BAŞIBÜYÜKSPOR
 


Klüp Renkleri :
14093
BAŞIBÜYÜKSPOR
BAŞIBÜYÜK SPOR KULÜBÜ
ADEM KARATAŞ
2164212910
2164211029
İSTANBUL
MALTEPE
BAŞIBÜYÜK MAH. ATATÜRK CAD. NO:25

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig






Katıldığı Kategoriler

sezonundaki maçlar

U12 Ligi
     27.GRUP
1. HaftaGÜLENSU SAHASI4.11.2018 13:00 GİRNE GENÇLİK - BAŞIBÜYÜKSPOR 4 5
1. HaftaGÜLENSU SAHASI27.10.2018 14:00 GİRNE GENÇLİK - BAŞIBÜYÜKSPOR 4 5
2. HaftaGÜLENSU SAHASI10.11.2018 15:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - GÜLENSU SPOR 5 0
3. HaftaGÜLENSU SAHASI18.11.2018 15:00 SOĞANLIK - BAŞIBÜYÜKSPOR
U15/A
     13.GRUP
1. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI16.9.2018 14:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - SOĞANLIK 5 0
2. HaftaÇAKMAK SAHASI22.9.2018 12:00 ÇAKMAKSPOR - BAŞIBÜYÜKSPOR 5 0
3. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI30.9.2018 11:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - DUDULLU 0 2
4. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI6.10.2018 14:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - BAŞIBÜYÜKSPOR 5 2
5. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI14.10.2018 16:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK 0 4
6. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI20.10.2018 16:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK 0 0
7. HaftaPENDİK BLD. ÇAMLIK STADI28.10.2018 16:30 KURTKÖYSPOR - BAŞIBÜYÜKSPOR 4 0
8. HaftaKARTAL YUNUS SAHASI3.11.2018 11:00 SOĞANLIK - BAŞIBÜYÜKSPOR 1 4
9. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI11.11.2018 11:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ÇAKMAKSPOR 0 3
10. HaftaDUDULLU STADI17.11.2018 16:30 DUDULLU - BAŞIBÜYÜKSPOR
U17/B
     23.GRUP
1. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI23.9.2018 16:30 BAŞIBÜYÜKSPOR - PENDİK KAVAKPINAR 2 4
3. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI7.10.2018 16:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ANADOLU KARTALLARI 2 0
4. HaftaDUDULLU STADI13.10.2018 12:30 ÜMRANİYE KEMERDERE - BAŞIBÜYÜKSPOR 1 4
5. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI21.10.2018 10:45 BAŞIBÜYÜKSPOR - SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA 1 2
5. HaftaYENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI31.10.2018 15:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - SELAMİ ALİ YEŞİLSAHA 1 2
6. HaftaDUDULLU STADI27.10.2018 12:00 ATAŞEHİR DOĞUŞ - BAŞIBÜYÜKSPOR 3 1
7. HaftaSARIGAZİ STADYUMU4.11.2018 13:00 BAŞIBÜYÜKSPOR - ANADOLU ÜSKÜDAR 6 2
8. HaftaDOLAYOBA SAHASI10.11.2018 13:00 PENDİK KAVAKPINAR - BAŞIBÜYÜKSPOR 3 2