KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI
 
KAĞITHANE BLD. MEHMET AKİF ERSOY SAHASI
05368265385
02122942058
İSTANBUL
KAĞITHANE
MEHMET AKİF ERSOY MAHLLESİ GÜLİBRİŞİM SOKOK NO 1

0
50x98
Suni Çim
Belirtilmemiş
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     3.GRUP
10. Hafta1.12.2018 13:00 TOPÇULAR - FATİH HİLAL11
     5.GRUP
10. Hafta1.12.2018 15:00 GELİŞİMSPOR - ŞİŞLİ YAYLA01
     6.GRUP
7. Hafta10.11.2018 15:00 ULUTEPE - ESENYURT ACAR02
Süper Amatör Lig
16. Hafta16.12.2018 14:30 MECİDİYEKÖY - İSTANBUL SİNOP03
U12 Ligi
     22.GRUP
1. Hafta28.10.2018 14:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - HAMİDİYESPOR01
1. Hafta28.10.2018 13:00 ÖRNEKTEPE - KAĞITHANE SADABAD110
5. Hafta25.11.2018 13:00 ÖRNEKTEPE - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT11
6. Hafta1.12.2018 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - GÜNYAMAÇ33
U15/A
     10.GRUP
1. Hafta15.9.2018 11:00 ÖRNEKTEPE - FERİKÖY02
3. Hafta29.9.2018 12:00 ÖRNEKTEPE - SEKBANLAR SPOR03
6. Hafta21.10.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - CENNET BARBAROS42
9. Hafta10.11.2018 13:00 ÖRNEKTEPE - KOSOVA GÜÇSPOR31
11. Hafta24.11.2018 13:30 ÖRNEKTEPE - GÜNGÖREN DOĞUŞ20
12. Hafta2.12.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - SÖĞÜTLÜÇEŞME24
14. Hafta16.12.2018 12:30 ÖRNEKTEPE - GÜNEŞTEPE25
     7.GRUP
10. Hafta17.11.2018 15:00 PİYALEPAŞA - BAKIRKÖYSPOR03
U15/B
     10.GRUP
3. Hafta29.9.2018 13:30 CEVİZLİSPOR - ŞİŞLİ GENÇLİK21
11. Hafta24.11.2018 12:00 BEYOĞLU YENİÇARŞI - FATİH SULTAN MEHMET01
13. Hafta8.12.2018 15:00 FATİH SULTAN MEHMET - CEVİZLİSPOR10
14. Hafta16.12.2018 11:00 BEYOĞLU YENİÇARŞI - TOZKOPARAN BİRLİK70
     17.GRUP
8. Hafta3.11.2018 11:00 ULUSSPOR - KUŞTEPE12
     4.GRUP
8. Hafta4.11.2018 15:00 T.TAYFUN - MURATPAŞA36
10. Hafta18.11.2018 15:00 T.TAYFUN - NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O.13
12. Hafta2.12.2018 13:30 T.TAYFUN - İSTANBUL TRABZON29
     7.GRUP
10. Hafta17.11.2018 13:30 SÜTLÜCE - ÖZ Y.SELİM02
     8.GRUP
8. Hafta4.11.2018 11:00 EMİREFENDİ - IRMAKSPOR24
12. Hafta2.12.2018 12:00 EMİREFENDİ - SULTANMURAT70
U17/A
     3.GRUP
8. Hafta10.11.2018 11:00 HAMİDİYESPOR - TEPEBAĞ KÜLTÜR03
     4.GRUP
13. Hafta15.12.2018 13:00 ASLANTEPE - İSTANBUL SOMA 07
     6.GRUP
2. Hafta30.9.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.19
4. Hafta14.10.2018 11:00 ÖRNEKTEPE - İSTANBUL BARIŞSPOR01
7. Hafta3.11.2018 13:00 ÖRNEKTEPE - İSTANBUL KAYAŞEHİR21
8. Hafta11.11.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - KANARYA15
10. Hafta25.11.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - BEŞYÜZEVLER13
12. Hafta9.12.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - OKMEYDANI FETİH13
13. Hafta15.12.2018 15:00 ÖRNEKTEPE - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ22
U17/B
     13.GRUP
7. Hafta4.11.2018 13:00 PİYALEPAŞA - HÜR.GÜCÜ51
     15.GRUP
1. Hafta23.9.2018 16:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - SARIYER BLD.12
4. Hafta13.10.2018 15:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ÇELİKSPOR52
6. Hafta27.10.2018 11:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - KARADENİZ25
9. Hafta18.11.2018 13:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - ZEYTİNBURNU 195731
10. Hafta24.11.2018 15:00 ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT - EYÜP ÇIRÇIR İMAR12