Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
14 24.11.2019 09:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNEŞTEPESPOR İSTANBUL BAFRA U14 B 13.GRUP GÜNEŞTEPESPOR ENSAR EFE SOMUNCU Ayakla 2 5 1
14 24.11.2019 09:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNEŞTEPESPOR İSTANBUL BAFRA U14 B 13.GRUP İSTANBUL BAFRA MERT HALİL TELLİ Ayakla 15 5 1
14 24.11.2019 09:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNEŞTEPESPOR İSTANBUL BAFRA U14 B 13.GRUP GÜNEŞTEPESPOR ERAY ÜSTÜN Ayakla 35 5 1
14 24.11.2019 09:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNEŞTEPESPOR İSTANBUL BAFRA U14 B 13.GRUP GÜNEŞTEPESPOR ENES SOLAK Ayakla 37 5 1
14 24.11.2019 09:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNEŞTEPESPOR İSTANBUL BAFRA U14 B 13.GRUP GÜNEŞTEPESPOR ERAY ÜSTÜN Ayakla 56 5 1
14 24.11.2019 09:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNEŞTEPESPOR İSTANBUL BAFRA U14 B 13.GRUP GÜNEŞTEPESPOR ERAY ÜSTÜN Ayakla 68 5 1
14 24.11.2019 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ HAZNEDAR ÇETİNKAYA U14 B 17.GRUP GÜNGÖREN DOĞUŞ EMİR DENİZ Ayakla 4 3 5
14 24.11.2019 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ HAZNEDAR ÇETİNKAYA U14 B 17.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA EFEKAN KOÇ Penaltı 11 3 5
14 24.11.2019 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ HAZNEDAR ÇETİNKAYA U14 B 17.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA BURAK İHSAN SARI Kafayla 12 3 5
14 24.11.2019 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ HAZNEDAR ÇETİNKAYA U14 B 17.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA EMİN AYĞAN Ayakla 23 3 5
14 24.11.2019 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ HAZNEDAR ÇETİNKAYA U14 B 17.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA BURAK İHSAN SARI Ayakla 30 3 5
14 24.11.2019 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ HAZNEDAR ÇETİNKAYA U14 B 17.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA MERT AKÇİL Ayakla 43 3 5
14 24.11.2019 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ HAZNEDAR ÇETİNKAYA U14 B 17.GRUP GÜNGÖREN DOĞUŞ BORA KURT Ayakla 52 3 5
14 24.11.2019 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ HAZNEDAR ÇETİNKAYA U14 B 17.GRUP GÜNGÖREN DOĞUŞ EMİR DENİZ Ayakla 66 3 5
14 24.11.2019 09:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ BAYRAMPAŞA DOĞAN İSTANBUL BALKAN SPOR U14 B 11.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN HAKAN AKSOY Ayakla 10 4 1
14 24.11.2019 09:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ BAYRAMPAŞA DOĞAN İSTANBUL BALKAN SPOR U14 B 11.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN YUNUS EMRE COŞKUNER Ayakla 13 4 1
14 24.11.2019 09:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ BAYRAMPAŞA DOĞAN İSTANBUL BALKAN SPOR U14 B 11.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN HAKAN DEMİR Ayakla 25 4 1
14 24.11.2019 09:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ BAYRAMPAŞA DOĞAN İSTANBUL BALKAN SPOR U14 B 11.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN HAKAN DEMİR Ayakla 51 4 1
14 24.11.2019 09:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ BAYRAMPAŞA DOĞAN İSTANBUL BALKAN SPOR U14 B 11.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR ENES AYHAN UYUMAZ Ayakla 69 4 1
14 24.11.2019 09:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN DENİZKÖŞKLER U14 B 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN ARDA KARABIYIK Ayakla 12 2 0
14 24.11.2019 09:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN DENİZKÖŞKLER U14 B 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN BULUT KIRAÇ ŞİMŞEK Ayakla 55 2 0
14 24.11.2019 09:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN KAĞITHANE SPOR U14 B 5.GRUP KAĞITHANE SPOR KADİR HIZLI Ayakla 7 0 3
14 24.11.2019 09:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN KAĞITHANE SPOR U14 B 5.GRUP KAĞITHANE SPOR ALPEREN DURSUN Ayakla 11 0 3
14 24.11.2019 09:00 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN KAĞITHANE SPOR U14 B 5.GRUP KAĞITHANE SPOR EFE KAAN GÜNDEN Ayakla 23 0 3
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ OĞUZHAN UÇAK Ayakla 3 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ BEDİRHAN AK Kafayla 11 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ TAHA ŞENVARDAR Ayakla 21 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ MERT EFE TUNUSLU Kafayla 28 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ TAHA ŞENVARDAR Ayakla 30 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ YİĞİT TOSUN Ayakla 33 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ MERT EFE TUNUSLU Ayakla 35 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ BEDİRHAN AK Ayakla 38 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ BEDİRHAN AK Ayakla 40 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ADEM GAMSIZ Ayakla 42 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ALİ EMİN GÜMÜŞ Ayakla 50 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ADEM GAMSIZ Ayakla 56 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ADEM GAMSIZ Ayakla 58 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ EBUBEKİR ŞAHİN Ayakla 61 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ALİ EMİN GÜMÜŞ Ayakla 63 0 16
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ U14 B 10.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ADEM GAMSIZ Ayakla 70 0 16
14 24.11.2019 09:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Y.GÜNEŞSPOR S.KARTALSPOR U14 B 10.GRUP Y.GÜNEŞSPOR HAKAN İMZALI Ayakla 54 2 0
14 24.11.2019 09:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Y.GÜNEŞSPOR S.KARTALSPOR U14 B 10.GRUP Y.GÜNEŞSPOR YASİN TİMURTAŞ Ayakla 62 2 0
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 KUŞTEPE SPOR U14 B 11.GRUP KUŞTEPE SPOR MEHMET EGE ÖZYURT Ayakla 17 1 2
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 KUŞTEPE SPOR U14 B 11.GRUP ŞAFAK 76 MERT KATER Ayakla 27 1 2
14 24.11.2019 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 KUŞTEPE SPOR U14 B 11.GRUP KUŞTEPE SPOR ARİF BEHÇET DİNAR Ayakla 57 1 2
14 24.11.2019 09:00 İFA SAHASI İSTANBUL TRABZON HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR U14 B 15.GRUP İSTANBUL TRABZON OĞUZ CİNGÖZ Ayakla 2 4 1
14 24.11.2019 09:00 İFA SAHASI İSTANBUL TRABZON HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR U14 B 15.GRUP İSTANBUL TRABZON YUSUF ARDA DURMUŞ Ayakla 12 4 1
14 24.11.2019 09:00 İFA SAHASI İSTANBUL TRABZON HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR U14 B 15.GRUP İSTANBUL TRABZON OĞUZ CİNGÖZ Ayakla 16 4 1
14 24.11.2019 09:00 İFA SAHASI İSTANBUL TRABZON HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR U14 B 15.GRUP HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR MEHMET FİDANBOY Ayakla 44 4 1
14 24.11.2019 09:00 İFA SAHASI İSTANBUL TRABZON HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR U14 B 15.GRUP İSTANBUL TRABZON OĞUZ CİNGÖZ Ayakla 46 4 1
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 9 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 13 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 18 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 24 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 29 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Penaltı 34 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 38 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 44 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 53 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 59 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 64 12 0
14 24.11.2019 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. Y.S.SELİM U14 B 13.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. ARDA EYÜP ÖZKAN Ayakla 68 12 0
14 24.11.2019 09:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI İSTANBUL ARTVİN KANARYA AZİM U14 B 14.GRUP İSTANBUL ARTVİN MUSTAFA ŞENGÜL Ayakla 3 1 4
14 24.11.2019 09:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI İSTANBUL ARTVİN KANARYA AZİM U14 B 14.GRUP KANARYA AZİM HASAN DOĞANAY Penaltı 13 1 4
14 24.11.2019 09:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI İSTANBUL ARTVİN KANARYA AZİM U14 B 14.GRUP KANARYA AZİM YUNUS CANSU Ayakla 17 1 4
14 24.11.2019 09:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI İSTANBUL ARTVİN KANARYA AZİM U14 B 14.GRUP KANARYA AZİM HASAN DOĞANAY Ayakla 26 1 4
14 24.11.2019 09:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI İSTANBUL ARTVİN KANARYA AZİM U14 B 14.GRUP KANARYA AZİM HASAN DOĞANAY Ayakla 52 1 4
14 24.11.2019 09:30 BEYOĞLU STADI DAVUTPAŞA EYÜP ÇIRÇIR İMAR U14 B 10.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR BURAK TALHA ZENGİN Penaltı 10 0 9
14 24.11.2019 09:30 BEYOĞLU STADI DAVUTPAŞA EYÜP ÇIRÇIR İMAR U14 B 10.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR KADİR UZUN Ayakla 13 0 9
14 24.11.2019 09:30 BEYOĞLU STADI DAVUTPAŞA EYÜP ÇIRÇIR İMAR U14 B 10.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR CENGİZHAN ÇELİK Ayakla 25 0 9
14 24.11.2019 09:30 BEYOĞLU STADI DAVUTPAŞA EYÜP ÇIRÇIR İMAR U14 B 10.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR HÜSEYİN ARDA YAVUZ Ayakla 27 0 9
14 24.11.2019 09:30 BEYOĞLU STADI DAVUTPAŞA EYÜP ÇIRÇIR İMAR U14 B 10.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR MUHAMMED ZAHİT DURSUN Ayakla 40 0 9
14 24.11.2019 09:30 BEYOĞLU STADI DAVUTPAŞA EYÜP ÇIRÇIR İMAR U14 B 10.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR YİĞİT MEYDANCI Ayakla 58 0 9
14 24.11.2019 09:30 BEYOĞLU STADI DAVUTPAŞA EYÜP ÇIRÇIR İMAR U14 B 10.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR CAN ÖZCAN Ayakla 60 0 9
14 24.11.2019 09:30 BEYOĞLU STADI DAVUTPAŞA EYÜP ÇIRÇIR İMAR U14 B 10.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR CAN ÖZCAN Ayakla 65 0 9
14 24.11.2019 09:30 BEYOĞLU STADI DAVUTPAŞA EYÜP ÇIRÇIR İMAR U14 B 10.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR CAN ÖZCAN Ayakla 68 0 9
14 24.11.2019 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI GÜZELHİSAR IRMAKSPOR U14 B 5.GRUP IRMAKSPOR BATURAY KOCABEY Ayakla 5 0 9
14 24.11.2019 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI GÜZELHİSAR IRMAKSPOR U14 B 5.GRUP IRMAKSPOR BATURAY KOCABEY Ayakla 10 0 9
14 24.11.2019 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI GÜZELHİSAR IRMAKSPOR U14 B 5.GRUP IRMAKSPOR BATURAY KOCABEY Ayakla 23 0 9
14 24.11.2019 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI GÜZELHİSAR IRMAKSPOR U14 B 5.GRUP IRMAKSPOR BATURAY KOCABEY Ayakla 27 0 9
14 24.11.2019 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI GÜZELHİSAR IRMAKSPOR U14 B 5.GRUP IRMAKSPOR BİLAL ERDEM ASLANBAY Ayakla 35 0 9
14 24.11.2019 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI GÜZELHİSAR IRMAKSPOR U14 B 5.GRUP IRMAKSPOR HAMDÜSENA PEKER Ayakla 42 0 9
14 24.11.2019 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI GÜZELHİSAR IRMAKSPOR U14 B 5.GRUP IRMAKSPOR BERAT GÖKCE Ayakla 55 0 9
14 24.11.2019 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI GÜZELHİSAR IRMAKSPOR U14 B 5.GRUP IRMAKSPOR GÖKAY UĞURLU Ayakla 56 0 9
14 24.11.2019 09:30 FATİH MİMARSİNAN STADI GÜZELHİSAR IRMAKSPOR U14 B 5.GRUP IRMAKSPOR ERHAN YAMAN Ayakla 65 0 9
14 24.11.2019 10:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U14 B 32.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT MUHAMMED ALİ ENGİN Ayakla 50 2 1
14 24.11.2019 10:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U14 B 32.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT EMİRHAN TAŞ Kendi Kalesine 52 2 1
14 24.11.2019 10:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U14 B 32.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT MUHAMMED ALİ ENGİN Ayakla 65 2 1
14 24.11.2019 10:00 TAŞOLUK STADI İMRAHOR YUNUS EMRE BOĞAZİÇİ U14 B 3.GRUP İMRAHOR YUNUS EMRE GÜRKAN GİDİCİ Ayakla 2 6 2
14 24.11.2019 10:00 TAŞOLUK STADI İMRAHOR YUNUS EMRE BOĞAZİÇİ U14 B 3.GRUP İMRAHOR YUNUS EMRE YUSUF EMRE BAŞ Ayakla 3 6 2
14 24.11.2019 10:00 TAŞOLUK STADI İMRAHOR YUNUS EMRE BOĞAZİÇİ U14 B 3.GRUP İMRAHOR YUNUS EMRE HAMZA KÖRİSMAİLOĞLU Ayakla 22 6 2
14 24.11.2019 10:00 TAŞOLUK STADI İMRAHOR YUNUS EMRE BOĞAZİÇİ U14 B 3.GRUP BOĞAZİÇİ YİĞİT EMRE GENÇ Ayakla 27 6 2
14 24.11.2019 10:00 TAŞOLUK STADI İMRAHOR YUNUS EMRE BOĞAZİÇİ U14 B 3.GRUP İMRAHOR YUNUS EMRE EBAMÜSLÜM İNCİ Ayakla 43 6 2
14 24.11.2019 10:00 TAŞOLUK STADI İMRAHOR YUNUS EMRE BOĞAZİÇİ U14 B 3.GRUP BOĞAZİÇİ YİĞİT EMRE GENÇ Ayakla 45 6 2
14 24.11.2019 10:00 TAŞOLUK STADI İMRAHOR YUNUS EMRE BOĞAZİÇİ U14 B 3.GRUP İMRAHOR YUNUS EMRE HAMZA KÖRİSMAİLOĞLU Ayakla 48 6 2
14 24.11.2019 10:00 TAŞOLUK STADI İMRAHOR YUNUS EMRE BOĞAZİÇİ U14 B 3.GRUP İMRAHOR YUNUS EMRE HAMZA KÖRİSMAİLOĞLU Ayakla 70 6 2
14 24.11.2019 10:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ANADOLU ESENYURT SPOR ESENYURT KARTAL U14 B 2.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR YUSUFCAN DAĞLI Ayakla 10 2 1
14 24.11.2019 10:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ANADOLU ESENYURT SPOR ESENYURT KARTAL U14 B 2.GRUP ESENYURT KARTAL AHMET ACAR Ayakla 40 2 1
14 24.11.2019 10:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ANADOLU ESENYURT SPOR ESENYURT KARTAL U14 B 2.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR ROHAT ARGUZ Ayakla 50 2 1
14 24.11.2019 10:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ASİL KARTAL KİLYOS SPOR U14 B 12.GRUP BAĞCILAR ASİL KARTAL FATİH İNCE Ayakla 12 3 1
14 24.11.2019 10:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ASİL KARTAL KİLYOS SPOR U14 B 12.GRUP BAĞCILAR ASİL KARTAL UĞUR ÖZTÜRK Ayakla 14 3 1
14 24.11.2019 10:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ASİL KARTAL KİLYOS SPOR U14 B 12.GRUP BAĞCILAR ASİL KARTAL FATİH İNCE Ayakla 17 3 1
14 24.11.2019 10:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ASİL KARTAL KİLYOS SPOR U14 B 12.GRUP KİLYOS SPOR DOĞUKAN TOPTAŞ Ayakla 69 3 1
14 24.11.2019 10:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU U14 B 2.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA HASAN EGE YILDIZ Ayakla 12 4 1
14 24.11.2019 10:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU U14 B 2.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA EFE YULU Ayakla 34 4 1
14 24.11.2019 10:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU U14 B 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU SUPHİ GÜL Ayakla 49 4 1
14 24.11.2019 10:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU U14 B 2.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA DENİZ BEKTAŞ Ayakla 59 4 1
14 24.11.2019 10:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU U14 B 2.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA MUSTAFA AKİF ŞİMŞEK Ayakla 64 4 1
14 24.11.2019 10:45 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI BAĞCILAR ORDU GAZİOSMANPAŞA BARBAROS U14 B 15.GRUP BAĞCILAR ORDU ABDULSAMET GÜNEŞ Ayakla 20 5 1
14 24.11.2019 10:45 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI BAĞCILAR ORDU GAZİOSMANPAŞA BARBAROS U14 B 15.GRUP BAĞCILAR ORDU ŞÜKRÜ ALİ BAŞ Ayakla 34 5 1
14 24.11.2019 10:45 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI BAĞCILAR ORDU GAZİOSMANPAŞA BARBAROS U14 B 15.GRUP GAZİOSMANPAŞA BARBAROS YUSUF GÖRAL Ayakla 41 5 1
14 24.11.2019 10:45 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI BAĞCILAR ORDU GAZİOSMANPAŞA BARBAROS U14 B 15.GRUP BAĞCILAR ORDU BERAT ACAR Ayakla 50 5 1
14 24.11.2019 10:45 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI BAĞCILAR ORDU GAZİOSMANPAŞA BARBAROS U14 B 15.GRUP BAĞCILAR ORDU ZAFER KIZIL Ayakla 55 5 1
14 24.11.2019 10:45 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI BAĞCILAR ORDU GAZİOSMANPAŞA BARBAROS U14 B 15.GRUP BAĞCILAR ORDU ZAFER KIZIL Ayakla 57 5 1
14 24.11.2019 10:45 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR HASİP DİNÇSOY İÖO U14 B 3.GRUP HASİP DİNÇSOY İÖO AHMET DEMİRCİ Ayakla 3 1 5
14 24.11.2019 10:45 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR HASİP DİNÇSOY İÖO U14 B 3.GRUP HASİP DİNÇSOY İÖO AHMET DEMİRCİ Kafayla 12 1 5
14 24.11.2019 10:45 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR HASİP DİNÇSOY İÖO U14 B 3.GRUP SELVİSPOR FIRAT ŞAHİN Ayakla 21 1 5
14 24.11.2019 10:45 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR HASİP DİNÇSOY İÖO U14 B 3.GRUP HASİP DİNÇSOY İÖO MUHAMMED ÖNER Ayakla 24 1 5
14 24.11.2019 10:45 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR HASİP DİNÇSOY İÖO U14 B 3.GRUP HASİP DİNÇSOY İÖO BERAT ÖMER AKDEMİR Ayakla 34 1 5
14 24.11.2019 10:45 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR HASİP DİNÇSOY İÖO U14 B 3.GRUP HASİP DİNÇSOY İÖO BORA CAN AKGÜL Ayakla 55 1 5
14 24.11.2019 10:45 GÜZELCE STADI ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ GENÇOBA SPOR U14 B 1.GRUP ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ YUNUS EMRE BATMAN Ayakla 6 1 3
14 24.11.2019 10:45 GÜZELCE STADI ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ GENÇOBA SPOR U14 B 1.GRUP GENÇOBA SPOR MEHMET BAKIR Ayakla 15 1 3
14 24.11.2019 10:45 GÜZELCE STADI ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ GENÇOBA SPOR U14 B 1.GRUP GENÇOBA SPOR ŞAFAK TÜRKOĞLU Ayakla 41 1 3
14 24.11.2019 10:45 GÜZELCE STADI ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ GENÇOBA SPOR U14 B 1.GRUP GENÇOBA SPOR MEHMET BAKIR Ayakla 59 1 3
14 24.11.2019 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI İSTAN SPOR MALTEPESPOR U14 B 25.GRUP MALTEPESPOR KAYRA COŞAR Ayakla 30 1 8
14 24.11.2019 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI İSTAN SPOR MALTEPESPOR U14 B 25.GRUP İSTAN SPOR İBRAHİM KARACA Ayakla 32 1 8
14 24.11.2019 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI İSTAN SPOR MALTEPESPOR U14 B 25.GRUP MALTEPESPOR ARDA ARAPKİRLİ Ayakla 38 1 8
14 24.11.2019 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI İSTAN SPOR MALTEPESPOR U14 B 25.GRUP MALTEPESPOR GÖKAY İSMAİL COŞKUN Kafayla 47 1 8
14 24.11.2019 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI İSTAN SPOR MALTEPESPOR U14 B 25.GRUP MALTEPESPOR POYRAZ AN Ayakla 50 1 8
14 24.11.2019 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI İSTAN SPOR MALTEPESPOR U14 B 25.GRUP MALTEPESPOR MUSA KEREM ÇAKIR Ayakla 55 1 8
14 24.11.2019 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI İSTAN SPOR MALTEPESPOR U14 B 25.GRUP MALTEPESPOR POYRAZ AN Ayakla 61 1 8
14 24.11.2019 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI İSTAN SPOR MALTEPESPOR U14 B 25.GRUP MALTEPESPOR ARDA ARAPKİRLİ Ayakla 63 1 8
14 24.11.2019 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI İSTAN SPOR MALTEPESPOR U14 B 25.GRUP MALTEPESPOR YASİN BARAN ÖZADANIR Ayakla 64 1 8
14 24.11.2019 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI GÜLENSU SPOR GİRNE GENÇLİK U14 B 21.GRUP GÜLENSU SPOR ABDULLAH SAMET TOMBAŞ Ayakla 12 3 1
14 24.11.2019 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI GÜLENSU SPOR GİRNE GENÇLİK U14 B 21.GRUP GÜLENSU SPOR EGE DEMİR Ayakla 22 3 1
14 24.11.2019 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI GÜLENSU SPOR GİRNE GENÇLİK U14 B 21.GRUP GİRNE GENÇLİK ENES TETİK Ayakla 49 3 1
14 24.11.2019 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI GÜLENSU SPOR GİRNE GENÇLİK U14 B 21.GRUP GÜLENSU SPOR ABDULLAH SAMET TOMBAŞ Ayakla 50 3 1
14 24.11.2019 11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR İSTANBUL BEYKENT SPOR U14 B 2.GRUP İSTANBUL BEYKENT SPOR AHMET SÜLEYMAN ŞEKER Ayakla 13 0 3
14 24.11.2019 11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR İSTANBUL BEYKENT SPOR U14 B 2.GRUP İSTANBUL BEYKENT SPOR AHMET BERAT ÖZTÜRK Ayakla 51 0 3
14 24.11.2019 11:00 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR İSTANBUL BEYKENT SPOR U14 B 2.GRUP İSTANBUL BEYKENT SPOR ENES SULTAN Ayakla 70 0 3
14 24.11.2019 11:00 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLASPOR A.Ş. 1877 ALEMDAĞ U14 B 30.GRUP TUZLASPOR A.Ş. FURKAN KOYUNCU Ayakla 31 1 1
14 24.11.2019 11:00 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLASPOR A.Ş. 1877 ALEMDAĞ U14 B 30.GRUP 1877 ALEMDAĞ KAAN KURTULUŞ Kafayla 55 1 1
14 24.11.2019 11:00 KANLICA STADI VADİ SPOR TUZLA SAHİL SPOR U14 B 21.GRUP TUZLA SAHİL SPOR MUHAMMED YASİR BOLAT Ayakla 2 2 8
14 24.11.2019 11:00 KANLICA STADI VADİ SPOR TUZLA SAHİL SPOR U14 B 21.GRUP TUZLA SAHİL SPOR UTKAN ELEVLİ Ayakla 5 2 8
14 24.11.2019 11:00 KANLICA STADI VADİ SPOR TUZLA SAHİL SPOR U14 B 21.GRUP TUZLA SAHİL SPOR MUHAMMED YASİR BOLAT Ayakla 22 2 8
14 24.11.2019 11:00 KANLICA STADI VADİ SPOR TUZLA SAHİL SPOR U14 B 21.GRUP TUZLA SAHİL SPOR BUĞRA KILIÇER Ayakla 24 2 8
14 24.11.2019 11:00 KANLICA STADI VADİ SPOR TUZLA SAHİL SPOR U14 B 21.GRUP VADİ SPOR ÇAĞRI TAN UŞAR Ayakla 28 2 8
14 24.11.2019 11:00 KANLICA STADI VADİ SPOR TUZLA SAHİL SPOR U14 B 21.GRUP TUZLA SAHİL SPOR MUHAMMED YASİR BOLAT Ayakla 39 2 8
14 24.11.2019 11:00 KANLICA STADI VADİ SPOR TUZLA SAHİL SPOR U14 B 21.GRUP TUZLA SAHİL SPOR MUHAMMED YASİR BOLAT Ayakla 41 2 8
14 24.11.2019 11:00 KANLICA STADI VADİ SPOR TUZLA SAHİL SPOR U14 B 21.GRUP VADİ SPOR ÇAĞRI TAN UŞAR Ayakla 55 2 8
14 24.11.2019 11:00 KANLICA STADI VADİ SPOR TUZLA SAHİL SPOR U14 B 21.GRUP TUZLA SAHİL SPOR EMİRHAN BORA Ayakla 57 2 8
14 24.11.2019 11:00 KANLICA STADI VADİ SPOR TUZLA SAHİL SPOR U14 B 21.GRUP TUZLA SAHİL SPOR UMUT EMRE ACAR Ayakla 65 2 8
14 24.11.2019 11:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR BELEDİYE ÖZALİBEYKÖY U14 B 14.GRUP AVCILAR BELEDİYE ÖZGÜRCAN ÖZDOĞAN Ayakla 18 1 1
14 24.11.2019 11:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR BELEDİYE ÖZALİBEYKÖY U14 B 14.GRUP ÖZALİBEYKÖY BARAN KINAY Ayakla 54 1 1
14 24.11.2019 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI ÇAPA BATI TRAKYA U14 B 7.GRUP BATI TRAKYA ARDA ŞEN Kafayla 19 1 4
14 24.11.2019 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI ÇAPA BATI TRAKYA U14 B 7.GRUP BATI TRAKYA MUHAMMET TALHA KURT Ayakla 27 1 4
14 24.11.2019 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI ÇAPA BATI TRAKYA U14 B 7.GRUP ÇAPA SUAT EMİR UYĞURLAR Ayakla 31 1 4
14 24.11.2019 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI ÇAPA BATI TRAKYA U14 B 7.GRUP BATI TRAKYA BÜNYAMİN KOÇ Ayakla 52 1 4
14 24.11.2019 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI ÇAPA BATI TRAKYA U14 B 7.GRUP BATI TRAKYA EMİR CAN SARI Ayakla 57 1 4
14 24.11.2019 11:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI ŞİRİNEVLER BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK U14 B 4.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK BERK TOSUN Ayakla 14 3 2
14 24.11.2019 11:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI ŞİRİNEVLER BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK U14 B 4.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK YAĞIZ KUTLU Ayakla 46 3 2
14 24.11.2019 11:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI ŞİRİNEVLER BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK U14 B 4.GRUP ŞİRİNEVLER MEHMET ACUN Ayakla 62 3 2
14 24.11.2019 11:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI ŞİRİNEVLER BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK U14 B 4.GRUP ŞİRİNEVLER TUNAHAN KOBAL Ayakla 69 3 2
14 24.11.2019 11:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI ŞİRİNEVLER BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK U14 B 4.GRUP ŞİRİNEVLER MUHAMMED EMİN ARSLAN Kafayla 70 3 2
14 24.11.2019 11:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI GÜNEŞLİ HAZNEDARSPOR U14 B 16.GRUP HAZNEDARSPOR KADİR ELİTOK Ayakla 34 1 2
14 24.11.2019 11:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI GÜNEŞLİ HAZNEDARSPOR U14 B 16.GRUP GÜNEŞLİ ADEM KARAKOYUN Ayakla 66 1 2
14 24.11.2019 11:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI GÜNEŞLİ HAZNEDARSPOR U14 B 16.GRUP HAZNEDARSPOR ABDURRAHMAN DALAR Penaltı 70 1 2
14 24.11.2019 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT YENİUFUK U14 B 9.GRUP İSTANBUL ATAKENT İLHAMİ KIRCA Ayakla 13 10 0
14 24.11.2019 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT YENİUFUK U14 B 9.GRUP İSTANBUL ATAKENT AHMET BERKAY YAVUZ Ayakla 14 10 0
14 24.11.2019 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT YENİUFUK U14 B 9.GRUP İSTANBUL ATAKENT YÜKSEL ERİM GÜRÜN Ayakla 20 10 0
14 24.11.2019 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT YENİUFUK U14 B 9.GRUP İSTANBUL ATAKENT AHMET BERKAY YAVUZ Kafayla 26 10 0
14 24.11.2019 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT YENİUFUK U14 B 9.GRUP İSTANBUL ATAKENT TAHA SAMED KUŞ Ayakla 37 10 0
14 24.11.2019 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT YENİUFUK U14 B 9.GRUP İSTANBUL ATAKENT MAHMUT HÜDAİ AYER Ayakla 42 10 0
14 24.11.2019 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT YENİUFUK U14 B 9.GRUP İSTANBUL ATAKENT MAHMUT HÜDAİ AYER Ayakla 45 10 0
14 24.11.2019 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT YENİUFUK U14 B 9.GRUP İSTANBUL ATAKENT MAHMUT HÜDAİ AYER Ayakla 50 10 0
14 24.11.2019 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT YENİUFUK U14 B 9.GRUP İSTANBUL ATAKENT MERT YAŞAR KARAKOL Ayakla 58 10 0
14 24.11.2019 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT YENİUFUK U14 B 9.GRUP İSTANBUL ATAKENT SELİM ESKİ Ayakla 59 10 0
14 24.11.2019 11:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL GÜRSELSPOR U14 B 4.GRUP GÜRSELSPOR SALİH IŞIK Ayakla 14 4 2
14 24.11.2019 11:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL GÜRSELSPOR U14 B 4.GRUP YAHYA KEMAL YAĞIZ AKIN Penaltı 42 4 2
14 24.11.2019 11:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL GÜRSELSPOR U14 B 4.GRUP YAHYA KEMAL YAĞIZ AKIN Ayakla 50 4 2
14 24.11.2019 11:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL GÜRSELSPOR U14 B 4.GRUP YAHYA KEMAL YAĞIZ AKIN Ayakla 67 4 2
14 24.11.2019 11:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL GÜRSELSPOR U14 B 4.GRUP YAHYA KEMAL İSMAİL ARDA POLAT Ayakla 71 4 2
14 24.11.2019 11:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL GÜRSELSPOR U14 B 4.GRUP GÜRSELSPOR METEHAN KOBUZOĞLU Ayakla 72 4 2
14 24.11.2019 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SARIYER F.S.M. BAKIRKÖYSPOR U14 B 19.GRUP SARIYER F.S.M. RESUL ÇITIR Kendi Kalesine 6 1 6
14 24.11.2019 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SARIYER F.S.M. BAKIRKÖYSPOR U14 B 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR DAVUTHAN ŞABAN Ayakla 7 1 6
14 24.11.2019 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SARIYER F.S.M. BAKIRKÖYSPOR U14 B 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR BERKAN CANER Kafayla 9 1 6
14 24.11.2019 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SARIYER F.S.M. BAKIRKÖYSPOR U14 B 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR BERKAN CANER Ayakla 29 1 6
14 24.11.2019 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SARIYER F.S.M. BAKIRKÖYSPOR U14 B 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR ÇAĞDAŞ ÇATIR Ayakla 32 1 6
14 24.11.2019 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SARIYER F.S.M. BAKIRKÖYSPOR U14 B 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR MUSTAFA BATIN YILDIZ Ayakla 62 1 6
14 24.11.2019 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SARIYER F.S.M. BAKIRKÖYSPOR U14 B 19.GRUP SARIYER F.S.M. ARISTAN BARAN ELÇİ Ayakla 66 1 6
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR YONCA SPOR BAŞIBÜYÜK U14 B 28.GRUP BAŞIBÜYÜK TALHA GENÇ Ayakla 29 0 4
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR YONCA SPOR BAŞIBÜYÜK U14 B 28.GRUP BAŞIBÜYÜK ERDEM ZENGEL Ayakla 47 0 4
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR YONCA SPOR BAŞIBÜYÜK U14 B 28.GRUP BAŞIBÜYÜK MEHMET EMİR ŞAHİN Ayakla 58 0 4
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR YONCA SPOR BAŞIBÜYÜK U14 B 28.GRUP BAŞIBÜYÜK AZİZCAN KUZKAYA Ayakla 75 0 4
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP ESENKENT MUSTAFA HÜSEYİN GÜNDÜZ Ayakla 3 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP ESENKENT MUSTAFA HÜSEYİN GÜNDÜZ Ayakla 14 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP ESENKENT İBRAHİM TALHA KAN Ayakla 22 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP ESENKENT İBRAHİM TALHA KAN Ayakla 31 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP ESENKENT YASİN KELEŞ Ayakla 39 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP ESENKENT İBRAHİM TALHA KAN Ayakla 43 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP ESENKENT MAHMUT HASAN GÜNDÜZ Ayakla 49 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP KARTAL YUNUSSPOR MEHMET EGE KOCA Ayakla 51 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP ESENKENT MAHMUT HASAN GÜNDÜZ Ayakla 57 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP ESENKENT BİLAL YAVUZ KAYAN Ayakla 64 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR ESENKENT U14 B 26.GRUP KARTAL YUNUSSPOR MEHMET EGE KOCA Ayakla 67 2 9
14 24.11.2019 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI CEVİZLİ ANADOLU SOĞUKSUSPOR U14 B 21.GRUP CEVİZLİ ANADOLU YUNUS EMRE SARI Ayakla 17 5 0
14 24.11.2019 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI CEVİZLİ ANADOLU SOĞUKSUSPOR U14 B 21.GRUP CEVİZLİ ANADOLU HAMZA ÇALIŞKAN Ayakla 21 5 0
14 24.11.2019 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI CEVİZLİ ANADOLU SOĞUKSUSPOR U14 B 21.GRUP CEVİZLİ ANADOLU SALİH CAN BİLGİÇ Ayakla 27 5 0
14 24.11.2019 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI CEVİZLİ ANADOLU SOĞUKSUSPOR U14 B 21.GRUP CEVİZLİ ANADOLU HAMZA ÇALIŞKAN Ayakla 40 5 0
14 24.11.2019 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI CEVİZLİ ANADOLU SOĞUKSUSPOR U14 B 21.GRUP CEVİZLİ ANADOLU HAMZA ÇALIŞKAN Ayakla 57 5 0
14 24.11.2019 11:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI PENDİKSPOR SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. U14 B 30.GRUP PENDİKSPOR ERDEM ÇALIK Ayakla 5 1 0
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI İÇERENKÖY İ.Y. İNKILAP SPOR U14 B 27.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. MUHAMMET NUREDDİN AYDIN Ayakla 3 8 0
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI İÇERENKÖY İ.Y. İNKILAP SPOR U14 B 27.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. MUHAMMET NUREDDİN AYDIN Ayakla 8 8 0
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI İÇERENKÖY İ.Y. İNKILAP SPOR U14 B 27.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. İBRAHİM EFE EROL Ayakla 11 8 0
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI İÇERENKÖY İ.Y. İNKILAP SPOR U14 B 27.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. MUHAMMET YASİR ÇÖMERT Ayakla 19 8 0
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI İÇERENKÖY İ.Y. İNKILAP SPOR U14 B 27.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. MUHAMMET YASİR ÇÖMERT Ayakla 32 8 0
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI İÇERENKÖY İ.Y. İNKILAP SPOR U14 B 27.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. FIRAT DEMİRTAŞ Ayakla 36 8 0
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI İÇERENKÖY İ.Y. İNKILAP SPOR U14 B 27.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. FURKAN TOPAKKAYA Ayakla 40 8 0
14 24.11.2019 11:00 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI İÇERENKÖY İ.Y. İNKILAP SPOR U14 B 27.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. MUHAMMET YASİR ÇÖMERT Ayakla 55 8 0
14 24.11.2019 11:30 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM BAĞCILAR EĞİTİM U14 B 17.GRUP ÖZ Y.SELİM ERSİN YAVUZ Ayakla 18 5 0
14 24.11.2019 11:30 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM BAĞCILAR EĞİTİM U14 B 17.GRUP ÖZ Y.SELİM MUHAMMED ALİ ÇİÇEK Kafayla 24 5 0
14 24.11.2019 11:30 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM BAĞCILAR EĞİTİM U14 B 17.GRUP ÖZ Y.SELİM İLBEY AKYAR Ayakla 30 5 0
14 24.11.2019 11:30 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM BAĞCILAR EĞİTİM U14 B 17.GRUP ÖZ Y.SELİM SEMİH MERT PORTAKAL Ayakla 37 5 0
14 24.11.2019 11:30 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM BAĞCILAR EĞİTİM U14 B 17.GRUP ÖZ Y.SELİM ERSİN YAVUZ Ayakla 58 5 0
14 24.11.2019 12:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ ATLAS SPOR U14 B 25.GRUP SARIGAZİ MESUT SEVİNÇ Kafayla 33 3 0
14 24.11.2019 12:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ ATLAS SPOR U14 B 25.GRUP SARIGAZİ YASİN AYAN Ayakla 53 3 0
14 24.11.2019 12:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ ATLAS SPOR U14 B 25.GRUP SARIGAZİ GÖRKEM ÇINAR Ayakla 57 3 0
14 24.11.2019 12:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KEMAHSPOR BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI U14 B 27.GRUP KEMAHSPOR EKREM BERAT PIRNAK Penaltı 13 1 0
14 24.11.2019 12:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK GERÇEK KUZEY U14 B 15.GRUP GÜNGÖREN ATLETİK YUSUF AYRANCI Ayakla 1 4 1
14 24.11.2019 12:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK GERÇEK KUZEY U14 B 15.GRUP GÜNGÖREN ATLETİK TARKAN KUVANCI Ayakla 5 4 1
14 24.11.2019 12:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK GERÇEK KUZEY U14 B 15.GRUP GÜNGÖREN ATLETİK EMİRHAN GERGİN Ayakla 7 4 1
14 24.11.2019 12:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK GERÇEK KUZEY U14 B 15.GRUP GÜNGÖREN ATLETİK ENDER YUNTÜR Ayakla 22 4 1
14 24.11.2019 12:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK GERÇEK KUZEY U14 B 15.GRUP GERÇEK KUZEY TARIK BUĞRA CANBAZ Ayakla 67 4 1
14 24.11.2019 12:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD NURTEPE GÜNEYYILDIZI U14 B 14.GRUP KAĞITHANE SADABAD MEHMET SELMAN ŞAHİNKAYA Ayakla 22 6 0
14 24.11.2019 12:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD NURTEPE GÜNEYYILDIZI U14 B 14.GRUP KAĞITHANE SADABAD MEHMET SELMAN ŞAHİNKAYA Ayakla 32 6 0
14 24.11.2019 12:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD NURTEPE GÜNEYYILDIZI U14 B 14.GRUP KAĞITHANE SADABAD YAVUZ SELİM ÖZOKUR Ayakla 42 6 0
14 24.11.2019 12:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD NURTEPE GÜNEYYILDIZI U14 B 14.GRUP KAĞITHANE SADABAD YAVUZ SELİM ÖZOKUR Ayakla 44 6 0
14 24.11.2019 12:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD NURTEPE GÜNEYYILDIZI U14 B 14.GRUP KAĞITHANE SADABAD İLKER POLAT Ayakla 45 6 0
14 24.11.2019 12:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD NURTEPE GÜNEYYILDIZI U14 B 14.GRUP KAĞITHANE SADABAD İLKER POLAT Ayakla 64 6 0
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER ÖMER FARUK KIRAÇ Ayakla 1 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER ÖMER FARUK KIRAÇ Ayakla 6 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER İSMAİL YAŞAR Ayakla 13 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER İSMAİL YAŞAR Ayakla 20 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER ÖMER FARUK KIRAÇ Ayakla 25 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER MEHMET AKPINAR Ayakla 31 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER BARAN GÜLER Ayakla 33 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER ARAS KÜLÜNGOĞLU Ayakla 36 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER ARAS KÜLÜNGOĞLU Ayakla 38 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER KARAN TURİN Ayakla 45 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER EFE KURADA Kafayla 47 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER FURKAN UTKU TORAMAN Ayakla 49 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER EFE ELDELEKLİOĞLU Ayakla 50 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER BARAN GÜLER Ayakla 52 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER EGE KAPLAN Ayakla 54 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER EGE KAPLAN Ayakla 55 0 17
14 24.11.2019 12:00 AYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU HALİDE EDİP ADIVAR SARIYER U14 B 29.GRUP SARIYER EGE KAPLAN Ayakla 56 0 17
14 24.11.2019 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK FATİH U14 B 18.GRUP FATİH BERHAN ÖZEREN Ayakla 25 0 6
14 24.11.2019 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK FATİH U14 B 18.GRUP FATİH HÜSEYİN EGE DEMİR Ayakla 40 0 6
14 24.11.2019 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK FATİH U14 B 18.GRUP FATİH OĞUZ KURTULUŞ Ayakla 41 0 6
14 24.11.2019 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK FATİH U14 B 18.GRUP FATİH BESİM HÜNİ Ayakla 43 0 6
14 24.11.2019 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK FATİH U14 B 18.GRUP FATİH OĞUZ KURTULUŞ Ayakla 60 0 6
14 24.11.2019 12:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK FATİH U14 B 18.GRUP FATİH BESİM HÜNİ Ayakla 63 0 6
14 24.11.2019 12:30 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U14 B 3.GRUP PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ FERİT VARDARLI Ayakla 17 2 3
14 24.11.2019 12:30 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U14 B 3.GRUP PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ ENES SAMANLI Ayakla 35 2 3
14 24.11.2019 12:30 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U14 B 3.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME AKIN ARDA KOÇAK Ayakla 37 2 3
14 24.11.2019 12:30 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U14 B 3.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME AKIN ARDA KOÇAK Ayakla 56 2 3
14 24.11.2019 12:30 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U14 B 3.GRUP PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ YUSUF SELİM PALABIYIK Ayakla 69 2 3
14 24.11.2019 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER YEŞİLILGAZ U14 B 6.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER ENES KILIÇ Ayakla 19 3 0
14 24.11.2019 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER YEŞİLILGAZ U14 B 6.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER ENES KILIÇ Ayakla 33 3 0
14 24.11.2019 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER YEŞİLILGAZ U14 B 6.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER ARMAN TAHA TAŞ Ayakla 68 3 0
14 24.11.2019 12:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ KÜÇÜKKÖYSPOR U14 B 18.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ CEBRAİL KOÇ Penaltı 6 3 0
14 24.11.2019 12:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ KÜÇÜKKÖYSPOR U14 B 18.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ FETTAH OK Ayakla 53 3 0
14 24.11.2019 12:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ KÜÇÜKKÖYSPOR U14 B 18.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ CEBRAİL KOÇ Ayakla 56 3 0
14 24.11.2019 12:30 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI KAZIMKARABEKİR MEVLANA ŞİRİNTEPE U14 B 4.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA ÖMER TAHA ÇİÇEK Ayakla 56 1 0
14 24.11.2019 12:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI ONAY SPOR TUZLA PLEVNE SPOR U14 B 23.GRUP ONAY SPOR ABDULKADİR GÜLTEKİN Ayakla 12 2 0
14 24.11.2019 12:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI ONAY SPOR TUZLA PLEVNE SPOR U14 B 23.GRUP ONAY SPOR ADAHAN BATUR DEMİREL Ayakla 36 2 0
14 24.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U14 B 12.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE YUSUF EMRE KORKMAZ Ayakla 2 5 1
14 24.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U14 B 12.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE EMRE OZAN Ayakla 15 5 1
14 24.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U14 B 12.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE YUSUF EMRE KORKMAZ Ayakla 22 5 1
14 24.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U14 B 12.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE İSA ÖZÇELİK Ayakla 30 5 1
14 24.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U14 B 12.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE MUHAMMED ANIL ZAN Ayakla 45 5 1
14 24.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI SEYRANTEPE YEŞİLCE İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ U14 B 12.GRUP İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ MUSTAFA BİLEK Penaltı 62 5 1
14 24.11.2019 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE AVCILAR 1903 SPOR U14 B 2.GRUP AVCILAR 1903 SPOR ARDA ÇİFTÇİ Ayakla 49 1 2
14 24.11.2019 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE AVCILAR 1903 SPOR U14 B 2.GRUP GÜZELCE KAAN GÜVEN Kafayla 66 1 2
14 24.11.2019 12:30 GÜZELCE STADI GÜZELCE AVCILAR 1903 SPOR U14 B 2.GRUP AVCILAR 1903 SPOR ARDA ÇİFTÇİ Kafayla 70 1 2
14 24.11.2019 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI MODAFEN SULTANBEYLİ BLD. U14 B 30.GRUP SULTANBEYLİ BLD. BERAT EFE SEL Ayakla 23 1 5
14 24.11.2019 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI MODAFEN SULTANBEYLİ BLD. U14 B 30.GRUP SULTANBEYLİ BLD. OZAN KALKANCI Ayakla 30 1 5
14 24.11.2019 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI MODAFEN SULTANBEYLİ BLD. U14 B 30.GRUP MODAFEN ALP EREN ACUR Penaltı 33 1 5
14 24.11.2019 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI MODAFEN SULTANBEYLİ BLD. U14 B 30.GRUP SULTANBEYLİ BLD. GÜRKAN ÇELİK Ayakla 38 1 5
14 24.11.2019 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI MODAFEN SULTANBEYLİ BLD. U14 B 30.GRUP SULTANBEYLİ BLD. EMİRHAN KAYA Ayakla 40 1 5
14 24.11.2019 12:30 ÇAVUŞBAŞI M.HANEFİ DİLMAÇ SAHASI MODAFEN SULTANBEYLİ BLD. U14 B 30.GRUP SULTANBEYLİ BLD. MUHAMMET TURĞUT Ayakla 55 1 5
14 24.11.2019 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U14 B 28.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR NECATİ GÜL Ayakla 2 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U14 B 28.GRUP PENDİKGÜCÜ YUSUF ERDOĞAN Ayakla 5 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U14 B 28.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR UMUT RIZA AYDIN Ayakla 9 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U14 B 28.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR MUSTAFA BARAN GÜVEN Ayakla 30 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U14 B 28.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR MUSTAFA BARAN GÜVEN Ayakla 34 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U14 B 28.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR UMUT RIZA AYDIN Ayakla 39 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U14 B 28.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR MEHMET AKİF YILDIRIM Ayakla 53 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U14 B 28.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR MEHMET AKİF YILDIRIM Ayakla 62 1 7
14 24.11.2019 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR MAHMUTŞEVKETPAŞA U14 B 17.GRUP ŞAFAKSPOR ALİŞAH DEMİR Ayakla 23 2 0
14 24.11.2019 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR MAHMUTŞEVKETPAŞA U14 B 17.GRUP ŞAFAKSPOR ENES KOCAOSMANOĞLU Ayakla 47 2 0
14 24.11.2019 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI ŞEHZADEBAŞI OLİMPİYAT U14 B 6.GRUP OLİMPİYAT FURKAN FIRAT Ayakla 40 2 1
14 24.11.2019 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI ŞEHZADEBAŞI OLİMPİYAT U14 B 6.GRUP ŞEHZADEBAŞI HARUN YAKICI Ayakla 62 2 1
14 24.11.2019 12:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI ŞEHZADEBAŞI OLİMPİYAT U14 B 6.GRUP ŞEHZADEBAŞI HÜSEYİN DEMİRTAŞ Ayakla 72 2 1
14 24.11.2019 12:30 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ CEVATPAŞASPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U14 B 6.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ BATUHAN KORKMAZ Ayakla 52 0 1
14 24.11.2019 12:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA DEMİR TERAZİDERE U14 B 3.GRUP TERAZİDERE ARDA GÜLER Ayakla 16 2 2
14 24.11.2019 12:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA DEMİR TERAZİDERE U14 B 3.GRUP BAYRAMPAŞA DEMİR EGE YAZAR Ayakla 22 2 2
14 24.11.2019 12:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA DEMİR TERAZİDERE U14 B 3.GRUP TERAZİDERE MERT CAN AKYÜZ Ayakla 50 2 2
14 24.11.2019 12:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA DEMİR TERAZİDERE U14 B 3.GRUP BAYRAMPAŞA DEMİR GÖKHAN TÜRKMEN Ayakla 53 2 2
14 24.11.2019 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT ACARSPOR BEYOĞLU YENİÇARŞI U14 B 20.GRUP ESENYURT ACARSPOR MUHAMMED MUSTAFA EROL Ayakla 9 2 1
14 24.11.2019 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT ACARSPOR BEYOĞLU YENİÇARŞI U14 B 20.GRUP ESENYURT ACARSPOR SERKAN HALICI Ayakla 17 2 1
14 24.11.2019 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT ACARSPOR BEYOĞLU YENİÇARŞI U14 B 20.GRUP BEYOĞLU YENİÇARŞI BARAN TURAN Ayakla 50 2 1
14 24.11.2019 13:00 HALKALI ETAP STADI GEDİKPAŞA GÜZELTEPE U14 B 20.GRUP GÜZELTEPE MUHAMMED NESİM SUNGU Ayakla 35 0 5
14 24.11.2019 13:00 HALKALI ETAP STADI GEDİKPAŞA GÜZELTEPE U14 B 20.GRUP GÜZELTEPE MUHAMMED NESİM SUNGU Ayakla 50 0 5
14 24.11.2019 13:00 HALKALI ETAP STADI GEDİKPAŞA GÜZELTEPE U14 B 20.GRUP GÜZELTEPE ŞAHİN TEPE Ayakla 60 0 5
14 24.11.2019 13:00 HALKALI ETAP STADI GEDİKPAŞA GÜZELTEPE U14 B 20.GRUP GÜZELTEPE ALPER TEKİNALP Penaltı 63 0 5
14 24.11.2019 13:00 HALKALI ETAP STADI GEDİKPAŞA GÜZELTEPE U14 B 20.GRUP GÜZELTEPE ARDA TAYLAN SINIRTAŞ Kafayla 67 0 5
14 24.11.2019 13:00 İBB ESENLER STADI ASLANORDU GENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U14 B 8.GRUP ASLANORDU GENÇLİK KERİMCAN ESER Ayakla 10 6 0
14 24.11.2019 13:00 İBB ESENLER STADI ASLANORDU GENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U14 B 8.GRUP ASLANORDU GENÇLİK SAİT BARAN SAYMAZ Ayakla 12 6 0
14 24.11.2019 13:00 İBB ESENLER STADI ASLANORDU GENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U14 B 8.GRUP ASLANORDU GENÇLİK BİLAL UÇAR Ayakla 27 6 0
14 24.11.2019 13:00 İBB ESENLER STADI ASLANORDU GENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U14 B 8.GRUP ASLANORDU GENÇLİK UMUT BAKAR Ayakla 34 6 0
14 24.11.2019 13:00 İBB ESENLER STADI ASLANORDU GENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U14 B 8.GRUP ASLANORDU GENÇLİK TUNA HAN GÖKÇEK Ayakla 41 6 0
14 24.11.2019 13:00 İBB ESENLER STADI ASLANORDU GENÇLİK TOZKOPARAN BİRLİK U14 B 8.GRUP ASLANORDU GENÇLİK TAHA ŞÜKRÜ AKGÜL Ayakla 43 6 0
14 24.11.2019 13:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL FETİH 1453 GOP BAĞLARBAŞI U14 B 19.GRUP İSTANBUL FETİH 1453 ÖMER FARUK KÖSE Ayakla 7 3 3
14 24.11.2019 13:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL FETİH 1453 GOP BAĞLARBAŞI U14 B 19.GRUP İSTANBUL FETİH 1453 SEMİH KAYA Ayakla 21 3 3
14 24.11.2019 13:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL FETİH 1453 GOP BAĞLARBAŞI U14 B 19.GRUP İSTANBUL FETİH 1453 EREN EMİR KARABULUT Ayakla 23 3 3
14 24.11.2019 13:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL FETİH 1453 GOP BAĞLARBAŞI U14 B 19.GRUP GOP BAĞLARBAŞI MUHAMMET ALİ KALAYCI Ayakla 24 3 3
14 24.11.2019 13:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL FETİH 1453 GOP BAĞLARBAŞI U14 B 19.GRUP GOP BAĞLARBAŞI BARAN GÜNEY Ayakla 39 3 3
14 24.11.2019 13:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL FETİH 1453 GOP BAĞLARBAŞI U14 B 19.GRUP GOP BAĞLARBAŞI MUHAMMET ALİ KALAYCI Kafayla 43 3 3
14 24.11.2019 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KOZYATAĞI TAŞDELENSPOR U14 B 24.GRUP TAŞDELENSPOR ALPER CİVELEK Ayakla 26 2 4
14 24.11.2019 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KOZYATAĞI TAŞDELENSPOR U14 B 24.GRUP KOZYATAĞI TANER YEŞİLBAŞ Ayakla 34 2 4
14 24.11.2019 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KOZYATAĞI TAŞDELENSPOR U14 B 24.GRUP TAŞDELENSPOR EMİRHAN HÜLÜR Ayakla 44 2 4
14 24.11.2019 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KOZYATAĞI TAŞDELENSPOR U14 B 24.GRUP TAŞDELENSPOR EMRE MERT GÜNDÜZ Ayakla 45 2 4
14 24.11.2019 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KOZYATAĞI TAŞDELENSPOR U14 B 24.GRUP KOZYATAĞI TUGAY BARAN BOZYIL Ayakla 61 2 4
14 24.11.2019 13:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI KOZYATAĞI TAŞDELENSPOR U14 B 24.GRUP TAŞDELENSPOR EMRE MERT GÜNDÜZ Ayakla 65 2 4
14 24.11.2019 13:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI ŞİLESPOR İSTANBUL ÇORUM SPOR U14 B 22.GRUP ŞİLESPOR GÖRKEM DUMAN Ayakla 13 2 0
14 24.11.2019 13:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI ŞİLESPOR İSTANBUL ÇORUM SPOR U14 B 22.GRUP ŞİLESPOR GÖKAY ŞENTÜRK Ayakla 17 2 0
14 24.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK VELİBABA ANADOLU HİSARI İ.Y. U14 B 22.GRUP PENDİK VELİBABA DENİZ ÇINAR ERDOĞAN Ayakla 9 6 0
14 24.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK VELİBABA ANADOLU HİSARI İ.Y. U14 B 22.GRUP PENDİK VELİBABA MUHAMMET YAĞIZ ŞENER Ayakla 22 6 0
14 24.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK VELİBABA ANADOLU HİSARI İ.Y. U14 B 22.GRUP PENDİK VELİBABA ERAY DEMİR Ayakla 38 6 0
14 24.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK VELİBABA ANADOLU HİSARI İ.Y. U14 B 22.GRUP PENDİK VELİBABA EYÜP KELEŞ Ayakla 49 6 0
14 24.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK VELİBABA ANADOLU HİSARI İ.Y. U14 B 22.GRUP PENDİK VELİBABA ADİL FURKAN AĞGÜL Ayakla 56 6 0
14 24.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK VELİBABA ANADOLU HİSARI İ.Y. U14 B 22.GRUP PENDİK VELİBABA MUHAMMET YAĞIZ ŞENER Ayakla 65 6 0
14 24.11.2019 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR TUNUSBAĞI U14 B 23.GRUP TUNUSBAĞI MEHMET ALİ İRENGÜN Kafayla 15 2 1
14 24.11.2019 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR TUNUSBAĞI U14 B 23.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR MERT ALİ KESMEGÜLÜ Ayakla 22 2 1
14 24.11.2019 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR TUNUSBAĞI U14 B 23.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR MUHAMMET SAİT ŞİMŞEK Kafayla 55 2 1
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. SERGEN CİNT Ayakla 1 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ENES ÇOŞKUN Ayakla 4 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. YUSUF SEMİH TURAN Ayakla 10 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ENSAR YEŞİLYURT Ayakla 10 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. EMİN ATTİLA CAN Ayakla 13 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. EMİN ATTİLA CAN Ayakla 19 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. SERGEN CİNT Ayakla 28 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. EMİN ATTİLA CAN Ayakla 46 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. ÖZGÜR ÖZBUDAK Ayakla 51 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. BUĞRAHAN ÇITIR Ayakla 52 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. MEHMET GÜZYURDU Ayakla 53 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. BATUHAN KARADAĞ Ayakla 57 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. BATUHAN KARADAĞ Ayakla 59 0 14
14 24.11.2019 14:00 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ MURATPAŞASPOR KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U14 B 9.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. MEHMET GÜZYURDU Ayakla 60 0 14
14 24.11.2019 14:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT R.HİSARI U14 B 8.GRUP R.HİSARI ÖMERFARUK YILMAZ Ayakla 15 0 3
14 24.11.2019 14:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT R.HİSARI U14 B 8.GRUP R.HİSARI BORAN BAŞYİĞİT Ayakla 36 0 3
14 24.11.2019 14:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI KÜÇÜKÇEKMECE ATAKENT R.HİSARI U14 B 8.GRUP R.HİSARI ÖMERFARUK YILMAZ Ayakla 48 0 3
14 24.11.2019 14:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. U14 B 9.GRUP NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. CEM ALDEMİR Ayakla 26 1 4
14 24.11.2019 14:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. U14 B 9.GRUP NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. YASİN YİĞİT GÜRLEYİK Ayakla 28 1 4
14 24.11.2019 14:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. U14 B 9.GRUP NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. CEM ALDEMİR Ayakla 34 1 4
14 24.11.2019 14:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. U14 B 9.GRUP NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. CEM ALDEMİR Ayakla 41 1 4
14 24.11.2019 14:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. U14 B 9.GRUP SEFAKÖY UMUT BASTABAN Ayakla 62 1 4
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH BİLAL EGE AYDIN Ayakla 5 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH ÇAĞRI DANA Ayakla 10 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH FURKAN TAHA İYİK Ayakla 12 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH BİLAL EGE AYDIN Ayakla 20 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH BİLAL EGE AYDIN Ayakla 28 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH BİLAL EGE AYDIN Ayakla 43 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH BİLAL EGE AYDIN Ayakla 50 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH BİLAL EGE AYDIN Ayakla 51 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP ÜÇYÜZLÜ FATİH KURU Ayakla 52 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH EREN ÜSTÜNERCİYAS Ayakla 55 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH BİLAL EGE AYDIN Kafayla 56 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH YUNUS EMRE ATLI Ayakla 57 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH FURKAN TAHA İYİK Ayakla 64 13 1
14 24.11.2019 14:00 OKMEYDANI FETİH SAHASI OKMEYDANI FETİH ÜÇYÜZLÜ U14 B 11.GRUP OKMEYDANI FETİH FURKAN TAHA İYİK Ayakla 69 13 1
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI ABİDEİ HÜRRİYET BAHÇELİEVLER ÇINAR U14 B 11.GRUP BAHÇELİEVLER ÇINAR AHMET BARAN DERTLİ Kendi Kalesine 5 5 2
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI ABİDEİ HÜRRİYET BAHÇELİEVLER ÇINAR U14 B 11.GRUP BAHÇELİEVLER ÇINAR ABDÜLKADİR ÖZTÜRK Ayakla 13 5 2
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI ABİDEİ HÜRRİYET BAHÇELİEVLER ÇINAR U14 B 11.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET EFE ARIGÜN Ayakla 17 5 2
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI ABİDEİ HÜRRİYET BAHÇELİEVLER ÇINAR U14 B 11.GRUP BAHÇELİEVLER ÇINAR ALPER YAĞIZ İZMİRLİ Ayakla 22 5 2
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI ABİDEİ HÜRRİYET BAHÇELİEVLER ÇINAR U14 B 11.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET İBRAHİM EREN KÖSE Kafayla 29 5 2
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI ABİDEİ HÜRRİYET BAHÇELİEVLER ÇINAR U14 B 11.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET İBRAHİM EREN KÖSE Kafayla 32 5 2
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI ABİDEİ HÜRRİYET BAHÇELİEVLER ÇINAR U14 B 11.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET EFE ARIGÜN Ayakla 41 5 2
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI İST.BAYBURT HAVATAŞ SPOR U14 B 9.GRUP HAVATAŞ SPOR CUMA SAMET DOST Kafayla 10 0 4
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI İST.BAYBURT HAVATAŞ SPOR U14 B 9.GRUP HAVATAŞ SPOR TALHA DURANOĞLU Ayakla 12 0 4
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI İST.BAYBURT HAVATAŞ SPOR U14 B 9.GRUP HAVATAŞ SPOR TALHA DURANOĞLU Ayakla 17 0 4
14 24.11.2019 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI İST.BAYBURT HAVATAŞ SPOR U14 B 9.GRUP HAVATAŞ SPOR MUHAMMET ENES TAŞAN Ayakla 59 0 4
14 24.11.2019 14:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ORTAKÖY GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U14 B 5.GRUP ORTAKÖY FUAT OĞUZ Ayakla 5 3 0
14 24.11.2019 14:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ORTAKÖY GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U14 B 5.GRUP ORTAKÖY SERGEN VURAL Ayakla 10 3 0
14 24.11.2019 14:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ORTAKÖY GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U14 B 5.GRUP ORTAKÖY ABDUSSAMED BAYKARA Ayakla 34 3 0
14 24.11.2019 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER ÇELİKTEPE U14 B 16.GRUP FERAHEVLER FURKAN İSLAMOĞLU Ayakla 28 4 0
14 24.11.2019 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER ÇELİKTEPE U14 B 16.GRUP FERAHEVLER HAMİT PAÇACI Ayakla 45 4 0
14 24.11.2019 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER ÇELİKTEPE U14 B 16.GRUP FERAHEVLER KEREM AKTAŞ Ayakla 50 4 0
14 24.11.2019 14:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI FERAHEVLER ÇELİKTEPE U14 B 16.GRUP FERAHEVLER KEREM AKTAŞ Ayakla 67 4 0
14 24.11.2019 14:30 HALKALI ETAP STADI BEZİRGANBAHÇE ZARA EKİNLİ U14 B 7.GRUP ZARA EKİNLİ YUSUF KARA Ayakla 21 1 2
14 24.11.2019 14:30 HALKALI ETAP STADI BEZİRGANBAHÇE ZARA EKİNLİ U14 B 7.GRUP ZARA EKİNLİ GÖRKEM BAYER Ayakla 30 1 2
14 24.11.2019 14:30 HALKALI ETAP STADI BEZİRGANBAHÇE ZARA EKİNLİ U14 B 7.GRUP BEZİRGANBAHÇE UMUT ADA ERÇETİN Ayakla 39 1 2
14 24.11.2019 14:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ EYÜPSPOR ÇATALCASPOR U14 B 29.GRUP ÇATALCASPOR ANIL TUZCUOĞLU Ayakla 18 4 3
14 24.11.2019 14:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ EYÜPSPOR ÇATALCASPOR U14 B 29.GRUP EYÜPSPOR YUSUF SALİH HAMEDİ Ayakla 24 4 3
14 24.11.2019 14:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ EYÜPSPOR ÇATALCASPOR U14 B 29.GRUP EYÜPSPOR YUSUF SALİH HAMEDİ Ayakla 34 4 3
14 24.11.2019 14:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ EYÜPSPOR ÇATALCASPOR U14 B 29.GRUP ÇATALCASPOR YİĞİT HAKTAN ÇİPLİ Ayakla 39 4 3
14 24.11.2019 14:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ EYÜPSPOR ÇATALCASPOR U14 B 29.GRUP ÇATALCASPOR EGEMEN ESEN Penaltı 47 4 3
14 24.11.2019 14:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ EYÜPSPOR ÇATALCASPOR U14 B 29.GRUP EYÜPSPOR KÜRŞAT ÇELİK Kafayla 72 4 3
14 24.11.2019 14:30 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ EYÜPSPOR ÇATALCASPOR U14 B 29.GRUP EYÜPSPOR YUSUF SALİH HAMEDİ Ayakla 73 4 3
14 24.11.2019 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SİLİVRİSPOR BAYRAMPAŞA U14 B 29.GRUP BAYRAMPAŞA ALİ EREN SAÇLI Ayakla 40 3 1
14 24.11.2019 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SİLİVRİSPOR BAYRAMPAŞA U14 B 29.GRUP SİLİVRİSPOR MUSTAFA KÜRŞAT TÜMAY Ayakla 45 3 1
14 24.11.2019 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SİLİVRİSPOR BAYRAMPAŞA U14 B 29.GRUP SİLİVRİSPOR MUSTAFA KÜRŞAT TÜMAY Ayakla 65 3 1
14 24.11.2019 14:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SİLİVRİSPOR BAYRAMPAŞA U14 B 29.GRUP SİLİVRİSPOR MUSTAFA KÜRŞAT TÜMAY Ayakla 69 3 1
14 24.11.2019 14:30 BEYKOZ STADI BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR U14 B 24.GRUP BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. FİRAT EFE EROĞLU Ayakla 15 4 0
14 24.11.2019 14:30 BEYKOZ STADI BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR U14 B 24.GRUP BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. FİRAT EFE EROĞLU Ayakla 20 4 0
14 24.11.2019 14:30 BEYKOZ STADI BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR U14 B 24.GRUP BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. MERT ALİ UZAR Ayakla 37 4 0
14 24.11.2019 14:30 BEYKOZ STADI BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR U14 B 24.GRUP BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. ALPEREN ÇEKİÇ Ayakla 40 4 0
14 24.11.2019 14:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI PENDİK ESENYALI ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U14 B 27.GRUP PENDİK ESENYALI RAMAZAN TAŞDEMİR Ayakla 1 7 0
14 24.11.2019 14:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI PENDİK ESENYALI ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U14 B 27.GRUP PENDİK ESENYALI MUHAMMED İKBAL YAZİCİ Ayakla 3 7 0
14 24.11.2019 14:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI PENDİK ESENYALI ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U14 B 27.GRUP PENDİK ESENYALI RAMAZAN TAŞDEMİR Ayakla 15 7 0
14 24.11.2019 14:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI PENDİK ESENYALI ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U14 B 27.GRUP PENDİK ESENYALI RAMAZAN TAŞDEMİR Ayakla 20 7 0
14 24.11.2019 14:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI PENDİK ESENYALI ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U14 B 27.GRUP PENDİK ESENYALI RAMAZAN TAŞDEMİR Ayakla 43 7 0
14 24.11.2019 14:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI PENDİK ESENYALI ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U14 B 27.GRUP PENDİK ESENYALI RAMAZAN TAŞDEMİR Ayakla 44 7 0
14 24.11.2019 14:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI PENDİK ESENYALI ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U14 B 27.GRUP PENDİK ESENYALI OZAN DEMİR Ayakla 48 7 0
14 24.11.2019 14:30 KARTAL YUNUS SAHASI MARMARA KARAYOLLARI ATAŞEHİRGÜCÜ U14 B 21.GRUP MARMARA KARAYOLLARI HÜSEYİN POYRAZ YAVUZ Ayakla 10 4 1
14 24.11.2019 14:30 KARTAL YUNUS SAHASI MARMARA KARAYOLLARI ATAŞEHİRGÜCÜ U14 B 21.GRUP MARMARA KARAYOLLARI MUHAMMED EMİN TAŞ Ayakla 12 4 1
14 24.11.2019 14:30 KARTAL YUNUS SAHASI MARMARA KARAYOLLARI ATAŞEHİRGÜCÜ U14 B 21.GRUP MARMARA KARAYOLLARI YUSUF KERİM YALVAÇ Ayakla 24 4 1
14 24.11.2019 14:30 KARTAL YUNUS SAHASI MARMARA KARAYOLLARI ATAŞEHİRGÜCÜ U14 B 21.GRUP MARMARA KARAYOLLARI MUHAMMED EMİN TAŞ Ayakla 41 4 1
14 24.11.2019 14:30 KARTAL YUNUS SAHASI MARMARA KARAYOLLARI ATAŞEHİRGÜCÜ U14 B 21.GRUP ATAŞEHİRGÜCÜ ARDA YAŞAR Ayakla 60 4 1
14 24.11.2019 14:30 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI BALKAN YEŞİLBAĞLAR ÖZATAŞEHİR U14 B 23.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR EMİN MUHAMMED CANPOLAT Ayakla 13 4 0
14 24.11.2019 14:30 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI BALKAN YEŞİLBAĞLAR ÖZATAŞEHİR U14 B 23.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR SEMİN DENİZ Penaltı 25 4 0
14 24.11.2019 14:30 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI BALKAN YEŞİLBAĞLAR ÖZATAŞEHİR U14 B 23.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR EMİN MUHAMMED CANPOLAT Ayakla 40 4 0
14 24.11.2019 14:30 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI BALKAN YEŞİLBAĞLAR ÖZATAŞEHİR U14 B 23.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR SEMİN DENİZ Ayakla 54 4 0
14 24.11.2019 15:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENKENT GENÇLİK BAŞAKŞEHİRSPOR U14 B 8.GRUP BAŞAKŞEHİRSPOR ENES DİLEKLİ Ayakla 9 2 1
14 24.11.2019 15:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENKENT GENÇLİK BAŞAKŞEHİRSPOR U14 B 8.GRUP ESENKENT GENÇLİK ÇAĞDAŞ GÜNDÜZ Ayakla 21 2 1
14 24.11.2019 15:00 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENKENT GENÇLİK BAŞAKŞEHİRSPOR U14 B 8.GRUP ESENKENT GENÇLİK ANIL VELİ KURTDEMİR Ayakla 65 2 1
14 24.11.2019 15:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GÜNGÖREN BOLLUCASPOR U14 B 17.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN SAMET ÖZGÜR Ayakla 12 4 0
14 24.11.2019 15:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GÜNGÖREN BOLLUCASPOR U14 B 17.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN ARDA GÜNER Kafayla 16 4 0
14 24.11.2019 15:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GÜNGÖREN BOLLUCASPOR U14 B 17.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN ARDA GÜNER Ayakla 24 4 0
14 24.11.2019 15:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GÜNGÖREN BOLLUCASPOR U14 B 17.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN ROJHAT KARABULUT Ayakla 48 4 0
14 24.11.2019 15:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ÖZ GAYRETTEPE SPOR 1907 A.Ç.ÇEŞME U14 B 20.GRUP ÖZ GAYRETTEPE SPOR UĞUR KAAN YILDIRIM Ayakla 11 2 3
14 24.11.2019 15:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ÖZ GAYRETTEPE SPOR 1907 A.Ç.ÇEŞME U14 B 20.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME AHMET ARDA BAYIR Ayakla 25 2 3
14 24.11.2019 15:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ÖZ GAYRETTEPE SPOR 1907 A.Ç.ÇEŞME U14 B 20.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME ARDA GÜNEY SÖNMEZ Ayakla 26 2 3
14 24.11.2019 15:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ÖZ GAYRETTEPE SPOR 1907 A.Ç.ÇEŞME U14 B 20.GRUP ÖZ GAYRETTEPE SPOR MUHAMMET EFE AKSOY Ayakla 45 2 3
14 24.11.2019 15:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ÖZ GAYRETTEPE SPOR 1907 A.Ç.ÇEŞME U14 B 20.GRUP 1907 A.Ç.ÇEŞME ARDA GÜNEY SÖNMEZ Ayakla 66 2 3
14 24.11.2019 15:30 KANARYA SAHASI İSTANBUL DEMİR VEFASPOR U14 B 15.GRUP İSTANBUL DEMİR FETHİ EBUBEKİR ÇAKMAK Ayakla 9 1 1
14 24.11.2019 15:30 KANARYA SAHASI İSTANBUL DEMİR VEFASPOR U14 B 15.GRUP VEFASPOR SAMET İVGEN Ayakla 50 1 1
14 24.11.2019 16:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK TED İSTANBUL KOLEJİ U14 B 28.GRUP TED İSTANBUL KOLEJİ CENK ATA BAYKAL Ayakla 7 1 1
14 24.11.2019 16:00 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK TED İSTANBUL KOLEJİ U14 B 28.GRUP PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK SEYMEN SEYMENOĞLU Ayakla 24 1 1
14 24.11.2019 16:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ ESENLER KENTYILDIZ U14 B 32.GRUP BEŞTELSİZ NEVZAT ENES AVŞAR Kendi Kalesine 10 1 4
14 24.11.2019 16:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ ESENLER KENTYILDIZ U14 B 32.GRUP ESENLER KENTYILDIZ MEHMET ALİ AVCI Ayakla 20 1 4
14 24.11.2019 16:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ ESENLER KENTYILDIZ U14 B 32.GRUP BEŞTELSİZ AHMET CAN BULUT Ayakla 26 1 4
14 24.11.2019 16:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ ESENLER KENTYILDIZ U14 B 32.GRUP ESENLER KENTYILDIZ HARUN SAYURAN Ayakla 32 1 4
14 24.11.2019 16:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ ESENLER KENTYILDIZ U14 B 32.GRUP ESENLER KENTYILDIZ ŞAHİN ARASAN Ayakla 54 1 4
14 24.11.2019 16:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK U14 B 22.GRUP İSTANBUL ALTINORDU YUNUS EMRE KARATAŞ Ayakla 27 2 1
14 24.11.2019 16:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK U14 B 22.GRUP SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK ÖMER FARUK BALLI Penaltı 40 2 1
14 24.11.2019 16:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK U14 B 22.GRUP İSTANBUL ALTINORDU YUNUS EMRE KARATAŞ Ayakla 43 2 1
14 24.11.2019 16:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ESENLER EROKSPOR BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR U14 B 29.GRUP ESENLER EROKSPOR ADEM EFE ÇAKMAKCI Ayakla 15 3 2
14 24.11.2019 16:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ESENLER EROKSPOR BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR U14 B 29.GRUP BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR EMRE ALİM Ayakla 49 3 2
14 24.11.2019 16:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ESENLER EROKSPOR BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR U14 B 29.GRUP BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR EMRE ALİM Ayakla 65 3 2
14 24.11.2019 16:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ESENLER EROKSPOR BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR U14 B 29.GRUP ESENLER EROKSPOR CEM ÇINAR ÇELİKOL Ayakla 68 3 2
14 24.11.2019 16:00 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ESENLER EROKSPOR BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR U14 B 29.GRUP ESENLER EROKSPOR MUHAMMET ŞÜKRÜ PALABIYIK Kafayla 73 3 2
14 24.11.2019 16:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA THY OSMANİYE İSTİKLAL U14 B 16.GRUP THY AHMET ÇAĞRI DİMETOKALI Ayakla 16 1 1
14 24.11.2019 16:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA THY OSMANİYE İSTİKLAL U14 B 16.GRUP OSMANİYE İSTİKLAL MURAT ARDA ANIT Ayakla 40 1 1
14 24.11.2019 16:30 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE TAŞOLUK U14 B 6.GRUP KARTALTEPE YUNUS EMRE YÜCEL Ayakla 1 4 0
14 24.11.2019 16:30 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE TAŞOLUK U14 B 6.GRUP KARTALTEPE EFE MERT GÜLER Ayakla 14 4 0
14 24.11.2019 16:30 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE TAŞOLUK U14 B 6.GRUP KARTALTEPE YUNUS EMRE YÜCEL Ayakla 25 4 0
14 24.11.2019 16:30 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI KARTALTEPE TAŞOLUK U14 B 6.GRUP KARTALTEPE ABDÜSSAMET KORKMAZ Ayakla 48 4 0
14 24.11.2019 16:30 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI BULVARSPOR PENDİK DOĞAN U14 B 26.GRUP PENDİK DOĞAN EFE MORGİL Ayakla 45 0 2
14 24.11.2019 16:30 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI BULVARSPOR PENDİK DOĞAN U14 B 26.GRUP PENDİK DOĞAN EFE MORGİL Ayakla 50 0 2
14 24.11.2019 16:30 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR YAMANSPOR U14 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR ABDULKADİR GÜNER Ayakla 4 4 1
14 24.11.2019 16:30 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR YAMANSPOR U14 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR MEHMET KULA Ayakla 53 4 1
14 24.11.2019 16:30 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR YAMANSPOR U14 B 24.GRUP YAMANSPOR EMİR AHMET ALPAY Ayakla 58 4 1
14 24.11.2019 16:30 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR YAMANSPOR U14 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR MEHMET KULA Ayakla 59 4 1
14 24.11.2019 16:30 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR YAMANSPOR U14 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR MEHMET KULA Ayakla 61 4 1
14 24.11.2019 16:30 ALEMDAĞ STADYUMU İSTANBUL KARTALLARI KÜPLÜCE GENÇLİK U14 B 25.GRUP KÜPLÜCE GENÇLİK TALHA YALÇINKAYA Ayakla 37 0 1
14 24.11.2019 16:30 DUDULLU STADI ATAŞEHİR DOĞUŞ KAYIŞDAĞISPOR U14 B 24.GRUP ATAŞEHİR DOĞUŞ YİĞİT ŞAHAN ERGÜN Ayakla 18 2 4
14 24.11.2019 16:30 DUDULLU STADI ATAŞEHİR DOĞUŞ KAYIŞDAĞISPOR U14 B 24.GRUP KAYIŞDAĞISPOR YUNUS EMRE KALELİ Ayakla 42 2 4
14 24.11.2019 16:30 DUDULLU STADI ATAŞEHİR DOĞUŞ KAYIŞDAĞISPOR U14 B 24.GRUP KAYIŞDAĞISPOR YİĞİT EFE GENÇER Ayakla 45 2 4
14 24.11.2019 16:30 DUDULLU STADI ATAŞEHİR DOĞUŞ KAYIŞDAĞISPOR U14 B 24.GRUP KAYIŞDAĞISPOR DOĞUKAN ATA ARMAĞAN Ayakla 53 2 4
14 24.11.2019 16:30 DUDULLU STADI ATAŞEHİR DOĞUŞ KAYIŞDAĞISPOR U14 B 24.GRUP ATAŞEHİR DOĞUŞ İSMAİL TAHA YILDIRIM Ayakla 57 2 4
14 24.11.2019 16:30 DUDULLU STADI ATAŞEHİR DOĞUŞ KAYIŞDAĞISPOR U14 B 24.GRUP KAYIŞDAĞISPOR EYÜP EFE YAZICI Ayakla 70 2 4
14 24.11.2019 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU FİRUZKÖY MURATBEY U14 B 1.GRUP FİRUZKÖY UMUT DOĞAN Ayakla 21 3 2
14 24.11.2019 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU FİRUZKÖY MURATBEY U14 B 1.GRUP FİRUZKÖY BEYTULLAH SARIYILMAZ Ayakla 29 3 2
14 24.11.2019 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU FİRUZKÖY MURATBEY U14 B 1.GRUP FİRUZKÖY AHMET DENİZ Ayakla 31 3 2
14 24.11.2019 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU FİRUZKÖY MURATBEY U14 B 1.GRUP MURATBEY EREN KINAY Ayakla 39 3 2
14 24.11.2019 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU FİRUZKÖY MURATBEY U14 B 1.GRUP MURATBEY ARDA ÇAKILAK Ayakla 72 3 2
14 24.11.2019 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR FİLİZSPOR U14 B 7.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 3 8 1
14 24.11.2019 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR FİLİZSPOR U14 B 7.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 5 8 1
14 24.11.2019 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR FİLİZSPOR U14 B 7.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 9 8 1
14 24.11.2019 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR FİLİZSPOR U14 B 7.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Penaltı 20 8 1
14 24.11.2019 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR FİLİZSPOR U14 B 7.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR SERHAT SANĞİR Ayakla 29 8 1
14 24.11.2019 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR FİLİZSPOR U14 B 7.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 33 8 1
14 24.11.2019 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR FİLİZSPOR U14 B 7.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 41 8 1
14 24.11.2019 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR FİLİZSPOR U14 B 7.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR DOĞUKAN ÇALIŞKAN Ayakla 50 8 1
14 24.11.2019 16:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR FİLİZSPOR U14 B 7.GRUP FİLİZSPOR MUSTAFA ÜNER Ayakla 60 8 1
14 24.11.2019 18:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR BAKIRKÖY ASLAN U14 B 13.GRUP CEVİZLİSPOR ENES ÇİÇEK Ayakla 09 2 4
14 24.11.2019 18:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR BAKIRKÖY ASLAN U14 B 13.GRUP BAKIRKÖY ASLAN KEREM GÖRKEM ÖZLÜ Ayakla 37 2 4
14 24.11.2019 18:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR BAKIRKÖY ASLAN U14 B 13.GRUP CEVİZLİSPOR MİRAÇHAN YAZICI Ayakla 46 2 4
14 24.11.2019 18:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR BAKIRKÖY ASLAN U14 B 13.GRUP BAKIRKÖY ASLAN ERDEM ALYÜZ Ayakla 47 2 4
14 24.11.2019 18:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR BAKIRKÖY ASLAN U14 B 13.GRUP BAKIRKÖY ASLAN GORAN CENGİZ Ayakla 64 2 4
14 24.11.2019 18:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR BAKIRKÖY ASLAN U14 B 13.GRUP BAKIRKÖY ASLAN YAĞIZ YENAL Penaltı 68 2 4
14 24.11.2019 18:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TAŞLITARLA SPOR U14 B 13.GRUP TAŞLITARLA SPOR EREN HAYRİ HIZIR Ayakla 10 3 4
14 24.11.2019 18:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TAŞLITARLA SPOR U14 B 13.GRUP TAŞLITARLA SPOR EREN HAYRİ HIZIR Ayakla 25 3 4
14 24.11.2019 18:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TAŞLITARLA SPOR U14 B 13.GRUP BAĞCILAR İSTOÇ SPOR HABİB DEMİR Ayakla 39 3 4
14 24.11.2019 18:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TAŞLITARLA SPOR U14 B 13.GRUP BAĞCILAR İSTOÇ SPOR HABİB DEMİR Ayakla 45 3 4
14 24.11.2019 18:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TAŞLITARLA SPOR U14 B 13.GRUP BAĞCILAR İSTOÇ SPOR HABİB DEMİR Ayakla 55 3 4
14 24.11.2019 18:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TAŞLITARLA SPOR U14 B 13.GRUP TAŞLITARLA SPOR EREN HAYRİ HIZIR Ayakla 58 3 4
14 24.11.2019 18:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İSTOÇ SPOR TAŞLITARLA SPOR U14 B 13.GRUP TAŞLITARLA SPOR ÇAĞAN AYAZ Ayakla 63 3 4
14 24.11.2019 18:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE AÇI GENÇLİK U14 B 14.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE ENES MALİK AYDIN Ayakla 9 2 4
14 24.11.2019 18:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE AÇI GENÇLİK U14 B 14.GRUP AÇI GENÇLİK KERİM OKTAY ERTAN Ayakla 19 2 4
14 24.11.2019 18:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE AÇI GENÇLİK U14 B 14.GRUP AÇI GENÇLİK AKSEL AKYÜZ Ayakla 46 2 4
14 24.11.2019 18:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE AÇI GENÇLİK U14 B 14.GRUP AÇI GENÇLİK MONTE FRANCO LEREYA Ayakla 51 2 4
14 24.11.2019 18:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE AÇI GENÇLİK U14 B 14.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE MURAT MERT TORAMAN Ayakla 59 2 4
14 24.11.2019 18:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE AÇI GENÇLİK U14 B 14.GRUP AÇI GENÇLİK EMİR POLİTİ Ayakla 65 2 4