MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI
 
MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI
05326254730
2164213097
İSTANBUL
MALTEPE
BAŞIBÜYÜK MAH. ATATÜRK CAD. NO:3

200
55x110
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     15.GRUP
1. Hafta30.9.2018 13:00 HEYBELİADA - KARTAL ELÇİ30
2. Hafta6.10.2018 16:00 TAÇSPOR - BOSTANCI01
4. Hafta20.10.2018 10:45 TAÇSPOR - SELİMİYE01
6. Hafta3.11.2018 12:30 TAÇSPOR - DNZ. İŞLETMELERİ01
7. Hafta11.11.2018 12:30 HEYBELİADA - BOSTANCI00
11. Hafta9.12.2018 14:30 HEYBELİADA - DNZ. İŞLETMELERİ50
     16.GRUP
4. Hafta21.10.2018 14:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - KARTAL ÇAVUŞOĞLU01
12. Hafta16.12.2018 13:00 ATAŞEHİRGÜCÜ - ŞİLE51
     17.GRUP
3. Hafta14.10.2018 12:30 BATI ATAŞEHİR SPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI26
8. Hafta25.11.2018 14:30 BATI ATAŞEHİR SPOR - MARMARA KARAYOLLARI13
     18.GRUP
6. Hafta4.11.2018 13:00 ADALAR - KEMAHSPOR11
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
2. Hafta16.9.2018 16:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ02
3. Hafta22.9.2018 15:30 MALTEPE YILDIZ - TUNASPOR04
4. Hafta30.9.2018 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ORTAKÖY01
6. Hafta14.10.2018 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - AYAZAĞA31
7. Hafta20.10.2018 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - PAŞABAHÇE20
8. Hafta25.10.2018 14:30 MALTEPE YILDIZ - ORTAKÖY02
9. Hafta28.10.2018 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - BÜYÜKÇEKMECE BLD.02
10. Hafta3.11.2018 14:30 MALTEPE YILDIZ - AYAZAĞA02
11. Hafta11.11.2018 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - MALTEPE YILDIZ21
12. Hafta17.11.2018 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇAKMAKSPOR40
14. Hafta1.12.2018 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇELİKTEPE20
16. Hafta15.12.2018 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - BULVARSPOR21
     3.GRUP
7. Hafta20.10.2018 12:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - SÜTLÜCE20
9. Hafta28.10.2018 13:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - GAZİ MAHALLESİ34
U15/A
     13.GRUP
1. Hafta15.9.2018 16:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - DUDULLU11
1. Hafta16.9.2018 14:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - SOĞANLIK50
2. Hafta22.9.2018 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ATAŞEHİR DOĞUŞ03
3. Hafta30.9.2018 11:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - DUDULLU02
4. Hafta6.10.2018 12:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK12
5. Hafta14.10.2018 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇAKMAKSPOR11
5. Hafta14.10.2018 16:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK04
6. Hafta20.10.2018 16:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK00
8. Hafta3.11.2018 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - KURTKÖYSPOR04
9. Hafta11.11.2018 11:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ÇAKMAKSPOR03
10. Hafta17.11.2018 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - SOĞANLIK00
11. Hafta25.11.2018 16:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ21
13. Hafta9.12.2018 11:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - BAŞIBÜYÜKSPOR11
14. Hafta15.12.2018 12:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - KURTKÖYSPOR01
     15.GRUP
12. Hafta1.12.2018 11:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - SELİMİYE16
U15/B
     20.GRUP
6. Hafta21.10.2018 16:30 ATAŞEHİRGÜCÜ - TAŞDELEN12
     21.GRUP
2. Hafta22.9.2018 12:30 KAYIŞDAĞI - ÖZATAŞEHİR40
4. Hafta6.10.2018 11:00 KAYIŞDAĞI - ATALAR71
     22.GRUP
3. Hafta29.9.2018 13:30 TUZLA GENÇLERGÜCÜ - PENDİK YENİŞEHİR KARTALLARI51
     24.GRUP
4. Hafta7.10.2018 11:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR41
     25.GRUP
2. Hafta22.9.2018 14:00 BOSTANCI - ÖZESATPAŞA07
11. Hafta25.11.2018 11:00 ÖZESATPAŞA - ANADOLU HİSARI 41
     26.GRUP
6. Hafta21.10.2018 11:00 ÖRNEK GENÇLİK - GÜLSUYU40
U17/A
     13.GRUP
1. Hafta23.9.2018 14:30 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - İSTANBUL SAHİL SPOR01
2. Hafta29.9.2018 15:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - PAŞABAHÇE31
4. Hafta13.10.2018 16:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - PAŞABAHÇE32
4. Hafta13.10.2018 12:30 İSTANBUL SAHİL SPOR - ÇAKMAKSPOR10
6. Hafta27.10.2018 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇAKMAKSPOR02
7. Hafta4.11.2018 15:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - BULVARSPOR22
9. Hafta18.11.2018 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - BULVARSPOR22
10. Hafta24.11.2018 15:00 İSTANBUL SAHİL SPOR - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ10
12. Hafta8.12.2018 15:00 ATAŞEHİR ÇAMOLUK - ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ10
     14.GRUP
6. Hafta28.10.2018 11:00 ADALAR - ÇENGELKÖY20
12. Hafta9.12.2018 12:30 ADALAR - KARTALSPOR11
     15.GRUP
1. Hafta23.9.2018 12:30 KAYIŞDAĞI - LİBADE90
4. Hafta13.10.2018 14:30 KAYIŞDAĞI - DUDULLU02
6. Hafta27.10.2018 13:00 KAYIŞDAĞI - KURTKÖYSPOR12
9. Hafta18.11.2018 13:00 KAYIŞDAĞI - DOLAYOBA33
12. Hafta8.12.2018 13:00 KAYIŞDAĞI - SANCAKTEPE ZİGANA33
U17/B
     20.GRUP
10. Hafta25.11.2018 12:30 ATAŞEHİR YONCASPOR - PENDİK DOĞAN02
11. Hafta1.12.2018 12:30 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - ATAŞEHİR YONCASPOR61
13. Hafta15.12.2018 11:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - YENİSAHRA02
     21.GRUP
2. Hafta29.9.2018 11:30 ATAŞEHİR ARENA SPOR - FERAHSPOR01
     23.GRUP
1. Hafta23.9.2018 16:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - PENDİK KAVAKPINAR24
3. Hafta7.10.2018 12:30 ATAŞEHİR DOĞUŞ - SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA41
3. Hafta7.10.2018 16:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ANADOLU KARTALLARI20
11. Hafta2.12.2018 11:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - PENDİK KAVAKPINAR25
11. Hafta2.12.2018 15:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ÜMRANİYE KEMERDERE31
13. Hafta16.12.2018 15:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ATAŞEHİR DOĞUŞ11
     25.GRUP
1. Hafta23.9.2018 10:45 BATI ATAŞEHİR SPOR - ORHANLISPOR03
3. Hafta7.10.2018 14:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - TAÇSPOR212
4. Hafta13.10.2018 11:00 TAÇSPOR - SOĞANLIK61
6. Hafta27.10.2018 11:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - BOSTANCI38
7. Hafta4.11.2018 11:00 BOSTANCI - SOĞANLIK26
9. Hafta18.11.2018 11:00 TAÇSPOR - YAKACIK20
10. Hafta24.11.2018 13:00 TAÇSPOR - BATI ATAŞEHİR SPOR80
11. Hafta2.12.2018 13:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - YAKACIK03
12. Hafta8.12.2018 11:00 BATI ATAŞEHİR SPOR - SOĞANLIK02
13. Hafta16.12.2018 11:00 BOSTANCI - BATI ATAŞEHİR SPOR01
     26.GRUP
3. Hafta6.10.2018 14:00 FENERYOLU - SULTANBEYLİ09
9. Hafta17.11.2018 12:30 FENERYOLU - KARTAL ÇAVUŞOĞLU24