Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
1 7.3.2020 09:00 ESENYURT BELEDİYE STADI YEŞİLESENYURT ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ U-13 1.GRUP ÜSTÜN FUTBOL KULÜBÜ UFUK ARSLAN Kafayla 53 0 1
1 7.3.2020 09:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI GÜLTEPE ÖZGENÇLİK KÜÇÜKÇEKMECE İNÖNÜ SPOR U-13 19.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK MUHAMMET KADİR KULAZ Ayakla 8 yarıda kaldı
1 7.3.2020 09:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI GÜLTEPE ÖZGENÇLİK KÜÇÜKÇEKMECE İNÖNÜ SPOR U-13 19.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İNÖNÜ SPOR MUHAMMET ŞABAN KÜRBÜZ Kafayla 18 yarıda kaldı
1 7.3.2020 09:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI GÜLTEPE ÖZGENÇLİK KÜÇÜKÇEKMECE İNÖNÜ SPOR U-13 19.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE İNÖNÜ SPOR AYAZ GÜLER Ayakla 44 yarıda kaldı
1 7.3.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK GÜNEŞTEPESPOR U-13 21.GRUP GÜNEŞTEPESPOR ENES SOLAK Ayakla 10 0 5
1 7.3.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK GÜNEŞTEPESPOR U-13 21.GRUP GÜNEŞTEPESPOR ENSAR EFE SOMUNCU Ayakla 23 0 5
1 7.3.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK GÜNEŞTEPESPOR U-13 21.GRUP GÜNEŞTEPESPOR ENSAR EFE SOMUNCU Ayakla 27 0 5
1 7.3.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK GÜNEŞTEPESPOR U-13 21.GRUP GÜNEŞTEPESPOR ENSAR EFE SOMUNCU Ayakla 45 0 5
1 7.3.2020 09:00 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK GÜNEŞTEPESPOR U-13 21.GRUP GÜNEŞTEPESPOR ENSAR EFE SOMUNCU Ayakla 59 0 5
1 7.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AKŞEMSETTİN U-13 11.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK YASİN AHMET KAYAALP Ayakla 10 7 1
1 7.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AKŞEMSETTİN U-13 11.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK KEREM YUSUF SİRKECİ Ayakla 15 7 1
1 7.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AKŞEMSETTİN U-13 11.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK UMUT CAN VARDAR Ayakla 25 7 1
1 7.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AKŞEMSETTİN U-13 11.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK MEMET DERE Kendi Kalesine 36 7 1
1 7.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AKŞEMSETTİN U-13 11.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK DİYAR ÇETİN Ayakla 41 7 1
1 7.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AKŞEMSETTİN U-13 11.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK YUSUF CAN PEKTAŞ Ayakla 49 7 1
1 7.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AKŞEMSETTİN U-13 11.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK YASİN AHMET KAYAALP Ayakla 51 7 1
1 7.3.2020 09:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AKŞEMSETTİN U-13 11.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK KEREM YUSUF SİRKECİ Ayakla 57 7 1
1 7.3.2020 09:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HASBAHÇE SPOR GÜLTEPE U-13 32.GRUP HASBAHÇE SPOR MUHAMMET CAN ÇELİK Ayakla 9 1 1
1 7.3.2020 09:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HASBAHÇE SPOR GÜLTEPE U-13 32.GRUP GÜLTEPE AHMET ARDA BAYRAM Ayakla 34 1 1
1 7.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI TARABYA YILDIZ U-13 31.GRUP YILDIZ YAĞIZ EFE ATEŞ Ayakla 4 0 10
1 7.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI TARABYA YILDIZ U-13 31.GRUP YILDIZ YUNUS EMRE SARICAN Ayakla 14 0 10
1 7.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI TARABYA YILDIZ U-13 31.GRUP YILDIZ YUNUS EMRE SARICAN Ayakla 15 0 10
1 7.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI TARABYA YILDIZ U-13 31.GRUP YILDIZ YUNUS EMRE SARICAN Ayakla 16 0 10
1 7.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI TARABYA YILDIZ U-13 31.GRUP YILDIZ MİTATCAN ŞAHİN Ayakla 19 0 10
1 7.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI TARABYA YILDIZ U-13 31.GRUP YILDIZ SHAGELDI GYLYJOV Ayakla 23 0 10
1 7.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI TARABYA YILDIZ U-13 31.GRUP YILDIZ BATUHAN TÜRKCAN Ayakla 25 0 10
1 7.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI TARABYA YILDIZ U-13 31.GRUP YILDIZ MUHAMMED KARAOĞLU Kafayla 37 0 10
1 7.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI TARABYA YILDIZ U-13 31.GRUP YILDIZ YAĞIZ EFE ATEŞ Penaltı 47 0 10
1 7.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI TARABYA YILDIZ U-13 31.GRUP YILDIZ DENİZ EMRE AYDINOĞLU Kafayla 53 0 10
1 7.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI NESLİŞAHSPOR İSTANBULSPOR KULÜBÜ U-13 15.GRUP İSTANBULSPOR KULÜBÜ YUSUF ÇİÇEK Ayakla 20 1 2
1 7.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI NESLİŞAHSPOR İSTANBULSPOR KULÜBÜ U-13 15.GRUP İSTANBULSPOR KULÜBÜ YUSUF ÇİÇEK Ayakla 25 1 2
1 7.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI NESLİŞAHSPOR İSTANBULSPOR KULÜBÜ U-13 15.GRUP NESLİŞAHSPOR SÜLEYMAN DAYAR Ayakla 53 1 2
1 7.3.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK TERAZİDERE U-13 23.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK BERK MENTEŞ Ayakla 6 4 0
1 7.3.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK TERAZİDERE U-13 23.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK KAĞAN YILDIZ Ayakla 37 4 0
1 7.3.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK TERAZİDERE U-13 23.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK BERK MENTEŞ Ayakla 57 4 0
1 7.3.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI TOZKOPARAN BİRLİK TERAZİDERE U-13 23.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK BERK MENTEŞ Penaltı 60 4 0
1 7.3.2020 09:30 MERKEZEFENDİ STADI IRMAKSPOR DAMLASPOR U-13 21.GRUP DAMLASPOR BATURALP DİKCİ Ayakla 11 0 5
1 7.3.2020 09:30 MERKEZEFENDİ STADI IRMAKSPOR DAMLASPOR U-13 21.GRUP DAMLASPOR FURKAN BIÇAK Ayakla 19 0 5
1 7.3.2020 09:30 MERKEZEFENDİ STADI IRMAKSPOR DAMLASPOR U-13 21.GRUP DAMLASPOR BERKAY BUĞRA YILDIRIM Ayakla 27 0 5
1 7.3.2020 09:30 MERKEZEFENDİ STADI IRMAKSPOR DAMLASPOR U-13 21.GRUP DAMLASPOR BATURALP DİKCİ Ayakla 30 0 5
1 7.3.2020 09:30 MERKEZEFENDİ STADI IRMAKSPOR DAMLASPOR U-13 21.GRUP DAMLASPOR BATURALP DİKCİ Ayakla 42 0 5
1 7.3.2020 09:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI ARIKÖY SPOR HARMANTEPE U-13 33.GRUP HARMANTEPE EMİRCAN TAŞ Ayakla 21 2 4
1 7.3.2020 09:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI ARIKÖY SPOR HARMANTEPE U-13 33.GRUP HARMANTEPE ABDÜLKERİM SEVİM Ayakla 41 2 4
1 7.3.2020 09:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI ARIKÖY SPOR HARMANTEPE U-13 33.GRUP HARMANTEPE EMİRCAN TAŞ Ayakla 50 2 4
1 7.3.2020 09:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI ARIKÖY SPOR HARMANTEPE U-13 33.GRUP ARIKÖY SPOR DORUK KÜÇÜK Ayakla 53 2 4
1 7.3.2020 09:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI ARIKÖY SPOR HARMANTEPE U-13 33.GRUP ARIKÖY SPOR YUSUF ALİM ÇELİK Ayakla 58 2 4
1 7.3.2020 09:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI ARIKÖY SPOR HARMANTEPE U-13 33.GRUP HARMANTEPE ABDÜLKERİM SEVİM Ayakla 60 2 4
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR ALPERAY ŞİRİN Ayakla 5 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR ABDURRAHMAN PEHLİVAN Ayakla 6 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR ABDURRAHMAN PEHLİVAN Ayakla 7 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR ABDURRAHMAN PEHLİVAN Ayakla 9 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR BATUHAN NAZLI Ayakla 11 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR KEREM ŞENTÜRK Ayakla 15 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR BATUHAN NAZLI Ayakla 18 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR SADIK ARDA ACAR Ayakla 24 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR KEREM DOĞAN Ayakla 40 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR BATUHAN NAZLI Ayakla 47 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR ÇINAR PALABIYIKLI Ayakla 53 0 12
1 7.3.2020 09:30 HALKALI ETAP STADI FATİHANSPOR İSTANBUL BARIŞSPOR U-13 17.GRUP İSTANBUL BARIŞSPOR ÇINAR PALABIYIKLI Ayakla 54 0 12
1 7.3.2020 09:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI TRABZON 1453 SPOR ZEYTİNBURNU 1953 U-13 25.GRUP TRABZON 1453 SPOR LİYADİN AVCİ Ayakla 3 5 0
1 7.3.2020 09:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI TRABZON 1453 SPOR ZEYTİNBURNU 1953 U-13 25.GRUP TRABZON 1453 SPOR BERKANT GÜRME Ayakla 16 5 0
1 7.3.2020 09:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI TRABZON 1453 SPOR ZEYTİNBURNU 1953 U-13 25.GRUP TRABZON 1453 SPOR MUHAMMET EMİR YILMAZ Ayakla 22 5 0
1 7.3.2020 09:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI TRABZON 1453 SPOR ZEYTİNBURNU 1953 U-13 25.GRUP TRABZON 1453 SPOR CAN HERGÜL Ayakla 25 5 0
1 7.3.2020 09:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI TRABZON 1453 SPOR ZEYTİNBURNU 1953 U-13 25.GRUP TRABZON 1453 SPOR MUSTAFA KAYRA SANAL Ayakla 58 5 0
1 7.3.2020 09:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI SELVİSPOR HAZNEDAR İDMAN OCAĞI U-13 25.GRUP SELVİSPOR HASAN ARDA SAYIN Ayakla 25 1 0
1 7.3.2020 09:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SİMURG SPOR MECİDİYEKÖY U-13 33.GRUP MECİDİYEKÖY ÖMER TALHA TUNÇ Ayakla 27 1 1
1 7.3.2020 09:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SİMURG SPOR MECİDİYEKÖY U-13 33.GRUP SİMURG SPOR KUZEY ALÇAY Ayakla 35 1 1
1 7.3.2020 10:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR YENİUFUK U-13 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR AHMET BARAN TURANOĞLU Ayakla 3 6 0
1 7.3.2020 10:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR YENİUFUK U-13 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR DENİZ KAPLAN Ayakla 7 6 0
1 7.3.2020 10:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR YENİUFUK U-13 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR ÇAĞDAŞ ÇATIR Ayakla 12 6 0
1 7.3.2020 10:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR YENİUFUK U-13 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR EFE DENİZ KANDAZ Ayakla 52 6 0
1 7.3.2020 10:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR YENİUFUK U-13 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR SABRİ ERAY AKYÜZ Ayakla 52 6 0
1 7.3.2020 10:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖYSPOR YENİUFUK U-13 19.GRUP BAKIRKÖYSPOR MUSTAFA BATIN YILDIZ Ayakla 59 6 0
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP EMİREFENDİ BURAK TURALI Penaltı 12 0 11
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP EMİREFENDİ AHMET ERTUĞRUL ÇALIK Ayakla 16 0 11
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP EMİREFENDİ FURKAN CAN BALTA Ayakla 21 0 11
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EFKAN ÇİÇEK Kendi Kalesine 27 0 11
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP EMİREFENDİ HAKTAN DİNLETİR Ayakla 37 0 11
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EFKAN ÇİÇEK Kendi Kalesine 43 0 11
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP EMİREFENDİ BURAK TURALI Ayakla 47 0 11
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP EMİREFENDİ AHMET ERTUĞRUL ÇALIK Ayakla 50 0 11
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP EMİREFENDİ EMRULLAH OKTAY Ayakla 51 0 11
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP EMİREFENDİ EMRULLAH OKTAY Ayakla 55 0 11
1 7.3.2020 10:15 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE ÇAĞLAYAN EMİREFENDİ U-13 31.GRUP EMİREFENDİ FURKAN CAN BALTA Ayakla 58 0 11
1 7.3.2020 10:15 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI CENNET BARBAROS YENİBOSNA U-13 19.GRUP YENİBOSNA CEMAL BERAT ÖZBEK Penaltı 25 1 3
1 7.3.2020 10:15 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI CENNET BARBAROS YENİBOSNA U-13 19.GRUP YENİBOSNA CEMAL BERAT ÖZBEK Ayakla 31 1 3
1 7.3.2020 10:15 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI CENNET BARBAROS YENİBOSNA U-13 19.GRUP YENİBOSNA MUHAMMED ARDA KIRMIZIKALA Ayakla 45 1 3
1 7.3.2020 10:15 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI CENNET BARBAROS YENİBOSNA U-13 19.GRUP CENNET BARBAROS ATA AKMAN Penaltı 60 1 3
1 7.3.2020 10:30 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ İSMETPAŞA HADIMKÖY U-13 8.GRUP SULTANGAZİ İSMETPAŞA MUHAMMED TALHA DOĞAN Ayakla 30 1 0
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR SALİH ACAR Ayakla 4 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR RIDVAN SAMET SARIKAYA Ayakla 8 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR OĞUZHAN ZAFER Ayakla 11 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 12 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR SALİH ACAR Ayakla 13 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 17 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 23 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 25 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR SALİH ACAR Ayakla 31 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 37 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 40 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP YEŞİLILGAZ YILMAZ ŞENEL Ayakla 42 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 43 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR OĞUZHAN ZAFER Ayakla 46 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR SALİH ACAR Ayakla 50 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP YEŞİLILGAZ YILMAZ ŞENEL Ayakla 58 15 2
1 7.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YEŞİLILGAZ U-13 27.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 59 15 2
1 7.3.2020 10:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR ATALAR U-13 37.GRUP TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR YAVUZ SELİM AVCI Ayakla 22 3 0
1 7.3.2020 10:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR ATALAR U-13 37.GRUP TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR YİĞİT ÇOBAN Ayakla 42 3 0
1 7.3.2020 10:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR ATALAR U-13 37.GRUP TUZLA SİYAH ÇORAPLILAR SPOR ALİHAN SEVİM Ayakla 50 3 0
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE MUSTAFA ÖMER ALTAY Ayakla 5 0 11
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE İSMAİL KÜRŞAT KOCA Ayakla 10 0 11
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE TAHA KAAN UYSAL Ayakla 18 0 11
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE İSMAİL KÜRŞAT KOCA Ayakla 21 0 11
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE YAĞIZ KEREM KARADUMAN Ayakla 25 0 11
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE KAAN KESKİN Ayakla 37 0 11
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE İSMAİL KÜRŞAT KOCA Ayakla 44 0 11
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE İSMAİL KÜRŞAT KOCA Ayakla 46 0 11
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE TAHA KAAN UYSAL Ayakla 50 0 11
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE TAHA KAAN UYSAL Ayakla 54 0 11
1 7.3.2020 11:00 BEYOĞLU STADI OKSPOR ÇELİKTEPE U-13 31.GRUP ÇELİKTEPE AHMET SELİM KANDİL Ayakla 57 0 11
1 7.3.2020 11:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI VADİ SPOR ÇENGELKÖY U-13 43.GRUP ÇENGELKÖY SADRİ TUTKUN Penaltı 24 0 5
1 7.3.2020 11:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI VADİ SPOR ÇENGELKÖY U-13 43.GRUP ÇENGELKÖY NURİ KARATAŞ Ayakla 26 0 5
1 7.3.2020 11:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI VADİ SPOR ÇENGELKÖY U-13 43.GRUP ÇENGELKÖY ÖMER FARUK ÇEVİK Ayakla 45 0 5
1 7.3.2020 11:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI VADİ SPOR ÇENGELKÖY U-13 43.GRUP ÇENGELKÖY ÖMER FARUK ÇEVİK Ayakla 56 0 5
1 7.3.2020 11:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI VADİ SPOR ÇENGELKÖY U-13 43.GRUP ÇENGELKÖY MUHAMMET EMİN SARIHAN Ayakla 58 0 5
1 7.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT İSTANBUL KAYAŞEHİR U-13 7.GRUP İSTANBUL KAYAŞEHİR ONUR TURAN Ayakla 1 0 10
1 7.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT İSTANBUL KAYAŞEHİR U-13 7.GRUP İSTANBUL KAYAŞEHİR UMUT UYUMAZ Penaltı 12 0 10
1 7.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT İSTANBUL KAYAŞEHİR U-13 7.GRUP İSTANBUL KAYAŞEHİR UMUT UYUMAZ Ayakla 15 0 10
1 7.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT İSTANBUL KAYAŞEHİR U-13 7.GRUP İSTANBUL KAYAŞEHİR İBRAHİM PEKDEMİR Ayakla 18 0 10
1 7.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT İSTANBUL KAYAŞEHİR U-13 7.GRUP İSTANBUL KAYAŞEHİR İBRAHİM PEKDEMİR Ayakla 31 0 10
1 7.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT İSTANBUL KAYAŞEHİR U-13 7.GRUP İSTANBUL KAYAŞEHİR İSHAK AGAH FİLİZ Ayakla 36 0 10
1 7.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT İSTANBUL KAYAŞEHİR U-13 7.GRUP İSTANBUL KAYAŞEHİR ONUR TURAN Ayakla 42 0 10
1 7.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT İSTANBUL KAYAŞEHİR U-13 7.GRUP İSTANBUL KAYAŞEHİR UMUT UYUMAZ Ayakla 43 0 10
1 7.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT İSTANBUL KAYAŞEHİR U-13 7.GRUP İSTANBUL KAYAŞEHİR İSHAK AGAH FİLİZ Ayakla 46 0 10
1 7.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL ATAKENT İSTANBUL KAYAŞEHİR U-13 7.GRUP İSTANBUL KAYAŞEHİR MUHAMMED EBRAR GÜLER Ayakla 50 0 10
1 7.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM AVCILAR CİHANGİR U-13 5.GRUP BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM OSMAN DAL Ayakla 9 5 0
1 7.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM AVCILAR CİHANGİR U-13 5.GRUP BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM ALP NACİ TARIK Ayakla 15 5 0
1 7.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM AVCILAR CİHANGİR U-13 5.GRUP BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM ALP NACİ TARIK Ayakla 28 5 0
1 7.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM AVCILAR CİHANGİR U-13 5.GRUP BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM ALP NACİ TARIK Ayakla 39 5 0
1 7.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM AVCILAR CİHANGİR U-13 5.GRUP BEYLİKDÜZÜ GELİŞİM ALP NACİ TARIK Ayakla 55 5 0
1 7.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ÖRNEK GENÇLİK U-13 41.GRUP ÖRNEK GENÇLİK KEMALETTİN KARAKOYUN Ayakla 11 1 7
1 7.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ÖRNEK GENÇLİK U-13 41.GRUP ÖRNEK GENÇLİK AHMET FATİH ATEŞ Ayakla 22 1 7
1 7.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ÖRNEK GENÇLİK U-13 41.GRUP ÖRNEK GENÇLİK AHMET FATİH ATEŞ Ayakla 26 1 7
1 7.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ÖRNEK GENÇLİK U-13 41.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR EMİR TOPRAKCI Ayakla 30 1 7
1 7.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ÖRNEK GENÇLİK U-13 41.GRUP ÖRNEK GENÇLİK İSMAİL UTKU İNCİ Ayakla 37 1 7
1 7.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ÖRNEK GENÇLİK U-13 41.GRUP ÖRNEK GENÇLİK ŞAHAN YALÇIN Ayakla 40 1 7
1 7.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ÖRNEK GENÇLİK U-13 41.GRUP ÖRNEK GENÇLİK KEREM ARABUL Ayakla 54 1 7
1 7.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ÖRNEK GENÇLİK U-13 41.GRUP ÖRNEK GENÇLİK AHMET FATİH ATEŞ Ayakla 60 1 7
1 7.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BEYCİLERSPOR ESENYURT İNCİRTEPE U-13 1.GRUP ESENYURT İNCİRTEPE HALİL İBRAHİM AYDIN Ayakla 23 2 1
1 7.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BEYCİLERSPOR ESENYURT İNCİRTEPE U-13 1.GRUP BEYCİLERSPOR AHMED ZAHİD AYDIN Ayakla 58 2 1
1 7.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BEYCİLERSPOR ESENYURT İNCİRTEPE U-13 1.GRUP BEYCİLERSPOR BURAK EFE SELİMOĞLU Ayakla 60 2 1
1 7.3.2020 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK HARMANDERE BALKAN YEŞİLBAĞLAR U-13 39.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR BARIŞ SAMET GÖRGÜLÜ Ayakla 20 3 1
1 7.3.2020 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK HARMANDERE BALKAN YEŞİLBAĞLAR U-13 39.GRUP PENDİK HARMANDERE FURKAN EFE DİK Ayakla 26 3 1
1 7.3.2020 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK HARMANDERE BALKAN YEŞİLBAĞLAR U-13 39.GRUP PENDİK HARMANDERE HÜSEYİN YILDIRAK Ayakla 30 3 1
1 7.3.2020 11:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK HARMANDERE BALKAN YEŞİLBAĞLAR U-13 39.GRUP PENDİK HARMANDERE ABDULSAMED KIZILBOĞA Ayakla 51 3 1
1 7.3.2020 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK EROĞLUSPOR U-13 23.GRUP EROĞLUSPOR YİĞİTHAN DEMİR Ayakla 6 0 6
1 7.3.2020 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK EROĞLUSPOR U-13 23.GRUP EROĞLUSPOR MUHAMMET SALİH ÇİÇEK Kafayla 20 0 6
1 7.3.2020 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK EROĞLUSPOR U-13 23.GRUP EROĞLUSPOR MUHAMMET SALİH ÇİÇEK Ayakla 23 0 6
1 7.3.2020 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK EROĞLUSPOR U-13 23.GRUP EROĞLUSPOR BERKE ALTINOK Ayakla 40 0 6
1 7.3.2020 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK EROĞLUSPOR U-13 23.GRUP EROĞLUSPOR İBRAHİM SAVRAN Ayakla 49 0 6
1 7.3.2020 11:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN ATLETİK EROĞLUSPOR U-13 23.GRUP EROĞLUSPOR BERKE ALTINOK Ayakla 53 0 6
1 7.3.2020 11:00 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U-13 19.GRUP KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. EMİR ÇOŞKUN Ayakla 16 3 1
1 7.3.2020 11:00 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U-13 19.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME GÖKHAN AVCI Ayakla 29 3 1
1 7.3.2020 11:00 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U-13 19.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME GÖKHAN AVCI Ayakla 43 3 1
1 7.3.2020 11:00 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME KÜÇÜKÇEKMECESPOR A.Ş. U-13 19.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME ENES SALİM YILDIZ Ayakla 58 3 1
1 7.3.2020 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 RUMELİ İDMANYURDU U-13 21.GRUP RUMELİ İDMANYURDU YİĞİT BEKMEZCİOĞLU Ayakla 52 0 1
1 7.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER ALTINASLAR U-13 22.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER SEYİT AHMET BÜTÜN Penaltı 11 5 0
1 7.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER ALTINASLAR U-13 22.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER SEYİT AHMET BÜTÜN Ayakla 14 5 0
1 7.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER ALTINASLAR U-13 22.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER MUHAMMET KEREM KURUDERE Ayakla 21 5 0
1 7.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER ALTINASLAR U-13 22.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER SAMET ALP DÖNMEZ Ayakla 52 5 0
1 7.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER ALTINASLAR U-13 22.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER ARMAN TAHA TAŞ Ayakla 60 5 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ BERAT YALÇIN Ayakla 7 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ ENDER KÖROĞLU Ayakla 9 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ ENDER KÖROĞLU Ayakla 12 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ MEHMET ENES GÜRBÜZ Ayakla 13 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ MEHMET ENES GÜRBÜZ Ayakla 16 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ ENDER KÖROĞLU Ayakla 21 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ BATUHAN TİRYAKİ Ayakla 25 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ BURAK DAL Penaltı 26 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ MEHMET ENES GÜRBÜZ Ayakla 35 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ BATUHAN TİRYAKİ Ayakla 38 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ BURAK DAL Ayakla 42 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ ERDEM MURAT ŞİMŞEK Ayakla 52 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ MEHMET MERT DEMİR Ayakla 53 14 0
1 7.3.2020 11:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HÜR.GÜCÜ KİREÇBURNU U-13 28.GRUP HÜR.GÜCÜ TUNÇ TOPDEMİR Ayakla 55 14 0
1 7.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ YENİ LEVENT KONAKLAR U-13 29.GRUP DİKİLİTAŞ RÜZGAR KARTAL Ayakla 30 4 1
1 7.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ YENİ LEVENT KONAKLAR U-13 29.GRUP DİKİLİTAŞ ARDA DEMİR Ayakla 39 4 1
1 7.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ YENİ LEVENT KONAKLAR U-13 29.GRUP DİKİLİTAŞ RÜZGAR KARTAL Ayakla 42 4 1
1 7.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ YENİ LEVENT KONAKLAR U-13 29.GRUP DİKİLİTAŞ ARDA DEMİR Ayakla 52 4 1
1 7.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ DİKİLİTAŞ YENİ LEVENT KONAKLAR U-13 29.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR GÖKDENİZ KARA Ayakla 54 4 1
1 7.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI U-13 47.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI BURAK AKMAN Ayakla 18 0 4
1 7.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI U-13 47.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI YİĞİT ŞAHİN Ayakla 28 0 4
1 7.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI U-13 47.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI DORA EGE KAZAK Ayakla 38 0 4
1 7.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI TED İSTANBUL KOLEJİ BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI U-13 47.GRUP BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI YAHYA KEMAL AKYÜZ Ayakla 54 0 4
1 7.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI U-13 35.GRUP PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI YASİN TAHA OKUMUŞ Ayakla 2 3 4
1 7.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI U-13 35.GRUP PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI ÇAĞRI ALP SALIŞ Ayakla 10 3 4
1 7.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI U-13 35.GRUP PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI TARIK YASİR CAN Ayakla 18 3 4
1 7.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI U-13 35.GRUP İDEALTEPESPOR EFE SU Ayakla 20 3 4
1 7.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI U-13 35.GRUP İDEALTEPESPOR KAAN SAĞIR Ayakla 25 3 4
1 7.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI U-13 35.GRUP PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI EGE DEMİRCİ Penaltı 37 3 4
1 7.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI U-13 35.GRUP İDEALTEPESPOR CAN SÖNMEZ Ayakla 53 3 4
1 7.3.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU KURTKÖYSPOR U-13 37.GRUP KURTKÖYSPOR BEDİRHAN KOCA Ayakla 7 0 5
1 7.3.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU KURTKÖYSPOR U-13 37.GRUP KURTKÖYSPOR YUSUF TÜTÜNCİ Ayakla 21 0 5
1 7.3.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU KURTKÖYSPOR U-13 37.GRUP KURTKÖYSPOR BUĞRA CAN BALAKAR Ayakla 28 0 5
1 7.3.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU KURTKÖYSPOR U-13 37.GRUP KURTKÖYSPOR BUĞRA CAN BALAKAR Ayakla 39 0 5
1 7.3.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI İSTANBUL ALTINORDU KURTKÖYSPOR U-13 37.GRUP KURTKÖYSPOR İLHAN SÖNMEZ Ayakla 58 0 5
1 7.3.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU KAYIŞDAĞISPOR ÜNALANSPOR U-13 45.GRUP ÜNALANSPOR MEHMET YÜZER Ayakla 25 0 2
1 7.3.2020 11:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU KAYIŞDAĞISPOR ÜNALANSPOR U-13 45.GRUP ÜNALANSPOR HASAN KARSLI Ayakla 57 0 2
1 7.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ BAĞCILAR EĞİTİM U-13 23.GRUP BAĞCILAR EĞİTİM MELİH AKYÜZ Ayakla 9 0 5
1 7.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ BAĞCILAR EĞİTİM U-13 23.GRUP BAĞCILAR EĞİTİM MELİH AKYÜZ Ayakla 15 0 5
1 7.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ BAĞCILAR EĞİTİM U-13 23.GRUP BAĞCILAR EĞİTİM YAVUZ SELİM KOCABIYIK Ayakla 18 0 5
1 7.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ BAĞCILAR EĞİTİM U-13 23.GRUP BAĞCILAR EĞİTİM MELİH AKYÜZ Ayakla 25 0 5
1 7.3.2020 11:00 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ BAĞCILAR EĞİTİM U-13 23.GRUP BAĞCILAR EĞİTİM MELİH AKYÜZ Ayakla 36 0 5
1 7.3.2020 11:30 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT KARTAL İSTANBUL JENERİK SPOR U-13 5.GRUP ESENYURT KARTAL HAMZA BERK ÇİFTÇİ Ayakla 4 1 8
1 7.3.2020 11:30 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT KARTAL İSTANBUL JENERİK SPOR U-13 5.GRUP İSTANBUL JENERİK SPOR EGE DEĞİRMENCİOĞLU Ayakla 13 1 8
1 7.3.2020 11:30 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT KARTAL İSTANBUL JENERİK SPOR U-13 5.GRUP İSTANBUL JENERİK SPOR ARDA TAGAY Ayakla 22 1 8
1 7.3.2020 11:30 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT KARTAL İSTANBUL JENERİK SPOR U-13 5.GRUP İSTANBUL JENERİK SPOR EMİR ASLAN Ayakla 24 1 8
1 7.3.2020 11:30 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT KARTAL İSTANBUL JENERİK SPOR U-13 5.GRUP İSTANBUL JENERİK SPOR EMİR ASLAN Ayakla 29 1 8
1 7.3.2020 11:30 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT KARTAL İSTANBUL JENERİK SPOR U-13 5.GRUP İSTANBUL JENERİK SPOR EMİR ASLAN Ayakla 32 1 8
1 7.3.2020 11:30 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT KARTAL İSTANBUL JENERİK SPOR U-13 5.GRUP İSTANBUL JENERİK SPOR EMİR ASLAN Ayakla 47 1 8
1 7.3.2020 11:30 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT KARTAL İSTANBUL JENERİK SPOR U-13 5.GRUP İSTANBUL JENERİK SPOR KEREM TARAKCİ Ayakla 54 1 8
1 7.3.2020 11:30 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT KARTAL İSTANBUL JENERİK SPOR U-13 5.GRUP ESENYURT KARTAL AHMET ACAR Kendi Kalesine 58 1 8
1 7.3.2020 11:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI İSTANBULSPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. U-13 49.GRUP İSTANBULSPOR A.Ş. AHMET ENES MUTLU Ayakla 31 2 2
1 7.3.2020 11:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI İSTANBULSPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. U-13 49.GRUP KASIMPAŞA A.Ş. BERKANT GENÇ Ayakla 36 2 2
1 7.3.2020 11:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI İSTANBULSPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. U-13 49.GRUP İSTANBULSPOR A.Ş. AHMET ENES MUTLU Ayakla 41 2 2
1 7.3.2020 11:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI İSTANBULSPOR A.Ş. KASIMPAŞA A.Ş. U-13 49.GRUP KASIMPAŞA A.Ş. KERİMCAN POLAT MUTLU Ayakla 50 2 2
1 7.3.2020 11:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA AKYEL SPOR SULTANMURAT U-13 17.GRUP AKYEL SPOR HAMZA KAR Ayakla 13 3 1
1 7.3.2020 11:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA AKYEL SPOR SULTANMURAT U-13 17.GRUP SULTANMURAT BEKİR ŞİRİN Ayakla 38 3 1
1 7.3.2020 11:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA AKYEL SPOR SULTANMURAT U-13 17.GRUP AKYEL SPOR EFE CANİKLİ Ayakla 48 3 1
1 7.3.2020 11:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA AKYEL SPOR SULTANMURAT U-13 17.GRUP AKYEL SPOR EGE ERDEN Ayakla 52 3 1
1 7.3.2020 11:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEYRANTEPE YEŞİLCE U-13 29.GRUP HÜR.EĞİTİM ARDA BERKAY ÖZMEN Ayakla 6 7 0
1 7.3.2020 11:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEYRANTEPE YEŞİLCE U-13 29.GRUP HÜR.EĞİTİM ARDA BERKAY ÖZMEN Penaltı 15 7 0
1 7.3.2020 11:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEYRANTEPE YEŞİLCE U-13 29.GRUP HÜR.EĞİTİM ARDA BERKAY ÖZMEN Ayakla 21 7 0
1 7.3.2020 11:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEYRANTEPE YEŞİLCE U-13 29.GRUP HÜR.EĞİTİM BORAN DALMIŞ Ayakla 38 7 0
1 7.3.2020 11:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEYRANTEPE YEŞİLCE U-13 29.GRUP HÜR.EĞİTİM EMRULLAH SÜRGÜVENÇ Ayakla 42 7 0
1 7.3.2020 11:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEYRANTEPE YEŞİLCE U-13 29.GRUP HÜR.EĞİTİM UMUTCAN GÜNAR Ayakla 48 7 0
1 7.3.2020 11:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM SEYRANTEPE YEŞİLCE U-13 29.GRUP HÜR.EĞİTİM KADİR KALIMA Ayakla 58 7 0
1 7.3.2020 12:00 KANLICA STADI ANADOLU ÜSKÜDAR ÇAMLICASPOR U-13 45.GRUP ÇAMLICASPOR AHMET KEREM PARLAK Ayakla 18 1 8
1 7.3.2020 12:00 KANLICA STADI ANADOLU ÜSKÜDAR ÇAMLICASPOR U-13 45.GRUP ÇAMLICASPOR MUHAMMED SAK Ayakla 24 1 8
1 7.3.2020 12:00 KANLICA STADI ANADOLU ÜSKÜDAR ÇAMLICASPOR U-13 45.GRUP ÇAMLICASPOR BERAT AYDIN Ayakla 29 1 8
1 7.3.2020 12:00 KANLICA STADI ANADOLU ÜSKÜDAR ÇAMLICASPOR U-13 45.GRUP ÇAMLICASPOR BERAT AYDIN Ayakla 33 1 8
1 7.3.2020 12:00 KANLICA STADI ANADOLU ÜSKÜDAR ÇAMLICASPOR U-13 45.GRUP ÇAMLICASPOR ALİ SALTIK Ayakla 38 1 8
1 7.3.2020 12:00 KANLICA STADI ANADOLU ÜSKÜDAR ÇAMLICASPOR U-13 45.GRUP ANADOLU ÜSKÜDAR ORHUN SORGÜVEN Ayakla 41 1 8
1 7.3.2020 12:00 KANLICA STADI ANADOLU ÜSKÜDAR ÇAMLICASPOR U-13 45.GRUP ÇAMLICASPOR ALİ SALTIK Ayakla 43 1 8
1 7.3.2020 12:00 KANLICA STADI ANADOLU ÜSKÜDAR ÇAMLICASPOR U-13 45.GRUP ÇAMLICASPOR ÖMER FARUK DİLLİ Ayakla 54 1 8
1 7.3.2020 12:00 KANLICA STADI ANADOLU ÜSKÜDAR ÇAMLICASPOR U-13 45.GRUP ÇAMLICASPOR BURAK AŞBAY Ayakla 56 1 8
1 7.3.2020 12:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA DEMİR U-13 24.GRUP GÜNEŞLİ MUHAMMED YAKIŞIR Ayakla 18 2 1
1 7.3.2020 12:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA DEMİR U-13 24.GRUP BAYRAMPAŞA DEMİR ALİ ARDA ŞAHİN Ayakla 35 2 1
1 7.3.2020 12:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ GÜNEŞLİ BAYRAMPAŞA DEMİR U-13 24.GRUP GÜNEŞLİ HAMZA ÇALIŞKAN Ayakla 44 2 1
1 7.3.2020 12:00 İZZETTİN STADI KABAKÇA GÜZELCE U-13 5.GRUP GÜZELCE KIVANÇ EREKE Ayakla 2 0 7
1 7.3.2020 12:00 İZZETTİN STADI KABAKÇA GÜZELCE U-13 5.GRUP GÜZELCE KIVANÇ EREKE Ayakla 8 0 7
1 7.3.2020 12:00 İZZETTİN STADI KABAKÇA GÜZELCE U-13 5.GRUP GÜZELCE UĞUR RÜZGAR YORNUK Ayakla 38 0 7
1 7.3.2020 12:00 İZZETTİN STADI KABAKÇA GÜZELCE U-13 5.GRUP GÜZELCE UĞUR RÜZGAR YORNUK Ayakla 45 0 7
1 7.3.2020 12:00 İZZETTİN STADI KABAKÇA GÜZELCE U-13 5.GRUP GÜZELCE HAFİZ EMRE BAĞCİ Ayakla 48 0 7
1 7.3.2020 12:00 İZZETTİN STADI KABAKÇA GÜZELCE U-13 5.GRUP GÜZELCE KIVANÇ EREKE Ayakla 50 0 7
1 7.3.2020 12:00 İZZETTİN STADI KABAKÇA GÜZELCE U-13 5.GRUP GÜZELCE UĞUR RÜZGAR YORNUK Ayakla 51 0 7
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK OLCAY ERKUL Ayakla 1 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK ARDA KAAN ÖZKAN Ayakla 22 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK OLCAY ERKUL Ayakla 25 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK MUHAMMET KARADEMİR Ayakla 28 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP KEMERBURGAZ EREN DOĞDU Ayakla 32 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK MUSA GÜLTEKİN Ayakla 34 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK ARDA KAAN ÖZKAN Ayakla 36 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK EMİR KAAN KESKİN Ayakla 37 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK OLCAY ERKUL Ayakla 40 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK ERŞAD ALP Ayakla 42 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK YUSUF İSLAM ORTAÇ Ayakla 46 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK ALPEREN TOPAL Ayakla 49 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK MUHAMMET KARADEMİR Ayakla 54 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK ALPEREN TOPAL Ayakla 55 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK UMUT TOPGÜLOĞLU Ayakla 57 1 15
1 7.3.2020 12:00 KEMERBURGAZ ŞEHİT OSMAN YUMUK TESİSLERİ KEMERBURGAZ ALBAYRAK U-13 13.GRUP ALBAYRAK MUHAMMET KARADEMİR Ayakla 59 1 15
1 7.3.2020 12:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN SEYRANTEPE OF U-13 33.GRUP SEYRANTEPE OF BERAT ARDA KÜÇÜKKÖYLÜ Ayakla 12 4 3
1 7.3.2020 12:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN SEYRANTEPE OF U-13 33.GRUP AYAZAĞA ESEN EMİR BİLEK Kafayla 13 4 3
1 7.3.2020 12:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN SEYRANTEPE OF U-13 33.GRUP AYAZAĞA ESEN KAAN KAPUSUZ Ayakla 14 4 3
1 7.3.2020 12:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN SEYRANTEPE OF U-13 33.GRUP AYAZAĞA ESEN EMİR BİLEK Ayakla 27 4 3
1 7.3.2020 12:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN SEYRANTEPE OF U-13 33.GRUP AYAZAĞA ESEN KAAN KAPUSUZ Ayakla 31 4 3
1 7.3.2020 12:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN SEYRANTEPE OF U-13 33.GRUP SEYRANTEPE OF BERAT ARDA KÜÇÜKKÖYLÜ Ayakla 46 4 3
1 7.3.2020 12:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN SEYRANTEPE OF U-13 33.GRUP SEYRANTEPE OF BERAT ARDA KÜÇÜKKÖYLÜ Penaltı 60 4 3
1 7.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI İNKILAP SPOR U-13 45.GRUP İNKILAP SPOR BULUT BAL Ayakla 4 1 8
1 7.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI İNKILAP SPOR U-13 45.GRUP İNKILAP SPOR EMİR KALKAN Ayakla 12 1 8
1 7.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI İNKILAP SPOR U-13 45.GRUP İNKILAP SPOR EMİR KALKAN Ayakla 20 1 8
1 7.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI İNKILAP SPOR U-13 45.GRUP İNKILAP SPOR EMİR KALKAN Ayakla 21 1 8
1 7.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI İNKILAP SPOR U-13 45.GRUP İNKILAP SPOR EMİR KALKAN Ayakla 23 1 8
1 7.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI İNKILAP SPOR U-13 45.GRUP İNKILAP SPOR EMİR KALKAN Ayakla 24 1 8
1 7.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI İNKILAP SPOR U-13 45.GRUP İNKILAP SPOR EMİR KALKAN Ayakla 38 1 8
1 7.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI İNKILAP SPOR U-13 45.GRUP İNKILAP SPOR FAZLI KEREM ARSLAN Ayakla 39 1 8
1 7.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI TUNUSBAĞI İNKILAP SPOR U-13 45.GRUP TUNUSBAĞI AYHAN ERTÜRK Ayakla 49 1 8
1 7.3.2020 12:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ ATAKENT 2015 U-13 9.GRUP SULTANGAZİ ALİ DEMİR Ayakla 5 5 1
1 7.3.2020 12:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ ATAKENT 2015 U-13 9.GRUP ATAKENT 2015 EMRULLAH KAYA Ayakla 17 5 1
1 7.3.2020 12:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ ATAKENT 2015 U-13 9.GRUP SULTANGAZİ ALİ DEMİR Ayakla 32 5 1
1 7.3.2020 12:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ ATAKENT 2015 U-13 9.GRUP SULTANGAZİ NADİR ALKAN Ayakla 50 5 1
1 7.3.2020 12:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ ATAKENT 2015 U-13 9.GRUP SULTANGAZİ ALİ DEMİR Ayakla 53 5 1
1 7.3.2020 12:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGAZİ ATAKENT 2015 U-13 9.GRUP SULTANGAZİ FURKAN TURSU Ayakla 59 5 1
1 7.3.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR CEVİZLİ KÜLTÜR U-13 35.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR UTKAN DOĞANAY Ayakla 5 3 7
1 7.3.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR CEVİZLİ KÜLTÜR U-13 35.GRUP KAVAKPINAR EFE İNCEHASANOĞLU Ayakla 8 3 7
1 7.3.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR CEVİZLİ KÜLTÜR U-13 35.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR MUSTAFA KAAN OKUDAN Ayakla 11 3 7
1 7.3.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR CEVİZLİ KÜLTÜR U-13 35.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR UTKAN DOĞANAY Ayakla 13 3 7
1 7.3.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR CEVİZLİ KÜLTÜR U-13 35.GRUP KAVAKPINAR YİĞİT KILIÇ Ayakla 20 3 7
1 7.3.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR CEVİZLİ KÜLTÜR U-13 35.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR TALHA KEREM KAPLAN Ayakla 22 3 7
1 7.3.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR CEVİZLİ KÜLTÜR U-13 35.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR ARDA ULAÇ BİBER Ayakla 40 3 7
1 7.3.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR CEVİZLİ KÜLTÜR U-13 35.GRUP KAVAKPINAR EMİRHAN KAPUKAYA Ayakla 42 3 7
1 7.3.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR CEVİZLİ KÜLTÜR U-13 35.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR MUSTAFA KAAN OKUDAN Ayakla 43 3 7
1 7.3.2020 12:30 KAYNARCA SAHASI KAVAKPINAR CEVİZLİ KÜLTÜR U-13 35.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR MUSTAFA KAAN OKUDAN Ayakla 53 3 7
1 7.3.2020 12:30 DUDULLU STADI FERAHSPOR ATAŞEHİR ARENA SPOR U-13 42.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR EGEHAN ÇİMEN Ayakla 10 0 3
1 7.3.2020 12:30 DUDULLU STADI FERAHSPOR ATAŞEHİR ARENA SPOR U-13 42.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR BERKAY COŞKUN Ayakla 36 0 3
1 7.3.2020 12:30 DUDULLU STADI FERAHSPOR ATAŞEHİR ARENA SPOR U-13 42.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR EGEHAN ÇİMEN Ayakla 53 0 3
1 7.3.2020 12:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK PENDİK ÇAMLIK SPOR U-13 39.GRUP PENDİK ÇAMLIK SPOR HASAN ALİ DELİKANLI Ayakla 20 0 7
1 7.3.2020 12:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK PENDİK ÇAMLIK SPOR U-13 39.GRUP PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK MEHMET EMİN DALĞIÇ Kendi Kalesine 27 0 7
1 7.3.2020 12:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK PENDİK ÇAMLIK SPOR U-13 39.GRUP PENDİK ÇAMLIK SPOR ARDA AYHAN Ayakla 44 0 7
1 7.3.2020 12:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK PENDİK ÇAMLIK SPOR U-13 39.GRUP PENDİK ÇAMLIK SPOR ARDA AYHAN Ayakla 50 0 7
1 7.3.2020 12:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK PENDİK ÇAMLIK SPOR U-13 39.GRUP PENDİK ÇAMLIK SPOR METİN HAMZA CANSIZ Ayakla 57 0 7
1 7.3.2020 12:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK PENDİK ÇAMLIK SPOR U-13 39.GRUP PENDİK ÇAMLIK SPOR KEREM UZUNALP Ayakla 59 0 7
1 7.3.2020 12:30 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK PENDİK ÇAMLIK SPOR U-13 39.GRUP PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK FERHAT CAN ÖZGÜR Kendi Kalesine 60 0 7
1 7.3.2020 12:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BÜYÜK KILIÇLI İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U-13 1.GRUP İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR ERDEM CAN KIRAÇ Ayakla 11 0 8
1 7.3.2020 12:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BÜYÜK KILIÇLI İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U-13 1.GRUP İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR MUSTAFA BARAN SEVİMSİZ Ayakla 14 0 8
1 7.3.2020 12:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BÜYÜK KILIÇLI İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U-13 1.GRUP İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR ÖMER HAJJAR Ayakla 17 0 8
1 7.3.2020 12:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BÜYÜK KILIÇLI İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U-13 1.GRUP İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR AYBARS GÖRKEM LEYLAK Kafayla 21 0 8
1 7.3.2020 12:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BÜYÜK KILIÇLI İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U-13 1.GRUP İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR TUNA ALPI Ayakla 35 0 8
1 7.3.2020 12:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BÜYÜK KILIÇLI İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U-13 1.GRUP İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR HARUN YAVUZANT Ayakla 39 0 8
1 7.3.2020 12:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BÜYÜK KILIÇLI İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U-13 1.GRUP İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR MUSTAFA İPEK Kafayla 50 0 8
1 7.3.2020 12:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BÜYÜK KILIÇLI İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR U-13 1.GRUP İSTANBUL GENÇ YILDIZLAR BUĞRA HAMARAT Ayakla 58 0 8
1 7.3.2020 12:30 GÜZELCE STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA İSTANBUL ARENA U-13 5.GRUP İSTANBUL ARENA MEHMET BARDA Penaltı 24 1 1
1 7.3.2020 12:30 GÜZELCE STADI MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA İSTANBUL ARENA U-13 5.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA AHMET EMRE DAŞDAN Kafayla 28 1 1
1 7.3.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI MALTEPE YILDIZ ESENKENT U-13 39.GRUP ESENKENT YUSUF NAZMİ BAŞKURT Ayakla 11 0 8
1 7.3.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI MALTEPE YILDIZ ESENKENT U-13 39.GRUP ESENKENT YİĞİT GÜLEBAĞLAN Ayakla 25 0 8
1 7.3.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI MALTEPE YILDIZ ESENKENT U-13 39.GRUP ESENKENT CELAL ORUÇ TÜFEKÇİOĞLU Ayakla 27 0 8
1 7.3.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI MALTEPE YILDIZ ESENKENT U-13 39.GRUP ESENKENT YİĞİT GÜLEBAĞLAN Ayakla 44 0 8
1 7.3.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI MALTEPE YILDIZ ESENKENT U-13 39.GRUP ESENKENT CELAL ORUÇ TÜFEKÇİOĞLU Ayakla 52 0 8
1 7.3.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI MALTEPE YILDIZ ESENKENT U-13 39.GRUP ESENKENT CELAL ORUÇ TÜFEKÇİOĞLU Ayakla 62 0 8
1 7.3.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI MALTEPE YILDIZ ESENKENT U-13 39.GRUP ESENKENT CELAL ORUÇ TÜFEKÇİOĞLU Ayakla 64 0 8
1 7.3.2020 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI MALTEPE YILDIZ ESENKENT U-13 39.GRUP ESENKENT CELAL ORUÇ TÜFEKÇİOĞLU Ayakla 68 0 8
1 7.3.2020 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI ÖRNEKKÖY SPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-13 47.GRUP İSTANBUL ESNAF SPOR EFEKAAN DURU Ayakla 8 4 1
1 7.3.2020 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI ÖRNEKKÖY SPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-13 47.GRUP ÖRNEKKÖY SPOR MERTCAN KARA DENİZ KESKİN Ayakla 18 4 1
1 7.3.2020 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI ÖRNEKKÖY SPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-13 47.GRUP ÖRNEKKÖY SPOR SERDAR YILMAZ Ayakla 39 4 1
1 7.3.2020 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI ÖRNEKKÖY SPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-13 47.GRUP ÖRNEKKÖY SPOR ESAD YILMAZ Ayakla 47 4 1
1 7.3.2020 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI ÖRNEKKÖY SPOR İSTANBUL ESNAF SPOR U-13 47.GRUP ÖRNEKKÖY SPOR MAHMUT BAHA TÜRKOĞLU Ayakla 57 4 1
1 7.3.2020 12:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI FİRUZKÖY AMBARLISPOR U-13 6.GRUP FİRUZKÖY MELİHCAN YELMEÇ Ayakla 3 9 0
1 7.3.2020 12:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI FİRUZKÖY AMBARLISPOR U-13 6.GRUP FİRUZKÖY UMUT ERGİN Ayakla 17 9 0
1 7.3.2020 12:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI FİRUZKÖY AMBARLISPOR U-13 6.GRUP FİRUZKÖY YASİN TAŞKIN Ayakla 23 9 0
1 7.3.2020 12:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI FİRUZKÖY AMBARLISPOR U-13 6.GRUP FİRUZKÖY BEDİRHAN OTYILDIZ Ayakla 30 9 0
1 7.3.2020 12:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI FİRUZKÖY AMBARLISPOR U-13 6.GRUP FİRUZKÖY MUHAMMET TALHA ŞAHİN Ayakla 41 9 0
1 7.3.2020 12:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI FİRUZKÖY AMBARLISPOR U-13 6.GRUP FİRUZKÖY YASİN TAŞKIN Ayakla 45 9 0
1 7.3.2020 12:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI FİRUZKÖY AMBARLISPOR U-13 6.GRUP FİRUZKÖY ERDEM EFE KÜÇÜKDAĞ Ayakla 49 9 0
1 7.3.2020 12:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI FİRUZKÖY AMBARLISPOR U-13 6.GRUP FİRUZKÖY MELİHCAN YELMEÇ Ayakla 54 9 0
1 7.3.2020 12:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI FİRUZKÖY AMBARLISPOR U-13 6.GRUP FİRUZKÖY MELİHCAN YELMEÇ Ayakla 55 9 0
1 7.3.2020 12:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ İMRAHOR YUNUS EMRE U-13 7.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ CEBRAİL KOÇ Ayakla 10 4 0
1 7.3.2020 12:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ İMRAHOR YUNUS EMRE U-13 7.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ CEBRAİL KOÇ Ayakla 28 4 0
1 7.3.2020 12:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ İMRAHOR YUNUS EMRE U-13 7.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ AYKUT KAMAY Ayakla 39 4 0
1 7.3.2020 12:30 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ İMRAHOR YUNUS EMRE U-13 7.GRUP İSTANBUL GENÇLERBİRLİĞİ GÖKDENİZ BAL Ayakla 51 4 0
1 7.3.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI İST.BAYBURT KAĞITHANE SPOR U-13 30.GRUP İST.BAYBURT ADEM DURU Ayakla 5 3 0
1 7.3.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI İST.BAYBURT KAĞITHANE SPOR U-13 30.GRUP İST.BAYBURT HAMZA ARAS KARSLI Ayakla 20 3 0
1 7.3.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI İST.BAYBURT KAĞITHANE SPOR U-13 30.GRUP İST.BAYBURT HAMZA ARAS KARSLI Ayakla 27 3 0
1 7.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA BOĞAZİÇİ U-13 32.GRUP PİYALEPAŞA CEMİL YİĞİT Ayakla 4 3 4
1 7.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA BOĞAZİÇİ U-13 32.GRUP BOĞAZİÇİ BORA MATARACI Ayakla 6 3 4
1 7.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA BOĞAZİÇİ U-13 32.GRUP PİYALEPAŞA DENGİRMİR DOĞAN Ayakla 8 3 4
1 7.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA BOĞAZİÇİ U-13 32.GRUP BOĞAZİÇİ SEBAHATTİN METEHAN ANIL Ayakla 20 3 4
1 7.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA BOĞAZİÇİ U-13 32.GRUP PİYALEPAŞA DENGİRMİR DOĞAN Ayakla 39 3 4
1 7.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA BOĞAZİÇİ U-13 32.GRUP BOĞAZİÇİ SEBAHATTİN METEHAN ANIL Ayakla 57 3 4
1 7.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI PİYALEPAŞA BOĞAZİÇİ U-13 32.GRUP BOĞAZİÇİ SEBAHATTİN METEHAN ANIL Ayakla 60 3 4
1 7.3.2020 13:00 BEYKOZ STADI ÇUBUKLU SANCAKTEPE U-13 47.GRUP ÇUBUKLU DORUK YILMAZ Ayakla 60 1 0
1 7.3.2020 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT 19 MAYIS SPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U-13 3.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ABDULLAH ÖZKAN Ayakla 10 0 6
1 7.3.2020 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT 19 MAYIS SPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U-13 3.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ BARAN TEMEL Ayakla 17 0 6
1 7.3.2020 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT 19 MAYIS SPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U-13 3.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ OKAN ÇALIŞKAN Ayakla 21 0 6
1 7.3.2020 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT 19 MAYIS SPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U-13 3.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ OKAN ÇALIŞKAN Ayakla 24 0 6
1 7.3.2020 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT 19 MAYIS SPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U-13 3.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ OKAN ÇALIŞKAN Ayakla 38 0 6
1 7.3.2020 13:00 HADIMKÖY SAHASI ESENYURT 19 MAYIS SPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U-13 3.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ EYÜP RAHMAN ERZENGİN Ayakla 55 0 6
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI YİĞİT EMRE SOYSAL Ayakla 8 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI ÇINAR KARATEPE Ayakla 11 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI ÖMER FARUK KONYA Ayakla 28 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP YÜCESPOR CİVAN ERİPEK Ayakla 32 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI ÇINAR KARATEPE Ayakla 34 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI ÇINAR KARATEPE Ayakla 36 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI ÇINAR KARATEPE Ayakla 38 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI ÇINAR KARATEPE Ayakla 40 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI YUSUF AKTAŞ Ayakla 45 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI ÇINAR KARATEPE Ayakla 47 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI YUSUF AKTAŞ Ayakla 51 11 1
1 7.3.2020 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI BAHÇELİEVLER SOĞANLI YÜCESPOR U-13 19.GRUP BAHÇELİEVLER SOĞANLI YUSUF AKTAŞ Ayakla 55 11 1
1 7.3.2020 13:00 BALAT SUNİ ÇİM SAHA MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK PENDİKSPOR U-13 49.GRUP MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK KEREM HAMZA GÜREL Ayakla 8 2 1
1 7.3.2020 13:00 BALAT SUNİ ÇİM SAHA MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK PENDİKSPOR U-13 49.GRUP PENDİKSPOR ÖZGÜN IŞIK ER Penaltı 12 2 1
1 7.3.2020 13:00 BALAT SUNİ ÇİM SAHA MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK PENDİKSPOR U-13 49.GRUP MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK BATUHAN SEFA ÇİNAR Kafayla 51 2 1
1 7.3.2020 13:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR AÇI GENÇLİK U-13 32.GRUP AÇI GENÇLİK AKSEL AKYÜZ Ayakla 10 2 4
1 7.3.2020 13:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR AÇI GENÇLİK U-13 32.GRUP HAMİDİYESPOR ÜMEYİR KAYRA MAZAK Ayakla 20 2 4
1 7.3.2020 13:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR AÇI GENÇLİK U-13 32.GRUP AÇI GENÇLİK ALİ ZABCI Ayakla 35 2 4
1 7.3.2020 13:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR AÇI GENÇLİK U-13 32.GRUP AÇI GENÇLİK AKSEL AKYÜZ Ayakla 38 2 4
1 7.3.2020 13:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR AÇI GENÇLİK U-13 32.GRUP AÇI GENÇLİK EMİR POLİTİ Ayakla 51 2 4
1 7.3.2020 13:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI HAMİDİYESPOR AÇI GENÇLİK U-13 32.GRUP HAMİDİYESPOR KADİR EFE KARĞIN Ayakla 53 2 4
1 7.3.2020 13:00 B.J.K. FULYA SUNİ ÇİM SAHASI BEŞİKTAŞ A.Ş. GALATASARAY A.Ş. U-13 49.GRUP BEŞİKTAŞ A.Ş. FURKAN ÇİFTÇİ Penaltı 19 3 1
1 7.3.2020 13:00 B.J.K. FULYA SUNİ ÇİM SAHASI BEŞİKTAŞ A.Ş. GALATASARAY A.Ş. U-13 49.GRUP GALATASARAY A.Ş. MERT EFE BATMAZ Ayakla 25 3 1
1 7.3.2020 13:00 B.J.K. FULYA SUNİ ÇİM SAHASI BEŞİKTAŞ A.Ş. GALATASARAY A.Ş. U-13 49.GRUP BEŞİKTAŞ A.Ş. FURKAN ÇİFTÇİ Penaltı 29 3 1
1 7.3.2020 13:00 B.J.K. FULYA SUNİ ÇİM SAHASI BEŞİKTAŞ A.Ş. GALATASARAY A.Ş. U-13 49.GRUP BEŞİKTAŞ A.Ş. AHMET SAMİ BİRCAN Ayakla 34 3 1
1 7.3.2020 13:00 BEYLERBEYİ 75 STADI BEYLERBEYİSPOR ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U-13 41.GRUP BEYLERBEYİSPOR EGE ÖZDEN Kafayla 2 3 0
1 7.3.2020 13:00 BEYLERBEYİ 75 STADI BEYLERBEYİSPOR ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U-13 41.GRUP BEYLERBEYİSPOR HALİL İBRAHİM ARMAĞAN Ayakla 52 3 0
1 7.3.2020 13:00 BEYLERBEYİ 75 STADI BEYLERBEYİSPOR ATLETİK ATAŞEHİR YENİ ÇAMLICA U-13 41.GRUP BEYLERBEYİSPOR EGE ÖZDEN Ayakla 56 3 0
1 7.3.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ HALİLRIFATPAŞA GLOBAL FUTBOL KULÜBÜ U-13 31.GRUP GLOBAL FUTBOL KULÜBÜ ALİ FIRAT AKSU Ayakla 2 5 1
1 7.3.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ HALİLRIFATPAŞA GLOBAL FUTBOL KULÜBÜ U-13 31.GRUP HALİLRIFATPAŞA UMUT CAN YILMAZER Ayakla 12 5 1
1 7.3.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ HALİLRIFATPAŞA GLOBAL FUTBOL KULÜBÜ U-13 31.GRUP HALİLRIFATPAŞA ÜMİT CAN OTTAN Ayakla 29 5 1
1 7.3.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ HALİLRIFATPAŞA GLOBAL FUTBOL KULÜBÜ U-13 31.GRUP HALİLRIFATPAŞA UMUT CAN YILMAZER Ayakla 39 5 1
1 7.3.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ HALİLRIFATPAŞA GLOBAL FUTBOL KULÜBÜ U-13 31.GRUP HALİLRIFATPAŞA UMUT CAN YILMAZER Ayakla 44 5 1
1 7.3.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ HALİLRIFATPAŞA GLOBAL FUTBOL KULÜBÜ U-13 31.GRUP HALİLRIFATPAŞA UMUT CAN YILMAZER Ayakla 59 5 1
1 7.3.2020 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI BAHÇELİEVLER ÇINAR KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR U-13 17.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR ALİCAN ATEŞ Ayakla 9 0 5
1 7.3.2020 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI BAHÇELİEVLER ÇINAR KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR U-13 17.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR MEHMET ENES EROL Ayakla 21 0 5
1 7.3.2020 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI BAHÇELİEVLER ÇINAR KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR U-13 17.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR ATAKAN TİMURLENK Ayakla 29 0 5
1 7.3.2020 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI BAHÇELİEVLER ÇINAR KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR U-13 17.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR ALİCAN ATEŞ Ayakla 48 0 5
1 7.3.2020 13:00 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI BAHÇELİEVLER ÇINAR KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR U-13 17.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÖNAL SPOR DORUK KAYA Ayakla 51 0 5
1 7.3.2020 13:30 KANLICA STADI İSTANBUL ÇORUM SPOR ÖZESATPAŞA U-13 43.GRUP İSTANBUL ÇORUM SPOR ORHUN ALHAN Ayakla 2 6 0
1 7.3.2020 13:30 KANLICA STADI İSTANBUL ÇORUM SPOR ÖZESATPAŞA U-13 43.GRUP İSTANBUL ÇORUM SPOR KAYRA KAYA Ayakla 22 6 0
1 7.3.2020 13:30 KANLICA STADI İSTANBUL ÇORUM SPOR ÖZESATPAŞA U-13 43.GRUP İSTANBUL ÇORUM SPOR HÜSEYİN KAHRAMAN Ayakla 42 6 0
1 7.3.2020 13:30 KANLICA STADI İSTANBUL ÇORUM SPOR ÖZESATPAŞA U-13 43.GRUP İSTANBUL ÇORUM SPOR HÜSEYİN KAHRAMAN Ayakla 43 6 0
1 7.3.2020 13:30 KANLICA STADI İSTANBUL ÇORUM SPOR ÖZESATPAŞA U-13 43.GRUP İSTANBUL ÇORUM SPOR MEHMET CAN KARAKUŞ Ayakla 55 6 0
1 7.3.2020 13:30 KANLICA STADI İSTANBUL ÇORUM SPOR ÖZESATPAŞA U-13 43.GRUP İSTANBUL ÇORUM SPOR HASAN TURGUT DÜZGÜN Ayakla 58 6 0
1 7.3.2020 13:30 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL FETİH 1453 BAŞAKŞEHİR KARTAL U-13 9.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL HASAN PIRMUT Ayakla 35 0 2
1 7.3.2020 13:30 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ İSTANBUL FETİH 1453 BAŞAKŞEHİR KARTAL U-13 9.GRUP BAŞAKŞEHİR KARTAL ALİ KEMAL KOÇ Ayakla 53 0 2
1 7.3.2020 13:30 AYAZAĞA ATATÜRK STADI NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. FERAHEVLER U-13 31.GRUP NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. BERKAY ASLANBAŞ Ayakla 12 4 0
1 7.3.2020 13:30 AYAZAĞA ATATÜRK STADI NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. FERAHEVLER U-13 31.GRUP NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. BERKAY ASLANBAŞ Ayakla 30 4 0
1 7.3.2020 13:30 AYAZAĞA ATATÜRK STADI NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. FERAHEVLER U-13 31.GRUP NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. YİĞİT ŞEMŞEK Ayakla 43 4 0
1 7.3.2020 13:30 AYAZAĞA ATATÜRK STADI NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. FERAHEVLER U-13 31.GRUP NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O. YİĞİT ŞEMŞEK Ayakla 49 4 0
1 7.3.2020 13:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EVREN Y.GÜNEŞSPOR U-13 25.GRUP BAĞCILAR EVREN YUNUS EMRE DEMİRCAN Ayakla 33 5 0
1 7.3.2020 13:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EVREN Y.GÜNEŞSPOR U-13 25.GRUP BAĞCILAR EVREN SAMET ERSOY Ayakla 36 5 0
1 7.3.2020 13:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EVREN Y.GÜNEŞSPOR U-13 25.GRUP BAĞCILAR EVREN YUNUS EMRE DEMİRCAN Ayakla 42 5 0
1 7.3.2020 13:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EVREN Y.GÜNEŞSPOR U-13 25.GRUP BAĞCILAR EVREN YUNUS AZRAK Ayakla 45 5 0
1 7.3.2020 13:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR EVREN Y.GÜNEŞSPOR U-13 25.GRUP BAĞCILAR EVREN YUNUS EMRE DEMİRCAN Ayakla 52 5 0
1 7.3.2020 14:00 ÇAKMAK SAHASI ÖZATAŞEHİR KÜPLÜCE GENÇLİK U-13 43.GRUP ÖZATAŞEHİR CİHAN BEKTAŞ Kafayla 3 2 2
1 7.3.2020 14:00 ÇAKMAK SAHASI ÖZATAŞEHİR KÜPLÜCE GENÇLİK U-13 43.GRUP KÜPLÜCE GENÇLİK MUSTAFA BATUHAN YASLI Ayakla 34 2 2
1 7.3.2020 14:00 ÇAKMAK SAHASI ÖZATAŞEHİR KÜPLÜCE GENÇLİK U-13 43.GRUP KÜPLÜCE GENÇLİK EMİRHAN ÇALIŞKAN Ayakla 55 2 2
1 7.3.2020 14:00 ÇAKMAK SAHASI ÖZATAŞEHİR KÜPLÜCE GENÇLİK U-13 43.GRUP ÖZATAŞEHİR YUSUF ATAN Ayakla 60 2 2
1 7.3.2020 14:00 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR SÜTLÜCESPOR U-13 34.GRUP KİLYOS SPOR BARIŞ CAN ÇELEBİ Ayakla 12 1 2
1 7.3.2020 14:00 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR SÜTLÜCESPOR U-13 34.GRUP SÜTLÜCESPOR ŞEHMUS UZUN Ayakla 44 1 2
1 7.3.2020 14:00 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR SÜTLÜCESPOR U-13 34.GRUP SÜTLÜCESPOR MUHAMMED EYMEN BEKDAŞ Ayakla 60 1 2
1 7.3.2020 14:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-13 39.GRUP KAYNARCASPOR AHMET ALİ YARAR Ayakla 4 3 4
1 7.3.2020 14:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-13 39.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR ALİ KEMAL ALEMİN Kafayla 9 3 4
1 7.3.2020 14:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-13 39.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR İBRAHİM KARACA Ayakla 20 3 4
1 7.3.2020 14:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-13 39.GRUP KAYNARCASPOR AHMET ALİ YARAR Ayakla 34 3 4
1 7.3.2020 14:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-13 39.GRUP KAYNARCASPOR AHMET ALİ YARAR Ayakla 38 3 4
1 7.3.2020 14:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-13 39.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR İBRAHİM KARACA Penaltı 45 3 4
1 7.3.2020 14:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK GÜLLÜBAĞLAR KAYNARCASPOR U-13 39.GRUP KAYNARCASPOR SELMAN KOCA Ayakla 55 3 4
1 7.3.2020 14:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) KARTALSPOR U-13 35.GRUP KARTALSPOR İSMAİL EFE TAHAN Ayakla 10 0 7
1 7.3.2020 14:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) KARTALSPOR U-13 35.GRUP KARTALSPOR EFE OKTAR Ayakla 18 0 7
1 7.3.2020 14:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) KARTALSPOR U-13 35.GRUP KARTALSPOR ABDULSAMET DEMİR Ayakla 37 0 7
1 7.3.2020 14:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) KARTALSPOR U-13 35.GRUP KARTALSPOR BERKAN ÇİÇEK Ayakla 39 0 7
1 7.3.2020 14:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) KARTALSPOR U-13 35.GRUP KARTALSPOR BERKAN ÇİÇEK Ayakla 41 0 7
1 7.3.2020 14:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) KARTALSPOR U-13 35.GRUP KARTALSPOR ABDULSAMET DEMİR Ayakla 53 0 7
1 7.3.2020 14:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) KARTALSPOR U-13 35.GRUP KARTALSPOR EMRE DÜNDAR Ayakla 56 0 7
1 7.3.2020 14:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞEHREMİNİ GÖKTÜRK SARAYSPOR U-13 11.GRUP GÖKTÜRK SARAYSPOR KERİM ALBERT ÇETİN Ayakla 17 1 3
1 7.3.2020 14:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞEHREMİNİ GÖKTÜRK SARAYSPOR U-13 11.GRUP GÖKTÜRK SARAYSPOR PATRICK KENAN ÇETİN Penaltı 30 1 3
1 7.3.2020 14:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞEHREMİNİ GÖKTÜRK SARAYSPOR U-13 11.GRUP GÖKTÜRK SARAYSPOR ENESBİNMALİK EKİCİ Kafayla 51 1 3
1 7.3.2020 14:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞEHREMİNİ GÖKTÜRK SARAYSPOR U-13 11.GRUP ŞEHREMİNİ YAĞIZ EREN TALİ Ayakla 55 1 3
1 7.3.2020 14:30 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA 1905 MALTEPE GENÇLİK U-13 35.GRUP DOLAYOBA ARDA KESGİN Ayakla 11 5 1
1 7.3.2020 14:30 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA 1905 MALTEPE GENÇLİK U-13 35.GRUP DOLAYOBA GÜRHAN DEMİR Penaltı 20 5 1
1 7.3.2020 14:30 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA 1905 MALTEPE GENÇLİK U-13 35.GRUP DOLAYOBA ÖMER FARUK YİLMAZ Ayakla 23 5 1
1 7.3.2020 14:30 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA 1905 MALTEPE GENÇLİK U-13 35.GRUP DOLAYOBA NURETTİN GÜNDÜZ Ayakla 27 5 1
1 7.3.2020 14:30 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA 1905 MALTEPE GENÇLİK U-13 35.GRUP DOLAYOBA ÖMER FARUK GÜRLEVÜK Ayakla 42 5 1
1 7.3.2020 14:30 DOLAYOBA SAHASI DOLAYOBA 1905 MALTEPE GENÇLİK U-13 35.GRUP 1905 MALTEPE GENÇLİK UMUT TALHA GÖREN Ayakla 60 5 1
1 7.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BAŞIBÜYÜK TUNÇ SPOR U-13 37.GRUP TUNÇ SPOR MUSTAFA BAYDAN Ayakla 15 0 6
1 7.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BAŞIBÜYÜK TUNÇ SPOR U-13 37.GRUP TUNÇ SPOR HALİT FURKAN KAYA Ayakla 24 0 6
1 7.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BAŞIBÜYÜK TUNÇ SPOR U-13 37.GRUP TUNÇ SPOR DORUK TOPRAKKAZAN Ayakla 29 0 6
1 7.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BAŞIBÜYÜK TUNÇ SPOR U-13 37.GRUP TUNÇ SPOR MUSTAFA HATİPOĞLU Ayakla 32 0 6
1 7.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BAŞIBÜYÜK TUNÇ SPOR U-13 37.GRUP TUNÇ SPOR EGE İBRAHİM ALTAY Ayakla 34 0 6
1 7.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU BAŞIBÜYÜK TUNÇ SPOR U-13 37.GRUP TUNÇ SPOR İBRAHİM ETEM TOPTAŞ Ayakla 35 0 6
1 7.3.2020 14:30 BALAT SUNİ ÇİM SAHA HALİÇ HASİP DİNÇSOY İÖO U-13 11.GRUP HALİÇ ABDULLAH AKSOY Ayakla 53 1 0
1 7.3.2020 15:00 İBB CEBECİ SPOR KOMPLEKSİ SULTANGÜCÜ 5 MEVSİM GENÇLİK U-13 9.GRUP SULTANGÜCÜ HALİL İBRAHİM BALTA Ayakla 10 1 0
1 7.3.2020 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KİRAZLITEPESPOR İSTANBUL MESUDİYE U-13 43.GRUP İSTANBUL MESUDİYE MUSTAFA SIRAÇ VEZİROĞLU Ayakla 6 1 5
1 7.3.2020 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KİRAZLITEPESPOR İSTANBUL MESUDİYE U-13 43.GRUP İSTANBUL MESUDİYE GÖKHAN TUTUM Ayakla 24 1 5
1 7.3.2020 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KİRAZLITEPESPOR İSTANBUL MESUDİYE U-13 43.GRUP KİRAZLITEPESPOR CEMİL MUHAMMET AKAY Ayakla 33 1 5
1 7.3.2020 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KİRAZLITEPESPOR İSTANBUL MESUDİYE U-13 43.GRUP İSTANBUL MESUDİYE GÖKHAN TUTUM Ayakla 46 1 5
1 7.3.2020 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KİRAZLITEPESPOR İSTANBUL MESUDİYE U-13 43.GRUP İSTANBUL MESUDİYE BULUT SEVER Ayakla 58 1 5
1 7.3.2020 15:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KİRAZLITEPESPOR İSTANBUL MESUDİYE U-13 43.GRUP İSTANBUL MESUDİYE MEHMED AKİF ÖZMEN Ayakla 60 1 5
1 7.3.2020 15:00 KANARYA SAHASI BEZİRGANBAHÇE S.KARTALSPOR U-13 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE İBRAHİM ARIKBUĞA Ayakla 17 4 0
1 7.3.2020 15:00 KANARYA SAHASI BEZİRGANBAHÇE S.KARTALSPOR U-13 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE İBRAHİM ARIKBUĞA Kafayla 39 4 0
1 7.3.2020 15:00 KANARYA SAHASI BEZİRGANBAHÇE S.KARTALSPOR U-13 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE MUSTAFA SANCAR Ayakla 55 4 0
1 7.3.2020 15:00 KANARYA SAHASI BEZİRGANBAHÇE S.KARTALSPOR U-13 17.GRUP BEZİRGANBAHÇE MUSTAFA SANCAR Ayakla 60 4 0
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR ÖMER FARUK KIZILBOĞA Ayakla 1 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR SAMET DAKES Ayakla 4 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR SAMET DAKES Ayakla 5 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR YAĞIZ ÇAĞLAYAN Ayakla 9 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR KADİR KAAN ARLI Ayakla 12 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR EFE KAAN ÇUBUKCU Ayakla 14 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR OZAN EKİN AKBULUT Ayakla 16 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR KADİR KAAN ARLI Ayakla 32 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR YAĞIZ ÇAĞLAYAN Ayakla 36 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR KADİR KAAN ARLI Ayakla 42 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR KADİR KAAN ARLI Ayakla 43 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR MELİH GÜL Ayakla 44 0 13
1 7.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI GÖKÇEALİ GENÇOBA SPOR U-13 1.GRUP GENÇOBA SPOR KADİR KAAN ARLI Ayakla 60 0 13
1 7.3.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U-13 21.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR FURKAN ANURER Ayakla 11 3 1
1 7.3.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U-13 21.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR FURKAN ANURER Ayakla 22 3 1
1 7.3.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U-13 21.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR ARDA SARIKAYA Ayakla 39 3 1
1 7.3.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ATEŞTUĞLA SPOR ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U-13 21.GRUP ZEYTİNBURNU HÜRRİYET SEYİTHAN ÇİÇEK Ayakla 43 3 1
1 7.3.2020 15:00 KANLICA STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR ÇEKMEKÖY SPOR U-13 45.GRUP ACIBADEM ÜSKÜDAR KERİM HAKTAN COŞKUNER Ayakla 14 3 2
1 7.3.2020 15:00 KANLICA STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR ÇEKMEKÖY SPOR U-13 45.GRUP ÇEKMEKÖY SPOR İLKER DEVELİOĞLU Ayakla 19 3 2
1 7.3.2020 15:00 KANLICA STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR ÇEKMEKÖY SPOR U-13 45.GRUP ACIBADEM ÜSKÜDAR SERHAT KIRCAN Ayakla 38 3 2
1 7.3.2020 15:00 KANLICA STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR ÇEKMEKÖY SPOR U-13 45.GRUP ÇEKMEKÖY SPOR İLKER DEVELİOĞLU Ayakla 41 3 2
1 7.3.2020 15:00 KANLICA STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR ÇEKMEKÖY SPOR U-13 45.GRUP ACIBADEM ÜSKÜDAR SERHAT KIRCAN Ayakla 49 3 2
1 7.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI YILDIZ KANARYALAR GERÇEK KUZEY U-13 30.GRUP GERÇEK KUZEY GÖKALP AKBAYDAR Ayakla 2 0 4
1 7.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI YILDIZ KANARYALAR GERÇEK KUZEY U-13 30.GRUP GERÇEK KUZEY TARIK BUĞRA CANBAZ Ayakla 21 0 4
1 7.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI YILDIZ KANARYALAR GERÇEK KUZEY U-13 30.GRUP YILDIZ KANARYALAR ADA GÜRLEYEN Kendi Kalesine 31 0 4
1 7.3.2020 15:00 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI YILDIZ KANARYALAR GERÇEK KUZEY U-13 30.GRUP GERÇEK KUZEY TARIK BUĞRA CANBAZ Ayakla 49 0 4
1 7.3.2020 15:15 ÇAKMAK SAHASI LİBADE VALİDE TAYFUN U-13 41.GRUP LİBADE ARDA ERDEM Ayakla 24 2 0
1 7.3.2020 15:15 ÇAKMAK SAHASI LİBADE VALİDE TAYFUN U-13 41.GRUP LİBADE YASİN ABİ Ayakla 43 2 0
1 7.3.2020 15:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA KADIRGA KARADOLAPSPOR U-13 14.GRUP KARADOLAPSPOR BORA ARSLAN Ayakla 15 3 2
1 7.3.2020 15:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA KADIRGA KARADOLAPSPOR U-13 14.GRUP KADIRGA HASAN BEYAZTOPRAK Ayakla 24 3 2
1 7.3.2020 15:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA KADIRGA KARADOLAPSPOR U-13 14.GRUP KADIRGA HASAN BEYAZTOPRAK Ayakla 50 3 2
1 7.3.2020 15:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA KADIRGA KARADOLAPSPOR U-13 14.GRUP KARADOLAPSPOR BORA ARSLAN Ayakla 53 3 2
1 7.3.2020 15:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA KADIRGA KARADOLAPSPOR U-13 14.GRUP KADIRGA HASAN BEYAZTOPRAK Penaltı 59 3 2
1 7.3.2020 15:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR KARADENİZ U-13 11.GRUP ŞAFAKSPOR EFE ÇELİK Ayakla 29 3 1
1 7.3.2020 15:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR KARADENİZ U-13 11.GRUP KARADENİZ ONUR CAN ARAGÜN Ayakla 42 3 1
1 7.3.2020 15:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR KARADENİZ U-13 11.GRUP ŞAFAKSPOR ÖMER FARUK ÇAM Ayakla 47 3 1
1 7.3.2020 15:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ŞAFAKSPOR KARADENİZ U-13 11.GRUP ŞAFAKSPOR YİĞİT KAÇMAZER Ayakla 58 3 1
1 7.3.2020 15:30 KİLYOS STADI USKUMRU KÖYÜ GÜNYAMAÇ U-13 29.GRUP GÜNYAMAÇ UĞUR ALTINBAŞ Kafayla 11 0 2
1 7.3.2020 15:30 KİLYOS STADI USKUMRU KÖYÜ GÜNYAMAÇ U-13 29.GRUP GÜNYAMAÇ UĞUR ALTINBAŞ Ayakla 41 0 2
1 7.3.2020 16:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU GİRNE GENÇLİK KARTAL 1949 GENÇLİK U-13 35.GRUP GİRNE GENÇLİK TAHA CELEP Ayakla 8 3 0
1 7.3.2020 16:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU GİRNE GENÇLİK KARTAL 1949 GENÇLİK U-13 35.GRUP GİRNE GENÇLİK MUSTAFA DOĞU KAAN SIRMACI Ayakla 18 3 0
1 7.3.2020 16:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU GİRNE GENÇLİK KARTAL 1949 GENÇLİK U-13 35.GRUP GİRNE GENÇLİK ENES TETİK Ayakla 52 3 0
1 7.3.2020 16:00 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE ATAŞEHİR ÇAMOLUK U-13 45.GRUP ATAŞEHİR ÇAMOLUK ATAKAN İLİ Ayakla 36 1 1
1 7.3.2020 16:00 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE ATAŞEHİR ÇAMOLUK U-13 45.GRUP ÜMRANİYE KEMERDERE ARDA ASLAN Ayakla 59 1 1
1 7.3.2020 16:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA PLEVNE SPOR ONAY SPOR U-13 37.GRUP TUZLA PLEVNE SPOR ANIL ÇİFTCİ Ayakla 18 3 0
1 7.3.2020 16:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA PLEVNE SPOR ONAY SPOR U-13 37.GRUP TUZLA PLEVNE SPOR MUHAMMED EMİN BALOĞLU Ayakla 50 3 0
1 7.3.2020 16:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA PLEVNE SPOR ONAY SPOR U-13 37.GRUP TUZLA PLEVNE SPOR ANIL ÇİFTCİ Ayakla 55 3 0
1 7.3.2020 16:30 FATİH MİMARSİNAN STADI FATİH A.PARSELLER U-13 13.GRUP A.PARSELLER ÖMER ALP AKSOY Ayakla 14 0 4
1 7.3.2020 16:30 FATİH MİMARSİNAN STADI FATİH A.PARSELLER U-13 13.GRUP A.PARSELLER YUNUS EMRE YALÇIN Ayakla 34 0 4
1 7.3.2020 16:30 FATİH MİMARSİNAN STADI FATİH A.PARSELLER U-13 13.GRUP A.PARSELLER ÖMER ALP AKSOY Ayakla 38 0 4
1 7.3.2020 16:30 FATİH MİMARSİNAN STADI FATİH A.PARSELLER U-13 13.GRUP A.PARSELLER BÜNYAMİN KARAMAN Ayakla 49 0 4
1 7.3.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU DENİZKÖŞKLER ISPARTAKULE SPOR U-13 3.GRUP ISPARTAKULE SPOR Muhammed İsmail Tokgöz Ayakla 4 0 3
1 7.3.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU DENİZKÖŞKLER ISPARTAKULE SPOR U-13 3.GRUP ISPARTAKULE SPOR Efe Kerem Şimşek Ayakla 19 0 3
1 7.3.2020 16:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU DENİZKÖŞKLER ISPARTAKULE SPOR U-13 3.GRUP ISPARTAKULE SPOR Boran Veyis Akbal Ayakla 30 0 3
1 7.3.2020 16:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAHÇEŞEHİR GENÇLİK GAZİ MAHALLESİ U-13 7.GRUP GAZİ MAHALLESİ GÜRKAN KIZAL Ayakla 15 0 3
1 7.3.2020 16:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAHÇEŞEHİR GENÇLİK GAZİ MAHALLESİ U-13 7.GRUP GAZİ MAHALLESİ OĞULCAN BUDAK Ayakla 48 0 3
1 7.3.2020 16:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI BAHÇEŞEHİR GENÇLİK GAZİ MAHALLESİ U-13 7.GRUP GAZİ MAHALLESİ EGE DELİCE Ayakla 57 0 3
1 7.3.2020 16:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR FENERBAHÇE A.Ş. U-13 49.GRUP FENERBAHÇE A.Ş. MEHMET BURAK REÇBER Ayakla 20 0 2
1 7.3.2020 16:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI CESAR GRUP ÜMRANİYESPOR FENERBAHÇE A.Ş. U-13 49.GRUP FENERBAHÇE A.Ş. YASİR BOZ Ayakla 30 0 2
1 7.3.2020 16:30 TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR TUZLASPOR A.Ş. U-13 50.GRUP TUZLASPOR A.Ş. ŞÜKRÜ ENES KILIÇ Ayakla 19 1 2
1 7.3.2020 16:30 TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR TUZLASPOR A.Ş. U-13 50.GRUP TUZLASPOR A.Ş. ŞÜKRÜ ENES KILIÇ Ayakla 23 1 2
1 7.3.2020 16:30 TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR TUZLASPOR A.Ş. U-13 50.GRUP BÜYÜKÇEKMECE TEPECİKSPOR ZAFER BALTA Ayakla 57 1 2
1 7.3.2020 16:30 HALKALI ETAP STADI ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BLD. U-13 7.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. GÖKTUĞ DEMİRTÜRK Ayakla 14 1 8
1 7.3.2020 16:30 HALKALI ETAP STADI ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BLD. U-13 7.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. ENİS DUMAN Kafayla 22 1 8
1 7.3.2020 16:30 HALKALI ETAP STADI ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BLD. U-13 7.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. HACI MEMET KOŞAK Kafayla 24 1 8
1 7.3.2020 16:30 HALKALI ETAP STADI ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BLD. U-13 7.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. ONUR HİNDİOĞLU Ayakla 29 1 8
1 7.3.2020 16:30 HALKALI ETAP STADI ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BLD. U-13 7.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. GÖKTUĞ DEMİRTÜRK Ayakla 31 1 8
1 7.3.2020 16:30 HALKALI ETAP STADI ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BLD. U-13 7.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. ONUR HİNDİOĞLU Ayakla 35 1 8
1 7.3.2020 16:30 HALKALI ETAP STADI ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BLD. U-13 7.GRUP ATAKENT GELİŞİM RÜZGAR AYDOĞDU Kafayla 55 1 8
1 7.3.2020 16:30 HALKALI ETAP STADI ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BLD. U-13 7.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. HACI MEMET KOŞAK Ayakla 59 1 8
1 7.3.2020 16:30 HALKALI ETAP STADI ATAKENT GELİŞİM ARNAVUTKÖY BLD. U-13 7.GRUP ARNAVUTKÖY BLD. YUSUF DUMAN Ayakla 60 1 8
1 7.3.2020 16:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL FERİKÖY U-13 32.GRUP FERİKÖY ONUR ÖMER YATSI Ayakla 54 0 2
1 7.3.2020 16:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL FERİKÖY U-13 32.GRUP FERİKÖY ONUR ÖMER YATSI Ayakla 60 0 2
1 7.3.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ SARIYER F.S.M. ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT U-13 33.GRUP SARIYER F.S.M. HASAN HÜSEYİN ÖZNAY Ayakla 49 1 0
1 7.3.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR PAŞABAHÇE U-13 47.GRUP PAŞABAHÇE EREN ERENER Ayakla 3 0 3
1 7.3.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR PAŞABAHÇE U-13 47.GRUP PAŞABAHÇE MUSA EREN FIRINCI Ayakla 34 0 3
1 7.3.2020 17:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİSPOR PAŞABAHÇE U-13 47.GRUP SULTANBEYLİSPOR ÖMER FARUK YILMAZ Kendi Kalesine 48 0 3
1 7.3.2020 17:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ CFS BAĞCILAR KARTALTEPE U-13 25.GRUP CFS BAĞCILAR ULAŞ AKYOL Ayakla 26 5 1
1 7.3.2020 17:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ CFS BAĞCILAR KARTALTEPE U-13 25.GRUP CFS BAĞCILAR MUHAMMED ZAHİD ONGU Ayakla 31 5 1
1 7.3.2020 17:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ CFS BAĞCILAR KARTALTEPE U-13 25.GRUP KARTALTEPE EFE MERT GÜLER Ayakla 35 5 1
1 7.3.2020 17:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ CFS BAĞCILAR KARTALTEPE U-13 25.GRUP CFS BAĞCILAR DAVUT PATIR Ayakla 41 5 1
1 7.3.2020 17:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ CFS BAĞCILAR KARTALTEPE U-13 25.GRUP CFS BAĞCILAR MURAT MEMİŞOĞLU Ayakla 48 5 1
1 7.3.2020 17:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ CFS BAĞCILAR KARTALTEPE U-13 25.GRUP CFS BAĞCILAR MUHAMMED ZAHİD ONGU Ayakla 50 5 1
1 7.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR GAYRET SPOR U-13 14.GRUP ATIŞALANISPOR AHMETHAN ŞİMŞEK Ayakla 3 10 0
1 7.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR GAYRET SPOR U-13 14.GRUP ATIŞALANISPOR MUSTAFA DALĞALİ Ayakla 5 10 0
1 7.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR GAYRET SPOR U-13 14.GRUP ATIŞALANISPOR UMUT OKUMUŞ Ayakla 8 10 0
1 7.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR GAYRET SPOR U-13 14.GRUP ATIŞALANISPOR BİLAL EFE GÜN Ayakla 15 10 0
1 7.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR GAYRET SPOR U-13 14.GRUP ATIŞALANISPOR ŞAHİN ORHAN Ayakla 22 10 0
1 7.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR GAYRET SPOR U-13 14.GRUP ATIŞALANISPOR ŞAHİN ORHAN Ayakla 29 10 0
1 7.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR GAYRET SPOR U-13 14.GRUP ATIŞALANISPOR ŞAHİN ORHAN Ayakla 34 10 0
1 7.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR GAYRET SPOR U-13 14.GRUP ATIŞALANISPOR MEHMET BIYIK Ayakla 48 10 0
1 7.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR GAYRET SPOR U-13 14.GRUP ATIŞALANISPOR MUHAMMET EFE KARABUL Ayakla 55 10 0
1 7.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR GAYRET SPOR U-13 14.GRUP ATIŞALANISPOR MEHMET BIYIK Ayakla 58 10 0
1 7.3.2020 17:30 SELİMİYE STADI SELİMİYE ATAŞEHİR 1905 SPOR U-13 43.GRUP SELİMİYE SERDAR ADA DOĞAN Ayakla 4 10 0
1 7.3.2020 17:30 SELİMİYE STADI SELİMİYE ATAŞEHİR 1905 SPOR U-13 43.GRUP SELİMİYE ENES GÖNÜLTAŞ Ayakla 5 10 0
1 7.3.2020 17:30 SELİMİYE STADI SELİMİYE ATAŞEHİR 1905 SPOR U-13 43.GRUP SELİMİYE SÜLEYMAN BİLAL YAŞAR Ayakla 31 10 0
1 7.3.2020 17:30 SELİMİYE STADI SELİMİYE ATAŞEHİR 1905 SPOR U-13 43.GRUP SELİMİYE SERDAR ADA DOĞAN Ayakla 41 10 0
1 7.3.2020 17:30 SELİMİYE STADI SELİMİYE ATAŞEHİR 1905 SPOR U-13 43.GRUP SELİMİYE SERDAR ADA DOĞAN Ayakla 42 10 0
1 7.3.2020 17:30 SELİMİYE STADI SELİMİYE ATAŞEHİR 1905 SPOR U-13 43.GRUP SELİMİYE ENES GÖNÜLTAŞ Ayakla 46 10 0
1 7.3.2020 17:30 SELİMİYE STADI SELİMİYE ATAŞEHİR 1905 SPOR U-13 43.GRUP SELİMİYE HAMİT MUSTAFA FETTAHLI Ayakla 48 10 0
1 7.3.2020 17:30 SELİMİYE STADI SELİMİYE ATAŞEHİR 1905 SPOR U-13 43.GRUP SELİMİYE HAMİT MUSTAFA FETTAHLI Ayakla 52 10 0
1 7.3.2020 17:30 SELİMİYE STADI SELİMİYE ATAŞEHİR 1905 SPOR U-13 43.GRUP SELİMİYE HAMİT MUSTAFA FETTAHLI Ayakla 59 10 0
1 7.3.2020 17:30 SELİMİYE STADI SELİMİYE ATAŞEHİR 1905 SPOR U-13 43.GRUP SELİMİYE ENES GÖNÜLTAŞ Ayakla 60 10 0
1 7.3.2020 18:30 MERKEZEFENDİ STADI BATI TRAKYA BAĞCILAR İSTOÇ SPOR U-13 27.GRUP BATI TRAKYA JİYAN DUMAN Ayakla 6 2 3
1 7.3.2020 18:30 MERKEZEFENDİ STADI BATI TRAKYA BAĞCILAR İSTOÇ SPOR U-13 27.GRUP BATI TRAKYA BERKAY İNAN Kendi Kalesine 10 2 3
1 7.3.2020 18:30 MERKEZEFENDİ STADI BATI TRAKYA BAĞCILAR İSTOÇ SPOR U-13 27.GRUP BAĞCILAR İSTOÇ SPOR MEHMET SEFA KÖSTEK Ayakla 37 2 3
1 7.3.2020 18:30 MERKEZEFENDİ STADI BATI TRAKYA BAĞCILAR İSTOÇ SPOR U-13 27.GRUP BATI TRAKYA EGEMEN ERSİN Ayakla 50 2 3
1 7.3.2020 18:30 MERKEZEFENDİ STADI BATI TRAKYA BAĞCILAR İSTOÇ SPOR U-13 27.GRUP BAĞCILAR İSTOÇ SPOR MUHAMMED ALİ YEĞİN Ayakla 53 2 3
1 7.3.2020 18:30 SARIGAZİ STADYUMU SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. U-13 47.GRUP SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK EGE İNCİ Ayakla 9 3 2
1 7.3.2020 18:30 SARIGAZİ STADYUMU SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. U-13 47.GRUP SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK MUSTAFA BURAK SEVÜK Ayakla 19 3 2
1 7.3.2020 18:30 SARIGAZİ STADYUMU SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. U-13 47.GRUP BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. DOĞUKAN KATKICI Kafayla 21 3 2
1 7.3.2020 18:30 SARIGAZİ STADYUMU SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. U-13 47.GRUP BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. UĞUR KARAYANIZ Ayakla 45 3 2
1 7.3.2020 18:30 SARIGAZİ STADYUMU SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK BEYKOZSPOR 1908 A.Ş. U-13 47.GRUP SANCAKTEPE BELEDİYE GENÇLİK SARUHAN TOPUZ Ayakla 59 3 2
1 7.3.2020 18:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT BEYLİKGÜCÜSPOR U-13 3.GRUP ESENYURT RAMAZAN DEMİR Ayakla 21 3 0
1 7.3.2020 18:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT BEYLİKGÜCÜSPOR U-13 3.GRUP ESENYURT ŞÜKRÜ SAVCI Ayakla 27 3 0
1 7.3.2020 18:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT BEYLİKGÜCÜSPOR U-13 3.GRUP ESENYURT İBRAHİM ARAS Ayakla 38 3 0
1 7.3.2020 18:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY BAĞCILAR ORDU U-13 23.GRUP BAĞCILAR ORDU ABDURRAHMAN ÇELİK Ayakla 10 0 8
1 7.3.2020 18:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY BAĞCILAR ORDU U-13 23.GRUP BAĞCILAR ORDU ŞÜKRÜ ALİ BAŞ Ayakla 11 0 8
1 7.3.2020 18:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY BAĞCILAR ORDU U-13 23.GRUP BAĞCILAR ORDU ŞÜKRÜ ALİ BAŞ Ayakla 25 0 8
1 7.3.2020 18:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY BAĞCILAR ORDU U-13 23.GRUP BAĞCILAR ORDU AHMET DEMİR Ayakla 35 0 8
1 7.3.2020 18:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY BAĞCILAR ORDU U-13 23.GRUP BAĞCILAR ORDU ŞÜKRÜ ALİ BAŞ Ayakla 44 0 8
1 7.3.2020 18:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY BAĞCILAR ORDU U-13 23.GRUP BAĞCILAR ORDU AHMET DEMİR Ayakla 52 0 8
1 7.3.2020 18:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY BAĞCILAR ORDU U-13 23.GRUP BAĞCILAR ORDU AHMET DEMİR Ayakla 53 0 8
1 7.3.2020 18:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY BAĞCILAR ORDU U-13 23.GRUP BAĞCILAR ORDU SADETTİN ZEYREK Ayakla 59 0 8
1 7.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI OLİMPİYAT KÜÇÜKKÖYSPOR U-13 11.GRUP OLİMPİYAT ENES ÇARDAK Ayakla 20 2 4
1 7.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI OLİMPİYAT KÜÇÜKKÖYSPOR U-13 11.GRUP KÜÇÜKKÖYSPOR EFE CAN GÜNEŞ Ayakla 22 2 4
1 7.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI OLİMPİYAT KÜÇÜKKÖYSPOR U-13 11.GRUP OLİMPİYAT ARDA ARSLAN UZUN Ayakla 23 2 4
1 7.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI OLİMPİYAT KÜÇÜKKÖYSPOR U-13 11.GRUP KÜÇÜKKÖYSPOR EFE CAN GÜNEŞ Ayakla 32 2 4
1 7.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI OLİMPİYAT KÜÇÜKKÖYSPOR U-13 11.GRUP KÜÇÜKKÖYSPOR UMUT HASAN YILDIRIM Ayakla 37 2 4
1 7.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI OLİMPİYAT KÜÇÜKKÖYSPOR U-13 11.GRUP KÜÇÜKKÖYSPOR UMUT HASAN YILDIRIM Ayakla 57 2 4
1 8.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ASLANORDU GENÇLİK DAVUTPAŞA U-13 15.GRUP ASLANORDU GENÇLİK ALPEREN KÖÇEK Kafayla 4 7 2
1 8.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ASLANORDU GENÇLİK DAVUTPAŞA U-13 15.GRUP ASLANORDU GENÇLİK KERİMCAN ESER Ayakla 7 7 2
1 8.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ASLANORDU GENÇLİK DAVUTPAŞA U-13 15.GRUP ASLANORDU GENÇLİK SAİT BARAN SAYMAZ Ayakla 11 7 2
1 8.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ASLANORDU GENÇLİK DAVUTPAŞA U-13 15.GRUP ASLANORDU GENÇLİK BİLAL UÇAR Ayakla 17 7 2
1 8.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ASLANORDU GENÇLİK DAVUTPAŞA U-13 15.GRUP ASLANORDU GENÇLİK SAİT BARAN SAYMAZ Ayakla 20 7 2
1 8.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ASLANORDU GENÇLİK DAVUTPAŞA U-13 15.GRUP DAVUTPAŞA HÜSEYİN FEYYAZ TATAR Penaltı 24 7 2
1 8.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ASLANORDU GENÇLİK DAVUTPAŞA U-13 15.GRUP DAVUTPAŞA MEHMET OKUDUCU Ayakla 25 7 2
1 8.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ASLANORDU GENÇLİK DAVUTPAŞA U-13 15.GRUP ASLANORDU GENÇLİK SAİT BARAN SAYMAZ Ayakla 58 7 2
1 8.3.2020 09:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ ASLANORDU GENÇLİK DAVUTPAŞA U-13 15.GRUP ASLANORDU GENÇLİK KERİMCAN ESER Ayakla 59 7 2
1 8.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA HALİÇ SU SPORLARI U-13 13.GRUP HALİÇ SU SPORLARI DOĞUKAN ÇELİK Ayakla 2 1 5
1 8.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA HALİÇ SU SPORLARI U-13 13.GRUP HALİÇ SU SPORLARI HALİL İBRAHİM AKMAN Ayakla 13 1 5
1 8.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA HALİÇ SU SPORLARI U-13 13.GRUP HALİÇ SU SPORLARI TAHA HİDAYET YILDIZ Ayakla 25 1 5
1 8.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA HALİÇ SU SPORLARI U-13 13.GRUP HALİÇ SU SPORLARI YUSUF ARDA ÖZYURT Ayakla 34 1 5
1 8.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA HALİÇ SU SPORLARI U-13 13.GRUP KOCAMUSTAFAPAŞA UTKU ANLIAÇIK Penaltı 38 1 5
1 8.3.2020 09:00 NAMIK SEVİK STADI KOCAMUSTAFAPAŞA HALİÇ SU SPORLARI U-13 13.GRUP HALİÇ SU SPORLARI TAHA HİDAYET YILDIZ Ayakla 56 1 5
1 8.3.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE OKMEYDANI FETİH U-13 28.GRUP ŞİRİNTEPE BARAN ŞAYİR Ayakla 2 5 1
1 8.3.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE OKMEYDANI FETİH U-13 28.GRUP ŞİRİNTEPE BARAN ŞAYİR Ayakla 15 5 1
1 8.3.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE OKMEYDANI FETİH U-13 28.GRUP ŞİRİNTEPE BARAN ŞAYİR Ayakla 17 5 1
1 8.3.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE OKMEYDANI FETİH U-13 28.GRUP ŞİRİNTEPE ŞAFAK ARAS KOÇ Ayakla 22 5 1
1 8.3.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE OKMEYDANI FETİH U-13 28.GRUP ŞİRİNTEPE İLYAS MEŞE Ayakla 25 5 1
1 8.3.2020 09:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE OKMEYDANI FETİH U-13 28.GRUP OKMEYDANI FETİH EREN ÜSTÜNERCİYAS Ayakla 38 5 1
1 8.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI REŞİTPAŞA U-13 34.GRUP REŞİTPAŞA EYMEN YILMAZ Ayakla 2 1 8
1 8.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI REŞİTPAŞA U-13 34.GRUP REŞİTPAŞA AKSEL VOSKERİÇYAN Ayakla 9 1 8
1 8.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI REŞİTPAŞA U-13 34.GRUP REŞİTPAŞA EREN AKYÜREK Ayakla 12 1 8
1 8.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI REŞİTPAŞA U-13 34.GRUP REŞİTPAŞA EREN AKYÜREK Ayakla 21 1 8
1 8.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI REŞİTPAŞA U-13 34.GRUP REŞİTPAŞA BURAK AKTAŞ Ayakla 29 1 8
1 8.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI REŞİTPAŞA U-13 34.GRUP ÇAYIRBAŞI UMUT KADİR YURTSEVEN Ayakla 31 1 8
1 8.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI REŞİTPAŞA U-13 34.GRUP REŞİTPAŞA ARDA TANRIKULU Ayakla 33 1 8
1 8.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI REŞİTPAŞA U-13 34.GRUP REŞİTPAŞA FERHAT ARDA DEMİR Ayakla 41 1 8
1 8.3.2020 09:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI REŞİTPAŞA U-13 34.GRUP REŞİTPAŞA EREN AKYÜREK Ayakla 46 1 8
1 8.3.2020 09:00 ALEMDAĞ STADYUMU TAŞDELENSPOR İSTANBUL KARTALLARI U-13 46.GRUP TAŞDELENSPOR KUZEY DEMİR Ayakla 21 1 2
1 8.3.2020 09:00 ALEMDAĞ STADYUMU TAŞDELENSPOR İSTANBUL KARTALLARI U-13 46.GRUP İSTANBUL KARTALLARI ÖMER TAHA ÇAKMAK Ayakla 37 1 2
1 8.3.2020 09:00 ALEMDAĞ STADYUMU TAŞDELENSPOR İSTANBUL KARTALLARI U-13 46.GRUP İSTANBUL KARTALLARI AKIN AYGÜN Ayakla 60 1 2
1 8.3.2020 09:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR BAĞCILAR ASİL KARTAL U-13 26.GRUP MERKEZEFENDİSPOR AHMET BARLIK Ayakla 7 2 3
1 8.3.2020 09:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR BAĞCILAR ASİL KARTAL U-13 26.GRUP BAĞCILAR ASİL KARTAL EMİR CAN ERUL Penaltı 19 2 3
1 8.3.2020 09:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR BAĞCILAR ASİL KARTAL U-13 26.GRUP BAĞCILAR ASİL KARTAL EMİR CAN ERUL Ayakla 30 2 3
1 8.3.2020 09:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR BAĞCILAR ASİL KARTAL U-13 26.GRUP BAĞCILAR ASİL KARTAL KORAY BÜYÜK Ayakla 33 2 3
1 8.3.2020 09:00 MERKEZEFENDİ STADI MERKEZEFENDİSPOR BAĞCILAR ASİL KARTAL U-13 26.GRUP MERKEZEFENDİSPOR ÖMER YAŞAR Ayakla 52 2 3
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR UMUTCAN DEMİREL Ayakla 7 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR AYAZ KOÇGÜRBÜZ Ayakla 10 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR ABDULLAH ŞAHİN Kafayla 11 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR ERDEMHAN KAYA Ayakla 16 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR UMUTCAN DEMİREL Kafayla 21 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR AYAZ KOÇGÜRBÜZ Kafayla 28 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR YUSUF FAZIL BENİAN Ayakla 36 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR TAHA YASİN ÇERMAN Ayakla 41 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR TAHA YASİN ÇERMAN Ayakla 42 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR BÜNYAMİN AKURAN Kafayla 45 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR MURTAZA KOÇGÜRBÜZ Ayakla 52 12 0
1 8.3.2020 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI VEFASPOR ÜÇYÜZLÜ U-13 12.GRUP VEFASPOR ABDULLAH ŞAHİN Kafayla 56 12 0
1 8.3.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA GENÇOSMAN U-13 22.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA SERHAT SUNAR Ayakla 7 5 0
1 8.3.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA GENÇOSMAN U-13 22.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA MEHMET BOTAN KAYA Ayakla 11 5 0
1 8.3.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA GENÇOSMAN U-13 22.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA MEHMET BOTAN KAYA Ayakla 47 5 0
1 8.3.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA GENÇOSMAN U-13 22.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA MEHMET BOTAN KAYA Ayakla 50 5 0
1 8.3.2020 09:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA GENÇOSMAN U-13 22.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA AHMETCAN ALTINIŞIK Ayakla 54 5 0
1 8.3.2020 09:00 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA SAHİL SPOR TUZLA GENÇLERGÜCÜ U-13 40.GRUP TUZLA SAHİL SPOR UMUT EMRE ACAR Ayakla 18 2 0
1 8.3.2020 09:00 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA SAHİL SPOR TUZLA GENÇLERGÜCÜ U-13 40.GRUP TUZLA SAHİL SPOR ANIL CAVİT AYDIN Ayakla 55 2 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER BİLAL ILIK Ayakla 5 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER MUSLÜM UZUN Ayakla 9 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER BİLAL ILIK Ayakla 15 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER BİLAL ILIK Ayakla 17 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER MUHAMMED EMİN YAZICI Ayakla 17 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER BİLAL ILIK Ayakla 26 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER MUSLÜM UZUN Ayakla 28 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER BİLAL ILIK Ayakla 36 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER MUHAMMED EMİN YAZICI Ayakla 38 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER HAMZA ALİ KULOĞLU Ayakla 41 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER İBRAHİM ETHEM HIRA Ayakla 45 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER BERAT TATAR Ayakla 51 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER HAMZA ALİ KULOĞLU Ayakla 55 14 0
1 8.3.2020 09:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ALTINOKSPOR U-13 10.GRUP ESENLER HAMZA ALİ KULOĞLU Ayakla 60 14 0
1 8.3.2020 09:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ ESENYURT ACARSPOR U-13 6.GRUP BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ EMİRCAN SUYER Ayakla 47 2 0
1 8.3.2020 09:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ ESENYURT ACARSPOR U-13 6.GRUP BÜYÜKÇEKMECE KARADENİZ AHMET MELİH YALÇINKAYA Ayakla 56 2 0
1 8.3.2020 09:30 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK HALKALI TAŞTEPE U-13 18.GRUP HALKALI TAŞTEPE ARDA ALAGÖZ Ayakla 12 1 4
1 8.3.2020 09:30 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK HALKALI TAŞTEPE U-13 18.GRUP SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK BİLAL YENİ Penaltı 35 1 4
1 8.3.2020 09:30 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK HALKALI TAŞTEPE U-13 18.GRUP HALKALI TAŞTEPE MUHSİN ALP AHISHALI Penaltı 43 1 4
1 8.3.2020 09:30 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK HALKALI TAŞTEPE U-13 18.GRUP HALKALI TAŞTEPE MUHSİN ALP AHISHALI Ayakla 54 1 4
1 8.3.2020 09:30 İFA SAHASI SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK HALKALI TAŞTEPE U-13 18.GRUP HALKALI TAŞTEPE MUHSİN ALP AHISHALI Ayakla 55 1 4
1 8.3.2020 09:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA OSMANİYE İSTİKLAL KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U-13 20.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR EMİR KUBİLAY BAHAR Ayakla 5 3 5
1 8.3.2020 09:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA OSMANİYE İSTİKLAL KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U-13 20.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR KERİMHAN AKTÜRK Penaltı 26 3 5
1 8.3.2020 09:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA OSMANİYE İSTİKLAL KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U-13 20.GRUP OSMANİYE İSTİKLAL MUHAMMED FATİH FİLİZOĞLU Penaltı 35 3 5
1 8.3.2020 09:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA OSMANİYE İSTİKLAL KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U-13 20.GRUP OSMANİYE İSTİKLAL MURAT ARDA ANIT Ayakla 38 3 5
1 8.3.2020 09:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA OSMANİYE İSTİKLAL KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U-13 20.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR KERİMHAN AKTÜRK Ayakla 42 3 5
1 8.3.2020 09:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA OSMANİYE İSTİKLAL KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U-13 20.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR EMİR KUBİLAY BAHAR Ayakla 53 3 5
1 8.3.2020 09:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA OSMANİYE İSTİKLAL KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U-13 20.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR EMİR KUBİLAY BAHAR Kafayla 55 3 5
1 8.3.2020 09:30 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA OSMANİYE İSTİKLAL KÜÇÜKÇEKMECE ÇINAR U-13 20.GRUP OSMANİYE İSTİKLAL EFE KARAKUŞ Ayakla 58 3 5
1 8.3.2020 09:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ R.HİSARI AYAZAĞASPOR U-13 30.GRUP R.HİSARI MERT ÖZDEMİR Penaltı 29 3 0
1 8.3.2020 09:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ R.HİSARI AYAZAĞASPOR U-13 30.GRUP R.HİSARI MEHMET ORAL Ayakla 33 3 0
1 8.3.2020 09:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ R.HİSARI AYAZAĞASPOR U-13 30.GRUP R.HİSARI ALİ BUĞRA YÜKSEL Ayakla 40 3 0
1 8.3.2020 10:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TAŞLITARLA SPOR TOPÇULAR U-13 10.GRUP TAŞLITARLA SPOR AYAZ GÜCENMEZ Penaltı 7 7 0
1 8.3.2020 10:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TAŞLITARLA SPOR TOPÇULAR U-13 10.GRUP TAŞLITARLA SPOR HÜSEYİN CAN ORLU Ayakla 27 7 0
1 8.3.2020 10:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TAŞLITARLA SPOR TOPÇULAR U-13 10.GRUP TAŞLITARLA SPOR ANIL TOPRAK Ayakla 29 7 0
1 8.3.2020 10:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TAŞLITARLA SPOR TOPÇULAR U-13 10.GRUP TAŞLITARLA SPOR HÜSEYİN CAN ORLU Ayakla 34 7 0
1 8.3.2020 10:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TAŞLITARLA SPOR TOPÇULAR U-13 10.GRUP TAŞLITARLA SPOR GÖRKEM ÇAKMAK Ayakla 37 7 0
1 8.3.2020 10:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TAŞLITARLA SPOR TOPÇULAR U-13 10.GRUP TAŞLITARLA SPOR AYAZ GÜCENMEZ Ayakla 45 7 0
1 8.3.2020 10:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI TAŞLITARLA SPOR TOPÇULAR U-13 10.GRUP TAŞLITARLA SPOR GÖRKEM ÇAKMAK Ayakla 53 7 0
1 8.3.2020 10:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ YILDIRIMBOSNA U-13 24.GRUP GÜNGÖREN DOĞUŞ ERCAN GÖZÜNÇ Ayakla 15 1 2
1 8.3.2020 10:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ YILDIRIMBOSNA U-13 24.GRUP YILDIRIMBOSNA SEMİH İBRAHİM TAŞLI Penaltı 43 1 2
1 8.3.2020 10:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ YILDIRIMBOSNA U-13 24.GRUP YILDIRIMBOSNA SEMİH İBRAHİM TAŞLI Ayakla 51 1 2
1 8.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR BAĞCILAR G.GÜCÜ U-13 26.GRUP HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR EYÜP ASLAN Ayakla 28 4 0
1 8.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR BAĞCILAR G.GÜCÜ U-13 26.GRUP HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR ÖZKAN KELEŞ Ayakla 35 4 0
1 8.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR BAĞCILAR G.GÜCÜ U-13 26.GRUP HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR ALPEREN ÜNLÜ Ayakla 38 4 0
1 8.3.2020 10:30 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR BAĞCILAR G.GÜCÜ U-13 26.GRUP HIZ YAYINLARI MARMARA SPOR ALPEREN ÜNLÜ Ayakla 46 4 0
1 8.3.2020 10:30 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE YENİKÖYSPOR U-13 28.GRUP YENİKÖYSPOR MUHAMMED FATİH DİNER Ayakla 11 2 3
1 8.3.2020 10:30 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE YENİKÖYSPOR U-13 28.GRUP YENİKÖYSPOR ABDULLAH ARDA HANÇER Ayakla 13 2 3
1 8.3.2020 10:30 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE YENİKÖYSPOR U-13 28.GRUP ASLANTEPE YİĞİT YİĞİTKOÇ Ayakla 25 2 3
1 8.3.2020 10:30 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE YENİKÖYSPOR U-13 28.GRUP YENİKÖYSPOR MUHAMMED FATİH DİNER Ayakla 28 2 3
1 8.3.2020 10:30 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE YENİKÖYSPOR U-13 28.GRUP ASLANTEPE ŞERİF EMİN İNCİR Penaltı 60 2 3
1 8.3.2020 10:30 HADIMKÖY SAHASI İSTANBUL VE ESENYURT ORDU İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-13 4.GRUP İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ ABDULKADİR GÜL Ayakla 9 1 5
1 8.3.2020 10:30 HADIMKÖY SAHASI İSTANBUL VE ESENYURT ORDU İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-13 4.GRUP İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ YALIN ÇAYIR Ayakla 14 1 5
1 8.3.2020 10:30 HADIMKÖY SAHASI İSTANBUL VE ESENYURT ORDU İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-13 4.GRUP İSTANBUL VE ESENYURT ORDU ULAŞ ZAMAN Ayakla 25 1 5
1 8.3.2020 10:30 HADIMKÖY SAHASI İSTANBUL VE ESENYURT ORDU İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-13 4.GRUP İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ MİR SERDAR AMİL Ayakla 32 1 5
1 8.3.2020 10:30 HADIMKÖY SAHASI İSTANBUL VE ESENYURT ORDU İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-13 4.GRUP İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ METEHAN ÇORAP Ayakla 39 1 5
1 8.3.2020 10:30 HADIMKÖY SAHASI İSTANBUL VE ESENYURT ORDU İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ U-13 4.GRUP İSTANBUL SOMA ASLANGÜCÜ RIZA KARABOLUT Kafayla 50 1 5
1 8.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-13 4.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR TOPRAK KAYA Ayakla 4 9 0
1 8.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-13 4.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR TALHA AKIN Ayakla 17 9 0
1 8.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-13 4.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR TALHA AKIN Ayakla 20 9 0
1 8.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-13 4.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR MUSAB EGE GÜREL Ayakla 24 9 0
1 8.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-13 4.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR TALHA AKIN Ayakla 27 9 0
1 8.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-13 4.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR MEHMET ARDA TOSUN Kafayla 32 9 0
1 8.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-13 4.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR TALHA AKIN Ayakla 34 9 0
1 8.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-13 4.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR TALHA AKIN Ayakla 40 9 0
1 8.3.2020 11:00 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ESENYURT ÖRNEK İ.Y. U-13 4.GRUP BEYLİKDÜZÜ DEMİRSPOR ÇAĞAN DEMİR GEDİK Ayakla 56 9 0
1 8.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI SOĞANLIKSPOR CEVİZLİ ANADOLU U-13 36.GRUP CEVİZLİ ANADOLU KEREM KÜÇÜKBAŞ Ayakla 11 0 9
1 8.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI SOĞANLIKSPOR CEVİZLİ ANADOLU U-13 36.GRUP CEVİZLİ ANADOLU ABDULKADİR AYDOĞDU Ayakla 15 0 9
1 8.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI SOĞANLIKSPOR CEVİZLİ ANADOLU U-13 36.GRUP CEVİZLİ ANADOLU ABDULKADİR AYDOĞDU Ayakla 24 0 9
1 8.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI SOĞANLIKSPOR CEVİZLİ ANADOLU U-13 36.GRUP CEVİZLİ ANADOLU ABDULKADİR AYDOĞDU Ayakla 35 0 9
1 8.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI SOĞANLIKSPOR CEVİZLİ ANADOLU U-13 36.GRUP CEVİZLİ ANADOLU SALİH CAN BİLGİÇ Ayakla 37 0 9
1 8.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI SOĞANLIKSPOR CEVİZLİ ANADOLU U-13 36.GRUP CEVİZLİ ANADOLU EMİR KAĞAN ESEN Ayakla 39 0 9
1 8.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI SOĞANLIKSPOR CEVİZLİ ANADOLU U-13 36.GRUP CEVİZLİ ANADOLU SALİH CAN BİLGİÇ Ayakla 50 0 9
1 8.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI SOĞANLIKSPOR CEVİZLİ ANADOLU U-13 36.GRUP CEVİZLİ ANADOLU SALİH CAN BİLGİÇ Ayakla 53 0 9
1 8.3.2020 11:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI SOĞANLIKSPOR CEVİZLİ ANADOLU U-13 36.GRUP CEVİZLİ ANADOLU EMİR CAN ABAY Ayakla 56 0 9
1 8.3.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U-13 27.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE EREN PARÇAL Ayakla 5 1 1
1 8.3.2020 11:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U-13 27.GRUP BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ BATIKAN ATAKAN Ayakla 37 1 1
1 8.3.2020 11:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U-13 14.GRUP YENİ ÖZKARTAL HARUN ŞAHİN Ayakla 3 3 2
1 8.3.2020 11:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U-13 14.GRUP PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ MUSTAFA KAAN TANRIVERDİ Ayakla 10 3 2
1 8.3.2020 11:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U-13 14.GRUP PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ ONUR DEMİR Ayakla 11 3 2
1 8.3.2020 11:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U-13 14.GRUP PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ VEYSEL CAN ERZEN Kendi Kalesine 13 3 2
1 8.3.2020 11:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ U-13 14.GRUP YENİ ÖZKARTAL MANSUR ALİ SARITAŞ Ayakla 44 3 2
1 8.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ÖZ GAYRETTEPE SPOR ÇIKSALIN SPOR U-13 28.GRUP ÖZ GAYRETTEPE SPOR VOLKAN ALTINIŞIK Ayakla 27 2 1
1 8.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ÖZ GAYRETTEPE SPOR ÇIKSALIN SPOR U-13 28.GRUP ÇIKSALIN SPOR EFSER FARUK BEYAZ Penaltı 57 2 1
1 8.3.2020 11:00 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ÖZ GAYRETTEPE SPOR ÇIKSALIN SPOR U-13 28.GRUP ÖZ GAYRETTEPE SPOR HASAN ALİ USTA Penaltı 60 2 1
1 8.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI ÇİĞDEMSPOR ANADOLU HİSARI İ.Y. U-13 48.GRUP ÇİĞDEMSPOR ÖMER FARUK ÇEPER Ayakla 32 2 0
1 8.3.2020 11:00 ORTAÇEŞME SAHASI ÇİĞDEMSPOR ANADOLU HİSARI İ.Y. U-13 48.GRUP ÇİĞDEMSPOR İSMAİL ARDA TOTU Ayakla 50 2 0
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI HARUN YAHYA KORKMAZ Ayakla 3 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI ALPEREN ŞİMŞEK Ayakla 13 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI ERDEM ÇİÇEK Ayakla 23 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI ERDEM ÇİÇEK Kafayla 24 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI İBRAHİM KAYA Kafayla 25 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI KEREM ALPMEN Ayakla 34 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI ALPEREN ŞİMŞEK Ayakla 35 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI KAAN BURAK KOÇYİĞİT Ayakla 41 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI YUSUF YILMAZER Ayakla 42 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI ALPEREN ŞİMŞEK Ayakla 44 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI AHMET SALİH ARICI Kendi Kalesine 52 1 11
1 8.3.2020 11:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI GÖZTEPE HİLAL ÜMRANİYE HEKİMBAŞI U-13 42.GRUP ÜMRANİYE HEKİMBAŞI EFE TEKER Ayakla 54 1 11
1 8.3.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR MALTEPESPOR U-13 36.GRUP KARTAL YUNUSSPOR MUHAMMED ARDA CEVİZLİ Ayakla 5 1 3
1 8.3.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR MALTEPESPOR U-13 36.GRUP MALTEPESPOR AHMET ENES YAZICI Ayakla 9 1 3
1 8.3.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR MALTEPESPOR U-13 36.GRUP MALTEPESPOR ARDA ARAPKİRLİ Ayakla 15 1 3
1 8.3.2020 11:00 KARTAL YUNUS SAHASI KARTAL YUNUSSPOR MALTEPESPOR U-13 36.GRUP MALTEPESPOR ARDA ARAPKİRLİ Ayakla 31 1 3
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP İSTANBUL DEFNE ALİ KEMAL TEKDAL Ayakla 2 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP İSTANBUL DEFNE CİHAN GÖRGÜLÜ Ayakla 3 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP İSTANBUL DEFNE CİHAN GÖRGÜLÜ Ayakla 4 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP İSTANBUL DEFNE CİHAN GÖRGÜLÜ Ayakla 9 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP İSTANBUL DEFNE MUHAMMET KAYA Ayakla 12 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP İSTANBUL DEFNE EFE SÖZMEN Ayakla 13 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP İSTANBUL DEFNE CİHAN GÖRGÜLÜ Ayakla 18 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP MARMARA KARAYOLLARI AHMET ARDA ÖZDEMİR Ayakla 27 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP MARMARA KARAYOLLARI KUBİLAY ALTAN Ayakla 43 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP İSTANBUL DEFNE ALİ KEMAL TEKDAL Ayakla 51 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP İSTANBUL DEFNE CİHAN GÖRGÜLÜ Ayakla 57 2 10
1 8.3.2020 11:00 KARTAL 75. YIL SAHASI MARMARA KARAYOLLARI İSTANBUL DEFNE U-13 38.GRUP İSTANBUL DEFNE UMUT BUĞRA ÇINAR Ayakla 58 2 10
1 8.3.2020 11:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN İSTANBUL BEYKENT SPOR U-13 4.GRUP İSTANBUL BEYKENT SPOR YAĞIZ KURTİŞ Ayakla 8 0 4
1 8.3.2020 11:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN İSTANBUL BEYKENT SPOR U-13 4.GRUP İSTANBUL BEYKENT SPOR YAĞIZ KURTİŞ Ayakla 21 0 4
1 8.3.2020 11:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN İSTANBUL BEYKENT SPOR U-13 4.GRUP İSTANBUL BEYKENT SPOR ŞANLI BATUR ALBAYRAK Ayakla 26 0 4
1 8.3.2020 11:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI BÜYÜKÇEKMECE MİMARSİNAN İSTANBUL BEYKENT SPOR U-13 4.GRUP İSTANBUL BEYKENT SPOR MEHMET ZAFER YILMAZ Penaltı 60 0 4
1 8.3.2020 11:00 TAŞOLUK STADI TAŞOLUK BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U-13 8.GRUP BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ KAAN DURMAZ Ayakla 11 2 1
1 8.3.2020 11:00 TAŞOLUK STADI TAŞOLUK BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U-13 8.GRUP TAŞOLUK EMRE BÜYÜKAKGÜL Kafayla 21 2 1
1 8.3.2020 11:00 TAŞOLUK STADI TAŞOLUK BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ U-13 8.GRUP TAŞOLUK BORAN KAYMAK Ayakla 30 2 1
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR BARAN KARAKOÇ Ayakla 8 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR SEDAT ÖNGÜN Ayakla 20 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR BARAN KARAKOÇ Ayakla 23 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR YUSUFCAN DAĞLI Ayakla 27 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR YUSUFCAN DAĞLI Ayakla 33 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP DEĞİRMENKÖY 1963 KAYRA BERAT ÖZKAN Ayakla 46 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR YUSUFCAN DAĞLI Ayakla 47 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR YUSUFCAN DAĞLI Ayakla 49 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR BARAN KARAKOÇ Ayakla 50 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR BARAN KARAKOÇ Ayakla 52 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR EMİR YILDIZ Ayakla 57 1 11
1 8.3.2020 11:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 ANADOLU ESENYURT SPOR U-13 4.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR BARAN KARAKOÇ Ayakla 60 1 11
1 8.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BAYRAMPAŞA DOĞAN U-13 24.GRUP ZEYTİNBURNU 1957 MERT SAMED SELAMET Kendi Kalesine 10 0 7
1 8.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BAYRAMPAŞA DOĞAN U-13 24.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN YUSUF KAYACAN Ayakla 20 0 7
1 8.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BAYRAMPAŞA DOĞAN U-13 24.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN YUSUF KAYACAN Ayakla 29 0 7
1 8.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BAYRAMPAŞA DOĞAN U-13 24.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN TARIK GÜLTEKİN Ayakla 30 0 7
1 8.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BAYRAMPAŞA DOĞAN U-13 24.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN TARIK GÜLTEKİN Ayakla 38 0 7
1 8.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BAYRAMPAŞA DOĞAN U-13 24.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN TARIK GÜLTEKİN Ayakla 41 0 7
1 8.3.2020 11:00 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU 1957 BAYRAMPAŞA DOĞAN U-13 24.GRUP BAYRAMPAŞA DOĞAN ENİS ARPAÇ Ayakla 58 0 7
1 8.3.2020 11:00 İFA SAHASI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK KOSOVA GÜÇSPOR U-13 16.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK YİĞİT BEKİROĞLU Ayakla 6 5 0
1 8.3.2020 11:00 İFA SAHASI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK KOSOVA GÜÇSPOR U-13 16.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK YİĞİT BEKİROĞLU Ayakla 14 5 0
1 8.3.2020 11:00 İFA SAHASI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK KOSOVA GÜÇSPOR U-13 16.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK METEHAN GENÇ Ayakla 20 5 0
1 8.3.2020 11:00 İFA SAHASI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK KOSOVA GÜÇSPOR U-13 16.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK OSMAN YENİ Ayakla 22 5 0
1 8.3.2020 11:00 İFA SAHASI BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK KOSOVA GÜÇSPOR U-13 16.GRUP BAHÇELİEVLER FUTBOL ATLETİK OSMAN YENİ Ayakla 35 5 0
1 8.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL TRABZON ŞİRİNEVLER U-13 20.GRUP İSTANBUL TRABZON MUHAMMED TAHİR KÜÇÜK Ayakla 17 2 1
1 8.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL TRABZON ŞİRİNEVLER U-13 20.GRUP İSTANBUL TRABZON ARDA ONUK Ayakla 20 2 1
1 8.3.2020 11:00 HALKALI ETAP STADI İSTANBUL TRABZON ŞİRİNEVLER U-13 20.GRUP ŞİRİNEVLER ALİ OSMAN ELİBOL Ayakla 25 2 1
1 8.3.2020 11:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI AVCILAR BELEDİYE BAHÇEŞEHİR SPOR U-13 2.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR ULAŞ CAN Ayakla 3 2 2
1 8.3.2020 11:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI AVCILAR BELEDİYE BAHÇEŞEHİR SPOR U-13 2.GRUP BAHÇEŞEHİR SPOR OĞUZ KAĞAN TOKSOY Ayakla 45 2 2
1 8.3.2020 11:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI AVCILAR BELEDİYE BAHÇEŞEHİR SPOR U-13 2.GRUP AVCILAR BELEDİYE SALİH MAHİR KOCAMAN Ayakla 55 2 2
1 8.3.2020 11:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI AVCILAR BELEDİYE BAHÇEŞEHİR SPOR U-13 2.GRUP AVCILAR BELEDİYE ARDA ŞEN Ayakla 60 2 2
1 8.3.2020 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI TÜRK TELEKOMSPOR İSTANBUL DEMİR U-13 18.GRUP TÜRK TELEKOMSPOR YAKUP GÜL Ayakla 21 2 1
1 8.3.2020 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI TÜRK TELEKOMSPOR İSTANBUL DEMİR U-13 18.GRUP İSTANBUL DEMİR DİYAR DUMANOĞULLARI Ayakla 45 2 1
1 8.3.2020 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI TÜRK TELEKOMSPOR İSTANBUL DEMİR U-13 18.GRUP TÜRK TELEKOMSPOR ARDA TARIM Ayakla 60 2 1
1 8.3.2020 11:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT ÇELİKSPOR U-13 10.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT EGE MERT AKAR Ayakla 17 2 0
1 8.3.2020 11:00 İBB ESENLER STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT ÇELİKSPOR U-13 10.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT BERAT SARICA Ayakla 21 2 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR MUHAMMET EMİN ARSLAN Ayakla 3 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR BERKHAN ŞEKERCİ Ayakla 4 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR KAAN POLAT Ayakla 5 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR KAAN POLAT Ayakla 7 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR MEHMETCAN KAYALI Ayakla 9 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR RUŞEN KUKUL Ayakla 11 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR ARDA AKIN POŞUL Ayakla 14 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR RUŞEN KUKUL Ayakla 18 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR KAAN POLAT Ayakla 19 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR KAAN POLAT Ayakla 21 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR BERKHAN ŞEKERCİ Ayakla 23 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR MUHAMMET EMİN ARSLAN Ayakla 27 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR ARDA AKIN POŞUL Ayakla 29 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR CİHAN AÇIK Ayakla 35 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR İBRAHİM ÇERÇEL Kendi Kalesine 41 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR KAAN POLAT Ayakla 44 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR HALİL İBRAHİM ÖZDEMİR Ayakla 50 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR HALİL İBRAHİM ÖZDEMİR Ayakla 54 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÇAKMAK SAHASI ÇAKMAKSPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U-13 42.GRUP ÇAKMAKSPOR MUHAMMET EMİN YAĞMUR Ayakla 60 19 0
1 8.3.2020 12:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL DSİ HAYDARPAŞA U-13 41.GRUP İSTANBUL DSİ BAKİ SAMET BAŞODA Ayakla 11 6 0
1 8.3.2020 12:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL DSİ HAYDARPAŞA U-13 41.GRUP İSTANBUL DSİ EGEHAN YILMAZ Ayakla 24 6 0
1 8.3.2020 12:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL DSİ HAYDARPAŞA U-13 41.GRUP İSTANBUL DSİ YİĞİT SAMET KARAKUŞ Ayakla 35 6 0
1 8.3.2020 12:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL DSİ HAYDARPAŞA U-13 41.GRUP İSTANBUL DSİ BURAK DEMİRTAŞ Ayakla 49 6 0
1 8.3.2020 12:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL DSİ HAYDARPAŞA U-13 41.GRUP İSTANBUL DSİ DEMİR EGE ÖZKAN Ayakla 58 6 0
1 8.3.2020 12:00 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL DSİ HAYDARPAŞA U-13 41.GRUP İSTANBUL DSİ BURAK DEMİRTAŞ Ayakla 60 6 0
1 8.3.2020 12:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GÜNGÖREN İSTANBUL BULANCAK U-13 26.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN YUSUF AYDİN Ayakla 17 2 1
1 8.3.2020 12:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GÜNGÖREN İSTANBUL BULANCAK U-13 26.GRUP İSTANBUL BULANCAK ALPER EMRE ÖKSÜZ Ayakla 27 2 1
1 8.3.2020 12:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI İSTANBUL GÜNGÖREN İSTANBUL BULANCAK U-13 26.GRUP İSTANBUL GÜNGÖREN ENES ŞAHİN Kafayla 43 2 1
1 8.3.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ HAVATAŞ SPOR U-13 13.GRUP ESENLER KENTYILDIZ SABAHATTİN DEMİR Ayakla 6 9 0
1 8.3.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ HAVATAŞ SPOR U-13 13.GRUP ESENLER KENTYILDIZ İSHAK EREN ÖNDER Ayakla 10 9 0
1 8.3.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ HAVATAŞ SPOR U-13 13.GRUP ESENLER KENTYILDIZ İSHAK EREN ÖNDER Ayakla 15 9 0
1 8.3.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ HAVATAŞ SPOR U-13 13.GRUP ESENLER KENTYILDIZ İSHAK EREN ÖNDER Ayakla 18 9 0
1 8.3.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ HAVATAŞ SPOR U-13 13.GRUP ESENLER KENTYILDIZ HARUN SAYURAN Ayakla 25 9 0
1 8.3.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ HAVATAŞ SPOR U-13 13.GRUP ESENLER KENTYILDIZ YUSUF EMRE BOLAT Ayakla 35 9 0
1 8.3.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ HAVATAŞ SPOR U-13 13.GRUP ESENLER KENTYILDIZ FURKAN ARDA KEMER Ayakla 42 9 0
1 8.3.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ HAVATAŞ SPOR U-13 13.GRUP ESENLER KENTYILDIZ HARUN SAYURAN Ayakla 48 9 0
1 8.3.2020 12:30 İBB ESENLER STADI ESENLER KENTYILDIZ HAVATAŞ SPOR U-13 13.GRUP ESENLER KENTYILDIZ HARUN SAYURAN Ayakla 55 9 0
1 8.3.2020 12:30 HALKALI ETAP STADI ÖZ YARIMBURGAZ İSTANBUL ERZİNCANSPOR U-13 20.GRUP ÖZ YARIMBURGAZ MERT TAHA ARAZ Ayakla 35 1 0
1 8.3.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Z.YILDIZ HAZNEDARSPOR U-13 22.GRUP HAZNEDARSPOR AHMET EREN AY Ayakla 3 1 6
1 8.3.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Z.YILDIZ HAZNEDARSPOR U-13 22.GRUP HAZNEDARSPOR AHMET EREN AY Ayakla 9 1 6
1 8.3.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Z.YILDIZ HAZNEDARSPOR U-13 22.GRUP HAZNEDARSPOR DOĞUKAN DAĞDEVİREN Ayakla 15 1 6
1 8.3.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Z.YILDIZ HAZNEDARSPOR U-13 22.GRUP Z.YILDIZ EYÜPCAN OKAT Ayakla 16 1 6
1 8.3.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Z.YILDIZ HAZNEDARSPOR U-13 22.GRUP HAZNEDARSPOR DOĞUKAN DAĞDEVİREN Ayakla 35 1 6
1 8.3.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Z.YILDIZ HAZNEDARSPOR U-13 22.GRUP HAZNEDARSPOR FERHAN ANIL AYKURT Ayakla 47 1 6
1 8.3.2020 12:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI Z.YILDIZ HAZNEDARSPOR U-13 22.GRUP HAZNEDARSPOR DOĞUKAN DAĞDEVİREN Ayakla 56 1 6
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK TARIK KÖROĞLU Ayakla 4 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK TARIK KÖROĞLU Ayakla 15 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK YUNUS EMRE SAYDAM Ayakla 17 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK YUNUS EMRE SAYDAM Ayakla 19 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK TARIK KÖROĞLU Ayakla 25 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK YUNUS EMRE SAYDAM Ayakla 29 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK BULUT BORAN KARA Ayakla 39 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK BERAT DİKME Ayakla 45 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK TARIK KÖROĞLU Ayakla 49 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK TARIK KÖROĞLU Ayakla 50 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK BULUT BORAN KARA Ayakla 51 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK BULUT BORAN KARA Ayakla 53 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK SELİM YAMAN Ayakla 54 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK BERAT DİKME Kafayla 55 0 15
1 8.3.2020 12:30 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU ESENKENT GENÇLİK U-13 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK MİRAÇ KURTBEY Ayakla 60 0 15
1 8.3.2020 12:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SİLİVRİSPOR SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. U-13 50.GRUP SİLİVRİSPOR YAĞIZ YILDIRIM Ayakla 53 2 0
1 8.3.2020 12:30 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI SİLİVRİSPOR SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. U-13 50.GRUP SİLİVRİSPOR MUSTAFA KÜRŞAT TÜMAY Ayakla 58 2 0
1 8.3.2020 12:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BOLLUCASPOR U-13 8.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR MUSAB AYBERK ÇOLAK Ayakla 18 3 0
1 8.3.2020 12:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BOLLUCASPOR U-13 8.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR MUSAB AYBERK ÇOLAK Ayakla 30 3 0
1 8.3.2020 12:30 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR BOLLUCASPOR U-13 8.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR MUSAB AYBERK ÇOLAK Ayakla 52 3 0
1 8.3.2020 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇAPA GÜZELTEPE U-13 10.GRUP GÜZELTEPE ŞAHİN TEPE Ayakla 5 0 9
1 8.3.2020 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇAPA GÜZELTEPE U-13 10.GRUP GÜZELTEPE ŞAHİN TEPE Ayakla 8 0 9
1 8.3.2020 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇAPA GÜZELTEPE U-13 10.GRUP GÜZELTEPE FERHAT MATSAR Ayakla 18 0 9
1 8.3.2020 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇAPA GÜZELTEPE U-13 10.GRUP GÜZELTEPE FERHAT MATSAR Ayakla 23 0 9
1 8.3.2020 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇAPA GÜZELTEPE U-13 10.GRUP GÜZELTEPE FERHAT MATSAR Ayakla 28 0 9
1 8.3.2020 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇAPA GÜZELTEPE U-13 10.GRUP GÜZELTEPE FERHAT MATSAR Ayakla 35 0 9
1 8.3.2020 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇAPA GÜZELTEPE U-13 10.GRUP GÜZELTEPE FERHAT MATSAR Ayakla 42 0 9
1 8.3.2020 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇAPA GÜZELTEPE U-13 10.GRUP GÜZELTEPE BARAN KORKMAZ GÖKÇE Ayakla 52 0 9
1 8.3.2020 12:30 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇAPA GÜZELTEPE U-13 10.GRUP GÜZELTEPE BARAN KORKMAZ GÖKÇE Ayakla 57 0 9
1 8.3.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YENİ ORTABAYIR NURTEPE GÜNEYYILDIZI U-13 30.GRUP YENİ ORTABAYIR MUSA SALMAN Ayakla 2 6 0
1 8.3.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YENİ ORTABAYIR NURTEPE GÜNEYYILDIZI U-13 30.GRUP YENİ ORTABAYIR EFE KAAN GÜNDOĞDU Ayakla 9 6 0
1 8.3.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YENİ ORTABAYIR NURTEPE GÜNEYYILDIZI U-13 30.GRUP YENİ ORTABAYIR FERDİ ÇINAR Ayakla 10 6 0
1 8.3.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YENİ ORTABAYIR NURTEPE GÜNEYYILDIZI U-13 30.GRUP YENİ ORTABAYIR HAKTAN ALİ AKSÖKEK Ayakla 36 6 0
1 8.3.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YENİ ORTABAYIR NURTEPE GÜNEYYILDIZI U-13 30.GRUP YENİ ORTABAYIR HAKTAN ALİ AKSÖKEK Ayakla 39 6 0
1 8.3.2020 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YENİ ORTABAYIR NURTEPE GÜNEYYILDIZI U-13 30.GRUP YENİ ORTABAYIR MUSA SALMAN Ayakla 58 6 0
1 8.3.2020 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI SOĞUKSUSPOR ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U-13 46.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ YUNUS EMRE KELEŞ Ayakla 15 0 3
1 8.3.2020 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI SOĞUKSUSPOR ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U-13 46.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ EMİRHAN SUBAŞİ Ayakla 19 0 3
1 8.3.2020 12:30 ORTAÇEŞME SAHASI SOĞUKSUSPOR ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ U-13 46.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ ARDA DOĞAN Ayakla 54 0 3
1 8.3.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KAVACIK BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U-13 48.GRUP KAVACIK EKREM TORLAK Penaltı 10 1 4
1 8.3.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KAVACIK BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U-13 48.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR CUMALİ GÜRSEL Ayakla 23 1 4
1 8.3.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KAVACIK BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U-13 48.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR KARTAL KAAN YİĞİT Ayakla 36 1 4
1 8.3.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KAVACIK BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U-13 48.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR MEHMET AKİF YILDIRIM Ayakla 42 1 4
1 8.3.2020 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI KAVACIK BOĞAZİÇİ 1907 SPOR U-13 48.GRUP BOĞAZİÇİ 1907 SPOR UMUT RIZA AYDIN Ayakla 60 1 4
1 8.3.2020 12:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI FENERYOLU BOSTANCI U-13 42.GRUP FENERYOLU BERKAY YILMAZ Ayakla 8 1 3
1 8.3.2020 12:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI FENERYOLU BOSTANCI U-13 42.GRUP BOSTANCI AHMET TAHA KOÇ Ayakla 36 1 3
1 8.3.2020 12:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI FENERYOLU BOSTANCI U-13 42.GRUP BOSTANCI AHMET TAHA KOÇ Ayakla 46 1 3
1 8.3.2020 12:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI FENERYOLU BOSTANCI U-13 42.GRUP BOSTANCI ERAY AZİZ PEHLİVAN Kafayla 58 1 3
1 8.3.2020 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI ANADOLU KARTALLARISPOR TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U-13 40.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ MUSTAFA KERİM ÇATAL Ayakla 10 0 3
1 8.3.2020 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI ANADOLU KARTALLARISPOR TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U-13 40.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ SADIK EFE ARSLAN Ayakla 32 0 3
1 8.3.2020 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI ANADOLU KARTALLARISPOR TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U-13 40.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ MEHMET ZAKİR DOĞAN Penaltı 57 0 3
1 8.3.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MAHMUTŞEVKETPAŞA FATİH SULTAN MEHMET U-13 28.GRUP MAHMUTŞEVKETPAŞA MUHAMMED ABDULKADİR ELOĞLU Ayakla 27 4 0
1 8.3.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MAHMUTŞEVKETPAŞA FATİH SULTAN MEHMET U-13 28.GRUP MAHMUTŞEVKETPAŞA KADİR EFE TERZİOĞLU Ayakla 40 4 0
1 8.3.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MAHMUTŞEVKETPAŞA FATİH SULTAN MEHMET U-13 28.GRUP MAHMUTŞEVKETPAŞA MUHAMMED ABDULKADİR ELOĞLU Kafayla 48 4 0
1 8.3.2020 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MAHMUTŞEVKETPAŞA FATİH SULTAN MEHMET U-13 28.GRUP MAHMUTŞEVKETPAŞA OĞUZ EREN YILMAZ Ayakla 59 4 0
1 8.3.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ İSTAN SPOR U-13 36.GRUP İSTAN SPOR MEHMET BOLAT Ayakla 1 2 6
1 8.3.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ İSTAN SPOR U-13 36.GRUP PENDİKGÜCÜ HAMZA YASİR İRİLER Kafayla 18 2 6
1 8.3.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ İSTAN SPOR U-13 36.GRUP PENDİKGÜCÜ MERT ÖMER ÇİÇEKÇİ Ayakla 20 2 6
1 8.3.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ İSTAN SPOR U-13 36.GRUP İSTAN SPOR ÖMER ASAF ÇELİK Ayakla 27 2 6
1 8.3.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ İSTAN SPOR U-13 36.GRUP İSTAN SPOR ÖMER ASAF ÇELİK Ayakla 44 2 6
1 8.3.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ İSTAN SPOR U-13 36.GRUP İSTAN SPOR ÖMER ASAF ÇELİK Ayakla 50 2 6
1 8.3.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ İSTAN SPOR U-13 36.GRUP İSTAN SPOR ÇINAR GÜLEVİZ Ayakla 55 2 6
1 8.3.2020 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ İSTAN SPOR U-13 36.GRUP İSTAN SPOR ÇINAR GÜLEVİZ Ayakla 60 2 6
1 8.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM İFA U-13 18.GRUP İFA MERT MEHMET COŞKUN Ayakla 22 0 7
1 8.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM İFA U-13 18.GRUP İFA MUHAMMED VATAN Ayakla 25 0 7
1 8.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM İFA U-13 18.GRUP İFA MUHAMMED VATAN Ayakla 30 0 7
1 8.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM İFA U-13 18.GRUP İFA MERT MEHMET COŞKUN Ayakla 45 0 7
1 8.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM İFA U-13 18.GRUP İFA HÜSEYİN TUNÇ Ayakla 50 0 7
1 8.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM İFA U-13 18.GRUP İFA TUNAHAN TÜRK Ayakla 52 0 7
1 8.3.2020 13:00 KANARYA SAHASI KANARYA AZİM İFA U-13 18.GRUP İFA HÜSEYİN TUNÇ Ayakla 60 0 7
1 8.3.2020 13:00 ÇATALCA STADI ÇATALCASPOR EYÜPSPOR U-13 50.GRUP EYÜPSPOR TALHA İRFAN ÖZTÜRK Ayakla 43 1 1
1 8.3.2020 13:00 ÇATALCA STADI ÇATALCASPOR EYÜPSPOR U-13 50.GRUP ÇATALCASPOR YİĞİT HAKTAN ÇİPLİ Ayakla 45 1 1
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR KEREM ÖZTÜRK Ayakla 01 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR ZAİM İBRAHİM BAYRAK Ayakla 05 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR MUHAMMED ONUR YARDIMCI Ayakla 07 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR MUHAMMED ONUR YARDIMCI Ayakla 09 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR ZAİM İBRAHİM BAYRAK Ayakla 12 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR MUHAMMED ONUR YARDIMCI Ayakla 20 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR ZAİM İBRAHİM BAYRAK Ayakla 22 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR İSHAK CAN UĞURLU Ayakla 31 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR TAHA YUSUF ÖZTÜRK Ayakla 37 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR İSHAK CAN UĞURLU Ayakla 39 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR MUHAMMED ONUR YARDIMCI Ayakla 41 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR OSMAN ÜNLÜ Ayakla 43 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR ENSAR BAYRAK Ayakla 48 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR ENSAR BAYRAK Ayakla 52 0 15
1 8.3.2020 13:00 SEYİT ATEŞ STADI BAYRAMPAŞA KOCATEPE ATLETİK TUNA SPOR U-13 26.GRUP TUNA SPOR BURAK CAN GÜLDEMİR Ayakla 55 0 15
1 8.3.2020 13:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. ATAŞEHİR DOĞUŞ U-13 44.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. MUHAMMED TARIK EMİN ŞAHİN Ayakla 4 3 3
1 8.3.2020 13:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. ATAŞEHİR DOĞUŞ U-13 44.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. MUHAMMED TARIK EMİN ŞAHİN Ayakla 7 3 3
1 8.3.2020 13:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. ATAŞEHİR DOĞUŞ U-13 44.GRUP ATAŞEHİR DOĞUŞ HARUN KUREL Penaltı 9 3 3
1 8.3.2020 13:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. ATAŞEHİR DOĞUŞ U-13 44.GRUP ATAŞEHİR DOĞUŞ HARUN KUREL Ayakla 18 3 3
1 8.3.2020 13:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. ATAŞEHİR DOĞUŞ U-13 44.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. SABRİ EFE ÇÖMERT Ayakla 23 3 3
1 8.3.2020 13:00 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU İÇERENKÖY İ.Y. ATAŞEHİR DOĞUŞ U-13 44.GRUP ATAŞEHİR DOĞUŞ SAMET CEM GÜZEL Ayakla 28 3 3
1 8.3.2020 13:00 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN KÜÇÜKYALI YELKEN U-13 38.GRUP PENDİK DOĞAN KENAN ONUR ERDOĞAN Ayakla 8 2 3
1 8.3.2020 13:00 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN KÜÇÜKYALI YELKEN U-13 38.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN HASAN BERK ŞEN Ayakla 11 2 3
1 8.3.2020 13:00 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN KÜÇÜKYALI YELKEN U-13 38.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN HASAN BERK ŞEN Ayakla 21 2 3
1 8.3.2020 13:00 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN KÜÇÜKYALI YELKEN U-13 38.GRUP PENDİK DOĞAN ATAKAN ÇOLAK Ayakla 47 2 3
1 8.3.2020 13:00 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN KÜÇÜKYALI YELKEN U-13 38.GRUP KÜÇÜKYALI YELKEN HASAN BERK ŞEN Ayakla 49 2 3
1 8.3.2020 13:15 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI TRABZON SAMANDIRA POYRAZKÖY GENÇLİKELİ U-13 46.GRUP TRABZON SAMANDIRA BORAN URALKAYA Ayakla 23 7 0
1 8.3.2020 13:15 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI TRABZON SAMANDIRA POYRAZKÖY GENÇLİKELİ U-13 46.GRUP TRABZON SAMANDIRA BORAN URALKAYA Ayakla 24 7 0
1 8.3.2020 13:15 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI TRABZON SAMANDIRA POYRAZKÖY GENÇLİKELİ U-13 46.GRUP TRABZON SAMANDIRA MUHAMMED BİLAL KARADAĞ Ayakla 29 7 0
1 8.3.2020 13:15 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI TRABZON SAMANDIRA POYRAZKÖY GENÇLİKELİ U-13 46.GRUP TRABZON SAMANDIRA HARUN BİLGİLİ Penaltı 36 7 0
1 8.3.2020 13:15 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI TRABZON SAMANDIRA POYRAZKÖY GENÇLİKELİ U-13 46.GRUP TRABZON SAMANDIRA BORAN URALKAYA Ayakla 52 7 0
1 8.3.2020 13:15 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI TRABZON SAMANDIRA POYRAZKÖY GENÇLİKELİ U-13 46.GRUP TRABZON SAMANDIRA MERT YIĞIN Ayakla 55 7 0
1 8.3.2020 13:15 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI TRABZON SAMANDIRA POYRAZKÖY GENÇLİKELİ U-13 46.GRUP TRABZON SAMANDIRA ASEF AYAZ ARDUÇ Ayakla 56 7 0
1 8.3.2020 13:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BÜYÜK ÜMİTLER U-13 14.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR AZİZ TOP Ayakla 9 5 4
1 8.3.2020 13:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BÜYÜK ÜMİTLER U-13 14.GRUP BÜYÜK ÜMİTLER ADEM YAĞIZ ARDIÇ Ayakla 15 5 4
1 8.3.2020 13:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BÜYÜK ÜMİTLER U-13 14.GRUP BÜYÜK ÜMİTLER BERKAY KAYA Ayakla 22 5 4
1 8.3.2020 13:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BÜYÜK ÜMİTLER U-13 14.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR KADİR TEKİN Ayakla 23 5 4
1 8.3.2020 13:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BÜYÜK ÜMİTLER U-13 14.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR EFE YILMAZ Ayakla 35 5 4
1 8.3.2020 13:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BÜYÜK ÜMİTLER U-13 14.GRUP BÜYÜK ÜMİTLER ENES ŞENOL Ayakla 35 5 4
1 8.3.2020 13:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BÜYÜK ÜMİTLER U-13 14.GRUP BÜYÜK ÜMİTLER BERKAY KAYA Ayakla 39 5 4
1 8.3.2020 13:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BÜYÜK ÜMİTLER U-13 14.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR EFE YILMAZ Ayakla 43 5 4
1 8.3.2020 13:30 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI EYÜP ÇIRÇIR İMAR BÜYÜK ÜMİTLER U-13 14.GRUP EYÜP ÇIRÇIR İMAR EFE YILMAZ Ayakla 46 5 4
1 8.3.2020 13:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖRENSPOR TEPEBAĞ KÜLTÜR U-13 22.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR YAĞIZ TEKE Ayakla 37 2 1
1 8.3.2020 13:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖRENSPOR TEPEBAĞ KÜLTÜR U-13 22.GRUP GÜNGÖRENSPOR ÖMER MUTTALİP GÖKKUŞ Ayakla 55 2 1
1 8.3.2020 13:30 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖRENSPOR TEPEBAĞ KÜLTÜR U-13 22.GRUP GÜNGÖRENSPOR ENES MUHAMMED ÇARPIK Ayakla 59 2 1
1 8.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT ÖRNEKTEPE U-13 30.GRUP ÖRNEKTEPE BERAT KUŞ Ayakla 11 0 9
1 8.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT ÖRNEKTEPE U-13 30.GRUP ÖRNEKTEPE BERAT KUŞ Ayakla 12 0 9
1 8.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT ÖRNEKTEPE U-13 30.GRUP ÖRNEKTEPE MUSTAFA TUFAN VERMEZ Ayakla 24 0 9
1 8.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT ÖRNEKTEPE U-13 30.GRUP ÖRNEKTEPE SAMET AYDIN Ayakla 30 0 9
1 8.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT ÖRNEKTEPE U-13 30.GRUP ÖRNEKTEPE TALHA SİNANOĞLU Ayakla 42 0 9
1 8.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT ÖRNEKTEPE U-13 30.GRUP ÖRNEKTEPE TALHA SİNANOĞLU Ayakla 48 0 9
1 8.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT ÖRNEKTEPE U-13 30.GRUP ÖRNEKTEPE TALHA SİNANOĞLU Ayakla 51 0 9
1 8.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT ÖRNEKTEPE U-13 30.GRUP ÖRNEKTEPE MUSTAFA TUFAN VERMEZ Ayakla 53 0 9
1 8.3.2020 14:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT ÖRNEKTEPE U-13 30.GRUP ÖRNEKTEPE EBUBEKİR KAYA Ayakla 56 0 9
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR EMİR COŞKUN Kafayla 8 1 10
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP BAKIRKÖY ASLAN ERDEM ALYÜZ Kafayla 13 1 10
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR MUSTAFA OĞUZHAN ÜNLÜLER Kendi Kalesine 17 1 10
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP BAKIRKÖY ASLAN MERT ATAKAN ÜNVER Ayakla 29 1 10
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP BAKIRKÖY ASLAN ERDEM ALYÜZ Ayakla 32 1 10
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP BAKIRKÖY ASLAN ERDEM ALYÜZ Ayakla 35 1 10
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP BAKIRKÖY ASLAN ERDEM ALYÜZ Ayakla 45 1 10
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP BAKIRKÖY ASLAN ERDEM ALYÜZ Ayakla 51 1 10
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP BAKIRKÖY ASLAN MUHAMMED BERHAN GENÇOL Ayakla 54 1 10
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP BAKIRKÖY ASLAN ÖMER MUSLİHAN Ayakla 59 1 10
1 8.3.2020 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR BAKIRKÖY ASLAN U-13 16.GRUP BAKIRKÖY ASLAN ÖMER FARUK IŞIK Penaltı 60 1 10
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP ATAŞEHİRGÜCÜ SEYYİD AHMET TORBALI Kendi Kalesine 9 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR AHMET MUSA KIZIL Ayakla 17 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR YAVUZ SELİM ÖZEN Ayakla 19 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR YAVUZ SELİM ÖZEN Ayakla 22 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR YAVUZ SELİM ÖZEN Ayakla 24 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR ÖMER KOLÇAK Ayakla 25 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR SUAT BAKIRHAN Ayakla 29 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR AHMET MUSA KIZIL Ayakla 36 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR MUHAMMET FURKAN EKİCİ Ayakla 39 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR İSMAİL YUSUF DÜZGÜN Ayakla 42 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR YAVUZ SELİM ÖZEN Ayakla 47 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR İSMAİL YUSUF DÜZGÜN Ayakla 50 0 13
1 8.3.2020 14:30 BAŞIBÜYÜK TUNCAY KARARTI STADYUMU ATAŞEHİRGÜCÜ YAMANSPOR U-13 42.GRUP YAMANSPOR BERAT GÖKTUĞ YAKAR Ayakla 57 0 13
1 8.3.2020 14:30 KANARYA SAHASI KANARYA İKİTELLİ U-13 16.GRUP KANARYA ABDULKADİR OĞUZ Ayakla 4 5 2
1 8.3.2020 14:30 KANARYA SAHASI KANARYA İKİTELLİ U-13 16.GRUP KANARYA CİVAN ALİCAN Ayakla 12 5 2
1 8.3.2020 14:30 KANARYA SAHASI KANARYA İKİTELLİ U-13 16.GRUP KANARYA CİVAN ALİCAN Ayakla 14 5 2
1 8.3.2020 14:30 KANARYA SAHASI KANARYA İKİTELLİ U-13 16.GRUP İKİTELLİ AYBERK SÜRÜCÜ Ayakla 17 5 2
1 8.3.2020 14:30 KANARYA SAHASI KANARYA İKİTELLİ U-13 16.GRUP İKİTELLİ ALİ ELGAZİ Ayakla 43 5 2
1 8.3.2020 14:30 KANARYA SAHASI KANARYA İKİTELLİ U-13 16.GRUP KANARYA SALİH TUĞLAR Ayakla 56 5 2
1 8.3.2020 14:30 KANARYA SAHASI KANARYA İKİTELLİ U-13 16.GRUP KANARYA AHMET TAHA ŞANLI Ayakla 58 5 2
1 8.3.2020 15:00 GÖKTÜRK SAHASI GÖKTÜRKSPOR KAZIMKARABEKİR MEVLANA U-13 10.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA MERT MEYDANCI Ayakla 5 3 5
1 8.3.2020 15:00 GÖKTÜRK SAHASI GÖKTÜRKSPOR KAZIMKARABEKİR MEVLANA U-13 10.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA MERT MEYDANCI Ayakla 11 3 5
1 8.3.2020 15:00 GÖKTÜRK SAHASI GÖKTÜRKSPOR KAZIMKARABEKİR MEVLANA U-13 10.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA EMRE AYGÜN Ayakla 13 3 5
1 8.3.2020 15:00 GÖKTÜRK SAHASI GÖKTÜRKSPOR KAZIMKARABEKİR MEVLANA U-13 10.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA OĞUZHAN KÜPÜÇ Ayakla 17 3 5
1 8.3.2020 15:00 GÖKTÜRK SAHASI GÖKTÜRKSPOR KAZIMKARABEKİR MEVLANA U-13 10.GRUP GÖKTÜRKSPOR ÖMER AKDAĞ Ayakla 18 3 5
1 8.3.2020 15:00 GÖKTÜRK SAHASI GÖKTÜRKSPOR KAZIMKARABEKİR MEVLANA U-13 10.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA EMRE AYGÜN Ayakla 28 3 5
1 8.3.2020 15:00 GÖKTÜRK SAHASI GÖKTÜRKSPOR KAZIMKARABEKİR MEVLANA U-13 10.GRUP GÖKTÜRKSPOR ÖMER AKDAĞ Ayakla 44 3 5
1 8.3.2020 15:00 GÖKTÜRK SAHASI GÖKTÜRKSPOR KAZIMKARABEKİR MEVLANA U-13 10.GRUP GÖKTÜRKSPOR EMİRHAN ÇALIŞ Kafayla 60 3 5
1 8.3.2020 15:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK KAVAKPINAR PENDİK SAHİL SPOR U-13 38.GRUP PENDİK SAHİL SPOR EBUBEKİR ÖZEN Ayakla 11 1 4
1 8.3.2020 15:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK KAVAKPINAR PENDİK SAHİL SPOR U-13 38.GRUP PENDİK SAHİL SPOR EBUBEKİR ÖZEN Ayakla 24 1 4
1 8.3.2020 15:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK KAVAKPINAR PENDİK SAHİL SPOR U-13 38.GRUP PENDİK SAHİL SPOR YUSUF TALHA ÇOKAR Ayakla 36 1 4
1 8.3.2020 15:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK KAVAKPINAR PENDİK SAHİL SPOR U-13 38.GRUP PENDİK SAHİL SPOR TAMER YILMAR Ayakla 38 1 4
1 8.3.2020 15:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİK KAVAKPINAR PENDİK SAHİL SPOR U-13 38.GRUP PENDİK KAVAKPINAR EFECAN GÜRDAŞ Ayakla 60 1 4
1 8.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN CEVİZLİSPOR U-13 34.GRUP MECİDİYEKÖY TAYFUN FETHİ DALKIRAN Ayakla 2 yarıda kaldı
1 8.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN CEVİZLİSPOR U-13 34.GRUP CEVİZLİSPOR SERKAN ORAKÇI Ayakla 4 yarıda kaldı
1 8.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN CEVİZLİSPOR U-13 34.GRUP CEVİZLİSPOR YUSUF İLİK Ayakla 12 yarıda kaldı
1 8.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN CEVİZLİSPOR U-13 34.GRUP CEVİZLİSPOR ENES ÇİÇEK Ayakla 14 yarıda kaldı
1 8.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN CEVİZLİSPOR U-13 34.GRUP CEVİZLİSPOR YUSUF İLİK Ayakla 18 yarıda kaldı
1 8.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN CEVİZLİSPOR U-13 34.GRUP CEVİZLİSPOR SERKAN ORAKÇI Penaltı 22 yarıda kaldı
1 8.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN CEVİZLİSPOR U-13 34.GRUP CEVİZLİSPOR ENES ÇİÇEK Ayakla 23 yarıda kaldı
1 8.3.2020 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ MECİDİYEKÖY TAYFUN CEVİZLİSPOR U-13 34.GRUP CEVİZLİSPOR YUSUF İLİK Ayakla 28 yarıda kaldı
1 8.3.2020 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI YEŞİLPINAR İSTANBUL KASTAMONU U-13 12.GRUP YEŞİLPINAR EMİN ÇEKİRDEKOĞLU Penaltı 9 3 1
1 8.3.2020 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI YEŞİLPINAR İSTANBUL KASTAMONU U-13 12.GRUP YEŞİLPINAR EMİN ÇEKİRDEKOĞLU Penaltı 26 3 1
1 8.3.2020 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI YEŞİLPINAR İSTANBUL KASTAMONU U-13 12.GRUP YEŞİLPINAR EMİN ÇEKİRDEKOĞLU Ayakla 38 3 1
1 8.3.2020 15:00 ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI YEŞİLPINAR İSTANBUL KASTAMONU U-13 12.GRUP İSTANBUL KASTAMONU EMRE KANOĞLU Ayakla 61 3 1
1 8.3.2020 15:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZARA EKİNLİ U-13 8.GRUP ASLAN YUVASI KEREM ALİ BEKTAŞ Ayakla 3 2 2
1 8.3.2020 15:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZARA EKİNLİ U-13 8.GRUP ZARA EKİNLİ TUNCAY SOYAK Ayakla 14 2 2
1 8.3.2020 15:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZARA EKİNLİ U-13 8.GRUP ZARA EKİNLİ ENES DALGIÇ Ayakla 35 2 2
1 8.3.2020 15:00 ZARA EKİNLİ STADI ASLAN YUVASI ZARA EKİNLİ U-13 8.GRUP ASLAN YUVASI AHMET EFE ALTINTAŞ Penaltı 60 2 2
1 8.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-13 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. CENGİZ EGE BİRDAL Ayakla 7 1 7
1 8.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-13 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. UTKU DURMUŞ Ayakla 11 1 7
1 8.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-13 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. CENGİZ EGE BİRDAL Ayakla 22 1 7
1 8.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-13 2.GRUP ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY ENES DAĞ Kafayla 27 1 7
1 8.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-13 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. EFE BARAN KARA Ayakla 34 1 7
1 8.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-13 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. UTKU DURMUŞ Ayakla 39 1 7
1 8.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-13 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. ÇINAR ADATEPE Ayakla 41 1 7
1 8.3.2020 15:00 ÇATALCA STADI ÇATALCA ÇİFTLİKKÖY BÜYÜKÇEKMECE BLD. U-13 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE BLD. EFE BARAN KARA Ayakla 58 1 7
1 8.3.2020 15:30 KANLICA STADI MEHMET RAUF LİSESİ IHLAMURKUYU BİRLİK U-13 44.GRUP MEHMET RAUF LİSESİ ONUR DOĞAN Ayakla 5 5 1
1 8.3.2020 15:30 KANLICA STADI MEHMET RAUF LİSESİ IHLAMURKUYU BİRLİK U-13 44.GRUP MEHMET RAUF LİSESİ ONUR DOĞAN Kafayla 26 5 1
1 8.3.2020 15:30 KANLICA STADI MEHMET RAUF LİSESİ IHLAMURKUYU BİRLİK U-13 44.GRUP MEHMET RAUF LİSESİ HASAN YAĞIZ AYTAÇ Ayakla 29 5 1
1 8.3.2020 15:30 KANLICA STADI MEHMET RAUF LİSESİ IHLAMURKUYU BİRLİK U-13 44.GRUP IHLAMURKUYU BİRLİK UTKU DEMİR Ayakla 33 5 1
1 8.3.2020 15:30 KANLICA STADI MEHMET RAUF LİSESİ IHLAMURKUYU BİRLİK U-13 44.GRUP MEHMET RAUF LİSESİ ONUR DOĞAN Ayakla 50 5 1
1 8.3.2020 15:30 KANLICA STADI MEHMET RAUF LİSESİ IHLAMURKUYU BİRLİK U-13 44.GRUP MEHMET RAUF LİSESİ DENİZ YAZICI Ayakla 53 5 1
1 8.3.2020 16:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL SİNOP FİLİZSPOR U-13 16.GRUP İSTANBUL SİNOP MERTCAN ÇÜTELİ Ayakla 19 1 0
1 8.3.2020 16:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR KARTAL YUVASI U-13 40.GRUP KARTAL YUVASI ABDÜLSAMET AK Ayakla 33 0 5
1 8.3.2020 16:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR KARTAL YUVASI U-13 40.GRUP KARTAL YUVASI BÜKEYHAN ASLAN Ayakla 37 0 5
1 8.3.2020 16:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR KARTAL YUVASI U-13 40.GRUP KARTAL YUVASI BÜKEYHAN ASLAN Ayakla 44 0 5
1 8.3.2020 16:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR KARTAL YUVASI U-13 40.GRUP KARTAL YUVASI BÜKEYHAN ASLAN Ayakla 46 0 5
1 8.3.2020 16:00 KARTAL 75. YIL SAHASI KARTAL ATLAS SPOR KARTAL YUVASI U-13 40.GRUP KARTAL YUVASI YUSUF BULUT Ayakla 55 0 5
1 8.3.2020 16:00 KANARYA SAHASI İSTANBUL ARTVİN AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-13 20.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI DEVRİM BARIŞIK Ayakla 15 0 7
1 8.3.2020 16:00 KANARYA SAHASI İSTANBUL ARTVİN AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-13 20.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI YİĞİT CİVELEK Ayakla 19 0 7
1 8.3.2020 16:00 KANARYA SAHASI İSTANBUL ARTVİN AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-13 20.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI YUNUS EMRE ERDOĞDU Ayakla 28 0 7
1 8.3.2020 16:00 KANARYA SAHASI İSTANBUL ARTVİN AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-13 20.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI TAHA ŞİMŞEK Ayakla 29 0 7
1 8.3.2020 16:00 KANARYA SAHASI İSTANBUL ARTVİN AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-13 20.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI YUNUS EMRE ERDOĞDU Ayakla 32 0 7
1 8.3.2020 16:00 KANARYA SAHASI İSTANBUL ARTVİN AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-13 20.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI YUNUS EMRE ERDOĞDU Ayakla 38 0 7
1 8.3.2020 16:00 KANARYA SAHASI İSTANBUL ARTVİN AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI U-13 20.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI BURAK AKBAŞ Ayakla 42 0 7
1 8.3.2020 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BAKIRKÖY 1903 U-13 20.GRUP BAKIRKÖY 1903 MERT ÇELİK Ayakla 9 0 10
1 8.3.2020 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BAKIRKÖY 1903 U-13 20.GRUP BAKIRKÖY 1903 BORAN ÇAKIRLAR Ayakla 25 0 10
1 8.3.2020 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BAKIRKÖY 1903 U-13 20.GRUP BAKIRKÖY 1903 KADİR AYGÜN Ayakla 32 0 10
1 8.3.2020 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BAKIRKÖY 1903 U-13 20.GRUP K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF KEMAL CAN FİLİZ Kendi Kalesine 35 0 10
1 8.3.2020 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BAKIRKÖY 1903 U-13 20.GRUP BAKIRKÖY 1903 MERT ÇELİK Ayakla 40 0 10
1 8.3.2020 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BAKIRKÖY 1903 U-13 20.GRUP BAKIRKÖY 1903 BORAN ÇAKIRLAR Ayakla 43 0 10
1 8.3.2020 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BAKIRKÖY 1903 U-13 20.GRUP BAKIRKÖY 1903 KADİR AYGÜN Ayakla 45 0 10
1 8.3.2020 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BAKIRKÖY 1903 U-13 20.GRUP BAKIRKÖY 1903 MERT ÇELİK Kafayla 49 0 10
1 8.3.2020 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BAKIRKÖY 1903 U-13 20.GRUP BAKIRKÖY 1903 MUHAMMED YUSUF İNALCIK Ayakla 54 0 10
1 8.3.2020 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF BAKIRKÖY 1903 U-13 20.GRUP BAKIRKÖY 1903 BUĞRA COŞKUN Ayakla 57 0 10
1 8.3.2020 16:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY SEFAKÖY U-13 16.GRUP SEFAKÖY ÖMÜR EGE ÖZTÜRK Ayakla 7 7 1
1 8.3.2020 16:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY SEFAKÖY U-13 16.GRUP THY EREN BAHADIR Ayakla 13 7 1
1 8.3.2020 16:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY SEFAKÖY U-13 16.GRUP THY KEREM KURTULUŞ Ayakla 19 7 1
1 8.3.2020 16:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY SEFAKÖY U-13 16.GRUP THY OSMAN EMİR YILMAZ Ayakla 22 7 1
1 8.3.2020 16:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY SEFAKÖY U-13 16.GRUP THY HAKAN ARDA GÜNAYDIN Ayakla 26 7 1
1 8.3.2020 16:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY SEFAKÖY U-13 16.GRUP THY KEREM ESEN Ayakla 39 7 1
1 8.3.2020 16:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY SEFAKÖY U-13 16.GRUP THY EREN BAHADIR Ayakla 46 7 1
1 8.3.2020 16:30 İBB ŞENLİKKÖY STADI THY SEFAKÖY U-13 16.GRUP THY EREN BAHADIR Ayakla 58 7 1
1 8.3.2020 16:30 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ DNZ. İŞLETMELERİ U-13 46.GRUP SARIGAZİ YAĞIZ DEMİR Ayakla 35 1 0
1 8.3.2020 16:30 KAYNARCA SAHASI ORHANLI SPOR PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ U-13 36.GRUP ORHANLI SPOR MUHAMMED ALİ COŞ Ayakla 21 4 0
1 8.3.2020 16:30 KAYNARCA SAHASI ORHANLI SPOR PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ U-13 36.GRUP ORHANLI SPOR MUHAMMED UTLU Ayakla 40 4 0
1 8.3.2020 16:30 KAYNARCA SAHASI ORHANLI SPOR PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ U-13 36.GRUP ORHANLI SPOR OĞUZ KAYRA AK Ayakla 53 4 0
1 8.3.2020 16:30 KAYNARCA SAHASI ORHANLI SPOR PENDİK 571 VELİBABA ŞAHİNGÜCÜ U-13 36.GRUP ORHANLI SPOR AHMET MUHAMMET ATASOY Ayakla 57 4 0
1 8.3.2020 16:30 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİ BLD. BAYRAMPAŞA U-13 50.GRUP SULTANBEYLİ BLD. MUHAMMET TURĞUT Ayakla 16 3 0
1 8.3.2020 16:30 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİ BLD. BAYRAMPAŞA U-13 50.GRUP SULTANBEYLİ BLD. MUHAMMET TURĞUT Ayakla 25 3 0
1 8.3.2020 16:30 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI SULTANBEYLİ BLD. BAYRAMPAŞA U-13 50.GRUP SULTANBEYLİ BLD. MUHAMMET TURĞUT Ayakla 59 3 0
1 8.3.2020 16:30 DUDULLU STADI DUDULLU KARABEKİRSPOR U-13 44.GRUP KARABEKİRSPOR ADEM CAN SARITAŞ Ayakla 52 0 3
1 8.3.2020 16:30 DUDULLU STADI DUDULLU KARABEKİRSPOR U-13 44.GRUP KARABEKİRSPOR ADEM CAN SARITAŞ Ayakla 54 0 3
1 8.3.2020 16:30 DUDULLU STADI DUDULLU KARABEKİRSPOR U-13 44.GRUP KARABEKİRSPOR ALİ TOPCU Ayakla 60 0 3
1 8.3.2020 16:30 ORHAN KEÇELİ STADI SARIYER ESENLER EROKSPOR U-13 50.GRUP ESENLER EROKSPOR AHMET GÖKÇE Kafayla 53 0 1
1 8.3.2020 16:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AVCILAR GENÇLİK (AFA) AVCILAR 1903 SPOR U-13 4.GRUP AVCILAR GENÇLİK (AFA) TAHSİN ARDA ÖZBAKIRCILAR Ayakla 1 7 2
1 8.3.2020 16:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AVCILAR GENÇLİK (AFA) AVCILAR 1903 SPOR U-13 4.GRUP AVCILAR GENÇLİK (AFA) MUHAMMED EREN KABA Ayakla 6 7 2
1 8.3.2020 16:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AVCILAR GENÇLİK (AFA) AVCILAR 1903 SPOR U-13 4.GRUP AVCILAR GENÇLİK (AFA) TALHA KESKİN Ayakla 15 7 2
1 8.3.2020 16:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AVCILAR GENÇLİK (AFA) AVCILAR 1903 SPOR U-13 4.GRUP AVCILAR 1903 SPOR ENES OSMAN DEMİR Ayakla 16 7 2
1 8.3.2020 16:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AVCILAR GENÇLİK (AFA) AVCILAR 1903 SPOR U-13 4.GRUP AVCILAR GENÇLİK (AFA) FURKAN KARTAL MAZI Ayakla 23 7 2
1 8.3.2020 16:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AVCILAR GENÇLİK (AFA) AVCILAR 1903 SPOR U-13 4.GRUP AVCILAR GENÇLİK (AFA) MUHAMMED EREN KABA Ayakla 31 7 2
1 8.3.2020 16:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AVCILAR GENÇLİK (AFA) AVCILAR 1903 SPOR U-13 4.GRUP AVCILAR GENÇLİK (AFA) TAHSİN ARDA ÖZBAKIRCILAR Ayakla 35 7 2
1 8.3.2020 16:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AVCILAR GENÇLİK (AFA) AVCILAR 1903 SPOR U-13 4.GRUP AVCILAR 1903 SPOR EFE SEVGİDOLU Kafayla 47 7 2
1 8.3.2020 16:30 KAVAKLI HASAN DOĞAN STADI AVCILAR GENÇLİK (AFA) AVCILAR 1903 SPOR U-13 4.GRUP AVCILAR GENÇLİK (AFA) HASAN SAMET GÜMÜŞTAŞ Ayakla 60 7 2
1 8.3.2020 16:30 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI BULVARSPOR ATLAS SPOR U-13 40.GRUP BULVARSPOR POYRAZ YILDIRIM Ayakla 4 4 0
1 8.3.2020 16:30 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI BULVARSPOR ATLAS SPOR U-13 40.GRUP BULVARSPOR POYRAZ YILDIRIM Ayakla 27 4 0
1 8.3.2020 16:30 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI BULVARSPOR ATLAS SPOR U-13 40.GRUP BULVARSPOR MUHAMMED YUSUF ÇAKIR Ayakla 46 4 0
1 8.3.2020 16:30 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI BULVARSPOR ATLAS SPOR U-13 40.GRUP BULVARSPOR ARDA ÖNÜM Ayakla 58 4 0
1 8.3.2020 16:30 BÜYÜKÇEKMECE STADI BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ U-13 2.GRUP BÜYÜKÇEKMECE GENÇORDU MUHAMMED EMİN YILDIRIM Ayakla 40 1 0
1 8.3.2020 16:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI SARIYER BELEDİYESİ BAHÇEKÖY SPOR U-13 34.GRUP BAHÇEKÖY SPOR TALHA SAVAŞ USTA Ayakla 1 4 1
1 8.3.2020 16:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI SARIYER BELEDİYESİ BAHÇEKÖY SPOR U-13 34.GRUP SARIYER BELEDİYESİ ASRIN BURAK EKİNCİ Ayakla 11 4 1
1 8.3.2020 16:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI SARIYER BELEDİYESİ BAHÇEKÖY SPOR U-13 34.GRUP SARIYER BELEDİYESİ ASRIN BURAK EKİNCİ Ayakla 29 4 1
1 8.3.2020 16:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI SARIYER BELEDİYESİ BAHÇEKÖY SPOR U-13 34.GRUP SARIYER BELEDİYESİ EMRE CAN DOĞAN Ayakla 44 4 1
1 8.3.2020 16:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI SARIYER BELEDİYESİ BAHÇEKÖY SPOR U-13 34.GRUP SARIYER BELEDİYESİ KAAN ÇUVALCI Ayakla 49 4 1
1 8.3.2020 17:00 ŞİLE STADI ŞİLESPOR ORTAÇEŞME U-13 46.GRUP ORTAÇEŞME YAĞIZ KARATAŞ Ayakla 23 0 2
1 8.3.2020 17:00 ŞİLE STADI ŞİLESPOR ORTAÇEŞME U-13 46.GRUP ORTAÇEŞME ENES GÜRSES Ayakla 58 0 2
1 8.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR GAZİOSMANPAŞA U-13 15.GRUP ESENLER ORUÇREİS SPOR EMRE YILMAZ Kendi Kalesine 17 1 2
1 8.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR GAZİOSMANPAŞA U-13 15.GRUP GAZİOSMANPAŞA YAVUZ SELİM GÖK Ayakla 45 1 2
1 8.3.2020 17:30 İBB ESENLER STADI ESENLER ORUÇREİS SPOR GAZİOSMANPAŞA U-13 15.GRUP ESENLER ORUÇREİS SPOR OZAN İBRAHİM TÜRKDAL Ayakla 49 1 2
1 8.3.2020 17:30 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI SANCAKTEPE ZİGANA U-13 48.GRUP SANCAKTEPE ZİGANA MUHAMMED AYILMAZDIR Ayakla 9 0 3
1 8.3.2020 17:30 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI SANCAKTEPE ZİGANA U-13 48.GRUP SANCAKTEPE ZİGANA SALİH EGE KANTEKİN Kafayla 11 0 3
1 8.3.2020 17:30 ALEMDAĞ STADYUMU ÇEKMEKÖY ÇARŞI SANCAKTEPE ZİGANA U-13 48.GRUP SANCAKTEPE ZİGANA MEHMET EFE KEFÇİ Ayakla 15 0 3
1 8.3.2020 18:00 SELİMİYE STADI VALİDEBAĞ SPOR KOZYATAĞI U-13 44.GRUP VALİDEBAĞ SPOR ÇINAR AKGÖZE Ayakla 13 2 0
1 8.3.2020 18:00 SELİMİYE STADI VALİDEBAĞ SPOR KOZYATAĞI U-13 44.GRUP VALİDEBAĞ SPOR FURKAN DORCEYLAN Ayakla 47 2 0
1 8.3.2020 18:30 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U-13 13.GRUP YEDİKULE ARDA BİLGİN Ayakla 3 3 5
1 8.3.2020 18:30 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U-13 13.GRUP KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR EGE ÖZYÜREK Ayakla 6 3 5
1 8.3.2020 18:30 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U-13 13.GRUP YEDİKULE ENES TALHA ÖZKAYA Ayakla 15 3 5
1 8.3.2020 18:30 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U-13 13.GRUP KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR EGE ÖZYÜREK Ayakla 22 3 5
1 8.3.2020 18:30 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U-13 13.GRUP YEDİKULE ARDA BİLGİN Ayakla 40 3 5
1 8.3.2020 18:30 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U-13 13.GRUP KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR YUNUSEMRE CANTEZ Penaltı 50 3 5
1 8.3.2020 18:30 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U-13 13.GRUP KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR MUHAMMET AYDOĞAN Ayakla 54 3 5
1 8.3.2020 18:30 NAMIK SEVİK STADI YEDİKULE KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U-13 13.GRUP KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR MUHAMMET AYDOĞAN Ayakla 59 3 5
1 8.3.2020 18:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR ALTINOVA U-13 24.GRUP ALTINOVA EFE UGO BRIGHT CHINEKE Ayakla 41 1 4
1 8.3.2020 18:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR ALTINOVA U-13 24.GRUP ALTINOVA EFE UGO BRIGHT CHINEKE Ayakla 47 1 4
1 8.3.2020 18:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR ALTINOVA U-13 24.GRUP SEKBANLAR SPOR MİRAÇ ÇAĞIN ÜNSAL Ayakla 51 1 4
1 8.3.2020 18:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR ALTINOVA U-13 24.GRUP ALTINOVA ARDA ÖZÇINAR Ayakla 59 1 4
1 8.3.2020 18:30 İBB BAYRAMPAŞA STADI SEKBANLAR SPOR ALTINOVA U-13 24.GRUP ALTINOVA EFE UGO BRIGHT CHINEKE Ayakla 60 1 4
1 8.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM Y.S.SELİM U-13 12.GRUP ÖZ Y.SELİM REDUR AKDENİZ Ayakla 4 7 0
1 8.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM Y.S.SELİM U-13 12.GRUP ÖZ Y.SELİM İLBEY AKYAR Ayakla 6 7 0
1 8.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM Y.S.SELİM U-13 12.GRUP ÖZ Y.SELİM YUNUS EMRE KAPLAN Ayakla 20 7 0
1 8.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM Y.S.SELİM U-13 12.GRUP ÖZ Y.SELİM SAMET UYSAL Penaltı 25 7 0
1 8.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM Y.S.SELİM U-13 12.GRUP ÖZ Y.SELİM KADİR AL Ayakla 37 7 0
1 8.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM Y.S.SELİM U-13 12.GRUP ÖZ Y.SELİM MEHMET CAN KARA Ayakla 43 7 0
1 8.3.2020 19:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM Y.S.SELİM U-13 12.GRUP ÖZ Y.SELİM REDUR AKDENİZ Ayakla 45 7 0