HALKALI ETAP STADI
 
HALKALI ETAP STADI
İSTANBUL
KÜÇÜKÇEKMECE

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     4.GRUP
2. Hafta7.10.2018 15:00 İSTANBUL TRABZON - TAKSİM21
8. Hafta18.11.2018 13:00 ŞİRİNEVLER - KÜÇÜK AYASOFYA32
Süper Amatör Lig
1. Hafta9.9.2018 16:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - IRMAKSPOR32
3. Hafta23.9.2018 14:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - BEYKOZ 190802
6. Hafta13.10.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - FERİKÖY41
8. Hafta24.10.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - İSTANBUL BAFRA14
15. Hafta8.12.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ATLAS SPOR11
U15/A
1. Hafta15.9.2018 16:00 BEZİRGANBAHÇE - A.PARSELLER11
3. Hafta29.9.2018 14:30 BEZİRGANBAHÇE - GÜRZAFER20
3. Hafta29.9.2018 11:30 İKİTELLİ - BAĞCILAR EVREN 02
5. Hafta13.10.2018 09:00 BEZİRGANBAHÇE - BAĞCILAR EVREN 13
6. Hafta21.10.2018 09:00 İKİTELLİ - BEZİRGANBAHÇE42
9. Hafta10.11.2018 15:00 BEZİRGANBAHÇE - EROĞLU13
9. Hafta10.11.2018 09:30 İKİTELLİ - KÜÇÜKKÖY71
11. Hafta24.11.2018 09:30 BEZİRGANBAHÇE - KÜÇÜKKÖY22
11. Hafta24.11.2018 11:00 İKİTELLİ - A.PARSELLER20
12. Hafta2.12.2018 10:30 İKİTELLİ - KOCASİNAN31
13. Hafta8.12.2018 09:30 BEZİRGANBAHÇE - İKİTELLİ33
14. Hafta16.12.2018 11:00 İKİTELLİ - EROĞLU31
     6.GRUP
2. Hafta23.9.2018 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ52
4. Hafta7.10.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - DAMLASPOR41
6. Hafta21.10.2018 15:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ASLANTEPE 32
8. Hafta4.11.2018 09:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ŞİRİNEVLER12
10. Hafta18.11.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - HAZNEDARSPOR12
12. Hafta2.12.2018 09:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - Z.YILDIZ30
14. Hafta16.12.2018 09:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ALTINOVA80
     8.GRUP
4. Hafta7.10.2018 11:30 HALKALI TAŞTEPE - YILDIRIMBOSNA31
7. Hafta27.10.2018 09:30 HALKALI TAŞTEPE - BATI TRAKYA50
10. Hafta18.11.2018 09:30 HALKALI TAŞTEPE - HASİP DİNÇSOY İÖO32
     9.GRUP
1. Hafta16.9.2018 10:30 İSTANBUL DEMİR - SULTANGAZİ İSMETPAŞA60
6. Hafta20.10.2018 09:30 İSTANBUL DEMİR - ASLAN YUVASI61
9. Hafta11.11.2018 12:00 İSTANBUL DEMİR - YEŞİLPINAR30
10. Hafta17.11.2018 13:30 İSTANBUL DEMİR - BAHÇELİEVLER SOĞANLI43
14. Hafta15.12.2018 15:00 İSTANBUL DEMİR - ARENA OLİMPİK GSK52
U15/B
     14.GRUP
4. Hafta7.10.2018 13:00 HALKALI - TERAZİDERE38
14. Hafta16.12.2018 14:30 HALKALI - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE50
     17.GRUP
5. Hafta14.10.2018 14:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - THY02
     4.GRUP
2. Hafta23.9.2018 10:00 ÖZ YARIMBURGAZ - NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O.17
3. Hafta29.9.2018 16:00 ÖZ YARIMBURGAZ - İSTANBUL TRABZON04
4. Hafta7.10.2018 10:00 İSTANBUL TRABZON - MURATPAŞA52
5. Hafta13.10.2018 12:30 İSTANBUL TRABZON - T.TAYFUN10
5. Hafta13.10.2018 10:30 ÖZ YARIMBURGAZ - İSTANBUL BAFRA47
7. Hafta27.10.2018 15:00 İSTANBUL TRABZON - İSTANBUL BAFRA33
11. Hafta24.11.2018 12:30 ÖZ YARIMBURGAZ - T.TAYFUN62
U17/A
     10.GRUP
2. Hafta30.9.2018 09:00 HALKALI - DAMLASPOR06
7. Hafta3.11.2018 11:00 HALKALI - ÇIKSALIN33
13. Hafta15.12.2018 13:00 HALKALI - YENİBOSNA34
     6.GRUP
1. Hafta22.9.2018 09:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - İSTANBUL BARIŞSPOR53
3. Hafta6.10.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ30
5. Hafta20.10.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - KANARYA40
6. Hafta28.10.2018 14:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - OKMEYDANI FETİH47
9. Hafta17.11.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - ÖRNEKTEPE40
11. Hafta1.12.2018 09:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - İSTANBUL KAYAŞEHİR12
     8.GRUP
2. Hafta30.9.2018 16:00 İKİTELLİ - BATI TRAKYA03
3. Hafta6.10.2018 15:00 HALKALI TAŞTEPE - SİYAVUŞPAŞA70
4. Hafta14.10.2018 16:00 İKİTELLİ - HALKALI TAŞTEPE14
5. Hafta20.10.2018 13:00 HALKALI TAŞTEPE - İSTANBUL BAFRA103
7. Hafta3.11.2018 13:00 HALKALI TAŞTEPE - BATI TRAKYA13
8. Hafta11.11.2018 15:00 HALKALI TAŞTEPE - ABİDEİ HÜRRİYET90
10. Hafta25.11.2018 15:30 İKİTELLİ - ABİDEİ HÜRRİYET72
12. Hafta9.12.2018 09:00 İKİTELLİ - SİYAVUŞPAŞA00
U17/B
     11.GRUP
9. Hafta18.11.2018 11:00 İSTANBUL ATAKENT - Y.GÜNEŞ11
11. Hafta2.12.2018 14:00 İSTANBUL ATAKENT - OLİMPİYAT25
     14.GRUP
2. Hafta30.9.2018 10:30 İSTANBUL TRABZON - ETİLERSPOR122
3. Hafta6.10.2018 09:00 İSTANBUL TRABZON - BAĞCILAR GÜNEŞLİ22
5. Hafta20.10.2018 11:00 İSTANBUL TRABZON - İSTANBUL FETİH 145350
7. Hafta3.11.2018 15:00 İSTANBUL TRABZON - ŞİŞLİ GENÇLİK40
8. Hafta11.11.2018 09:00 İSTANBUL TRABZON - GÜRZAFER20
11. Hafta1.12.2018 15:00 İSTANBUL TRABZON - GÖKTÜRKSPOR40
13. Hafta15.12.2018 11:00 İSTANBUL TRABZON - T.TAYFUN01
     19.GRUP
1. Hafta23.9.2018 16:00 İSTANBUL DEMİR - GÖKTÜRK SARAYSPOR80
2. Hafta29.9.2018 13:00 GEDİKPAŞA - İSTANBUL DEMİR17
5. Hafta21.10.2018 10:30 GEDİKPAŞA - GÖKTÜRK SARAYSPOR71
7. Hafta4.11.2018 10:30 İSTANBUL DEMİR - GEDİKPAŞA21
10. Hafta24.11.2018 14:00 İSTANBUL DEMİR - ORTAKÖY31
     8.GRUP
4. Hafta14.10.2018 10:30 ÖZ YARIMBURGAZ - KÜÇÜKKÖY04
6. Hafta28.10.2018 10:30 BEZİRGANBAHÇE - ÖZ YARIMBURGAZ113
7. Hafta3.11.2018 09:00 ÖZ YARIMBURGAZ - MERTER06
8. Hafta11.11.2018 10:30 BEZİRGANBAHÇE - MERTER51
8. Hafta11.11.2018 13:30 ÖZ YARIMBURGAZ - TOZKOPARAN BİRLİK13
10. Hafta25.11.2018 10:00 ÖZ YARIMBURGAZ - ŞİRİNEVLER14
12. Hafta9.12.2018 15:30 BEZİRGANBAHÇE - KÜÇÜKKÖY15
12. Hafta9.12.2018 10:30 ÖZ YARIMBURGAZ - Z.YILDIZ04
13. Hafta15.12.2018 09:30 ÖZ YARIMBURGAZ - BEZİRGANBAHÇE13