Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
8 14.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI YEŞİLDİREK KADİM SPOR 2.AL. 10.GRUP KADİM SPOR ANTHONY KUZUCU Ayakla 26 2 1
8 14.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI YEŞİLDİREK KADİM SPOR 2.AL. 10.GRUP YEŞİLDİREK OĞUZ KAAN YILDIZ Ayakla 28 2 1
8 14.3.2020 10:45 NAMIK SEVİK STADI YEŞİLDİREK KADİM SPOR 2.AL. 10.GRUP YEŞİLDİREK AHMET TOPRAK Ayakla 82 2 1
8 14.3.2020 10:45 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI BÜYÜKDERE IHLAMURDERE SPOR 2.AL. 6.GRUP BÜYÜKDERE DURMUŞ TAHA BÜYÜK Ayakla 10 2 1
8 14.3.2020 10:45 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI BÜYÜKDERE IHLAMURDERE SPOR 2.AL. 6.GRUP BÜYÜKDERE SERKAN COŞKUN Ayakla 52 2 1
8 14.3.2020 10:45 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI BÜYÜKDERE IHLAMURDERE SPOR 2.AL. 6.GRUP IHLAMURDERE SPOR YUNUSAY TOPÇU Kafayla 55 2 1
8 14.3.2020 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR SANAYİ MAHALLESİ 2.AL. 12.GRUP MOLLAAŞKISPOR ÖMER FİDAN Ayakla 13 3 4
8 14.3.2020 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR SANAYİ MAHALLESİ 2.AL. 12.GRUP MOLLAAŞKISPOR SALİH ÇELİK Ayakla 15 3 4
8 14.3.2020 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR SANAYİ MAHALLESİ 2.AL. 12.GRUP SANAYİ MAHALLESİ SERGEN KARCIOĞLU Penaltı 42 3 4
8 14.3.2020 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR SANAYİ MAHALLESİ 2.AL. 12.GRUP SANAYİ MAHALLESİ HASAN KESİCİ Ayakla 45 3 4
8 14.3.2020 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR SANAYİ MAHALLESİ 2.AL. 12.GRUP SANAYİ MAHALLESİ HASAN KESİCİ Ayakla 68 3 4
8 14.3.2020 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR SANAYİ MAHALLESİ 2.AL. 12.GRUP MOLLAAŞKISPOR KÖKSAL TELCİ Ayakla 71 3 4
8 14.3.2020 11:00 FATİH MİMARSİNAN STADI MOLLAAŞKISPOR SANAYİ MAHALLESİ 2.AL. 12.GRUP SANAYİ MAHALLESİ ALİ MELİH GECÜ Ayakla 83 3 4
8 14.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI BEYOĞLUSPOR ZEYTİNBURNUSPOR 2.AL. 6.GRUP ZEYTİNBURNUSPOR İBRAHİM TRAORE Ayakla 7 1 5
8 14.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI BEYOĞLUSPOR ZEYTİNBURNUSPOR 2.AL. 6.GRUP ZEYTİNBURNUSPOR İSMAİL YILMAZ Ayakla 26 1 5
8 14.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI BEYOĞLUSPOR ZEYTİNBURNUSPOR 2.AL. 6.GRUP ZEYTİNBURNUSPOR İBRAHİM TRAORE Ayakla 33 1 5
8 14.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI BEYOĞLUSPOR ZEYTİNBURNUSPOR 2.AL. 6.GRUP BEYOĞLUSPOR İSMAİL TUNCER Ayakla 38 1 5
8 14.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI BEYOĞLUSPOR ZEYTİNBURNUSPOR 2.AL. 6.GRUP ZEYTİNBURNUSPOR İNAN ERKEN Ayakla 43 1 5
8 14.3.2020 12:30 BEYOĞLU STADI BEYOĞLUSPOR ZEYTİNBURNUSPOR 2.AL. 6.GRUP ZEYTİNBURNUSPOR OKAN ÖZDEMİR Ayakla 50 1 5
8 14.3.2020 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 1453 MALTEPE GENÇLİK ANADOLU HİSARI İ.Y. 2.AL. 16.GRUP 1453 MALTEPE GENÇLİK CENGİZHAN GÜNGÖR Ayakla 73 1 2
8 14.3.2020 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 1453 MALTEPE GENÇLİK ANADOLU HİSARI İ.Y. 2.AL. 16.GRUP ANADOLU HİSARI İ.Y. TAYFUN AYDIN Ayakla 82 1 2
8 14.3.2020 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI 1453 MALTEPE GENÇLİK ANADOLU HİSARI İ.Y. 2.AL. 16.GRUP ANADOLU HİSARI İ.Y. ZEYNEL BARAN TARHAN Kafayla 95 1 2
8 14.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI TOPKAPI SARIYER YENİ MAHALLE 2.AL. 10.GRUP SARIYER YENİ MAHALLE ARDA GENÇDOĞAN Kafayla 12 2 6
8 14.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI TOPKAPI SARIYER YENİ MAHALLE 2.AL. 10.GRUP SARIYER YENİ MAHALLE DOLUNAY UZUN Ayakla 26 2 6
8 14.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI TOPKAPI SARIYER YENİ MAHALLE 2.AL. 10.GRUP SARIYER YENİ MAHALLE TUNA DEMİRER Penaltı 31 2 6
8 14.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI TOPKAPI SARIYER YENİ MAHALLE 2.AL. 10.GRUP TOPKAPI DAVUT AYDIN Ayakla 51 2 6
8 14.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI TOPKAPI SARIYER YENİ MAHALLE 2.AL. 10.GRUP SARIYER YENİ MAHALLE ARDA GENÇDOĞAN Ayakla 66 2 6
8 14.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI TOPKAPI SARIYER YENİ MAHALLE 2.AL. 10.GRUP TOPKAPI EKREM ÇELİK Ayakla 75 2 6
8 14.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI TOPKAPI SARIYER YENİ MAHALLE 2.AL. 10.GRUP SARIYER YENİ MAHALLE FERHAT KANTEMÜR Ayakla 82 2 6
8 14.3.2020 13:00 FATİH MİMARSİNAN STADI TOPKAPI SARIYER YENİ MAHALLE 2.AL. 10.GRUP SARIYER YENİ MAHALLE BRIGHT AMPONSAH Ayakla 89 2 6
8 14.3.2020 13:00 İBB ESENLER STADI ESENLER TURGUTREİS TAŞLITARLA SPOR 2.AL. 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR SERDAR YAVUZ Ayakla 34 0 3
8 14.3.2020 13:00 İBB ESENLER STADI ESENLER TURGUTREİS TAŞLITARLA SPOR 2.AL. 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR SERDAR YAVUZ Ayakla 43 0 3
8 14.3.2020 13:00 İBB ESENLER STADI ESENLER TURGUTREİS TAŞLITARLA SPOR 2.AL. 6.GRUP TAŞLITARLA SPOR SERHAT YAVUZ Ayakla 80 0 3
8 14.3.2020 13:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI ÇAĞLAYAN GENÇLERBİRLİĞİ BOYACIKÖY SPOR 2.AL. 4.GRUP BOYACIKÖY SPOR EMRE CİNEMRE Kafayla 63 0 3
8 14.3.2020 13:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI ÇAĞLAYAN GENÇLERBİRLİĞİ BOYACIKÖY SPOR 2.AL. 4.GRUP BOYACIKÖY SPOR SERVET FURAT Ayakla 65 0 3
8 14.3.2020 13:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI ÇAĞLAYAN GENÇLERBİRLİĞİ BOYACIKÖY SPOR 2.AL. 4.GRUP BOYACIKÖY SPOR OZAN BOZKURT Ayakla 88 0 3
8 14.3.2020 14:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 2.AL. 10.GRUP ŞAFAK 76 TOLGA ÖZCAN Ayakla 8 2 2
8 14.3.2020 14:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 2.AL. 10.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK YÜCEL ÖNAL Ayakla 9 2 2
8 14.3.2020 14:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 2.AL. 10.GRUP ŞAFAK 76 ÜMİT AYDIN Ayakla 34 2 2
8 14.3.2020 14:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ŞAFAK 76 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 2.AL. 10.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK YÜCEL ÖNAL Ayakla 61 2 2
8 14.3.2020 14:00 KÜÇÜKKÖY STADI GOP ŞEMSİPAŞASPOR BEŞTELSİZ 2.AL. 8.GRUP BEŞTELSİZ GÜRKAN SANAR Ayakla 8 2 3
8 14.3.2020 14:00 KÜÇÜKKÖY STADI GOP ŞEMSİPAŞASPOR BEŞTELSİZ 2.AL. 8.GRUP BEŞTELSİZ HALİL BÜTÜN Ayakla 15 2 3
8 14.3.2020 14:00 KÜÇÜKKÖY STADI GOP ŞEMSİPAŞASPOR BEŞTELSİZ 2.AL. 8.GRUP GOP ŞEMSİPAŞASPOR CİHAT AYDEMİR Ayakla 16 2 3
8 14.3.2020 14:00 KÜÇÜKKÖY STADI GOP ŞEMSİPAŞASPOR BEŞTELSİZ 2.AL. 8.GRUP GOP ŞEMSİPAŞASPOR TAYYİP KATIK Kafayla 44 2 3
8 14.3.2020 14:00 KÜÇÜKKÖY STADI GOP ŞEMSİPAŞASPOR BEŞTELSİZ 2.AL. 8.GRUP BEŞTELSİZ EREN KARABULUT Ayakla 95 2 3
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP ACIBADEM ÜSKÜDAR ALİ CAN UĞURLU Ayakla 2 4 7
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR BERK DELİÇ Ayakla 29 4 7
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR AZİZ CAN AKKAYA Ayakla 45 4 7
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR YASİN KAYA Ayakla 66 4 7
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR AZİZ CAN AKKAYA Ayakla 73 4 7
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP ACIBADEM ÜSKÜDAR KAAN MIHÇIYAZGAN Ayakla 78 4 7
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR MİKAYİL KÜÇÜK Ayakla 83 4 7
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR MİKAYİL KÜÇÜK Ayakla 84 4 7
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP ACIBADEM ÜSKÜDAR ALİ CAN UĞURLU Ayakla 89 4 7
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP PENDİK GÜLLÜBAĞLAR AZİZ CAN AKKAYA Ayakla 92 4 7
8 14.3.2020 14:00 SELİMİYE STADI ACIBADEM ÜSKÜDAR PENDİK GÜLLÜBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP ACIBADEM ÜSKÜDAR ALİ CAN UĞURLU Ayakla 93 4 7
8 14.3.2020 14:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI BEYCİLERSPOR BÜYÜK ÇAVUŞLU 2.AL. 2.GRUP BEYCİLERSPOR SERKAN ALP Ayakla 83 1 0
8 14.3.2020 14:30 ALİBEYKÖY STADI NİŞANCA GENÇLİK MALKOÇOĞLU SPOR 2.AL. 12.GRUP NİŞANCA GENÇLİK ERKUT TURGUT Ayakla 10 2 2
8 14.3.2020 14:30 ALİBEYKÖY STADI NİŞANCA GENÇLİK MALKOÇOĞLU SPOR 2.AL. 12.GRUP NİŞANCA GENÇLİK AHMET KERİM EROL Ayakla 23 2 2
8 14.3.2020 14:30 ALİBEYKÖY STADI NİŞANCA GENÇLİK MALKOÇOĞLU SPOR 2.AL. 12.GRUP MALKOÇOĞLU SPOR MERT AKASLAN Ayakla 43 2 2
8 14.3.2020 14:30 ALİBEYKÖY STADI NİŞANCA GENÇLİK MALKOÇOĞLU SPOR 2.AL. 12.GRUP MALKOÇOĞLU SPOR MUHAMMET BAHÇE Ayakla 68 2 2
8 14.3.2020 14:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ERENKÖY GENÇLİK HAYDARPAŞA 2.AL. 18.GRUP ERENKÖY GENÇLİK MUSTAFA AYDIN Ayakla 13 2 2
8 14.3.2020 14:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ERENKÖY GENÇLİK HAYDARPAŞA 2.AL. 18.GRUP HAYDARPAŞA ONUR AKYÜZ Kafayla 26 2 2
8 14.3.2020 14:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ERENKÖY GENÇLİK HAYDARPAŞA 2.AL. 18.GRUP ERENKÖY GENÇLİK MUSTAFA AYDIN Ayakla 35 2 2
8 14.3.2020 14:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ERENKÖY GENÇLİK HAYDARPAŞA 2.AL. 18.GRUP HAYDARPAŞA ONUR AKYÜZ Kafayla 46 2 2
8 14.3.2020 15:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY ÇELİKSPOR 2.AL. 4.GRUP SEFAKÖY OKTAY DAŞDEMİR Kafayla 2 4 3
8 14.3.2020 15:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY ÇELİKSPOR 2.AL. 4.GRUP ÇELİKSPOR BARAN KILIÇ Ayakla 26 4 3
8 14.3.2020 15:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY ÇELİKSPOR 2.AL. 4.GRUP ÇELİKSPOR GÜRSEL ABUKAN Kafayla 32 4 3
8 14.3.2020 15:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY ÇELİKSPOR 2.AL. 4.GRUP SEFAKÖY TOLUNAY ALFİDANOĞLU Kafayla 42 4 3
8 14.3.2020 15:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY ÇELİKSPOR 2.AL. 4.GRUP SEFAKÖY SEZER AKTAŞ Ayakla 50 4 3
8 14.3.2020 15:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY ÇELİKSPOR 2.AL. 4.GRUP SEFAKÖY DOĞUKAN ÇAKIR Ayakla 61 4 3
8 14.3.2020 15:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SEFAKÖY ÇELİKSPOR 2.AL. 4.GRUP ÇELİKSPOR BARAN KILIÇ Ayakla 65 4 3
8 14.3.2020 15:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA FK 1864 ASLANTEPE 2.AL. 10.GRUP FK 1864 MEHMET ERİM Ayakla 27 4 1
8 14.3.2020 15:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA FK 1864 ASLANTEPE 2.AL. 10.GRUP FK 1864 ZÜLKÜF GÜZEL Ayakla 67 4 1
8 14.3.2020 15:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA FK 1864 ASLANTEPE 2.AL. 10.GRUP ASLANTEPE HALİT KAZDAL Kafayla 70 4 1
8 14.3.2020 15:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA FK 1864 ASLANTEPE 2.AL. 10.GRUP FK 1864 MUHAMMED DEMİRTAŞ Ayakla 89 4 1
8 14.3.2020 15:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA FK 1864 ASLANTEPE 2.AL. 10.GRUP FK 1864 ZÜLKÜF GÜZEL Ayakla 90 4 1
8 14.3.2020 15:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM EYÜP ÇIRÇIR İMAR 2.AL. 6.GRUP ÖZ Y.SELİM FUAT GÜNAYDIN Ayakla 18 4 0
8 14.3.2020 15:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM EYÜP ÇIRÇIR İMAR 2.AL. 6.GRUP ÖZ Y.SELİM MUSTAFA SAİTOĞLU Ayakla 63 4 0
8 14.3.2020 15:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM EYÜP ÇIRÇIR İMAR 2.AL. 6.GRUP ÖZ Y.SELİM BATUHAN AYDEMİR Ayakla 76 4 0
8 14.3.2020 15:00 İBB ESENLER STADI ÖZ Y.SELİM EYÜP ÇIRÇIR İMAR 2.AL. 6.GRUP ÖZ Y.SELİM HASAN AKA Ayakla 90 4 0
8 14.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL FATİH HİLAL 2.AL. 12.GRUP FATİH HİLAL OSMAN KABALAKLI Penaltı 29 3 4
8 14.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL FATİH HİLAL 2.AL. 12.GRUP YENİ ÖZKARTAL MERT GÜRZ Ayakla 41 3 4
8 14.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL FATİH HİLAL 2.AL. 12.GRUP FATİH HİLAL YUSUF GEZEN Ayakla 53 3 4
8 14.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL FATİH HİLAL 2.AL. 12.GRUP FATİH HİLAL OSMAN KABALAKLI Kafayla 63 3 4
8 14.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL FATİH HİLAL 2.AL. 12.GRUP YENİ ÖZKARTAL MERT GÜRZ Ayakla 66 3 4
8 14.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL FATİH HİLAL 2.AL. 12.GRUP FATİH HİLAL ALPER MELİK GÖKÇE Ayakla 73 3 4
8 14.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL FATİH HİLAL 2.AL. 12.GRUP YENİ ÖZKARTAL MERT GÜRZ Ayakla 93 3 4
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET TALAT ÇOBAN Ayakla 26 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET TALAT ÇOBAN Ayakla 29 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET MEHMET ÇOBAN Ayakla 31 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET YUNUSEMRE KAPLANOĞLU Ayakla 36 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET RAMAZAN ULUK Ayakla 42 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET BURAK SABAY Ayakla 47 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET RAMAZAN ULUK Ayakla 57 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR YILMAZ YAKUPÇEBİOĞLU Ayakla 60 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET BURAK SABAY Ayakla 67 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET BURAK CAN HAZNEDAR Ayakla 72 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET BURAK SABAY Ayakla 74 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR BATUHAN ÇALIŞKAN Ayakla 87 11 2
8 14.3.2020 15:00 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI ABİDEİ HÜRRİYET BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 2.AL. 8.GRUP ABİDEİ HÜRRİYET MUZAFFER EMRE ÇALIŞKAN Ayakla 90 11 2
8 14.3.2020 15:00 KARTAL 75. YIL SAHASI HASANPAŞA ÇEKMEKÖY ÇARŞI 2.AL. 16.GRUP HASANPAŞA EMRE BİLDİK Kafayla 2 4 3
8 14.3.2020 15:00 KARTAL 75. YIL SAHASI HASANPAŞA ÇEKMEKÖY ÇARŞI 2.AL. 16.GRUP HASANPAŞA OĞUZHAN BAL Ayakla 35 4 3
8 14.3.2020 15:00 KARTAL 75. YIL SAHASI HASANPAŞA ÇEKMEKÖY ÇARŞI 2.AL. 16.GRUP HASANPAŞA OĞUZHAN BAL Ayakla 49 4 3
8 14.3.2020 15:00 KARTAL 75. YIL SAHASI HASANPAŞA ÇEKMEKÖY ÇARŞI 2.AL. 16.GRUP ÇEKMEKÖY ÇARŞI VAHDETTİN YURTTAPAN Penaltı 59 4 3
8 14.3.2020 15:00 KARTAL 75. YIL SAHASI HASANPAŞA ÇEKMEKÖY ÇARŞI 2.AL. 16.GRUP ÇEKMEKÖY ÇARŞI HAKAN ÇELİK Ayakla 89 4 3
8 14.3.2020 15:00 KARTAL 75. YIL SAHASI HASANPAŞA ÇEKMEKÖY ÇARŞI 2.AL. 16.GRUP ÇEKMEKÖY ÇARŞI ERDEM TÜYSÜZ Kendi Kalesine 90 4 3
8 14.3.2020 15:00 KARTAL 75. YIL SAHASI HASANPAŞA ÇEKMEKÖY ÇARŞI 2.AL. 16.GRUP ÇEKMEKÖY ÇARŞI BERTAN GÜLAY Ayakla 90 4 3
8 14.3.2020 15:00 ŞİLE STADI ŞİLESPOR ÜSKÜDAR SALACAK 2.AL. 18.GRUP ÜSKÜDAR SALACAK FIRAT KÖMÜR Penaltı 18 2 2
8 14.3.2020 15:00 ŞİLE STADI ŞİLESPOR ÜSKÜDAR SALACAK 2.AL. 18.GRUP ÜSKÜDAR SALACAK HALUK EMRE UFUK Ayakla 57 2 2
8 14.3.2020 15:00 ŞİLE STADI ŞİLESPOR ÜSKÜDAR SALACAK 2.AL. 18.GRUP ŞİLESPOR RAGIP DURMAZ Penaltı 63 2 2
8 14.3.2020 15:00 ŞİLE STADI ŞİLESPOR ÜSKÜDAR SALACAK 2.AL. 18.GRUP ŞİLESPOR AHMET SARI Ayakla 90 2 2
8 14.3.2020 15:00 FATİH MİMARSİNAN STADI FATİH GÖRKEM ATLETİK ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT 2.AL. 4.GRUP FATİH GÖRKEM ATLETİK TARIK AMASYALI Ayakla 2 3 1
8 14.3.2020 15:00 FATİH MİMARSİNAN STADI FATİH GÖRKEM ATLETİK ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT 2.AL. 4.GRUP FATİH GÖRKEM ATLETİK TARIK AMASYALI Ayakla 14 3 1
8 14.3.2020 15:00 FATİH MİMARSİNAN STADI FATİH GÖRKEM ATLETİK ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT 2.AL. 4.GRUP ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT SERHAT KARATAŞ Ayakla 88 3 1
8 14.3.2020 15:00 FATİH MİMARSİNAN STADI FATİH GÖRKEM ATLETİK ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT 2.AL. 4.GRUP FATİH GÖRKEM ATLETİK BİLAL GASPİK Ayakla 89 3 1
8 14.3.2020 15:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA YENİYÜZYIL GENÇLİK 2.AL. 4.GRUP SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA EMRAH KARATAŞ Ayakla 26 1 2
8 14.3.2020 15:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA YENİYÜZYIL GENÇLİK 2.AL. 4.GRUP YENİYÜZYIL GENÇLİK SEFA BAĞIŞ Ayakla 75 1 2
8 14.3.2020 15:00 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU SUCEYİN VE YEŞİLYAYLA YENİYÜZYIL GENÇLİK 2.AL. 4.GRUP YENİYÜZYIL GENÇLİK ÖMER KIYAK Ayakla 87 1 2
8 14.3.2020 15:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI SELİMPAŞA ESENKENT GENÇLİK 2.AL. 2.GRUP SELİMPAŞA GÖKTUĞ KARABİNA Ayakla 26 1 3
8 14.3.2020 15:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI SELİMPAŞA ESENKENT GENÇLİK 2.AL. 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK HÜSEYİN ABAK Ayakla 83 1 3
8 14.3.2020 15:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI SELİMPAŞA ESENKENT GENÇLİK 2.AL. 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK FIRAT BULUT Ayakla 86 1 3
8 14.3.2020 15:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI SELİMPAŞA ESENKENT GENÇLİK 2.AL. 2.GRUP ESENKENT GENÇLİK FERHAT ŞEREFOĞLU Ayakla 89 1 3
8 14.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GİRNE GENÇLİK 2.AL. 14.GRUP GİRNE GENÇLİK MUHAMMED MUSTAFA GÜLTEKİN Ayakla 5 3 4
8 14.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GİRNE GENÇLİK 2.AL. 14.GRUP GİRNE GENÇLİK MUHAMMED MUSTAFA GÜLTEKİN Ayakla 24 3 4
8 14.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GİRNE GENÇLİK 2.AL. 14.GRUP GİRNE GENÇLİK KADİR PALAZ Kafayla 28 3 4
8 14.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GİRNE GENÇLİK 2.AL. 14.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR DOĞUKAN ÖZTÜRK Ayakla 49 3 4
8 14.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GİRNE GENÇLİK 2.AL. 14.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR İBRAHİM İMİR Penaltı 58 3 4
8 14.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GİRNE GENÇLİK 2.AL. 14.GRUP GİRNE GENÇLİK TUĞRA SAMANCI Ayakla 80 3 4
8 14.3.2020 15:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI CEVİZLİ KÜLTÜR GİRNE GENÇLİK 2.AL. 14.GRUP CEVİZLİ KÜLTÜR EREN YANCI Ayakla 82 3 4
8 14.3.2020 15:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA ANADOLU SPOR ÜSKÜDAR İCADİYE 2.AL. 14.GRUP ÜSKÜDAR İCADİYE ABDULRAHMAN WAGDY MOSAD ALMADANY Ayakla 36 0 4
8 14.3.2020 15:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA ANADOLU SPOR ÜSKÜDAR İCADİYE 2.AL. 14.GRUP ÜSKÜDAR İCADİYE ABDULRAHMAN WAGDY MOSAD ALMADANY Ayakla 44 0 4
8 14.3.2020 15:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA ANADOLU SPOR ÜSKÜDAR İCADİYE 2.AL. 14.GRUP ÜSKÜDAR İCADİYE OZAN SEVEN Ayakla 62 0 4
8 14.3.2020 15:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI TUZLA ANADOLU SPOR ÜSKÜDAR İCADİYE 2.AL. 14.GRUP ÜSKÜDAR İCADİYE SADULLAH ENES CAŞTUR Ayakla 81 0 4
8 14.3.2020 15:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI SULTAN MEHMED HAN PENDİK ÇAMLIK SPOR 2.AL. 18.GRUP PENDİK ÇAMLIK SPOR GOGA TEVZADZE Ayakla 44 1 1
8 14.3.2020 15:30 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI SULTAN MEHMED HAN PENDİK ÇAMLIK SPOR 2.AL. 18.GRUP SULTAN MEHMED HAN FAİK ŞAFAK AKDİŞ Ayakla 89 1 1
8 14.3.2020 16:00 ÇAKMAK SAHASI KOZYATAĞI BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ 2.AL. 14.GRUP KOZYATAĞI BURAK BAŞAR ÇAL Ayakla 17 4 0
8 14.3.2020 16:00 ÇAKMAK SAHASI KOZYATAĞI BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ 2.AL. 14.GRUP KOZYATAĞI BURAK BAŞAR ÇAL Ayakla 76 4 0
8 14.3.2020 16:00 ÇAKMAK SAHASI KOZYATAĞI BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ 2.AL. 14.GRUP KOZYATAĞI BURAK BAŞAR ÇAL Ayakla 85 4 0
8 14.3.2020 16:00 ÇAKMAK SAHASI KOZYATAĞI BEYKOZ GÖLLÜ KÖYÜ 2.AL. 14.GRUP KOZYATAĞI BURAK BAŞAR ÇAL Ayakla 90 4 0
8 14.3.2020 16:00 FENERBAHÇE FİKİRTEPE TESİSLERİ FİKİRTEPE DUMLUPINAR FENERYOLU 2.AL. 16.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR SERCAN TÜRK Ayakla 2 9 0
8 14.3.2020 16:00 FENERBAHÇE FİKİRTEPE TESİSLERİ FİKİRTEPE DUMLUPINAR FENERYOLU 2.AL. 16.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR SERCAN TÜRK Ayakla 15 9 0
8 14.3.2020 16:00 FENERBAHÇE FİKİRTEPE TESİSLERİ FİKİRTEPE DUMLUPINAR FENERYOLU 2.AL. 16.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR ERGÜN YILMAZ Ayakla 28 9 0
8 14.3.2020 16:00 FENERBAHÇE FİKİRTEPE TESİSLERİ FİKİRTEPE DUMLUPINAR FENERYOLU 2.AL. 16.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR SERCAN TÜRK Ayakla 47 9 0
8 14.3.2020 16:00 FENERBAHÇE FİKİRTEPE TESİSLERİ FİKİRTEPE DUMLUPINAR FENERYOLU 2.AL. 16.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR ERGÜN YILMAZ Ayakla 56 9 0
8 14.3.2020 16:00 FENERBAHÇE FİKİRTEPE TESİSLERİ FİKİRTEPE DUMLUPINAR FENERYOLU 2.AL. 16.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR ALİ OSMAN AKPINAR Ayakla 60 9 0
8 14.3.2020 16:00 FENERBAHÇE FİKİRTEPE TESİSLERİ FİKİRTEPE DUMLUPINAR FENERYOLU 2.AL. 16.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR GÖKSEL DEMİR Ayakla 82 9 0
8 14.3.2020 16:00 FENERBAHÇE FİKİRTEPE TESİSLERİ FİKİRTEPE DUMLUPINAR FENERYOLU 2.AL. 16.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR MUHARREM TAŞ Ayakla 85 9 0
8 14.3.2020 16:00 FENERBAHÇE FİKİRTEPE TESİSLERİ FİKİRTEPE DUMLUPINAR FENERYOLU 2.AL. 16.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR GÖKSEL DEMİR Ayakla 89 9 0
8 14.3.2020 16:00 KÜÇÜKKÖY STADI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR CEVİZLİSPOR 2.AL. 8.GRUP CEVİZLİSPOR SEZER LAÇİN ÇARKÇI Ayakla 5 2 1
8 14.3.2020 16:00 KÜÇÜKKÖY STADI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR CEVİZLİSPOR 2.AL. 8.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR IDRISSA DIARRA Ayakla 18 2 1
8 14.3.2020 16:00 KÜÇÜKKÖY STADI İSTANBUL 25 ÇAT SPOR CEVİZLİSPOR 2.AL. 8.GRUP İSTANBUL 25 ÇAT SPOR AHMET DEMİR Ayakla 51 2 1
8 14.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI BEYKOZ YENİMAHALLE FETİH KELKİT 2.AL. 14.GRUP FETİH KELKİT CAN YILDIZ Ayakla 2 1 3
8 14.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI BEYKOZ YENİMAHALLE FETİH KELKİT 2.AL. 14.GRUP BEYKOZ YENİMAHALLE ALİ DENİZ COŞKUN Ayakla 14 1 3
8 14.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI BEYKOZ YENİMAHALLE FETİH KELKİT 2.AL. 14.GRUP FETİH KELKİT EMİRCAN KAZANCI Ayakla 55 1 3
8 14.3.2020 16:00 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI BEYKOZ YENİMAHALLE FETİH KELKİT 2.AL. 14.GRUP FETİH KELKİT İBRAHİM DEMİR Ayakla 95 1 3
8 14.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI KOŞUYOLU DOĞAN GÜNEŞSPOR 2.AL. 16.GRUP KOŞUYOLU EMRE BAHADIR CEYLAN Kafayla 15 4 1
8 14.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI KOŞUYOLU DOĞAN GÜNEŞSPOR 2.AL. 16.GRUP DOĞAN GÜNEŞSPOR BEDİRHAN GİRAY BİÇİCİ Ayakla 17 4 1
8 14.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI KOŞUYOLU DOĞAN GÜNEŞSPOR 2.AL. 16.GRUP KOŞUYOLU BURAK CAN TAŞTEMEL Kafayla 24 4 1
8 14.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI KOŞUYOLU DOĞAN GÜNEŞSPOR 2.AL. 16.GRUP KOŞUYOLU CEM GÜN Ayakla 31 4 1
8 14.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI KOŞUYOLU DOĞAN GÜNEŞSPOR 2.AL. 16.GRUP KOŞUYOLU ADİL GÜMÜŞOĞLU Ayakla 41 4 1
8 14.3.2020 16:00 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI ATALAR BALKAN YEŞİLBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR İBRAHİM CAN ŞÜKRÜOĞLU Ayakla 31 0 3
8 14.3.2020 16:00 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI ATALAR BALKAN YEŞİLBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR İLHAN TARIK HALDIZ Ayakla 44 0 3
8 14.3.2020 16:00 BULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI ATALAR BALKAN YEŞİLBAĞLAR 2.AL. 18.GRUP BALKAN YEŞİLBAĞLAR OMAR NUHU BELLO Ayakla 86 0 3
8 14.3.2020 16:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI GÜMÜŞYAKA AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI 2.AL. 2.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI OSMAN KAPLAN Ayakla 36 3 2
8 14.3.2020 16:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI GÜMÜŞYAKA AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI 2.AL. 2.GRUP GÜMÜŞYAKA BERKER BAYŞU Ayakla 50 3 2
8 14.3.2020 16:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI GÜMÜŞYAKA AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI 2.AL. 2.GRUP AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI OSMAN KAPLAN Ayakla 61 3 2
8 14.3.2020 16:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI GÜMÜŞYAKA AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI 2.AL. 2.GRUP GÜMÜŞYAKA MERT KARTAL Penaltı 75 3 2
8 14.3.2020 16:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI GÜMÜŞYAKA AVCILAR TAHTAKALE KARTALLARI 2.AL. 2.GRUP GÜMÜŞYAKA VEZİR MAYDA Ayakla 83 3 2
8 14.3.2020 16:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI TAÇSPOR ATAŞEHİRGÜCÜ 2.AL. 16.GRUP TAÇSPOR KENAN YAZICI Ayakla 3 3 0
8 14.3.2020 16:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI TAÇSPOR ATAŞEHİRGÜCÜ 2.AL. 16.GRUP TAÇSPOR SERKAN BAKAN Ayakla 15 3 0
8 14.3.2020 16:30 ÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI TAÇSPOR ATAŞEHİRGÜCÜ 2.AL. 16.GRUP TAÇSPOR SERKAN BAKAN Ayakla 53 3 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP GÜZELHİSAR ATAKAN ÖZEK Kafayla 4 11 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP GÜZELHİSAR RUBAR TURUNCU Penaltı 9 11 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP GÜZELHİSAR RUBAR TURUNCU Ayakla 16 11 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP GÜZELHİSAR ATAKAN ÖZEK Ayakla 18 11 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP GÜZELHİSAR MEHMET YUNUS FIRILDAK Ayakla 21 11 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP GÜZELHİSAR ATAKAN ÖZEK Kafayla 25 11 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP ÖZ YARIMBURGAZ MUHAMMED CAN ÖZTÜRK Kendi Kalesine 47 11 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP GÜZELHİSAR YUNUS ERHAN ÇAKIR Ayakla 56 11 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP GÜZELHİSAR YUNUS ERHAN ÇAKIR Ayakla 62 11 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP GÜZELHİSAR MEHMET YUNUS FIRILDAK Kafayla 65 11 0
8 14.3.2020 16:30 NAMIK SEVİK STADI GÜZELHİSAR ÖZ YARIMBURGAZ 2.AL. 4.GRUP GÜZELHİSAR ATAKAN ÖZEK Ayakla 85 11 0
8 14.3.2020 16:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI HARMANTEPE ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 12.GRUP HARMANTEPE SEMİH MERMER Ayakla 45 2 0
8 14.3.2020 16:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI HARMANTEPE ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 12.GRUP HARMANTEPE HALİT ALUÇ Ayakla 52 2 0
8 14.3.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR ÖZALİBEYKÖY 2.AL. 6.GRUP ÖZALİBEYKÖY BERAT NERGİZ Ayakla 5 1 3
8 14.3.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR ÖZALİBEYKÖY 2.AL. 6.GRUP ULUSSPOR DOĞUKAN CEMAL TEMİZ Ayakla 67 1 3
8 14.3.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR ÖZALİBEYKÖY 2.AL. 6.GRUP ÖZALİBEYKÖY MUHAMMED TALHA DAĞBAŞI Ayakla 75 1 3
8 14.3.2020 16:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR ÖZALİBEYKÖY 2.AL. 6.GRUP ÖZALİBEYKÖY BATUHAN ÇELİK Ayakla 90 1 3
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP KAVAKPINAR ÖZGÜR TURGUT Kafayla 13 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP KAVAKPINAR İBRAHİM CELEP Ayakla 15 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP KAVAKPINAR ALİ ŞENOL Ayakla 30 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP KAVAKPINAR KADİR BOZ Ayakla 31 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP KAVAKPINAR ALİ ŞENOL Ayakla 38 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP KAVAKPINAR ÖZGÜR TURGUT Ayakla 50 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR VOLKAN ŞAHBAZ Ayakla 55 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP KAVAKPINAR SAMET YALÇIN Ayakla 57 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP KAVAKPINAR SAMET YALÇIN Ayakla 80 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP ATAŞEHİR ARENA SPOR MUHAMMED YUSUF CAN Ayakla 85 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP KAVAKPINAR SEMİH YALÇIN Ayakla 86 2 10
8 14.3.2020 16:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI ATAŞEHİR ARENA SPOR KAVAKPINAR 2.AL. 14.GRUP KAVAKPINAR İBRAHİM CELEP Ayakla 88 2 10
8 14.3.2020 17:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR İEM İLTER 2.AL. 8.GRUP İEM İLTER MEHMET İLHAN ÖZDEN Ayakla 30 0 9
8 14.3.2020 17:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR İEM İLTER 2.AL. 8.GRUP İEM İLTER ERTAN AKTAŞ Ayakla 31 0 9
8 14.3.2020 17:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR İEM İLTER 2.AL. 8.GRUP İEM İLTER SONER SAKA Ayakla 41 0 9
8 14.3.2020 17:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR İEM İLTER 2.AL. 8.GRUP İEM İLTER BURAK GÖĞÜŞ Ayakla 45 0 9
8 14.3.2020 17:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR İEM İLTER 2.AL. 8.GRUP İEM İLTER ALİ ENES DALĞIN Ayakla 62 0 9
8 14.3.2020 17:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR İEM İLTER 2.AL. 8.GRUP İEM İLTER BURAK KILIÇ Ayakla 70 0 9
8 14.3.2020 17:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR İEM İLTER 2.AL. 8.GRUP İEM İLTER YASİN MUHAMMET KARAMAN Ayakla 75 0 9
8 14.3.2020 17:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR İEM İLTER 2.AL. 8.GRUP İEM İLTER ÖMÜR KONT Ayakla 80 0 9
8 14.3.2020 17:00 İBB ESENLER STADI ATIŞALANISPOR İEM İLTER 2.AL. 8.GRUP İEM İLTER MUHAMMED FATİH BULUT Ayakla 85 0 9
8 15.3.2020 10:45 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA GEDİKPAŞA 2.AL. 13.GRUP GEDİKPAŞA CELAL ALÇINKAYA Ayakla 32 0 4
8 15.3.2020 10:45 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA GEDİKPAŞA 2.AL. 13.GRUP GEDİKPAŞA MÜSLÜM SAĞLAM Ayakla 54 0 4
8 15.3.2020 10:45 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA GEDİKPAŞA 2.AL. 13.GRUP GEDİKPAŞA HASANCAN ATEŞ Ayakla 74 0 4
8 15.3.2020 10:45 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR GÜMÜŞPALA GEDİKPAŞA 2.AL. 13.GRUP GEDİKPAŞA RESUL ÇINAR Ayakla 78 0 4
8 15.3.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI ARENA OLİMPİK GSK FİŞEKSPOR 2.AL. 5.GRUP FİŞEKSPOR YAĞIZCAN DEMİRKIRAN Ayakla 23 1 2
8 15.3.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI ARENA OLİMPİK GSK FİŞEKSPOR 2.AL. 5.GRUP FİŞEKSPOR İBRAHİM ÇAĞLAR ALVER Ayakla 72 1 2
8 15.3.2020 11:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI ARENA OLİMPİK GSK FİŞEKSPOR 2.AL. 5.GRUP ARENA OLİMPİK GSK ÖZEN ŞEYRANLIOĞLU Kafayla 78 1 2
8 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ATEŞTUĞLA SPOR ATAKENT 2015 2.AL. 13.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR TUNAHAN PINAR Ayakla 7 3 3
8 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ATEŞTUĞLA SPOR ATAKENT 2015 2.AL. 13.GRUP ATAKENT 2015 BERKER GÜLLÜ Ayakla 16 3 3
8 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ATEŞTUĞLA SPOR ATAKENT 2015 2.AL. 13.GRUP ATAKENT 2015 İBRAHİM TOLGA KAYA Ayakla 27 3 3
8 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ATEŞTUĞLA SPOR ATAKENT 2015 2.AL. 13.GRUP ATAKENT 2015 FURKAN DEMİR Kafayla 36 3 3
8 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ATEŞTUĞLA SPOR ATAKENT 2015 2.AL. 13.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR VOLKAN MASKAN Ayakla 45 3 3
8 15.3.2020 11:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI ATEŞTUĞLA SPOR ATAKENT 2015 2.AL. 13.GRUP ATEŞTUĞLA SPOR TUNAHAN PINAR Ayakla 57 3 3
8 15.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI ÜSKÜDAR ÇINARSPOR MALTEPE FINDIKLI 2.AL. 15.GRUP MALTEPE FINDIKLI BURAK YAMAN Ayakla 22 1 3
8 15.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI ÜSKÜDAR ÇINARSPOR MALTEPE FINDIKLI 2.AL. 15.GRUP ÜSKÜDAR ÇINARSPOR BAYRAM DEMİRTAŞ Penaltı 57 1 3
8 15.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI ÜSKÜDAR ÇINARSPOR MALTEPE FINDIKLI 2.AL. 15.GRUP MALTEPE FINDIKLI HÜSEYİN GÜZEL Ayakla 71 1 3
8 15.3.2020 12:00 SELİMİYE STADI ÜSKÜDAR ÇINARSPOR MALTEPE FINDIKLI 2.AL. 15.GRUP MALTEPE FINDIKLI ONUR FİDAN Kafayla 73 1 3
8 15.3.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR SARIYER F.S.M. 2.AL. 13.GRUP SARIYER F.S.M. OĞUZ ŞAHİN Ayakla 8 0 9
8 15.3.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR SARIYER F.S.M. 2.AL. 13.GRUP SARIYER F.S.M. OĞUZ ŞAHİN Ayakla 23 0 9
8 15.3.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR SARIYER F.S.M. 2.AL. 13.GRUP SARIYER F.S.M. ÇETİN TEKİN Penaltı 38 0 9
8 15.3.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR SARIYER F.S.M. 2.AL. 13.GRUP SARIYER F.S.M. OĞUZ ŞAHİN Ayakla 48 0 9
8 15.3.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR SARIYER F.S.M. 2.AL. 13.GRUP SARIYER F.S.M. MUAMMER ÇİÇEK Ayakla 53 0 9
8 15.3.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR SARIYER F.S.M. 2.AL. 13.GRUP SARIYER F.S.M. KADİR TEKİN Ayakla 58 0 9
8 15.3.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR SARIYER F.S.M. 2.AL. 13.GRUP SARIYER F.S.M. MUAMMER ÇİÇEK Ayakla 64 0 9
8 15.3.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR SARIYER F.S.M. 2.AL. 13.GRUP SARIYER F.S.M. BEKİR KAYNAK Ayakla 71 0 9
8 15.3.2020 12:30 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AVCILAR CİHANGİR SARIYER F.S.M. 2.AL. 13.GRUP SARIYER F.S.M. ÇETİN TEKİN Ayakla 85 0 9
8 15.3.2020 13:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ ANADOLU Y.S.SELİM 2.AL. 5.GRUP ŞİŞLİ ANADOLU HÜDAİ SEFEROĞLU Ayakla 46 4 1
8 15.3.2020 13:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ ANADOLU Y.S.SELİM 2.AL. 5.GRUP ŞİŞLİ ANADOLU GURUR TOKATLI Kafayla 54 4 1
8 15.3.2020 13:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ ANADOLU Y.S.SELİM 2.AL. 5.GRUP ŞİŞLİ ANADOLU MAZLUM DOĞAN Ayakla 62 4 1
8 15.3.2020 13:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ ANADOLU Y.S.SELİM 2.AL. 5.GRUP ŞİŞLİ ANADOLU FERMAN AYYILDIZ Ayakla 74 4 1
8 15.3.2020 13:00 FERİKÖY STADI ŞİŞLİ ANADOLU Y.S.SELİM 2.AL. 5.GRUP Y.S.SELİM FURKAN ORUÇ Ayakla 94 4 1
8 15.3.2020 13:00 İZZETTİN STADI DAĞYENİCE ESENYURT KARTAL 2.AL. 3.GRUP DAĞYENİCE MURAT TURHAN Ayakla 43 8 0
8 15.3.2020 13:00 İZZETTİN STADI DAĞYENİCE ESENYURT KARTAL 2.AL. 3.GRUP DAĞYENİCE BEKİR ÖZÜBEK Ayakla 46 8 0
8 15.3.2020 13:00 İZZETTİN STADI DAĞYENİCE ESENYURT KARTAL 2.AL. 3.GRUP DAĞYENİCE KEREM AKGÜL Ayakla 57 8 0
8 15.3.2020 13:00 İZZETTİN STADI DAĞYENİCE ESENYURT KARTAL 2.AL. 3.GRUP DAĞYENİCE ÜZEYİR AÇAN Ayakla 62 8 0
8 15.3.2020 13:00 İZZETTİN STADI DAĞYENİCE ESENYURT KARTAL 2.AL. 3.GRUP DAĞYENİCE KEREM AKGÜL Ayakla 67 8 0
8 15.3.2020 13:00 İZZETTİN STADI DAĞYENİCE ESENYURT KARTAL 2.AL. 3.GRUP DAĞYENİCE KEREM AKGÜL Ayakla 69 8 0
8 15.3.2020 13:00 İZZETTİN STADI DAĞYENİCE ESENYURT KARTAL 2.AL. 3.GRUP DAĞYENİCE DİYAR KOÇARSLAN Ayakla 75 8 0
8 15.3.2020 13:00 İZZETTİN STADI DAĞYENİCE ESENYURT KARTAL 2.AL. 3.GRUP DAĞYENİCE TAMAY BUL Ayakla 81 8 0
8 15.3.2020 13:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM MURATPAŞASPOR 2.AL. 9.GRUP MURATPAŞASPOR AHMET BAHADIR DİŞÇİOĞLU Ayakla 31 3 1
8 15.3.2020 13:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM MURATPAŞASPOR 2.AL. 9.GRUP HÜR.EĞİTİM SAMET KAYALI Ayakla 60 3 1
8 15.3.2020 13:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM MURATPAŞASPOR 2.AL. 9.GRUP HÜR.EĞİTİM BERKAY CUVELEK Ayakla 66 3 1
8 15.3.2020 13:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM MURATPAŞASPOR 2.AL. 9.GRUP HÜR.EĞİTİM SAMET KAYALI Ayakla 87 3 1
8 15.3.2020 13:30 KÜÇÜKKÖY STADI ALEMDAR İ.T.Ü. 2.AL. 13.GRUP İ.T.Ü. ATACAN TÜKENMEZ Ayakla 33 0 6
8 15.3.2020 13:30 KÜÇÜKKÖY STADI ALEMDAR İ.T.Ü. 2.AL. 13.GRUP İ.T.Ü. RECEP BERKHAN AĞAN Kafayla 35 0 6
8 15.3.2020 13:30 KÜÇÜKKÖY STADI ALEMDAR İ.T.Ü. 2.AL. 13.GRUP ALEMDAR RAMAZAN ATBAŞ Kendi Kalesine 38 0 6
8 15.3.2020 13:30 KÜÇÜKKÖY STADI ALEMDAR İ.T.Ü. 2.AL. 13.GRUP İ.T.Ü. EYÜP OĞUZ Ayakla 78 0 6
8 15.3.2020 13:30 KÜÇÜKKÖY STADI ALEMDAR İ.T.Ü. 2.AL. 13.GRUP İ.T.Ü. HAMİ BEKTAŞ Ayakla 81 0 6
8 15.3.2020 13:30 KÜÇÜKKÖY STADI ALEMDAR İ.T.Ü. 2.AL. 13.GRUP İ.T.Ü. NECİP CAN GÖKTAŞ Ayakla 88 0 6
8 15.3.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ TUZLA MİMARSİNAN 2.AL. 15.GRUP TUZLA MİMARSİNAN HASAN ÖZEV Ayakla 7 3 5
8 15.3.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ TUZLA MİMARSİNAN 2.AL. 15.GRUP PENDİKGÜCÜ YUSUF KAYALAR Ayakla 10 3 5
8 15.3.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ TUZLA MİMARSİNAN 2.AL. 15.GRUP TUZLA MİMARSİNAN OGÜN DURMUŞ Ayakla 18 3 5
8 15.3.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ TUZLA MİMARSİNAN 2.AL. 15.GRUP PENDİKGÜCÜ NAZIM ÇAĞATAY YILDIRIM Ayakla 32 3 5
8 15.3.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ TUZLA MİMARSİNAN 2.AL. 15.GRUP PENDİKGÜCÜ CEYHUN ERTAŞ Penaltı 45 3 5
8 15.3.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ TUZLA MİMARSİNAN 2.AL. 15.GRUP TUZLA MİMARSİNAN HAMİT ÖZTÜRK Penaltı 57 3 5
8 15.3.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ TUZLA MİMARSİNAN 2.AL. 15.GRUP TUZLA MİMARSİNAN OGÜN DURMUŞ Ayakla 65 3 5
8 15.3.2020 14:30 KAYNARCA SAHASI PENDİKGÜCÜ TUZLA MİMARSİNAN 2.AL. 15.GRUP TUZLA MİMARSİNAN OGÜN DURMUŞ Ayakla 67 3 5
8 15.3.2020 14:30 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 15.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ ABDULKERİM AKSAKAL Ayakla 13 1 2
8 15.3.2020 14:30 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 15.GRUP PENDİK DOĞAN ÜLKER ERGUN Penaltı 50 1 2
8 15.3.2020 14:30 DOLAYOBA SAHASI PENDİK DOĞAN TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 15.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ MUSTAFA DÖNMEZ Ayakla 56 1 2
8 15.3.2020 14:30 PAŞABAHÇE STADI BEYKOZ ELMALI SPOR ACIBADEM 2.AL. 17.GRUP BEYKOZ ELMALI SPOR MESUT KALİM Penaltı 57 2 1
8 15.3.2020 14:30 PAŞABAHÇE STADI BEYKOZ ELMALI SPOR ACIBADEM 2.AL. 17.GRUP ACIBADEM TOPRAK LÜLECİ Penaltı 62 2 1
8 15.3.2020 14:30 PAŞABAHÇE STADI BEYKOZ ELMALI SPOR ACIBADEM 2.AL. 17.GRUP BEYKOZ ELMALI SPOR MUHAMMET ÖZDİN Kafayla 89 2 1
8 15.3.2020 14:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI PINARSPOR ALTINASLAR 2.AL. 7.GRUP PINARSPOR ÖMER FARUK KAYA Ayakla 4 5 0
8 15.3.2020 14:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI PINARSPOR ALTINASLAR 2.AL. 7.GRUP PINARSPOR ÖMER KHAN Kafayla 34 5 0
8 15.3.2020 14:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI PINARSPOR ALTINASLAR 2.AL. 7.GRUP PINARSPOR YUNUS SANCAK Ayakla 39 5 0
8 15.3.2020 14:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI PINARSPOR ALTINASLAR 2.AL. 7.GRUP PINARSPOR ÖMER FARUK KAYA Ayakla 68 5 0
8 15.3.2020 14:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI PINARSPOR ALTINASLAR 2.AL. 7.GRUP PINARSPOR ÖMER FARUK KAYA Ayakla 73 5 0
8 15.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ GÜNYAMAÇ 2.AL. 11.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ YUSUF TORUN Ayakla 4 yarıda kaldı
8 15.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ GÜNYAMAÇ 2.AL. 11.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ ÇAĞLAR KARACA Ayakla 10 yarıda kaldı
8 15.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ GÜNYAMAÇ 2.AL. 11.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ ABDURRAHMAN POLAT Kafayla 24 yarıda kaldı
8 15.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ GÜNYAMAÇ 2.AL. 11.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ MEVLÜT KAYNAK Ayakla 28 yarıda kaldı
8 15.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ GÜNYAMAÇ 2.AL. 11.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ ÇAĞLAR KARACA Ayakla 32 yarıda kaldı
8 15.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ GÜNYAMAÇ 2.AL. 11.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ ÇAĞLAR KARACA Ayakla 38 yarıda kaldı
8 15.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ GÜNYAMAÇ 2.AL. 11.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ SEFA KÜÇÜK Ayakla 46 yarıda kaldı
8 15.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ GÜNYAMAÇ 2.AL. 11.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ EMRE DEMİR Kafayla 48 yarıda kaldı
8 15.3.2020 14:30 K.ÇEKMECE BLD. YEŞİLOVA KEMAL AKTAŞ STADI KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ GÜNYAMAÇ 2.AL. 11.GRUP KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT BEREKETLİ EMRE DEMİR Ayakla 49 yarıda kaldı
8 15.3.2020 15:00 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI SİLİVRİ KADIKÖY SUBAŞISPOR 2.AL. 1.GRUP SUBAŞISPOR EMRE KÖSE Ayakla 50 0 4
8 15.3.2020 15:00 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI SİLİVRİ KADIKÖY SUBAŞISPOR 2.AL. 1.GRUP SUBAŞISPOR HAMİ AKGÜL Kafayla 63 0 4
8 15.3.2020 15:00 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI SİLİVRİ KADIKÖY SUBAŞISPOR 2.AL. 1.GRUP SUBAŞISPOR HAMİ AKGÜL Ayakla 87 0 4
8 15.3.2020 15:00 SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI SİLİVRİ KADIKÖY SUBAŞISPOR 2.AL. 1.GRUP SUBAŞISPOR ALİ EREN TALU Ayakla 90 0 4
8 15.3.2020 15:00 BÜYÜKÇEKMECE STADI KARAAĞAÇ MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA 2.AL. 3.GRUP KARAAĞAÇ BERKAN ÜNLÜ Ayakla 5 1 0
8 15.3.2020 15:00 İFA SAHASI FİLİZSPOR GAZİOSMANPAŞA BARBAROS 2.AL. 11.GRUP FİLİZSPOR KEMAL DEMİRTÜRK Ayakla 7 4 2
8 15.3.2020 15:00 İFA SAHASI FİLİZSPOR GAZİOSMANPAŞA BARBAROS 2.AL. 11.GRUP FİLİZSPOR KEMAL DEMİRTÜRK Ayakla 28 4 2
8 15.3.2020 15:00 İFA SAHASI FİLİZSPOR GAZİOSMANPAŞA BARBAROS 2.AL. 11.GRUP FİLİZSPOR JAMIU MED ROBERT YUSSUPH Ayakla 55 4 2
8 15.3.2020 15:00 İFA SAHASI FİLİZSPOR GAZİOSMANPAŞA BARBAROS 2.AL. 11.GRUP FİLİZSPOR UĞUR TUNCAY Ayakla 58 4 2
8 15.3.2020 15:00 İFA SAHASI FİLİZSPOR GAZİOSMANPAŞA BARBAROS 2.AL. 11.GRUP GAZİOSMANPAŞA BARBAROS AZMİ DOĞUKAN TÜRK Ayakla 62 4 2
8 15.3.2020 15:00 İFA SAHASI FİLİZSPOR GAZİOSMANPAŞA BARBAROS 2.AL. 11.GRUP GAZİOSMANPAŞA BARBAROS RECAİ TOPCU Ayakla 67 4 2
8 15.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA NESLİŞAHSPOR 2.AL. 11.GRUP NESLİŞAHSPOR OKAN ALYEŞİL Ayakla 2 1 5
8 15.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA NESLİŞAHSPOR 2.AL. 11.GRUP NESLİŞAHSPOR FERHAT PALAN Ayakla 5 1 5
8 15.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA NESLİŞAHSPOR 2.AL. 11.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA BURAK GÜREL Ayakla 20 1 5
8 15.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA NESLİŞAHSPOR 2.AL. 11.GRUP NESLİŞAHSPOR MERT ÇALGICI Ayakla 45 1 5
8 15.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA NESLİŞAHSPOR 2.AL. 11.GRUP NESLİŞAHSPOR MERT ÇALGICI Ayakla 54 1 5
8 15.3.2020 15:00 GAZİ MAHALLESİ SAHASI HAZNEDAR ÇETİNKAYA NESLİŞAHSPOR 2.AL. 11.GRUP NESLİŞAHSPOR MEHMET CAN ENEZ Kafayla 84 1 5
8 15.3.2020 15:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 9.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ YUNUS YENİKAYA Ayakla 10 0 6
8 15.3.2020 15:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 9.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ YUNUS YENİKAYA Kafayla 16 0 6
8 15.3.2020 15:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 9.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ERHAN GEREKEN Ayakla 21 0 6
8 15.3.2020 15:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 9.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ SERDAR KAHVECİ Ayakla 22 0 6
8 15.3.2020 15:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 9.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ SAİT AL Penaltı 31 0 6
8 15.3.2020 15:00 ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ 2.AL. 9.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ YUNUS YENİKAYA Ayakla 60 0 6
8 15.3.2020 15:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN GÜMÜŞDERE 2.AL. 9.GRUP AYAZAĞA ESEN SAVAŞ KUŞTEKİN Ayakla 41 3 0
8 15.3.2020 15:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN GÜMÜŞDERE 2.AL. 9.GRUP AYAZAĞA ESEN SAVAŞ KUŞTEKİN Ayakla 87 3 0
8 15.3.2020 15:00 AYAZAĞA ATATÜRK STADI AYAZAĞA ESEN GÜMÜŞDERE 2.AL. 9.GRUP AYAZAĞA ESEN SAVAŞ KUŞTEKİN Ayakla 90 3 0
8 15.3.2020 15:00 KANLICA STADI ÇİĞDEMSPOR FERAHSPOR 2.AL. 15.GRUP ÇİĞDEMSPOR GÜNER CAN AKSU Kafayla 21 4 0
8 15.3.2020 15:00 KANLICA STADI ÇİĞDEMSPOR FERAHSPOR 2.AL. 15.GRUP ÇİĞDEMSPOR ERDİNÇ ALINAK Ayakla 56 4 0
8 15.3.2020 15:00 KANLICA STADI ÇİĞDEMSPOR FERAHSPOR 2.AL. 15.GRUP ÇİĞDEMSPOR ONUR GÖKDEMİR Ayakla 65 4 0
8 15.3.2020 15:00 KANLICA STADI ÇİĞDEMSPOR FERAHSPOR 2.AL. 15.GRUP ÇİĞDEMSPOR OĞUZHAN ÇİÇEK Ayakla 87 4 0
8 15.3.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ İSTANBUL SİVAS YEŞİLILGAZ 2.AL. 9.GRUP YEŞİLILGAZ AYBERK BURHAN Ayakla 13 0 6
8 15.3.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ İSTANBUL SİVAS YEŞİLILGAZ 2.AL. 9.GRUP YEŞİLILGAZ ABDURRAHİM YILDIRIM Ayakla 47 0 6
8 15.3.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ İSTANBUL SİVAS YEŞİLILGAZ 2.AL. 9.GRUP YEŞİLILGAZ HAZAR ALPAR Ayakla 59 0 6
8 15.3.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ İSTANBUL SİVAS YEŞİLILGAZ 2.AL. 9.GRUP YEŞİLILGAZ HAZAR ALPAR Ayakla 71 0 6
8 15.3.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ İSTANBUL SİVAS YEŞİLILGAZ 2.AL. 9.GRUP YEŞİLILGAZ OKAN SALİH AKAN Ayakla 83 0 6
8 15.3.2020 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ İSTANBUL SİVAS YEŞİLILGAZ 2.AL. 9.GRUP İSTANBUL SİVAS MERT KERİM Kendi Kalesine 88 0 6
8 15.3.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA 2.AL. 17.GRUP İDEALTEPESPOR ZAİM AYTUNÇ ÇAKIR Ayakla 24 3 2
8 15.3.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA 2.AL. 17.GRUP SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA MUHAMMET TURAN Ayakla 44 3 2
8 15.3.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA 2.AL. 17.GRUP SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA YILMAZ MERT TÜKEL Ayakla 67 3 2
8 15.3.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA 2.AL. 17.GRUP İDEALTEPESPOR AHMET HAKAN YILDIRIM Ayakla 70 3 2
8 15.3.2020 15:00 MALTEPE BLD. İDEALTEPE SUNİ ÇİM STADI İDEALTEPESPOR SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA 2.AL. 17.GRUP İDEALTEPESPOR YASİN EROĞLU Ayakla 75 3 2
8 15.3.2020 15:00 FATİH MİMARSİNAN STADI HAYDARSPOR MAHMUTŞEVKETPAŞA 2.AL. 9.GRUP MAHMUTŞEVKETPAŞA MUHAMMED CELAL ÖZTÜRK Ayakla 3 1 2
8 15.3.2020 15:00 FATİH MİMARSİNAN STADI HAYDARSPOR MAHMUTŞEVKETPAŞA 2.AL. 9.GRUP HAYDARSPOR GÖKHAN ZAMUR Penaltı 9 1 2
8 15.3.2020 15:00 FATİH MİMARSİNAN STADI HAYDARSPOR MAHMUTŞEVKETPAŞA 2.AL. 9.GRUP MAHMUTŞEVKETPAŞA MESUT AKTAN Ayakla 45 1 2
8 15.3.2020 15:00 EYÜP KARADOLAP SAHASI GİRESUN EMEKSAN YENİŞEHİR 2.AL. 5.GRUP GİRESUN EMEKSAN KERİM ALTINBAŞAK Kafayla 7 2 2
8 15.3.2020 15:00 EYÜP KARADOLAP SAHASI GİRESUN EMEKSAN YENİŞEHİR 2.AL. 5.GRUP GİRESUN EMEKSAN EROL BAKİ DELİCE Ayakla 21 2 2
8 15.3.2020 15:00 EYÜP KARADOLAP SAHASI GİRESUN EMEKSAN YENİŞEHİR 2.AL. 5.GRUP YENİŞEHİR MERT YAVRU Kafayla 73 2 2
8 15.3.2020 15:00 EYÜP KARADOLAP SAHASI GİRESUN EMEKSAN YENİŞEHİR 2.AL. 5.GRUP YENİŞEHİR NUMAN BİLGİN Ayakla 90 2 2
8 15.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI ÇAKILKÖY ÇANAKÇA 2.AL. 1.GRUP ÇANAKÇA MUSTAFA ÇAVDAR Ayakla 42 1 5
8 15.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI ÇAKILKÖY ÇANAKÇA 2.AL. 1.GRUP ÇANAKÇA YASİN TEPE Ayakla 55 1 5
8 15.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI ÇAKILKÖY ÇANAKÇA 2.AL. 1.GRUP ÇAKILKÖY MEHMET TUNCER Ayakla 61 1 5
8 15.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI ÇAKILKÖY ÇANAKÇA 2.AL. 1.GRUP ÇANAKÇA MUSTAFA ÇAVDAR Ayakla 65 1 5
8 15.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI ÇAKILKÖY ÇANAKÇA 2.AL. 1.GRUP ÇANAKÇA HALİL İBRAHİM ŞİMŞEK Ayakla 70 1 5
8 15.3.2020 15:00 İZZETTİN STADI ÇAKILKÖY ÇANAKÇA 2.AL. 1.GRUP ÇANAKÇA BERKAY ŞEKER Ayakla 76 1 5
8 15.3.2020 15:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU YEŞİLBAYIR 2.AL. 3.GRUP YEŞİLBAYIR HASAN HÜSEYİN KOCAYİĞİT Ayakla 12 1 4
8 15.3.2020 15:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU YEŞİLBAYIR 2.AL. 3.GRUP TEPECİK ANADOLU UĞUR YILMAZ Ayakla 36 1 4
8 15.3.2020 15:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU YEŞİLBAYIR 2.AL. 3.GRUP YEŞİLBAYIR CİHAN KATLAV Ayakla 56 1 4
8 15.3.2020 15:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU YEŞİLBAYIR 2.AL. 3.GRUP YEŞİLBAYIR HASAN HÜSEYİN KOCAYİĞİT Kafayla 63 1 4
8 15.3.2020 15:00 MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI TEPECİK ANADOLU YEŞİLBAYIR 2.AL. 3.GRUP YEŞİLBAYIR BERKE GENÇ Ayakla 75 1 4
8 15.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI HARAÇÇISPOR GÜMÜŞPINAR 2.AL. 1.GRUP GÜMÜŞPINAR MEHMET YALÇIN Ayakla 19 0 7
8 15.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI HARAÇÇISPOR GÜMÜŞPINAR 2.AL. 1.GRUP GÜMÜŞPINAR YUSUF AKASLAN Ayakla 29 0 7
8 15.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI HARAÇÇISPOR GÜMÜŞPINAR 2.AL. 1.GRUP GÜMÜŞPINAR EMİRKAN ÖRKMES Ayakla 43 0 7
8 15.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI HARAÇÇISPOR GÜMÜŞPINAR 2.AL. 1.GRUP GÜMÜŞPINAR ALİCAN OĞUZKAN Kafayla 48 0 7
8 15.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI HARAÇÇISPOR GÜMÜŞPINAR 2.AL. 1.GRUP GÜMÜŞPINAR MEHMET YALÇIN Ayakla 57 0 7
8 15.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI HARAÇÇISPOR GÜMÜŞPINAR 2.AL. 1.GRUP GÜMÜŞPINAR MEHMET YALÇIN Ayakla 65 0 7
8 15.3.2020 15:00 TAŞOLUK STADI HARAÇÇISPOR GÜMÜŞPINAR 2.AL. 1.GRUP GÜMÜŞPINAR MEHMET YALÇIN Ayakla 77 0 7
8 15.3.2020 15:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 CELALİYE 2.AL. 1.GRUP DEĞİRMENKÖY 1963 DOĞUKAN GEMİCİ Ayakla 4 5 1
8 15.3.2020 15:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 CELALİYE 2.AL. 1.GRUP DEĞİRMENKÖY 1963 FATİH KIRLANGIÇ Penaltı 9 5 1
8 15.3.2020 15:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 CELALİYE 2.AL. 1.GRUP DEĞİRMENKÖY 1963 DOĞUKAN GEMİCİ Ayakla 11 5 1
8 15.3.2020 15:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 CELALİYE 2.AL. 1.GRUP CELALİYE ÖMER ÜSTÜGÜL Kafayla 30 5 1
8 15.3.2020 15:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 CELALİYE 2.AL. 1.GRUP DEĞİRMENKÖY 1963 DOĞUKAN GEMİCİ Ayakla 75 5 1
8 15.3.2020 15:00 SİLİVRİ MÜJDAT GÜRSU STADI DEĞİRMENKÖY 1963 CELALİYE 2.AL. 1.GRUP DEĞİRMENKÖY 1963 OĞUZHAN İŞCAN Ayakla 88 5 1
8 15.3.2020 15:30 KÜÇÜKKÖY STADI CEYLANSPOR GÜRZAFER 2.AL. 7.GRUP CEYLANSPOR FURKAN TOSUN Ayakla 15 5 1
8 15.3.2020 15:30 KÜÇÜKKÖY STADI CEYLANSPOR GÜRZAFER 2.AL. 7.GRUP CEYLANSPOR YUSUF ALVER Ayakla 56 5 1
8 15.3.2020 15:30 KÜÇÜKKÖY STADI CEYLANSPOR GÜRZAFER 2.AL. 7.GRUP CEYLANSPOR İSMAİL SÜLÜ Ayakla 78 5 1
8 15.3.2020 15:30 KÜÇÜKKÖY STADI CEYLANSPOR GÜRZAFER 2.AL. 7.GRUP GÜRZAFER AZAD ÇAVUŞ Ayakla 82 5 1
8 15.3.2020 15:30 KÜÇÜKKÖY STADI CEYLANSPOR GÜRZAFER 2.AL. 7.GRUP CEYLANSPOR SÜLEYMAN BAĞCI Ayakla 83 5 1
8 15.3.2020 15:30 KÜÇÜKKÖY STADI CEYLANSPOR GÜRZAFER 2.AL. 7.GRUP CEYLANSPOR EMRECAN KÜLHAN Ayakla 89 5 1
8 15.3.2020 16:00 KARACAKÖY SAHASI YALIKÖY ESENYURT GÜMÜŞHANE 2.AL. 1.GRUP ESENYURT GÜMÜŞHANE EMRULLAH MÜJDECİ Ayakla 39 2 1
8 15.3.2020 16:00 KARACAKÖY SAHASI YALIKÖY ESENYURT GÜMÜŞHANE 2.AL. 1.GRUP YALIKÖY MEHMETCAN KALENDER Ayakla 48 2 1
8 15.3.2020 16:00 KARACAKÖY SAHASI YALIKÖY ESENYURT GÜMÜŞHANE 2.AL. 1.GRUP YALIKÖY BURHAN TÜRK Ayakla 51 2 1
8 15.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI ERENKÖY ACAR SARIGAZİ 2.AL. 15.GRUP SARIGAZİ MUSTAFA BÜYÜKTAŞ Ayakla 11 5 3
8 15.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI ERENKÖY ACAR SARIGAZİ 2.AL. 15.GRUP ERENKÖY ACAR BİLAL ÖZKAN Ayakla 17 5 3
8 15.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI ERENKÖY ACAR SARIGAZİ 2.AL. 15.GRUP ERENKÖY ACAR EMRAH KÜSÜNİ Ayakla 35 5 3
8 15.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI ERENKÖY ACAR SARIGAZİ 2.AL. 15.GRUP ERENKÖY ACAR EMRAH KÜSÜNİ Ayakla 44 5 3
8 15.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI ERENKÖY ACAR SARIGAZİ 2.AL. 15.GRUP ERENKÖY ACAR GÜNER GÜNEY Ayakla 55 5 3
8 15.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI ERENKÖY ACAR SARIGAZİ 2.AL. 15.GRUP SARIGAZİ UĞUR ERİM Ayakla 58 5 3
8 15.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI ERENKÖY ACAR SARIGAZİ 2.AL. 15.GRUP ERENKÖY ACAR ABDULLAH FURKAN İSKENDER Ayakla 62 5 3
8 15.3.2020 16:00 SELİMİYE STADI ERENKÖY ACAR SARIGAZİ 2.AL. 15.GRUP SARIGAZİ MUSTAFA BÜYÜKTAŞ Ayakla 77 5 3
8 15.3.2020 16:30 BOLLUCA STADI ARNAVUTKÖY AKÖRENKÖY 2.AL. 3.GRUP ARNAVUTKÖY İLHAN ÇELİK Ayakla 3 2 2
8 15.3.2020 16:30 BOLLUCA STADI ARNAVUTKÖY AKÖRENKÖY 2.AL. 3.GRUP AKÖRENKÖY DOĞAN KIZILBOĞA Ayakla 13 2 2
8 15.3.2020 16:30 BOLLUCA STADI ARNAVUTKÖY AKÖRENKÖY 2.AL. 3.GRUP ARNAVUTKÖY BİLAL YAZICI Ayakla 41 2 2
8 15.3.2020 16:30 BOLLUCA STADI ARNAVUTKÖY AKÖRENKÖY 2.AL. 3.GRUP AKÖRENKÖY VOLKAN OGUR Penaltı 90 2 2
8 15.3.2020 16:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR G.GÜCÜ ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE 2.AL. 11.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE BAŞAR ÖNER Ayakla 25 0 2
8 15.3.2020 16:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR G.GÜCÜ ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE 2.AL. 11.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE HASAN ALATAŞ Ayakla 31 0 2
8 15.3.2020 16:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI POLİGON FETHİYE ŞİŞLİ GENÇLİK 2.AL. 11.GRUP ŞİŞLİ GENÇLİK CEM GÖZÜTOK Penaltı 18 1 3
8 15.3.2020 16:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI POLİGON FETHİYE ŞİŞLİ GENÇLİK 2.AL. 11.GRUP ŞİŞLİ GENÇLİK CEM GÖZÜTOK Ayakla 55 1 3
8 15.3.2020 16:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI POLİGON FETHİYE ŞİŞLİ GENÇLİK 2.AL. 11.GRUP ŞİŞLİ GENÇLİK FEYYAZ ÖZEN Ayakla 56 1 3
8 15.3.2020 16:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI POLİGON FETHİYE ŞİŞLİ GENÇLİK 2.AL. 11.GRUP POLİGON FETHİYE MUHAMMED YUSUF DOĞU Ayakla 57 1 3
8 15.3.2020 16:30 PENDİK BLD. ÇAMLIK STADI PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI HARB-İŞ 2.AL. 17.GRUP HARB-İŞ EMRE ÇEKEN Ayakla 6 0 1
8 15.3.2020 18:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AVCILAR 1903 SPOR 2.AL. 13.GRUP AVCILAR 1903 SPOR HAMİT KARAMAN Ayakla 54 2 1
8 15.3.2020 18:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AVCILAR 1903 SPOR 2.AL. 13.GRUP AVCILAR 1903 SPOR FURKAN AYNA Kendi Kalesine 80 2 1
8 15.3.2020 18:00 İBB ESENLER STADI ESENLER KULÜP ATLETİK AVCILAR 1903 SPOR 2.AL. 13.GRUP ESENLER KULÜP ATLETİK SEYİT OSMAN DEMİR Ayakla 91 2 1