Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
14 22.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA M.KEMALPAŞA U17 B 7.GRUP M.KEMALPAŞA MERT KARAKAYA Ayakla 4 3 4
14 22.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA M.KEMALPAŞA U17 B 7.GRUP M.KEMALPAŞA ENİS ARKAN Ayakla 9 3 4
14 22.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA M.KEMALPAŞA U17 B 7.GRUP M.KEMALPAŞA ENİS ARKAN Ayakla 15 3 4
14 22.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA M.KEMALPAŞA U17 B 7.GRUP AVCILAR GÜMÜŞPALA MUHAMMET MERT KÖSE Penaltı 18 3 4
14 22.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA M.KEMALPAŞA U17 B 7.GRUP M.KEMALPAŞA FARUK AKGÜN Ayakla 25 3 4
14 22.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA M.KEMALPAŞA U17 B 7.GRUP AVCILAR GÜMÜŞPALA ÖMER TİMUR Ayakla 29 3 4
14 22.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA M.KEMALPAŞA U17 B 7.GRUP AVCILAR GÜMÜŞPALA CANER ÖZTÜRK Ayakla 38 3 4
14 22.2.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ YILDIRIMBOSNA U17 B 5.GRUP YILDIRIMBOSNA SAMET KAYA Ayakla 10 1 3
14 22.2.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ YILDIRIMBOSNA U17 B 5.GRUP YILDIRIMBOSNA BATUHAN TUNÇ BALCI Ayakla 54 1 3
14 22.2.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ YILDIRIMBOSNA U17 B 5.GRUP YILDIRIMBOSNA KAAN TÜRKKAN Ayakla 60 1 3
14 22.2.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ YILDIRIMBOSNA U17 B 5.GRUP GÜNYAMAÇ OMID GHARAHYAZI Ayakla 77 1 3
14 22.2.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI NURTEPE SPOR ATAKENT 2015 U17 B 13.GRUP NURTEPE SPOR ORÇUN TEKİN Ayakla 3 1 5
14 22.2.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI NURTEPE SPOR ATAKENT 2015 U17 B 13.GRUP ATAKENT 2015 ENES İHSAN TEMEL Ayakla 46 1 5
14 22.2.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI NURTEPE SPOR ATAKENT 2015 U17 B 13.GRUP ATAKENT 2015 SALİH ÖZ Ayakla 48 1 5
14 22.2.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI NURTEPE SPOR ATAKENT 2015 U17 B 13.GRUP ATAKENT 2015 MUHAMMED CAN TARHAN Ayakla 73 1 5
14 22.2.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI NURTEPE SPOR ATAKENT 2015 U17 B 13.GRUP ATAKENT 2015 MUHAMMED CAN TARHAN Ayakla 75 1 5
14 22.2.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI NURTEPE SPOR ATAKENT 2015 U17 B 13.GRUP ATAKENT 2015 ÖMER TURSUN Ayakla 77 1 5
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR MUSA SELVİTOPU Ayakla 13 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR YUSUF BOZ Ayakla 20 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR TUNCAY KARADEMİR Ayakla 22 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR MUSA SELVİTOPU Ayakla 29 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR MUSA SELVİTOPU Ayakla 31 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR NURULLAH ÜNLÜ Ayakla 47 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR YUSUF BOZ Ayakla 52 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR SEYFULLAH TAYIN Ayakla 54 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR SAMET ÇAKTI Ayakla 59 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR SEYFULLAH TAYIN Ayakla 62 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR SAMET ÇAKTI Kafayla 68 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP MURATPAŞASPOR SEMİH ÇAKTI Ayakla 75 12 1
14 22.2.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI MURATPAŞASPOR YENİUFUK U17 B 11.GRUP YENİUFUK EFE ŞİMŞEK Ayakla 76 12 1
14 22.2.2020 09:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE ÇIKSALIN SPOR U17 B 9.GRUP ÇIKSALIN SPOR OZAN SAĞANAK Ayakla 12 0 1
14 22.2.2020 10:30 NAMIK SEVİK STADI ALTINYILDIZ AVCILAR CİHANGİR U17 B 11.GRUP AVCILAR CİHANGİR GÖKDENİZ KAYA Ayakla 2 0 3
14 22.2.2020 10:30 NAMIK SEVİK STADI ALTINYILDIZ AVCILAR CİHANGİR U17 B 11.GRUP AVCILAR CİHANGİR UMUT ÇULHA Ayakla 22 0 3
14 22.2.2020 10:30 NAMIK SEVİK STADI ALTINYILDIZ AVCILAR CİHANGİR U17 B 11.GRUP AVCILAR CİHANGİR MURAT HALLI Ayakla 51 0 3
14 22.2.2020 10:45 BEYOĞLU STADI EMİREFENDİ NESLİŞAHSPOR U17 B 15.GRUP NESLİŞAHSPOR TALHA BERK IŞIK Ayakla 6 2 2
14 22.2.2020 10:45 BEYOĞLU STADI EMİREFENDİ NESLİŞAHSPOR U17 B 15.GRUP EMİREFENDİ MEHMET HAKAN Ayakla 8 2 2
14 22.2.2020 10:45 BEYOĞLU STADI EMİREFENDİ NESLİŞAHSPOR U17 B 15.GRUP EMİREFENDİ SÜLEYMAN BAŞ BİRER Ayakla 61 2 2
14 22.2.2020 10:45 BEYOĞLU STADI EMİREFENDİ NESLİŞAHSPOR U17 B 15.GRUP NESLİŞAHSPOR SEYİT AHMET ASLANOĞLU Ayakla 65 2 2
14 22.2.2020 10:45 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. PENDİK KAYNARCA U17 B 21.GRUP PENDİK KAYNARCA ABDÜLKADİR SÜREK Ayakla 31 0 1
14 22.2.2020 10:45 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM İSTANBUL TRABZON U17 B 7.GRUP İSTANBUL TRABZON GÜRKAN GÜRSOY Ayakla 10 1 5
14 22.2.2020 10:45 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM İSTANBUL TRABZON U17 B 7.GRUP İSTANBUL TRABZON GÜRKAN GÜRSOY Ayakla 25 1 5
14 22.2.2020 10:45 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM İSTANBUL TRABZON U17 B 7.GRUP SİİRT İST.Y.SELİM GÖKDENİZ BARAN Ayakla 46 1 5
14 22.2.2020 10:45 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM İSTANBUL TRABZON U17 B 7.GRUP İSTANBUL TRABZON MUSTAFA KARABIYIK Ayakla 50 1 5
14 22.2.2020 10:45 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM İSTANBUL TRABZON U17 B 7.GRUP İSTANBUL TRABZON EMİRCAN KAÇMAZ Ayakla 75 1 5
14 22.2.2020 10:45 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM İSTANBUL TRABZON U17 B 7.GRUP İSTANBUL TRABZON SEZER MÜFTÜOĞLU Ayakla 78 1 5
14 22.2.2020 10:45 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ BEZİRGANBAHÇE U17 B 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE ONUR ADIGÜZEL Ayakla 5 0 7
14 22.2.2020 10:45 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ BEZİRGANBAHÇE U17 B 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE BERKANT GÖLEŞ Kafayla 6 0 7
14 22.2.2020 10:45 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ BEZİRGANBAHÇE U17 B 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE EFE BARKIN ZEYBEY Ayakla 10 0 7
14 22.2.2020 10:45 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ BEZİRGANBAHÇE U17 B 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE MUHAMMED EMRE KUYULDAR Ayakla 17 0 7
14 22.2.2020 10:45 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ BEZİRGANBAHÇE U17 B 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE İBRAHİM DİNÇ Ayakla 43 0 7
14 22.2.2020 10:45 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ BEZİRGANBAHÇE U17 B 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE TUNA ÇAVUŞ Ayakla 48 0 7
14 22.2.2020 10:45 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ BEZİRGANBAHÇE U17 B 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE EFE ERTOP Ayakla 53 0 7
14 22.2.2020 11:00 ALEMDAĞ STADYUMU İSTANBUL SİTESPOR ÖZATAŞEHİR U17 B 26.GRUP ÖZATAŞEHİR ERAY ÜSTÜN Ayakla 34 0 3
14 22.2.2020 11:00 ALEMDAĞ STADYUMU İSTANBUL SİTESPOR ÖZATAŞEHİR U17 B 26.GRUP ÖZATAŞEHİR ERAY ÜSTÜN Ayakla 60 0 3
14 22.2.2020 11:00 ALEMDAĞ STADYUMU İSTANBUL SİTESPOR ÖZATAŞEHİR U17 B 26.GRUP ÖZATAŞEHİR EFE HALİT ZOR Ayakla 81 0 3
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR MUSTAFA BERK ARIM Ayakla 6 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP KARTAL ATLAS SPOR TUNAHAN ÜSTÜNEL Kendi Kalesine 8 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR UMUT CAN KARAOĞLU Ayakla 20 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR VATAN SEMİH MIZRAK Ayakla 35 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR VATAN SEMİH MIZRAK Ayakla 40 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR ÜMİT CAN Ayakla 44 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR ÜMİT CAN Ayakla 56 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR SAMET YILMAZ Ayakla 57 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR EREN GÜLTEKİ Ayakla 58 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP KARTAL ATLAS SPOR CİHAT KAYA Ayakla 59 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR MUSTAFA BERK ARIM Ayakla 62 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR METE KARGACI Ayakla 66 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP KARTAL ATLAS SPOR CİHAT KAYA Penaltı 69 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR METE KARGACI Ayakla 71 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR EREN GÜLTEKİ Ayakla 72 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR ERENKÖY ACAR U17 B 19.GRUP ERENKÖY ACAR SELÇUK BAYSAL Ayakla 74 2 14
14 22.2.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU ÇEKMEKÖY ÇARŞI U17 B 19.GRUP İSTANBUL ALTINORDU ALİ KERİM TURAN Ayakla 11 4 1
14 22.2.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU ÇEKMEKÖY ÇARŞI U17 B 19.GRUP İSTANBUL ALTINORDU SERHAT DEMİRAL Ayakla 15 4 1
14 22.2.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU ÇEKMEKÖY ÇARŞI U17 B 19.GRUP İSTANBUL ALTINORDU MEHMET ALİ ÖREN Ayakla 20 4 1
14 22.2.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU ÇEKMEKÖY ÇARŞI U17 B 19.GRUP ÇEKMEKÖY ÇARŞI ALİ ÖMÜR ÇETİNKAYA Ayakla 42 4 1
14 22.2.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU ÇEKMEKÖY ÇARŞI U17 B 19.GRUP İSTANBUL ALTINORDU SERHAT DEMİRAL Penaltı 71 4 1
14 22.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM ESENYURT İNCİRTEPE U17 B 3.GRUP ESENYURT İNCİRTEPE BUĞRA ÖZCAN Penaltı 21 2 2
14 22.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM ESENYURT İNCİRTEPE U17 B 3.GRUP HÜR.EĞİTİM SAMET KAYALI Ayakla 26 2 2
14 22.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM ESENYURT İNCİRTEPE U17 B 3.GRUP ESENYURT İNCİRTEPE CAN GÜLGEN Ayakla 32 2 2
14 22.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM ESENYURT İNCİRTEPE U17 B 3.GRUP HÜR.EĞİTİM UMUTCAN KARAGÖZ Ayakla 70 2 2
14 22.2.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL BAFRA BEYOĞLU YENİÇARŞI U17 B 15.GRUP BEYOĞLU YENİÇARŞI SAMET ESER Ayakla 2 3 5
14 22.2.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL BAFRA BEYOĞLU YENİÇARŞI U17 B 15.GRUP İSTANBUL BAFRA UMUT KONYALIOĞLU Ayakla 10 3 5
14 22.2.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL BAFRA BEYOĞLU YENİÇARŞI U17 B 15.GRUP İSTANBUL BAFRA ALİ EMRE DUMLUPINAR Kafayla 21 3 5
14 22.2.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL BAFRA BEYOĞLU YENİÇARŞI U17 B 15.GRUP BEYOĞLU YENİÇARŞI YUNUS EMRE MAVİGÖK Ayakla 27 3 5
14 22.2.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL BAFRA BEYOĞLU YENİÇARŞI U17 B 15.GRUP İSTANBUL BAFRA KAAN AKTAŞ Kendi Kalesine 31 3 5
14 22.2.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL BAFRA BEYOĞLU YENİÇARŞI U17 B 15.GRUP İSTANBUL BAFRA FURKAN DURSUN YILDIRIM Ayakla 35 3 5
14 22.2.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL BAFRA BEYOĞLU YENİÇARŞI U17 B 15.GRUP BEYOĞLU YENİÇARŞI YUNUS EMRE MAVİGÖK Ayakla 54 3 5
14 22.2.2020 11:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL BAFRA BEYOĞLU YENİÇARŞI U17 B 15.GRUP BEYOĞLU YENİÇARŞI YUNUS EMRE MAVİGÖK Ayakla 72 3 5
14 22.2.2020 12:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KÜÇÜKYALI YELKEN BOSTANCI U17 B 23.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN BERKAY CAN IŞIK Ayakla 8 3 3
14 22.2.2020 12:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KÜÇÜKYALI YELKEN BOSTANCI U17 B 23.GRUP BOSTANCI OĞUZ GÜNEŞ Ayakla 32 3 3
14 22.2.2020 12:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KÜÇÜKYALI YELKEN BOSTANCI U17 B 23.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN SEFA MERT BİLİR Ayakla 33 3 3
14 22.2.2020 12:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KÜÇÜKYALI YELKEN BOSTANCI U17 B 23.GRUP BOSTANCI OĞUZ GÜNEŞ Ayakla 50 3 3
14 22.2.2020 12:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KÜÇÜKYALI YELKEN BOSTANCI U17 B 23.GRUP BOSTANCI MEHMET KAAN DOĞAN Ayakla 57 3 3
14 22.2.2020 12:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KÜÇÜKYALI YELKEN BOSTANCI U17 B 23.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN KAAN ÇOLAK Ayakla 70 3 3
14 22.2.2020 12:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI BAYRAMPAŞA DEMİR GEDİKPAŞA U17 B 11.GRUP BAYRAMPAŞA DEMİR BİLAL BERK GÜNEY Ayakla 43 1 1
14 22.2.2020 12:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI BAYRAMPAŞA DEMİR GEDİKPAŞA U17 B 11.GRUP GEDİKPAŞA FATİH ÇOLAK Ayakla 70 1 1
14 22.2.2020 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI İSTANBUL ÇORUM SPOR U17 B 25.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI MEHMET ZAHİT YILDIZ Ayakla 25 5 0
14 22.2.2020 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI İSTANBUL ÇORUM SPOR U17 B 25.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI MEHMET ZAHİT YILDIZ Ayakla 28 5 0
14 22.2.2020 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI İSTANBUL ÇORUM SPOR U17 B 25.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI MEHMET ZAHİT YILDIZ Ayakla 36 5 0
14 22.2.2020 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI İSTANBUL ÇORUM SPOR U17 B 25.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI BARAN ARSLANHAN Ayakla 47 5 0
14 22.2.2020 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI İSTANBUL ÇORUM SPOR U17 B 25.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI MEHMET ENSAR AZAKLIOĞLU Ayakla 77 5 0
14 22.2.2020 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI RİVA SPOR KEMAHSPOR U17 B 25.GRUP KEMAHSPOR KEMAL YILMAZ Ayakla 53 0 1
14 22.2.2020 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI ALEMDAR ESENTEPE ADIYAMAN U17 B 17.GRUP ESENTEPE ADIYAMAN ENES BÜLBÜL Ayakla 43 0 2
14 22.2.2020 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI ALEMDAR ESENTEPE ADIYAMAN U17 B 17.GRUP ESENTEPE ADIYAMAN MUHAMMED EMİN POYRAZ Ayakla 79 0 2
14 22.2.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK RAMİ U17 B 3.GRUP RAMİ MEHMET ÇAKMAK Ayakla 40 1 5
14 22.2.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK RAMİ U17 B 3.GRUP RAMİ MUHAMMED YİĞİT CANİK Kafayla 47 1 5
14 22.2.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK RAMİ U17 B 3.GRUP RAMİ ONUR ENGİN Ayakla 55 1 5
14 22.2.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK RAMİ U17 B 3.GRUP İSTANBUL BULANCAK BATUHAN KOÇ Ayakla 57 1 5
14 22.2.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK RAMİ U17 B 3.GRUP RAMİ UMUT CAN GÖRGÜLÜER Kafayla 70 1 5
14 22.2.2020 12:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK RAMİ U17 B 3.GRUP RAMİ ONUR ENGİN Ayakla 76 1 5
14 22.2.2020 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR VEFASPOR U17 B 17.GRUP FİLİZSPOR ENES ÜNSALAN Ayakla 17 3 4
14 22.2.2020 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR VEFASPOR U17 B 17.GRUP VEFASPOR TALİP AKKURT Ayakla 18 3 4
14 22.2.2020 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR VEFASPOR U17 B 17.GRUP VEFASPOR EROL EMRE TUNÇKALE Ayakla 25 3 4
14 22.2.2020 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR VEFASPOR U17 B 17.GRUP FİLİZSPOR MEHMET EMİROĞLU Ayakla 42 3 4
14 22.2.2020 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR VEFASPOR U17 B 17.GRUP FİLİZSPOR ENES ÜNSALAN Ayakla 66 3 4
14 22.2.2020 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR VEFASPOR U17 B 17.GRUP VEFASPOR EROL EMRE TUNÇKALE Ayakla 81 3 4
14 22.2.2020 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR VEFASPOR U17 B 17.GRUP VEFASPOR TALİP AKKURT Ayakla 89 3 4
14 22.2.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ŞİŞLİ YAYLA U17 B 3.GRUP AVCILAR 1903 SPOR HASAN EMİRKAN NİBAT Ayakla 18 2 2
14 22.2.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ŞİŞLİ YAYLA U17 B 3.GRUP AVCILAR 1903 SPOR HASAN EMİRKAN NİBAT Ayakla 34 2 2
14 22.2.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ŞİŞLİ YAYLA U17 B 3.GRUP ŞİŞLİ YAYLA BURAK İNAN Ayakla 52 2 2
14 22.2.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR 1903 SPOR ŞİŞLİ YAYLA U17 B 3.GRUP ŞİŞLİ YAYLA MURAT ÇEBİ Ayakla 61 2 2
14 22.2.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U17 B 15.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR DİYAR ÖZDAŞÇI Ayakla 8 5 2
14 22.2.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U17 B 15.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR YASİN KÖSE Ayakla 23 5 2
14 22.2.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U17 B 15.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR MUHAMMED SALİH PALA Ayakla 33 5 2
14 22.2.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U17 B 15.GRUP BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN ABDULLAH YİĞİT DOĞANAY Ayakla 34 5 2
14 22.2.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U17 B 15.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR MUHAMMED SALİH PALA Ayakla 47 5 2
14 22.2.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U17 B 15.GRUP BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN UMUTCAN TAŞ Ayakla 48 5 2
14 22.2.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U17 B 15.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR DİYAR ÖZDAŞÇI Ayakla 77 5 2
14 22.2.2020 13:00 KANARYA SAHASI YENİBOSNA FATİH SULTAN MEHMET U17 B 5.GRUP YENİBOSNA TURAN EMRE ALADAĞ Ayakla 4 3 0
14 22.2.2020 13:00 KANARYA SAHASI YENİBOSNA FATİH SULTAN MEHMET U17 B 5.GRUP YENİBOSNA FURKAN SELCİ Ayakla 29 3 0
14 22.2.2020 13:00 KANARYA SAHASI YENİBOSNA FATİH SULTAN MEHMET U17 B 5.GRUP YENİBOSNA EMİRHAN SUSATAN Ayakla 59 3 0
14 22.2.2020 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA FATİH YAYLA U17 B 9.GRUP REŞİTPAŞA BENAN TOPAL Ayakla 9 8 1
14 22.2.2020 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA FATİH YAYLA U17 B 9.GRUP FATİH YAYLA ÇAĞDAŞ YILMAZ Ayakla 16 8 1
14 22.2.2020 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA FATİH YAYLA U17 B 9.GRUP REŞİTPAŞA EMRE KÜÇÜKEL Ayakla 26 8 1
14 22.2.2020 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA FATİH YAYLA U17 B 9.GRUP REŞİTPAŞA BENAN TOPAL Ayakla 49 8 1
14 22.2.2020 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA FATİH YAYLA U17 B 9.GRUP REŞİTPAŞA ŞÜKRÜ MUHAMMET DEMİR Ayakla 53 8 1
14 22.2.2020 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA FATİH YAYLA U17 B 9.GRUP REŞİTPAŞA SABRİ YAHYA ERDEM Ayakla 55 8 1
14 22.2.2020 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA FATİH YAYLA U17 B 9.GRUP REŞİTPAŞA EYÜPCAN ALPARSLAN Ayakla 61 8 1
14 22.2.2020 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA FATİH YAYLA U17 B 9.GRUP REŞİTPAŞA EYÜPCAN ALPARSLAN Ayakla 75 8 1
14 22.2.2020 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI REŞİTPAŞA FATİH YAYLA U17 B 9.GRUP REŞİTPAŞA TAYLAN AL Ayakla 76 8 1
14 22.2.2020 14:00 ÇAKMAK SAHASI HAYDARPAŞA DEMİR KÜPLÜCE GENÇLİK U17 B 25.GRUP KÜPLÜCE GENÇLİK ABDÜL SAMET TÜRKMEN Kafayla 21 1 1
14 22.2.2020 14:00 ÇAKMAK SAHASI HAYDARPAŞA DEMİR KÜPLÜCE GENÇLİK U17 B 25.GRUP HAYDARPAŞA DEMİR MUHAMMED VEYSEL PORDOĞAN Kafayla 72 1 1
14 22.2.2020 14:30 PAŞABAHÇE STADI GÜMÜŞSUYU FERAHSPOR U17 B 23.GRUP GÜMÜŞSUYU SAMET SÜVARİ Ayakla 16 4 0
14 22.2.2020 14:30 PAŞABAHÇE STADI GÜMÜŞSUYU FERAHSPOR U17 B 23.GRUP GÜMÜŞSUYU MEHMET KEREM YAZGAN Ayakla 40 4 0
14 22.2.2020 14:30 PAŞABAHÇE STADI GÜMÜŞSUYU FERAHSPOR U17 B 23.GRUP GÜMÜŞSUYU İLKAY ALTUN Ayakla 66 4 0
14 22.2.2020 14:30 PAŞABAHÇE STADI GÜMÜŞSUYU FERAHSPOR U17 B 23.GRUP GÜMÜŞSUYU SAMET SÜVARİ Ayakla 74 4 0
14 22.2.2020 14:30 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME ORHANLI SPOR U17 B 21.GRUP ORTAÇEŞME ÖMER FARUK TATAR Kafayla 7 4 0
14 22.2.2020 14:30 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME ORHANLI SPOR U17 B 21.GRUP ORTAÇEŞME SEZGİN VARSAK Ayakla 31 4 0
14 22.2.2020 14:30 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME ORHANLI SPOR U17 B 21.GRUP ORTAÇEŞME ÖMER FARUK TATAR Kafayla 53 4 0
14 22.2.2020 14:30 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME ORHANLI SPOR U17 B 21.GRUP ORTAÇEŞME TALHA ÇEVİK Penaltı 62 4 0
14 22.2.2020 14:30 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE SOĞANLIKSPOR U17 B 19.GRUP ÜMRANİYE KEMERDERE EBRAR ÖMER TAŞ Ayakla 35 2 0
14 22.2.2020 14:30 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE SOĞANLIKSPOR U17 B 19.GRUP ÜMRANİYE KEMERDERE HARUN CAN KARTAL Ayakla 83 2 0
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR FERHAT ALIN Ayakla I0 0 11
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR DOĞAY ÇAKIRCA Kafayla 11 0 11
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR ALİCAN ERGUN Kafayla 16 0 11
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR ALİCAN ERGUN Ayakla 22 0 11
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR DOĞAY ÇAKIRCA Ayakla 28 0 11
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR UMUT CAN ÇOBAN Ayakla 30 0 11
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR ALİCAN ERGUN Ayakla 32 0 11
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR ALTAN BERK ÇİÇEKMEKİK Ayakla 33 0 11
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR DOĞAY ÇAKIRCA Ayakla 42 0 11
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR YUNUS EMRE ATILGAN Ayakla 61 0 11
14 22.2.2020 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM SİLİVRİSPOR U17 B 1.GRUP SİLİVRİSPOR FERHAT ALIN Ayakla 75 0 11
14 22.2.2020 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ÇANTAKÖY BAHÇEŞEHİR SPOR U17 B 1.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR ALI YASSIN Ayakla 35 0 6
14 22.2.2020 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ÇANTAKÖY BAHÇEŞEHİR SPOR U17 B 1.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR MAHSUN SOLMAZ Ayakla 48 0 6
14 22.2.2020 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ÇANTAKÖY BAHÇEŞEHİR SPOR U17 B 1.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR YUSUF ÜLBEKİ Ayakla 55 0 6
14 22.2.2020 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ÇANTAKÖY BAHÇEŞEHİR SPOR U17 B 1.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR MAHSUN SOLMAZ Ayakla 57 0 6
14 22.2.2020 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ÇANTAKÖY BAHÇEŞEHİR SPOR U17 B 1.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR MAHSUN SOLMAZ Kafayla 65 0 6
14 22.2.2020 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI ÇANTAKÖY BAHÇEŞEHİR SPOR U17 B 1.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR MAHSUN SOLMAZ Ayakla 76 0 6
14 22.2.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ CFS BAĞCILAR İSTANBUL SİNOP U17 B 13.GRUP İSTANBUL SİNOP DAVUT ANTLI Ayakla 45 1 2
14 22.2.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ CFS BAĞCILAR İSTANBUL SİNOP U17 B 13.GRUP CFS BAĞCILAR RESUL ÇELİKTEPE Ayakla 66 1 2
14 22.2.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ CFS BAĞCILAR İSTANBUL SİNOP U17 B 13.GRUP İSTANBUL SİNOP DAVUT ANTLI Ayakla 67 1 2
14 22.2.2020 16:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ ANADOLU ÜSKÜDAR U17 B 21.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR SERCAN YILDIZ Ayakla 12 0 5
14 22.2.2020 16:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ ANADOLU ÜSKÜDAR U17 B 21.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR EREN PALABIYIK Penaltı 37 0 5
14 22.2.2020 16:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ ANADOLU ÜSKÜDAR U17 B 21.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR SERCAN YILDIZ Kafayla 46 0 5
14 22.2.2020 16:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ ANADOLU ÜSKÜDAR U17 B 21.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR BERK ÖVÜNÇ Ayakla 61 0 5
14 22.2.2020 16:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ ANADOLU ÜSKÜDAR U17 B 21.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR SERCAN YILDIZ Ayakla 73 0 5
14 22.2.2020 16:30 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN YENİ LEVENT KONAKLAR U17 B 17.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR SERDAR ESER Ayakla 74 0 2
14 22.2.2020 16:30 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN YENİ LEVENT KONAKLAR U17 B 17.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR MUSA EMRE DELEN Ayakla 82 0 2
14 22.2.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ETİLER KARTALSPOR AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U17 B 12.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI SERVET MEHMET ŞAHİN Penaltı 22 1 2
14 22.2.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ETİLER KARTALSPOR AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U17 B 12.GRUP ETİLER KARTALSPOR ÖMER YILMAZ Ayakla 23 1 2
14 22.2.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ETİLER KARTALSPOR AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U17 B 12.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI YİĞİTCAN DÖKER Ayakla 70 1 2
14 22.2.2020 16:30 İFA SAHASI HALKALI ARNAVUTKÖY YAYLA U17 B 5.GRUP HALKALI HÜSEYİN SERGEN KANIKARA Ayakla 6 7 2
14 22.2.2020 16:30 İFA SAHASI HALKALI ARNAVUTKÖY YAYLA U17 B 5.GRUP ARNAVUTKÖY YAYLA ERAY KARA Ayakla 25 7 2
14 22.2.2020 16:30 İFA SAHASI HALKALI ARNAVUTKÖY YAYLA U17 B 5.GRUP HALKALI SAMET UMUT KAMSIZ Ayakla 30 7 2
14 22.2.2020 16:30 İFA SAHASI HALKALI ARNAVUTKÖY YAYLA U17 B 5.GRUP HALKALI SAMET UMUT KAMSIZ Ayakla 38 7 2
14 22.2.2020 16:30 İFA SAHASI HALKALI ARNAVUTKÖY YAYLA U17 B 5.GRUP ARNAVUTKÖY YAYLA ERAY KARA Ayakla 54 7 2
14 22.2.2020 16:30 İFA SAHASI HALKALI ARNAVUTKÖY YAYLA U17 B 5.GRUP HALKALI SAMET UMUT KAMSIZ Ayakla 61 7 2
14 22.2.2020 16:30 İFA SAHASI HALKALI ARNAVUTKÖY YAYLA U17 B 5.GRUP HALKALI MERT AHMETKAYEOĞLU Ayakla 70 7 2
14 22.2.2020 16:30 İFA SAHASI HALKALI ARNAVUTKÖY YAYLA U17 B 5.GRUP HALKALI SAMET UMUT KAMSIZ Ayakla 71 7 2
14 22.2.2020 16:30 İFA SAHASI HALKALI ARNAVUTKÖY YAYLA U17 B 5.GRUP HALKALI EMİRCAN KORKUT Ayakla 75 7 2
14 23.2.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GENÇOSMAN GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U17 B 12.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK KENAN CAN ŞAYLAN Ayakla 4 0 5
14 23.2.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GENÇOSMAN GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U17 B 12.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK BURAK MERİÇ Ayakla 46 0 5
14 23.2.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GENÇOSMAN GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U17 B 12.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK BURAK MERİÇ Ayakla 72 0 5
14 23.2.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GENÇOSMAN GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U17 B 12.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK SAMED YETİŞKİN Ayakla 75 0 5
14 23.2.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GENÇOSMAN GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U17 B 12.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK METEHAN KÜÇÜK Ayakla 76 0 5
14 23.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR BELEDİYE YENİ ÖZKARTAL U17 B 18.GRUP AVCILAR BELEDİYE KEREM AVCI Ayakla 9 4 1
14 23.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR BELEDİYE YENİ ÖZKARTAL U17 B 18.GRUP AVCILAR BELEDİYE TOLGA SARIBAL Ayakla 39 4 1
14 23.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR BELEDİYE YENİ ÖZKARTAL U17 B 18.GRUP AVCILAR BELEDİYE FERMAN SERİM Ayakla 49 4 1
14 23.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR BELEDİYE YENİ ÖZKARTAL U17 B 18.GRUP YENİ ÖZKARTAL ABDULLAH PELEN Ayakla 65 4 1
14 23.2.2020 09:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR BELEDİYE YENİ ÖZKARTAL U17 B 18.GRUP AVCILAR BELEDİYE KEREM AVCI Ayakla 70 4 1
14 23.2.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI İSTANBUL KASTAMONU YENİYÜZYIL GENÇLİK U17 B 14.GRUP İSTANBUL KASTAMONU MUHAMMED SELİM KALE Ayakla 38 4 0
14 23.2.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI İSTANBUL KASTAMONU YENİYÜZYIL GENÇLİK U17 B 14.GRUP İSTANBUL KASTAMONU MAHMUT EMRE KORKMAZ Ayakla 39 4 0
14 23.2.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI İSTANBUL KASTAMONU YENİYÜZYIL GENÇLİK U17 B 14.GRUP İSTANBUL KASTAMONU MUHAMMED SELİM KALE Ayakla 40 4 0
14 23.2.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI İSTANBUL KASTAMONU YENİYÜZYIL GENÇLİK U17 B 14.GRUP İSTANBUL KASTAMONU MUHAMMED EFE AZAMAK Ayakla 44 4 0
14 23.2.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR KARADENİZ U17 B 4.GRUP ATIŞALANISPOR ALPER BALTACI Ayakla 46 1 0
14 23.2.2020 09:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI BEŞTELSİZ OSMANİYE İSTİKLAL U17 B 14.GRUP BEŞTELSİZ EFEKAN CEYLAN Ayakla 14 3 1
14 23.2.2020 09:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI BEŞTELSİZ OSMANİYE İSTİKLAL U17 B 14.GRUP BEŞTELSİZ HALİL BÜTÜN Ayakla 19 3 1
14 23.2.2020 09:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI BEŞTELSİZ OSMANİYE İSTİKLAL U17 B 14.GRUP BEŞTELSİZ HALİL BÜTÜN Ayakla 29 3 1
14 23.2.2020 09:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI BEŞTELSİZ OSMANİYE İSTİKLAL U17 B 14.GRUP OSMANİYE İSTİKLAL MUHAMMED BARAN AYTOZ Ayakla 55 3 1
14 23.2.2020 10:45 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF SEYRANTEPE YEŞİLCE U17 B 4.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF SAMET DUĞAN Ayakla 11 4 1
14 23.2.2020 10:45 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF SEYRANTEPE YEŞİLCE U17 B 4.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF SERDAR BİLGİN Ayakla 15 4 1
14 23.2.2020 10:45 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF SEYRANTEPE YEŞİLCE U17 B 4.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF AHMET ENGİN Ayakla 25 4 1
14 23.2.2020 10:45 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF SEYRANTEPE YEŞİLCE U17 B 4.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE MUHAMMED DOLAZ Ayakla 45 4 1
14 23.2.2020 10:45 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF SEYRANTEPE YEŞİLCE U17 B 4.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF SAMET DUĞAN Ayakla 79 4 1
14 23.2.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BEYCİLERSPOR U17 B 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR MUHAMMET ERDOĞAN Ayakla 5 5 5
14 23.2.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BEYCİLERSPOR U17 B 2.GRUP BEYCİLERSPOR RUŞEN ALİ DEMİR Ayakla 20 5 5
14 23.2.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BEYCİLERSPOR U17 B 2.GRUP BEYCİLERSPOR RUŞEN ALİ DEMİR Ayakla 25 5 5
14 23.2.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BEYCİLERSPOR U17 B 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR HASAN ALPEREN YILMAZ Ayakla 27 5 5
14 23.2.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BEYCİLERSPOR U17 B 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR MEHMET EMİN ÇAKIL Ayakla 47 5 5
14 23.2.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BEYCİLERSPOR U17 B 2.GRUP BEYCİLERSPOR YUNUS ÇOBAN Ayakla 54 5 5
14 23.2.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BEYCİLERSPOR U17 B 2.GRUP BEYCİLERSPOR RUŞEN ALİ DEMİR Ayakla 59 5 5
14 23.2.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BEYCİLERSPOR U17 B 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR MAHMUT BARAN ÖNCEL Ayakla 65 5 5
14 23.2.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BEYCİLERSPOR U17 B 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR BATUHAN ÜN Kafayla 73 5 5
14 23.2.2020 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BEYCİLERSPOR U17 B 2.GRUP BEYCİLERSPOR YUNUS ÇOBAN Ayakla 76 5 5
14 23.2.2020 10:45 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ESENKENT ATAŞEHİR ÇAMOLUK U17 B 22.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK MURAT GÜL Ayakla 7 0 6
14 23.2.2020 10:45 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ESENKENT ATAŞEHİR ÇAMOLUK U17 B 22.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK AZAD GÜL Ayakla 28 0 6
14 23.2.2020 10:45 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ESENKENT ATAŞEHİR ÇAMOLUK U17 B 22.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK MURAT GÜL Ayakla 48 0 6
14 23.2.2020 10:45 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ESENKENT ATAŞEHİR ÇAMOLUK U17 B 22.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK SÜLEYMAN DUVARBAŞI Ayakla 51 0 6
14 23.2.2020 10:45 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ESENKENT ATAŞEHİR ÇAMOLUK U17 B 22.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK AZAD GÜL Ayakla 70 0 6
14 23.2.2020 10:45 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ESENKENT ATAŞEHİR ÇAMOLUK U17 B 22.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK MURAT GÜL Ayakla 79 0 6
14 23.2.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI GOP ŞEMSİPAŞASPOR AYAZAĞASPOR U17 B 12.GRUP AYAZAĞASPOR YASİN BAYRAKTAR Kafayla 26 1 2
14 23.2.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI GOP ŞEMSİPAŞASPOR AYAZAĞASPOR U17 B 12.GRUP GOP ŞEMSİPAŞASPOR BİLAL TURGUT Ayakla 42 1 2
14 23.2.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI GOP ŞEMSİPAŞASPOR AYAZAĞASPOR U17 B 12.GRUP AYAZAĞASPOR YASİN BAYRAKTAR Ayakla 62 1 2
14 23.2.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI ABİDEİ HÜRRİYET İMRAHOR YUNUS EMRE U17 B 16.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET EFE LİVA KARGIN Ayakla 10 2 0
14 23.2.2020 12:00 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI ABİDEİ HÜRRİYET İMRAHOR YUNUS EMRE U17 B 16.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET MUHAMMET CİHAT DANIŞMAZ Ayakla 60 2 0
14 23.2.2020 12:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U17 B 12.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR İSMAİL BERAT AKKUŞ Ayakla 9 7 3
14 23.2.2020 12:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U17 B 12.GRUP BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ EMİR İLİKHAN Ayakla 16 7 3
14 23.2.2020 12:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U17 B 12.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR İSMAİL BERAT AKKUŞ Ayakla 33 7 3
14 23.2.2020 12:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U17 B 12.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR SEYMEN ADIGÜZEL Kafayla 42 7 3
14 23.2.2020 12:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U17 B 12.GRUP BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ EMİR İLİKHAN Penaltı 59 7 3
14 23.2.2020 12:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U17 B 12.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR İSMAİL BERAT AKKUŞ Ayakla 66 7 3
14 23.2.2020 12:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U17 B 12.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR SEYHAN ADIGÜZEL Ayakla 68 7 3
14 23.2.2020 12:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U17 B 12.GRUP BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ EMİR İLİKHAN Penaltı 77 7 3
14 23.2.2020 12:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U17 B 12.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR BEDİRHAN ASLAN Ayakla 79 7 3
14 23.2.2020 12:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U17 B 12.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR BEDİRHAN ASLAN Ayakla 80 7 3
14 23.2.2020 12:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI BAHÇEKÖY SPOR TOZKOPARAN BİRLİK U17 B 8.GRUP BAHÇEKÖY SPOR ALİ CAN ÇINAR Ayakla 9 5 1
14 23.2.2020 12:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI BAHÇEKÖY SPOR TOZKOPARAN BİRLİK U17 B 8.GRUP BAHÇEKÖY SPOR YİĞİD BUMİN DİNÇ Ayakla 14 5 1
14 23.2.2020 12:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI BAHÇEKÖY SPOR TOZKOPARAN BİRLİK U17 B 8.GRUP BAHÇEKÖY SPOR ATA ORUÇHAN HOROZ Ayakla 15 5 1
14 23.2.2020 12:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI BAHÇEKÖY SPOR TOZKOPARAN BİRLİK U17 B 8.GRUP BAHÇEKÖY SPOR KADİR KAYAN Ayakla 37 5 1
14 23.2.2020 12:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI BAHÇEKÖY SPOR TOZKOPARAN BİRLİK U17 B 8.GRUP BAHÇEKÖY SPOR ALİ CAN ÇINAR Penaltı 70 5 1
14 23.2.2020 12:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI BAHÇEKÖY SPOR TOZKOPARAN BİRLİK U17 B 8.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK FURKAN ERATA Ayakla 79 5 1
14 23.2.2020 12:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BATI ATAŞEHİR SPOR ŞİLESPOR U17 B 26.GRUP ŞİLESPOR SALİH ASLAN Ayakla 23 1 1
14 23.2.2020 12:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BATI ATAŞEHİR SPOR ŞİLESPOR U17 B 26.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR YUSUF KURT Ayakla 39 1 1
14 23.2.2020 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI FETİH KELKİT ATAŞEHİR ARENA SPOR U17 B 20.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR YUSUF ESMEN Ayakla 20 1 4
14 23.2.2020 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI FETİH KELKİT ATAŞEHİR ARENA SPOR U17 B 20.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR MEHMET SEMİH ÇAPA Ayakla 24 1 4
14 23.2.2020 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI FETİH KELKİT ATAŞEHİR ARENA SPOR U17 B 20.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR YUSUF ESMEN Ayakla 34 1 4
14 23.2.2020 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI FETİH KELKİT ATAŞEHİR ARENA SPOR U17 B 20.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR ATA YAĞIZ MATARACI Ayakla 50 1 4
14 23.2.2020 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI FETİH KELKİT ATAŞEHİR ARENA SPOR U17 B 20.GRUP FETİH KELKİT ABDULLAH YALÇIN Ayakla 55 1 4
14 23.2.2020 12:30 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDAR İDMAN OCAĞI GÖKTÜRKSPOR U17 B 8.GRUP GÖKTÜRKSPOR EFE DOĞRU Ayakla 3 3 2
14 23.2.2020 12:30 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDAR İDMAN OCAĞI GÖKTÜRKSPOR U17 B 8.GRUP HAZNEDAR İDMAN OCAĞI YUSUF EMRE YILDIRIM Ayakla 8 3 2
14 23.2.2020 12:30 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDAR İDMAN OCAĞI GÖKTÜRKSPOR U17 B 8.GRUP GÖKTÜRKSPOR SÜLEYMAN YILDIZ Ayakla 50 3 2
14 23.2.2020 12:30 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDAR İDMAN OCAĞI GÖKTÜRKSPOR U17 B 8.GRUP HAZNEDAR İDMAN OCAĞI KAAN ÇİL Ayakla 76 3 2
14 23.2.2020 12:30 SEYİT ATEŞ STADI HAZNEDAR İDMAN OCAĞI GÖKTÜRKSPOR U17 B 8.GRUP HAZNEDAR İDMAN OCAĞI OSMAN EFE KÖSE Ayakla 80 3 2
14 23.2.2020 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U17 B 4.GRUP S.KARTALSPOR AHMET SEFA GÖRMÜŞ Ayakla 58 2 0
14 23.2.2020 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U17 B 4.GRUP S.KARTALSPOR MUSTAFA ŞAHİN Ayakla 80 2 0
14 23.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ ÖZ Y.SELİM U17 B 8.GRUP ÖZ Y.SELİM EBUBEKİR IŞIK Ayakla 8 1 5
14 23.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ ÖZ Y.SELİM U17 B 8.GRUP ÖZ Y.SELİM EBUBEKİR IŞIK Ayakla 10 1 5
14 23.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ ÖZ Y.SELİM U17 B 8.GRUP ÖZ Y.SELİM EBUBEKİR IŞIK Ayakla 12 1 5
14 23.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ ÖZ Y.SELİM U17 B 8.GRUP ÖZ Y.SELİM GÖRKEM KOÇ Ayakla 56 1 5
14 23.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ ÖZ Y.SELİM U17 B 8.GRUP GÜNGÖREN DOĞUŞ EMRE CAN GÜLER Ayakla 56 1 5
14 23.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ ÖZ Y.SELİM U17 B 8.GRUP ÖZ Y.SELİM GÖRKEM KOÇ Ayakla 78 1 5
14 23.2.2020 12:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 5 MEVSİM GENÇLİK ORTAKÖY U17 B 6.GRUP 5 MEVSİM GENÇLİK MUSTAFA TÜZEL Ayakla 9 2 0
14 23.2.2020 12:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 5 MEVSİM GENÇLİK ORTAKÖY U17 B 6.GRUP 5 MEVSİM GENÇLİK CUMA TEKER Ayakla 34 2 0
14 23.2.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 1453 MALTEPE GENÇLİK GÜLSUYU U17 B 22.GRUP GÜLSUYU EMRE SAKAOĞLU Ayakla 3 0 6
14 23.2.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 1453 MALTEPE GENÇLİK GÜLSUYU U17 B 22.GRUP GÜLSUYU HUZEYFE KAYA Ayakla 17 0 6
14 23.2.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 1453 MALTEPE GENÇLİK GÜLSUYU U17 B 22.GRUP GÜLSUYU İLKER KARAKAÇAN Ayakla 35 0 6
14 23.2.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 1453 MALTEPE GENÇLİK GÜLSUYU U17 B 22.GRUP GÜLSUYU İLKER KARAKAÇAN Ayakla 45 0 6
14 23.2.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 1453 MALTEPE GENÇLİK GÜLSUYU U17 B 22.GRUP GÜLSUYU MUHAMMET ENSAR KÜÇÜKKÖR Kafayla 60 0 6
14 23.2.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 1453 MALTEPE GENÇLİK GÜLSUYU U17 B 22.GRUP GÜLSUYU MUHAMMED ALİ AKTAŞ Ayakla 74 0 6
14 23.2.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAŞLITARLA SPOR U17 B 16.GRUP MECİDİYEKÖY ASATILLA GAYRATILLAEV Ayakla 17 7 1
14 23.2.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAŞLITARLA SPOR U17 B 16.GRUP MECİDİYEKÖY FUAT GÜNGÖRDÜ Kafayla 28 7 1
14 23.2.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAŞLITARLA SPOR U17 B 16.GRUP MECİDİYEKÖY FUAT GÜNGÖRDÜ Ayakla 31 7 1
14 23.2.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAŞLITARLA SPOR U17 B 16.GRUP TAŞLITARLA SPOR FURKAN AKSOY Ayakla 39 7 1
14 23.2.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAŞLITARLA SPOR U17 B 16.GRUP MECİDİYEKÖY ASATILLA GAYRATILLAEV Ayakla 42 7 1
14 23.2.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAŞLITARLA SPOR U17 B 16.GRUP MECİDİYEKÖY FUAT GÜNGÖRDÜ Ayakla 60 7 1
14 23.2.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAŞLITARLA SPOR U17 B 16.GRUP MECİDİYEKÖY FUAT GÜNGÖRDÜ Ayakla 69 7 1
14 23.2.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAŞLITARLA SPOR U17 B 16.GRUP MECİDİYEKÖY FUAT GÜNGÖRDÜ Ayakla 71 7 1
14 23.2.2020 13:00 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U17 B 16.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. MUHAMMED SELDÜZ Ayakla 15 2 2
14 23.2.2020 13:00 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U17 B 16.GRUP KİLYOS SPOR MUSTAFA EFE YİĞİT Penaltı 28 2 2
14 23.2.2020 13:00 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U17 B 16.GRUP KİLYOS SPOR ERAY POLAT ARSLAN Kafayla 76 2 2
14 23.2.2020 13:00 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U17 B 16.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. MUHAMMED SELDÜZ Ayakla 79 2 2
14 23.2.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOZYATAĞI GİRNE GENÇLİK U17 B 24.GRUP KOZYATAĞI ZAFER YILMAZ Ayakla 32 3 1
14 23.2.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOZYATAĞI GİRNE GENÇLİK U17 B 24.GRUP GİRNE GENÇLİK ASRIN ÇELİK Ayakla 43 3 1
14 23.2.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOZYATAĞI GİRNE GENÇLİK U17 B 24.GRUP KOZYATAĞI EREN KESKİNTIĞ Ayakla 62 3 1
14 23.2.2020 13:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOZYATAĞI GİRNE GENÇLİK U17 B 24.GRUP KOZYATAĞI BEHLÜL CEM TİLKİ Ayakla 72 3 1
14 23.2.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ U17 B 10.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR EREN HAKAN KORKMAZ Ayakla 27 2 1
14 23.2.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ U17 B 10.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR ONUR VATANSEVER Ayakla 33 2 1
14 23.2.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ U17 B 10.GRUP ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ BERAT BÜYÜKDENİZ Kafayla 38 2 1
14 23.2.2020 15:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK VELİBABA PENDİK KAVAKPINAR U17 B 24.GRUP PENDİK VELİBABA KADİR İPEK Kafayla 43 1 0
14 23.2.2020 15:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR 1877 ALEMDAĞ U17 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR AZİM BARAN Ayakla 15 5 0
14 23.2.2020 15:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR 1877 ALEMDAĞ U17 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR YUSUF EMRE YILDIZ Ayakla 40 5 0
14 23.2.2020 15:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR 1877 ALEMDAĞ U17 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR MUHAMMED YEYREK Ayakla 44 5 0
14 23.2.2020 15:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR 1877 ALEMDAĞ U17 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR MUHAMMED YEYREK Ayakla 65 5 0
14 23.2.2020 15:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR 1877 ALEMDAĞ U17 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR İLYAS AKKOÇ Ayakla 80 5 0
14 23.2.2020 15:00 GÖKTÜRK SAHASI KEMER FUTBOL KULÜBÜ GÜNEŞLİ U17 B 18.GRUP GÜNEŞLİ KADİR UYAN Ayakla 14 0 1
14 23.2.2020 16:00 KANLICA STADI BEYLERBEYİSPOR ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U17 B 20.GRUP BEYLERBEYİSPOR BATIN OSMAN ÖZCAN Ayakla 80 1 0
14 23.2.2020 16:00 KARTAL 75. YIL SAHASI FİKİRTEPE DUMLUPINAR ATAŞEHİRGÜCÜ U17 B 20.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR AHMED YASİN ÇEVİK Ayakla 12 2 0
14 23.2.2020 16:00 KARTAL 75. YIL SAHASI FİKİRTEPE DUMLUPINAR ATAŞEHİRGÜCÜ U17 B 20.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR MELİH COMART Ayakla 26 2 0
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EĞİTİM SULTANMURAT U17 B 10.GRUP SULTANMURAT HAKAN DURAK Ayakla 18 0 10
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EĞİTİM SULTANMURAT U17 B 10.GRUP SULTANMURAT YUSUF MERDAN KARAYEL Ayakla 26 0 10
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EĞİTİM SULTANMURAT U17 B 10.GRUP SULTANMURAT HAKAN DURAK Ayakla 30 0 10
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EĞİTİM SULTANMURAT U17 B 10.GRUP SULTANMURAT SONAT ALPAYDIN Ayakla 31 0 10
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EĞİTİM SULTANMURAT U17 B 10.GRUP SULTANMURAT FURKAN KUTAY ACIYAN Kafayla 39 0 10
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EĞİTİM SULTANMURAT U17 B 10.GRUP SULTANMURAT YUSUF MERDAN KARAYEL Ayakla 40 0 10
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EĞİTİM SULTANMURAT U17 B 10.GRUP SULTANMURAT YASİNCAN OPAK Ayakla 50 0 10
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EĞİTİM SULTANMURAT U17 B 10.GRUP SULTANMURAT HÜSEYİN SÖYLEMEZ Penaltı 60 0 10
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EĞİTİM SULTANMURAT U17 B 10.GRUP SULTANMURAT HAKAN DURAK Ayakla 66 0 10
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EĞİTİM SULTANMURAT U17 B 10.GRUP SULTANMURAT HAKAN DURAK Ayakla 79 0 10
14 23.2.2020 16:30 GÜZELCE STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA İZZETTİN U17 B 2.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA BERKANT MUSTAFA KALE Ayakla 22 4 0
14 23.2.2020 16:30 GÜZELCE STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA İZZETTİN U17 B 2.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA ONUR GÜÇLÜ Ayakla 32 4 0
14 23.2.2020 16:30 GÜZELCE STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA İZZETTİN U17 B 2.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA CİHAT MUHAMMED ÖZTÜRK Ayakla 52 4 0
14 23.2.2020 16:30 GÜZELCE STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA İZZETTİN U17 B 2.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA YUSUF YETİK Ayakla 73 4 0
14 23.2.2020 16:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL 1907 A.Ç.ÇEŞME U17 B 6.GRUP YAHYA KEMAL DORUK ENGİN Kafayla 18 1 2
14 23.2.2020 16:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL 1907 A.Ç.ÇEŞME U17 B 6.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME MUHAMMED İKBAL YAZICI Ayakla 36 1 2
14 23.2.2020 16:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL 1907 A.Ç.ÇEŞME U17 B 6.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME MUHAMMED İKBAL YAZICI Kafayla 60 1 2
14 23.2.2020 16:30 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGÜCÜ Y.GÜNEŞSPOR U17 B 10.GRUP Y.GÜNEŞSPOR TOLGA KAYGISIZ Ayakla 11 yarıda kaldı
14 23.2.2020 16:30 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGÜCÜ Y.GÜNEŞSPOR U17 B 10.GRUP Y.GÜNEŞSPOR MUSTAFA İLHAN Penaltı 14 yarıda kaldı
14 23.2.2020 16:30 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGÜCÜ Y.GÜNEŞSPOR U17 B 10.GRUP Y.GÜNEŞSPOR TOLGA KAYGISIZ Ayakla 24 yarıda kaldı
14 23.2.2020 16:30 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGÜCÜ Y.GÜNEŞSPOR U17 B 10.GRUP Y.GÜNEŞSPOR MUSTAFA İLHAN Ayakla 38 yarıda kaldı
14 23.2.2020 16:30 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGÜCÜ Y.GÜNEŞSPOR U17 B 10.GRUP Y.GÜNEŞSPOR MUSTAFA İLHAN Penaltı 40 yarıda kaldı
14 23.2.2020 16:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR MERKEZEFENDİSPOR U17 B 6.GRUP MERKEZEFENDİSPOR GÖRKEM SAVUTOĞLU Ayakla 7 0 10
14 23.2.2020 16:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR MERKEZEFENDİSPOR U17 B 6.GRUP MERKEZEFENDİSPOR HAMZA SAVAŞ SEKMEN Ayakla 7 0 10
14 23.2.2020 16:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR MERKEZEFENDİSPOR U17 B 6.GRUP MERKEZEFENDİSPOR HAMZA SAVAŞ SEKMEN Ayakla 8 0 10
14 23.2.2020 16:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR MERKEZEFENDİSPOR U17 B 6.GRUP MERKEZEFENDİSPOR GÖRKEM SAVUTOĞLU Ayakla 18 0 10
14 23.2.2020 16:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR MERKEZEFENDİSPOR U17 B 6.GRUP MERKEZEFENDİSPOR HAMZA SAVAŞ SEKMEN Ayakla 25 0 10
14 23.2.2020 16:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR MERKEZEFENDİSPOR U17 B 6.GRUP MERKEZEFENDİSPOR BERKİN FIRAT Ayakla 37 0 10
14 23.2.2020 16:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR MERKEZEFENDİSPOR U17 B 6.GRUP MERKEZEFENDİSPOR ARDA BAŞPINAR Ayakla 39 0 10
14 23.2.2020 16:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR MERKEZEFENDİSPOR U17 B 6.GRUP MERKEZEFENDİSPOR CEMAL KEREM MÜŞTEKİN Ayakla 40 0 10
14 23.2.2020 16:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR MERKEZEFENDİSPOR U17 B 6.GRUP MERKEZEFENDİSPOR BURAK ASLAN Ayakla 42 0 10
14 23.2.2020 16:30 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR MERKEZEFENDİSPOR U17 B 6.GRUP MERKEZEFENDİSPOR CEMAL KEREM MÜŞTEKİN Kafayla 69 0 10
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR ESENLER U17 B 6.GRUP ESENLER UMUT METİN Ayakla 6 0 3
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR ESENLER U17 B 6.GRUP ESENLER ŞAKİR ERKAL Ayakla 18 0 3
14 23.2.2020 16:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR ESENLER U17 B 6.GRUP ESENLER BURAK DEMİR Ayakla 20 0 3
14 23.2.2020 16:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ANADOLU ESENYURT SPOR GÜZELCE U17 B 2.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR EMİR GÖRMÜŞ Ayakla 60 1 0
14 23.2.2020 18:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT MERTER U17 B 4.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT TAYFUR SEYHUN Ayakla 10 3 3
14 23.2.2020 18:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT MERTER U17 B 4.GRUP MERTER ABDULSAMET YEŞİLYURT Ayakla 12 3 3
14 23.2.2020 18:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT MERTER U17 B 4.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT TAYFUR SEYHUN Ayakla 27 3 3
14 23.2.2020 18:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT MERTER U17 B 4.GRUP MERTER KEREM USTA Ayakla 59 3 3
14 23.2.2020 18:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT MERTER U17 B 4.GRUP MERTER MELİH ŞEKER Ayakla 62 3 3
14 23.2.2020 18:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT MERTER U17 B 4.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT HAKKI EKİCİ Ayakla 80 3 3