HAFTALIK BÜLTEN
TARİHSTADYUMSAATEV SAHİBİKONUKLİGGRUPSAHA KOM.SAĞLIK GÖR. 
29.4.2017ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI15:30:00B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR KOCAELİ BİRLİKSPORTFF 2.LigTFF 2.LigADNAN KARATAŞ  
29.4.2017BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI15:30:00İSTANBULSPOR A.Ş.SİVAS BLD.TFF 2.LigTFF 2.LigZAFER ÇATALKAYA  
29.4.2017EYÜP STADI15:30:00EYÜPSPORTOKATSPORTFF 2.LigTFF 2.LigFAHRİ AŞICI  
29.4.2017YUSUF ZİYA ÖNİŞ STADI15:30:00SARIYER BLD.NİĞDE BELEDİYESPORTFF 2.LigTFF 2.LigSEÇKİN ŞEREF  
29.4.2017SULTANBEYLİ BELEDİYE GÖLET SAHASI15:30:00SULTANBEYLİ BLD.BERGAMA BELEDİYESPORTFF 3.LİGTFF 3.LİGZAFER GÜRGENSUYU  
29.4.2017KARTAL STADI15:30:00ETİLER KARTALSPOR24 ERZİNCANSPORTFF 3.LİGTFF 3.LİGB. DEDEOĞULLARI  
29.4.2017MALTEPE HASAN POLAT STADI15:30:00A.ÜSKÜDAR 1908BUCASPORTFF 2.LigTFF 2.LigSAİM KARA  
29.4.2017TUZLA BELEDİYESİ SAHASI15:30:00TUZLASPORAYDINSPOR 1923TFF 2.LigTFF 2.LigMEHMET AKTAŞ  
30.4.2017BAŞAKŞEHİR FATİH TERİM STADI19:00:00MEDİPOL BAŞAKŞEHİRBEŞİKTAŞ A.Ş.Spor Toto Süper LigSpor Toto Süper LigENGİN AYDOĞAN  
30.4.2017FATİH TERİM SPOR KOMPLEKSİ 3 NO'LU SAHA16:00:00MEDİPOL BAŞAKŞEHİRBEŞİKTAŞ A.Ş.U21U21YILMAZ ERKAN  
30.4.2017KASIMPAŞA KEMERBURGAZ ÇİM SAHA13:00:00KASIMPAŞAAKHİSAR BLD.U21U21ŞENOL TURHAN  
30.4.2017RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADI13:00:00KASIMPAŞAAKHİSAR BLD.Spor Toto Süper LigSpor Toto Süper LigYASİN ALİMLER  
30.4.2017FENERBAHÇE LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ13:00:00FENERBAHÇE A.Ş.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.U21U21   
30.4.2017ÜLKER STADYUMU FENERBAHÇE ŞÜKRÜ SARAÇOĞLU SPOR KOMPLEKSİ16:00:00FENERBAHÇE A.Ş.ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.Spor Toto Süper LigSpor Toto Süper Lig   
29.4.2017SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI14:00:00ÇELTİKKÖYTEM TERKOS2. Amatör Lig3.GRUPHASAN COŞKUN  
29.4.2017SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI16:00:00SİLİVRİ KADIKÖYHARAÇÇISPOR2. Amatör Lig3.GRUPHASAN COŞKUN  
29.4.2017SİLİVRİ STADI12:00:00GÜMÜŞYAKABÜYÜK ÇAVUŞLU2. Amatör Lig1.GRUPREMZİ AKYILZEKİ MAYIŞ 
29.4.2017SİLİVRİ STADI14:00:00SEYMENKÖYTAŞOLUK2. Amatör Lig1.GRUPREMZİ AKYILZEKİ MAYIŞ 
29.4.2017SİLİVRİ STADI16:00:00ÇANTAKÖYKUMBURGAZ2. Amatör Lig3.GRUPMESUT KÖKZEKİ MAYIŞ 
29.4.2017ÇATALCA STADI12:30:00ÇANAKÇAİSTANBUL BEYLİKDÜZÜU13 Ligi3.GRUPORKUN KOÇAK  
29.4.2017ÇATALCA STADI14:00:00OVAYENİCEAMBARLI IŞIK2. Amatör Lig3.GRUPORKUN KOÇAK  
29.4.2017ÇATALCA STADI16:00:00KABAKÇADAĞYENİCE2. Amatör Lig1.GRUPRECEP ŞEN  
29.4.2017BÜYÜKÇEKMECE STADI16:00:00AVCILAR 1903 SPORESENYURT KARTALU19/2.Ligi2.GRUPÖZGÜR GÜRELYUSUF KAYIKÇI 
29.4.2017B.ÇEKMECE ÖN SAHA14:00:00İSTANBUL GENÇ YILDIZLARGÜZELCEU11 Ligi2.GRUPHALİL GÜNDÜRRECEP ALİ DAKES 
29.4.2017B.ÇEKMECE ÖN SAHA15:00:00SİLİVRİ MİMARSİNANESENYURTU11 Ligi2.GRUPHALİL GÜNDÜRRECEP ALİ DAKES 
29.4.2017B.ÇEKMECE ÖN SAHA16:00:00ESENYURT ACARM.KEMALPAŞAU11 Ligi2.GRUPHALİL GÜNDÜRRECEP ALİ DAKES 
29.4.2017B.ÇEKMECE ÖN SAHA17:00:00BEYLİKDÜZÜ DEMİRFİRUZKÖYU11 Ligi2.GRUPHALİL GÜNDÜRRECEP ALİ DAKES 
29.4.2017CELALİYE KEMAL KARASU STADI16:00:00CELALİYEARNAVUTKÖY2. Amatör Lig1.GRUPŞAHİN ÇOTANAK  
29.4.2017MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI16:00:00B.Ç.M.SİNANSİLİVRİ MİMARSİNANU13 Ligi1.GRUPSELÇUK AKGÜMÜŞHAMZA BARKIN 
29.4.2017BOLLUCA STADI12:00:00BOLLUCABEYLİKDÜZÜ 2011U13 Ligi1.GRUPZAFER YİĞİT  
29.4.2017ESENYURT BELEDİYE STADI10:30:00ESENYURT KARTALMERKEZ KAYAŞEHİRU13 Ligi5.GRUPRECAİ TÜRDÜSELİM YAZICI 
29.4.2017ESENYURT BELEDİYE STADI12:00:00ESEN BAYBURTTUNCAY SOYAK SPORU13 Ligi5.GRUPRECAİ TÜRDÜSELİM YAZICI 
29.4.2017ESENYURT BELEDİYE STADI14:30:00BAHÇEŞEHİR GENÇLİKKARAAĞAÇU13 Ligi3.GRUPRECAİ TÜRDÜSELİM YAZICI 
29.4.2017ESENYURT BELEDİYE STADI16:00:00YEŞİLESENYURTİSTANBUL KAYAŞEHİRU13 Ligi1.GRUPRECAİ TÜRDÜSELİM YAZICI 
29.4.2017AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU10:30:00M.KEMALPAŞAİSTANBUL GENÇ YILDIZLARU13 Ligi5.GRUPHİKMET CÖMERTCENGİZ AKYOL 
29.4.2017AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU12:00:00AVCILAR 1903 SPORGÜZELCEU13 Ligi1.GRUPHİKMET CÖMERTCENGİZ AKYOL 
29.4.2017AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU13:30:00FİRUZKÖYESENYURTU13 Ligi3.GRUPALAADDİN GÖKTAŞCENGİZ AKYOL 
29.4.2017AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU15:00:00AMBARLIAVCILAR GENÇLİKU13 Ligi5.GRUPALAADDİN GÖKTAŞCENGİZ AKYOL 
29.4.2017HALKALI ETAP STADI10:30:00HALKALI TAŞTEPEBAYRAMPAŞA DOĞANU13 Ligi17.GRUPSEDAT DUMANFATİH KOÇAK 
29.4.2017HALKALI ETAP STADI12:00:00HALKALIGÜNGÖREN ATLETİKU13 Ligi7.GRUPSEDAT DUMANFATİH KOÇAK 
29.4.2017HALKALI ETAP STADI13:30:00BEZİRGANBAHÇEDAMLASPORU13 Ligi7.GRUPSEDAT DUMANFATİH KOÇAK 
29.4.2017HALKALI ETAP STADI15:00:00İSTANBUL DEMİRB.EVLER FUTBOL ATLETİKU13 Ligi17.GRUPSEDAT DUMANFATİH KOÇAK 
29.4.2017HALKALI ETAP STADI16:30:00ÖZ YARIMBURGAZMURATPAŞA2. Amatör Lig9.GRUPSEDAT DUMANFATİH KOÇAK 
29.4.2017İFA SAHASI11:00:00İFAFİLİZSPORU13 Ligi11.GRUPMUHSİN ALTUNTAŞTURAN YILDIRIMOĞLU 
29.4.2017İFA SAHASI13:00:00M.KEMALPAŞAK.K.BEKİR MEVLANAU19/2.Ligi14.GRUPMUHSİN ALTUNTAŞTURAN YILDIRIMOĞLU 
29.4.2017İFA SAHASI16:00:00İKİTELLİKÜÇÜKÇEKMECEU16 T.ŞAM.U16 T.ŞAM.MUHSİN ALTUNTAŞ  
29.4.2017KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI12:30:00KÜÇÜKÇEKMECEK.Ç.YEŞİLOVA ESNAFU13 Ligi9.GRUPMELİH ARICANMUSTAFA KARAKADIOĞLU 
29.4.2017KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI14:00:00ESENYURT İNCİRTEPESAMATYAU19/2.Ligi12.GRUPMELİH ARICANMUSTAFA KARAKADIOĞLU 
29.4.2017KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI16:00:00ANADOLU ESENYURT SPORALTINAYU19/2.Ligi4.GRUPMELİH ARICANMUSTAFA KARAKADIOĞLU 
29.4.2017SEFAKÖY KARTAL SAHASI13:30:00CENNET BARBAROSÇAĞRIM MARMARA 1907U13 Ligi9.GRUPALAEDDİN YAVAŞFARUK EROL 
29.4.2017SEFAKÖY KARTAL SAHASI16:00:00GÜNGÖRENSPORAVCILAR BELEDİYEU16 T.ŞAM.U16 T.ŞAM.ALAEDDİN YAVAŞ  
29.4.2017SÖĞÜTLÜÇEŞME SAHASI13:00:00SÖĞÜTLÜÇEŞMEKANARYAU11 Ligi13.GRUPREFİK BAYRAKÇIRESUL YILDIRAN 
29.4.2017SÖĞÜTLÜÇEŞME SAHASI14:00:00BEZİRGANBAHÇEİSTANBUL TRABZONU11 Ligi13.GRUPREFİK BAYRAKÇIRESUL YILDIRAN 
29.4.2017SÖĞÜTLÜÇEŞME SAHASI15:00:00HALKALI TAŞTEPEİFAU11 Ligi13.GRUPREFİK BAYRAKÇIRESUL YILDIRAN 
29.4.2017SÖĞÜTLÜÇEŞME SAHASI16:00:00SEFAKÖYKÜÇÜKÇEKMECEU11 Ligi13.GRUPREFİK BAYRAKÇIRESUL YILDIRAN 
29.4.2017SÖĞÜTLÜÇEŞME SAHASI17:00:00K.Ç.YEŞİLOVA ESNAFİKİTELLİU11 Ligi13.GRUPREFİK BAYRAKÇIRESUL YILDIRAN 
29.4.2017BAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI11:00:00CFS BAĞCILARİSTANBUL BARIŞSPORU13 Ligi7.GRUPSEZGİN PİLİÇAHMET BAKIR 
29.4.2017BAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI12:30:00BAĞCILAR ASİL KARTALİKİTELLİU13 Ligi13.GRUPSEZGİN PİLİÇAHMET BAKIR 
29.4.2017BAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI14:00:00ÇELİKSPORBAYRAMPAŞA DOĞANU19/2.Ligi6.GRUPSEZGİN PİLİÇAHMET BAKIR 
29.4.2017BAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI16:00:00BAĞCILAR ORDUESENTEPE ŞAHİN2. Amatör Lig7.GRUPALİM DEMİRYÜREKAHMET BAKIR 
12345678910...