KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI
 
KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI
05395927807
02122942058
İSTANBUL
KAĞITHANE
YAHYA KEMAL MAH.TALATPAŞA CAD. NO:403

1500
50x100
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     3.GRUP
2. Hafta6.10.2018 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - MURADİYE40
4. Hafta20.10.2018 14:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - EROĞLU62
6. Hafta3.11.2018 14:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - ESENLER10
7. Hafta11.11.2018 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - KÜÇÜKÇEKMECE12
9. Hafta25.11.2018 14:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - EMİRGAN51
10. Hafta1.12.2018 14:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT32
12. Hafta15.12.2018 14:30 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - TOPÇULAR83
     4.GRUP
3. Hafta13.10.2018 10:45 SEYRANTEPE YEŞİLCE - KÜÇÜK AYASOFYA21
5. Hafta27.10.2018 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - TAKSİM52
7. Hafta10.11.2018 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - R.KAVAĞI04
8. Hafta18.11.2018 10:45 SEYRANTEPE YEŞİLCE - İSTANBUL TRABZON012
11. Hafta8.12.2018 10:45 SEYRANTEPE YEŞİLCE - RUMELİ İDMANYURDU60
     6.GRUP
1. Hafta29.9.2018 13:00 GÜLTEPE - ESENYURT ACAR23
     8.GRUP
11. Hafta8.12.2018 12:30 İST.BAYBURT - Z.YILDIZ30
     9.GRUP
5. Hafta28.10.2018 15:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - TEPEBAĞ KÜLTÜR22
7. Hafta11.11.2018 12:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - BAYRAMPAŞA DEMİR12
11. Hafta9.12.2018 14:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - SEFAKÖY63
Süper Amatör Lig
     2.GRUP
2. Hafta15.9.2018 16:00 YAHYA KEMAL - BATI TRAKYA42
4. Hafta29.9.2018 15:00 YAHYA KEMAL - SİİRT İST.Y.SELİM31
6. Hafta13.10.2018 14:30 YAHYA KEMAL - DİKİLİTAŞ12
8. Hafta24.10.2018 12:30 YAHYA KEMAL - YENİBOSNA35
9. Hafta27.10.2018 14:30 YAHYA KEMAL - NİŞANTAŞI11
11. Hafta10.11.2018 14:30 YAHYA KEMAL - ARAPHAN61
12. Hafta18.11.2018 14:30 YAHYA KEMAL - MURATBEY22
14. Hafta2.12.2018 14:30 YAHYA KEMAL - BEYOĞLU YENİÇARŞI03
16. Hafta16.12.2018 14:30 YAHYA KEMAL - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ  
     6.GRUP
1. Hafta9.9.2018 16:30 ŞİRİNTEPE - YILDIRIMBOSNA41
3. Hafta23.9.2018 15:30 ŞİRİNTEPE - KARTALGÜCÜ12
6. Hafta13.10.2018 12:30 ŞİRİNTEPE - İSTANBUL KAYAŞEHİR41
7. Hafta21.10.2018 14:30 MECİDİYEKÖY - İSTANBUL MESUDİYE10
8. Hafta24.10.2018 14:30 ŞİRİNTEPE - ÇANTAKÖY01
10. Hafta4.11.2018 14:30 ŞİRİNTEPE - KÜÇÜKKÖY01
12. Hafta18.11.2018 12:30 MECİDİYEKÖY - OKSPOR10
14. Hafta2.12.2018 12:30 MECİDİYEKÖY - DENİZKÖŞKLER21
15. Hafta8.12.2018 14:30 ŞİRİNTEPE - İSTANBUL MESUDİYE11
16. Hafta16.12.2018 12:30 ŞİRİNTEPE - OKSPOR  
U15/B
     10.GRUP
1. Hafta15.9.2018 14:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - ŞİŞLİ GENÇLİK20
4. Hafta7.10.2018 09:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - CEVİZLİSPOR41
6. Hafta21.10.2018 09:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - TOZKOPARAN BİRLİK42
14. Hafta16.12.2018 09:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - BAYRAMPAŞA DOĞAN  
     13.GRUP
1. Hafta16.9.2018 17:00 YENİ ORTABAYIR - MERKEZEFENDİ01
4. Hafta6.10.2018 10:00 YENİ ORTABAYIR - TEPEBAĞ KÜLTÜR03
6. Hafta20.10.2018 09:00 YENİ ORTABAYIR - GAZİOSMANPAŞA02
9. Hafta11.11.2018 17:00 YENİ ORTABAYIR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA12
10. Hafta17.11.2018 12:30 YENİ ORTABAYIR - GÜNEŞLİ00
12. Hafta1.12.2018 11:00 YENİ ORTABAYIR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ12
14. Hafta15.12.2018 13:00 YENİ ORTABAYIR - YILDIZTABYA MİMARSİNAN51
     16.GRUP
1. Hafta15.9.2018 13:00 İST.BAYBURT - YENİ LEVENT KONAKLAR50
14. Hafta16.12.2018 11:00 İST.BAYBURT - YILDIZ KANARYALAR  
     18.GRUP
1. Hafta15.9.2018 11:30 ŞİRİNTEPE - GÜNGÖREN ATLETİK32
5. Hafta13.10.2018 16:30 ŞİRİNTEPE - AKYEL SPOR 05
9. Hafta10.11.2018 11:00 ŞİRİNTEPE - ÇIKSALIN13
11. Hafta24.11.2018 15:00 ŞİRİNTEPE - ZEYTİNBURNU ZAFER62
14. Hafta16.12.2018 16:30 ŞİRİNTEPE - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR  
     3.GRUP
1. Hafta16.9.2018 15:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - ALEMDAR13
3. Hafta30.9.2018 12:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - KİLYOS11
5. Hafta14.10.2018 09:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - ŞİŞLİ YAYLA11
7. Hafta28.10.2018 10:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - HAVATAŞ SPOR03
9. Hafta11.11.2018 09:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - GÜNYAMAÇ41
11. Hafta25.11.2018 16:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK19
13. Hafta9.12.2018 12:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - ARNAVUTKÖY YAYLA24
     5.GRUP
2. Hafta22.9.2018 14:30 HARMANTEPE - BAKIRKÖY ASLAN34
4. Hafta6.10.2018 11:30 HARMANTEPE - 5 MEVSİM GENÇLİK14
5. Hafta14.10.2018 11:00 HARMANTEPE - KAĞITHANE22
7. Hafta28.10.2018 09:00 HARMANTEPE - BAYRAMPAŞA DEMİR25
8. Hafta3.11.2018 11:00 HARMANTEPE - HALKALI ÇAMLIKALTI25
10. Hafta17.11.2018 11:00 HARMANTEPE - EYÜP ÇIRÇIR İMAR14
13. Hafta9.12.2018 16:30 HARMANTEPE - SEFAKÖY12
     6.GRUP
2. Hafta23.9.2018 17:30 YAHYA KEMAL - TELSİZ30
4. Hafta7.10.2018 10:30 YAHYA KEMAL - OKMEYDANI FETİH14
8. Hafta4.11.2018 16:30 YAHYA KEMAL - KANARYA AZİM91
10. Hafta18.11.2018 16:30 YAHYA KEMAL - İSTANBUL ARTVİN40
13. Hafta8.12.2018 09:00 YAHYA KEMAL - İSTANBUL SİNOP30
U17/A
     4.GRUP
1. Hafta22.9.2018 16:00 ŞİRİNTEPE - 1907 A.Ç.ÇEŞME03
3. Hafta6.10.2018 13:00 ŞİRİNTEPE - İSTANBUL SOMA 02
5. Hafta20.10.2018 12:30 ŞİRİNTEPE - SEKBANLAR SPOR02
6. Hafta28.10.2018 13:30 ŞİRİNTEPE - KOSOVA GÜÇSPOR31
9. Hafta17.11.2018 14:00 ŞİRİNTEPE - ASLANTEPE 51
11. Hafta1.12.2018 12:30 ŞİRİNTEPE - ALTINOVA03
U17/B
     11.GRUP
2. Hafta29.9.2018 11:00 HARMANTEPE - ATIŞALANI15
3. Hafta7.10.2018 14:00 HARMANTEPE - TOPÇULAR01
7. Hafta4.11.2018 10:45 HARMANTEPE - KOCAMUSTAFAPAŞA22
8. Hafta10.11.2018 16:30 HARMANTEPE - İSTANBUL ATAKENT23
11. Hafta2.12.2018 16:30 HARMANTEPE - Y.GÜNEŞ25
     13.GRUP
3. Hafta7.10.2018 12:00 YENİ ORTABAYIR - NURTEPE72
5. Hafta21.10.2018 11:00 YENİ ORTABAYIR - ARENA OLİMPİK GSK33
7. Hafta4.11.2018 12:30 YENİ ORTABAYIR - GAZİOSMANPAŞA03
8. Hafta10.11.2018 09:00 YENİ ORTABAYIR - BALAT SPOR11
11. Hafta2.12.2018 10:45 YENİ ORTABAYIR - PİYALEPAŞA04
     3.GRUP
1. Hafta23.9.2018 13:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - ŞİŞLİ YAYLA24
3. Hafta7.10.2018 16:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - ALEMDAR42
5. Hafta21.10.2018 12:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - GÜZELHİSAR33
6. Hafta27.10.2018 16:30 ÇELİKTEPE ÜMİT - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET81
11. Hafta2.12.2018 09:00 ÇELİKTEPE ÜMİT - BAYRAMPAŞA DEMİR32
     6.GRUP
2. Hafta30.9.2018 13:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - BAYRAMPAŞA DOĞAN22
2. Hafta30.9.2018 15:30 YAHYA KEMAL - KEMERBURGAZ13
4. Hafta14.10.2018 13:00 YAHYA KEMAL - BAYRAMPAŞA DOĞAN01
5. Hafta20.10.2018 10:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - TELSİZ30
6. Hafta28.10.2018 12:00 YAHYA KEMAL - SEYRANTEPE YEŞİLCE24
7. Hafta3.11.2018 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - KEMERBURGAZ02
8. Hafta11.11.2018 10:45 SEYRANTEPE YEŞİLCE - HAZNEDARSPOR31
10. Hafta25.11.2018 12:30 SEYRANTEPE YEŞİLCE - YILDIZ KANARYALAR05
10. Hafta25.11.2018 11:00 YAHYA KEMAL - HAZNEDARSPOR51
12. Hafta9.12.2018 10:30 YAHYA KEMAL - YILDIZ KANARYALAR30
13. Hafta15.12.2018 11:00 SEYRANTEPE YEŞİLCE - YAHYA KEMAL 21