İFA SAHASI
 
İFA SAHASI
2126964775
İSTANBUL
KÜÇÜKÇEKMECE
FATİH CAD. HUZUR EVLER MEVKİİ 1. SOKAK NO:14

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     11.GRUP
3. Hafta14.10.2018 12:30 GÜNGÖRENSPOR - HAVATAŞ SPOR02
6. Hafta3.11.2018 12:30 GÜNGÖRENSPOR - ZEYTİNBURNU 195712
8. Hafta17.11.2018 12:30 GÜNGÖRENSPOR - BAŞAKŞEHİR KARTAL43
11. Hafta9.12.2018 14:30 GÜNGÖRENSPOR - BOĞAZİÇİ11
     12.GRUP
1. Hafta29.9.2018 13:00 ALTINOVA - TERAZİDERE01
     4.GRUP
4. Hafta21.10.2018 12:30 İSTANBUL TRABZON - KURUÇEŞME10
6. Hafta4.11.2018 12:30 İSTANBUL TRABZON - R.KAVAĞI23
7. Hafta10.11.2018 12:30 İSTANBUL TRABZON - KÜÇÜK AYASOFYA31
9. Hafta24.11.2018 10:45 İSTANBUL TRABZON - ŞİRİNEVLER21
10. Hafta2.12.2018 14:30 İSTANBUL TRABZON - ÇANKIRI MARUF SPOR30
     5.GRUP
2. Hafta6.10.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - CEYLANSPOR11
4. Hafta20.10.2018 12:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - KARADOLAPSPOR20
6. Hafta3.11.2018 14:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - YEDİKULE22
10. Hafta1.12.2018 12:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ÇAYIRBAŞI31
12. Hafta15.12.2018 12:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ŞİŞLİ YAYLA30
     6.GRUP
2. Hafta7.10.2018 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - DAMLASPOR32
4. Hafta21.10.2018 10:45 SÖĞÜTLÜÇEŞME - İSTANBULSPOR KULÜBÜ10
6. Hafta4.11.2018 10:45 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ULUTEPE70
9. Hafta24.11.2018 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - GÜLTEPE11
10. Hafta2.12.2018 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - A.PARSELLER21
12. Hafta16.12.2018 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - OKMEYDANI FETİH  
     8.GRUP
1. Hafta29.9.2018 15:00 İKİTELLİ - TOPKAPI10
3. Hafta13.10.2018 14:30 İKİTELLİ - TRABZON 1453 SPOR01
5. Hafta27.10.2018 12:30 İKİTELLİ - SAKARYA İMÇ.31
7. Hafta10.11.2018 10:45 İKİTELLİ - MERTER13
11. Hafta8.12.2018 12:30 İKİTELLİ - SARIYER F.S.M.62
Süper Amatör Lig
     4.GRUP
10. Hafta4.11.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - SULTANBEYLİ21
13. Hafta24.11.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - HASKÖY21
16. Hafta16.12.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - KAYNARCA  
     5.GRUP
2. Hafta16.9.2018 16:00 İFA - AVCILAR BELEDİYE41
3. Hafta22.9.2018 15:30 BAŞAKŞEHİR - LEVENT00
4. Hafta30.9.2018 15:00 İFA - BAŞAKŞEHİR00
6. Hafta14.10.2018 14:30 İFA - LEVENT10
7. Hafta20.10.2018 14:30 İFA - ARNAVUTKÖY BLD.13
11. Hafta11.11.2018 14:30 İFA - REŞİTPAŞA30
12. Hafta17.11.2018 14:30 İFA - MERKEZEFENDİ40
14. Hafta1.12.2018 14:30 İFA - ALBAYRAK31
16. Hafta15.12.2018 14:30 İFA - SOĞUKSUSPOR01
     6.GRUP
2. Hafta15.9.2018 16:00 İSTANBUL SİNOP - ÇANTAKÖY20
3. Hafta23.9.2018 15:30 İSTANBUL SİNOP - İSTANBUL MESUDİYE00
5. Hafta7.10.2018 15:00 İSTANBUL SİNOP - MECİDİYEKÖY30
7. Hafta21.10.2018 14:30 İSTANBUL SİNOP - BARBAROS30
9. Hafta27.10.2018 14:30 İSTANBUL SİNOP - ŞİRİNTEPE60
11. Hafta10.11.2018 14:30 İSTANBUL SİNOP - İSTANBUL KAYAŞEHİR10
12. Hafta18.11.2018 14:30 İSTANBUL SİNOP - DENİZKÖŞKLER00
15. Hafta8.12.2018 14:30 İSTANBUL SİNOP - KÜÇÜKKÖY40
U15/A
     10.GRUP
1. Hafta15.9.2018 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - GÜNEŞTEPE30
3. Hafta29.9.2018 09:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - KOSOVA GÜÇSPOR40
5. Hafta13.10.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - ÖRNEKTEPE10
14. Hafta16.12.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - CENNET BARBAROS  
     4.GRUP
1. Hafta15.9.2018 11:30 İKİTELLİ - GÜRZAFER11
     7.GRUP
1. Hafta16.9.2018 14:30 İFA - SİYAVUŞPAŞA11
2. Hafta22.9.2018 12:00 SİYAVUŞPAŞA - BAKIRKÖYSPOR11
3. Hafta30.9.2018 09:30 İFA - TÜRK TELEKOMSPOR11
5. Hafta14.10.2018 09:00 İFA - RAMİ40
6. Hafta20.10.2018 09:00 İFA - CEVATPAŞA11
9. Hafta11.11.2018 16:30 İFA - PİYALEPAŞA40
11. Hafta25.11.2018 12:00 İFA - ES.KULÜP ATLETİK11
14. Hafta15.12.2018 09:30 İFA - BAKIRKÖYSPOR10
     9.GRUP
11. Hafta25.11.2018 09:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - YEŞİLPINAR51
U15/B
     10.GRUP
7. Hafta27.10.2018 10:45 İSTANBUL BULANCAK - CEVİZLİSPOR21
     14.GRUP
2. Hafta23.9.2018 09:00 HALKALI - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ09
     19.GRUP
8. Hafta3.11.2018 11:00 İSTANBUL BALKAN SPOR - HÜR.EĞİTİM12
11. Hafta25.11.2018 10:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ÇELİKTEPE03
13. Hafta9.12.2018 12:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - HÜR.EĞİTİM10
     3.GRUP
2. Hafta22.9.2018 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ARNAVUTKÖY YAYLA50
4. Hafta6.10.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ÇELİKTEPE ÜMİT10
10. Hafta17.11.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - HAVATAŞ SPOR12
12. Hafta1.12.2018 09:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - GÜNYAMAÇ50
14. Hafta15.12.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ALEMDAR23
     4.GRUP
2. Hafta23.9.2018 12:00 İSTANBUL TRABZON - SARIYER F.S.M.32
10. Hafta18.11.2018 09:00 İSTANBUL TRABZON - ÖZ YARIMBURGAZ13
13. Hafta8.12.2018 10:45 ÖZ YARIMBURGAZ - SARIYER F.S.M.15
     5.GRUP
1. Hafta16.9.2018 13:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - HARMANTEPE31
3. Hafta30.9.2018 11:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - KAĞITHANE11
9. Hafta11.11.2018 09:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - EYÜP ÇIRÇIR İMAR06
13. Hafta9.12.2018 11:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - 5 MEVSİM GENÇLİK07
     6.GRUP
1. Hafta15.9.2018 14:30 İSTANBUL SİNOP - İSTANBUL ARTVİN12
U17/A
     10.GRUP
3. Hafta6.10.2018 13:00 HALKALI - SİMURG SPOR50
5. Hafta20.10.2018 10:30 HALKALI - EROĞLU012
8. Hafta11.11.2018 10:30 HALKALI - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI32
11. Hafta1.12.2018 10:45 HALKALI - A.PARSELLER43
     5.GRUP
2. Hafta29.9.2018 11:00 İFA - HAVATAŞ SPOR21
4. Hafta13.10.2018 12:30 İFA - ATAKENT 2015100
7. Hafta4.11.2018 09:00 İFA - TÜRK TELEKOMSPOR33
8. Hafta10.11.2018 09:00 İFA - GAZİ MAHALLESİ21
10. Hafta24.11.2018 09:00 İFA - SEYRANTEPE OF04
12. Hafta8.12.2018 09:00 İFA - YENİKÖY10
13. Hafta16.12.2018 09:30 İFA - ÖZ Y.SELİM  
     8.GRUP
7. Hafta3.11.2018 09:00 İKİTELLİ - İSTANBUL BAFRA43
     9.GRUP
1. Hafta23.9.2018 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - MERKEZEFENDİ14
3. Hafta7.10.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - BAŞAKŞEHİR KARTAL22
6. Hafta27.10.2018 09:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ÖZALİBEYKÖY04
9. Hafta18.11.2018 10:45 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - YEŞİLILGAZ16
11. Hafta2.12.2018 10:45 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - AYAZAĞA02
U17/B
     10.GRUP
10. Hafta25.11.2018 13:30 FİLİZSPOR - ZEYTİNBURNU ZAFER21
     13.GRUP
3. Hafta7.10.2018 09:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - PİYALEPAŞA24
5. Hafta21.10.2018 09:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - HÜR.GÜCÜ12
9. Hafta18.11.2018 12:30 HALKALI ÇAMLIKALTI - YENİ ORTABAYIR01
11. Hafta2.12.2018 09:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - ARENA OLİMPİK GSK34
     16.GRUP
1. Hafta22.9.2018 10:00 İSTANBUL SİNOP - İSTANBUL ARTVİN70
     18.GRUP
2. Hafta30.9.2018 13:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - OSMANİYE İSTİKLAL12
4. Hafta14.10.2018 10:45 SÖĞÜTLÜÇEŞME - CEVİZLİSPOR13
8. Hafta11.11.2018 12:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF30
10. Hafta25.11.2018 15:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - MURATPAŞA12
12. Hafta9.12.2018 09:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - CFS BAĞCILAR13