Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
14 24.11.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR HALİÇ U-14 A 5.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR SARP PEKÜNLÜ Ayakla 25 2 3
14 24.11.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR HALİÇ U-14 A 5.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR SARP PEKÜNLÜ Penaltı 40 2 3
14 24.11.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR HALİÇ U-14 A 5.GRUP HALİÇ BURAK YILMAZ Ayakla 60 2 3
14 24.11.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR HALİÇ U-14 A 5.GRUP HALİÇ BURAK YILMAZ Ayakla 65 2 3
14 24.11.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR HALİÇ U-14 A 5.GRUP HALİÇ BURAK YILMAZ Ayakla 67 2 3
14 24.11.2019 09:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLİK (AFA) İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U-14 A 2.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ALİ UĞURLU Ayakla 15 0 7
14 24.11.2019 09:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLİK (AFA) İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U-14 A 2.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ALİ UĞURLU Ayakla 20 0 7
14 24.11.2019 09:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLİK (AFA) İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U-14 A 2.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ALİ UĞURLU Ayakla 27 0 7
14 24.11.2019 09:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLİK (AFA) İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U-14 A 2.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ALİ UĞURLU Ayakla 33 0 7
14 24.11.2019 09:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLİK (AFA) İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U-14 A 2.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ EFE CAN UYGUN Ayakla 34 0 7
14 24.11.2019 09:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLİK (AFA) İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U-14 A 2.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ALİ UĞURLU Ayakla 55 0 7
14 24.11.2019 09:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GENÇLİK (AFA) İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U-14 A 2.GRUP İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ MİRAÇ TEMEL Ayakla 60 0 7
14 24.11.2019 09:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI KARABEKİRSPOR KÜÇÜKYALI YELKEN U-14 A 14.GRUP KARABEKİRSPOR ÖMER FARUK GARİP Ayakla 10 2 0
14 24.11.2019 09:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI KARABEKİRSPOR KÜÇÜKYALI YELKEN U-14 A 14.GRUP KARABEKİRSPOR TAHA HACISALİHOĞLU Ayakla 27 2 0
14 24.11.2019 10:45 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK MECİDİYEKÖY U-14 A 10.GRUP MECİDİYEKÖY MUZAFFER KARAKOÇ Ayakla 7 1 4
14 24.11.2019 10:45 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK MECİDİYEKÖY U-14 A 10.GRUP MECİDİYEKÖY SERHAT SİLİK Ayakla 9 1 4
14 24.11.2019 10:45 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK MECİDİYEKÖY U-14 A 10.GRUP MECİDİYEKÖY SERHAT SİLİK Ayakla 11 1 4
14 24.11.2019 10:45 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK MECİDİYEKÖY U-14 A 10.GRUP MECİDİYEKÖY SİNAN GÜNEŞ Ayakla 30 1 4
14 24.11.2019 10:45 İBB BAYRAMPAŞA STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK MECİDİYEKÖY U-14 A 10.GRUP BAYRAMPAŞA TEKNİK MUHAMMET ASTAM Ayakla 50 1 4
14 24.11.2019 10:45 İFA SAHASI İFA BEŞYÜZEVLER U-14 A 10.GRUP İFA MUHAMMED VATAN Kafayla 65 1 0
14 24.11.2019 10:45 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ TUNA SPOR YILDIZ KANARYALAR U-14 A 9.GRUP YILDIZ KANARYALAR YİĞİT BAŞAR DEMİR Kendi Kalesine 8 5 3
14 24.11.2019 10:45 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ TUNA SPOR YILDIZ KANARYALAR U-14 A 9.GRUP YILDIZ KANARYALAR ALP BAMYACI Ayakla 19 5 3
14 24.11.2019 10:45 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ TUNA SPOR YILDIZ KANARYALAR U-14 A 9.GRUP YILDIZ KANARYALAR AMİR NAMET Ayakla 24 5 3
14 24.11.2019 10:45 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ TUNA SPOR YILDIZ KANARYALAR U-14 A 9.GRUP TUNA SPOR MUHAMMED TALHA AYTEKİN Kafayla 25 5 3
14 24.11.2019 10:45 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ TUNA SPOR YILDIZ KANARYALAR U-14 A 9.GRUP TUNA SPOR BURAK BİLGİN Ayakla 27 5 3
14 24.11.2019 10:45 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ TUNA SPOR YILDIZ KANARYALAR U-14 A 9.GRUP YILDIZ KANARYALAR AMİR NAMET Ayakla 43 5 3
14 24.11.2019 10:45 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ TUNA SPOR YILDIZ KANARYALAR U-14 A 9.GRUP TUNA SPOR YASİN YENİBAYRAK Ayakla 69 5 3
14 24.11.2019 10:45 B.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ TUNA SPOR YILDIZ KANARYALAR U-14 A 9.GRUP TUNA SPOR MUHAMMET ANIL SARIGÜL Ayakla 70 5 3
14 24.11.2019 10:45 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMER FUTBOL KULÜBÜ ESENLER KULÜP ATLETİK U-14 A 9.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK BORAN DERE Ayakla 6 3 3
14 24.11.2019 10:45 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMER FUTBOL KULÜBÜ ESENLER KULÜP ATLETİK U-14 A 9.GRUP KEMER FUTBOL KULÜBÜ MEHMET ŞENER Ayakla 8 3 3
14 24.11.2019 10:45 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMER FUTBOL KULÜBÜ ESENLER KULÜP ATLETİK U-14 A 9.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK KEREM CAN KESKİN Ayakla 9 3 3
14 24.11.2019 10:45 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMER FUTBOL KULÜBÜ ESENLER KULÜP ATLETİK U-14 A 9.GRUP KEMER FUTBOL KULÜBÜ BERKAY YILMAZ ALBAYRAK Kafayla 16 3 3
14 24.11.2019 10:45 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMER FUTBOL KULÜBÜ ESENLER KULÜP ATLETİK U-14 A 9.GRUP KEMER FUTBOL KULÜBÜ EMİRHAN SANCAK Ayakla 23 3 3
14 24.11.2019 10:45 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMER FUTBOL KULÜBÜ ESENLER KULÜP ATLETİK U-14 A 9.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK BORAN DERE Ayakla 50 3 3
14 24.11.2019 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖRENSPOR CENNET BARBAROS U-14 A 7.GRUP GÜNGÖRENSPOR RIDVAN KAPAN Ayakla 24 2 5
14 24.11.2019 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖRENSPOR CENNET BARBAROS U-14 A 7.GRUP CENNET BARBAROS EREN ARDA ŞAN Ayakla 38 2 5
14 24.11.2019 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖRENSPOR CENNET BARBAROS U-14 A 7.GRUP CENNET BARBAROS BERK UMUT YAMAN Ayakla 40 2 5
14 24.11.2019 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖRENSPOR CENNET BARBAROS U-14 A 7.GRUP CENNET BARBAROS EREN ARDA ŞAN Ayakla 52 2 5
14 24.11.2019 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖRENSPOR CENNET BARBAROS U-14 A 7.GRUP GÜNGÖRENSPOR RIDVAN KAPAN Ayakla 54 2 5
14 24.11.2019 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖRENSPOR CENNET BARBAROS U-14 A 7.GRUP CENNET BARBAROS ABDULSEMİH TEKE Ayakla 57 2 5
14 24.11.2019 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖRENSPOR CENNET BARBAROS U-14 A 7.GRUP CENNET BARBAROS ABDULSEMİH TEKE Ayakla 65 2 5
14 24.11.2019 11:00 SEYİT ATEŞ STADI GAZİOSMANPAŞA ATEŞTUĞLA SPOR U-14 A 7.GRUP GAZİOSMANPAŞA ÖMER FARUK YUMUŞAK Ayakla 7 5 1
14 24.11.2019 11:00 SEYİT ATEŞ STADI GAZİOSMANPAŞA ATEŞTUĞLA SPOR U-14 A 7.GRUP GAZİOSMANPAŞA EMİRCAN ÖNGÜN Ayakla 9 5 1
14 24.11.2019 11:00 SEYİT ATEŞ STADI GAZİOSMANPAŞA ATEŞTUĞLA SPOR U-14 A 7.GRUP GAZİOSMANPAŞA YASİN ELMAS Ayakla 19 5 1
14 24.11.2019 11:00 SEYİT ATEŞ STADI GAZİOSMANPAŞA ATEŞTUĞLA SPOR U-14 A 7.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR ARDA TUNA Penaltı 42 5 1
14 24.11.2019 11:00 SEYİT ATEŞ STADI GAZİOSMANPAŞA ATEŞTUĞLA SPOR U-14 A 7.GRUP GAZİOSMANPAŞA YASİN ELMAS Ayakla 48 5 1
14 24.11.2019 11:00 SEYİT ATEŞ STADI GAZİOSMANPAŞA ATEŞTUĞLA SPOR U-14 A 7.GRUP GAZİOSMANPAŞA YASİN ELMAS Ayakla 56 5 1
14 24.11.2019 11:00 BEYOĞLU STADI ÇIKSALIN SPOR YILDIZ U-14 A 5.GRUP ÇIKSALIN SPOR BERAT KUBİLAY SARIKAYA Penaltı 26 3 1
14 24.11.2019 11:00 BEYOĞLU STADI ÇIKSALIN SPOR YILDIZ U-14 A 5.GRUP YILDIZ CEM ŞAHİN Ayakla 27 3 1
14 24.11.2019 11:00 BEYOĞLU STADI ÇIKSALIN SPOR YILDIZ U-14 A 5.GRUP ÇIKSALIN SPOR ORHAN KAŞIKÇI Ayakla 32 3 1
14 24.11.2019 11:00 BEYOĞLU STADI ÇIKSALIN SPOR YILDIZ U-14 A 5.GRUP ÇIKSALIN SPOR MEHMET ALİ KUNUKCU Ayakla 39 3 1
14 24.11.2019 11:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇAMLICASPOR KARTALSPOR U-14 A 13.GRUP KARTALSPOR ARDA HASGÜL Ayakla 55 2 2
14 24.11.2019 11:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇAMLICASPOR KARTALSPOR U-14 A 13.GRUP ÇAMLICASPOR GÖRKEM BATIN ERGÜL Ayakla 61 2 2
14 24.11.2019 11:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇAMLICASPOR KARTALSPOR U-14 A 13.GRUP ÇAMLICASPOR ÖMER AZİZ SAĞLAM Ayakla 68 2 2
14 24.11.2019 11:00 ALEMDAĞ STADYUMU ÇAMLICASPOR KARTALSPOR U-14 A 13.GRUP KARTALSPOR SEFA NURİ LERMİ Ayakla 69 2 2
14 24.11.2019 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI SİYAVUŞPAŞA KADIRGA U-14 A 11.GRUP SİYAVUŞPAŞA YUSUF MATYAR Penaltı 6 5 1
14 24.11.2019 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI SİYAVUŞPAŞA KADIRGA U-14 A 11.GRUP SİYAVUŞPAŞA KADİR KÜRMANC YÜCEDAĞ Kafayla 20 5 1
14 24.11.2019 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI SİYAVUŞPAŞA KADIRGA U-14 A 11.GRUP KADIRGA ADEM YELBOĞA Ayakla 32 5 1
14 24.11.2019 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI SİYAVUŞPAŞA KADIRGA U-14 A 11.GRUP SİYAVUŞPAŞA AHMET MUHAMMED AYDIN Penaltı 35 5 1
14 24.11.2019 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI SİYAVUŞPAŞA KADIRGA U-14 A 11.GRUP SİYAVUŞPAŞA YUSUF MATYAR Ayakla 38 5 1
14 24.11.2019 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI SİYAVUŞPAŞA KADIRGA U-14 A 11.GRUP SİYAVUŞPAŞA AHMET MUHAMMED AYDIN Ayakla 51 5 1
14 24.11.2019 12:00 ESENYURT BELEDİYE STADI BAHÇEŞEHİR SPOR BEYLİKGÜCÜSPOR U-14 A 2.GRUP BEYLİKGÜCÜSPOR EMİR KIRKGÖZ Ayakla 21 2 1
14 24.11.2019 12:00 ESENYURT BELEDİYE STADI BAHÇEŞEHİR SPOR BEYLİKGÜCÜSPOR U-14 A 2.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR MUHAMMED BULUT Kafayla 60 2 1
14 24.11.2019 12:00 ESENYURT BELEDİYE STADI BAHÇEŞEHİR SPOR BEYLİKGÜCÜSPOR U-14 A 2.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR MERT YILMAZ Ayakla 69 2 1
14 24.11.2019 12:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI YENİBOSNA HALKALI TAŞTEPE U-14 A 5.GRUP YENİBOSNA ABDULKADİR KÖSE Ayakla 69 2 0
14 24.11.2019 12:00 BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI YENİBOSNA HALKALI TAŞTEPE U-14 A 5.GRUP YENİBOSNA ABDULKADİR KÖSE Ayakla 73 2 0
14 24.11.2019 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAKIRKÖY 1903 AYAZAĞASPOR U-14 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR CELAL EFE AKBULUT Ayakla 8 3 6
14 24.11.2019 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAKIRKÖY 1903 AYAZAĞASPOR U-14 A 4.GRUP BAKIRKÖY 1903 EFE YUSUF DAŞDÖNER Ayakla 12 3 6
14 24.11.2019 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAKIRKÖY 1903 AYAZAĞASPOR U-14 A 4.GRUP BAKIRKÖY 1903 MERT ÇELİK Ayakla 22 3 6
14 24.11.2019 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAKIRKÖY 1903 AYAZAĞASPOR U-14 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR ALİ HAMZA AYDOĞDU Kafayla 34 3 6
14 24.11.2019 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAKIRKÖY 1903 AYAZAĞASPOR U-14 A 4.GRUP BAKIRKÖY 1903 ŞEREF SİPAHİ Ayakla 41 3 6
14 24.11.2019 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAKIRKÖY 1903 AYAZAĞASPOR U-14 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR MUHAMMED ESER ÇUKUR Ayakla 52 3 6
14 24.11.2019 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAKIRKÖY 1903 AYAZAĞASPOR U-14 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR MİKAYİL HAKKI ÇAKIR Ayakla 60 3 6
14 24.11.2019 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAKIRKÖY 1903 AYAZAĞASPOR U-14 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR MUHAMMED ESER ÇUKUR Ayakla 68 3 6
14 24.11.2019 12:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAKIRKÖY 1903 AYAZAĞASPOR U-14 A 4.GRUP AYAZAĞASPOR ALİ HAMZA AYDOĞDU Ayakla 70 3 6
14 24.11.2019 12:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI AKŞEMSETTİN MERKEZEFENDİSPOR U-14 A 12.GRUP AKŞEMSETTİN İSA YİĞİT Ayakla 3 5 3
14 24.11.2019 12:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI AKŞEMSETTİN MERKEZEFENDİSPOR U-14 A 12.GRUP MERKEZEFENDİSPOR ÖZGÜR AZUN Kafayla 20 5 3
14 24.11.2019 12:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI AKŞEMSETTİN MERKEZEFENDİSPOR U-14 A 12.GRUP MERKEZEFENDİSPOR EFE ÖZÇELİK Ayakla 40 5 3
14 24.11.2019 12:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI AKŞEMSETTİN MERKEZEFENDİSPOR U-14 A 12.GRUP MERKEZEFENDİSPOR YUSUF ERCİĞER Ayakla 47 5 3
14 24.11.2019 12:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI AKŞEMSETTİN MERKEZEFENDİSPOR U-14 A 12.GRUP AKŞEMSETTİN MUHAMMED EMİN AYDIN Penaltı 55 5 3
14 24.11.2019 12:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI AKŞEMSETTİN MERKEZEFENDİSPOR U-14 A 12.GRUP AKŞEMSETTİN SİRAÇ ÇİÇEK Kafayla 58 5 3
14 24.11.2019 12:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI AKŞEMSETTİN MERKEZEFENDİSPOR U-14 A 12.GRUP AKŞEMSETTİN İSA YİĞİT Ayakla 61 5 3
14 24.11.2019 12:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI AKŞEMSETTİN MERKEZEFENDİSPOR U-14 A 12.GRUP AKŞEMSETTİN MEHMET BULUT ÇİMEN Ayakla 64 5 3
14 24.11.2019 12:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM DİKİLİTAŞ U-14 A 6.GRUP DİKİLİTAŞ EMİR SİLGU Ayakla 32 0 1
14 24.11.2019 12:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SİMURG SPOR FERİKÖY U-14 A 3.GRUP SİMURG SPOR AHMET MERT ERTUĞRUL Kendi Kalesine 6 2 3
14 24.11.2019 12:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SİMURG SPOR FERİKÖY U-14 A 3.GRUP SİMURG SPOR BERKE ONGUN Ayakla 11 2 3
14 24.11.2019 12:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SİMURG SPOR FERİKÖY U-14 A 3.GRUP FERİKÖY ONUR ÖMER YATSI Ayakla 32 2 3
14 24.11.2019 12:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SİMURG SPOR FERİKÖY U-14 A 3.GRUP SİMURG SPOR KAAN SUCU Penaltı 50 2 3
14 24.11.2019 12:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SİMURG SPOR FERİKÖY U-14 A 3.GRUP FERİKÖY ADEM MUHAMMED AVCI Ayakla 69 2 3
14 24.11.2019 12:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-14 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. KEREM TAHA GÜNAYDIN Ayakla 12 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-14 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. KEREM TAHA GÜNAYDIN Ayakla 28 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-14 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. ARDA ANIL ALTINBAŞ Ayakla 41 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-14 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. ARDA ANIL ALTINBAŞ Kafayla 55 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-14 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. ENES DAKES Ayakla 65 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-14 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. ENES DAKES Kafayla 66 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-14 A 1.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ARDA CAN MEMİŞOĞLU Ayakla 70 1 7
14 24.11.2019 12:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-14 A 1.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. EFE BARAN KARA Ayakla 70 1 7
14 24.11.2019 12:30 KANLICA STADI ÇUBUKLU SELİMİYE U-14 A 13.GRUP SELİMİYE MEHMET ANIL ÇAKIR Ayakla 7 0 3
14 24.11.2019 12:30 KANLICA STADI ÇUBUKLU SELİMİYE U-14 A 13.GRUP SELİMİYE MEHMET ANIL ÇAKIR Ayakla 43 0 3
14 24.11.2019 12:30 KANLICA STADI ÇUBUKLU SELİMİYE U-14 A 13.GRUP SELİMİYE EMİRHAN NALBANTOĞLU Ayakla 70 0 3
14 24.11.2019 12:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ ASLANTEPE U-14 A 6.GRUP BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ OSMAN KARATUNÇ Ayakla 10 2 0
14 24.11.2019 12:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ ASLANTEPE U-14 A 6.GRUP BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ CEVAT AKDEMİR Kafayla 69 2 0
14 24.11.2019 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME ÖRNEK GENÇLİK U-14 A 15.GRUP ORTAÇEŞME MUHAMMED AGİT DOĞAN Ayakla 29 3 1
14 24.11.2019 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME ÖRNEK GENÇLİK U-14 A 15.GRUP ÖRNEK GENÇLİK BERAT AYDIN Ayakla 31 3 1
14 24.11.2019 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME ÖRNEK GENÇLİK U-14 A 15.GRUP ORTAÇEŞME MUHAMMED AGİT DOĞAN Ayakla 40 3 1
14 24.11.2019 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI ORTAÇEŞME ÖRNEK GENÇLİK U-14 A 15.GRUP ORTAÇEŞME MUHAMMED AGİT DOĞAN Ayakla 53 3 1
14 24.11.2019 12:30 PAŞABAHÇE STADI PAŞABAHÇE TRABZON SAMANDIRA U-14 A 16.GRUP PAŞABAHÇE ENDER BÜLBÜL Ayakla 24 3 4
14 24.11.2019 12:30 PAŞABAHÇE STADI PAŞABAHÇE TRABZON SAMANDIRA U-14 A 16.GRUP PAŞABAHÇE BERKAY MERCAN Ayakla 34 3 4
14 24.11.2019 12:30 PAŞABAHÇE STADI PAŞABAHÇE TRABZON SAMANDIRA U-14 A 16.GRUP TRABZON SAMANDIRA SERCAN EREK Ayakla 36 3 4
14 24.11.2019 12:30 PAŞABAHÇE STADI PAŞABAHÇE TRABZON SAMANDIRA U-14 A 16.GRUP TRABZON SAMANDIRA ORUÇ HAKAN KİRLİ Ayakla 39 3 4
14 24.11.2019 12:30 PAŞABAHÇE STADI PAŞABAHÇE TRABZON SAMANDIRA U-14 A 16.GRUP TRABZON SAMANDIRA YİĞİT ERSOY Ayakla 46 3 4
14 24.11.2019 12:30 PAŞABAHÇE STADI PAŞABAHÇE TRABZON SAMANDIRA U-14 A 16.GRUP PAŞABAHÇE SAMET İSMAİL POLAT Ayakla 55 3 4
14 24.11.2019 12:30 PAŞABAHÇE STADI PAŞABAHÇE TRABZON SAMANDIRA U-14 A 16.GRUP TRABZON SAMANDIRA ALPARSLAN ŞURUTOĞLU Penaltı 71 3 4
14 24.11.2019 12:30 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-14 A 13.GRUP DOLAYOBA DURAN KAVAKLI Ayakla 6 3 0
14 24.11.2019 12:30 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-14 A 13.GRUP DOLAYOBA SERHAT GÖREN Ayakla 41 3 0
14 24.11.2019 12:30 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA İDEALTEPESPOR U-14 A 13.GRUP DOLAYOBA UFUK NEFES Ayakla 65 3 0
14 24.11.2019 12:30 DUDULLU STADI BAĞLARBAŞI KAVACIK U-14 A 13.GRUP BAĞLARBAŞI TAHA İHTİYAR Ayakla 5 10 0
14 24.11.2019 12:30 DUDULLU STADI BAĞLARBAŞI KAVACIK U-14 A 13.GRUP BAĞLARBAŞI KEREM KAYAARASI Ayakla 18 10 0
14 24.11.2019 12:30 DUDULLU STADI BAĞLARBAŞI KAVACIK U-14 A 13.GRUP BAĞLARBAŞI KEREM KAYAARASI Ayakla 23 10 0
14 24.11.2019 12:30 DUDULLU STADI BAĞLARBAŞI KAVACIK U-14 A 13.GRUP BAĞLARBAŞI KEREM KAYAARASI Ayakla 36 10 0
14 24.11.2019 12:30 DUDULLU STADI BAĞLARBAŞI KAVACIK U-14 A 13.GRUP BAĞLARBAŞI TAHA İHTİYAR Ayakla 40 10 0
14 24.11.2019 12:30 DUDULLU STADI BAĞLARBAŞI KAVACIK U-14 A 13.GRUP BAĞLARBAŞI DOĞAN KAAN OKUL Ayakla 45 10 0
14 24.11.2019 12:30 DUDULLU STADI BAĞLARBAŞI KAVACIK U-14 A 13.GRUP BAĞLARBAŞI İSMAİL KADİR KALAFAT Ayakla 47 10 0
14 24.11.2019 12:30 DUDULLU STADI BAĞLARBAŞI KAVACIK U-14 A 13.GRUP BAĞLARBAŞI TAHA İHTİYAR Ayakla 51 10 0
14 24.11.2019 12:30 DUDULLU STADI BAĞLARBAŞI KAVACIK U-14 A 13.GRUP BAĞLARBAŞI DOĞAN KAAN OKUL Ayakla 52 10 0
14 24.11.2019 12:30 DUDULLU STADI BAĞLARBAŞI KAVACIK U-14 A 13.GRUP BAĞLARBAŞI İSMAİL KADİR KALAFAT Ayakla 67 10 0
14 24.11.2019 12:30 KANARYA SAHASI KANARYA CFS BAĞCILAR U-14 A 6.GRUP CFS BAĞCILAR CEYHUN SEVER Ayakla 47 1 1
14 24.11.2019 12:30 KANARYA SAHASI KANARYA CFS BAĞCILAR U-14 A 6.GRUP KANARYA YUSUF KAPLAN Ayakla 61 1 1
14 24.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ÖRNEKTEPE SEYRANTEPE OF U-14 A 10.GRUP SEYRANTEPE OF ARDA AYDIN Ayakla 15 0 3
14 24.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ÖRNEKTEPE SEYRANTEPE OF U-14 A 10.GRUP SEYRANTEPE OF VOLKAN ŞENTÜRK Ayakla 30 0 3
14 24.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI ÖRNEKTEPE SEYRANTEPE OF U-14 A 10.GRUP SEYRANTEPE OF BASRİ AYDIN Ayakla 48 0 3
14 24.11.2019 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI İSTANBUL ARENA İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-14 A 1.GRUP İSTANBUL ARENA BURAK HAŞHAŞ Ayakla 18 4 0
14 24.11.2019 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI İSTANBUL ARENA İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-14 A 1.GRUP İSTANBUL ARENA MEHMET EFE ALKUL Ayakla 52 4 0
14 24.11.2019 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI İSTANBUL ARENA İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-14 A 1.GRUP İSTANBUL ARENA BURAK HAŞHAŞ Ayakla 69 4 0
14 24.11.2019 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI İSTANBUL ARENA İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-14 A 1.GRUP İSTANBUL ARENA EGEMEN ERBAŞ Ayakla 70 4 0
14 24.11.2019 14:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI ALTINOVA KOCAMUSTAFAPAŞA U-14 A 7.GRUP ALTINOVA YUSUF CAN ÇETİNKAYA Ayakla 10 2 2
14 24.11.2019 14:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI ALTINOVA KOCAMUSTAFAPAŞA U-14 A 7.GRUP KOCAMUSTAFAPAŞA HAMZA ANĞAY Ayakla 43 2 2
14 24.11.2019 14:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI ALTINOVA KOCAMUSTAFAPAŞA U-14 A 7.GRUP KOCAMUSTAFAPAŞA HİKMET EFE EDEOĞLU Penaltı 51 2 2
14 24.11.2019 14:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI ALTINOVA KOCAMUSTAFAPAŞA U-14 A 7.GRUP ALTINOVA MEHMET EFE GÜLER Ayakla 56 2 2
14 24.11.2019 14:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI A.PARSELLER EROĞLUSPOR U-14 A 11.GRUP A.PARSELLER İBRAHİM AKYÜZ Ayakla 3 2 2
14 24.11.2019 14:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI A.PARSELLER EROĞLUSPOR U-14 A 11.GRUP EROĞLUSPOR RESUL DEMİRTAŞ Ayakla 9 2 2
14 24.11.2019 14:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI A.PARSELLER EROĞLUSPOR U-14 A 11.GRUP A.PARSELLER BÜNYAMİN KARAMAN Ayakla 20 2 2
14 24.11.2019 14:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI A.PARSELLER EROĞLUSPOR U-14 A 11.GRUP EROĞLUSPOR KEREM BERKAY KIRLI Kafayla 42 2 2
14 24.11.2019 14:30 KANLICA STADI ÇENGELKÖY DUDULLU U-14 A 15.GRUP DUDULLU AHMET KARACA Ayakla 21 1 2
14 24.11.2019 14:30 KANLICA STADI ÇENGELKÖY DUDULLU U-14 A 15.GRUP ÇENGELKÖY EMİRAY BEŞİROĞLU Ayakla 54 1 2
14 24.11.2019 14:30 KANLICA STADI ÇENGELKÖY DUDULLU U-14 A 15.GRUP DUDULLU ŞAMİL KAAN AYDIN Ayakla 70+4 1 2
14 24.11.2019 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AMBARLISPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U-14 A 2.GRUP ESENYURT GÜMÜŞHANE CANER VURAL Ayakla 24 1 3
14 24.11.2019 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AMBARLISPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U-14 A 2.GRUP ESENYURT GÜMÜŞHANE BORAN ÖZGENEL Ayakla 43 1 3
14 24.11.2019 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AMBARLISPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U-14 A 2.GRUP AMBARLISPOR HALİL ŞEKER Ayakla 51 1 3
14 24.11.2019 14:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AMBARLISPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U-14 A 2.GRUP ESENYURT GÜMÜŞHANE BERAT KARAKAŞ Ayakla 63 1 3
14 24.11.2019 14:30 HADIMKÖY SAHASI BAHÇEŞEHİR GENÇLİK SULTANGÜCÜ U-14 A 5.GRUP BAHÇEŞEHİR GENÇLİK AYBERK KAMACI Ayakla 3 2 5
14 24.11.2019 14:30 HADIMKÖY SAHASI BAHÇEŞEHİR GENÇLİK SULTANGÜCÜ U-14 A 5.GRUP SULTANGÜCÜ EMRECAN CANDEMİR Kafayla 7 2 5
14 24.11.2019 14:30 HADIMKÖY SAHASI BAHÇEŞEHİR GENÇLİK SULTANGÜCÜ U-14 A 5.GRUP SULTANGÜCÜ EMRECAN CANDEMİR Penaltı 20 2 5
14 24.11.2019 14:30 HADIMKÖY SAHASI BAHÇEŞEHİR GENÇLİK SULTANGÜCÜ U-14 A 5.GRUP SULTANGÜCÜ ONUR BULAM Ayakla 25 2 5
14 24.11.2019 14:30 HADIMKÖY SAHASI BAHÇEŞEHİR GENÇLİK SULTANGÜCÜ U-14 A 5.GRUP BAHÇEŞEHİR GENÇLİK BURAK BAYAGELDİ Ayakla 27 2 5
14 24.11.2019 14:30 HADIMKÖY SAHASI BAHÇEŞEHİR GENÇLİK SULTANGÜCÜ U-14 A 5.GRUP SULTANGÜCÜ EMRECAN CANDEMİR Ayakla 38 2 5
14 24.11.2019 14:30 HADIMKÖY SAHASI BAHÇEŞEHİR GENÇLİK SULTANGÜCÜ U-14 A 5.GRUP SULTANGÜCÜ EMRECAN CANDEMİR Kafayla 69 2 5
14 24.11.2019 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF TÜRK TELEKOMSPOR U-14 A 4.GRUP TÜRK TELEKOMSPOR YAKUP GÜL Ayakla 20 2 1
14 24.11.2019 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF TÜRK TELEKOMSPOR U-14 A 4.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF HÜSEYİN SAYGIN KAYA Ayakla 32 2 1
14 24.11.2019 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF TÜRK TELEKOMSPOR U-14 A 4.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF EMİRHAN ÇETİN Ayakla 34 2 1
14 24.11.2019 14:30 İBB ESENLER STADI ESENLER DAMLASPOR U-14 A 12.GRUP DAMLASPOR DAVUT DURAN Kafayla 11 0 4
14 24.11.2019 14:30 İBB ESENLER STADI ESENLER DAMLASPOR U-14 A 12.GRUP DAMLASPOR ÖMER RÜŞTÜ ÖNDER Ayakla 30 0 4
14 24.11.2019 14:30 İBB ESENLER STADI ESENLER DAMLASPOR U-14 A 12.GRUP DAMLASPOR ÖMER RÜŞTÜ ÖNDER Kafayla 33 0 4
14 24.11.2019 14:30 İBB ESENLER STADI ESENLER DAMLASPOR U-14 A 12.GRUP DAMLASPOR EFE YİĞİT KARAHANOĞLU Ayakla 54 0 4
14 24.11.2019 14:30 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ HAZNEDAR İDMAN OCAĞI U-14 A 8.GRUP SULTANGAZİ BERAT EKE Ayakla 32 1 1
14 24.11.2019 14:30 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ HAZNEDAR İDMAN OCAĞI U-14 A 8.GRUP HAZNEDAR İDMAN OCAĞI ERCAN ELGÜN Ayakla 59 1 1
14 24.11.2019 14:30 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR HÜR.GÜCÜ U-14 A 8.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR BERAT YILMAZ Ayakla 1 5 2
14 24.11.2019 14:30 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR HÜR.GÜCÜ U-14 A 8.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR ÜZEYİR BURÇAK Ayakla 22 5 2
14 24.11.2019 14:30 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR HÜR.GÜCÜ U-14 A 8.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR ABDURRAHMAN SIDIKOĞLU Ayakla 27 5 2
14 24.11.2019 14:30 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR HÜR.GÜCÜ U-14 A 8.GRUP HÜR.GÜCÜ FURKAN DENİZ TÖNGEL Ayakla 51 5 2
14 24.11.2019 14:30 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR HÜR.GÜCÜ U-14 A 8.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR ÜZEYİR BURÇAK Ayakla 64 5 2
14 24.11.2019 14:30 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR HÜR.GÜCÜ U-14 A 8.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR ARDA SAMET KAYAR Ayakla 67 5 2
14 24.11.2019 14:30 MERKEZEFENDİ STADI TEPEBAĞ KÜLTÜR HÜR.GÜCÜ U-14 A 8.GRUP HÜR.GÜCÜ FURKAN DENİZ TÖNGEL Ayakla 70 5 2
14 24.11.2019 14:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-14 A 15.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR EFE TÜFEKÇİOĞLU Ayakla 10 4 1
14 24.11.2019 14:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-14 A 15.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR MERTCAN KAYABAŞI Ayakla 13 4 1
14 24.11.2019 14:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-14 A 15.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR MERTCAN KAYABAŞI Ayakla 52 4 1
14 24.11.2019 14:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-14 A 15.GRUP KAYNARCASPOR EMİRCAN BULUT Kafayla 55 4 1
14 24.11.2019 14:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-14 A 15.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR EREN KUTLUHAN TOPCUOĞLU Ayakla 59 4 1
14 24.11.2019 14:30 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U-14 A 4.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. MAHSUN TİKİCİERİ Ayakla 05 4 1
14 24.11.2019 14:30 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U-14 A 4.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. MİKAİL KEÇECİ Ayakla 12 4 1
14 24.11.2019 14:30 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U-14 A 4.GRUP ZEYTİNBURNU HÜRRİYET HASAN BERKAY UZUN Ayakla 26 4 1
14 24.11.2019 14:30 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U-14 A 4.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. MİKAİL KEÇECİ Ayakla 55 4 1
14 24.11.2019 14:30 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY BLD. ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U-14 A 4.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. MEHMET KARAGÖL Ayakla 60 4 1
14 24.11.2019 14:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 5 MEVSİM GENÇLİK BAĞCILAR EVREN U-14 A 12.GRUP 5 MEVSİM GENÇLİK MUHAMMED SAİD YÜKSEL Kafayla 10 3 0
14 24.11.2019 14:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 5 MEVSİM GENÇLİK BAĞCILAR EVREN U-14 A 12.GRUP 5 MEVSİM GENÇLİK FATİH ENES MAHMUTOĞLU Ayakla 18 3 0
14 24.11.2019 14:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI 5 MEVSİM GENÇLİK BAĞCILAR EVREN U-14 A 12.GRUP 5 MEVSİM GENÇLİK AHMET SEDAT ACI Ayakla 44 3 0
14 24.11.2019 14:30 SEYİT ATEŞ STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI BAŞAKŞEHİR KARTAL U-14 A 4.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL MUHAMMED İLHAM MALLAYEV Ayakla 34 1 3
14 24.11.2019 14:30 SEYİT ATEŞ STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI BAŞAKŞEHİR KARTAL U-14 A 4.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI NAZMİ TAHA KAYA Kafayla 42 1 3
14 24.11.2019 14:30 SEYİT ATEŞ STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI BAŞAKŞEHİR KARTAL U-14 A 4.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL MUHAMMED İLHAM MALLAYEV Ayakla 58 1 3
14 24.11.2019 14:30 SEYİT ATEŞ STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI BAŞAKŞEHİR KARTAL U-14 A 4.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL HASAN TİMURTAŞ Ayakla 62 1 3
14 24.11.2019 14:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ YENİKÖYSPOR U-14 A 8.GRUP GAZİ MAHALLESİ BATUHAN KORKMAZ Ayakla 13 2 0
14 24.11.2019 14:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI GAZİ MAHALLESİ YENİKÖYSPOR U-14 A 8.GRUP GAZİ MAHALLESİ BATUHAN KORKMAZ Ayakla 37 2 0
14 24.11.2019 16:00 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA GENÇLERGÜCÜ KARTAL ÇAVUŞOĞLU U-14 A 14.GRUP TUZLA GENÇLERGÜCÜ BERAT KÜLEKCİ Ayakla 3 3 0
14 24.11.2019 16:00 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA GENÇLERGÜCÜ KARTAL ÇAVUŞOĞLU U-14 A 14.GRUP TUZLA GENÇLERGÜCÜ BERAT KÜLEKCİ Ayakla 20 3 0
14 24.11.2019 16:00 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA GENÇLERGÜCÜ KARTAL ÇAVUŞOĞLU U-14 A 14.GRUP TUZLA GENÇLERGÜCÜ UMUT BİRBEY ALTAY Ayakla 27 3 0
14 24.11.2019 16:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR MEHMET RAUF LİSESİ U-14 A 14.GRUP MEHMET RAUF LİSESİ ALİ CAN FIRINCI Ayakla 8 4 3
14 24.11.2019 16:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR MEHMET RAUF LİSESİ U-14 A 14.GRUP ÇAKMAKSPOR EYÜP ENSAR TOSUN Ayakla 12 4 3
14 24.11.2019 16:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR MEHMET RAUF LİSESİ U-14 A 14.GRUP MEHMET RAUF LİSESİ FATİH GÜNEY Ayakla 19 4 3
14 24.11.2019 16:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR MEHMET RAUF LİSESİ U-14 A 14.GRUP MEHMET RAUF LİSESİ ALİ CAN FIRINCI Ayakla 33 4 3
14 24.11.2019 16:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR MEHMET RAUF LİSESİ U-14 A 14.GRUP ÇAKMAKSPOR EYÜP ENSAR TOSUN Ayakla 40 4 3
14 24.11.2019 16:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR MEHMET RAUF LİSESİ U-14 A 14.GRUP ÇAKMAKSPOR MEHMETCAN KAYALI Ayakla 45 4 3
14 24.11.2019 16:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR MEHMET RAUF LİSESİ U-14 A 14.GRUP ÇAKMAKSPOR BATUHAN ŞENGÜL Ayakla 63 4 3
14 24.11.2019 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR 1905 MALTEPE GENÇLİK U-14 A 16.GRUP 1905 MALTEPE GENÇLİK ARDA AYDIN Ayakla 17 3 1
14 24.11.2019 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR 1905 MALTEPE GENÇLİK U-14 A 16.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR ERAY YAĞIZ MACİT Ayakla 43 3 1
14 24.11.2019 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR 1905 MALTEPE GENÇLİK U-14 A 16.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR ERAY YAĞIZ MACİT Ayakla 51 3 1
14 24.11.2019 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR 1905 MALTEPE GENÇLİK U-14 A 16.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR YUNUS EMRE ÇİNAR Ayakla 57 3 1
14 24.11.2019 16:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR EMİREFENDİ U-14 A 8.GRUP EMİREFENDİ BATUHAN GÜN Ayakla 45 1 1
14 24.11.2019 16:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR EMİREFENDİ U-14 A 8.GRUP SEKBANLAR SPOR ARDA MOLLAOĞLU Ayakla 47 1 1
14 24.11.2019 16:30 KANLICA STADI KİRAZLITEPESPOR ACIBADEM ÜSKÜDAR U-14 A 16.GRUP ACIBADEM ÜSKÜDAR MUHAMMED BAKIR Ayakla 29 1 1
14 24.11.2019 16:30 KANLICA STADI KİRAZLITEPESPOR ACIBADEM ÜSKÜDAR U-14 A 16.GRUP KİRAZLITEPESPOR ERHAN SEVGİ Penaltı 40 1 1