GÜLSUYU ASIM KARA STADI
 
GÜLSUYU ASIM KARA STADI
İSTANBUL
MALTEPE

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     14.GRUP
1. Hafta29.9.2018 12:00 ESENKENT - TAŞDELEN40
4. Hafta21.10.2018 13:00 ESENKENT - TUZLA MİMARSİNAN50
6. Hafta4.11.2018 12:15 ESENKENT - PENDİK ESENYALI22
8. Hafta18.11.2018 12:30 ESENKENT - ORTADAĞSPOR21
12. Hafta16.12.2018 11:00 ESENKENT - TED İSTANBUL KOLEJİ25
     15.GRUP
1. Hafta30.9.2018 16:00 GÜLENSU SPOR - TAÇSPOR40
3. Hafta14.10.2018 12:30 GÜLENSU SPOR - ORHANLISPOR06
5. Hafta28.10.2018 14:00 HEYBELİADA - ORHANLISPOR52
6. Hafta3.11.2018 14:30 GÜLENSU SPOR - HEYBELİADA21
8. Hafta17.11.2018 14:30 GÜLENSU SPOR - KARTAL ELÇİ31
11. Hafta9.12.2018 12:30 GÜLENSU SPOR - PENDİK KAVAKPINAR21
     17.GRUP
1. Hafta30.9.2018 14:00 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI19
7. Hafta11.11.2018 15:00 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - MARMARA KARAYOLLARI02
9. Hafta1.12.2018 14:30 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - BATI ATAŞEHİR SPOR30
     18.GRUP
1. Hafta29.9.2018 14:00 GÜLSUYU - İSTANBUL KARTAL BLD21
4. Hafta21.10.2018 15:00 GÜLSUYU - AYDINLISPOR31
6. Hafta4.11.2018 16:00 GÜLSUYU - İSTANBUL SİTESPOR31
10. Hafta16.12.2018 15:00 GÜLSUYU - ADALAR01
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
1. Hafta8.9.2018 16:30 MALTEPE YILDIZ - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ05
6. Hafta14.10.2018 14:30 MALTEPE YILDIZ - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ110
13. Hafta25.11.2018 14:30 MALTEPE YILDIZ - BÜYÜKÇEKMECE BLD.02
15. Hafta9.12.2018 14:30 MALTEPE YILDIZ - PAŞABAHÇE13
16. Hafta15.12.2018 14:30 MALTEPE YILDIZ - ÇAKMAKSPOR01
     4.GRUP
2. Hafta15.9.2018 16:00 ATLAS SPOR - BEYKOZ 190831
4. Hafta29.9.2018 16:00 ATLAS SPOR - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.00
6. Hafta13.10.2018 14:30 ATLAS SPOR - KAYNARCA21
8. Hafta24.10.2018 14:30 ATLAS SPOR - FERİKÖY11
10. Hafta4.11.2018 14:00 ATLAS SPOR - CEVİZLİ ANADOLU11
11. Hafta10.11.2018 14:30 ATLAS SPOR - HASKÖY31
12. Hafta18.11.2018 14:30 ATLAS SPOR - İSTANBUL BAFRA22
14. Hafta2.12.2018 14:30 ATLAS SPOR - İSTANBUL BULANCAK  
     6.GRUP
16. Hafta16.12.2018 13:00 KARTALGÜCÜ - İSTANBUL KAYAŞEHİR01
U15/A
     12.GRUP
7. Hafta27.10.2018 11:00 CEVİZLİ ANADOLU - ACIBADEM ÜSKÜDAR33
     13.GRUP
7. Hafta28.10.2018 12:30 SOĞANLIK - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK13
11. Hafta25.11.2018 12:30 SOĞANLIK - ÇAKMAKSPOR11
U15/B
     20.GRUP
4. Hafta7.10.2018 12:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ÜSKÜDAR İCADİYE35
     21.GRUP
6. Hafta20.10.2018 12:30 ATALAR - ORTAÇEŞME08
     23.GRUP
1. Hafta16.9.2018 15:00 ESENKENT - ATAŞEHİR ARENA SPOR23
4. Hafta6.10.2018 12:00 ESENKENT - KARTAL ELÇİ70
6. Hafta20.10.2018 11:00 ESENKENT - KAVACIK06
9. Hafta11.11.2018 12:00 ESENKENT - PAŞABAHÇE06
12. Hafta1.12.2018 13:00 ESENKENT - DOLAYOBA14
14. Hafta15.12.2018 11:00 ESENKENT - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ12
     25.GRUP
3. Hafta30.9.2018 11:00 GÜLENSU SPOR - ÇEKMEKÖY ÇARŞI50
5. Hafta14.10.2018 16:30 GÜLENSU SPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI32
7. Hafta28.10.2018 11:00 GÜLENSU SPOR - ÖZESATPAŞA92
8. Hafta3.11.2018 11:00 BOSTANCI - ANADOLU HİSARI 14
8. Hafta3.11.2018 16:30 GÜLENSU SPOR - ANADOLU KARTALLARI40
10. Hafta17.11.2018 11:00 BOSTANCI - ANADOLU KARTALLARI02
11. Hafta25.11.2018 11:00 GÜLENSU SPOR - BOSTANCI50
13. Hafta9.12.2018 16:30 GÜLENSU SPOR - ANADOLU HİSARI 40
     26.GRUP
5. Hafta13.10.2018 16:30 GÜLSUYU - PENDİK VELİBABA05
7. Hafta27.10.2018 12:30 GÜLSUYU - KAVAKPINAR70
8. Hafta4.11.2018 10:45 GÜLSUYU - HAYDARPAŞA DEMİR03
11. Hafta24.11.2018 12:00 GÜLSUYU - MALTEPE BELEDİYE23
13. Hafta8.12.2018 12:00 GÜLSUYU - ÖRNEK GENÇLİK07
U17/A
     14.GRUP
1. Hafta22.9.2018 14:00 ADALAR - GÜMÜŞSUYU30
U17/B
     20.GRUP
5. Hafta20.10.2018 15:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - ATAŞEHİR YONCASPOR33
     22.GRUP
3. Hafta6.10.2018 13:30 1453 MALTEPE GENÇLİK - BEYLERBEYİ09
     24.GRUP
2. Hafta30.9.2018 12:30 1923 ESENKENT - KAVAKPINAR50
4. Hafta14.10.2018 11:00 1923 ESENKENT - MODAFEN06
7. Hafta3.11.2018 12:30 1923 ESENKENT - İDEALTEPESPOR04
8. Hafta11.11.2018 13:30 1923 ESENKENT - İSTANBUL SİTESPOR21
10. Hafta25.11.2018 16:30 1923 ESENKENT - MALTEPE BELEDİYE44
12. Hafta9.12.2018 10:45 1923 ESENKENT - ORTADAĞSPOR06
13. Hafta15.12.2018 12:30 1923 ESENKENT - İÇERENKÖY İ.Y.22
     25.GRUP
3. Hafta7.10.2018 14:00 BOSTANCI - ORHANLISPOR26
4. Hafta13.10.2018 12:30 YAKACIK - BATI ATAŞEHİR SPOR31
5. Hafta21.10.2018 11:00 BOSTANCI - TAÇSPOR113
11. Hafta2.12.2018 11:00 BOSTANCI - ÖZATAŞEHİR02
11. Hafta2.12.2018 12:30 SOĞANLIK - TAÇSPOR01
     26.GRUP
1. Hafta22.9.2018 16:00 GÜLSUYU - SULTANBEYLİ51
3. Hafta6.10.2018 15:30 GÜLSUYU - CEVİZLİ ANADOLU23
5. Hafta20.10.2018 14:00 ERENKÖY ACAR - SULTANBEYLİ31
6. Hafta28.10.2018 16:00 GÜLSUYU - FENERYOLU90
9. Hafta17.11.2018 12:30 GÜLSUYU - ÖZ KARACAAHMET71
11. Hafta1.12.2018 11:00 GÜLSUYU - ERENKÖY ACAR