BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
 


Klüp Renkleri :
11104
BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ SPOR
ADNAN TURAN
2126134535
2124931570
İSTANBUL
BAYRAMPAŞA
ALTINTEPSİ MAH. MEKTEP SOK. NO:1

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig






Katıldığı Kategoriler

sezonundaki maçlar

Süper Amatör Lig
     2.GRUP
1. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI9.9.2018 14:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - NİŞANTAŞI 0 1
2. HaftaB.J.K. FULYA SUNİ ÇİM SAHASI15.9.2018 15:00 DİKİLİTAŞ - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 2 1
3. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI23.9.2018 15:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - KESTANELİK 1 2
4. HaftaBAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE STADI29.9.2018 15:00 YENİBOSNA - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 2 3
5. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI7.10.2018 13:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - YAHYA KEMAL 2 1
6. HaftaORTAÇEŞME SAHASI13.10.2018 14:30 GÜMÜŞSUYU - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 1 1
7. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI21.10.2018 14:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - ARAPHAN 1 1
8. HaftaÇATALCA STADI24.10.2018 14:30 MURATBEY - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 1 1
9. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI27.10.2018 13:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - BATI TRAKYA 0 2
10. HaftaBEYOĞLU STADI4.11.2018 12:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 2 0
11. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI10.11.2018 14:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - SİİRT İST.Y.SELİM 2 0
12. HaftaAYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU18.11.2018 14:30 NİŞANTAŞI - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
U12 Ligi
     15.GRUP
1. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ27.10.2018 14:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 1 3
2. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ4.11.2018 15:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - BAYRAMPAŞA DOĞAN 4 3
3. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ10.11.2018 16:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 3 1
4. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ18.11.2018 15:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - CEVATPAŞA
U15/A
     6.GRUP
1. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI15.9.2018 12:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - ASLANTEPE 1 3
2. HaftaHALKALI ETAP STADI23.9.2018 17:30 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 5 2
3. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI29.9.2018 09:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - ŞİRİNEVLER 0 3
4. HaftaSEYİT ATEŞ STADI7.10.2018 11:00 ALTINOVA - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 6 2
5. HaftaGÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI13.10.2018 09:30 HAZNEDARSPOR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 5 2
6. HaftaB.PAŞA BLD. TERAZİDERE TESİSLERİ21.10.2018 10:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - DAMLASPOR 1 0
7. HaftaZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI27.10.2018 18:00 Z.YILDIZ - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 1 6
8. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI4.11.2018 16:00 ASLANTEPE - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 3 0
9. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI10.11.2018 16:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. 2 2
10. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI18.11.2018 09:30 ŞİRİNEVLER - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ
U17/A
1. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI22.9.2018 16:00 İSTANBUL KAYAŞEHİR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 3 1
2. HaftaİBB BAYRAMPAŞA STADI30.9.2018 16:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - KANARYA 1 2
3. HaftaHALKALI ETAP STADI6.10.2018 17:00 KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y. - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 3 0
4. HaftaİBB BAYRAMPAŞA STADI14.10.2018 16:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - BEŞYÜZEVLER 0 5
5. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA20.10.2018 11:00 İSTANBUL BARIŞSPOR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 3 0
6. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI28.10.2018 10:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - ÖRNEKTEPE 5 3
7. HaftaOKMEYDANI FETİH SAHASI3.11.2018 15:00 OKMEYDANI FETİH - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ 4 0
8. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI11.11.2018 10:45 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - İSTANBUL KAYAŞEHİR 1 3
9. HaftaKANARYA SAHASI17.11.2018 15:00 KANARYA - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ