Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
2 14.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK GELİŞİMSPOR U-19 B 7.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK İDRİS BOLAT Ayakla 21 6 0
2 14.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK GELİŞİMSPOR U-19 B 7.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK SERHAT ERTOĞRAL Ayakla 48 6 0
2 14.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK GELİŞİMSPOR U-19 B 7.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK UMUT AKSOY Ayakla 54 6 0
2 14.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK GELİŞİMSPOR U-19 B 7.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK SERHAT ERTOĞRAL Ayakla 74 6 0
2 14.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK GELİŞİMSPOR U-19 B 7.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK UMUT AKSOY Ayakla 78 6 0
2 14.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK GELİŞİMSPOR U-19 B 7.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK SERHAT ERTOĞRAL Ayakla 88 6 0
2 14.3.2020 09:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR HÜR.EĞİTİM U-19 B 7.GRUP OKSPOR KUBİLAY USTA Ayakla 10 3 1
2 14.3.2020 09:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR HÜR.EĞİTİM U-19 B 7.GRUP HÜR.EĞİTİM ÖMÜR BİLGİN Kafayla 33 3 1
2 14.3.2020 09:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR HÜR.EĞİTİM U-19 B 7.GRUP OKSPOR MUSTAFA ATASEVER Ayakla 73 3 1
2 14.3.2020 09:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR HÜR.EĞİTİM U-19 B 7.GRUP OKSPOR ALİ TAMKOŞAR Ayakla 85 3 1
2 14.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI NESLİŞAHSPOR ZEYTİNBURNU 1957 U-19 B 11.GRUP NESLİŞAHSPOR GÖKERİ IŞIN Ayakla 50 3 0
2 14.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI NESLİŞAHSPOR ZEYTİNBURNU 1957 U-19 B 11.GRUP NESLİŞAHSPOR FARAÇ ÇAPAR Ayakla 71 3 0
2 14.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI NESLİŞAHSPOR ZEYTİNBURNU 1957 U-19 B 11.GRUP NESLİŞAHSPOR GÖKERİ IŞIN Kafayla 90 3 0
2 14.3.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U-19 B 11.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ FATİH GÜNDOĞAN Ayakla 65 1 2
2 14.3.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U-19 B 11.GRUP AVCILAR CİHANGİR MURAT HALLI Ayakla 83 1 2
2 14.3.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U-19 B 11.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ OKAN KAYA Kafayla 95 1 2
2 14.3.2020 10:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SAYALAR SPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U-19 B 3.GRUP ESENYURT GÜMÜŞHANE ALİ ŞİRİN Ayakla 35 3 2
2 14.3.2020 10:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SAYALAR SPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U-19 B 3.GRUP SAYALAR SPOR NARÇIN ÇİFTÇİ Ayakla 53 3 2
2 14.3.2020 10:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SAYALAR SPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U-19 B 3.GRUP SAYALAR SPOR UFUK SAĞLIK Ayakla 76 3 2
2 14.3.2020 10:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SAYALAR SPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U-19 B 3.GRUP ESENYURT GÜMÜŞHANE ONUR CAN GÜVEN Ayakla 85 3 2
2 14.3.2020 10:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SAYALAR SPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U-19 B 3.GRUP SAYALAR SPOR MERT ALİ GÜVEN Kafayla 88 3 2
2 14.3.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS MİMARSİNAN U-19 B 9.GRUP MİMARSİNAN MELİH TÜRKÜCÜ Ayakla 33 1 4
2 14.3.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS MİMARSİNAN U-19 B 9.GRUP GAZİOSMANPAŞA BARBAROS BERAT SOY Ayakla 44 1 4
2 14.3.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS MİMARSİNAN U-19 B 9.GRUP MİMARSİNAN MELİH TÜRKÜCÜ Ayakla 52 1 4
2 14.3.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS MİMARSİNAN U-19 B 9.GRUP MİMARSİNAN RIZA BOZTEPE Ayakla 63 1 4
2 14.3.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS MİMARSİNAN U-19 B 9.GRUP MİMARSİNAN MELİH TÜRKÜCÜ Ayakla 81 1 4
2 14.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI İSTANBUL MESUDİYE KARABEKİRSPOR U-19 B 19.GRUP KARABEKİRSPOR ENES KARATAŞ Ayakla 16 0 7
2 14.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI İSTANBUL MESUDİYE KARABEKİRSPOR U-19 B 19.GRUP KARABEKİRSPOR ENES KARATAŞ Ayakla 27 0 7
2 14.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI İSTANBUL MESUDİYE KARABEKİRSPOR U-19 B 19.GRUP KARABEKİRSPOR ENES KARATAŞ Ayakla 46 0 7
2 14.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI İSTANBUL MESUDİYE KARABEKİRSPOR U-19 B 19.GRUP KARABEKİRSPOR EMİRHAN HIZARCI Ayakla 47 0 7
2 14.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI İSTANBUL MESUDİYE KARABEKİRSPOR U-19 B 19.GRUP KARABEKİRSPOR ENES KARATAŞ Ayakla 62 0 7
2 14.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI İSTANBUL MESUDİYE KARABEKİRSPOR U-19 B 19.GRUP KARABEKİRSPOR ALTAN USTA Ayakla 66 0 7
2 14.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI İSTANBUL MESUDİYE KARABEKİRSPOR U-19 B 19.GRUP KARABEKİRSPOR ENES KARATAŞ Ayakla 85 0 7
2 14.3.2020 11:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER GEDİKPAŞA U-19 B 15.GRUP FERAHEVLER ALİ ŞAKİRHAN KABİL Ayakla 17 1 2
2 14.3.2020 11:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER GEDİKPAŞA U-19 B 15.GRUP GEDİKPAŞA CİHAN ÇAPALAR Ayakla 60 1 2
2 14.3.2020 11:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER GEDİKPAŞA U-19 B 15.GRUP GEDİKPAŞA ALİ ARSLAN Ayakla 90 1 2
2 14.3.2020 11:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA YENİ LEVENT KONAKLAR U-19 B 5.GRUP AVCILAR GÜMÜŞPALA CANER ÖZTÜRK Ayakla 28 5 1
2 14.3.2020 11:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA YENİ LEVENT KONAKLAR U-19 B 5.GRUP AVCILAR GÜMÜŞPALA CANER ÖZTÜRK Ayakla 39 5 1
2 14.3.2020 11:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA YENİ LEVENT KONAKLAR U-19 B 5.GRUP AVCILAR GÜMÜŞPALA ABDULLAH YAĞIZ COŞKUN Ayakla 46 5 1
2 14.3.2020 11:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA YENİ LEVENT KONAKLAR U-19 B 5.GRUP AVCILAR GÜMÜŞPALA CANER ÖZTÜRK Ayakla 65 5 1
2 14.3.2020 11:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA YENİ LEVENT KONAKLAR U-19 B 5.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR POYRAZ KOÇHAN Ayakla 75 5 1
2 14.3.2020 11:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA YENİ LEVENT KONAKLAR U-19 B 5.GRUP AVCILAR GÜMÜŞPALA EREN ADAR Ayakla 84 5 1
2 14.3.2020 11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR ALTINASLAR U-19 B 17.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR TAHİR YEMİŞ Kafayla 9 7 0
2 14.3.2020 11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR ALTINASLAR U-19 B 17.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR YASER AKDEMİR Ayakla 23 7 0
2 14.3.2020 11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR ALTINASLAR U-19 B 17.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR BURAK MERCAN Kafayla 25 7 0
2 14.3.2020 11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR ALTINASLAR U-19 B 17.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR VEYSİ SÜRÜ Ayakla 27 7 0
2 14.3.2020 11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR ALTINASLAR U-19 B 17.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR VEYSİ SÜRÜ Ayakla 51 7 0
2 14.3.2020 11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR ALTINASLAR U-19 B 17.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR SERCAN GÜZEL Ayakla 58 7 0
2 14.3.2020 11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR ALTINASLAR U-19 B 17.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR METİN YÜKSEL EKŞİ Ayakla 87 7 0
2 14.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI ANADOLU ÜSKÜDAR PENDİK KAYNARCA U-19 B 23.GRUP PENDİK KAYNARCA TUĞBERK DOĞAN Ayakla 26 5 1
2 14.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI ANADOLU ÜSKÜDAR PENDİK KAYNARCA U-19 B 23.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR YAKUP TÜMER Ayakla 38 5 1
2 14.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI ANADOLU ÜSKÜDAR PENDİK KAYNARCA U-19 B 23.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR HAMZA ARSLAN Kafayla 43 5 1
2 14.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI ANADOLU ÜSKÜDAR PENDİK KAYNARCA U-19 B 23.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR AZMİ AKİF ALEMDAR Ayakla 54 5 1
2 14.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI ANADOLU ÜSKÜDAR PENDİK KAYNARCA U-19 B 23.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR EREN KASARCI Ayakla 66 5 1
2 14.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI ANADOLU ÜSKÜDAR PENDİK KAYNARCA U-19 B 23.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR TUNAHAN MAYTALMAN Penaltı 85 5 1
2 14.3.2020 12:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI DNZ. İŞLETMELERİ ATLAS YILDIZ SPOR U-19 B 19.GRUP ATLAS YILDIZ SPOR MURAT ERBAY Ayakla 5 0 9
2 14.3.2020 12:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI DNZ. İŞLETMELERİ ATLAS YILDIZ SPOR U-19 B 19.GRUP ATLAS YILDIZ SPOR MERT CAN ÇELİK Ayakla 14 0 9
2 14.3.2020 12:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI DNZ. İŞLETMELERİ ATLAS YILDIZ SPOR U-19 B 19.GRUP ATLAS YILDIZ SPOR ABDULKADİR TOZOĞLU Ayakla 17 0 9
2 14.3.2020 12:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI DNZ. İŞLETMELERİ ATLAS YILDIZ SPOR U-19 B 19.GRUP ATLAS YILDIZ SPOR ABDULKADİR TOZOĞLU Ayakla 22 0 9
2 14.3.2020 12:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI DNZ. İŞLETMELERİ ATLAS YILDIZ SPOR U-19 B 19.GRUP ATLAS YILDIZ SPOR YUSUF GÜNDÜÇ Ayakla 40 0 9
2 14.3.2020 12:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI DNZ. İŞLETMELERİ ATLAS YILDIZ SPOR U-19 B 19.GRUP ATLAS YILDIZ SPOR MEHMET TEMÜR Ayakla 50 0 9
2 14.3.2020 12:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI DNZ. İŞLETMELERİ ATLAS YILDIZ SPOR U-19 B 19.GRUP ATLAS YILDIZ SPOR MEHMET TEMÜR Ayakla 73 0 9
2 14.3.2020 12:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI DNZ. İŞLETMELERİ ATLAS YILDIZ SPOR U-19 B 19.GRUP ATLAS YILDIZ SPOR ONUR ULU Ayakla 75 0 9
2 14.3.2020 12:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI DNZ. İŞLETMELERİ ATLAS YILDIZ SPOR U-19 B 19.GRUP ATLAS YILDIZ SPOR ONUR ULU Penaltı 77 0 9
2 14.3.2020 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ÇAMLICASPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-19 B 23.GRUP ÇAMLICASPOR BURAK KARABAK Ayakla 3 8 1
2 14.3.2020 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ÇAMLICASPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-19 B 23.GRUP ÇAMLICASPOR MUHARREM AHMET KIR Ayakla 4 8 1
2 14.3.2020 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ÇAMLICASPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-19 B 23.GRUP ÇAMLICASPOR YUNUS EMRE ERDEM Ayakla 12 8 1
2 14.3.2020 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ÇAMLICASPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-19 B 23.GRUP İSTANBUL ESNAF SPOR SERDAR YILDIZLI Ayakla 14 8 1
2 14.3.2020 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ÇAMLICASPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-19 B 23.GRUP ÇAMLICASPOR FATİH ÖZDEMİR Ayakla 55 8 1
2 14.3.2020 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ÇAMLICASPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-19 B 23.GRUP ÇAMLICASPOR FATİH ÖZDEMİR Ayakla 62 8 1
2 14.3.2020 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ÇAMLICASPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-19 B 23.GRUP ÇAMLICASPOR CAN ÜNAL Ayakla 64 8 1
2 14.3.2020 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ÇAMLICASPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-19 B 23.GRUP ÇAMLICASPOR CAN ÜNAL Ayakla 77 8 1
2 14.3.2020 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ÇAMLICASPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-19 B 23.GRUP ÇAMLICASPOR CAN ÜNAL Ayakla 87 8 1
2 14.3.2020 12:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU MALTEPESPOR PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK U-19 B 19.GRUP PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK EYYÜP SÜLEYMAN HAMİTOĞLU Ayakla 83 0 1
2 14.3.2020 12:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI YENİUFUK TOPÇULAR U-19 B 15.GRUP YENİUFUK OĞUZCAN KESER Ayakla 17 3 0
2 14.3.2020 12:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI YENİUFUK TOPÇULAR U-19 B 15.GRUP YENİUFUK OĞUZCAN KESER Ayakla 52 3 0
2 14.3.2020 12:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI YENİUFUK TOPÇULAR U-19 B 15.GRUP YENİUFUK URAL OĞUZHAN SARI Ayakla 62 3 0
2 14.3.2020 13:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU GÜZELCE U-19 B 1.GRUP GÜZELCE MUSTAFA ARSLAN Ayakla 45 1 2
2 14.3.2020 13:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU GÜZELCE U-19 B 1.GRUP TEPECİK ANADOLU AYKUT YILDIZ Ayakla 75 1 2
2 14.3.2020 13:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU GÜZELCE U-19 B 1.GRUP GÜZELCE FIRAT KARANFİL Ayakla 82 1 2
2 14.3.2020 13:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ NURTEPE SPOR U-19 B 9.GRUP BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ MUSTAFA KİREMİTCİ Ayakla 11 4 1
2 14.3.2020 13:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ NURTEPE SPOR U-19 B 9.GRUP NURTEPE SPOR MÜCAHİT KELEN Kafayla 47 4 1
2 14.3.2020 13:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ NURTEPE SPOR U-19 B 9.GRUP BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ MELİK AVİNÇ Ayakla 54 4 1
2 14.3.2020 13:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ NURTEPE SPOR U-19 B 9.GRUP BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ MUSTAFA KİREMİTCİ Ayakla 75 4 1
2 14.3.2020 13:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ NURTEPE SPOR U-19 B 9.GRUP BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ MUSTAFA KİREMİTCİ Ayakla 88 4 1
2 14.3.2020 13:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT ETİLER KARTALSPOR U-19 B 7.GRUP ETİLER KARTALSPOR FATİH ALTUNBOĞA Ayakla 43 1 3
2 14.3.2020 13:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT ETİLER KARTALSPOR U-19 B 7.GRUP ETİLER KARTALSPOR FATİH ALTUNBOĞA Ayakla 77 1 3
2 14.3.2020 13:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT ETİLER KARTALSPOR U-19 B 7.GRUP ETİLER KARTALSPOR AZMİ MUSTAFA İLGAN Ayakla 83 1 3
2 14.3.2020 13:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT ETİLER KARTALSPOR U-19 B 7.GRUP DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT MUAMMER CAN DEMİRCİ Penaltı 86 1 3
2 14.3.2020 13:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ARNAVUTKÖY U-19 B 3.GRUP AVCILAR 1903 SPOR YUSUF KÖSE Ayakla 2 8 0
2 14.3.2020 13:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ARNAVUTKÖY U-19 B 3.GRUP AVCILAR 1903 SPOR EMİR FİKRET YAVAŞOĞLU Kafayla 10 8 0
2 14.3.2020 13:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ARNAVUTKÖY U-19 B 3.GRUP AVCILAR 1903 SPOR EMİR FİKRET YAVAŞOĞLU Kafayla 29 8 0
2 14.3.2020 13:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ARNAVUTKÖY U-19 B 3.GRUP AVCILAR 1903 SPOR ÖZGÜR BASMACI Ayakla 63 8 0
2 14.3.2020 13:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ARNAVUTKÖY U-19 B 3.GRUP AVCILAR 1903 SPOR SERTAN HULAKU Ayakla 67 8 0
2 14.3.2020 13:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ARNAVUTKÖY U-19 B 3.GRUP AVCILAR 1903 SPOR YUSUF SERİNDERE Ayakla 74 8 0
2 14.3.2020 13:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ARNAVUTKÖY U-19 B 3.GRUP AVCILAR 1903 SPOR MUHAMMED DEMİR Kafayla 80 8 0
2 14.3.2020 13:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ARNAVUTKÖY U-19 B 3.GRUP AVCILAR 1903 SPOR MUHAMMED DEMİR Ayakla 83 8 0
2 14.3.2020 13:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U-19 B 15.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE YUSUF ACAR Ayakla 12 1 2
2 14.3.2020 13:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U-19 B 15.GRUP FİLİZSPOR MEHMET EMİROĞLU Ayakla 17 1 2
2 14.3.2020 13:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U-19 B 15.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE MUSTAFA KOCAMAN Ayakla 80 1 2
2 14.3.2020 13:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA DOĞAN YILDIZ KANARYALAR U-19 B 17.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN MELİH KUŞ Ayakla 63 1 2
2 14.3.2020 13:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA DOĞAN YILDIZ KANARYALAR U-19 B 17.GRUP YILDIZ KANARYALAR HARUN ÇETİN KAYA Ayakla 78 1 2
2 14.3.2020 13:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA DOĞAN YILDIZ KANARYALAR U-19 B 17.GRUP YILDIZ KANARYALAR MUAMMER GÜNAYDIN Ayakla 86 1 2
2 14.3.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU MALTEPE FINDIKLI U-19 B 21.GRUP İSTANBUL ALTINORDU ÖMER YAVUZ Ayakla 5 4 3
2 14.3.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU MALTEPE FINDIKLI U-19 B 21.GRUP MALTEPE FINDIKLI YUSUF İSLAM ELBİR Ayakla 6 4 3
2 14.3.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU MALTEPE FINDIKLI U-19 B 21.GRUP İSTANBUL ALTINORDU MEHMET MUHAMMED BİRİCİK Ayakla 31 4 3
2 14.3.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU MALTEPE FINDIKLI U-19 B 21.GRUP MALTEPE FINDIKLI MUHSİN KONAK Penaltı 47 4 3
2 14.3.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU MALTEPE FINDIKLI U-19 B 21.GRUP MALTEPE FINDIKLI EMİRHAN BAŞKAN Ayakla 54 4 3
2 14.3.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU MALTEPE FINDIKLI U-19 B 21.GRUP İSTANBUL ALTINORDU MEHMET ALİ ÖREN Ayakla 68 4 3
2 14.3.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU MALTEPE FINDIKLI U-19 B 21.GRUP İSTANBUL ALTINORDU ÖMER YAVUZ Ayakla 69 4 3
2 14.3.2020 13:00 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN ÜSKÜDAR ANADOLU U-19 B 19.GRUP PENDİK DOĞAN OSMAN UĞUR Ayakla 8 4 1
2 14.3.2020 13:00 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN ÜSKÜDAR ANADOLU U-19 B 19.GRUP PENDİK DOĞAN ŞEYHMUS KARAKUŞ Kafayla 11 4 1
2 14.3.2020 13:00 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN ÜSKÜDAR ANADOLU U-19 B 19.GRUP ÜSKÜDAR ANADOLU KEREM LORTOĞLU Kendi Kalesine 43 4 1
2 14.3.2020 13:00 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN ÜSKÜDAR ANADOLU U-19 B 19.GRUP ÜSKÜDAR ANADOLU İBRAHİM İLİK Ayakla 49 4 1
2 14.3.2020 13:00 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN ÜSKÜDAR ANADOLU U-19 B 19.GRUP PENDİK DOĞAN YAKUP BATUHAN OKUDAN Kafayla 86 4 1
2 14.3.2020 14:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI RÜZGARLIBAHÇE ÖZKARACAAHMET U-19 B 23.GRUP RÜZGARLIBAHÇE HAMZA ÜNAY Ayakla 24 1 1
2 14.3.2020 14:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI RÜZGARLIBAHÇE ÖZKARACAAHMET U-19 B 23.GRUP ÖZKARACAAHMET TUNAHAN AYDIN Kafayla 45 1 1
2 14.3.2020 14:00 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U-19 B 25.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ BATUHAN ÇATAL Ayakla 2 1 5
2 14.3.2020 14:00 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U-19 B 25.GRUP ÜMRANİYE KEMERDERE HARUN CAN KARTAL Penaltı 34 1 5
2 14.3.2020 14:00 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U-19 B 25.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ BATUHAN ÇATAL Kafayla 51 1 5
2 14.3.2020 14:00 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U-19 B 25.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ BATUHAN ÇATAL Kafayla 71 1 5
2 14.3.2020 14:00 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U-19 B 25.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ BİLAL ÖZBAY Ayakla 77 1 5
2 14.3.2020 14:00 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U-19 B 25.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ ENES KARACA Ayakla 84 1 5
2 14.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KOSOVA GÜÇSPOR GÜMÜŞDERE U-19 B 5.GRUP KOSOVA GÜÇSPOR YİĞİT ÖZTÜRK Ayakla 14 5 1
2 14.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KOSOVA GÜÇSPOR GÜMÜŞDERE U-19 B 5.GRUP KOSOVA GÜÇSPOR RECEP ÇALIŞKAN Kafayla 19 5 1
2 14.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KOSOVA GÜÇSPOR GÜMÜŞDERE U-19 B 5.GRUP KOSOVA GÜÇSPOR YASİN ÖZÇİÇEK Ayakla 32 5 1
2 14.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KOSOVA GÜÇSPOR GÜMÜŞDERE U-19 B 5.GRUP KOSOVA GÜÇSPOR BİLAL ÇELİK Penaltı 45 5 1
2 14.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KOSOVA GÜÇSPOR GÜMÜŞDERE U-19 B 5.GRUP KOSOVA GÜÇSPOR YASİN ÖZÇİÇEK Penaltı 81 5 1
2 14.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KOSOVA GÜÇSPOR GÜMÜŞDERE U-19 B 5.GRUP GÜMÜŞDERE ÖZCAN KARAGÖZ Ayakla 87 5 1
2 14.3.2020 14:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI KÜÇÜKPAZAR CFS BAĞCILAR U-19 B 11.GRUP CFS BAĞCILAR RESUL ÇELİKTEPE Ayakla 6 1 3
2 14.3.2020 14:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI KÜÇÜKPAZAR CFS BAĞCILAR U-19 B 11.GRUP CFS BAĞCILAR FATİH AKSU Ayakla 14 1 3
2 14.3.2020 14:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI KÜÇÜKPAZAR CFS BAĞCILAR U-19 B 11.GRUP KÜÇÜKPAZAR ŞAHAN TİRYAKİ Ayakla 50 1 3
2 14.3.2020 14:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI KÜÇÜKPAZAR CFS BAĞCILAR U-19 B 11.GRUP CFS BAĞCILAR YUNUS YENİKÖY Ayakla 89 1 3
2 14.3.2020 15:00 İFA SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ ÖZGENSPOR U-19 B 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ SAMET ÇİĞİL Ayakla 52 4 0
2 14.3.2020 15:00 İFA SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ ÖZGENSPOR U-19 B 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ BİLGE KAAN GÜVENÇ Ayakla 58 4 0
2 14.3.2020 15:00 İFA SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ ÖZGENSPOR U-19 B 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ BİLGE KAAN GÜVENÇ Ayakla 71 4 0
2 14.3.2020 15:00 İFA SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ ÖZGENSPOR U-19 B 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ SUAT KAHRAMAN Ayakla 77 4 0
2 14.3.2020 15:00 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI GAZİTEPE ESENYURT 19 MAYIS SPOR U-19 B 1.GRUP GAZİTEPE UMUT CAN DEMİREZEN Ayakla 41 1 0
2 14.3.2020 15:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI MURATPAŞASPOR FİRUZKÖY U-19 B 9.GRUP FİRUZKÖY DOĞUKAN GÜNEŞ Ayakla 8 2 2
2 14.3.2020 15:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI MURATPAŞASPOR FİRUZKÖY U-19 B 9.GRUP MURATPAŞASPOR YASİN KARAKOÇ Ayakla 31 2 2
2 14.3.2020 15:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI MURATPAŞASPOR FİRUZKÖY U-19 B 9.GRUP MURATPAŞASPOR ANIL KÜÇÜKAPDULLAHOĞLU Ayakla 42 2 2
2 14.3.2020 15:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI MURATPAŞASPOR FİRUZKÖY U-19 B 9.GRUP FİRUZKÖY SELMAN ACAR Ayakla 73 2 2
2 14.3.2020 15:00 GÜZELCE STADI KUMBURGAZ DEĞİRMENKÖY 1963 U-19 B 1.GRUP KUMBURGAZ ÖZGÜR CAN KARAMAN Ayakla 14 6 1
2 14.3.2020 15:00 GÜZELCE STADI KUMBURGAZ DEĞİRMENKÖY 1963 U-19 B 1.GRUP KUMBURGAZ YİĞİT ANLAR Ayakla 21 6 1
2 14.3.2020 15:00 GÜZELCE STADI KUMBURGAZ DEĞİRMENKÖY 1963 U-19 B 1.GRUP KUMBURGAZ ZEKİ FURKAN DURDABAK Ayakla 25 6 1
2 14.3.2020 15:00 GÜZELCE STADI KUMBURGAZ DEĞİRMENKÖY 1963 U-19 B 1.GRUP KUMBURGAZ ÖZGÜR CAN KARAMAN Ayakla 40 6 1
2 14.3.2020 15:00 GÜZELCE STADI KUMBURGAZ DEĞİRMENKÖY 1963 U-19 B 1.GRUP KUMBURGAZ ZEKİ FURKAN DURDABAK Ayakla 52 6 1
2 14.3.2020 15:00 GÜZELCE STADI KUMBURGAZ DEĞİRMENKÖY 1963 U-19 B 1.GRUP DEĞİRMENKÖY 1963 ERDEM NAYİR Ayakla 82 6 1
2 14.3.2020 15:00 GÜZELCE STADI KUMBURGAZ DEĞİRMENKÖY 1963 U-19 B 1.GRUP KUMBURGAZ DOĞUKAN CILIZ Ayakla 89 6 1
2 14.3.2020 16:30 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI PENDİK EMEK SPOR YAKACIK U-19 B 25.GRUP YAKACIK HATEM OK Ayakla 5 2 1
2 14.3.2020 16:30 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI PENDİK EMEK SPOR YAKACIK U-19 B 25.GRUP PENDİK EMEK SPOR BÜNYAMİN AYDIN Ayakla 40 2 1
2 14.3.2020 16:30 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI PENDİK EMEK SPOR YAKACIK U-19 B 25.GRUP PENDİK EMEK SPOR BÜNYAMİN AYDIN Penaltı 87 2 1
2 14.3.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR ORHANLI SPOR U-19 B 21.GRUP SULTANBEYLİSPOR AZAM TARIK ŞAHİN Ayakla 24 6 0
2 14.3.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR ORHANLI SPOR U-19 B 21.GRUP SULTANBEYLİSPOR ÖMER ASLAN Ayakla 26 6 0
2 14.3.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR ORHANLI SPOR U-19 B 21.GRUP SULTANBEYLİSPOR AZAM TARIK ŞAHİN Ayakla 50 6 0
2 14.3.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR ORHANLI SPOR U-19 B 21.GRUP SULTANBEYLİSPOR ÖMER ASLAN Ayakla 52 6 0
2 14.3.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR ORHANLI SPOR U-19 B 21.GRUP SULTANBEYLİSPOR SAMET BARIŞ Ayakla 68 6 0
2 14.3.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR ORHANLI SPOR U-19 B 21.GRUP SULTANBEYLİSPOR MUHAMMED YEYREK Ayakla 78 6 0
2 14.3.2020 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI Y.S.SELİM CEYLANSPOR U-19 B 11.GRUP CEYLANSPOR SERHAT SASA Kafayla 22 1 3
2 14.3.2020 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI Y.S.SELİM CEYLANSPOR U-19 B 11.GRUP CEYLANSPOR SERHAT SASA Ayakla 27 1 3
2 14.3.2020 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI Y.S.SELİM CEYLANSPOR U-19 B 11.GRUP Y.S.SELİM KEREM YAZGAN Ayakla 44 1 3
2 14.3.2020 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI Y.S.SELİM CEYLANSPOR U-19 B 11.GRUP CEYLANSPOR AFŞİN EFE TÖRE Ayakla 82 1 3
2 14.3.2020 17:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U-19 B 13.GRUP YILDIRIMBOSNA ALPAY ÇAVUŞOĞLU Ayakla 3 4 1
2 14.3.2020 17:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U-19 B 13.GRUP İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ FURKAN POLAT Ayakla 38 4 1
2 14.3.2020 17:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U-19 B 13.GRUP YILDIRIMBOSNA MURAT TÜRKSEVER Penaltı 40 4 1
2 14.3.2020 17:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U-19 B 13.GRUP YILDIRIMBOSNA İSMAİL ÖZTÜRK Kafayla 62 4 1
2 14.3.2020 17:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI YILDIRIMBOSNA İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U-19 B 13.GRUP YILDIRIMBOSNA BEHRAM TAŞLI Ayakla 85 4 1
2 15.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE GOP ŞEMSİPAŞASPOR U-19 B 10.GRUP YEDİKULE TARIK ALTUNDAĞ Kafayla 7 2 2
2 15.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE GOP ŞEMSİPAŞASPOR U-19 B 10.GRUP YEDİKULE TARIK ALTUNDAĞ Kafayla 22 2 2
2 15.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE GOP ŞEMSİPAŞASPOR U-19 B 10.GRUP GOP ŞEMSİPAŞASPOR OZAN TORAMAN Ayakla 41 2 2
2 15.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE GOP ŞEMSİPAŞASPOR U-19 B 10.GRUP GOP ŞEMSİPAŞASPOR OZAN TORAMAN Penaltı 71 2 2
2 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ YENİYÜZYIL GENÇLİK GENÇOSMAN U-19 B 16.GRUP YENİYÜZYIL GENÇLİK EMİR KAAN BIYIKLI Ayakla 1 5 2
2 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ YENİYÜZYIL GENÇLİK GENÇOSMAN U-19 B 16.GRUP YENİYÜZYIL GENÇLİK FIRAT TOKLU Kafayla 18 5 2
2 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ YENİYÜZYIL GENÇLİK GENÇOSMAN U-19 B 16.GRUP YENİYÜZYIL GENÇLİK EMİR KAAN BIYIKLI Ayakla 28 5 2
2 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ YENİYÜZYIL GENÇLİK GENÇOSMAN U-19 B 16.GRUP YENİYÜZYIL GENÇLİK CEM KAĞAN KARAKÜTÜK Ayakla 37 5 2
2 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ YENİYÜZYIL GENÇLİK GENÇOSMAN U-19 B 16.GRUP GENÇOSMAN HAZAR KAHYA Ayakla 60 5 2
2 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ YENİYÜZYIL GENÇLİK GENÇOSMAN U-19 B 16.GRUP GENÇOSMAN ALİHAN TAŞPINAR Ayakla 64 5 2
2 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ YENİYÜZYIL GENÇLİK GENÇOSMAN U-19 B 16.GRUP YENİYÜZYIL GENÇLİK MURAT TURAN Ayakla 90 5 2
2 15.3.2020 10:45 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA KADİM SPOR CEVATPAŞASPOR U-19 B 14.GRUP CEVATPAŞASPOR MAHMUT AYDOĞAN Ayakla 24 0 1
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI BURAK SAYGILI Ayakla 2 0 11
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI ONUR SARSILMAZ Ayakla 4 0 11
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI BURAK SAYGILI Ayakla 8 0 11
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI YILMAZ TÜRKYILMAZ Ayakla 15 0 11
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI AHMET BERKANT KIZILASLAN Ayakla 25 0 11
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI ONUR SARSILMAZ Ayakla 30 0 11
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI EMİRCAN KORKUT Kafayla 32 0 11
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI YUSUF MEŞELİ Kafayla 34 0 11
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI SAMET UMUT KAMSIZ Penaltı 38 0 11
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI İLHAN KAMSIZ Ayakla 76 0 11
2 15.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI ÇAPA HALKALI U-19 B 8.GRUP HALKALI MAZLUM KAYHAN Ayakla 82 0 11
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP BALAT SPOR EMİRCAN DİLEK Ayakla 8 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP KARADENİZ MUHARREM ASNA Ayakla 10 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP KARADENİZ MUHAMMED ALİ YALTAP Ayakla 15 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP BALAT SPOR CESUR KARAKULE Ayakla 19 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP KARADENİZ MUSA DALBEY Ayakla 35 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP KARADENİZ MUSA DALBEY Kafayla 43 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP BALAT SPOR ONUR ÖZTÜRK Ayakla 47 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP BALAT SPOR ONUR ÖZTÜRK Ayakla 50 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP BALAT SPOR ONUR ÖZTÜRK Ayakla 55 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP BALAT SPOR ONUR ÖZTÜRK Ayakla 69 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP KARADENİZ MUHARREM ASNA Ayakla 73 7 5
2 15.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI BALAT SPOR KARADENİZ U-19 B 6.GRUP BALAT SPOR EMİR BİLAL KARAHAN Ayakla 78 7 5
2 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR KAĞITHANE SADABAD U-19 B 14.GRUP KAĞITHANE SADABAD ZAFER DAĞ Ayakla 9 2 3
2 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR KAĞITHANE SADABAD U-19 B 14.GRUP KAĞITHANE SADABAD ZAFER DAĞ Ayakla 32 2 3
2 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR KAĞITHANE SADABAD U-19 B 14.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR EYYÜP TURĞUT Ayakla 35 2 3
2 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR KAĞITHANE SADABAD U-19 B 14.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YUSUF KULÜP Ayakla 40 2 3
2 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR KAĞITHANE SADABAD U-19 B 14.GRUP KAĞITHANE SADABAD ZAFER DAĞ Ayakla 71 2 3
2 15.3.2020 11:00 KANLICA STADI YAVUZTÜRK SPOR ATAŞEHİR ÇAMOLUK U-19 B 24.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK FURKAN SAVAŞ Kendi Kalesine 24 1 2
2 15.3.2020 11:00 KANLICA STADI YAVUZTÜRK SPOR ATAŞEHİR ÇAMOLUK U-19 B 24.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK AZAD GÜL Ayakla 25 1 2
2 15.3.2020 11:00 KANLICA STADI YAVUZTÜRK SPOR ATAŞEHİR ÇAMOLUK U-19 B 24.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK AZAD GÜL Kafayla 88 1 2
2 15.3.2020 11:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL 25 ÇAT SPOR AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-19 B 10.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR KEMAL YALÇINKAYA Kafayla 13 4 1
2 15.3.2020 11:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL 25 ÇAT SPOR AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-19 B 10.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR BATUHAN GÜMÜŞ Ayakla 42 4 1
2 15.3.2020 11:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL 25 ÇAT SPOR AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-19 B 10.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR İBRAHİM LEVENT Kafayla 45 4 1
2 15.3.2020 11:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL 25 ÇAT SPOR AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-19 B 10.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI ENES HASAN ŞİMŞEK Ayakla 60 4 1
2 15.3.2020 11:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL 25 ÇAT SPOR AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-19 B 10.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR KEMAL YALÇINKAYA Ayakla 90 4 1
2 15.3.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ABİDEİ HÜRRİYET U-19 B 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET TALAT ÇOBAN Ayakla 18 1 2
2 15.3.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ABİDEİ HÜRRİYET U-19 B 8.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK YUNUS EMRE AYDIN Penaltı 65 1 2
2 15.3.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ABİDEİ HÜRRİYET U-19 B 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET ATAKAN POTUR Kafayla 89 1 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP TAÇSPOR SERKAN BAKAN Ayakla 12 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP TAÇSPOR SERHAT AZGIN Kafayla 14 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP KARTAL ELÇİ UMUT ULAŞ ŞENELOĞLU Kendi Kalesine 32 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP TAÇSPOR MERİÇ CANSIN ÖZTÜTEN Ayakla 34 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP TAÇSPOR SERKAN BAKAN Ayakla 43 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP TAÇSPOR HALİL ULUTÜRK Ayakla 47 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP TAÇSPOR YİĞİT METİN BİLGİN Ayakla 56 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP KARTAL ELÇİ AHMETCAN ACAR Ayakla 60 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP TAÇSPOR SERHAT AZGIN Ayakla 61 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP TAÇSPOR SERHAT AZGIN Kafayla 65 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP KARTAL ELÇİ AHMETCAN ACAR Ayakla 72 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP TAÇSPOR YİĞİT METİN BİLGİN Ayakla 78 11 2
2 15.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI TAÇSPOR KARTAL ELÇİ U-19 B 20.GRUP TAÇSPOR HALİL ULUTÜRK Ayakla 79 11 2
2 15.3.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BATI ATAŞEHİR SPOR KAVAKPINAR U-19 B 22.GRUP KAVAKPINAR MUHAMMET SÖZÜGÜZEL Ayakla 13 1 3
2 15.3.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BATI ATAŞEHİR SPOR KAVAKPINAR U-19 B 22.GRUP KAVAKPINAR MUHAMMET SÖZÜGÜZEL Ayakla 30 1 3
2 15.3.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BATI ATAŞEHİR SPOR KAVAKPINAR U-19 B 22.GRUP KAVAKPINAR EREN KAHRAMAN Ayakla 42 1 3
2 15.3.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BATI ATAŞEHİR SPOR KAVAKPINAR U-19 B 22.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR YASİN İLME Ayakla 66 1 3
2 15.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR ULUSSPOR U-19 B 12.GRUP ULUSSPOR ERAY DEMİRTAŞ Ayakla 20 2 4
2 15.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR ULUSSPOR U-19 B 12.GRUP ULUSSPOR ERAY DEMİRTAŞ Ayakla 31 2 4
2 15.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR ULUSSPOR U-19 B 12.GRUP ZEYTİNBURNUSPOR CENGİZHAN KUVAN Ayakla 58 2 4
2 15.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR ULUSSPOR U-19 B 12.GRUP ULUSSPOR ERAY DEMİRTAŞ Ayakla 61 2 4
2 15.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR ULUSSPOR U-19 B 12.GRUP ULUSSPOR MEHMET BUĞRA ALTAŞ Ayakla 67 2 4
2 15.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR ULUSSPOR U-19 B 12.GRUP ZEYTİNBURNUSPOR CENGİZHAN KUVAN Ayakla 69 2 4
2 15.3.2020 12:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI TERAZİDERE GÜNEŞLİ U-19 B 16.GRUP TERAZİDERE FURKAN VATANSEVER Ayakla 34 2 1
2 15.3.2020 12:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI TERAZİDERE GÜNEŞLİ U-19 B 16.GRUP GÜNEŞLİ İLKAN ÖZGÜR Ayakla 65 2 1
2 15.3.2020 12:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI TERAZİDERE GÜNEŞLİ U-19 B 16.GRUP TERAZİDERE BATIKAN BAŞKAYA Kafayla 90 2 1
2 15.3.2020 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ADALAR ORTADAĞ SPOR U-19 B 24.GRUP ORTADAĞ SPOR ADEM AYDIN Ayakla 8 2 3
2 15.3.2020 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ADALAR ORTADAĞ SPOR U-19 B 24.GRUP ADALAR AHMET CAN UZUN Ayakla 60 2 3
2 15.3.2020 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ADALAR ORTADAĞ SPOR U-19 B 24.GRUP ADALAR ERCAN YORULMAZ Kafayla 71 2 3
2 15.3.2020 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ADALAR ORTADAĞ SPOR U-19 B 24.GRUP ORTADAĞ SPOR ADEM AYDIN Ayakla 87 2 3
2 15.3.2020 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ADALAR ORTADAĞ SPOR U-19 B 24.GRUP ORTADAĞ SPOR MUHAMMET ENİS TOPCU Ayakla 90 2 3
2 15.3.2020 13:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ YENİ ÖZKARTAL U-19 B 12.GRUP BEŞTELSİZ HALİL BÜTÜN Ayakla 57 2 1
2 15.3.2020 13:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ YENİ ÖZKARTAL U-19 B 12.GRUP BEŞTELSİZ GÜRKAN SANAR Ayakla 72 2 1
2 15.3.2020 13:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ YENİ ÖZKARTAL U-19 B 12.GRUP YENİ ÖZKARTAL BAHRİ BALCI Ayakla 90 2 1
2 15.3.2020 13:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI TAŞLITARLA SPOR ŞAFAK 76 U-19 B 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR MERTCAN TINGILLI Ayakla 15 10 0
2 15.3.2020 13:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI TAŞLITARLA SPOR ŞAFAK 76 U-19 B 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR RAMAZAN ALMA Ayakla 23 10 0
2 15.3.2020 13:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI TAŞLITARLA SPOR ŞAFAK 76 U-19 B 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR RAMAZAN ALMA Ayakla 25 10 0
2 15.3.2020 13:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI TAŞLITARLA SPOR ŞAFAK 76 U-19 B 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR RAMAZAN ALMA Ayakla 28 10 0
2 15.3.2020 13:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI TAŞLITARLA SPOR ŞAFAK 76 U-19 B 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR KORAY YILMAZ Penaltı 33 10 0
2 15.3.2020 13:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI TAŞLITARLA SPOR ŞAFAK 76 U-19 B 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR MEDED SELAHATTİN KUL Ayakla 59 10 0
2 15.3.2020 13:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI TAŞLITARLA SPOR ŞAFAK 76 U-19 B 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR BARIŞ ESER Ayakla 63 10 0
2 15.3.2020 13:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI TAŞLITARLA SPOR ŞAFAK 76 U-19 B 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR ERGİN BÜYÜKVARDAR Ayakla 79 10 0
2 15.3.2020 13:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI TAŞLITARLA SPOR ŞAFAK 76 U-19 B 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR EYÜPCAN TEPELİ Ayakla 84 10 0
2 15.3.2020 13:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI TAŞLITARLA SPOR ŞAFAK 76 U-19 B 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR RAMAZAN ALMA Ayakla 86 10 0
2 15.3.2020 13:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BEYCİLERSPOR SELİMPAŞA U-19 B 2.GRUP BEYCİLERSPOR YUNUS ÇOBAN Ayakla 5 5 1
2 15.3.2020 13:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BEYCİLERSPOR SELİMPAŞA U-19 B 2.GRUP BEYCİLERSPOR SERHAT KUŞ Ayakla 10 5 1
2 15.3.2020 13:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BEYCİLERSPOR SELİMPAŞA U-19 B 2.GRUP BEYCİLERSPOR RUŞEN ALİ DEMİR Ayakla 27 5 1
2 15.3.2020 13:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BEYCİLERSPOR SELİMPAŞA U-19 B 2.GRUP BEYCİLERSPOR RUŞEN ALİ DEMİR Ayakla 36 5 1
2 15.3.2020 13:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BEYCİLERSPOR SELİMPAŞA U-19 B 2.GRUP BEYCİLERSPOR RUŞEN ALİ DEMİR Ayakla 46 5 1
2 15.3.2020 13:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BEYCİLERSPOR SELİMPAŞA U-19 B 2.GRUP SELİMPAŞA TUNAHAN SEZER Ayakla 81 5 1
2 15.3.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U-19 B 4.GRUP BAĞCILAR GÜNEŞLİ EREN CAN AYDIN Ayakla 19 3 1
2 15.3.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U-19 B 4.GRUP GÜNGÖREN DOĞUŞ İSHAK ALP KOÇOĞLU Kendi Kalesine 49 3 1
2 15.3.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U-19 B 4.GRUP BAĞCILAR GÜNEŞLİ FERHAT CANKI Ayakla 76 3 1
2 15.3.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U-19 B 4.GRUP GÜNGÖREN DOĞUŞ MUHAMMET ÖMER ÖZDEMİR Ayakla 82 3 1
2 15.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ ESENKENT GENÇLİK U-19 B 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ HASAN ALPER Ayakla 18 5 0
2 15.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ ESENKENT GENÇLİK U-19 B 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ HASAN ALPER Ayakla 57 5 0
2 15.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ ESENKENT GENÇLİK U-19 B 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ HASAN ALPER Ayakla 68 5 0
2 15.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ ESENKENT GENÇLİK U-19 B 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ HASAN ALPER Ayakla 75 5 0
2 15.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ ESENKENT GENÇLİK U-19 B 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ MUHAMMET AKİF SARIKAYA Ayakla 83 5 0
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR BERAT YILMAZ Kafayla 3 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR ÖZGÜR YİĞİT Ayakla 9 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP ZEYTİNBURNU 1953 HAMİ KOBYA Penaltı 24 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR İLYAS CESUR Ayakla 34 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR FATİH CON Ayakla 36 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR HALİS DEMİR Ayakla 39 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR BERAT YILMAZ Ayakla 40 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR İLYAS CESUR Ayakla 46 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR BERAT YILMAZ Ayakla 49 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR İLYAS CESUR Ayakla 56 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP ZEYTİNBURNU 1953 HAMİ KOBYA Ayakla 57 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR HALİS DEMİR Ayakla 61 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR BERAT YILMAZ Ayakla 65 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR EMRE ONUR ÇETİNKAYA Ayakla 66 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR İLYAS CESUR Ayakla 67 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR EMİR ÖZKAN Ayakla 68 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1953 CEVİZLİSPOR U-19 B 14.GRUP CEVİZLİSPOR BERAT YILMAZ Ayakla 70 yarıda kaldı
2 15.3.2020 13:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR ÖZ Y.SELİM U-19 B 4.GRUP ÖZ Y.SELİM UĞUR EKİN Penaltı 59 1 1
2 15.3.2020 13:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR ÖZ Y.SELİM U-19 B 4.GRUP S.KARTALSPOR SEMİH IŞIK Kafayla 66 1 1
2 15.3.2020 14:00 KARACAKÖY SAHASI KARACAKÖY BLD. ANADOLU ESENYURT SPOR U-19 B 2.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR SAMET YILMAZ Ayakla 78 0 2
2 15.3.2020 14:00 KARACAKÖY SAHASI KARACAKÖY BLD. ANADOLU ESENYURT SPOR U-19 B 2.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR OSMAN SATILMIŞ Kafayla 87 0 2
2 15.3.2020 14:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI YENİSAHRA FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-19 B 24.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR MELİH COMART Ayakla 14 2 4
2 15.3.2020 14:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI YENİSAHRA FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-19 B 24.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR ALİ OSMAN AKPINAR Ayakla 41 2 4
2 15.3.2020 14:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI YENİSAHRA FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-19 B 24.GRUP YENİSAHRA ARİF KAAN ATEŞ Ayakla 75 2 4
2 15.3.2020 14:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI YENİSAHRA FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-19 B 24.GRUP YENİSAHRA YİĞİTCAN DEMİR Ayakla 79 2 4
2 15.3.2020 14:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI YENİSAHRA FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-19 B 24.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR ALİ OSMAN AKPINAR Ayakla 80 2 4
2 15.3.2020 14:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI YENİSAHRA FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-19 B 24.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR ALİ OSMAN AKPINAR Ayakla 85 2 4
2 15.3.2020 14:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ KADIRGA U-19 B 16.GRUP KEMERBURGAZ MUHAMMET EMİN ÇELİK Ayakla 63 1 0
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY ONURCAN GÜZEL Ayakla 15 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY HAKAN ERGÜL Ayakla 24 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY HAKAN ERGÜL Ayakla 28 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY HAKAN ERGÜL Ayakla 39 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY ONURCAN GÜZEL Ayakla 48 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY MEHMET ŞAHİNOĞLU Ayakla 52 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY HAKAN ERGÜL Ayakla 55 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY ONURCAN GÜZEL Ayakla 61 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY HAKAN ERGÜL Ayakla 63 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY MEHMET ŞAHİNOĞLU Ayakla 69 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY MEHMET ŞAHİNOĞLU Ayakla 75 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY HAKAN ERGÜL Ayakla 81 0 13
2 15.3.2020 15:00 HADIMKÖY SAHASI ISPARTAKULE SPOR SEFAKÖY U-19 B 12.GRUP SEFAKÖY ÖMER ÇOBAN Ayakla 85 0 13
2 15.3.2020 15:00 HALKALI ETAP STADI ÖZ YARIMBURGAZ T.TAYFUN U-19 B 6.GRUP ÖZ YARIMBURGAZ SİNAN ASLAN Penaltı 72 1 2
2 15.3.2020 15:00 HALKALI ETAP STADI ÖZ YARIMBURGAZ T.TAYFUN U-19 B 6.GRUP T.TAYFUN UMUTCAN ÇAĞAN Ayakla 90 1 2
2 15.3.2020 15:00 HALKALI ETAP STADI ÖZ YARIMBURGAZ T.TAYFUN U-19 B 6.GRUP T.TAYFUN ROHAT KAP Ayakla 92 1 2
2 15.3.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Y.GÜNEŞSPOR İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-19 B 4.GRUP Y.GÜNEŞSPOR BURHAN AKDEMİR Ayakla 5 1 2
2 15.3.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Y.GÜNEŞSPOR İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-19 B 4.GRUP İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ YAKUP TRAŞÇI Ayakla 53 1 2
2 15.3.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Y.GÜNEŞSPOR İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-19 B 4.GRUP İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ FIRAT ÖZCAN Ayakla 69 1 2
2 15.3.2020 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI YEŞİLPINAR İSTANBUL ESENLER TOKAT U-19 B 12.GRUP YEŞİLPINAR GÖKHAN ALBAYRAKTAR Ayakla 2 3 1
2 15.3.2020 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI YEŞİLPINAR İSTANBUL ESENLER TOKAT U-19 B 12.GRUP YEŞİLPINAR YUSUF ZAHİT MENEKŞE Ayakla 4 3 1
2 15.3.2020 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI YEŞİLPINAR İSTANBUL ESENLER TOKAT U-19 B 12.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT HAKKI EKİCİ Ayakla 45 3 1
2 15.3.2020 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI YEŞİLPINAR İSTANBUL ESENLER TOKAT U-19 B 12.GRUP YEŞİLPINAR BEKİR GÜRBÜZ Ayakla 90 3 1
2 15.3.2020 15:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ YAYLA MAHMUTBEY U-19 B 14.GRUP ŞİŞLİ YAYLA BARAN ÇELİKSU Ayakla 9 3 3
2 15.3.2020 15:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ YAYLA MAHMUTBEY U-19 B 14.GRUP MAHMUTBEY TAHA EMİR YILDIRIM Penaltı 66 3 3
2 15.3.2020 15:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ YAYLA MAHMUTBEY U-19 B 14.GRUP ŞİŞLİ YAYLA TOLGA CAN ŞEN Ayakla 76 3 3
2 15.3.2020 15:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ YAYLA MAHMUTBEY U-19 B 14.GRUP ŞİŞLİ YAYLA SEZER YASİN YEL Ayakla 79 3 3
2 15.3.2020 15:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ YAYLA MAHMUTBEY U-19 B 14.GRUP ŞİŞLİ YAYLA MEHMET ÇAĞRI GÖKTEPE Kendi Kalesine 83 3 3
2 15.3.2020 15:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ YAYLA MAHMUTBEY U-19 B 14.GRUP MAHMUTBEY YUSUF BURULDAY Ayakla 90 3 3
2 15.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR ÜSKÜDAR İCADİYE U-19 B 22.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR TAHA SERDAN Ayakla 3 9 0
2 15.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR ÜSKÜDAR İCADİYE U-19 B 22.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR DOĞUKAN ÖZTÜRK Kafayla 9 9 0
2 15.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR ÜSKÜDAR İCADİYE U-19 B 22.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR TAHA SERDAN Ayakla 34 9 0
2 15.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR ÜSKÜDAR İCADİYE U-19 B 22.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR DOĞUKAN ÖZTÜRK Ayakla 38 9 0
2 15.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR ÜSKÜDAR İCADİYE U-19 B 22.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR MUHAMMED FURKAN FETVACI Ayakla 40 9 0
2 15.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR ÜSKÜDAR İCADİYE U-19 B 22.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR EMRE ATEŞ Ayakla 60 9 0
2 15.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR ÜSKÜDAR İCADİYE U-19 B 22.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR ERCAN ARZUMAN Ayakla 66 9 0
2 15.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR ÜSKÜDAR İCADİYE U-19 B 22.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR ERCAN ARZUMAN Ayakla 69 9 0
2 15.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR ÜSKÜDAR İCADİYE U-19 B 22.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR YİĞİT TUHAN Ayakla 70 9 0
2 15.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR YELDEĞİRMENİ U-19 B 20.GRUP KEMAHSPOR ESAT OLĞAÇ Ayakla 9 8 2
2 15.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR YELDEĞİRMENİ U-19 B 20.GRUP KEMAHSPOR EYÜP BAHADIR ŞANAL Ayakla 21 8 2
2 15.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR YELDEĞİRMENİ U-19 B 20.GRUP KEMAHSPOR NAZMİ YUSUF PEHLİVAN Ayakla 23 8 2
2 15.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR YELDEĞİRMENİ U-19 B 20.GRUP KEMAHSPOR ESAT OLĞAÇ Kafayla 35 8 2
2 15.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR YELDEĞİRMENİ U-19 B 20.GRUP KEMAHSPOR ESAT OLĞAÇ Ayakla 55 8 2
2 15.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR YELDEĞİRMENİ U-19 B 20.GRUP KEMAHSPOR GÜNGÖR GÖRKEM ÖZTÜRK Ayakla 58 8 2
2 15.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR YELDEĞİRMENİ U-19 B 20.GRUP YELDEĞİRMENİ ALPEREN HAMZA YÜKSEL Ayakla 59 8 2
2 15.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR YELDEĞİRMENİ U-19 B 20.GRUP KEMAHSPOR ESAT OLĞAÇ Ayakla 66 8 2
2 15.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR YELDEĞİRMENİ U-19 B 20.GRUP YELDEĞİRMENİ MUHAMMED PAPO Ayakla 71 8 2
2 15.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR YELDEĞİRMENİ U-19 B 20.GRUP KEMAHSPOR ESAT OLĞAÇ Ayakla 79 8 2
2 15.3.2020 16:00 ÇAKMAK SAHASI ÖZATAŞEHİR İÇERENKÖY İ.Y. U-19 B 23.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. YUSUF HASKIRIŞ Ayakla 14 0 3
2 15.3.2020 16:00 ÇAKMAK SAHASI ÖZATAŞEHİR İÇERENKÖY İ.Y. U-19 B 23.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. İSMAİL BERK KURT Ayakla 19 0 3
2 15.3.2020 16:00 ÇAKMAK SAHASI ÖZATAŞEHİR İÇERENKÖY İ.Y. U-19 B 23.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. İSMAİL BERK KURT Ayakla 87 0 3
2 15.3.2020 16:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI ÜMRANİYE HEKİMBAŞI ÜSKÜDAR SALACAK U-19 B 20.GRUP ÜSKÜDAR SALACAK MERT BATIN KADOĞLU Ayakla 17 2 1
2 15.3.2020 16:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI ÜMRANİYE HEKİMBAŞI ÜSKÜDAR SALACAK U-19 B 20.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI ENES BOZ Ayakla 20 2 1
2 15.3.2020 16:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI ÜMRANİYE HEKİMBAŞI ÜSKÜDAR SALACAK U-19 B 20.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI MEHMET POLAT Ayakla 80 2 1
2 15.3.2020 16:00 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI ATALAR FENERYOLU U-19 B 22.GRUP FENERYOLU ABDULMUTALİP ERTÜRK Ayakla 35 0 3
2 15.3.2020 16:00 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI ATALAR FENERYOLU U-19 B 22.GRUP FENERYOLU ABDULMUTALİP ERTÜRK Ayakla 43 0 3
2 15.3.2020 16:00 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI ATALAR FENERYOLU U-19 B 22.GRUP FENERYOLU ABDULMUTALİP ERTÜRK Ayakla 67 0 3
2 15.3.2020 16:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU GİRNE GENÇLİK ATLAS SPOR U-19 B 20.GRUP ATLAS SPOR MAHMUT KARADENİZ Ayakla 26 0 5
2 15.3.2020 16:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU GİRNE GENÇLİK ATLAS SPOR U-19 B 20.GRUP ATLAS SPOR HİKMET SAYGILI Ayakla 55 0 5
2 15.3.2020 16:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU GİRNE GENÇLİK ATLAS SPOR U-19 B 20.GRUP ATLAS SPOR ABDULHEKİM KOÇ Ayakla 75 0 5
2 15.3.2020 16:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU GİRNE GENÇLİK ATLAS SPOR U-19 B 20.GRUP ATLAS SPOR SERHAT BOZDAĞ Ayakla 80 0 5
2 15.3.2020 16:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU GİRNE GENÇLİK ATLAS SPOR U-19 B 20.GRUP ATLAS SPOR SERHAT BOZDAĞ Ayakla 90 0 5
2 15.3.2020 16:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA ANADOLU SPOR KOZYATAĞI U-19 B 24.GRUP TUZLA ANADOLU SPOR SERHAT HAMZA GÜRCEMAL Ayakla 25 1 0
2 15.3.2020 16:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İNCİRLİSPOR SULTANŞEHİR SPOR U-19 B 10.GRUP İNCİRLİSPOR KUTLUHAN BOSUGUY Ayakla 33 4 2
2 15.3.2020 16:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İNCİRLİSPOR SULTANŞEHİR SPOR U-19 B 10.GRUP İNCİRLİSPOR SERGEN ACAR Ayakla 63 4 2
2 15.3.2020 16:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İNCİRLİSPOR SULTANŞEHİR SPOR U-19 B 10.GRUP SULTANŞEHİR SPOR KUTAY BIYIKLIOĞLU Ayakla 80 4 2
2 15.3.2020 16:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İNCİRLİSPOR SULTANŞEHİR SPOR U-19 B 10.GRUP İNCİRLİSPOR ÜMİTCAN YÜREKLİ Ayakla 89 4 2
2 15.3.2020 16:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İNCİRLİSPOR SULTANŞEHİR SPOR U-19 B 10.GRUP İNCİRLİSPOR ÜMİTCAN YÜREKLİ Ayakla 90 4 2
2 15.3.2020 16:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İNCİRLİSPOR SULTANŞEHİR SPOR U-19 B 10.GRUP SULTANŞEHİR SPOR YASİN BOSTANCI Ayakla 92 4 2
2 15.3.2020 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI DAVUTPAŞA ZEYTİNBURNU ZAFER U-19 B 18.GRUP DAVUTPAŞA OĞULCAN ESKİCİ Penaltı 20 1 2
2 15.3.2020 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI DAVUTPAŞA ZEYTİNBURNU ZAFER U-19 B 18.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER BERKECAN KESİCİ Ayakla 41 1 2
2 15.3.2020 17:00 FATİH MİMARSİNAN STADI DAVUTPAŞA ZEYTİNBURNU ZAFER U-19 B 18.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER ŞAHİN ÜLGER Ayakla 88 1 2
2 15.3.2020 17:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR R.KAVAĞI U-19 B 8.GRUP R.KAVAĞI MEHMET CAN ŞÜLEKOĞLU Kafayla 29 1 2
2 15.3.2020 17:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR R.KAVAĞI U-19 B 8.GRUP GÜZELHİSAR YUSUF DAĞDAGÜL Ayakla 90 1 2
2 15.3.2020 17:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR R.KAVAĞI U-19 B 8.GRUP R.KAVAĞI ÖMER EMİR AKGÜL Kafayla 93 1 2