MERKEZEFENDİ STADI
 
MERKEZEFENDİ STADI
İSTANBUL
ZEYTİNBURNU

0
0x0
-- Seçiniz --
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     10.GRUP
1. Hafta29.9.2018 13:00 TELSİZ - YÜCESPOR02
3. Hafta13.10.2018 12:30 TELSİZ - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR02
6. Hafta4.11.2018 12:30 TELSİZ - HALİÇ00
8. Hafta18.11.2018 10:45 TELSİZ - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ08
11. Hafta8.12.2018 14:00 TELSİZ - T.TAYFUN12
     3.GRUP
8. Hafta17.11.2018 13:00 EROĞLU - TOPÇULAR42
11. Hafta9.12.2018 16:30 EROĞLU - EMİRGAN15
     9.GRUP
1. Hafta30.9.2018 15:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İZZETPAŞA30
4. Hafta20.10.2018 14:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - BAYRAMPAŞA DEMİR00
6. Hafta3.11.2018 12:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - FERAHEVLER31
8. Hafta17.11.2018 15:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - SEFAKÖY30
12. Hafta15.12.2018 14:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ESENLER KENTYILDIZ00
Süper Amatör Lig
     2.GRUP
1. Hafta9.9.2018 16:30 BATI TRAKYA - YENİBOSNA11
3. Hafta23.9.2018 15:30 BATI TRAKYA - GÜMÜŞSUYU10
5. Hafta7.10.2018 15:00 BATI TRAKYA - MURATBEY00
8. Hafta24.10.2018 12:30 BATI TRAKYA - SİİRT İST.Y.SELİM10
10. Hafta4.11.2018 14:30 BATI TRAKYA - DİKİLİTAŞ11
13. Hafta24.11.2018 14:30 BATI TRAKYA - YAHYA KEMAL 30
     4.GRUP
2. Hafta15.9.2018 16:00 IRMAKSPOR - KAYNARCA53
4. Hafta29.9.2018 15:00 IRMAKSPOR - CEVİZLİ ANADOLU21
6. Hafta13.10.2018 14:30 IRMAKSPOR - İSTANBUL BULANCAK10
8. Hafta24.10.2018 14:30 IRMAKSPOR - BAĞLARBAŞI21
9. Hafta27.10.2018 14:30 IRMAKSPOR - ATLAS SPOR11
11. Hafta10.11.2018 14:30 IRMAKSPOR - BEYKOZ 190821
12. Hafta18.11.2018 14:30 IRMAKSPOR - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.11
14. Hafta2.12.2018 14:30 IRMAKSPOR - FERİKÖY00
16. Hafta16.12.2018 14:30 IRMAKSPOR - İSTANBUL BAFRA21
     5.GRUP
1. Hafta8.9.2018 16:30 MERKEZEFENDİ - İFA01
3. Hafta22.9.2018 15:30 MERKEZEFENDİ - DAVUTPAŞA30
5. Hafta6.10.2018 16:00 MERKEZEFENDİ - REŞİTPAŞA20
8. Hafta25.10.2018 14:30 MERKEZEFENDİ - ALBAYRAK05
10. Hafta3.11.2018 14:30 MERKEZEFENDİ - SOĞUKSUSPOR03
13. Hafta25.11.2018 14:30 MERKEZEFENDİ - DOLAYOBA01
15. Hafta9.12.2018 14:30 MERKEZEFENDİ - KARABEKİRSPOR21
U15/A
     6.GRUP
1. Hafta15.9.2018 14:30 DAMLASPOR - ALTINOVA01
     8.GRUP
1. Hafta15.9.2018 13:00 BATI TRAKYA - BAKIRKÖY 190301
4. Hafta7.10.2018 17:00 BATI TRAKYA - SİMURG SPOR10
6. Hafta21.10.2018 10:00 BATI TRAKYA - YILDIRIMBOSNA10
9. Hafta10.11.2018 16:30 BATI TRAKYA - İSTANBUL KAYAŞEHİR13
12. Hafta2.12.2018 16:30 BATI TRAKYA - HASİP DİNÇSOY İÖO22
14. Hafta16.12.2018 11:00 BATI TRAKYA - HALKALI TAŞTEPE31
U15/B
     11.GRUP
3. Hafta30.9.2018 09:30 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - KARTALTEPE06
5. Hafta14.10.2018 13:00 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - HAMİDİYESPOR02
9. Hafta11.11.2018 15:30 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - 1907 A.Ç.ÇEŞME30
     13.GRUP
1. Hafta16.9.2018 13:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - GAZİOSMANPAŞA41
2. Hafta22.9.2018 10:00 MERKEZEFENDİ - GÜNEŞLİ20
3. Hafta30.9.2018 17:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - MERKEZEFENDİ11
4. Hafta6.10.2018 18:00 MERKEZEFENDİ - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ22
5. Hafta14.10.2018 16:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - GÜNEŞLİ20
6. Hafta20.10.2018 10:00 MERKEZEFENDİ - YILDIZTABYA MİMARSİNAN82
6. Hafta20.10.2018 11:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA12
8. Hafta3.11.2018 09:00 MERKEZEFENDİ - YENİ ORTABAYIR12
9. Hafta11.11.2018 14:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - YILDIZTABYA MİMARSİNAN40
10. Hafta17.11.2018 11:30 MERKEZEFENDİ - TEPEBAĞ KÜLTÜR10
11. Hafta25.11.2018 16:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - YENİ ORTABAYIR42
12. Hafta1.12.2018 14:00 MERKEZEFENDİ - GAZİOSMANPAŞA20
14. Hafta15.12.2018 11:00 MERKEZEFENDİ - HAZNEDAR ÇETİNKAYA00
     15.GRUP
7. Hafta28.10.2018 10:00 DAVUTPAŞA - HÜR.GÜCÜ21
     6.GRUP
1. Hafta15.9.2018 10:00 TELSİZ - SELVİSPOR30
     7.GRUP
5. Hafta14.10.2018 11:30 YEŞİLILGAZ - KARADOLAPSPOR11
7. Hafta28.10.2018 11:30 YEŞİLILGAZ - S.KARTAL90
8. Hafta3.11.2018 18:00 YEŞİLILGAZ - ÖZ Y.SELİM21
10. Hafta17.11.2018 10:00 YEŞİLILGAZ - MİMARSİNAN100
13. Hafta9.12.2018 10:30 YEŞİLILGAZ - SÜTLÜCE10
     8.GRUP
1. Hafta15.9.2018 11:30 IRMAKSPOR - EMİREFENDİ71
4. Hafta7.10.2018 10:30 IRMAKSPOR - AKŞEMSETTİN71
6. Hafta21.10.2018 11:30 IRMAKSPOR - SULTANMURAT40
14. Hafta16.12.2018 12:30 IRMAKSPOR - YENİBOSNA31
     9.GRUP
6. Hafta20.10.2018 16:30 BEŞTELSİZ - FERAHEVLER04
9. Hafta11.11.2018 10:30 BEŞTELSİZ - ÇAYIRBAŞI42
11. Hafta25.11.2018 11:00 BEŞTELSİZ - ORTAKÖY41
12. Hafta1.12.2018 16:00 BEŞTELSİZ - BEŞYÜZEVLER14
14. Hafta15.12.2018 13:00 BEŞTELSİZ - YENİ ÖZKARTAL42
U17/A
     10.GRUP
1. Hafta22.9.2018 11:30 DAMLASPOR - SİMURG SPOR50
2. Hafta30.9.2018 11:00 EROĞLU - ÇIKSALIN30
     3.GRUP
1. Hafta23.9.2018 11:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - HAMİDİYESPOR20
3. Hafta7.10.2018 13:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ESENLER21
5. Hafta21.10.2018 15:00 TEPEBAĞ KÜLTÜR - İST.GENÇLERBİRLİĞİ00
6. Hafta27.10.2018 12:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - YEŞİLPINAR30
9. Hafta18.11.2018 16:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - KAĞITHANE31
11. Hafta2.12.2018 12:30 TEPEBAĞ KÜLTÜR - ES.KULÜP ATLETİK41
     7.GRUP
1. Hafta23.9.2018 13:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN11
     8.GRUP
1. Hafta22.9.2018 17:30 BATI TRAKYA - SİYAVUŞPAŞA21
3. Hafta6.10.2018 14:00 BATI TRAKYA - İSTANBUL BAFRA21
6. Hafta28.10.2018 13:00 BATI TRAKYA - ABİDEİ HÜRRİYET50
     9.GRUP
2. Hafta29.9.2018 17:00 MERKEZEFENDİ - SULTANGAZİ01
2. Hafta29.9.2018 11:00 YEŞİLILGAZ - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK40
4. Hafta13.10.2018 10:45 MERKEZEFENDİ - K.K.BEKİR MEVLANA21
4. Hafta13.10.2018 16:30 YEŞİLILGAZ - ÖZALİBEYKÖY10
6. Hafta27.10.2018 16:30 YEŞİLILGAZ - MERKEZEFENDİ12
7. Hafta4.11.2018 10:45 MERKEZEFENDİ - BAŞAKŞEHİR KARTAL21
8. Hafta10.11.2018 18:00 MERKEZEFENDİ - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK22
8. Hafta10.11.2018 13:00 YEŞİLILGAZ - BAŞAKŞEHİR KARTAL50
10. Hafta24.11.2018 16:30 MERKEZEFENDİ - ÖZALİBEYKÖY20
10. Hafta24.11.2018 12:30 YEŞİLILGAZ - SULTANGAZİ00
12. Hafta8.12.2018 12:00 MERKEZEFENDİ - AYAZAĞA01
12. Hafta8.12.2018 16:00 YEŞİLILGAZ - K.K.BEKİR MEVLANA40
13. Hafta16.12.2018 18:00 MERKEZEFENDİ - YEŞİLILGAZ01
U17/B
     12.GRUP
1. Hafta22.9.2018 13:30 IRMAKSPOR - GÜNEŞTEPE03
3. Hafta6.10.2018 12:00 IRMAKSPOR - YILDIRIMBOSNA24
5. Hafta20.10.2018 13:00 IRMAKSPOR - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ40
7. Hafta3.11.2018 16:30 IRMAKSPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR43
9. Hafta17.11.2018 17:00 IRMAKSPOR - KADİM SPOR41
11. Hafta1.12.2018 12:00 IRMAKSPOR - RUMELİ İDMANYURDU30
13. Hafta15.12.2018 16:30 IRMAKSPOR - TRABZON 1453 SPOR21
     17.GRUP
3. Hafta7.10.2018 12:00 BEŞTELSİZ - MALKOÇOĞLU SPOR10
5. Hafta21.10.2018 16:30 BEŞTELSİZ - DAVUTPAŞA31
6. Hafta27.10.2018 10:30 DAVUTPAŞA - MALKOÇOĞLU SPOR10
7. Hafta4.11.2018 09:00 BEŞTELSİZ - SAĞMALCILAR SPOR20
8. Hafta10.11.2018 10:00 BEŞTELSİZ - CEVATPAŞA41
11. Hafta2.12.2018 10:45 BEŞTELSİZ - GOP.ŞEMSİPAŞA41
13. Hafta16.12.2018 16:30 BEŞTELSİZ - BAHÇEKÖY SPOR02
     5.GRUP
2. Hafta29.9.2018 09:00 ZEYTİNBURNU - YEDİKULE12
4. Hafta13.10.2018 09:00 ZEYTİNBURNU - NESLİŞAH16
5. Hafta21.10.2018 13:00 ZEYTİNBURNU - NURTEPE GÜNEYYILDIZI25
7. Hafta4.11.2018 16:30 ZEYTİNBURNU - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK25
8. Hafta10.11.2018 11:30 ZEYTİNBURNU - S.KARTAL16
10. Hafta24.11.2018 11:00 ZEYTİNBURNU - GÜNYAMAÇ08
     6.GRUP
2. Hafta30.9.2018 13:00 TELSİZ - HAZNEDARSPOR011
4. Hafta14.10.2018 14:30 TELSİZ - YILDIZ KANARYALAR015
7. Hafta3.11.2018 10:30 TELSİZ - YAHYA KEMAL 111
8. Hafta11.11.2018 12:00 TELSİZ - KEMERBURGAZ07
10. Hafta25.11.2018 12:30 TELSİZ - BAYRAMPAŞA DOĞAN011
     8.GRUP
4. Hafta14.10.2018 10:00 Z.YILDIZ - TOZKOPARAN BİRLİK23