HABERLER

4 Mayıs 2018 Cuma

SPOR KULÜBÜ YÖNETİCİLERİ EĞİTİM SEMİNERİ YAPILDI

Federasyonumuz tarafından SPOR KULÜBÜ YÖNETİCİLERİ EĞİTİMİ adlı seminer ve eğitim programı 3 Mayıs günü Orhan Saka Amatörler Evinde yapıldı.

Yapılan seminere TFF İcra Kurulu Üyesi, TASKK ve İASKF Genel Başkanımız Ali Düşmez, TFF İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür, Prof. Dr. İlhan Toksöz, Doç.Dr. Mehmet M. Yorulmazlar, İASKF Yönetim Kurulu Üyeleri, Spor Kurumları Temsilcileri, spor kulübü yöneticileri, sporcular ve çok sayıda davetli katıldı.

Seminer de yaptığı konuşmada Genel Başkanımız Ali Düşmez spor kulüplerimizin yönetim şekillerini iyileştirmek, spora hizmet ve daha iyi sporcular yetiştirmek adına yapılması gerekenler hakkında bilgi verirken, sporda yöneticilik ve liderlik adı altında yapılan eğitim seminerimize yoğun katılım gösteren kulüplerimizin yöneticilerine ve sporcularımıza ayrıca teşekkür etti. Bu tarz eğitim seminerlerimizin amatör spor kulüplerimizin yönetimine katkı sunacağını belirten Düşmez, Federasyon olarak eğitim ve liderlik programlarına ağırlık vereceklerini belirtti.

Konusunda uzman olan Prof. Dr. İlhan Toksöz ve Doç.Dr. Mehmet M. Yorulmazlar yaptıkları eğitim programı ve sunum ile katılımcıları bilgilendirten sonra, Genel Başkanımız seminere katılımcılara sertifikalarını bizzat imzalayarak dağıttı.

Orhan Saka Amatörler Evi Konferans salonunda yapılan eğitim seminerimize yoğun katılım ve desteklerinden ötürü tüm spor kulübü yöneticilerimize sporcularımıza ve katılım sağlayan herkese teşekkürü bir borç biliriz.