KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI
 
KÜÇÜKÇEKMECE METİN OKTAY STADI
2125804112
İSTANBUL
KÜÇÜKÇEKMECE
FATİH MAH. İÇ KUMSAL MEVKİİ. METİN OKTAY TESİSLERİ

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     3.GRUP
2. Hafta6.10.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - ESENLER21
4. Hafta20.10.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE - DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT51
6. Hafta3.11.2018 15:30 KÜÇÜKÇEKMECE - K.K.BEKİR MEVLANA00
9. Hafta25.11.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - MURADİYE30
10. Hafta1.12.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - EROĞLU40
12. Hafta15.12.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - FATİH HİLAL30
     4.GRUP
2. Hafta7.10.2018 15:00 ŞİRİNEVLER - KURUÇEŞME12
     5.GRUP
4. Hafta20.10.2018 12:30 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - CEYLANSPOR20
8. Hafta17.11.2018 15:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - YEDİKULE01
11. Hafta9.12.2018 15:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - AKATLAR12
12. Hafta15.12.2018 11:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - ÇAYIRBAŞI10
     7.GRUP
1. Hafta30.9.2018 15:00 BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE - BAYRAMPAŞA TEKNİK02
Süper Amatör Lig
     5.GRUP
9. Hafta28.10.2018 15:00 BAŞAKŞEHİR - MERKEZEFENDİ21
11. Hafta11.11.2018 15:00 BAŞAKŞEHİR - ALBAYRAK14
     7.GRUP
10. Hafta3.11.2018 13:30 TÜRK TELEKOMSPOR - KARTALTEPE10
12. Hafta17.11.2018 13:00 TÜRK TELEKOMSPOR - KAVACIK12
14. Hafta1.12.2018 13:00 TÜRK TELEKOMSPOR - BAKIRKÖYSPOR00
16. Hafta15.12.2018 13:00 TÜRK TELEKOMSPOR - 1453 FATİH GENÇLİK02
     8.GRUP
2. Hafta15.9.2018 16:00 KOCASİNAN - KADIRGA41
U15/A
     1.GRUP
1. Hafta16.9.2018 12:00 KÜÇÜKÇEKMECE - BÜYÜKÇEKMECE BLD.02
3. Hafta30.9.2018 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ00
5. Hafta14.10.2018 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.21
9. Hafta11.11.2018 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE - BOLLUCA31
11. Hafta25.11.2018 11:30 KÜÇÜKÇEKMECE - YEŞİLESENYURT21
13. Hafta9.12.2018 11:00 KÜÇÜKÇEKMECE - ARNAVUTKÖY BLD.10
     10.GRUP
1. Hafta15.9.2018 12:30 CENNET BARBAROS - GÜNGÖREN DOĞUŞ00
11. Hafta24.11.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME - SEKBANLAR SPOR20
     4.GRUP
1. Hafta15.9.2018 14:30 KOCASİNAN - EROĞLU23
3. Hafta29.9.2018 11:00 KOCASİNAN - KÜÇÜKKÖY31
     6.GRUP
4. Hafta7.10.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - HAZNEDARSPOR10
     7.GRUP
4. Hafta6.10.2018 11:00 TÜRK TELEKOMSPOR - BAKIRKÖYSPOR21
10. Hafta17.11.2018 11:00 TÜRK TELEKOMSPOR - İFA12
     8.GRUP
9. Hafta10.11.2018 11:00 TRABZON 1453 SPOR - BAKIRKÖY 190321
12. Hafta2.12.2018 11:00 HALKALI TAŞTEPE - İSTANBUL KAYAŞEHİR21
13. Hafta8.12.2018 15:00 HALKALI TAŞTEPE - BAKIRKÖY 190371
     9.GRUP
1. Hafta16.9.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ARENA OLİMPİK GSK20
U15/B
     10.GRUP
9. Hafta10.11.2018 12:30 İSTANBUL BULANCAK - TOZKOPARAN BİRLİK40
     11.GRUP
3. Hafta30.9.2018 11:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ00
5. Hafta14.10.2018 15:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - KARTALTEPE04
     12.GRUP
5. Hafta13.10.2018 15:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - ÇAPA10
13. Hafta8.12.2018 11:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - CFS BAĞCILAR01
     14.GRUP
11. Hafta24.11.2018 15:00 AVCILAR GENÇLİK (AFA) - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ10
     19.GRUP
1. Hafta16.9.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ÇAĞRIM MARMARA 190750
     3.GRUP
6. Hafta20.10.2018 11:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - KİLYOS80
     4.GRUP
8. Hafta4.11.2018 14:30 İSTANBUL TRABZON - NİLÜFER GÖKAY İ.Ö.O.03
8. Hafta4.11.2018 13:00 ÖZ YARIMBURGAZ - YENİYÜZYIL GENÇLİK 50
     6.GRUP
3. Hafta29.9.2018 13:00 İSTANBUL ARTVİN - YAHYA KEMAL 03
5. Hafta13.10.2018 11:30 İSTANBUL SİNOP - OKMEYDANI FETİH05
6. Hafta21.10.2018 11:00 İSTANBUL SİNOP - YAHYA KEMAL 04
14. Hafta16.12.2018 11:00 İSTANBUL SİNOP - KANARYA AZİM21
U17/A
     1.GRUP
2. Hafta29.9.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - ARNAVUTKÖY BLD.11
3. Hafta7.10.2018 13:00 KÜÇÜKÇEKMECE - BÜYÜKÇEKMECE BLD.11
5. Hafta21.10.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE - GÜRPINAR17
7. Hafta4.11.2018 16:00 KÜÇÜKÇEKMECE - ESEN BAYBURT12
8. Hafta10.11.2018 15:00 KÜÇÜKÇEKMECE - BAŞAKŞEHİR02
11. Hafta2.12.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE - ESENYURT GÜMÜŞHANE21
13. Hafta16.12.2018 14:30 KÜÇÜKÇEKMECE - İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ01
     5.GRUP
4. Hafta13.10.2018 13:30 TÜRK TELEKOMSPOR - HAVATAŞ SPOR12
6. Hafta27.10.2018 15:00 TÜRK TELEKOMSPOR - ATAKENT 201530
9. Hafta18.11.2018 14:30 TÜRK TELEKOMSPOR - YENİKÖY02
10. Hafta24.11.2018 13:00 TÜRK TELEKOMSPOR - GAZİ MAHALLESİ10
12. Hafta8.12.2018 13:00 TÜRK TELEKOMSPOR - SEYRANTEPE OF06
     7.GRUP
6. Hafta27.10.2018 13:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - İSTANBUL GÜNGÖREN20
9. Hafta18.11.2018 11:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ZARA EKİNLİ05
     8.GRUP
11. Hafta1.12.2018 11:00 HALKALI TAŞTEPE - İKİTELLİ91
U17/B
     10.GRUP
7. Hafta3.11.2018 11:30 FİLİZSPOR - YILDIZTABYA12
8. Hafta11.11.2018 13:00 FİLİZSPOR - KAĞITHANE SADABAD03
     16.GRUP
3. Hafta6.10.2018 13:00 İSTANBUL SİNOP - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE60
6. Hafta28.10.2018 13:00 İSTANBUL SİNOP - ÇAYIRGÜCÜ52
     18.GRUP
4. Hafta14.10.2018 13:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - MURATPAŞA40
6. Hafta28.10.2018 11:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - CFS BAĞCILAR31
10. Hafta25.11.2018 13:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - OSMANİYE İSTİKLAL13
12. Hafta9.12.2018 13:00 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - CEVİZLİSPOR21
     5.GRUP
6. Hafta27.10.2018 11:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - NURTEPE GÜNEYYILDIZI42