BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
 


Klüp Renkleri :
1508
BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI SPOR KULÜBÜ
YAŞAR ŞAHİN
2164253331
2163221814
İSTANBUL
BEYKOZ
ÇİFLİK MAH.YUNUS EMRE CAD. NO:32

sezonundaki katıldığı kategoriler

Bölge





Lig






Katıldığı Kategoriler

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     17.GRUP
1. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI30.9.2018 14:00 ÖRNEKSPOR (KÜÇÜKYALI) - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 1 9
2. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI6.10.2018 12:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ÖZ KARACAAHMET 3 0
3. HaftaMALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI14.10.2018 12:30 BATI ATAŞEHİR SPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 2 6
4. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI20.10.2018 14:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ORTAÇEŞME 2 2
5. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI28.10.2018 15:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - KOŞUYOLU 3 0
6. HaftaBULVAR MİMAR KUBİLAY KÖSE STADI3.11.2018 14:30 MARMARA KARAYOLLARI - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 1 3
7. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI11.11.2018 15:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ONAYSPOR 4 2
U12 Ligi
     31.GRUP
1. HaftaGÜMÜŞSUYU SAHASI27.10.2018 12:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - KANLICA 0 11
2. HaftaGÜMÜŞSUYU SAHASI4.11.2018 12:00 PAŞABAHÇE - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 1 0
3. HaftaGÜMÜŞSUYU SAHASI10.11.2018 13:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - KAVACIK 1 7
4. HaftaGÜMÜŞSUYU SAHASI18.11.2018 12:00 ANADOLU HİSARI - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI
U15/B
     25.GRUP
2. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI22.9.2018 16:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ANADOLU HİSARI 1 3
3. HaftaDUDULLU STADI30.9.2018 16:30 ÖZESATPAŞA - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 2 3
4. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI6.10.2018 14:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ANADOLU KARTALLARI 1 1
5. HaftaGÜLSUYU ASIM KARA STADI14.10.2018 16:30 GÜLENSU SPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 3 2
6. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI20.10.2018 16:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ÇEKMEKÖY ÇARŞI 2 1
7. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI28.10.2018 12:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - BOSTANCI 8 0
9. HaftaORTAÇEŞME SAHASI11.11.2018 09:30 ANADOLU HİSARI - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 7 3
10. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI17.11.2018 15:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ÖZESATPAŞA
U17/B
     21.GRUP
1. HaftaALEMDAĞ STADYUMU23.9.2018 10:00 ÇEKMEKÖY ÇARŞI - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 3 0(H)
2. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI29.9.2018 14:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK 0 0
3. HaftaDUDULLU STADI7.10.2018 12:30 FERAHSPOR - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 2 1
4. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI13.10.2018 14:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - FK 1864 4 0
5. HaftaÜMRANİYE BLD. SUNİ ÇİM SAHASI21.10.2018 14:00 FETİH KELKİT - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 1 2
6. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI27.10.2018 15:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ATAŞEHİR ARENA SPOR 9 2
7. HaftaORTAÇEŞME SAHASI4.11.2018 10:45 ORTAÇEŞME - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI 2 0
8. HaftaÇAVUŞBAŞI SAHASI10.11.2018 15:00 BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI - ÇEKMEKÖY ÇARŞI 3 0
9. HaftaPENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI18.11.2018 15:00 PENDİK YENİŞEHİR GENÇLİK - BEYKOZ ÇAVUŞBAŞI