KANARYA SAHASI
 
KANARYA SAHASI
İSTANBUL
KÜÇÜKÇEKMECE

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

Süper Amatör Lig
     8.GRUP
1. Hafta9.9.2018 16:30 KANARYA - OSMANİYE İSTİKLAL11
3. Hafta23.9.2018 15:30 KANARYA - SEKBANLAR SPOR12
6. Hafta13.10.2018 14:30 KANARYA - TUZLA ŞİFA30
8. Hafta24.10.2018 14:30 KANARYA - KADIRGA52
10. Hafta4.11.2018 14:00 KANARYA - İSTİNYE34
13. Hafta24.11.2018 15:00 KANARYA - İSTANBUL AĞRI SPOR23
16. Hafta16.12.2018 14:30 KANARYA - ÇAMLICASPOR  
U15/A
     10.GRUP
9. Hafta10.11.2018 11:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME - FERİKÖY14
     11.GRUP
9. Hafta11.11.2018 11:00 ÇELİKSPOR - K.K.BEKİR MEVLANA06
     4.GRUP
9. Hafta10.11.2018 10:00 BAĞCILAR EVREN - A.PARSELLER41
11. Hafta24.11.2018 11:00 KOCASİNAN - BAĞCILAR EVREN 00
     7.GRUP
6. Hafta20.10.2018 11:00 TÜRK TELEKOMSPOR - PİYALEPAŞA20
8. Hafta3.11.2018 10:30 TÜRK TELEKOMSPOR - ES.KULÜP ATLETİK02
13. Hafta9.12.2018 15:00 SİYAVUŞPAŞA - ES.KULÜP ATLETİK30
14. Hafta15.12.2018 10:30 TÜRK TELEKOMSPOR - CEVATPAŞA73
     8.GRUP
2. Hafta23.9.2018 12:00 HALKALI TAŞTEPE - SİMURG SPOR52
8. Hafta4.11.2018 10:30 HALKALI TAŞTEPE - TRABZON 1453 SPOR11
     9.GRUP
4. Hafta6.10.2018 13:00 İSTANBUL DEMİR - GÜNGÖRENSPOR13
6. Hafta20.10.2018 09:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - Y.GÜNEŞ50
9. Hafta11.11.2018 12:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - SULTANGAZİ İSMETPAŞA00
12. Hafta1.12.2018 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - GÜNGÖRENSPOR30
12. Hafta1.12.2018 11:00 İSTANBUL DEMİR - Y.GÜNEŞ40
14. Hafta15.12.2018 14:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - ASLAN YUVASI21
U15/B
     11.GRUP
8. Hafta3.11.2018 12:00 GÜLTEPE ÖZGENÇLİK - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET10
     12.GRUP
2. Hafta23.9.2018 13:30 KANARYA - FATİH YAYLA21
3. Hafta29.9.2018 16:00 KANARYA - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF22
5. Hafta13.10.2018 12:30 KANARYA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR30
7. Hafta27.10.2018 16:30 KANARYA - MECİDİYEKÖY TAYFUN140
8. Hafta4.11.2018 12:00 KANARYA - CFS BAĞCILAR30
11. Hafta24.11.2018 13:30 KANARYA - ÇAPA21
13. Hafta8.12.2018 10:30 KANARYA - ABİDEİ HÜRRİYET41
     14.GRUP
7. Hafta27.10.2018 13:30 ATEŞTUĞLA SPOR - AVCILAR GENÇLİK (AFA)31
10. Hafta18.11.2018 14:00 HALKALI - AVCILAR GENÇLİK (AFA)17
12. Hafta2.12.2018 12:30 HALKALI - ATEŞTUĞLA SPOR07
     15.GRUP
3. Hafta30.9.2018 11:00 MAHMUTBEY - DAVUTPAŞA24
11. Hafta25.11.2018 14:30 OLİMPİYAT - HÜR.GÜCÜ41
     17.GRUP
2. Hafta22.9.2018 11:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - BAŞAKŞEHİR06
8. Hafta3.11.2018 16:30 BAHÇELİEVLER ÇINAR - SAĞMALCILAR SPOR00
10. Hafta17.11.2018 13:00 BAHÇELİEVLER ÇINAR - ULUSSPOR20
     19.GRUP
4. Hafta6.10.2018 14:30 ÇAĞRIM MARMARA 1907 - HÜR.EĞİTİM00
     3.GRUP
8. Hafta3.11.2018 15:00 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - ŞİŞLİ YAYLA41
     5.GRUP
5. Hafta14.10.2018 10:30 HALKALI ÇAMLIKALTI - BAKIRKÖY ASLAN06
7. Hafta28.10.2018 09:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - SEFAKÖY02
11. Hafta25.11.2018 11:00 HALKALI ÇAMLIKALTI - BAYRAMPAŞA DEMİR32
     6.GRUP
1. Hafta15.9.2018 12:00 KANARYA AZİM - YAHYA KEMAL 014
3. Hafta29.9.2018 12:00 KANARYA AZİM - RUMELİ İDMANYURDU30
4. Hafta7.10.2018 10:30 RUMELİ İDMANYURDU - İSTANBUL ARTVİN03
7. Hafta27.10.2018 12:00 İSTANBUL ARTVİN - OKMEYDANI FETİH13
7. Hafta27.10.2018 10:30 KANARYA AZİM - İSTANBUL SİNOP22
9. Hafta10.11.2018 13:00 KANARYA AZİM - İSTANBUL ARTVİN16
13. Hafta8.12.2018 12:00 KANARYA AZİM - OKMEYDANI FETİH03
     8.GRUP
10. Hafta18.11.2018 10:30 YENİBOSNA - KEMERBURGAZ81
12. Hafta2.12.2018 11:00 YENİBOSNA - KADIRGA20
U17/A
     5.GRUP
2. Hafta29.9.2018 14:00 ATAKENT 2015 - SEYRANTEPE OF03
3. Hafta7.10.2018 12:00 ATAKENT 2015 - YENİKÖY06
5. Hafta21.10.2018 14:30 ATAKENT 2015 - ÖZ Y.SELİM07
     6.GRUP
1. Hafta22.9.2018 15:00 KANARYA - ÖRNEKTEPE11
3. Hafta6.10.2018 16:00 KANARYA - İSTANBUL KAYAŞEHİR12
6. Hafta28.10.2018 14:30 KANARYA - BEŞYÜZEVLER10
9. Hafta17.11.2018 15:00 KANARYA - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ21
11. Hafta1.12.2018 13:00 KANARYA - OKMEYDANI FETİH10
12. Hafta9.12.2018 11:00 KANARYA - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.13
     7.GRUP
3. Hafta7.10.2018 16:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - ALBAYRAK01
11. Hafta2.12.2018 14:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - AVCILAR BELEDİYE40
12. Hafta8.12.2018 15:00 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - RAMİ10
     8.GRUP
13. Hafta15.12.2018 16:00 SİYAVUŞPAŞA - İSTANBUL BAFRA11
     9.GRUP
12. Hafta8.12.2018 13:30 SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK - SULTANGAZİ07
U17/B
     10.GRUP
2. Hafta30.9.2018 12:30 FİLİZSPOR - İSTİNYE11
13. Hafta15.12.2018 12:30 SULTANMURAT - YILDIZTABYA24
     11.GRUP
1. Hafta23.9.2018 10:30 İSTANBUL ATAKENT - HARMANTEPE21
3. Hafta7.10.2018 15:00 İSTANBUL ATAKENT - SÜTLÜCE01
5. Hafta21.10.2018 11:00 İSTANBUL ATAKENT - KOCAMUSTAFAPAŞA05
     16.GRUP
2. Hafta30.9.2018 14:30 İSTANBUL ARTVİN - GÜNGÖREN DOĞUŞ35
4. Hafta14.10.2018 13:30 İSTANBUL ARTVİN - TERAZİDERE33
7. Hafta3.11.2018 13:30 İSTANBUL ARTVİN - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE62
8. Hafta11.11.2018 14:00 İSTANBUL ARTVİN - İSTANBUL SİNOP35
10. Hafta25.11.2018 13:00 İSTANBUL ARTVİN - ÇAYIRGÜCÜ01
12. Hafta9.12.2018 13:00 İSTANBUL SİNOP - GÜNGÖREN DOĞUŞ00
     18.GRUP
6. Hafta28.10.2018 12:30 OSMANİYE İSTİKLAL - CEVİZLİSPOR43
     19.GRUP
3. Hafta7.10.2018 13:30 GEDİKPAŞA - ORTAKÖY31
4. Hafta13.10.2018 11:00 İSTANBUL DEMİR - CEYLANSPOR81
6. Hafta27.10.2018 15:00 GEDİKPAŞA - CEYLANSPOR50
     7.GRUP
5. Hafta21.10.2018 12:30 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - GÜNEŞLİ10
9. Hafta18.11.2018 12:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - YENİ ÖZKARTAL71
     8.GRUP
1. Hafta22.9.2018 13:00 ŞİRİNEVLER - Z.YILDIZ60
2. Hafta30.9.2018 16:00 BEZİRGANBAHÇE - TOZKOPARAN BİRLİK01
4. Hafta14.10.2018 12:00 BEZİRGANBAHÇE - ŞİRİNEVLER22
5. Hafta20.10.2018 12:30 ŞİRİNEVLER - MERTER12
6. Hafta28.10.2018 11:00 TOZKOPARAN BİRLİK - ŞİRİNEVLER22
9. Hafta17.11.2018 11:00 ŞİRİNEVLER - KÜÇÜKKÖY11