Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
14 22.2.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MİMARSİNAN ÇAYIRBAŞI U15 B 12.GRUP MİMARSİNAN YUNUS EMRE YILDIZ Ayakla 4 3 2
14 22.2.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MİMARSİNAN ÇAYIRBAŞI U15 B 12.GRUP ÇAYIRBAŞI OĞUZHAN KARATAŞ Ayakla 32 3 2
14 22.2.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MİMARSİNAN ÇAYIRBAŞI U15 B 12.GRUP ÇAYIRBAŞI OĞUZHAN KARATAŞ Ayakla 50 3 2
14 22.2.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MİMARSİNAN ÇAYIRBAŞI U15 B 12.GRUP MİMARSİNAN ABDULHALUK AKSOY Ayakla 55 3 2
14 22.2.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MİMARSİNAN ÇAYIRBAŞI U15 B 12.GRUP MİMARSİNAN MUSTAFA KAYNAR Ayakla 69 3 2
14 22.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YILDIZ BAĞCILAR GÜNEŞLİ U15 B 14.GRUP YILDIZ MİTATCAN ŞAHİN Ayakla 5 8 0
14 22.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YILDIZ BAĞCILAR GÜNEŞLİ U15 B 14.GRUP YILDIZ YUNUS EMRE SARICAN Ayakla 8 8 0
14 22.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YILDIZ BAĞCILAR GÜNEŞLİ U15 B 14.GRUP YILDIZ AYBERK ÖZTÜRK Ayakla 10 8 0
14 22.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YILDIZ BAĞCILAR GÜNEŞLİ U15 B 14.GRUP YILDIZ YAĞIZ AKDOĞAN Ayakla 20 8 0
14 22.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YILDIZ BAĞCILAR GÜNEŞLİ U15 B 14.GRUP YILDIZ DAVİD MARGARİT Ayakla 38 8 0
14 22.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YILDIZ BAĞCILAR GÜNEŞLİ U15 B 14.GRUP YILDIZ MİTATCAN ŞAHİN Ayakla 40 8 0
14 22.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YILDIZ BAĞCILAR GÜNEŞLİ U15 B 14.GRUP YILDIZ YUNUS EMRE SARICAN Ayakla 45 8 0
14 22.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YILDIZ BAĞCILAR GÜNEŞLİ U15 B 14.GRUP YILDIZ YAĞIZ AKDOĞAN Ayakla 50 8 0
14 22.2.2020 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA THY 1907 A.Ç.ÇEŞME U15 B 6.GRUP THY TUNAHAN PAKDİL Ayakla 18 4 0
14 22.2.2020 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA THY 1907 A.Ç.ÇEŞME U15 B 6.GRUP THY ALİ KEMAL AKTURAN Ayakla 21 4 0
14 22.2.2020 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA THY 1907 A.Ç.ÇEŞME U15 B 6.GRUP THY ALPEREN YILMAZ Ayakla 34 4 0
14 22.2.2020 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA THY 1907 A.Ç.ÇEŞME U15 B 6.GRUP THY EGEHAN SELİM ARHAN Ayakla 57 4 0
14 22.2.2020 09:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ RUMELİ İDMANYURDU ŞEHREMİNİ U15 B 16.GRUP RUMELİ İDMANYURDU OZAN DELEN Ayakla 4 6 1
14 22.2.2020 09:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ RUMELİ İDMANYURDU ŞEHREMİNİ U15 B 16.GRUP RUMELİ İDMANYURDU DENİZ İSMAİLOV Ayakla 15 6 1
14 22.2.2020 09:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ RUMELİ İDMANYURDU ŞEHREMİNİ U15 B 16.GRUP RUMELİ İDMANYURDU UĞUR ESER Ayakla 21 6 1
14 22.2.2020 09:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ RUMELİ İDMANYURDU ŞEHREMİNİ U15 B 16.GRUP RUMELİ İDMANYURDU DENİZ İSMAİLOV Ayakla 32 6 1
14 22.2.2020 09:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ RUMELİ İDMANYURDU ŞEHREMİNİ U15 B 16.GRUP ŞEHREMİNİ AHMET TEMİZOĞLU Ayakla 38 6 1
14 22.2.2020 09:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ RUMELİ İDMANYURDU ŞEHREMİNİ U15 B 16.GRUP RUMELİ İDMANYURDU OZAN DELEN Ayakla 45 6 1
14 22.2.2020 09:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ RUMELİ İDMANYURDU ŞEHREMİNİ U15 B 16.GRUP RUMELİ İDMANYURDU EMİRHAN CENGİZ Ayakla 53 6 1
14 22.2.2020 09:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI ÖZ Y.SELİM R.HİSARI U15 B 6.GRUP ÖZ Y.SELİM CİHAN YUŞA ERGÜL Ayakla 15 2 1
14 22.2.2020 09:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI ÖZ Y.SELİM R.HİSARI U15 B 6.GRUP R.HİSARI MUSTAFA ARDA COŞ Ayakla 35 2 1
14 22.2.2020 09:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI ÖZ Y.SELİM R.HİSARI U15 B 6.GRUP ÖZ Y.SELİM CİHAN YUŞA ERGÜL Ayakla 78 2 1
14 22.2.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD BAHÇEŞEHİR GENÇLİK U15 B 18.GRUP BAHÇEŞEHİR GENÇLİK UMUTCAN DEMİR Ayakla 9 1 4
14 22.2.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD BAHÇEŞEHİR GENÇLİK U15 B 18.GRUP BAHÇEŞEHİR GENÇLİK UMUTCAN DEMİR Ayakla 34 1 4
14 22.2.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD BAHÇEŞEHİR GENÇLİK U15 B 18.GRUP BAHÇEŞEHİR GENÇLİK AYBERK KAMACI Ayakla 35 1 4
14 22.2.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD BAHÇEŞEHİR GENÇLİK U15 B 18.GRUP BAHÇEŞEHİR GENÇLİK EBUBEKİR YILMAZ Ayakla 47 1 4
14 22.2.2020 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD BAHÇEŞEHİR GENÇLİK U15 B 18.GRUP KAĞITHANE SADABAD UMUTCAN TATLI Ayakla 53 1 4
14 22.2.2020 11:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR AMBARLISPOR U15 B 16.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR SEDAT ERCAN Ayakla 10 3 0
14 22.2.2020 11:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR AMBARLISPOR U15 B 16.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR SEMİH EVREN Ayakla 13 3 0
14 22.2.2020 11:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR AMBARLISPOR U15 B 16.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR HAYDAR ALİ BEKTAŞ KURTCA Ayakla 47 3 0
14 22.2.2020 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI GÜNGÖREN ATLETİK TAŞLITARLA SPOR U15 B 18.GRUP GÜNGÖREN ATLETİK YUSUF AYRANCI Ayakla 27 2 1
14 22.2.2020 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI GÜNGÖREN ATLETİK TAŞLITARLA SPOR U15 B 18.GRUP GÜNGÖREN ATLETİK MAHMUT AZAD KARASAÇ Kafayla 60 2 1
14 22.2.2020 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI GÜNGÖREN ATLETİK TAŞLITARLA SPOR U15 B 18.GRUP TAŞLITARLA SPOR MERVAN GEREKLİ Ayakla 62 2 1
14 22.2.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ATAŞEHİR YONCA SPOR DNZ. İŞLETMELERİ U15 B 30.GRUP ATAŞEHİR YONCA SPOR BERK MEHMET ÖĞRETİCİ Ayakla 34 4 0
14 22.2.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ATAŞEHİR YONCA SPOR DNZ. İŞLETMELERİ U15 B 30.GRUP ATAŞEHİR YONCA SPOR MUSTAFA GÜMÜŞ Ayakla 47 4 0
14 22.2.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ATAŞEHİR YONCA SPOR DNZ. İŞLETMELERİ U15 B 30.GRUP ATAŞEHİR YONCA SPOR ENSAR KILIÇ Ayakla 59 4 0
14 22.2.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ATAŞEHİR YONCA SPOR DNZ. İŞLETMELERİ U15 B 30.GRUP ATAŞEHİR YONCA SPOR EFE KAYA Ayakla 68 4 0
14 22.2.2020 12:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI LİBADE SANCAKTEPE U15 B 32.GRUP LİBADE İBRAHİM TAHA ARSLAN Ayakla 20 3 0
14 22.2.2020 12:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI LİBADE SANCAKTEPE U15 B 32.GRUP LİBADE İBRAHİM TAHA ARSLAN Ayakla 24 3 0
14 22.2.2020 12:00 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI LİBADE SANCAKTEPE U15 B 32.GRUP LİBADE YAĞIZ ŞAHİNER Ayakla 52 3 0
14 22.2.2020 12:00 FERİKÖY STADI TAKSİM ESENYURT ACARSPOR U15 B 10.GRUP TAKSİM EŞREF CAN YAĞIZ Ayakla 1 4 1
14 22.2.2020 12:00 FERİKÖY STADI TAKSİM ESENYURT ACARSPOR U15 B 10.GRUP TAKSİM MERT İŞLEYEN Penaltı 21 4 1
14 22.2.2020 12:00 FERİKÖY STADI TAKSİM ESENYURT ACARSPOR U15 B 10.GRUP TAKSİM MERT İŞLEYEN Ayakla 35 4 1
14 22.2.2020 12:00 FERİKÖY STADI TAKSİM ESENYURT ACARSPOR U15 B 10.GRUP ESENYURT ACARSPOR METEHAN DEMİRKAN Ayakla 52 4 1
14 22.2.2020 12:00 FERİKÖY STADI TAKSİM ESENYURT ACARSPOR U15 B 10.GRUP TAKSİM YİĞİTCAN DÜZENLİ Ayakla 70 4 1
14 22.2.2020 12:30 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI U15 B 31.GRUP ÜMRANİYE KEMERDERE HIZIR YILMAZ Ayakla 32 1 0
14 22.2.2020 12:30 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI MARMARA KARAYOLLARI ESENKENT U15 B 30.GRUP ESENKENT MUHAMMET FATİH ÇİL Ayakla 26 1 2
14 22.2.2020 12:30 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI MARMARA KARAYOLLARI ESENKENT U15 B 30.GRUP MARMARA KARAYOLLARI AHMET ARİF BARULAY Ayakla 42 1 2
14 22.2.2020 12:30 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI MARMARA KARAYOLLARI ESENKENT U15 B 30.GRUP ESENKENT MUHAMMET FATİH ÇİL Kafayla 78 1 2
14 22.2.2020 12:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ORTAKÖY ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U15 B 22.GRUP ZEYTİNBURNU HÜRRİYET ERCAN ALTUNBAĞ Ayakla 42 0 1
14 22.2.2020 12:30 NAMIK SEVİK STADI ÇELİKSPOR BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U15 B 20.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ARDA HÜRSEVER Kafayla 19 1 3
14 22.2.2020 12:30 NAMIK SEVİK STADI ÇELİKSPOR BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U15 B 20.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ENES ÇAĞAN YÜKSELEN Ayakla 29 1 3
14 22.2.2020 12:30 NAMIK SEVİK STADI ÇELİKSPOR BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U15 B 20.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ARDA HÜRSEVER Ayakla 46 1 3
14 22.2.2020 12:30 NAMIK SEVİK STADI ÇELİKSPOR BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U15 B 20.GRUP ÇELİKSPOR TAYMAZ KHALEDI Ayakla 55 1 3
14 22.2.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE ULUSSPOR U15 B 18.GRUP ASLANTEPE BURAK AKSOY Kafayla 2 3 0
14 22.2.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE ULUSSPOR U15 B 18.GRUP ASLANTEPE MEHMET CAN KARAÇÖL Kafayla 15 3 0
14 22.2.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE ULUSSPOR U15 B 18.GRUP ASLANTEPE BERAT YILMAZ Kafayla 28 3 0
14 22.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ZEYTİNBURNU ZAFER U15 B 12.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK HAMZA ASAF ÇETİNKAYA Ayakla 2 8 1
14 22.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ZEYTİNBURNU ZAFER U15 B 12.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK İBRAHİM TARHAN Ayakla 8 8 1
14 22.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ZEYTİNBURNU ZAFER U15 B 12.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK HAMZA SERÇE Kafayla 20 8 1
14 22.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ZEYTİNBURNU ZAFER U15 B 12.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK MURAT GÜMÜŞALAN Ayakla 30 8 1
14 22.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ZEYTİNBURNU ZAFER U15 B 12.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER DENİZ GÜNGÖR Ayakla 45 8 1
14 22.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ZEYTİNBURNU ZAFER U15 B 12.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK HAMZA SERÇE Ayakla 50 8 1
14 22.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ZEYTİNBURNU ZAFER U15 B 12.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK YUSUF CAN CANBAŞI Ayakla 57 8 1
14 22.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ZEYTİNBURNU ZAFER U15 B 12.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK YUSUF CAN CANBAŞI Ayakla 60 8 1
14 22.2.2020 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK ZEYTİNBURNU ZAFER U15 B 12.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK ÖZCAN ZÜMRÜTTAŞ Ayakla 70 8 1
14 22.2.2020 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE TAŞOLUK U15 B 2.GRUP GÜZELCE ARDA İYİKAN Ayakla 6 7 2
14 22.2.2020 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE TAŞOLUK U15 B 2.GRUP GÜZELCE ARDA İYİKAN Ayakla 10 7 2
14 22.2.2020 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE TAŞOLUK U15 B 2.GRUP GÜZELCE FURKAN ALBAS Ayakla 25 7 2
14 22.2.2020 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE TAŞOLUK U15 B 2.GRUP GÜZELCE EMİRCAN KAYA Ayakla 27 7 2
14 22.2.2020 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE TAŞOLUK U15 B 2.GRUP GÜZELCE ARDA İYİKAN Ayakla 34 7 2
14 22.2.2020 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE TAŞOLUK U15 B 2.GRUP TAŞOLUK VOLKAN ÖZTOPRAK Ayakla 52 7 2
14 22.2.2020 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE TAŞOLUK U15 B 2.GRUP GÜZELCE EMİR BURHAN BOSTANOĞLU Ayakla 60 7 2
14 22.2.2020 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE TAŞOLUK U15 B 2.GRUP TAŞOLUK BURAK ZENGİN Ayakla 63 7 2
14 22.2.2020 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE TAŞOLUK U15 B 2.GRUP GÜZELCE ARDA İYİKAN Ayakla 68 7 2
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ YUSUF BAHA AK Ayakla 8 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ AHMET BUĞRA TOPRAK Ayakla 9 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ YUSUF BAHA AK Ayakla 10 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ YUSUF BAHA AK Ayakla 14 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ AHMET BUĞRA TOPRAK Ayakla 15 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ AHMET BUĞRA TOPRAK Ayakla 17 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ YUSUF BAHA AK Ayakla 21 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ AHMET BUĞRA TOPRAK Kafayla 23 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ OKAN TAYLAN BUDAK Ayakla 26 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ YUSUF BAHA AK Kafayla 28 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ AHMET BUĞRA TOPRAK Ayakla 29 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ AHMET BUĞRA TOPRAK Ayakla 30 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ AHMET BUĞRA TOPRAK Ayakla 33 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ YUSUF BAHA AK Ayakla 41 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ YUSUF BAHA AK Ayakla 46 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ AHMET BUĞRA TOPRAK Ayakla 55 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ YUSUF BAHA AK Ayakla 61 18 0
14 22.2.2020 12:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ NURTEPE GÜNEYYILDIZI U15 B 16.GRUP KEMERBURGAZ AHMET BUĞRA TOPRAK Ayakla 69 18 0
14 22.2.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ÖRNEKTEPE K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF U15 B 12.GRUP ÖRNEKTEPE AKIN ERBAŞ Ayakla 18 1 0
14 22.2.2020 12:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ANADOLU ESENYURT SPOR CEVATPAŞASPOR U15 B 14.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR YUSUFCAN DAĞLI Ayakla 34 4 0
14 22.2.2020 12:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ANADOLU ESENYURT SPOR CEVATPAŞASPOR U15 B 14.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR YUSUFCAN DAĞLI Ayakla 40 4 0
14 22.2.2020 12:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ANADOLU ESENYURT SPOR CEVATPAŞASPOR U15 B 14.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR YUSUFCAN DAĞLI Ayakla 52 4 0
14 22.2.2020 12:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ANADOLU ESENYURT SPOR CEVATPAŞASPOR U15 B 14.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR EMİRHAN AZKAÇ Ayakla 63 4 0
14 22.2.2020 12:30 HADIMKÖY SAHASI FİRUZKÖY BAĞCILAR EĞİTİM U15 B 22.GRUP BAĞCILAR EĞİTİM MİTAT GELMEZ Ayakla 7 2 2
14 22.2.2020 12:30 HADIMKÖY SAHASI FİRUZKÖY BAĞCILAR EĞİTİM U15 B 22.GRUP FİRUZKÖY AZİZ KAYGISIZ Ayakla 13 2 2
14 22.2.2020 12:30 HADIMKÖY SAHASI FİRUZKÖY BAĞCILAR EĞİTİM U15 B 22.GRUP BAĞCILAR EĞİTİM MİTAT GELMEZ Ayakla 40 2 2
14 22.2.2020 12:30 HADIMKÖY SAHASI FİRUZKÖY BAĞCILAR EĞİTİM U15 B 22.GRUP FİRUZKÖY BEYTULLAH SARIYILMAZ Ayakla 55 2 2
14 22.2.2020 13:00 KANLICA STADI BEYKOZ YENİMAHALLE ŞİLESPOR U15 B 33.GRUP ŞİLESPOR AHMET CAN YILMAZ Ayakla 11 0 3
14 22.2.2020 13:00 KANLICA STADI BEYKOZ YENİMAHALLE ŞİLESPOR U15 B 33.GRUP ŞİLESPOR GÖKAY ŞENTÜRK Ayakla 56 0 3
14 22.2.2020 13:00 KANLICA STADI BEYKOZ YENİMAHALLE ŞİLESPOR U15 B 33.GRUP ŞİLESPOR GÖKAY ŞENTÜRK Ayakla 69 0 3
14 22.2.2020 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR GİRNE GENÇLİK U15 B 32.GRUP GİRNE GENÇLİK KORAY YILDIZ Ayakla 19 2 1
14 22.2.2020 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR GİRNE GENÇLİK U15 B 32.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR YILDIRAY ÖZTÜRK Ayakla 40 2 1
14 22.2.2020 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR GİRNE GENÇLİK U15 B 32.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR ERDEM YURTTAŞ Kafayla 67 2 1
14 22.2.2020 13:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ KOZYATAĞI U15 B 28.GRUP KOZYATAĞI MEHMET KARATAŞ Ayakla 3 2 3
14 22.2.2020 13:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ KOZYATAĞI U15 B 28.GRUP KOZYATAĞI TOYGAR ÜNAL Ayakla 28 2 3
14 22.2.2020 13:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ KOZYATAĞI U15 B 28.GRUP KOZYATAĞI BURHAN KIRAY KOCABAŞ Kendi Kalesine 40 2 3
14 22.2.2020 13:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ KOZYATAĞI U15 B 28.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ ENSAR TUNAHAN DALKIRAN Kafayla 49 2 3
14 22.2.2020 13:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ KOZYATAĞI U15 B 28.GRUP KOZYATAĞI TOYGAR ÜNAL Ayakla 72 2 3
14 22.2.2020 13:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI ATAŞEHİRGÜCÜ ÖZATAŞEHİR U15 B 28.GRUP ÖZATAŞEHİR SAMET ERDEM Kendi Kalesine 28 1 1
14 22.2.2020 13:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI ATAŞEHİRGÜCÜ ÖZATAŞEHİR U15 B 28.GRUP ÖZATAŞEHİR SAMET ERDEM Ayakla 62 1 1
14 22.2.2020 13:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL YUVASI SULTANBEYLİSPOR U15 B 30.GRUP SULTANBEYLİSPOR EREN YILMAZ Ayakla 9 1 4
14 22.2.2020 13:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL YUVASI SULTANBEYLİSPOR U15 B 30.GRUP SULTANBEYLİSPOR TOLGA BAYDAR Ayakla 38 1 4
14 22.2.2020 13:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL YUVASI SULTANBEYLİSPOR U15 B 30.GRUP SULTANBEYLİSPOR TOLGA BAYDAR Ayakla 40 1 4
14 22.2.2020 13:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL YUVASI SULTANBEYLİSPOR U15 B 30.GRUP SULTANBEYLİSPOR MEHMET KULA Ayakla 55 1 4
14 22.2.2020 13:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL YUVASI SULTANBEYLİSPOR U15 B 30.GRUP KARTAL YUVASI MEHMET ŞAH BİLECE Ayakla 68 1 4
14 22.2.2020 13:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGÜCÜ KADIRGA U15 B 8.GRUP KADIRGA HARUN İŞLER Ayakla 32 1 1
14 22.2.2020 13:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGÜCÜ KADIRGA U15 B 8.GRUP SULTANGÜCÜ EMRECAN CANDEMİR Ayakla 55 1 1
14 22.2.2020 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI GÜLTEPE ÖZGENÇLİK SELVİSPOR U15 B 14.GRUP SELVİSPOR EREN KOÇ Ayakla 10 2 2
14 22.2.2020 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI GÜLTEPE ÖZGENÇLİK SELVİSPOR U15 B 14.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK AHMET SARI Ayakla 36 2 2
14 22.2.2020 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI GÜLTEPE ÖZGENÇLİK SELVİSPOR U15 B 14.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK MUHAMMET DİNÇ Ayakla 62 2 2
14 22.2.2020 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI GÜLTEPE ÖZGENÇLİK SELVİSPOR U15 B 14.GRUP SELVİSPOR EREN KOÇ Ayakla 67 2 2
14 22.2.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI TÜRK TELEKOMSPOR CEVİZLİSPOR U15 B 8.GRUP TÜRK TELEKOMSPOR TARIK TIĞLI Ayakla 7 3 0
14 22.2.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI TÜRK TELEKOMSPOR CEVİZLİSPOR U15 B 8.GRUP TÜRK TELEKOMSPOR ÖZGÜR BECEREKLİ Ayakla 25 3 0
14 22.2.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI TÜRK TELEKOMSPOR CEVİZLİSPOR U15 B 8.GRUP TÜRK TELEKOMSPOR TARIK TIĞLI Ayakla 60 3 0
14 22.2.2020 14:00 SELİMİYE STADI ÜNALANSPOR YAMANSPOR U15 B 26.GRUP ÜNALANSPOR İZZET TALHA YILMAZ Ayakla 10 3 0
14 22.2.2020 14:00 SELİMİYE STADI ÜNALANSPOR YAMANSPOR U15 B 26.GRUP ÜNALANSPOR MUHAMMED MELİH ERDOĞMUŞ Ayakla 65 3 0
14 22.2.2020 14:00 SELİMİYE STADI ÜNALANSPOR YAMANSPOR U15 B 26.GRUP ÜNALANSPOR İZZET TALHA YILMAZ Ayakla 70 3 0
14 22.2.2020 14:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR SEYRANTEPE OF U15 B 24.GRUP SEYRANTEPE OF VOLKAN ŞENTÜRK Penaltı 13 1 3
14 22.2.2020 14:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR SEYRANTEPE OF U15 B 24.GRUP SEYRANTEPE OF BASRİ AYDIN Ayakla 43 1 3
14 22.2.2020 14:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR SEYRANTEPE OF U15 B 24.GRUP ATIŞALANISPOR ENES GÖKTEPE Ayakla 69 1 3
14 22.2.2020 14:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR SEYRANTEPE OF U15 B 24.GRUP SEYRANTEPE OF AHMET ALİ KABA Ayakla 70 1 3
14 22.2.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU KAYIŞDAĞISPOR BALKAN YEŞİLBAĞLAR U15 B 28.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR HÜSEYİN KARADAĞ Ayakla 9 2 1
14 22.2.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU KAYIŞDAĞISPOR BALKAN YEŞİLBAĞLAR U15 B 28.GRUP KAYIŞDAĞISPOR MUHAMMED ÇİPİL Ayakla 16 2 1
14 22.2.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU KAYIŞDAĞISPOR BALKAN YEŞİLBAĞLAR U15 B 28.GRUP KAYIŞDAĞISPOR ZAFER ŞAHİN Ayakla 27 2 1
14 22.2.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR KİLYOS SPOR U15 B 22.GRUP KİLYOS SPOR EREN İLGÜN Ayakla 7 0 6
14 22.2.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR KİLYOS SPOR U15 B 22.GRUP KİLYOS SPOR DOĞUKAN TOPTAŞ Ayakla 36 0 6
14 22.2.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR KİLYOS SPOR U15 B 22.GRUP KİLYOS SPOR DOĞUKAN TOPTAŞ Ayakla 50 0 6
14 22.2.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR KİLYOS SPOR U15 B 22.GRUP KİLYOS SPOR NİYAZİ BORA BOZDOĞAN Ayakla 58 0 6
14 22.2.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR KİLYOS SPOR U15 B 22.GRUP KİLYOS SPOR UMUTCAN BAŞPINAR Ayakla 60 0 6
14 22.2.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI S.KARTALSPOR KİLYOS SPOR U15 B 22.GRUP KİLYOS SPOR AHMET TAHA YILDIRIM Ayakla 61 0 6
14 22.2.2020 14:30 KANLICA STADI ÜSKÜDAR SALACAK ATAŞEHİR ÇAMOLUK U15 B 26.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK FATİH KAYA Kafayla 19 0 1
14 22.2.2020 14:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEK GENÇLİK YENİSAHRA U15 B 31.GRUP YENİSAHRA KEREM ÖZGÜL Ayakla 08 2 6
14 22.2.2020 14:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEK GENÇLİK YENİSAHRA U15 B 31.GRUP ÖRNEK GENÇLİK ENES BURAK KOCAKURT Penaltı 14 2 6
14 22.2.2020 14:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEK GENÇLİK YENİSAHRA U15 B 31.GRUP YENİSAHRA DOĞU CEMAL GÜNELİ Ayakla 16 2 6
14 22.2.2020 14:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEK GENÇLİK YENİSAHRA U15 B 31.GRUP YENİSAHRA KEREM ÖZGÜL Ayakla 20 2 6
14 22.2.2020 14:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEK GENÇLİK YENİSAHRA U15 B 31.GRUP YENİSAHRA HABİL SATILMIŞ BENLİCE Ayakla 36 2 6
14 22.2.2020 14:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEK GENÇLİK YENİSAHRA U15 B 31.GRUP YENİSAHRA DOĞU CEMAL GÜNELİ Ayakla 39 2 6
14 22.2.2020 14:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEK GENÇLİK YENİSAHRA U15 B 31.GRUP ÖRNEK GENÇLİK ENES BURAK KOCAKURT Kafayla 45 2 6
14 22.2.2020 14:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEK GENÇLİK YENİSAHRA U15 B 31.GRUP YENİSAHRA DOĞU CEMAL GÜNELİ Ayakla 65 2 6
14 22.2.2020 15:00 KANARYA SAHASI KANARYA BAHÇELİEVLER ÇINAR U15 B 24.GRUP KANARYA CİVAN ALİCAN Ayakla 30 3 1
14 22.2.2020 15:00 KANARYA SAHASI KANARYA BAHÇELİEVLER ÇINAR U15 B 24.GRUP BAHÇELİEVLER ÇINAR ABDULSAMED URAL Ayakla 36 3 1
14 22.2.2020 15:00 KANARYA SAHASI KANARYA BAHÇELİEVLER ÇINAR U15 B 24.GRUP KANARYA AHMET TAHA ŞANLI Ayakla 46 3 1
14 22.2.2020 15:00 KANARYA SAHASI KANARYA BAHÇELİEVLER ÇINAR U15 B 24.GRUP KANARYA EFE KAĞAN ATMAZ Kafayla 57 3 1
14 22.2.2020 15:00 BEYKOZ STADI BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. ATAŞEHİR DOĞUŞ U15 B 30.GRUP ATAŞEHİR DOĞUŞ HARUN UZUN Kafayla 9 0 2
14 22.2.2020 15:00 BEYKOZ STADI BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. ATAŞEHİR DOĞUŞ U15 B 30.GRUP ATAŞEHİR DOĞUŞ MEHMET FATİH DALKIRAN Ayakla 70 0 2
14 22.2.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI OLİMPİYAT AVCILAR BELEDİYE U15 B 8.GRUP AVCILAR BELEDİYE FERMAN SERİM Ayakla 52 0 2
14 22.2.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI OLİMPİYAT AVCILAR BELEDİYE U15 B 8.GRUP AVCILAR BELEDİYE GÖRKEM IŞIK Ayakla 70 0 2
14 22.2.2020 15:30 SELİMİYE STADI BARBAROSSPOR İNKILAP SPOR U15 B 26.GRUP İNKILAP SPOR ÖMER TUNAHAN ARSLAN Ayakla 32 0 3
14 22.2.2020 15:30 SELİMİYE STADI BARBAROSSPOR İNKILAP SPOR U15 B 26.GRUP İNKILAP SPOR YUSUF ENES ÇINAR Ayakla 35 0 3
14 22.2.2020 15:30 SELİMİYE STADI BARBAROSSPOR İNKILAP SPOR U15 B 26.GRUP İNKILAP SPOR ÖMER TUNAHAN ARSLAN Ayakla 60 0 3
14 22.2.2020 16:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GÜLSUYU U15 B 32.GRUP GÜLSUYU HALİL ÇELİK Ayakla 14 2 3
14 22.2.2020 16:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GÜLSUYU U15 B 32.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR YASİN BOZKUŞ Ayakla 33 2 3
14 22.2.2020 16:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GÜLSUYU U15 B 32.GRUP GÜLSUYU HALİL ÇELİK Ayakla 42 2 3
14 22.2.2020 16:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GÜLSUYU U15 B 32.GRUP GÜLSUYU HALİL ÇELİK Ayakla 45 2 3
14 22.2.2020 16:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GÜLSUYU U15 B 32.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR KEREM İBRAHİMAĞAOĞLU Ayakla 57 2 3
14 22.2.2020 16:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER KARADENİZ U15 B 22.GRUP KARADENİZ EFE BİRSEN Ayakla 28 1 4
14 22.2.2020 16:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER KARADENİZ U15 B 22.GRUP KARADENİZ NUH KILIÇ Ayakla 50 1 4
14 22.2.2020 16:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER KARADENİZ U15 B 22.GRUP FERAHEVLER MEHMET EGE AZTEKİN Ayakla 52 1 4
14 22.2.2020 16:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER KARADENİZ U15 B 22.GRUP KARADENİZ EFE BİRSEN Ayakla 57 1 4
14 22.2.2020 16:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER KARADENİZ U15 B 22.GRUP KARADENİZ EBUBEKİR KILINÇ Ayakla 70 1 4
14 22.2.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR YENİYÜZYIL GENÇLİK U15 B 16.GRUP ŞAFAKSPOR BARIŞ ARSLAN Ayakla 2 8 1
14 22.2.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR YENİYÜZYIL GENÇLİK U15 B 16.GRUP ŞAFAKSPOR MUSTAFA YİĞİT YILMAZSOY Ayakla 12 8 1
14 22.2.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR YENİYÜZYIL GENÇLİK U15 B 16.GRUP ŞAFAKSPOR BARIŞ ARSLAN Ayakla 18 8 1
14 22.2.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR YENİYÜZYIL GENÇLİK U15 B 16.GRUP ŞAFAKSPOR BARIŞ ARSLAN Ayakla 24 8 1
14 22.2.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR YENİYÜZYIL GENÇLİK U15 B 16.GRUP ŞAFAKSPOR BARIŞ ARSLAN Ayakla 30 8 1
14 22.2.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR YENİYÜZYIL GENÇLİK U15 B 16.GRUP ŞAFAKSPOR ÇAĞAN DENİZ KARABULUT Ayakla 37 8 1
14 22.2.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR YENİYÜZYIL GENÇLİK U15 B 16.GRUP YENİYÜZYIL GENÇLİK SALİH KARABULUT Kendi Kalesine 58 8 1
14 22.2.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR YENİYÜZYIL GENÇLİK U15 B 16.GRUP ŞAFAKSPOR BARIŞ ARSLAN Kafayla 63 8 1
14 22.2.2020 16:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR YENİYÜZYIL GENÇLİK U15 B 16.GRUP ŞAFAKSPOR BERAT KELEŞ Kendi Kalesine 70 8 1
14 22.2.2020 16:30 BOLLUCA STADI BOLLUCASPOR GÜNEŞLİ U15 B 10.GRUP GÜNEŞLİ HARUN TAHTA Kafayla 55 0 1
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ERAY TANER Kafayla 1 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ RUŞAT GÜNDÜZ Ayakla 23 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ENES UTKU GÜNEŞ Ayakla 28 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ENES UTKU GÜNEŞ Ayakla 33 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ENES UTKU GÜNEŞ Ayakla 41 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ENES UTKU GÜNEŞ Ayakla 45 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ENES UTKU GÜNEŞ Ayakla 46 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ENES UTKU GÜNEŞ Ayakla 47 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ADEM SARI Ayakla 55 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ RUŞAT GÜNDÜZ Ayakla 59 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ARDA ATEŞ Ayakla 63 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ FURKAN ÇALIŞKAN Ayakla 67 13 0
14 22.2.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜNGÖREN DOĞUŞ U15 B 20.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ARDA ATEŞ Ayakla 70 13 0
14 22.2.2020 16:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI KARABEKİRSPOR 1877 ALEMDAĞ U15 B 28.GRUP KARABEKİRSPOR YUSUF DALGA Ayakla 11 4 0
14 22.2.2020 16:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI KARABEKİRSPOR 1877 ALEMDAĞ U15 B 28.GRUP KARABEKİRSPOR ALİ CAN FIRINCI Ayakla 23 4 0
14 22.2.2020 16:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI KARABEKİRSPOR 1877 ALEMDAĞ U15 B 28.GRUP KARABEKİRSPOR SAİD ŞAMİL BAŞAL Ayakla 31 4 0
14 22.2.2020 16:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI KARABEKİRSPOR 1877 ALEMDAĞ U15 B 28.GRUP KARABEKİRSPOR ÖMER ERĞAN Ayakla 65 4 0
14 22.2.2020 16:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA İSTANBUL ARTVİN U15 B 8.GRUP PİYALEPAŞA ALİ CİHAN YAZAR Ayakla 12 4 1
14 22.2.2020 16:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA İSTANBUL ARTVİN U15 B 8.GRUP PİYALEPAŞA ALİ YİĞİT DURSUN Ayakla 18 4 1
14 22.2.2020 16:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA İSTANBUL ARTVİN U15 B 8.GRUP PİYALEPAŞA AZAD ÖTLEŞ Penaltı 21 4 1
14 22.2.2020 16:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA İSTANBUL ARTVİN U15 B 8.GRUP PİYALEPAŞA CEMİL YİĞİT Ayakla 28 4 1
14 22.2.2020 16:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA İSTANBUL ARTVİN U15 B 8.GRUP İSTANBUL ARTVİN ÖMER FARUK AVCU Ayakla 47 4 1
14 22.2.2020 16:30 HADIMKÖY SAHASI AVCILAR GENÇLİK (AFA) BEŞTELSİZ U15 B 10.GRUP AVCILAR GENÇLİK (AFA) EMRE RODOPLU Ayakla 8 2 2
14 22.2.2020 16:30 HADIMKÖY SAHASI AVCILAR GENÇLİK (AFA) BEŞTELSİZ U15 B 10.GRUP BEŞTELSİZ OĞUZHAN AYLANÇ Ayakla 24 2 2
14 22.2.2020 16:30 HADIMKÖY SAHASI AVCILAR GENÇLİK (AFA) BEŞTELSİZ U15 B 10.GRUP BEŞTELSİZ BATUHAN TELLİ Ayakla 36 2 2
14 22.2.2020 16:30 HADIMKÖY SAHASI AVCILAR GENÇLİK (AFA) BEŞTELSİZ U15 B 10.GRUP AVCILAR GENÇLİK (AFA) YİĞİT OKURGAN Ayakla 44 2 2
14 22.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR HARMANTEPE U15 B 6.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 2 5 0
14 22.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR HARMANTEPE U15 B 6.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 4 5 0
14 22.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR HARMANTEPE U15 B 6.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR BEKİR ERDOĞAN Ayakla 57 5 0
14 22.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR HARMANTEPE U15 B 6.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 59 5 0
14 22.2.2020 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR HARMANTEPE U15 B 6.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR VATAN ACAR Ayakla 63 5 0
14 23.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR MURATPAŞASPOR U15 B 5.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR SERDAR ESER Ayakla 29 7 2
14 23.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR MURATPAŞASPOR U15 B 5.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR SERDAR ESER Ayakla 30 7 2
14 23.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR MURATPAŞASPOR U15 B 5.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR SERDAR ESER Ayakla 42 7 2
14 23.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR MURATPAŞASPOR U15 B 5.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR SERDAR ESER Ayakla 48 7 2
14 23.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR MURATPAŞASPOR U15 B 5.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR SERDAR ESER Ayakla 50 7 2
14 23.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR MURATPAŞASPOR U15 B 5.GRUP MURATPAŞASPOR OKAN KESKİN Ayakla 60 7 2
14 23.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR MURATPAŞASPOR U15 B 5.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR SERDAR ESER Ayakla 76 7 2
14 23.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR MURATPAŞASPOR U15 B 5.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR SERDAR ESER Ayakla 77 7 2
14 23.2.2020 09:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ YENİ LEVENT KONAKLAR MURATPAŞASPOR U15 B 5.GRUP MURATPAŞASPOR OKAN KESKİN Ayakla 79 7 2
14 23.2.2020 09:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI HAVATAŞ SPOR İSTANBUL BAFRA U15 B 17.GRUP İSTANBUL BAFRA FURKAN DURSUN YILDIRIM Ayakla 20 0 3
14 23.2.2020 09:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI HAVATAŞ SPOR İSTANBUL BAFRA U15 B 17.GRUP İSTANBUL BAFRA MUSTAFA ALİ KÜÇÜKKILINÇ Ayakla 65 0 3
14 23.2.2020 09:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI HAVATAŞ SPOR İSTANBUL BAFRA U15 B 17.GRUP İSTANBUL BAFRA MUSTAFA ALİ KÜÇÜKKILINÇ Ayakla 67 0 3
14 23.2.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI Y.S.SELİM GERÇEK KUZEY U15 B 11.GRUP GERÇEK KUZEY MERT İŞERİ Ayakla 15 1 5
14 23.2.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI Y.S.SELİM GERÇEK KUZEY U15 B 11.GRUP Y.S.SELİM KADİR CAN UÇAŞ Ayakla 20 1 5
14 23.2.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI Y.S.SELİM GERÇEK KUZEY U15 B 11.GRUP GERÇEK KUZEY ARDA GÜR Ayakla 25 1 5
14 23.2.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI Y.S.SELİM GERÇEK KUZEY U15 B 11.GRUP GERÇEK KUZEY MERT İŞERİ Ayakla 34 1 5
14 23.2.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI Y.S.SELİM GERÇEK KUZEY U15 B 11.GRUP GERÇEK KUZEY UĞURCAN AYGÜN Ayakla 40 1 5
14 23.2.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI Y.S.SELİM GERÇEK KUZEY U15 B 11.GRUP GERÇEK KUZEY TAMER SİVİLOĞLU Ayakla 46 1 5
14 23.2.2020 09:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAHÇEŞEHİR SPOR KADİM SPOR U15 B 3.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR BİLAL KUŞDİL Ayakla 16 3 0
14 23.2.2020 09:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAHÇEŞEHİR SPOR KADİM SPOR U15 B 3.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR MUHAMMED BULUT Ayakla 35 3 0
14 23.2.2020 09:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAHÇEŞEHİR SPOR KADİM SPOR U15 B 3.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR DİYAR GÜLER Ayakla 67 3 0
14 23.2.2020 09:00 İFA SAHASI HALKALI FATİH SULTAN MEHMET U15 B 21.GRUP FATİH SULTAN MEHMET EMİR ALPEREN ÇETÜKKAYA Ayakla 2 0 6
14 23.2.2020 09:00 İFA SAHASI HALKALI FATİH SULTAN MEHMET U15 B 21.GRUP FATİH SULTAN MEHMET EMİR ALPEREN ÇETÜKKAYA Ayakla 12 0 6
14 23.2.2020 09:00 İFA SAHASI HALKALI FATİH SULTAN MEHMET U15 B 21.GRUP FATİH SULTAN MEHMET EMİR ALPEREN ÇETÜKKAYA Ayakla 41 0 6
14 23.2.2020 09:00 İFA SAHASI HALKALI FATİH SULTAN MEHMET U15 B 21.GRUP FATİH SULTAN MEHMET EMİR ALPEREN ÇETÜKKAYA Ayakla 46 0 6
14 23.2.2020 09:00 İFA SAHASI HALKALI FATİH SULTAN MEHMET U15 B 21.GRUP FATİH SULTAN MEHMET EMİR ALPEREN ÇETÜKKAYA Ayakla 60 0 6
14 23.2.2020 09:00 İFA SAHASI HALKALI FATİH SULTAN MEHMET U15 B 21.GRUP FATİH SULTAN MEHMET EMİR ALPEREN ÇETÜKKAYA Ayakla 70 0 6
14 23.2.2020 09:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEFAKÖY U15 B 19.GRUP HÜR.EĞİTİM ÖMER FARUK ERES Ayakla 18 2 2
14 23.2.2020 09:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEFAKÖY U15 B 19.GRUP SEFAKÖY ÜNSAL ÖZKAN ARAS Ayakla 51 2 2
14 23.2.2020 09:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEFAKÖY U15 B 19.GRUP SEFAKÖY UMUT IŞIK Ayakla 69 2 2
14 23.2.2020 09:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEFAKÖY U15 B 19.GRUP HÜR.EĞİTİM AGİT YAŞİK Ayakla 70 2 2
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI İST.BAYBURT KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. U15 B 23.GRUP İST.BAYBURT BURAK KARABEY Ayakla 5 3 2
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI İST.BAYBURT KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. U15 B 23.GRUP İST.BAYBURT BURAK KARABEY Kafayla 24 3 2
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI İST.BAYBURT KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. U15 B 23.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. MAHMUD MOTLAK Penaltı 35 3 2
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI İST.BAYBURT KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. U15 B 23.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. ALİ OZAN BEKAR Ayakla 41 3 2
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI İST.BAYBURT KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. U15 B 23.GRUP İST.BAYBURT BATU AKYÜZ Ayakla 65 3 2
14 23.2.2020 11:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ŞAFAK 76 ESENYURT İNCİRTEPE U15 B 9.GRUP ESENYURT İNCİRTEPE YASİN ENES GÖKYAR Ayakla 35 0 5
14 23.2.2020 11:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ŞAFAK 76 ESENYURT İNCİRTEPE U15 B 9.GRUP ESENYURT İNCİRTEPE RAHMAN SESLİKAYA Ayakla 47 0 5
14 23.2.2020 11:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ŞAFAK 76 ESENYURT İNCİRTEPE U15 B 9.GRUP ESENYURT İNCİRTEPE YASİN ENES GÖKYAR Ayakla 52 0 5
14 23.2.2020 11:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ŞAFAK 76 ESENYURT İNCİRTEPE U15 B 9.GRUP ESENYURT İNCİRTEPE RAHMAN SESLİKAYA Ayakla 54 0 5
14 23.2.2020 11:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ŞAFAK 76 ESENYURT İNCİRTEPE U15 B 9.GRUP ESENYURT İNCİRTEPE YASİN ENES GÖKYAR Ayakla 56 0 5
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON ENES KILINÇ Kafayla 2 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP AÇI GENÇLİK ALİ ZABCI Ayakla 3 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON OĞUZ CİNGÖZ Ayakla 4 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON YASİN KÖSE Ayakla 11 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON OĞUZ CİNGÖZ Kafayla 13 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP AÇI GENÇLİK AKSEL AKYÜZ Ayakla 25 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON EMİR AY Kafayla 35 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON KEREM CİLİNGİR Ayakla 37 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON KORAY KOÇ Ayakla 40 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON KORAY KOÇ Ayakla 45 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON EMİR AY Kafayla 50 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON HASAN SEFA KÜDEN Ayakla 55 2 11
14 23.2.2020 11:00 KİLYOS STADI AÇI GENÇLİK İSTANBUL TRABZON U15 B 11.GRUP İSTANBUL TRABZON KORAY KOÇ Ayakla 60 2 11
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ TRABZON 1453 SPOR U15 B 9.GRUP TRABZON 1453 SPOR BURAK CEYLAN Ayakla 5 1 2
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ TRABZON 1453 SPOR U15 B 9.GRUP GÜNYAMAÇ MAHMUT AKMAN Kendi Kalesine 40 1 2
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ TRABZON 1453 SPOR U15 B 9.GRUP GÜNYAMAÇ OMID GHARAHYAZI Ayakla 55 1 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. ATAKAN HATİPOĞLU Ayakla 14 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. KADİR SARPAŞAR Ayakla 24 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. KADİR SARPAŞAR Kafayla 29 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. ONUR CAN POLAT Ayakla 31 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İSTANBUL ALTINORDU FURKAN TUFAN ALİ KAPLAN Ayakla 35 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. ATAKAN HATİPOĞLU Ayakla 45 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. ATAKAN HATİPOĞLU Ayakla 50 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. MUHAMMET NUREDDİN AYDIN Ayakla 50 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. ATAKAN HATİPOĞLU Ayakla 54 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. EKREM BUDAK Kafayla 58 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. KADİR SARPAŞAR Kafayla 62 10 2
14 23.2.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. İSTANBUL ALTINORDU U15 B 33.GRUP İSTANBUL ALTINORDU MUHAMMET TALHA GÜL Ayakla 65 10 2
14 23.2.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR TUZLA ŞİFA U15 B 31.GRUP İDEALTEPESPOR KUTAY DURKAYA Kafayla 12 4 0
14 23.2.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR TUZLA ŞİFA U15 B 31.GRUP İDEALTEPESPOR İSMAİL HAKKI GÜÇLÜEL Ayakla 19 4 0
14 23.2.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR TUZLA ŞİFA U15 B 31.GRUP İDEALTEPESPOR HASAN TAHA ÖZDEMİR Ayakla 23 4 0
14 23.2.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR TUZLA ŞİFA U15 B 31.GRUP İDEALTEPESPOR HASAN TAHA ÖZDEMİR Ayakla 29 4 0
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ÜMİTCAN EKMEKCİ Ayakla 3 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ÜMİTCAN EKMEKCİ Ayakla 12 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. MERTCAN EKMEKCİ Ayakla 15 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ÜMİTCAN EKMEKCİ Ayakla 19 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KUŞTEPE SPOR ONUR BIÇAK Kafayla 23 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KUŞTEPE SPOR MEHMET EGE ÖZYURT Ayakla 32 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ÜMİTCAN EKMEKCİ Ayakla 37 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ÜMİTCAN EKMEKCİ Ayakla 38 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ÜMİTCAN EKMEKCİ Ayakla 42 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ÜMİTCAN EKMEKCİ Ayakla 45 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KUŞTEPE SPOR ONUR BIÇAK Kendi Kalesine 48 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ÜMİTCAN EKMEKCİ Ayakla 50 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KUŞTEPE SPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U15 B 5.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YİĞİT AKYÜREK Ayakla 59 yarıda kaldı
14 23.2.2020 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY İSTANBUL BARIŞSPOR U15 B 9.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR ARDA ARICI Penaltı 58 0 1
14 23.2.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT FİŞEKSPOR U15 B 23.GRUP FİŞEKSPOR AYTUĞ TAŞDELEN Ayakla 9 1 4
14 23.2.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT FİŞEKSPOR U15 B 23.GRUP FİŞEKSPOR AYTUĞ TAŞDELEN Ayakla 13 1 4
14 23.2.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT FİŞEKSPOR U15 B 23.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT SAMET ARDA IŞIK Kafayla 26 1 4
14 23.2.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT FİŞEKSPOR U15 B 23.GRUP FİŞEKSPOR AYTUĞ TAŞDELEN Ayakla 35 1 4
14 23.2.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT FİŞEKSPOR U15 B 23.GRUP FİŞEKSPOR HIZIR İSLAM ARİS Ayakla 55 1 4
14 23.2.2020 11:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR ESENLER KULÜP ATLETİK U15 B 21.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR İZZETHAN EKREN Ayakla 14 1 3
14 23.2.2020 11:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR ESENLER KULÜP ATLETİK U15 B 21.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK ENES GÖK Ayakla 22 1 3
14 23.2.2020 11:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR ESENLER KULÜP ATLETİK U15 B 21.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK TOLGA ORDULU Ayakla 29 1 3
14 23.2.2020 11:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR ESENLER KULÜP ATLETİK U15 B 21.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK TOLGA ORDULU Ayakla 59 1 3
14 23.2.2020 11:30 KANLICA STADI VADİ SPOR CEVİZLİ ANADOLU U15 B 33.GRUP CEVİZLİ ANADOLU HAMZA ÇALIŞKAN Ayakla 11 0 10
14 23.2.2020 11:30 KANLICA STADI VADİ SPOR CEVİZLİ ANADOLU U15 B 33.GRUP CEVİZLİ ANADOLU EMİRHAN KONAKCI Ayakla 24 0 10
14 23.2.2020 11:30 KANLICA STADI VADİ SPOR CEVİZLİ ANADOLU U15 B 33.GRUP CEVİZLİ ANADOLU HAMZA ÇALIŞKAN Ayakla 30 0 10
14 23.2.2020 11:30 KANLICA STADI VADİ SPOR CEVİZLİ ANADOLU U15 B 33.GRUP CEVİZLİ ANADOLU RÜŞEN EMRE BAYRAMOĞLU Ayakla 41 0 10
14 23.2.2020 11:30 KANLICA STADI VADİ SPOR CEVİZLİ ANADOLU U15 B 33.GRUP CEVİZLİ ANADOLU ALİ AKIN Ayakla 57 0 10
14 23.2.2020 11:30 KANLICA STADI VADİ SPOR CEVİZLİ ANADOLU U15 B 33.GRUP CEVİZLİ ANADOLU HÜSEYİN ÖMER BOZKURT Ayakla 59 0 10
14 23.2.2020 11:30 KANLICA STADI VADİ SPOR CEVİZLİ ANADOLU U15 B 33.GRUP CEVİZLİ ANADOLU BİLGEHAN ŞENGÜL Ayakla 65 0 10
14 23.2.2020 11:30 KANLICA STADI VADİ SPOR CEVİZLİ ANADOLU U15 B 33.GRUP CEVİZLİ ANADOLU ULAŞ SİNAN ARSLAN Ayakla 66 0 10
14 23.2.2020 11:30 KANLICA STADI VADİ SPOR CEVİZLİ ANADOLU U15 B 33.GRUP CEVİZLİ ANADOLU BİLGEHAN ŞENGÜL Ayakla 66 0 10
14 23.2.2020 11:30 KANLICA STADI VADİ SPOR CEVİZLİ ANADOLU U15 B 33.GRUP CEVİZLİ ANADOLU BİLGEHAN ŞENGÜL Kafayla 68 0 10
14 23.2.2020 12:00 ORTAÇEŞME SAHASI KÜPLÜCE GENÇLİK GÜMÜŞSUYU U15 B 27.GRUP KÜPLÜCE GENÇLİK YUSUF KAAN YİĞİT Ayakla 7 3 0
14 23.2.2020 12:00 ORTAÇEŞME SAHASI KÜPLÜCE GENÇLİK GÜMÜŞSUYU U15 B 27.GRUP KÜPLÜCE GENÇLİK EMİRHAN ALİ KOÇAK Ayakla 49 3 0
14 23.2.2020 12:00 ORTAÇEŞME SAHASI KÜPLÜCE GENÇLİK GÜMÜŞSUYU U15 B 27.GRUP KÜPLÜCE GENÇLİK KAAN BERK CAN ÖZTÜRK Ayakla 67 3 0
14 23.2.2020 12:00 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI ALİBEYSPOR İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U15 B 1.GRUP ALİBEYSPOR KERİM BARAN BAŞ Ayakla 70 1 0
14 23.2.2020 12:30 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM BAĞCILAR G.GÜCÜ U15 B 19.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ TUNCAY KAYA Ayakla 21 0 7
14 23.2.2020 12:30 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM BAĞCILAR G.GÜCÜ U15 B 19.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ BURHAN ÇATALKAYA Ayakla 23 0 7
14 23.2.2020 12:30 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM BAĞCILAR G.GÜCÜ U15 B 19.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ TUNCAY KAYA Ayakla 40 0 7
14 23.2.2020 12:30 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM BAĞCILAR G.GÜCÜ U15 B 19.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ YUSUF CİCİOĞLU Ayakla 52 0 7
14 23.2.2020 12:30 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM BAĞCILAR G.GÜCÜ U15 B 19.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ TUNCAY KAYA Ayakla 65 0 7
14 23.2.2020 12:30 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM BAĞCILAR G.GÜCÜ U15 B 19.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ TUNCAY KAYA Penaltı 67 0 7
14 23.2.2020 12:30 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM BAĞCILAR G.GÜCÜ U15 B 19.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ MUHAMMET ARJİN KILINÇ Ayakla 69 0 7
14 23.2.2020 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI ATALAR U15 B 25.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI OĞUZ EFE FİLİK Ayakla 15 4 0
14 23.2.2020 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI ATALAR U15 B 25.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI HAKAN KESKİN Kafayla 60 4 0
14 23.2.2020 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI ATALAR U15 B 25.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI HAKAN KESKİN Ayakla 64 4 0
14 23.2.2020 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI ATALAR U15 B 25.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI BERK TAHA YILDIRIM Ayakla 70 4 0
14 23.2.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ÇAMLICASPOR ÇEKMEKÖY ÇARŞI U15 B 29.GRUP ÇAMLICASPOR ÖMER BUĞUR Ayakla 1 7 0
14 23.2.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ÇAMLICASPOR ÇEKMEKÖY ÇARŞI U15 B 29.GRUP ÇAMLICASPOR TALHA YASİN PİRÇEK Ayakla 2 7 0
14 23.2.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ÇAMLICASPOR ÇEKMEKÖY ÇARŞI U15 B 29.GRUP ÇAMLICASPOR ÖMER BUĞUR Ayakla 14 7 0
14 23.2.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ÇAMLICASPOR ÇEKMEKÖY ÇARŞI U15 B 29.GRUP ÇAMLICASPOR YUSUF GÖRKEM DEMİRCİ Ayakla 35 7 0
14 23.2.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ÇAMLICASPOR ÇEKMEKÖY ÇARŞI U15 B 29.GRUP ÇAMLICASPOR MUHAMMED EFECAN AYDIN Ayakla 56 7 0
14 23.2.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ÇAMLICASPOR ÇEKMEKÖY ÇARŞI U15 B 29.GRUP ÇAMLICASPOR EMRE ÖZBEK Ayakla 58 7 0
14 23.2.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ÇAMLICASPOR ÇEKMEKÖY ÇARŞI U15 B 29.GRUP ÇAMLICASPOR MUHAMMED EFECAN AYDIN Ayakla 64 7 0
14 23.2.2020 12:30 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ YAYLA ATAKENT 2015 U15 B 17.GRUP ŞİŞLİ YAYLA ALPER TRABZON Ayakla 7 yarıda kaldı
14 23.2.2020 12:30 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ YAYLA ATAKENT 2015 U15 B 17.GRUP ŞİŞLİ YAYLA BİLAL KAVAK Kafayla 13 yarıda kaldı
14 23.2.2020 12:30 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ YAYLA ATAKENT 2015 U15 B 17.GRUP ŞİŞLİ YAYLA BİLAL KAVAK Ayakla 23 yarıda kaldı
14 23.2.2020 12:30 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ YAYLA ATAKENT 2015 U15 B 17.GRUP ŞİŞLİ YAYLA BİLAL KAVAK Ayakla 46 yarıda kaldı
14 23.2.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ÜÇYÜZLÜ R.KAVAĞI U15 B 9.GRUP R.KAVAĞI EMİR ÇECİK Ayakla 12 1 6
14 23.2.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ÜÇYÜZLÜ R.KAVAĞI U15 B 9.GRUP R.KAVAĞI BÜLENT GİRİT Ayakla 25 1 6
14 23.2.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ÜÇYÜZLÜ R.KAVAĞI U15 B 9.GRUP R.KAVAĞI MEHMET ALİ KALYONCU Ayakla 27 1 6
14 23.2.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ÜÇYÜZLÜ R.KAVAĞI U15 B 9.GRUP R.KAVAĞI EMİR ÇECİK Ayakla 38 1 6
14 23.2.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ÜÇYÜZLÜ R.KAVAĞI U15 B 9.GRUP R.KAVAĞI EFE KARACA Ayakla 39 1 6
14 23.2.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ÜÇYÜZLÜ R.KAVAĞI U15 B 9.GRUP R.KAVAĞI MEHMET ALİ KALYONCU Ayakla 64 1 6
14 23.2.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ÜÇYÜZLÜ R.KAVAĞI U15 B 9.GRUP ÜÇYÜZLÜ ALPER ÖZCAN Ayakla 68 1 6
14 23.2.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN İSTANBUL ARENA U15 B 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN SAMET ZENGİN Ayakla 30 1 3
14 23.2.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN İSTANBUL ARENA U15 B 1.GRUP İSTANBUL ARENA ALAATTİN RAŞİT ÖZŞAN Ayakla 40 1 3
14 23.2.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN İSTANBUL ARENA U15 B 1.GRUP İSTANBUL ARENA ENES ÇOKÜNLÜ Ayakla 55 1 3
14 23.2.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN İSTANBUL ARENA U15 B 1.GRUP İSTANBUL ARENA ORHAN ÇAMCI Ayakla 62 1 3
14 23.2.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR YENİ ORTABAYIR U15 B 19.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR CESUR AKAY Ayakla 28 1 1
14 23.2.2020 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR YENİ ORTABAYIR U15 B 19.GRUP YENİ ORTABAYIR AZİZ CAN TAKARU Ayakla 46 1 1
14 23.2.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK HARMANDERE BOSTANCI U15 B 29.GRUP BOSTANCI KAYRA DAVER Ayakla 10 3 2
14 23.2.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK HARMANDERE BOSTANCI U15 B 29.GRUP PENDİK HARMANDERE MUHAMMED TALHA ÖRS Ayakla 13 3 2
14 23.2.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK HARMANDERE BOSTANCI U15 B 29.GRUP BOSTANCI OZAN BOZDAĞ Ayakla 19 3 2
14 23.2.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK HARMANDERE BOSTANCI U15 B 29.GRUP PENDİK HARMANDERE YUNUS EMRE İNCEKOCA Penaltı 48 3 2
14 23.2.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK HARMANDERE BOSTANCI U15 B 29.GRUP PENDİK HARMANDERE YUNUS EMRE İNCEKOCA Ayakla 70 3 2
14 23.2.2020 13:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HAMİDİYESPOR HALİLRIFATPAŞA U15 B 17.GRUP HALİLRIFATPAŞA BATIN BAŞ Ayakla 14 1 1
14 23.2.2020 13:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HAMİDİYESPOR HALİLRIFATPAŞA U15 B 17.GRUP HAMİDİYESPOR EMRE CEYHAN Ayakla 21 1 1
14 23.2.2020 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT 19 MAYIS SPOR AYAZAĞA ESEN U15 B 15.GRUP ESENYURT 19 MAYIS SPOR BEYTULLAH ARSLAN Ayakla 26 2 0
14 23.2.2020 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT 19 MAYIS SPOR AYAZAĞA ESEN U15 B 15.GRUP ESENYURT 19 MAYIS SPOR EMİRCAN KARAKOÇ Ayakla 33 2 0
14 23.2.2020 14:00 ORTAÇEŞME SAHASI RİVA SPOR ONAY SPOR U15 B 27.GRUP ONAY SPOR MEHMET ALİ TAŞ Kendi Kalesine 11 3 2
14 23.2.2020 14:00 ORTAÇEŞME SAHASI RİVA SPOR ONAY SPOR U15 B 27.GRUP ONAY SPOR İBRAHİM ÖNDER Penaltı 18 3 2
14 23.2.2020 14:00 ORTAÇEŞME SAHASI RİVA SPOR ONAY SPOR U15 B 27.GRUP ONAY SPOR SALİH TURHAN Ayakla 35 3 2
14 23.2.2020 14:00 ORTAÇEŞME SAHASI RİVA SPOR ONAY SPOR U15 B 27.GRUP RİVA SPOR HAMZA POYRAZ Ayakla 39 3 2
14 23.2.2020 14:00 ORTAÇEŞME SAHASI RİVA SPOR ONAY SPOR U15 B 27.GRUP RİVA SPOR HAMZA POYRAZ Kafayla 43 3 2
14 23.2.2020 14:30 ÇATALCA STADI ÇATALCASPOR ALEMDAR U15 B 11.GRUP ÇATALCASPOR AHMET BEDİRHAN ÖZER Ayakla 25 6 0
14 23.2.2020 14:30 ÇATALCA STADI ÇATALCASPOR ALEMDAR U15 B 11.GRUP ÇATALCASPOR ANIL TUZCUOĞLU Ayakla 29 6 0
14 23.2.2020 14:30 ÇATALCA STADI ÇATALCASPOR ALEMDAR U15 B 11.GRUP ÇATALCASPOR ZEKİ ÇOBAN Ayakla 42 6 0
14 23.2.2020 14:30 ÇATALCA STADI ÇATALCASPOR ALEMDAR U15 B 11.GRUP ÇATALCASPOR NURULLAH KURU Ayakla 53 6 0
14 23.2.2020 14:30 ÇATALCA STADI ÇATALCASPOR ALEMDAR U15 B 11.GRUP ÇATALCASPOR ZEKİ ÇOBAN Ayakla 68 6 0
14 23.2.2020 14:30 ÇATALCA STADI ÇATALCASPOR ALEMDAR U15 B 11.GRUP ÇATALCASPOR BARAN YILDIRIM Ayakla 70 6 0
14 23.2.2020 14:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI SARIYER F.S.M. İSTANBUL ATAKENT U15 B 21.GRUP SARIYER F.S.M. MUHAMMED ALİ SARIÇİÇEK Kafayla 6 2 1
14 23.2.2020 14:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI SARIYER F.S.M. İSTANBUL ATAKENT U15 B 21.GRUP İSTANBUL ATAKENT İLHAMİ KIRCA Ayakla 38 2 1
14 23.2.2020 14:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI SARIYER F.S.M. İSTANBUL ATAKENT U15 B 21.GRUP SARIYER F.S.M. MEHMET GÖKÇAY Ayakla 50 2 1
14 23.2.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI TUZLA SAHİL SPOR ÇENGELKÖY U15 B 25.GRUP ÇENGELKÖY MUHAMMED YASİN COMART Ayakla 30 0 1
14 23.2.2020 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPESPOR KİRAZLITEPESPOR U15 B 25.GRUP MALTEPESPOR KEREM ÇALIK Ayakla 1 6 1
14 23.2.2020 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPESPOR KİRAZLITEPESPOR U15 B 25.GRUP MALTEPESPOR BEDİR HAMZA KÜÇÜK Penaltı 13 6 1
14 23.2.2020 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPESPOR KİRAZLITEPESPOR U15 B 25.GRUP MALTEPESPOR BEDİR HAMZA KÜÇÜK Ayakla 15 6 1
14 23.2.2020 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPESPOR KİRAZLITEPESPOR U15 B 25.GRUP MALTEPESPOR BEDİR HAMZA KÜÇÜK Ayakla 22 6 1
14 23.2.2020 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPESPOR KİRAZLITEPESPOR U15 B 25.GRUP MALTEPESPOR BEDİR HAMZA KÜÇÜK Ayakla 38 6 1
14 23.2.2020 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPESPOR KİRAZLITEPESPOR U15 B 25.GRUP KİRAZLITEPESPOR KÜRŞAT KOÇ Ayakla 46 6 1
14 23.2.2020 14:30 KARTAL 75. YIL SAHASI MALTEPESPOR KİRAZLITEPESPOR U15 B 25.GRUP MALTEPESPOR BEDİR HAMZA KÜÇÜK Ayakla 60 6 1
14 23.2.2020 14:30 KANLICA STADI HAYDARPAŞA DEMİR PENDİKGÜCÜ U15 B 25.GRUP PENDİKGÜCÜ ALİ ÜNLÜ Kafayla 7 0 3
14 23.2.2020 14:30 KANLICA STADI HAYDARPAŞA DEMİR PENDİKGÜCÜ U15 B 25.GRUP PENDİKGÜCÜ METEHAN GÜMÜŞ Kafayla 21 0 3
14 23.2.2020 14:30 KANLICA STADI HAYDARPAŞA DEMİR PENDİKGÜCÜ U15 B 25.GRUP PENDİKGÜCÜ MEHMET ZURNACI Ayakla 45 0 3
14 23.2.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN ESENKENT GENÇLİK U15 B 13.GRUP ESENKENT GENÇLİK AHMED KESKİN Ayakla 24 0 8
14 23.2.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN ESENKENT GENÇLİK U15 B 13.GRUP ESENKENT GENÇLİK YUSUF SEZER Ayakla 27 0 8
14 23.2.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN ESENKENT GENÇLİK U15 B 13.GRUP ESENKENT GENÇLİK YUSUF SEZER Ayakla 33 0 8
14 23.2.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN ESENKENT GENÇLİK U15 B 13.GRUP ESENKENT GENÇLİK ÇAĞDAŞ GÜNDÜZ Ayakla 38 0 8
14 23.2.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN ESENKENT GENÇLİK U15 B 13.GRUP ESENKENT GENÇLİK YUSUF SEZER Ayakla 45 0 8
14 23.2.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN ESENKENT GENÇLİK U15 B 13.GRUP ESENKENT GENÇLİK ÇAĞDAŞ GÜNDÜZ Ayakla 48 0 8
14 23.2.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN ESENKENT GENÇLİK U15 B 13.GRUP ESENKENT GENÇLİK ANIL VELİ KURTDEMİR Ayakla 54 0 8
14 23.2.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN ESENKENT GENÇLİK U15 B 13.GRUP ESENKENT GENÇLİK ANIL VELİ KURTDEMİR Ayakla 64 0 8
14 23.2.2020 15:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOŞUYOLU KAYNARCASPOR U15 B 27.GRUP KAYNARCASPOR HAKTAN KÖSEN Ayakla 7 1 6
14 23.2.2020 15:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOŞUYOLU KAYNARCASPOR U15 B 27.GRUP KOŞUYOLU YİĞİT ASLAN TAŞDAN Ayakla 17 1 6
14 23.2.2020 15:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOŞUYOLU KAYNARCASPOR U15 B 27.GRUP KAYNARCASPOR UMUT TOK Kafayla 20 1 6
14 23.2.2020 15:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOŞUYOLU KAYNARCASPOR U15 B 27.GRUP KAYNARCASPOR HAKTAN KÖSEN Ayakla 25 1 6
14 23.2.2020 15:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOŞUYOLU KAYNARCASPOR U15 B 27.GRUP KAYNARCASPOR MURAT YALAZİ Ayakla 32 1 6
14 23.2.2020 15:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOŞUYOLU KAYNARCASPOR U15 B 27.GRUP KAYNARCASPOR HAKTAN KÖSEN Ayakla 45 1 6
14 23.2.2020 15:00 KARTAL YUNUS SAHASI KOŞUYOLU KAYNARCASPOR U15 B 27.GRUP KAYNARCASPOR HAKTAN KÖSEN Ayakla 52 1 6
14 23.2.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK HAZNEDAR ÇETİNKAYA U15 B 13.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA FERHAT ÖZTÜRK Ayakla 37 0 3
14 23.2.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK HAZNEDAR ÇETİNKAYA U15 B 13.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA FAİK CAN KAYIKÇIOĞLU Ayakla 41 0 3
14 23.2.2020 15:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK HAZNEDAR ÇETİNKAYA U15 B 13.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA HAKAN GÜÇİN Ayakla 70 0 3
14 23.2.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BATI TRAKYA U15 B 13.GRUP BATI TRAKYA ARDA ŞEN Ayakla 2 0 8
14 23.2.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BATI TRAKYA U15 B 13.GRUP BATI TRAKYA YILMAZ ÇOLAKOĞLU Ayakla 6 0 8
14 23.2.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BATI TRAKYA U15 B 13.GRUP BATI TRAKYA YILMAZ ÇOLAKOĞLU Ayakla 12 0 8
14 23.2.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BATI TRAKYA U15 B 13.GRUP BATI TRAKYA ARDA ŞEN Kafayla 16 0 8
14 23.2.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BATI TRAKYA U15 B 13.GRUP BATI TRAKYA RECEP ERTAŞ Ayakla 26 0 8
14 23.2.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BATI TRAKYA U15 B 13.GRUP BATI TRAKYA RECEP ERTAŞ Ayakla 49 0 8
14 23.2.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BATI TRAKYA U15 B 13.GRUP BATI TRAKYA ÖMER GÖNENÇ Ayakla 55 0 8
14 23.2.2020 15:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BATI TRAKYA U15 B 13.GRUP BATI TRAKYA EMİR HASAN ÇİN Ayakla 58 0 8
14 23.2.2020 16:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS FATİH YAYLA U15 B 13.GRUP FATİH YAYLA ENES OĞUR Ayakla 2 2 7
14 23.2.2020 16:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS FATİH YAYLA U15 B 13.GRUP GAZİOSMANPAŞA BARBAROS AHMET CAN AYGIR Ayakla 4 2 7
14 23.2.2020 16:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS FATİH YAYLA U15 B 13.GRUP FATİH YAYLA ENES OĞUR Ayakla 6 2 7
14 23.2.2020 16:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS FATİH YAYLA U15 B 13.GRUP FATİH YAYLA ENES OĞUR Ayakla 20 2 7
14 23.2.2020 16:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS FATİH YAYLA U15 B 13.GRUP FATİH YAYLA YUSUF EREN ACAR Ayakla 30 2 7
14 23.2.2020 16:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS FATİH YAYLA U15 B 13.GRUP FATİH YAYLA ENES OĞUR Ayakla 33 2 7
14 23.2.2020 16:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS FATİH YAYLA U15 B 13.GRUP GAZİOSMANPAŞA BARBAROS SEMİH KEMAL BOZKURT Ayakla 45 2 7
14 23.2.2020 16:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS FATİH YAYLA U15 B 13.GRUP FATİH YAYLA AZAT KAÇAR Ayakla 63 2 7
14 23.2.2020 16:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI GAZİOSMANPAŞA BARBAROS FATİH YAYLA U15 B 13.GRUP FATİH YAYLA ENES OĞUR Ayakla 66 2 7
14 23.2.2020 16:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U15 B 15.GRUP ASLAN YUVASI ARDA DENİZ Ayakla 23 6 2
14 23.2.2020 16:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U15 B 15.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE MUHAMMED CAN ALYAN Penaltı 31 6 2
14 23.2.2020 16:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U15 B 15.GRUP ASLAN YUVASI HAMZA ATA Ayakla 34 6 2
14 23.2.2020 16:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U15 B 15.GRUP ASLAN YUVASI KEREM ALİ BEKTAŞ Ayakla 52 6 2
14 23.2.2020 16:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U15 B 15.GRUP ASLAN YUVASI KEREM ALİ BEKTAŞ Ayakla 54 6 2
14 23.2.2020 16:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U15 B 15.GRUP ASLAN YUVASI EMRE YİTÜK Ayakla 58 6 2
14 23.2.2020 16:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U15 B 15.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE EMRE SERBEST Ayakla 61 6 2
14 23.2.2020 16:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U15 B 15.GRUP ASLAN YUVASI KEREM ALİ BEKTAŞ Ayakla 71 6 2
14 23.2.2020 16:00 İFA SAHASI BAKIRKÖY ASLAN BEYOĞLU YENİÇARŞI U15 B 15.GRUP BEYOĞLU YENİÇARŞI SAMET ESER Ayakla 45 0 4
14 23.2.2020 16:00 İFA SAHASI BAKIRKÖY ASLAN BEYOĞLU YENİÇARŞI U15 B 15.GRUP BEYOĞLU YENİÇARŞI VELAT AKTÜRK Ayakla 51 0 4
14 23.2.2020 16:00 İFA SAHASI BAKIRKÖY ASLAN BEYOĞLU YENİÇARŞI U15 B 15.GRUP BEYOĞLU YENİÇARŞI VELAT AKTÜRK Kafayla 58 0 4
14 23.2.2020 16:00 İFA SAHASI BAKIRKÖY ASLAN BEYOĞLU YENİÇARŞI U15 B 15.GRUP BEYOĞLU YENİÇARŞI MEHMET RIDVAN AKAN Ayakla 65 0 4
14 23.2.2020 16:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SİLİVRİSPOR VEFASPOR U15 B 21.GRUP SİLİVRİSPOR EMİRHAN MERDANOĞLU Ayakla 15 3 1
14 23.2.2020 16:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SİLİVRİSPOR VEFASPOR U15 B 21.GRUP SİLİVRİSPOR ENES KASIM ŞEN Ayakla 26 3 1
14 23.2.2020 16:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SİLİVRİSPOR VEFASPOR U15 B 21.GRUP VEFASPOR MUSTAFA YAŞAR DUMAN Ayakla 28 3 1
14 23.2.2020 16:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SİLİVRİSPOR VEFASPOR U15 B 21.GRUP SİLİVRİSPOR ALPER US Kafayla 56 3 1
14 23.2.2020 16:30 BEYOĞLU STADI EMİREFENDİ BAĞCILAR ORDU U15 B 7.GRUP EMİREFENDİ ÖZGÜR TAMKOŞAR Ayakla 26 4 1
14 23.2.2020 16:30 BEYOĞLU STADI EMİREFENDİ BAĞCILAR ORDU U15 B 7.GRUP EMİREFENDİ ÖZGÜR TAMKOŞAR Ayakla 35 4 1
14 23.2.2020 16:30 BEYOĞLU STADI EMİREFENDİ BAĞCILAR ORDU U15 B 7.GRUP EMİREFENDİ ÖZGÜR TAMKOŞAR Ayakla 45 4 1
14 23.2.2020 16:30 BEYOĞLU STADI EMİREFENDİ BAĞCILAR ORDU U15 B 7.GRUP BAĞCILAR ORDU KADİR BERAT ÜNLÜ Ayakla 54 4 1
14 23.2.2020 16:30 BEYOĞLU STADI EMİREFENDİ BAĞCILAR ORDU U15 B 7.GRUP EMİREFENDİ SÜLEYMAN BAŞ BİRER Ayakla 58 4 1
14 23.2.2020 16:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR HÜR.GÜCÜ U15 B 7.GRUP HÜR.GÜCÜ FURKAN DENİZ TÖNGEL Kafayla 4 0 9
14 23.2.2020 16:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR HÜR.GÜCÜ U15 B 7.GRUP HÜR.GÜCÜ MAHSUM KANDEMİR Ayakla 16 0 9
14 23.2.2020 16:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR HÜR.GÜCÜ U15 B 7.GRUP HÜR.GÜCÜ MAHSUM KANDEMİR Ayakla 18 0 9
14 23.2.2020 16:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR HÜR.GÜCÜ U15 B 7.GRUP HÜR.GÜCÜ FURKAN DENİZ TÖNGEL Ayakla 28 0 9
14 23.2.2020 16:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR HÜR.GÜCÜ U15 B 7.GRUP HÜR.GÜCÜ MAHSUM KANDEMİR Ayakla 36 0 9
14 23.2.2020 16:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR HÜR.GÜCÜ U15 B 7.GRUP HÜR.GÜCÜ MAHSUM KANDEMİR Ayakla 38 0 9
14 23.2.2020 16:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR HÜR.GÜCÜ U15 B 7.GRUP HÜR.GÜCÜ MAHSUM KANDEMİR Ayakla 41 0 9
14 23.2.2020 16:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR HÜR.GÜCÜ U15 B 7.GRUP HÜR.GÜCÜ MAHSUM KANDEMİR Kafayla 56 0 9
14 23.2.2020 16:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR HÜR.GÜCÜ U15 B 7.GRUP HÜR.GÜCÜ EMİRHAN SÖYLEMEZ Ayakla 69 0 9
14 23.2.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR BAYRAMPAŞA DOĞAN U15 B 7.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN UMUT EMRE EKMEN Ayakla 25 0 10
14 23.2.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR BAYRAMPAŞA DOĞAN U15 B 7.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN HALİT DÖRTKARDEŞ Kafayla 27 0 10
14 23.2.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR BAYRAMPAŞA DOĞAN U15 B 7.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN ALPEREN YAVRU Ayakla 30 0 10
14 23.2.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR BAYRAMPAŞA DOĞAN U15 B 7.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN MEHMET ALİ YAVUZ Ayakla 37 0 10
14 23.2.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR BAYRAMPAŞA DOĞAN U15 B 7.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN ALPEREN YAVRU Ayakla 48 0 10
14 23.2.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR BAYRAMPAŞA DOĞAN U15 B 7.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN BERAT SAV Ayakla 60 0 10
14 23.2.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR BAYRAMPAŞA DOĞAN U15 B 7.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN UMUT EMRE EKMEN Ayakla 65 0 10
14 23.2.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR BAYRAMPAŞA DOĞAN U15 B 7.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN UMUT EMRE EKMEN Ayakla 68 0 10
14 23.2.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR BAYRAMPAŞA DOĞAN U15 B 7.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN HEYBETULLAH AK Ayakla 69 0 10
14 23.2.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR BAYRAMPAŞA DOĞAN U15 B 7.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN MEHMET ÇALIŞKAN Ayakla 70 0 10
14 23.2.2020 18:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR KARTAL DİKİLİTAŞ U15 B 5.GRUP DİKİLİTAŞ ENİS DEMİRTAŞ Ayakla 35 2 2
14 23.2.2020 18:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR KARTAL DİKİLİTAŞ U15 B 5.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL HASAN TİMURTAŞ Ayakla 38 2 2
14 23.2.2020 18:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR KARTAL DİKİLİTAŞ U15 B 5.GRUP DİKİLİTAŞ ARDA DEMİR Ayakla 44 2 2
14 23.2.2020 18:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR KARTAL DİKİLİTAŞ U15 B 5.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL MUHAMMED VASIF YILDIZ Ayakla 61 2 2