HAFTALIK BÜLTEN
TARİHSTADYUMSAATEV SAHİBİKONUKLİGGRUPSAHA KOM.SAĞLIK GÖR. 
21.10.2017 15:00:00EYÜPSPORKASTAMONUSPORTFF 2.LigTFF 2.Lig DOĞAN BEKER   
21.10.2017SİLİVRİ STADI15:00:00SİLİVRİSPORŞ.URFASPORTFF 2.LigTFF 2.Lig MESUT KÖK   
21.10.2017BAĞCILAR BLD. MAHMUTBEY STADI15:00:00ANADOLU BAĞCILARMUĞLASPORTFF 2.LigTFF 2.Lig UFUK DEMİRKAYA   
21.10.2017RECEP TAYYİP ERDOĞAN STADI13:00:00İSTANBULSPOR A.Ş.ALTINORDUSPORTFF 1.LigTFF 1.Lig DURSUN ÇİL   
21.10.2017SULTANBEYLİ BELEDİYE GÖLET SAHASI15:00:00SULTANBEYLİ BLD.B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR TFF 3.LİGTFF 3.LİG FİKRET ÖZEN   
21.10.2017VEFA STADI15:00:00HALİDE EDİP ADIVARKOZAN BLD.SPORTFF 3.LİGTFF 3.LİG YILMAZ ERKAN   
21.10.2017YUSUF ZİYA ÖNİŞ STADI15:00:00SARIYERAMED SPORTİF FAAL.TFF 2.LigTFF 2.Lig ERDEM ŞEN   
21.10.2017PAŞABAHÇE STADI13:30:00ŞİLE YILDIZYUNUS EMRE BLD.SPORSpor Toto BALSpor Toto BAL KAZIM AK   
21.10.2017TUZLA BELEDİYESİ SAHASI15:00:00TUZLASPORMERSİN İ.Y.TFF 2.LigTFF 2.Lig MUSA AYDINKAN   
21.10.2017ÜMRANİYE BLD. ÇİM STADI13:00:00ÜMRANİYESPORGAZİŞEHİR GAZİANTEP BLD.TFF 1.LigTFF 1.Lig ALİ GÜN   
22.10.2017GÜRPINAR STADI15:00:00İSTANBUL BEYLİKDÜZÜKESTEL BLD.Spor Toto BALSpor Toto BAL OKTAY BÜYÜKÇOLAK   
22.10.2017ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ TÜRK TELEKOM STADI19:30:00GALATASARAY A.Ş.FENERBAHÇE A.Ş.Spor Toto Süper LigSpor Toto Süper Lig ENVER SİNANOĞLU   
22.10.2017ALİBEYKÖY STADI15:00:00ALİBEYKÖYSPORKÜTAHYASpor Toto BALSpor Toto BAL MUSTAFA RIDVANLAR   
22.10.2017BEYOĞLU STADI15:00:00ÇIKSALINBİGASPORSpor Toto BALSpor Toto BAL FARUK DURMUŞ   
22.10.2017FLORYA METİN OKTAY SAHASI15:00:00GALATASARAY A.Ş.FENERBAHÇE A.Ş.U21U21 YÜKSEL KARABULUT   
22.10.2017BEYLERBEYİ 75 STADI15:00:00BEYLERBEYİKARASUSPORSpor Toto BALSpor Toto BAL CAN TELCİ - SEYİRCİSİZ MAÇ   
22.10.2017ÜMRANİYE BLD. ÇİM STADI10:00:00ÜMRANİYESPORGAZİŞEHİR GAZİANTEP BLD.U21U21 İLYAS SERT   
23.10.2017VODAFONE PARK20:00:00BEŞİKTAŞ A.Ş.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKSpor Toto Süper LigSpor Toto Süper Lig ENİSE BOSTANCI   
23.10.2017NEVZAT DEMİR TESİSLERİ SAHASI15:00:00BEŞİKTAŞ A.Ş.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKU21U21 YAHYA GÜLMÜŞ   
21.10.2017BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI12:00:00İSTANBUL KAYAŞEHİRGÜZELCEU14/A1.GRUP İSMAİL KABAKÇI   
21.10.2017BOLLUCA STADI11:00:00BOLLUCABAŞAKŞEHİR İKİTELLİU14/B1.GRUP ZAFER YİĞİT TURGUT COŞKUN 
21.10.2017BOLLUCA STADI14:30:00ARNAVUTKÖY BLD.ÇAPASüper Amatör Lig3.GRUP ZAFER YİĞİT TURGUT COŞKUN 
21.10.2017BÜYÜKÇEKMECE STADI10:00:00TEPECİK ANADOLUAKALAN1. Amatör Lig1.GRUP ÖZGÜR GÜREL RECEP ALİ DAKES 
21.10.2017GÜRPINAR STADI13:00:00BEYLİKDÜZÜ YAKUPLUBAHÇEŞEHİR SPORU16/B2.GRUP ARİF SARIOĞLU RAMAZAN ÇETİN 
21.10.2017GÜRPINAR STADI15:00:00MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 2011BAŞAKŞEHİR KARTALU16/B2.GRUP ARİF SARIOĞLU RAMAZAN ÇETİN 
21.10.2017GÜZELCE STADI14:30:00GÜZELCEGÜRPINAR1. Amatör Lig3.GRUP CEMİL YILMAN RECEP ALİ DAKES 
21.10.2017HADIMKÖY SAHASI14:30:00YEŞİLBAYIRBOLLUCA1. Amatör Lig1.GRUP ADNAN KARATAŞ   
21.10.2017KARACAKÖY SAHASI15:00:00YALIKÖYKAVAKLI KÖYÜ1. Amatör Lig1.GRUP BAKİ RODOP   
21.10.2017MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI12:30:00B.Ç.M.SİNANARNAVUTKÖY YAYLAU14/B1.GRUP ORKUN KOÇAK YUSUF KAYIKÇI 
21.10.2017MİMARSİNAN BABA HAKKI STADI14:30:00B.Ç.M.SİNANİZZETTİN1. Amatör Lig1.GRUP ORKUN KOÇAK YUSUF KAYIKÇI 
21.10.2017SİLİVRİ ORTAKÖY SAHASI11:30:00GAZİTEPEAVCILAR CİHANGİR1. Amatör Lig3.GRUP HASAN COŞKUN ZEKİ MAYIŞ 
21.10.2017TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI12:00:00B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR SANCAKTEPE BLD.BGL U15BGL U15   
21.10.2017TEPECİK ŞENOL GÜNEŞ STADI14:00:00B.ÇEKMECE TEPECİKSPOR SANCAKTEPE BLD.BGL U16BGL U16   
21.10.2017ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI10:30:00İSTANBUL BULANCAKİSTANBUL BAFRAU14/B15.GRUP YASİN ALİMLER OĞUZHAN PARLAK 
21.10.2017ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI12:00:00ALTINOVAİST.GENÇLERBİRLİĞİU14/A3.GRUP YASİN ALİMLER OĞUZHAN PARLAK 
21.10.2017ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI13:30:00HAVATAŞ SPORALİBEYKÖYSPORU16/B16.GRUP İLYAS KARACA OĞUZHAN PARLAK 
21.10.2017ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI15:00:00G.O.PAŞA BARBAROSGALATA1. Amatör Lig9.GRUP İLYAS KARACA OĞUZHAN PARLAK 
21.10.2017ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI12:00:00AKŞEMSETTİNSULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİU14/B13.GRUP ENGİN KAL SONER K. ÖZMEN 
21.10.2017ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI13:30:00A.PARSELLERGÜNGÖREN DOĞUŞU16/A4.GRUP ENGİN KAL SONER K. ÖZMEN 
21.10.2017ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI15:00:00YEŞİLPINARYEŞİLILGAZU14/B7.GRUP ENGİN KAL SONER K. ÖZMEN 
21.10.2017ALİBEYKÖY STADI12:30:00GİRESUN EMEKSANİST.BAYBURT1. Amatör Lig5.GRUP FADIL KUŞ İDRİS E. DEĞİRMENCİ 
21.10.2017ALİBEYKÖY STADI14:30:00YEŞİLPINARİSTİNYE1. Amatör Lig9.GRUP FADIL KUŞ İDRİS E. DEĞİRMENCİ 
21.10.2017AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU10:30:00AVCILAR 1903 SPORSELVİSPORU14/B7.GRUP İBRAHİM GÜNEŞ MUSTAFA KARAKADIOĞLU 
21.10.2017AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU12:00:00İSTANBUL SOMA SİYAVUŞPAŞAU16/A8.GRUP İBRAHİM GÜNEŞ MUSTAFA KARAKADIOĞLU 
21.10.2017AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU13:30:00AVCILAR YEŞİLKENTİSTANBUL DEMİRU16/A6.GRUP YAHYA POLAT MUSTAFA KARAKADIOĞLU 
21.10.2017AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU15:00:00DENİZKÖŞKLERDAĞYENİCE1. Amatör Lig3.GRUP YAHYA POLAT MUSTAFA KARAKADIOĞLU 
21.10.2017BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI12:00:00YILDIZ KANARYALARYENİBOSNAU14/B7.GRUP TURGUT ARIK ERDEM TUNÇ 
21.10.2017BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI14:30:00YENİBOSNADUDULLUSüper Amatör Lig1.GRUP ZAFER ÇATALKAYA BEDRAN AKTUMUR 
21.10.2017BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA10:00:00THYSİMURG SPORU14/A3.GRUP MURAT DEMİRBAŞ SEMRA SARAÇ 
21.10.2017BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA11:30:00BAHÇELİEVLER ÇINARŞAFAKSPORU14/A7.GRUP MURAT DEMİRBAŞ SEMRA SARAÇ 
21.10.2017BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA13:00:00İSTANBUL BARIŞSPORHALKALIU16/A6.GRUP HASAN DURAN SEMRA SARAÇ 
21.10.2017BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA14:30:00BAKIRKÖYKEMAHSPORSüper Amatör Lig9.GRUP HASAN DURAN SEMRA SARAÇ 
21.10.2017BALAT SUNİ ÇİM SAHA12:30:00MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FKGALATASARAY A.Ş.ELİT U16ELİT U16   
21.10.2017BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI10:00:00TUNASPORRAMİU16/A2.GRUP MUSTAFA ATEŞ BATUHAN ERDOĞAN 
21.10.2017BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI11:30:00KARTALTEPEÇAYIRBAŞIU16/B16.GRUP MUSTAFA ATEŞ BATUHAN ERDOĞAN 
21.10.2017BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI13:00:00BAYRAMPAŞASİLİVRİSPORU16/B24.GRUP BURHAN KAHVECİ BATUHAN ERDOĞAN 
21.10.2017BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI14:30:00YILDIRIMBOSNASOĞUKSUSPORSüper Amatör Lig3.GRUP BURHAN KAHVECİ BATUHAN ERDOĞAN 
21.10.2017BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI16:30:00GÜRZAFERGÜNEŞTEPEU14/A5.GRUP BURHAN KAHVECİ BATUHAN ERDOĞAN 
21.10.2017BAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI09:00:00SEKBANLAR SPORFATİH SULTAN MEHMETU16/A12.GRUP SELAMİ SARIYER FATİH SIKILMAZ 
21.10.2017BAYRAMPAŞA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE STADI10:45:00CEVATPAŞAALTINOVA1. Amatör Lig9.GRUP MENDERES KIRTAY FATİH SIKILMAZ 
12345678