Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
11 14.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA İSTANBUL TRABZON U-19 A 9.GRUP KOCAMUSTAFAPAŞA İBRAHİM KARAAHMETOĞLU Kafayla 65 1 0
11 14.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI GALATA A.PARSELLER U-19 A 11.GRUP A.PARSELLER ENSAR YAMAN Ayakla 8 0 7
11 14.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI GALATA A.PARSELLER U-19 A 11.GRUP A.PARSELLER ALİ EMRE YILDIRIM Ayakla 25 0 7
11 14.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI GALATA A.PARSELLER U-19 A 11.GRUP A.PARSELLER RESÜL SEVEN Ayakla 38 0 7
11 14.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI GALATA A.PARSELLER U-19 A 11.GRUP A.PARSELLER RESÜL SEVEN Ayakla 47 0 7
11 14.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI GALATA A.PARSELLER U-19 A 11.GRUP A.PARSELLER ENES KAYCI Ayakla 63 0 7
11 14.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI GALATA A.PARSELLER U-19 A 11.GRUP A.PARSELLER FUAT SEVİŞ Ayakla 85 0 7
11 14.3.2020 10:45 BEYOĞLU STADI GALATA A.PARSELLER U-19 A 11.GRUP A.PARSELLER RESÜL SEVEN Ayakla 86 0 7
11 14.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR BEZİRGANBAHÇE U-19 A 17.GRUP HAMİDİYESPOR EMİRHAN KARA Ayakla 49 3 0
11 14.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR BEZİRGANBAHÇE U-19 A 17.GRUP HAMİDİYESPOR ABDURRAHMAN YILDIZ Ayakla 72 3 0
11 14.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR BEZİRGANBAHÇE U-19 A 17.GRUP HAMİDİYESPOR EMRE TORTUMLU Ayakla 82 3 0
11 14.3.2020 12:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ALİBEYSPOR MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U-19 A 1.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA İSMETCAN BELLİ Ayakla 25 4 3
11 14.3.2020 12:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ALİBEYSPOR MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U-19 A 1.GRUP ALİBEYSPOR MUHAMMET TEKEŞ Ayakla 51 4 3
11 14.3.2020 12:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ALİBEYSPOR MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U-19 A 1.GRUP ALİBEYSPOR GÖKDENİZ PEKDEMİR Ayakla 58 4 3
11 14.3.2020 12:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ALİBEYSPOR MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U-19 A 1.GRUP ALİBEYSPOR MUHAMMET TEKEŞ Ayakla 60 4 3
11 14.3.2020 12:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ALİBEYSPOR MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U-19 A 1.GRUP ALİBEYSPOR MERT ASLAN Ayakla 73 4 3
11 14.3.2020 12:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ALİBEYSPOR MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U-19 A 1.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA İSMETCAN BELLİ Ayakla 75 4 3
11 14.3.2020 12:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ALİBEYSPOR MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U-19 A 1.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA İSMETCAN BELLİ Ayakla 90 4 3
11 14.3.2020 12:30 BEYKOZ STADI BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. YAMANSPOR U-19 A 20.GRUP BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. HASAN KERİM YILDIZ Ayakla 28 3 1
11 14.3.2020 12:30 BEYKOZ STADI BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. YAMANSPOR U-19 A 20.GRUP YAMANSPOR EREN KÜÇÜKÇELİK Ayakla 29 3 1
11 14.3.2020 12:30 BEYKOZ STADI BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. YAMANSPOR U-19 A 20.GRUP BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. CAN YALÇIN ÖZDEMİR Penaltı 80 3 1
11 14.3.2020 12:30 BEYKOZ STADI BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. YAMANSPOR U-19 A 20.GRUP BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. FURKAN AKSOY Ayakla 92 3 1
11 14.3.2020 12:30 FERİKÖY STADI FERİKÖY ÇIKSALIN SPOR U-19 A 9.GRUP FERİKÖY ÖMER ÖĞER Ayakla 4 4 0
11 14.3.2020 12:30 FERİKÖY STADI FERİKÖY ÇIKSALIN SPOR U-19 A 9.GRUP FERİKÖY MERT GAYIP Ayakla 9 4 0
11 14.3.2020 12:30 FERİKÖY STADI FERİKÖY ÇIKSALIN SPOR U-19 A 9.GRUP FERİKÖY FURKAN ARABACI Ayakla 56 4 0
11 14.3.2020 12:30 FERİKÖY STADI FERİKÖY ÇIKSALIN SPOR U-19 A 9.GRUP FERİKÖY YUNUS EMRE MERAL Ayakla 83 4 0
11 14.3.2020 12:30 PAŞABAHÇE STADI GÜMÜŞSUYU KAYNARCASPOR U-19 A 19.GRUP GÜMÜŞSUYU TİMURHAN KILIÇ Ayakla 71 2 0
11 14.3.2020 12:30 PAŞABAHÇE STADI GÜMÜŞSUYU KAYNARCASPOR U-19 A 19.GRUP GÜMÜŞSUYU TUNAHAN NAZLI Ayakla 81 2 0
11 14.3.2020 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI ALTINOVA İSTANBUL SİNOP U-19 A 5.GRUP ALTINOVA TAYLAN DİYAR ÇİÇEK Ayakla 4 yarıda kaldı
11 14.3.2020 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI ALTINOVA İSTANBUL SİNOP U-19 A 5.GRUP ALTINOVA TAYLAN DİYAR ÇİÇEK Ayakla 14 yarıda kaldı
11 14.3.2020 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI ALTINOVA İSTANBUL SİNOP U-19 A 5.GRUP ALTINOVA TAYLAN DİYAR ÇİÇEK Ayakla 32 yarıda kaldı
11 14.3.2020 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI ALTINOVA İSTANBUL SİNOP U-19 A 5.GRUP ALTINOVA UĞUR ERAY EDİZDAĞ Ayakla 36 yarıda kaldı
11 14.3.2020 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI ALTINOVA İSTANBUL SİNOP U-19 A 5.GRUP ALTINOVA TAYLAN DİYAR ÇİÇEK Ayakla 40 yarıda kaldı
11 14.3.2020 13:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI ALTINOVA İSTANBUL SİNOP U-19 A 5.GRUP ALTINOVA TAYLAN DİYAR ÇİÇEK Ayakla 42 yarıda kaldı
11 14.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE BLD. SİLİVRİSPOR U-19 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. BERKANT AKSU Ayakla 6 4 2
11 14.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE BLD. SİLİVRİSPOR U-19 A 1.GRUP SİLİVRİSPOR EMRE AYDIN Ayakla 13 4 2
11 14.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE BLD. SİLİVRİSPOR U-19 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. MUHAMMED BİLAL TONBAZ Kafayla 29 4 2
11 14.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE BLD. SİLİVRİSPOR U-19 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. ÖMER FURKAN ÖZER Ayakla 31 4 2
11 14.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE BLD. SİLİVRİSPOR U-19 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. MUHAMMET ONUR SEYHAN Ayakla 70 4 2
11 14.3.2020 13:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE BLD. SİLİVRİSPOR U-19 A 1.GRUP SİLİVRİSPOR EMRE AYDIN Ayakla 89 4 2
11 14.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI HALKALI TAŞTEPE İSTANBUL GÜMÜŞHANE U-19 A 15.GRUP HALKALI TAŞTEPE EMRE KOCA Ayakla 3 3 0
11 14.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI HALKALI TAŞTEPE İSTANBUL GÜMÜŞHANE U-19 A 15.GRUP HALKALI TAŞTEPE BERDAN KARAYİLAN Ayakla 23 3 0
11 14.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI HALKALI TAŞTEPE İSTANBUL GÜMÜŞHANE U-19 A 15.GRUP HALKALI TAŞTEPE HARUN DENİZ Ayakla 68 3 0
11 14.3.2020 13:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR SÖĞÜTLÜÇEŞME U-19 A 7.GRUP BAKIRKÖYSPOR TURAN EREN KAPLAN Ayakla 20 3 0
11 14.3.2020 13:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR SÖĞÜTLÜÇEŞME U-19 A 7.GRUP BAKIRKÖYSPOR BUĞRA YİĞİT DOĞAN Ayakla 71 3 0
11 14.3.2020 13:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR SÖĞÜTLÜÇEŞME U-19 A 7.GRUP BAKIRKÖYSPOR VEDAT ENES KORUCU Ayakla 90 3 0
11 14.3.2020 13:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI HAVATAŞ SPOR OKMEYDANI FETİH U-19 A 11.GRUP OKMEYDANI FETİH ALİ GİLERNETÇİ Ayakla 41 0 3
11 14.3.2020 13:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI HAVATAŞ SPOR OKMEYDANI FETİH U-19 A 11.GRUP OKMEYDANI FETİH EREN AYDIN Ayakla 84 0 3
11 14.3.2020 13:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI HAVATAŞ SPOR OKMEYDANI FETİH U-19 A 11.GRUP OKMEYDANI FETİH ALİ GİLERNETÇİ Ayakla 90 0 3
11 14.3.2020 13:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KÜÇÜKYALI YELKEN ÇENGELKÖY U-19 A 21.GRUP ÇENGELKÖY ALPEREN SEL Kendi Kalesine 63 1 0
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP GÜNGÖRENSPOR MEHMET ÇETİNKAYA Ayakla 7 4 7
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP GÜNGÖRENSPOR EREN GÜNGÖRMEZ Ayakla 13 4 7
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP GÜNGÖRENSPOR YUSUF ŞAHİN Penaltı 15 4 7
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP GÜNGÖRENSPOR EREN ÇİFTÇİ Ayakla 22 4 7
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP GÜNGÖRENSPOR YUSUF ŞAHİN Ayakla 28 4 7
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP KUŞTEPE SPOR KERİM BULUT MARAŞ Ayakla 32 4 7
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP KUŞTEPE SPOR BEYTULLAH TÜRKYILMAZ Ayakla 37 4 7
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP KUŞTEPE SPOR EREN YAMAN Ayakla 55 4 7
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP GÜNGÖRENSPOR ALİ CAN GÜNAYDIN Ayakla 65 4 7
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP KUŞTEPE SPOR YUNUS BIRMAN Penaltı 70 4 7
11 14.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI KUŞTEPE SPOR GÜNGÖRENSPOR U-19 A 13.GRUP GÜNGÖRENSPOR BERAT EFE ŞENGÜL Ayakla 92 4 7
11 14.3.2020 14:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT İSTANBUL BAFRA U-19 A 5.GRUP İSTANBUL BAFRA KEREM SİVRİ Kafayla 4 yarıda kaldı
11 14.3.2020 14:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT İSTANBUL BAFRA U-19 A 5.GRUP İSTANBUL BAFRA ÖMER FARUK BOSTANCI Ayakla 10 yarıda kaldı
11 14.3.2020 14:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT İSTANBUL BAFRA U-19 A 5.GRUP İSTANBUL BAFRA FURKAN ÇAKIR Ayakla 11 yarıda kaldı
11 14.3.2020 14:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT İSTANBUL BAFRA U-19 A 5.GRUP İSTANBUL BAFRA EMRE PEHLİVANLAR Penaltı 28 yarıda kaldı
11 14.3.2020 14:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT İSTANBUL BAFRA U-19 A 5.GRUP İSTANBUL BAFRA FURKAN AYHAN Ayakla 40 yarıda kaldı
11 14.3.2020 14:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT İSTANBUL BAFRA U-19 A 5.GRUP İSTANBUL BAFRA YUSUF EMRE CESUR Ayakla 47 yarıda kaldı
11 14.3.2020 14:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT İSTANBUL BAFRA U-19 A 5.GRUP İSTANBUL BAFRA EMRE PEHLİVANLAR Ayakla 53 yarıda kaldı
11 14.3.2020 14:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT İSTANBUL BAFRA U-19 A 5.GRUP İSTANBUL BAFRA FURKAN AYHAN Ayakla 56 yarıda kaldı
11 14.3.2020 14:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT İSTANBUL BAFRA U-19 A 5.GRUP İSTANBUL BAFRA EMRE PEHLİVANLAR Ayakla 58 yarıda kaldı
11 14.3.2020 14:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ MURADİYE IRMAKSPOR U-19 A 11.GRUP IRMAKSPOR SAMET BÜYÜK Ayakla 46 0 1
11 14.3.2020 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YENİ ORTABAYIR U-19 A 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. HARUN YETKİ Ayakla 5 9 1
11 14.3.2020 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YENİ ORTABAYIR U-19 A 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. RAHİM PASLI Ayakla 14 9 1
11 14.3.2020 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YENİ ORTABAYIR U-19 A 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. KAMİL BOZKURT GÜLEN Ayakla 23 9 1
11 14.3.2020 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YENİ ORTABAYIR U-19 A 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. TAYLAN GÜR Ayakla 44 9 1
11 14.3.2020 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YENİ ORTABAYIR U-19 A 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. KAMİL BOZKURT GÜLEN Ayakla 55 9 1
11 14.3.2020 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YENİ ORTABAYIR U-19 A 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. HARUN YETKİ Ayakla 57 9 1
11 14.3.2020 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YENİ ORTABAYIR U-19 A 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YUSUF ÇEVİK Ayakla 64 9 1
11 14.3.2020 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YENİ ORTABAYIR U-19 A 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YUSUF ÇEVİK Ayakla 76 9 1
11 14.3.2020 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YENİ ORTABAYIR U-19 A 7.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. KAMİL BOZKURT GÜLEN Ayakla 85 9 1
11 14.3.2020 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YENİ ORTABAYIR U-19 A 7.GRUP YENİ ORTABAYIR EFEBERK OYAN Ayakla 90 9 1
11 14.3.2020 15:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. YENİBOSNA U-19 A 13.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. HASAN GÖRKEM SEVER Ayakla 86 1 0
11 14.3.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI EROĞLUSPOR BATI TRAKYA U-19 A 7.GRUP BATI TRAKYA MUSTAFA FURKAN TUNCAR Ayakla 6 0 1
11 14.3.2020 15:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI ALBAYRAK BAYRAMPAŞA DEMİR U-19 A 3.GRUP ALBAYRAK MURAT ŞAHİN Ayakla 46 1 0
11 14.3.2020 15:00 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME FERAHSPOR U-19 A 21.GRUP FERAHSPOR YUNUS EMRE DOĞAN Ayakla 24 3 2
11 14.3.2020 15:00 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME FERAHSPOR U-19 A 21.GRUP ORTAÇEŞME TAHA EMRE ELMALI Ayakla 33 3 2
11 14.3.2020 15:00 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME FERAHSPOR U-19 A 21.GRUP FERAHSPOR ADEM CANKARA Ayakla 44 3 2
11 14.3.2020 15:00 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME FERAHSPOR U-19 A 21.GRUP ORTAÇEŞME TAHA EMRE ELMALI Ayakla 70 3 2
11 14.3.2020 15:00 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME FERAHSPOR U-19 A 21.GRUP ORTAÇEŞME ENES KİRMAN Ayakla 81 3 2
11 14.3.2020 15:00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI SELİMİYE U-19 A 19.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI ERAY YILMAZ Ayakla 13 3 2
11 14.3.2020 15:00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI SELİMİYE U-19 A 19.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI ERAY YILMAZ Ayakla 20 3 2
11 14.3.2020 15:00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI SELİMİYE U-19 A 19.GRUP SELİMİYE EMİRHAN ÇAKIROĞLU Ayakla 78 3 2
11 14.3.2020 15:00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI SELİMİYE U-19 A 19.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI ERAY YILMAZ Ayakla 84 3 2
11 14.3.2020 15:00 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI SELİMİYE U-19 A 19.GRUP SELİMİYE ÖMER KARAHAN Penaltı 92 3 2
11 14.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI DAĞYENİCE ESENYURT U-19 A 1.GRUP ESENYURT NUMAN DOĞAN Ayakla 35 2 1
11 14.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI DAĞYENİCE ESENYURT U-19 A 1.GRUP DAĞYENİCE SELİM AYDIN Ayakla 63 2 1
11 14.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI DAĞYENİCE ESENYURT U-19 A 1.GRUP DAĞYENİCE DİYAR KOÇARSLAN Ayakla 90 2 1
11 14.3.2020 15:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI KARAAĞAÇ ESENYURT ACARSPOR U-19 A 1.GRUP ESENYURT ACARSPOR MEHMET ALTİN Ayakla 11 1 1
11 14.3.2020 15:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI KARAAĞAÇ ESENYURT ACARSPOR U-19 A 1.GRUP KARAAĞAÇ KADİR BUĞDAYCI Ayakla 90 1 1
11 14.3.2020 15:00 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-19 A 19.GRUP DOLAYOBA ERAY DOĞAN AKSOY Ayakla 5 4 5
11 14.3.2020 15:00 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-19 A 19.GRUP İDEALTEPESPOR YUSUF YUMAKLI Penaltı 24 4 5
11 14.3.2020 15:00 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-19 A 19.GRUP DOLAYOBA BERKE AVCI Ayakla 57 4 5
11 14.3.2020 15:00 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-19 A 19.GRUP İDEALTEPESPOR MEHMETALİ KOÇAK Ayakla 69 4 5
11 14.3.2020 15:00 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-19 A 19.GRUP DOLAYOBA MURAT KABİL AYDIN Ayakla 76 4 5
11 14.3.2020 15:00 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-19 A 19.GRUP İDEALTEPESPOR FETİ ARDA DALAK Ayakla 81 4 5
11 14.3.2020 15:00 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-19 A 19.GRUP İDEALTEPESPOR FETİ ARDA DALAK Ayakla 84 4 5
11 14.3.2020 15:00 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-19 A 19.GRUP DOLAYOBA ALİ KADEM ÖZ Ayakla 88 4 5
11 14.3.2020 15:00 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-19 A 19.GRUP İDEALTEPESPOR TEVFİK EMRE ULUSAN Ayakla 90 4 5
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA NECİP OZAN BABACAN Ayakla 19 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA ONUR İSKENDER Ayakla 27 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA NECİP OZAN BABACAN Ayakla 32 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA NECİP OZAN BABACAN Ayakla 41 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA OĞUZ ŞERİF GÜNAYDIN Ayakla 43 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA ONUR İSKENDER Ayakla 52 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA OĞUZ ŞERİF GÜNAYDIN Ayakla 59 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA SERGEN PASTIRMA Ayakla 60 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA ŞÜKRÜ MUHAMMET DEMİR Ayakla 63 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA NECİP OZAN BABACAN Ayakla 69 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP SİİRT İST.Y.SELİM GÖKDENİZ BARAN Ayakla 70 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA ŞÜKRÜ MUHAMMET DEMİR Ayakla 73 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA EYÜPCAN ÇEKEN Ayakla 75 13 1
11 14.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA SİİRT İST.Y.SELİM U-19 A 9.GRUP REŞİTPAŞA ONUR İSKENDER Ayakla 84 13 1
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP BOLLUCASPOR VEDAT KABAN Ayakla 6 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP BOLLUCASPOR ARİF IŞIK Ayakla 21 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP YEŞİLILGAZ MURAT METE Penaltı 27 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP YEŞİLILGAZ HALİL ULAŞ KENAR Ayakla 33 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP YEŞİLILGAZ EMİRHAN KAYA Kafayla 39 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP YEŞİLILGAZ ÖMER FARUK ERGEZGİN Ayakla 52 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP YEŞİLILGAZ HALİL ULAŞ KENAR Ayakla 65 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP YEŞİLILGAZ HALİL ULAŞ KENAR Kafayla 75 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP YEŞİLILGAZ HALİL ULAŞ KENAR Ayakla 79 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP BOLLUCASPOR KENAN KURT Ayakla 82 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP YEŞİLILGAZ KAAN KARADAYI Ayakla 85 9 3
11 14.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI YEŞİLILGAZ BOLLUCASPOR U-19 A 9.GRUP YEŞİLILGAZ KEREM DERVİŞ KARTAL Ayakla 88 9 3
11 14.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ŞAFAKSPOR U-19 A 3.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. AYDIN YILMAZ Ayakla 16 4 3
11 14.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ŞAFAKSPOR U-19 A 3.GRUP ŞAFAKSPOR YUNUS EMRE KUMARBAY Ayakla 19 4 3
11 14.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ŞAFAKSPOR U-19 A 3.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. FERİT KAYA Ayakla 21 4 3
11 14.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ŞAFAKSPOR U-19 A 3.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. AYDIN YILMAZ Ayakla 25 4 3
11 14.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ŞAFAKSPOR U-19 A 3.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. YUSUF EMRE ERDEM Penaltı 58 4 3
11 14.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ŞAFAKSPOR U-19 A 3.GRUP ŞAFAKSPOR EMRE ZENGİN Ayakla 64 4 3
11 14.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ŞAFAKSPOR U-19 A 3.GRUP ŞAFAKSPOR MEHMET AYHAN SAKA Ayakla 66 4 3
11 14.3.2020 15:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI İSTANBUL KAYAŞEHİR VEFASPOR U-19 A 3.GRUP VEFASPOR OĞUZHAN UZUNOĞLU Ayakla 6 0 3
11 14.3.2020 15:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI İSTANBUL KAYAŞEHİR VEFASPOR U-19 A 3.GRUP VEFASPOR ÖMER ENSAR BAYKAL Kafayla 19 0 3
11 14.3.2020 15:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI İSTANBUL KAYAŞEHİR VEFASPOR U-19 A 3.GRUP VEFASPOR OĞUZHAN UZUNOĞLU Ayakla 54 0 3
11 14.3.2020 16:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK TRABZON 1453 SPOR U-19 A 13.GRUP TRABZON 1453 SPOR TOLGA SIBIÇ Ayakla 28 3 1
11 14.3.2020 16:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK TRABZON 1453 SPOR U-19 A 13.GRUP İSTANBUL BULANCAK BİLAL KESKİN Ayakla 29 3 1
11 14.3.2020 16:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK TRABZON 1453 SPOR U-19 A 13.GRUP İSTANBUL BULANCAK SALİH SERT Kafayla 34 3 1
11 14.3.2020 16:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK TRABZON 1453 SPOR U-19 A 13.GRUP İSTANBUL BULANCAK ENES TATLIGÜL Ayakla 45 3 1
11 14.3.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI RAMİ TUNA SPOR U-19 A 3.GRUP RAMİ YUSUF ZİYA KIRHAN Ayakla 52 2 0
11 14.3.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI RAMİ TUNA SPOR U-19 A 3.GRUP RAMİ YUSUF ZİYA KIRHAN Ayakla 69 2 0
11 14.3.2020 18:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI İSTANBUL GÜNGÖREN ATEŞTUĞLA SPOR U-19 A 15.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN EMİRHAN AYKUT Ayakla 35 4 0
11 14.3.2020 18:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI İSTANBUL GÜNGÖREN ATEŞTUĞLA SPOR U-19 A 15.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN UĞUR ÖDEMİŞ Ayakla 74 4 0
11 14.3.2020 18:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI İSTANBUL GÜNGÖREN ATEŞTUĞLA SPOR U-19 A 15.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN UĞUR ÖDEMİŞ Ayakla 88 4 0
11 14.3.2020 18:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI İSTANBUL GÜNGÖREN ATEŞTUĞLA SPOR U-19 A 15.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN UĞUR ÖDEMİŞ Ayakla 89 4 0
11 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR SPOR SÜTLÜCESPOR U-19 A 6.GRUP SÜTLÜCESPOR DELİL ÖZKAPLAN Kendi Kalesine 21 5 1
11 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR SPOR SÜTLÜCESPOR U-19 A 6.GRUP SÜTLÜCESPOR YUNUS EMRE DEMİRCİOĞLU Kafayla 30 5 1
11 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR SPOR SÜTLÜCESPOR U-19 A 6.GRUP BAĞCILAR SPOR İRFAN KIYAK Ayakla 32 5 1
11 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR SPOR SÜTLÜCESPOR U-19 A 6.GRUP BAĞCILAR SPOR EREN BİLİCİ Ayakla 56 5 1
11 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR SPOR SÜTLÜCESPOR U-19 A 6.GRUP BAĞCILAR SPOR HASAN YILMAZ Ayakla 75 5 1
11 15.3.2020 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR SPOR SÜTLÜCESPOR U-19 A 6.GRUP BAĞCILAR SPOR TAHA YASİN DELEN Kafayla 77 5 1
11 15.3.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR BELEDİYE TEPEBAĞ KÜLTÜR U-19 A 14.GRUP AVCILAR BELEDİYE MURAT BİÇAK Ayakla 3 2 1
11 15.3.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR BELEDİYE TEPEBAĞ KÜLTÜR U-19 A 14.GRUP AVCILAR BELEDİYE YUNUS EREN AKSU Ayakla 85 2 1
11 15.3.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR BELEDİYE TEPEBAĞ KÜLTÜR U-19 A 14.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR MUSTAFA CAN ŞİMŞEK Ayakla 93 2 1
11 15.3.2020 10:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI KURTKÖYSPOR SANCAKTEPE U-19 A 20.GRUP SANCAKTEPE EMRE AY Ayakla 16 1 7
11 15.3.2020 10:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI KURTKÖYSPOR SANCAKTEPE U-19 A 20.GRUP SANCAKTEPE EMRE AY Ayakla 19 1 7
11 15.3.2020 10:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI KURTKÖYSPOR SANCAKTEPE U-19 A 20.GRUP SANCAKTEPE İBRAHİM DURMUŞ Ayakla 49 1 7
11 15.3.2020 10:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI KURTKÖYSPOR SANCAKTEPE U-19 A 20.GRUP SANCAKTEPE EMRE AY Ayakla 56 1 7
11 15.3.2020 10:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI KURTKÖYSPOR SANCAKTEPE U-19 A 20.GRUP KURTKÖYSPOR FURKAN ERGEN Ayakla 71 1 7
11 15.3.2020 10:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI KURTKÖYSPOR SANCAKTEPE U-19 A 20.GRUP SANCAKTEPE ERAY HAYDAROĞLU Ayakla 79 1 7
11 15.3.2020 10:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI KURTKÖYSPOR SANCAKTEPE U-19 A 20.GRUP SANCAKTEPE BATUHAN ÖZMA Ayakla 85 1 7
11 15.3.2020 10:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI KURTKÖYSPOR SANCAKTEPE U-19 A 20.GRUP SANCAKTEPE EMRE AY Ayakla 90 1 7
11 15.3.2020 10:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U-19 A 2.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ EREN ÇELİK Penaltı 16 2 1
11 15.3.2020 10:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U-19 A 2.GRUP YENİKÖYSPOR MERT PALABIYIK Ayakla 83 2 1
11 15.3.2020 10:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U-19 A 2.GRUP YENİKÖYSPOR BURAK DEMİRCİ Ayakla 89 2 1
11 15.3.2020 10:45 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF ZARA EKİNLİ U-19 A 6.GRUP ZARA EKİNLİ EFE ULUAĞ Ayakla 8 3 1
11 15.3.2020 10:45 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF ZARA EKİNLİ U-19 A 6.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF CENK EROĞLU Ayakla 23 3 1
11 15.3.2020 10:45 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF ZARA EKİNLİ U-19 A 6.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF CENK EROĞLU Ayakla 50 3 1
11 15.3.2020 10:45 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF ZARA EKİNLİ U-19 A 6.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BEDİRHAN AVCİ Ayakla 70 3 1
11 15.3.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDARSPOR ŞEHZADEBAŞI U-19 A 12.GRUP ŞEHZADEBAŞI EMİRHAN DEDE Ayakla 8 4 3
11 15.3.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDARSPOR ŞEHZADEBAŞI U-19 A 12.GRUP ŞEHZADEBAŞI AHMET KEREM MEMİOĞLU Ayakla 12 4 3
11 15.3.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDARSPOR ŞEHZADEBAŞI U-19 A 12.GRUP ŞEHZADEBAŞI EMİRHAN DEDE Ayakla 24 4 3
11 15.3.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDARSPOR ŞEHZADEBAŞI U-19 A 12.GRUP HAZNEDARSPOR CÜNEYT SEKENDÜR Kafayla 41 4 3
11 15.3.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDARSPOR ŞEHZADEBAŞI U-19 A 12.GRUP HAZNEDARSPOR YUSUF CAN BAL Ayakla 44 4 3
11 15.3.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDARSPOR ŞEHZADEBAŞI U-19 A 12.GRUP HAZNEDARSPOR ENES SARIOĞLU Kafayla 83 4 3
11 15.3.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDARSPOR ŞEHZADEBAŞI U-19 A 12.GRUP HAZNEDARSPOR YUSUF CAN BAL Ayakla 89 4 3
11 15.3.2020 11:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ ÖZALİBEYKÖY U-19 A 10.GRUP GAZİ MAHALLESİ YUNUS AKAR Ayakla 44 5 0
11 15.3.2020 11:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ ÖZALİBEYKÖY U-19 A 10.GRUP GAZİ MAHALLESİ HACI TÜRKAN Ayakla 57 5 0
11 15.3.2020 11:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ ÖZALİBEYKÖY U-19 A 10.GRUP GAZİ MAHALLESİ RECEP KARAHAN KARA Ayakla 70 5 0
11 15.3.2020 11:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ ÖZALİBEYKÖY U-19 A 10.GRUP GAZİ MAHALLESİ RECEP KARAHAN KARA Ayakla 85 5 0
11 15.3.2020 11:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ ÖZALİBEYKÖY U-19 A 10.GRUP GAZİ MAHALLESİ CEM KAAN GÜNGÖR Kafayla 90 5 0
11 15.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ORTAKÖY ŞİRİNTEPE U-19 A 8.GRUP ŞİRİNTEPE UMUT SAYAR Ayakla 47 1 2
11 15.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ORTAKÖY ŞİRİNTEPE U-19 A 8.GRUP ŞİRİNTEPE OĞUZKAAN YILDIZ Kafayla 67 1 2
11 15.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ORTAKÖY ŞİRİNTEPE U-19 A 8.GRUP ORTAKÖY SİNAN KUNKUT Ayakla 90 1 2
11 15.3.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-19 A 8.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE ONUR TOPAL Ayakla 10 5 1
11 15.3.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-19 A 8.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE YASİN EMRE ÇETİN Ayakla 28 5 1
11 15.3.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-19 A 8.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE YASİN EMRE ÇETİN Ayakla 30 5 1
11 15.3.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-19 A 8.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. UĞUR ŞİMŞEK Ayakla 48 5 1
11 15.3.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-19 A 8.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE DOĞUKAN ÖZTÜRK Penaltı 55 5 1
11 15.3.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-19 A 8.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE ONUR TOPAL Ayakla 84 5 1
11 15.3.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI SEYRANTEPE OF ESENLER U-19 A 6.GRUP ESENLER HÜSEYİN SARIOSMANOĞLU Ayakla 52 3 1
11 15.3.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI SEYRANTEPE OF ESENLER U-19 A 6.GRUP SEYRANTEPE OF SERKAN KILIÇ Kafayla 65 3 1
11 15.3.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI SEYRANTEPE OF ESENLER U-19 A 6.GRUP SEYRANTEPE OF SEMİH BÜYÜKKESKİN Kafayla 85 3 1
11 15.3.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI SEYRANTEPE OF ESENLER U-19 A 6.GRUP SEYRANTEPE OF KAMİL FİDAN Ayakla 90 3 1
11 15.3.2020 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAŞAKŞEHİR KARTAL U-19 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR EMİRHAN BAYRAKAL Ayakla 10 6 2
11 15.3.2020 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAŞAKŞEHİR KARTAL U-19 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR EMİRHAN BAYRAKAL Ayakla 37 6 2
11 15.3.2020 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAŞAKŞEHİR KARTAL U-19 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR MUHAMMET MİRAÇ AKIN Ayakla 55 6 2
11 15.3.2020 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAŞAKŞEHİR KARTAL U-19 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR ABDULKADİR DALGIRAN Ayakla 60 6 2
11 15.3.2020 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAŞAKŞEHİR KARTAL U-19 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR SERHAT SERBEST Ayakla 61 6 2
11 15.3.2020 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAŞAKŞEHİR KARTAL U-19 A 4.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL ALİ SİNA OKÇU Ayakla 62 6 2
11 15.3.2020 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAŞAKŞEHİR KARTAL U-19 A 4.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL MUHAMMED TOPCU Ayakla 65 6 2
11 15.3.2020 13:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞASPOR BAŞAKŞEHİR KARTAL U-19 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR EMİRHAN BAYRAKAL Ayakla 90 6 2
11 15.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI İSTANBUL KASTAMONU BAYRAMPAŞA TEKNİK U-19 A 12.GRUP BAYRAMPAŞA TEKNİK ENES BOZKURT Ayakla 15 0 3
11 15.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI İSTANBUL KASTAMONU BAYRAMPAŞA TEKNİK U-19 A 12.GRUP BAYRAMPAŞA TEKNİK İSMAİL DEMİR Ayakla 27 0 3
11 15.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI İSTANBUL KASTAMONU BAYRAMPAŞA TEKNİK U-19 A 12.GRUP BAYRAMPAŞA TEKNİK YUSUF TAŞ Ayakla 90 0 3
11 15.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA İSTANBUL DEMİR U-19 A 12.GRUP KANARYA ÖMER KOÇAK Penaltı 3 6 1
11 15.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA İSTANBUL DEMİR U-19 A 12.GRUP KANARYA AKİF BERKAY ARIK Ayakla 46 6 1
11 15.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA İSTANBUL DEMİR U-19 A 12.GRUP KANARYA ALİ EMRE DAŞLIÇAY Ayakla 51 6 1
11 15.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA İSTANBUL DEMİR U-19 A 12.GRUP KANARYA AKİF BERKAY ARIK Ayakla 57 6 1
11 15.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA İSTANBUL DEMİR U-19 A 12.GRUP KANARYA ÖMER KOÇAK Ayakla 60 6 1
11 15.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA İSTANBUL DEMİR U-19 A 12.GRUP İSTANBUL DEMİR EMİRHAN ŞAHİN Penaltı 64 6 1
11 15.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA İSTANBUL DEMİR U-19 A 12.GRUP KANARYA AKİF BERKAY ARIK Ayakla 85 6 1
11 15.3.2020 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL ARTVİN SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK U-19 A 8.GRUP İSTANBUL ARTVİN EYÜP SÜHA GANER Ayakla 10 3 4
11 15.3.2020 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL ARTVİN SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK U-19 A 8.GRUP İSTANBUL ARTVİN EMRE PAMUK Ayakla 23 3 4
11 15.3.2020 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL ARTVİN SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK U-19 A 8.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK HÜSEYİN AKTAŞ Kafayla 32 3 4
11 15.3.2020 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL ARTVİN SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK U-19 A 8.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK ATA BERKAY ELMAS Ayakla 55 3 4
11 15.3.2020 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL ARTVİN SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK U-19 A 8.GRUP İSTANBUL ARTVİN EMRE PAMUK Ayakla 60 3 4
11 15.3.2020 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL ARTVİN SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK U-19 A 8.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK UĞURCAN TAŞDEMİR Ayakla 65 3 4
11 15.3.2020 13:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI İSTANBUL ARTVİN SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK U-19 A 8.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK UĞURCAN TAŞDEMİR Ayakla 78 3 4
11 15.3.2020 13:00 İFA SAHASI ŞİRİNEVLER AVCILAR GENÇLİK (AFA) U-19 A 10.GRUP ŞİRİNEVLER METİN EKİN Ayakla 39 4 1
11 15.3.2020 13:00 İFA SAHASI ŞİRİNEVLER AVCILAR GENÇLİK (AFA) U-19 A 10.GRUP ŞİRİNEVLER METİN EKİN Ayakla 49 4 1
11 15.3.2020 13:00 İFA SAHASI ŞİRİNEVLER AVCILAR GENÇLİK (AFA) U-19 A 10.GRUP AVCILAR GENÇLİK (AFA) MUSTAFA ŞABAN ATEŞ Penaltı 53 4 1
11 15.3.2020 13:00 İFA SAHASI ŞİRİNEVLER AVCILAR GENÇLİK (AFA) U-19 A 10.GRUP ŞİRİNEVLER SEDAT SERVİ Ayakla 77 4 1
11 15.3.2020 13:00 İFA SAHASI ŞİRİNEVLER AVCILAR GENÇLİK (AFA) U-19 A 10.GRUP ŞİRİNEVLER SEDAT SERVİ Ayakla 86 4 1
11 15.3.2020 13:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GÜNEŞTEPESPOR DAMLASPOR U-19 A 2.GRUP DAMLASPOR BERKAY GEÇGİN Ayakla 12 0 5
11 15.3.2020 13:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GÜNEŞTEPESPOR DAMLASPOR U-19 A 2.GRUP DAMLASPOR ARİF CANTÜRK Kafayla 20 0 5
11 15.3.2020 13:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GÜNEŞTEPESPOR DAMLASPOR U-19 A 2.GRUP DAMLASPOR ARİF CANTÜRK Kafayla 27 0 5
11 15.3.2020 13:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GÜNEŞTEPESPOR DAMLASPOR U-19 A 2.GRUP DAMLASPOR YUSUF SERDAR ASOĞLU Ayakla 84 0 5
11 15.3.2020 13:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GÜNEŞTEPESPOR DAMLASPOR U-19 A 2.GRUP DAMLASPOR MUHAMMET EMİN GÜLTEKİN Ayakla 90 0 5
11 15.3.2020 14:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U-19 A 20.GRUP ÇAKMAKSPOR DOĞUKAN ÇEPNİ Ayakla 10 3 1
11 15.3.2020 14:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U-19 A 20.GRUP ÇAKMAKSPOR NURULLAH ACAR Ayakla 14 3 1
11 15.3.2020 14:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U-19 A 20.GRUP ÇAKMAKSPOR DOĞUKAN ÇEPNİ Ayakla 62 3 1
11 15.3.2020 14:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U-19 A 20.GRUP ATAŞEHİRGÜCÜ TAHA TAŞKANOĞLU Ayakla 64 3 1
11 15.3.2020 14:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI FETİH KELKİT KARTAL ÇAVUŞOĞLU U-19 A 16.GRUP KARTAL ÇAVUŞOĞLU ALİ MERAL Ayakla 8 1 2
11 15.3.2020 14:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI FETİH KELKİT KARTAL ÇAVUŞOĞLU U-19 A 16.GRUP FETİH KELKİT SUAT SABAH Ayakla 71 1 2
11 15.3.2020 14:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI FETİH KELKİT KARTAL ÇAVUŞOĞLU U-19 A 16.GRUP KARTAL ÇAVUŞOĞLU ABDULCELİL AYDINLIK Kafayla 84 1 2
11 15.3.2020 14:00 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI KARTALSPOR KAVACIK U-19 A 21.GRUP KAVACIK ERTUĞRUL DİLMAÇ Penaltı 62 0 1
11 15.3.2020 14:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI SANCAKTEPE ZİGANA U-19 A 18.GRUP SANCAKTEPE ZİGANA OĞUZHAN DEVECİ Ayakla 43 1 1
11 15.3.2020 14:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI SANCAKTEPE ZİGANA U-19 A 18.GRUP ÇEKMEKÖY ÇARŞI FURKAN YİĞİT Ayakla 70 1 1
11 15.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR BULVARSPOR U-19 A 20.GRUP BULVARSPOR ABDULLAH BAYYİĞİT Ayakla 33 1 4
11 15.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR BULVARSPOR U-19 A 20.GRUP BULVARSPOR MEHMET ALİ AKIN Ayakla 48 1 4
11 15.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR BULVARSPOR U-19 A 20.GRUP ACIBADEM ÜSKÜDAR EMİRHAN YILGIN Ayakla 77 1 4
11 15.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR BULVARSPOR U-19 A 20.GRUP BULVARSPOR BERKAY BAŞ Ayakla 87 1 4
11 15.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR BULVARSPOR U-19 A 20.GRUP BULVARSPOR BERKAY BAŞ Ayakla 90 1 4
11 15.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI ÇELİKTEPE İKİTELLİ U-19 A 10.GRUP İKİTELLİ BERKAY SAYIN Ayakla 55 5 1
11 15.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI ÇELİKTEPE İKİTELLİ U-19 A 10.GRUP ÇELİKTEPE ALPER ERTÜRK Penaltı 61 5 1
11 15.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI ÇELİKTEPE İKİTELLİ U-19 A 10.GRUP ÇELİKTEPE AHMET TUĞRA YILMAZ Ayakla 68 5 1
11 15.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI ÇELİKTEPE İKİTELLİ U-19 A 10.GRUP ÇELİKTEPE YİĞİT TEMUR Kafayla 72 5 1
11 15.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI ÇELİKTEPE İKİTELLİ U-19 A 10.GRUP ÇELİKTEPE MURAT ARIN Ayakla 88 5 1
11 15.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. SEYRANTEPE STADI ÇELİKTEPE İKİTELLİ U-19 A 10.GRUP ÇELİKTEPE ALPER ERTÜRK Ayakla 90 5 1
11 15.3.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA MERTER EYÜP ÇIRÇIR İMAR U-19 A 6.GRUP MERTER MERTCAN KARTAL Ayakla 13 8 1
11 15.3.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA MERTER EYÜP ÇIRÇIR İMAR U-19 A 6.GRUP MERTER HASAN YÜKSEKYOL Ayakla 18 8 1
11 15.3.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA MERTER EYÜP ÇIRÇIR İMAR U-19 A 6.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR ENİS SEMİH SÜZER Ayakla 30 8 1
11 15.3.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA MERTER EYÜP ÇIRÇIR İMAR U-19 A 6.GRUP MERTER MERTCAN KARTAL Ayakla 40 8 1
11 15.3.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA MERTER EYÜP ÇIRÇIR İMAR U-19 A 6.GRUP MERTER KEREM USTA Ayakla 59 8 1
11 15.3.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA MERTER EYÜP ÇIRÇIR İMAR U-19 A 6.GRUP MERTER KEREM USTA Ayakla 70 8 1
11 15.3.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA MERTER EYÜP ÇIRÇIR İMAR U-19 A 6.GRUP MERTER OĞUZ TURAN Ayakla 75 8 1
11 15.3.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA MERTER EYÜP ÇIRÇIR İMAR U-19 A 6.GRUP MERTER MERTCAN KARTAL Ayakla 82 8 1
11 15.3.2020 14:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA MERTER EYÜP ÇIRÇIR İMAR U-19 A 6.GRUP MERTER KEREM USTA Ayakla 90 8 1
11 15.3.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ 1907 A.Ç.ÇEŞME U-19 A 10.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME İHSANCAN TANRIVERDİ Ayakla 23 1 5
11 15.3.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ 1907 A.Ç.ÇEŞME U-19 A 10.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ METEHAN GÖREL Kafayla 34 1 5
11 15.3.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ 1907 A.Ç.ÇEŞME U-19 A 10.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME MUHAMMET EMİN TAŞKIRAN Ayakla 48 1 5
11 15.3.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ 1907 A.Ç.ÇEŞME U-19 A 10.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME MUHAMMET EMİN TAŞKIRAN Ayakla 67 1 5
11 15.3.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ 1907 A.Ç.ÇEŞME U-19 A 10.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME EMİRCAN ÇELEBİ Ayakla 74 1 5
11 15.3.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ 1907 A.Ç.ÇEŞME U-19 A 10.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME MUHAMMET EMİN TAŞKIRAN Ayakla 90 1 5
11 15.3.2020 15:00 BEYLERBEYİ 75 STADI BEYLERBEYİSPOR PENDİK ESENYALI U-19 A 18.GRUP PENDİK ESENYALI AHMET BAŞ Ayakla 22 2 1
11 15.3.2020 15:00 BEYLERBEYİ 75 STADI BEYLERBEYİSPOR PENDİK ESENYALI U-19 A 18.GRUP BEYLERBEYİSPOR HÜSEYİN GÜRSU Ayakla 26 2 1
11 15.3.2020 15:00 BEYLERBEYİ 75 STADI BEYLERBEYİSPOR PENDİK ESENYALI U-19 A 18.GRUP BEYLERBEYİSPOR UFUK ARI Ayakla 83 2 1
11 15.3.2020 15:00 BEYKOZ STADI ÇUBUKLU DUDULLU U-19 A 19.GRUP DUDULLU ABDULKADİR AÇAR Ayakla 5 3 1
11 15.3.2020 15:00 BEYKOZ STADI ÇUBUKLU DUDULLU U-19 A 19.GRUP ÇUBUKLU ONUR GÜNDOĞDU Penaltı 7 3 1
11 15.3.2020 15:00 BEYKOZ STADI ÇUBUKLU DUDULLU U-19 A 19.GRUP ÇUBUKLU AZİZ İBRAHİM DEMİR Kafayla 53 3 1
11 15.3.2020 15:00 BEYKOZ STADI ÇUBUKLU DUDULLU U-19 A 19.GRUP DUDULLU EMREHAN OĞUZ Kendi Kalesine 90 3 1
11 15.3.2020 15:00 ŞİLE STADI ŞİLE YILDIZSPOR ATAŞEHİR DOĞUŞ U-19 A 18.GRUP ATAŞEHİR DOĞUŞ ENES BAKAR Ayakla 51 0 1
11 15.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR SULTANGAZİ U-19 A 12.GRUP SULTANGAZİ İLKAN BAKKAL Ayakla 24 1 4
11 15.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR SULTANGAZİ U-19 A 12.GRUP MERKEZEFENDİSPOR RECEP YILMAZ Penaltı 33 1 4
11 15.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR SULTANGAZİ U-19 A 12.GRUP SULTANGAZİ MURAT DAŞDEMİR Penaltı 37 1 4
11 15.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR SULTANGAZİ U-19 A 12.GRUP SULTANGAZİ EMİR BERÇİN Ayakla 60 1 4
11 15.3.2020 15:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR SULTANGAZİ U-19 A 12.GRUP SULTANGAZİ ŞİNASİ SAĞLAM Ayakla 65 1 4
11 15.3.2020 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI KARTALTEPE SULTANMURAT U-19 A 8.GRUP KARTALTEPE GÖKHAN ÇATI Ayakla 41 3 1
11 15.3.2020 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI KARTALTEPE SULTANMURAT U-19 A 8.GRUP KARTALTEPE ALPEREN YAZICILAR Kafayla 56 3 1
11 15.3.2020 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI KARTALTEPE SULTANMURAT U-19 A 8.GRUP SULTANMURAT EMİRCAN VARDAR Ayakla 62 3 1
11 15.3.2020 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI KARTALTEPE SULTANMURAT U-19 A 8.GRUP KARTALTEPE BUĞRA SABAY Ayakla 81 3 1
11 15.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY ÖRNEKTEPE U-19 A 2.GRUP MECİDİYEKÖY FURKAN GÜLTEKİN Kafayla 4 5 2
11 15.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY ÖRNEKTEPE U-19 A 2.GRUP MECİDİYEKÖY ALİ EREN ELVAN Ayakla 6 5 2
11 15.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY ÖRNEKTEPE U-19 A 2.GRUP ÖRNEKTEPE BATUHAN DEMİRBAŞ Ayakla 12 5 2
11 15.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY ÖRNEKTEPE U-19 A 2.GRUP MECİDİYEKÖY BEDİRHAN AKIN Ayakla 24 5 2
11 15.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY ÖRNEKTEPE U-19 A 2.GRUP MECİDİYEKÖY BEDİRHAN AKIN Ayakla 34 5 2
11 15.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY ÖRNEKTEPE U-19 A 2.GRUP ÖRNEKTEPE ABDULKADİR CEYLAN Ayakla 52 5 2
11 15.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY ÖRNEKTEPE U-19 A 2.GRUP MECİDİYEKÖY BEDİRHAN AKIN Ayakla 68 5 2
11 15.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BAĞLARBAŞI CEVİZLİ ANADOLU U-19 A 21.GRUP CEVİZLİ ANADOLU DOĞUKAN GÜNER Ayakla 17 1 1
11 15.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BAĞLARBAŞI CEVİZLİ ANADOLU U-19 A 21.GRUP BAĞLARBAŞI EMİRCAN KÜÇÜKDOĞAN Kafayla 44 1 1
11 15.3.2020 16:30 ALİBEYKÖY STADI ALİBEYKÖYSPOR OSMANİYE İSTİKLAL U-19 A 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR SİNAN CAN TATAROĞLU Ayakla 21 4 0
11 15.3.2020 16:30 ALİBEYKÖY STADI ALİBEYKÖYSPOR OSMANİYE İSTİKLAL U-19 A 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR BEKBOL TANHAN Ayakla 58 4 0
11 15.3.2020 16:30 ALİBEYKÖY STADI ALİBEYKÖYSPOR OSMANİYE İSTİKLAL U-19 A 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR ÖMER KARACA Ayakla 85 4 0
11 15.3.2020 16:30 ALİBEYKÖY STADI ALİBEYKÖYSPOR OSMANİYE İSTİKLAL U-19 A 4.GRUP ALİBEYKÖYSPOR CAN ACAR Ayakla 87 4 0
11 15.3.2020 17:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR İFA U-19 A 14.GRUP İFA DEVİN CAN GÜLER Ayakla 11 5 5
11 15.3.2020 17:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR İFA U-19 A 14.GRUP İFA DOĞUKAN BORAK Ayakla 21 5 5
11 15.3.2020 17:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR İFA U-19 A 14.GRUP SEKBANLAR SPOR FUAT TOPAL Penaltı 28 5 5
11 15.3.2020 17:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR İFA U-19 A 14.GRUP SEKBANLAR SPOR FUAT TOPAL Ayakla 45 5 5
11 15.3.2020 17:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR İFA U-19 A 14.GRUP İFA DOĞUKAN BORAK Ayakla 47 5 5
11 15.3.2020 17:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR İFA U-19 A 14.GRUP SEKBANLAR SPOR FUAT TOPAL Ayakla 62 5 5
11 15.3.2020 17:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR İFA U-19 A 14.GRUP İFA EREN KURU Ayakla 67 5 5
11 15.3.2020 17:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR İFA U-19 A 14.GRUP İFA EREN KURU Kendi Kalesine 75 5 5
11 15.3.2020 17:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR İFA U-19 A 14.GRUP SEKBANLAR SPOR FUAT TOPAL Ayakla 90 5 5
11 15.3.2020 17:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR İFA U-19 A 14.GRUP İFA DOĞUKAN BORAK Ayakla 90 5 5
11 15.3.2020 18:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY YAHYA KEMAL U-19 A 4.GRUP THY YUSUF İSLAM AKSOY Kafayla 30 3 0
11 15.3.2020 18:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY YAHYA KEMAL U-19 A 4.GRUP THY MUHAMMET ENES ÖZTÜRK Ayakla 55 3 0
11 15.3.2020 18:00 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY YAHYA KEMAL U-19 A 4.GRUP THY MUHAMMET ENES ÖZTÜRK Ayakla 57 3 0