ABİDEİ HÜRRİYET
 


Klüp Renkleri :
12133
ABİDEİ HÜRRİYET
ABİDE-İ HÜRRİYET SPOR KULÜBÜ
KADİR ŞENDOĞAN
2122214385
İSTANBUL
KAĞITHANE
TALATPAŞA MAH. YAŞARLI CAD. NO:1/3

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig






Katıldığı Kategoriler

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     10.GRUP
2. HaftaBAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI7.10.2018 13:00 BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ - ABİDEİ HÜRRİYET 8 3
3. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI13.10.2018 11:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ÇAYIRGÜCÜ 3 2
4. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA21.10.2018 14:30 YÜCESPOR - ABİDEİ HÜRRİYET 9 0
5. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI27.10.2018 14:30 ABİDEİ HÜRRİYET - T.TAYFUN 1 0
6. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ4.11.2018 14:30 BAĞCILAR İSTOÇ SPOR - ABİDEİ HÜRRİYET 4 4
7. HaftaKAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI10.11.2018 14:30 ABİDEİ HÜRRİYET - TELSİZ 1 1
8. HaftaBEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ18.11.2018 16:30 YENİ LEVENT KONAKLAR - ABİDEİ HÜRRİYET
U12 Ligi
     24.GRUP
2. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI3.11.2018 12:00 ABİDEİ HÜRRİYET - HASBAHÇE SPOR 5 2
3. HaftaKAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI 211.11.2018 11:00 AYAZAĞA - ABİDEİ HÜRRİYET 1 3
4. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI17.11.2018 13:00 ABİDEİ HÜRRİYET - HÜR.EĞİTİM
U15/B
     12.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI15.9.2018 16:00 ABİDEİ HÜRRİYET - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR 8 1
2. HaftaSEFAKÖY KARTAL SAHASI23.9.2018 09:30 K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF - ABİDEİ HÜRRİYET 1 0
3. HaftaAYAZAĞA YUSUF TUNAOĞLU29.9.2018 09:00 MECİDİYEKÖY TAYFUN - ABİDEİ HÜRRİYET 0 1
4. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI7.10.2018 16:00 ABİDEİ HÜRRİYET - CFS BAĞCILAR 1 0
5. HaftaFATİH MİMARSİNAN STADI13.10.2018 12:00 FATİH YAYLA - ABİDEİ HÜRRİYET 1 3
6. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI21.10.2018 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - KANARYA 1 0
7. HaftaALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI27.10.2018 13:30 ÇAPA - ABİDEİ HÜRRİYET 0 2
8. HaftaBAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ4.11.2018 11:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ABİDEİ HÜRRİYET 1 6
9. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI10.11.2018 12:00 ABİDEİ HÜRRİYET - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF 3 0
10. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI18.11.2018 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - MECİDİYEKÖY TAYFUN
U17/A
     8.GRUP
1. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI22.9.2018 16:00 ABİDEİ HÜRRİYET - HALKALI TAŞTEPE 3 5
2. HaftaBAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA30.9.2018 13:30 SİYAVUŞPAŞA - ABİDEİ HÜRRİYET 7 1
3. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI6.10.2018 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - İKİTELLİ 2 5
4. HaftaBAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI14.10.2018 09:00 İSTANBUL BAFRA - ABİDEİ HÜRRİYET 4 0(H)
6. HaftaMERKEZEFENDİ STADI28.10.2018 13:00 BATI TRAKYA - ABİDEİ HÜRRİYET 5 0
8. HaftaHALKALI ETAP STADI11.11.2018 15:00 HALKALI TAŞTEPE - ABİDEİ HÜRRİYET 9 0
9. HaftaKAĞITHANE BLD. ABİDE-İ HÜRRİYET SAHASI17.11.2018 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - SİYAVUŞPAŞA