1907 A.Ç.ÇEŞME
 


Klüp Renkleri :
15583
1907 A.Ç.ÇEŞME
1907 ATAKÖY ÇOBANÇEŞME SPOR KULÜBÜ
GÜLAY YÜRÜYEN
2124658463
İSTANBUL
BAKIRKÖY
LONDRA KAMPİNG KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ YANI YENİBOSNA

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig






Katıldığı Kategoriler

sezonundaki maçlar

U12 Ligi
     26.GRUP
1. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ28.10.2018 15:00 İSTANBUL ATAŞEHİRSPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 5 4
2. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ3.11.2018 16:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - ÖRNEK GENÇLİK 2 8
3. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ11.11.2018 12:00 YENİSAHRA - 1907 A.Ç.ÇEŞME 11 0
4. HaftaATAŞEHİR DOĞUŞ SPOR TESİSLERİ17.11.2018 15:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - BATI ATAŞEHİR SPOR
U15/B
     11.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI16.9.2018 12:00 HAMİDİYESPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME 4 1
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA22.9.2018 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET 6 0
3. HaftaAVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU30.9.2018 11:00 AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ - 1907 A.Ç.ÇEŞME 4 2
4. HaftaTOZKOPARAN (ALTINOVA) STADI6.10.2018 12:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK 2 1
5. HaftaYILDIZTABYA STADI14.10.2018 11:00 PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 2
6. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ20.10.2018 09:30 KARTALTEPE - 1907 A.Ç.ÇEŞME 3 1
7. HaftaSEYİT ATEŞ STADI28.10.2018 11:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - AVCILAR BELEDİYE 1 1
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA3.11.2018 09:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - HAMİDİYESPOR 3 4
9. HaftaMERKEZEFENDİ STADI11.11.2018 15:30 ZEYTİNBURNU HÜRRİYET - 1907 A.Ç.ÇEŞME 3 0
10. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA17.11.2018 10:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ 1 0
U17/A
     4.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI22.9.2018 16:00 ŞİRİNTEPE - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 3
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA30.9.2018 16:30 1907 A.Ç.ÇEŞME - İST.BAYBURT 4 1
3. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA6.10.2018 17:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - KOSOVA GÜÇSPOR 6 0
4. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI14.10.2018 15:00 ASLANTEPE - 1907 A.Ç.ÇEŞME 2 2
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA20.10.2018 15:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - İSTANBUL SOMA 5 1
6. HaftaSEYİT ATEŞ STADI28.10.2018 12:30 ALTINOVA - 1907 A.Ç.ÇEŞME 0 2
7. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA3.11.2018 15:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - SEKBANLAR SPOR 2 0
8. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA11.11.2018 12:00 1907 A.Ç.ÇEŞME - ŞİRİNTEPE 5 0
9. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI17.11.2018 15:30 İST.BAYBURT - 1907 A.Ç.ÇEŞME