİ KÖYÜ |
GÜZELCE |
U-11 |
1.GRUP |
GÜZELCE |
TAHA ESER |
Ayakla |
46 |
0 |
8 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
KARTALTEPE |
SAĞMALCILAR SPOR |
U-11 |
4.GRUP |
SAĞMALCILAR SPOR |
EYÜP ENSAR MUTLU |
Ayakla |
8 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
KARTALTEPE |
SAĞMALCILAR SPOR |
U-11 |
4.GRUP |
KARTALTEPE |
UMUT NİHAT ADA |
Ayakla |
14 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
KARTALTEPE |
SAĞMALCILAR SPOR |
U-11 |
4.GRUP |
SAĞMALCILAR SPOR |
ALİ ASAF ÖNDER |
Ayakla |
20 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
KARTALTEPE |
SAĞMALCILAR SPOR |
U-11 |
4.GRUP |
SAĞMALCILAR SPOR |
EZEL BAYRAKTAR |
Ayakla |
27 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
KARTALTEPE |
SAĞMALCILAR SPOR |
U-11 |
4.GRUP |
SAĞMALCILAR SPOR |
ALİ ASAF ÖNDER |
Ayakla |
31 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
KARTALTEPE |
SAĞMALCILAR SPOR |
U-11 |
4.GRUP |
KARTALTEPE |
EMİR KAŞIKCI |
Ayakla |
50 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAHÇELİEVLER BLD.ÇOBANÇEŞME TES. |
BAHÇELİEVLER SPOR |
YENİBOSNA |
U-11 |
10.GRUP |
BAHÇELİEVLER SPOR |
KEMAL EYÜP ÖZDEMİR |
Ayakla |
12 |
1 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAHÇELİEVLER BLD.ÇOBANÇEŞME TES. |
BAHÇELİEVLER SPOR |
YENİBOSNA |
U-11 |
10.GRUP |
YENİBOSNA |
YUSUF ALİ BAŞARAN |
Ayakla |
29 |
1 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
MERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ |
BAŞAKŞEHİR KARTAL |
MERKEZ KAYAŞEHİR |
U-11 |
17.GRUP |
MERKEZ KAYAŞEHİR |
HASAN ŞİMŞEK |
Penaltı |
30 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
MERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ |
BAŞAKŞEHİR KARTAL |
MERKEZ KAYAŞEHİR |
U-11 |
17.GRUP |
BAŞAKŞEHİR KARTAL |
EYÜP VEYSEL YARIMDUNYA |
Ayakla |
35 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
MERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ |
BAŞAKŞEHİR KARTAL |
MERKEZ KAYAŞEHİR |
U-11 |
17.GRUP |
BAŞAKŞEHİR KARTAL |
İSMAİL TİLAVER |
Ayakla |
40 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
MERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ |
BAŞAKŞEHİR KARTAL |
MERKEZ KAYAŞEHİR |
U-11 |
17.GRUP |
MERKEZ KAYAŞEHİR |
HASAN ŞİMŞEK |
Ayakla |
46 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
RUMELİ İDMANYURDU |
BAĞCILAR SPOR |
U-11 |
11.GRUP |
BAĞCILAR SPOR |
ERAY ER |
Ayakla |
34 |
0 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
GALATA |
SÜTLÜCESPOR |
U-11 |
26.GRUP |
GALATA |
EYMEN ARIN DABAN |
Ayakla |
16 |
1 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
12:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
GALATA |
SÜTLÜCESPOR |
U-11 |
26.GRUP |
SÜTLÜCESPOR |
GENÇAĞA EREN BARAN |
Kafayla |
37 |
1 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
MERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ |
KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
BAŞAKŞEHİR ŞAMLAR |
U-11 |
17.GRUP |
KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
MUSTAFA GÖKTUĞ KARABACAK |
Ayakla |
10 |
2 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
MERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ |
KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
BAŞAKŞEHİR ŞAMLAR |
U-11 |
17.GRUP |
BAŞAKŞEHİR ŞAMLAR |
AHMET TALHA MAHMUTOĞLU |
Ayakla |
22 |
2 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
MERKEZ KAYAŞEHİR TESİSLERİ |
KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
BAŞAKŞEHİR ŞAMLAR |
U-11 |
17.GRUP |
KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ |
YUSUF AL |
Ayakla |
45 |
2 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
GÜNEŞLİ |
İSTANBUL BULANCAK |
U-11 |
11.GRUP |
İSTANBUL BULANCAK |
MUHAMMED EMİN ÇAKIR |
Ayakla |
18 |
0 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
GÜNEŞLİ |
İSTANBUL BULANCAK |
U-11 |
11.GRUP |
İSTANBUL BULANCAK |
MİRAÇ ACAR |
Ayakla |
42 |
0 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
GELİŞİMSPOR |
OKSPOR |
U-11 |
26.GRUP |
OKSPOR |
KAAN YILMAZ |
Ayakla |
17 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
GELİŞİMSPOR |
OKSPOR |
U-11 |
26.GRUP |
OKSPOR |
KAAN YILMAZ |
Ayakla |
28 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
GELİŞİMSPOR |
OKSPOR |
U-11 |
26.GRUP |
OKSPOR |
KAAN YILMAZ |
Ayakla |
33 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
GELİŞİMSPOR |
OKSPOR |
U-11 |
26.GRUP |
OKSPOR |
BATUHAN BERKAY UYAR |
Ayakla |
43 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
DENİZKÖŞKLER |
M.KEMALPAŞA |
U-11 |
25.GRUP |
DENİZKÖŞKLER |
ÖMER ALTAVİL |
Kafayla |
15 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
DENİZKÖŞKLER |
M.KEMALPAŞA |
U-11 |
25.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
HÜSEYİN EMİR KILIÇ |
Ayakla |
23 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
DENİZKÖŞKLER |
M.KEMALPAŞA |
U-11 |
25.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
KEMAL TUĞRUL GÜLER |
Ayakla |
28 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
DENİZKÖŞKLER |
M.KEMALPAŞA |
U-11 |
25.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
ALİ EFE GÖKGÖZ |
Ayakla |
32 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
DENİZKÖŞKLER |
M.KEMALPAŞA |
U-11 |
25.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
ALİ EFE GÖKGÖZ |
Ayakla |
34 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
DENİZKÖŞKLER |
M.KEMALPAŞA |
U-11 |
25.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
KUZEY BEK |
Ayakla |
35 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
DENİZKÖŞKLER |
M.KEMALPAŞA |
U-11 |
25.GRUP |
M.KEMALPAŞA |
ALİ EFE GÖKGÖZ |
Ayakla |
44 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN |
U-11 |
5.GRUP |
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN |
ARDA DİNDAR |
Ayakla |
6 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN |
U-11 |
5.GRUP |
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN |
EREN KURTARAN |
Ayakla |
39 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN |
U-11 |
5.GRUP |
BAYRAMPAŞA DOĞAN |
EFE KAAN BAJRAMİ |
Ayakla |
50 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.GÜCÜ |
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN |
U-11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
MUHAMED ENES GÜNBATAR |
Ayakla |
12 |
6 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.GÜCÜ |
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN |
U-11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
MUHAMED ENES GÜNBATAR |
Ayakla |
15 |
6 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.GÜCÜ |
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN |
U-11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
MUHAMED ENES GÜNBATAR |
Ayakla |
23 |
6 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.GÜCÜ |
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN |
U-11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
KAZIM FURKAN DAL |
Ayakla |
25 |
6 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.GÜCÜ |
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN |
U-11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
SIRAÇ SERGEN AKTAŞ |
Ayakla |
36 |
6 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.GÜCÜ |
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN |
U-11 |
23.GRUP |
HÜR.GÜCÜ |
SIRAÇ SERGEN AKTAŞ |
Ayakla |
44 |
6 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
HÜR.GÜCÜ |
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN |
U-11 |
23.GRUP |
KAĞITHANE ÇAĞLAYAN |
MUSTAFA ÇOBAN |
Ayakla |
50 |
6 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KİLYOS STADI |
NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. |
TARABYA |
U-11 |
29.GRUP |
NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. |
SIRAÇ ALİM KAYHAN |
Penaltı |
23 |
1 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KİLYOS STADI |
NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. |
TARABYA |
U-11 |
29.GRUP |
TARABYA |
ALPER YALÇIN |
Ayakla |
30 |
1 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KİLYOS STADI |
NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. |
TARABYA |
U-11 |
29.GRUP |
TARABYA |
ALPER YALÇIN |
Ayakla |
37 |
1 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
KİLYOS STADI |
NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. |
TARABYA |
U-11 |
29.GRUP |
TARABYA |
UMUT TÜRKMEN |
Ayakla |
48 |
1 |
3 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
NİŞANCA KALESPOR |
GÖKTÜRK SARAYSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
NİŞANCA KALESPOR |
EREN YAZGAN |
Ayakla |
5 |
5 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
NİŞANCA KALESPOR |
GÖKTÜRK SARAYSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
NİŞANCA KALESPOR |
EREN YAZGAN |
Ayakla |
7 |
5 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
NİŞANCA KALESPOR |
GÖKTÜRK SARAYSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
NİŞANCA KALESPOR |
EMİR TUNCER |
Kafayla |
16 |
5 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
NİŞANCA KALESPOR |
GÖKTÜRK SARAYSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
NİŞANCA KALESPOR |
KEREM DENİZ GÖKAY |
Ayakla |
27 |
5 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
NİŞANCA KALESPOR |
GÖKTÜRK SARAYSPOR |
U-11 |
13.GRUP |
NİŞANCA KALESPOR |
KEREM ANBARCI |
Ayakla |
41 |
5 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
BATI TRAKYA |
TELSİZ |
U-11 |
20.GRUP |
TELSİZ |
ENES EMRE İLHAN |
Ayakla |
8 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
BATI TRAKYA |
TELSİZ |
U-11 |
20.GRUP |
TELSİZ |
ONUR GÜLMEZ |
Ayakla |
14 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
BATI TRAKYA |
TELSİZ |
U-11 |
20.GRUP |
TELSİZ |
MERT GÜNER |
Ayakla |
27 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
BATI TRAKYA |
TELSİZ |
U-11 |
20.GRUP |
TELSİZ |
MERT GÜNER |
Ayakla |
31 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
BATI TRAKYA |
TELSİZ |
U-11 |
20.GRUP |
BATI TRAKYA |
İSLAM KOÇ |
Ayakla |
32 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
BATI TRAKYA |
TELSİZ |
U-11 |
20.GRUP |
TELSİZ |
MUHAMMED EMİR İNDİBAY |
Ayakla |
37 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
BATI TRAKYA |
TELSİZ |
U-11 |
20.GRUP |
TELSİZ |
ONUR GÜLMEZ |
Ayakla |
50 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
KUMBURGAZ |
U-11 |
1.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
RÜZGAR POLAT |
Ayakla |
1 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
KUMBURGAZ |
U-11 |
1.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
DENİZ GÜNDÜZ |
Ayakla |
12 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
KUMBURGAZ |
U-11 |
1.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
DENİZ GÜNDÜZ |
Ayakla |
14 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
KUMBURGAZ |
U-11 |
1.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
DENİZ GÜNDÜZ |
Ayakla |
15 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
KUMBURGAZ |
U-11 |
1.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
EMİR ÇETİN |
Ayakla |
17 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
KUMBURGAZ |
U-11 |
1.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
DENİZ GÜNDÜZ |
Ayakla |
20 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
13:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
KUMBURGAZ |
U-11 |
1.GRUP |
İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR |
ALİ EMİR PALTUN |
Ayakla |
30 |
7 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
KAĞITHANE SPOR |
AYAZAĞA ESEN |
U-11 |
24.GRUP |
AYAZAĞA ESEN |
MUHAMMED YUSUF DOĞAN |
Ayakla |
8 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
KAĞITHANE SPOR |
AYAZAĞA ESEN |
U-11 |
24.GRUP |
KAĞITHANE SPOR |
DURAK AHMET KARAKOÇ |
Ayakla |
27 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
KAĞITHANE SPOR |
AYAZAĞA ESEN |
U-11 |
24.GRUP |
AYAZAĞA ESEN |
MUHAMMED YUSUF DOĞAN |
Ayakla |
31 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
KAĞITHANE SPOR |
AYAZAĞA ESEN |
U-11 |
24.GRUP |
KAĞITHANE SPOR |
EMİRHAN ŞİMŞEK |
Ayakla |
41 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
HARMANTEPE |
ÖRNEKTEPE |
U-11 |
23.GRUP |
ÖRNEKTEPE |
YİĞİT EREN GÜLERYÜZ |
Penaltı |
20 |
0 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
FERAHEVLER |
YENİKÖYSPOR |
U-11 |
29.GRUP |
FERAHEVLER |
KAAN YAKUT |
Ayakla |
6 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
FERAHEVLER |
YENİKÖYSPOR |
U-11 |
29.GRUP |
YENİKÖYSPOR |
MERT MÜCAHİT OZÜL |
Penaltı |
13 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
FERAHEVLER |
YENİKÖYSPOR |
U-11 |
29.GRUP |
YENİKÖYSPOR |
ÖMERHAN KUTLU |
Ayakla |
28 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
FERAHEVLER |
YENİKÖYSPOR |
U-11 |
29.GRUP |
YENİKÖYSPOR |
MERT MÜCAHİT OZÜL |
Ayakla |
35 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
FERAHEVLER |
YENİKÖYSPOR |
U-11 |
29.GRUP |
FERAHEVLER |
AHMET ARAS ADANUR |
Ayakla |
41 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
FERAHEVLER |
YENİKÖYSPOR |
U-11 |
29.GRUP |
FERAHEVLER |
AHMET ARAS ADANUR |
Ayakla |
49 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
KİLYOS STADI |
FERAHEVLER |
YENİKÖYSPOR |
U-11 |
29.GRUP |
YENİKÖYSPOR |
ZÜLKÜF ARDA ÜÇTAŞ |
Ayakla |
50 |
3 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
ZEYTİNBURNUSPOR |
IRMAKSPOR |
U-11 |
20.GRUP |
ZEYTİNBURNUSPOR |
ENES YILMAZ |
Ayakla |
4 |
1 |
7 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
ZEYTİNBURNUSPOR |
IRMAKSPOR |
U-11 |
20.GRUP |
IRMAKSPOR |
ÇINAR ATASEVER |
Ayakla |
7 |
1 |
7 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
ZEYTİNBURNUSPOR |
IRMAKSPOR |
U-11 |
20.GRUP |
IRMAKSPOR |
MİRAÇ ÖZTÜRK |
Ayakla |
15 |
1 |
7 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
ZEYTİNBURNUSPOR |
IRMAKSPOR |
U-11 |
20.GRUP |
IRMAKSPOR |
ÇINAR ATASEVER |
Ayakla |
24 |
1 |
7 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
ZEYTİNBURNUSPOR |
IRMAKSPOR |
U-11 |
20.GRUP |
IRMAKSPOR |
ÇINAR ATASEVER |
Ayakla |
29 |
1 |
7 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
ZEYTİNBURNUSPOR |
IRMAKSPOR |
U-11 |
20.GRUP |
IRMAKSPOR |
ÖMER HÜSEYİNOĞLU |
Ayakla |
35 |
1 |
7 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
ZEYTİNBURNUSPOR |
IRMAKSPOR |
U-11 |
20.GRUP |
IRMAKSPOR |
ÖMER HÜSEYİNOĞLU |
Ayakla |
37 |
1 |
7 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
MERKEZEFENDİ SPOR KULÜBÜ SAHASI |
ZEYTİNBURNUSPOR |
IRMAKSPOR |
U-11 |
20.GRUP |
IRMAKSPOR |
YUSUF TAHA ARINÇ |
Ayakla |
40 |
1 |
7 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBULSPOR KULÜBÜ |
İSTANBUL JENERİK SPOR |
U-11 |
2.GRUP |
İSTANBULSPOR KULÜBÜ |
SİNAN ŞAHİN |
Ayakla |
6 |
1 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
BÜYÜKÇEKMECE OKAN BURUK SAHASI |
İSTANBULSPOR KULÜBÜ |
İSTANBUL JENERİK SPOR |
U-11 |
2.GRUP |
İSTANBUL JENERİK SPOR |
KUZEY AKBABA |
Ayakla |
13 |
1 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
U-11 |
5.GRUP |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
KORAY ÇİFÇİ |
Ayakla |
1 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
U-11 |
5.GRUP |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
YUSUF JİYAN KIZILTEPE |
Ayakla |
12 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
U-11 |
5.GRUP |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
KORAY ÇİFÇİ |
Ayakla |
22 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
U-11 |
5.GRUP |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
KORAY ÇİFÇİ |
Ayakla |
34 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
U-11 |
5.GRUP |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
EGE DOSTSEVER |
Ayakla |
43 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
U-11 |
5.GRUP |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
İLYAS HALDAROĞLU |
Ayakla |
45 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
ÇANKIRI MARUF SPOR |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
U-11 |
5.GRUP |
HAZNEDAR İDMAN OCAĞI |
İLYAS HALDAROĞLU |
Ayakla |
50 |
1 |
6 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
GÜZELTEPE |
KEMER FUTBOL KULÜBÜ |
U-11 |
13.GRUP |
GÜZELTEPE |
DORUK SORAN |
Ayakla |
26 |
1 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
BAĞCILAR ORDU |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
U-11 |
12.GRUP |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
BERAT GÜNEŞ |
Ayakla |
5 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
BAĞCILAR ORDU |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
U-11 |
12.GRUP |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
EYMEN AKİF OCAK |
Ayakla |
10 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
BAĞCILAR ORDU |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
U-11 |
12.GRUP |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
BERAT GÜNEŞ |
Ayakla |
18 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
BAĞCILAR ORDU |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
U-11 |
12.GRUP |
BAĞCILAR ORDU |
ENES KAYRA MEYDAN |
Ayakla |
27 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
BAĞCILAR ORDU |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
U-11 |
12.GRUP |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
MEHMET ALİ GÜVEN |
Ayakla |
37 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
BAĞCILAR ORDU |
YENİYÜZYIL GENÇLİK |
U-11 |
12.GRUP |
BAĞCILAR ORDU |
AMMAR ALDEMİR |
Ayakla |
47 |
2 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
HASKÖY |
YENİŞEHİR |
U-11 |
26.GRUP |
HASKÖY |
MERT ALIŞ |
Ayakla |
16 |
2 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
BEYOĞLU BELEDİYESİ SÜTLÜCE TESİSLERİ |
HASKÖY |
YENİŞEHİR |
U-11 |
26.GRUP |
HASKÖY |
HASAN TALHA YILDIRIM |
Ayakla |
32 |
2 |
0 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
U-11 |
25.GRUP |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
BİLAL ASLAN KARAKOÇ |
Kafayla |
4 |
1 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
U-11 |
25.GRUP |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
EMİRHAN ÖZKAN |
Kafayla |
19 |
1 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
U-11 |
25.GRUP |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
EMİRCAN ARMAN |
Kafayla |
22 |
1 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
U-11 |
25.GRUP |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
EMİRCAN ARMAN |
Kafayla |
38 |
1 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
14:00 |
AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SAHASI |
AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
U-11 |
25.GRUP |
İSTANBUL ASLAN GÜCÜ |
EMİRCAN ARMAN |
Kafayla |
40 |
1 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
ŞAFAK 76 |
CFS BAĞCILAR |
U-11 |
12.GRUP |
CFS BAĞCILAR |
BEYTULLAH BOYA |
Ayakla |
6 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
ŞAFAK 76 |
CFS BAĞCILAR |
U-11 |
12.GRUP |
CFS BAĞCILAR |
YUNUS EMRE KAYHAN |
Ayakla |
23 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
ŞAFAK 76 |
CFS BAĞCILAR |
U-11 |
12.GRUP |
CFS BAĞCILAR |
MUSTAFA KÜSMEZ |
Ayakla |
34 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
BAĞCILAR GÜNEŞLİ (AMATÖR. BİRLİK SAHASI) |
ŞAFAK 76 |
CFS BAĞCILAR |
U-11 |
12.GRUP |
CFS BAĞCILAR |
YUNUS EMRE KAYHAN |
Ayakla |
47 |
0 |
4 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
YILDIRIMBOSNA |
İSTANBUL BAFRA |
U-11 |
5.GRUP |
YILDIRIMBOSNA |
BERAT DERE |
Ayakla |
12 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
YILDIRIMBOSNA |
İSTANBUL BAFRA |
U-11 |
5.GRUP |
İSTANBUL BAFRA |
SELİM ÖRÜN |
Ayakla |
25 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
TERAZİDERE NECİP UYSAL TESİSLERİ (TERAZİDERE) |
YILDIRIMBOSNA |
İSTANBUL BAFRA |
U-11 |
5.GRUP |
İSTANBUL BAFRA |
SELİM ÖRÜN |
Ayakla |
47 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
KAĞITHANE SADABAD |
SEYRANTEPE OF |
U-11 |
24.GRUP |
SEYRANTEPE OF |
BİLAL HANCI |
Ayakla |
8 |
0 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI |
KAĞITHANE SADABAD |
SEYRANTEPE OF |
U-11 |
24.GRUP |
SEYRANTEPE OF |
ENVER EYMEN ASLAN |
Penaltı |
48 |
0 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
ÇELİKTEPE ÜMİT |
YENİ ORTABAYIR |
U-11 |
24.GRUP |
YENİ ORTABAYIR |
EMİR ABDULLAH BULUT |
Ayakla |
17 |
4 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
ÇELİKTEPE ÜMİT |
YENİ ORTABAYIR |
U-11 |
24.GRUP |
ÇELİKTEPE ÜMİT |
KASIM TAN |
Kafayla |
20 |
4 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
ÇELİKTEPE ÜMİT |
YENİ ORTABAYIR |
U-11 |
24.GRUP |
ÇELİKTEPE ÜMİT |
KASIM TAN |
Ayakla |
27 |
4 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
ÇELİKTEPE ÜMİT |
YENİ ORTABAYIR |
U-11 |
24.GRUP |
ÇELİKTEPE ÜMİT |
FURKAN AYDIN |
Kafayla |
38 |
4 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
15:00 |
KAĞITHANE YEŞİLCE SPOR TESİSLERİ |
ÇELİKTEPE ÜMİT |
YENİ ORTABAYIR |
U-11 |
24.GRUP |
ÇELİKTEPE ÜMİT |
KASIM TAN |
Ayakla |
47 |
4 |
1 |
8 |
26.6.2023 |
16:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
GİRESUN EMEKSAN |
ÖZALİBEYKÖY |
U-11 |
14.GRUP |
GİRESUN EMEKSAN |
MEHMET ALİ TAŞ |
Ayakla |
17 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
16:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
GİRESUN EMEKSAN |
ÖZALİBEYKÖY |
U-11 |
14.GRUP |
ÖZALİBEYKÖY |
YUSUF GÜNAY |
Ayakla |
35 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
16:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
GİRESUN EMEKSAN |
ÖZALİBEYKÖY |
U-11 |
14.GRUP |
GİRESUN EMEKSAN |
MEHMET ALİ TAŞ |
Ayakla |
41 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
16:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
GİRESUN EMEKSAN |
ÖZALİBEYKÖY |
U-11 |
14.GRUP |
ÖZALİBEYKÖY |
KEREM VATANSEVER |
Ayakla |
45 |
2 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
17:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
KARADOLAPSPOR |
KEMERBURGAZ |
U-11 |
14.GRUP |
KEMERBURGAZ |
ALİ KAYRA CANBAZ |
Ayakla |
11 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
17:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
KARADOLAPSPOR |
KEMERBURGAZ |
U-11 |
14.GRUP |
KARADOLAPSPOR |
BARAN KILIÇARSLAN |
Ayakla |
28 |
1 |
2 |
8 |
26.6.2023 |
17:00 |
EYÜP GÜZELTEPE SAHASI |
KARADOLAPSPOR |
KEMERBURGAZ |
U-11 |
14.GRUP |
KEMERBURGAZ |
METİN DENİZ GÜVEN |
Ayakla |
50 |
1 |
2 |