Futbolcu Gol Raporu

Göster
Hafta Tarih Saat Stat Ev Sahibi Misafir Kategori Grup Takım Futbolcu Gol Türü Dakika Maç Sonucu
14 30.11.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA FATİH YAYLA GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U16 B 9.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK YASİN YILMAZ Ayakla 17 3 2
14 30.11.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA FATİH YAYLA GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U16 B 9.GRUP FATİH YAYLA ENES OĞUR Ayakla 26 3 2
14 30.11.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA FATİH YAYLA GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U16 B 9.GRUP FATİH YAYLA KADİR HÜRCAN AYTAR Ayakla 61 3 2
14 30.11.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA FATİH YAYLA GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U16 B 9.GRUP GÜLTEPE ÖZGENÇLİK YASİN YILMAZ Ayakla 65 3 2
14 30.11.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA FATİH YAYLA GÜLTEPE ÖZGENÇLİK U16 B 9.GRUP FATİH YAYLA SALİHCAN SANCAR Ayakla 79 3 2
14 30.11.2019 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY TAŞLITARLA SPOR U16 B 15.GRUP MAHMUTBEY MUHAMMED ALİ CÜRE Ayakla 16 4 1
14 30.11.2019 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY TAŞLITARLA SPOR U16 B 15.GRUP MAHMUTBEY GÖKAY YENER Ayakla 20 4 1
14 30.11.2019 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY TAŞLITARLA SPOR U16 B 15.GRUP MAHMUTBEY AHMET HAKAN BERBEROĞLU Ayakla 40 4 1
14 30.11.2019 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY TAŞLITARLA SPOR U16 B 15.GRUP MAHMUTBEY AHMET HAKAN BERBEROĞLU Ayakla 50 4 1
14 30.11.2019 09:00 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI MAHMUTBEY TAŞLITARLA SPOR U16 B 15.GRUP TAŞLITARLA SPOR ERKAN PAMUK Ayakla 66 4 1
14 30.11.2019 10:45 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT TOZKOPARAN BİRLİK U16 B 4.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT EMRE CAN ÇUBUK Ayakla 17 3 1
14 30.11.2019 10:45 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT TOZKOPARAN BİRLİK U16 B 4.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT HAKKI EKİCİ Ayakla 37 3 1
14 30.11.2019 10:45 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT TOZKOPARAN BİRLİK U16 B 4.GRUP İSTANBUL ESENLER TOKAT HAKKI EKİCİ Ayakla 39 3 1
14 30.11.2019 10:45 SEYİT ATEŞ STADI İSTANBUL ESENLER TOKAT TOZKOPARAN BİRLİK U16 B 4.GRUP TOZKOPARAN BİRLİK HAMZA SERÇE Ayakla 75 3 1
14 30.11.2019 10:45 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK KÜÇÜKÇEKMECE İNÖNÜ SPOR U16 B 6.GRUP BAYRAMPAŞA TEKNİK SERHAT ALTINTAŞ Ayakla 67 2 0
14 30.11.2019 10:45 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI BAYRAMPAŞA TEKNİK KÜÇÜKÇEKMECE İNÖNÜ SPOR U16 B 6.GRUP BAYRAMPAŞA TEKNİK SERHAT ALTINTAŞ Ayakla 78 2 0
14 30.11.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ASİL KARTAL GÜNEŞLİ U16 B 14.GRUP BAĞCILAR ASİL KARTAL YUSUF KANDEMİR Ayakla 7 2 1
14 30.11.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ASİL KARTAL GÜNEŞLİ U16 B 14.GRUP GÜNEŞLİ ÜLVEYCAN YILDIRIM Ayakla 29 2 1
14 30.11.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR ASİL KARTAL GÜNEŞLİ U16 B 14.GRUP BAĞCILAR ASİL KARTAL H.Batuhan Demir Ayakla 60 2 1
14 30.11.2019 10:45 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖY 1903 GENÇOSMAN U16 B 16.GRUP BAKIRKÖY 1903 BERA ATAKAN AYGÜN Ayakla 34 3 0
14 30.11.2019 10:45 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖY 1903 GENÇOSMAN U16 B 16.GRUP BAKIRKÖY 1903 ARDA TURAN Kafayla 62 3 0
14 30.11.2019 10:45 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA BAKIRKÖY 1903 GENÇOSMAN U16 B 16.GRUP BAKIRKÖY 1903 ULUĞ YENİLEY Ayakla 72 3 0
14 30.11.2019 10:45 İFA SAHASI İSTANBUL SİNOP HÜR.GÜCÜ U16 B 6.GRUP İSTANBUL SİNOP GÖRKEM ARPAÇAY Ayakla 8 3 1
14 30.11.2019 10:45 İFA SAHASI İSTANBUL SİNOP HÜR.GÜCÜ U16 B 6.GRUP İSTANBUL SİNOP OĞUL CAN ÇELEBİLER Ayakla 47 3 1
14 30.11.2019 10:45 İFA SAHASI İSTANBUL SİNOP HÜR.GÜCÜ U16 B 6.GRUP HÜR.GÜCÜ YUNUS KESKİN Ayakla 60 3 1
14 30.11.2019 10:45 İFA SAHASI İSTANBUL SİNOP HÜR.GÜCÜ U16 B 6.GRUP İSTANBUL SİNOP TURGAY KARA Ayakla 64 3 1
14 30.11.2019 10:45 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR TERAZİDERE U16 B 13.GRUP FİLİZSPOR ENES ÜNSALAN Ayakla 35 3 0
14 30.11.2019 10:45 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR TERAZİDERE U16 B 13.GRUP FİLİZSPOR CEMAL UZUN Ayakla 56 3 0
14 30.11.2019 10:45 SEFAKÖY KARTAL SAHASI FİLİZSPOR TERAZİDERE U16 B 13.GRUP FİLİZSPOR ENES ÜNSALAN Ayakla 65 3 0
14 30.11.2019 10:45 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U16 B 1.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA BERKANT MUSTAFA KALE Ayakla 3 3 2
14 30.11.2019 10:45 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U16 B 1.GRUP MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA BERKANT MUSTAFA KALE Ayakla 8 3 2
14 30.11.2019 10:45 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U16 B 1.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. TANER ERDOĞDU Ayakla 22 3 2
14 30.11.2019 10:45 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U16 B 1.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. YALÇIN ÖZLER Ayakla 35 3 2
14 30.11.2019 10:45 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT ÖRNEK İ.Y. MEDİCELL İSTANBUL MİMAROBA U16 B 1.GRUP ESENYURT ÖRNEK İ.Y. LÜTFÜ CANER POLAT Ayakla 60 3 2
14 30.11.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL ATIŞALANISPOR U16 B 4.GRUP YAHYA KEMAL DORUK ENGİN Ayakla 29 6 2
14 30.11.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL ATIŞALANISPOR U16 B 4.GRUP YAHYA KEMAL DORUK ENGİN Ayakla 32 6 2
14 30.11.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL ATIŞALANISPOR U16 B 4.GRUP YAHYA KEMAL MEHMET FATİH ÖGRETİCİ Ayakla 38 6 2
14 30.11.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL ATIŞALANISPOR U16 B 4.GRUP YAHYA KEMAL DORUK ENGİN Ayakla 45 6 2
14 30.11.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL ATIŞALANISPOR U16 B 4.GRUP ATIŞALANISPOR NURULLAH ÜNEŞ Ayakla 55 6 2
14 30.11.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL ATIŞALANISPOR U16 B 4.GRUP YAHYA KEMAL MEHMET FATİH ÖGRETİCİ Ayakla 66 6 2
14 30.11.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL ATIŞALANISPOR U16 B 4.GRUP YAHYA KEMAL VEHBİ ERMAN ÖZKAN Ayakla 72 6 2
14 30.11.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI YAHYA KEMAL ATIŞALANISPOR U16 B 4.GRUP ATIŞALANISPOR CEYHUN AYAN Ayakla 74 6 2
14 30.11.2019 10:45 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI KAYIŞDAĞISPOR SULTANBEYLİSPOR U16 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR CEM KARACA Ayakla 5 3 2
14 30.11.2019 10:45 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI KAYIŞDAĞISPOR SULTANBEYLİSPOR U16 B 24.GRUP SULTANBEYLİSPOR EMİR SEFA KURUM Ayakla 11 3 2
14 30.11.2019 10:45 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI KAYIŞDAĞISPOR SULTANBEYLİSPOR U16 B 24.GRUP KAYIŞDAĞISPOR ENES CENK KILIÇ Ayakla 26 3 2
14 30.11.2019 10:45 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI KAYIŞDAĞISPOR SULTANBEYLİSPOR U16 B 24.GRUP KAYIŞDAĞISPOR HÜSEYİN YILMAZ Ayakla 56 3 2
14 30.11.2019 10:45 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI KAYIŞDAĞISPOR SULTANBEYLİSPOR U16 B 24.GRUP KAYIŞDAĞISPOR FURKAN CEYLAN Ayakla 77 3 2
14 30.11.2019 11:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR TÜRK TELEKOMSPOR U16 B 10.GRUP YENİKÖYSPOR ARDA MALIÇOK Ayakla 27 2 0
14 30.11.2019 11:00 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YENİKÖYSPOR TÜRK TELEKOMSPOR U16 B 10.GRUP YENİKÖYSPOR İSMAİL SAĞUT Ayakla 50 2 0
14 30.11.2019 12:00 ÇAKMAK SAHASI HAYDARPAŞA DEMİR İSTANBUL ALTINORDU U16 B 20.GRUP HAYDARPAŞA DEMİR ENES UMUT ARSLAN Kafayla 11 1 3
14 30.11.2019 12:00 ÇAKMAK SAHASI HAYDARPAŞA DEMİR İSTANBUL ALTINORDU U16 B 20.GRUP İSTANBUL ALTINORDU YİĞİT CAN Ayakla 19 1 3
14 30.11.2019 12:00 ÇAKMAK SAHASI HAYDARPAŞA DEMİR İSTANBUL ALTINORDU U16 B 20.GRUP İSTANBUL ALTINORDU SÜLEYMAN MERT KUL Ayakla 57 1 3
14 30.11.2019 12:00 ÇAKMAK SAHASI HAYDARPAŞA DEMİR İSTANBUL ALTINORDU U16 B 20.GRUP İSTANBUL ALTINORDU ALİ YUSUF ŞAFAK Ayakla 81 1 3
14 30.11.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI YAMANSPOR U16 B 20.GRUP YAMANSPOR YUSUF KEREM KAYA Ayakla 3 1 6
14 30.11.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI YAMANSPOR U16 B 20.GRUP BOSTANCI LİVİO GAZZE Penaltı 21 1 6
14 30.11.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI YAMANSPOR U16 B 20.GRUP YAMANSPOR HALİL İBRAHİM TOSUN Ayakla 32 1 6
14 30.11.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI YAMANSPOR U16 B 20.GRUP YAMANSPOR HALİL İBRAHİM TOSUN Ayakla 46 1 6
14 30.11.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI YAMANSPOR U16 B 20.GRUP YAMANSPOR YUŞA BOZKÖYSÜREN Ayakla 48 1 6
14 30.11.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI YAMANSPOR U16 B 20.GRUP YAMANSPOR OĞULCAN DENİZ DAŞKIRAN Ayakla 64 1 6
14 30.11.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI BOSTANCI YAMANSPOR U16 B 20.GRUP YAMANSPOR MEHMET ALİ BAYSAL Ayakla 73 1 6
14 30.11.2019 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ANADOLU HİSARI İ.Y. ÇEKMEKÖY ÇARŞI U16 B 20.GRUP ANADOLU HİSARI İ.Y. ŞEVKİ YİĞİT KOSİF Ayakla 25 7 0
14 30.11.2019 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ANADOLU HİSARI İ.Y. ÇEKMEKÖY ÇARŞI U16 B 20.GRUP ANADOLU HİSARI İ.Y. ŞEVKİ YİĞİT KOSİF Ayakla 34 7 0
14 30.11.2019 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ANADOLU HİSARI İ.Y. ÇEKMEKÖY ÇARŞI U16 B 20.GRUP ANADOLU HİSARI İ.Y. SERHAT ALİ AKYOL Ayakla 40 7 0
14 30.11.2019 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ANADOLU HİSARI İ.Y. ÇEKMEKÖY ÇARŞI U16 B 20.GRUP ANADOLU HİSARI İ.Y. TARIK BUĞRA KILIÇ Ayakla 45 7 0
14 30.11.2019 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ANADOLU HİSARI İ.Y. ÇEKMEKÖY ÇARŞI U16 B 20.GRUP ANADOLU HİSARI İ.Y. ŞEVKİ YİĞİT KOSİF Ayakla 68 7 0
14 30.11.2019 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ANADOLU HİSARI İ.Y. ÇEKMEKÖY ÇARŞI U16 B 20.GRUP ANADOLU HİSARI İ.Y. KADİR YİĞİT İNAL Ayakla 73 7 0
14 30.11.2019 12:30 KAVACIK SPOR 15 TEMMUZ ŞEHİTLER STADI ANADOLU HİSARI İ.Y. ÇEKMEKÖY ÇARŞI U16 B 20.GRUP ANADOLU HİSARI İ.Y. YUSUF AYSAL Ayakla 78 7 0
14 30.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE SEYRANTEPE YEŞİLCE U16 B 14.GRUP SEYRANTEPE YEŞİLCE EMRULLAH MİDİLLİ Ayakla 3 5 1
14 30.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE SEYRANTEPE YEŞİLCE U16 B 14.GRUP ŞİRİNTEPE ENES ÖZTÜRK Ayakla 6 5 1
14 30.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE SEYRANTEPE YEŞİLCE U16 B 14.GRUP ŞİRİNTEPE ENES ÖZTÜRK Kafayla 17 5 1
14 30.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE SEYRANTEPE YEŞİLCE U16 B 14.GRUP ŞİRİNTEPE MİTATCAN ERSOY Ayakla 64 5 1
14 30.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE SEYRANTEPE YEŞİLCE U16 B 14.GRUP ŞİRİNTEPE ENES ÖZTÜRK Ayakla 70 5 1
14 30.11.2019 12:30 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ŞİRİNTEPE SEYRANTEPE YEŞİLCE U16 B 14.GRUP ŞİRİNTEPE ABDULLAH CANPOLAT Ayakla 80 5 1
14 30.11.2019 12:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI HÜR.EĞİTİM K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF U16 B 14.GRUP HÜR.EĞİTİM SEFA UZUN Ayakla 64 1 0
14 30.11.2019 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI OLİMPİYAT KAZIMKARABEKİR MEVLANA U16 B 12.GRUP OLİMPİYAT KAYRA ARDA YILDIRIM Ayakla 18 3 3
14 30.11.2019 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI OLİMPİYAT KAZIMKARABEKİR MEVLANA U16 B 12.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA CEM ATA ŞAHİN Ayakla 21 3 3
14 30.11.2019 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI OLİMPİYAT KAZIMKARABEKİR MEVLANA U16 B 12.GRUP KAZIMKARABEKİR MEVLANA ERSİN AYÇA Kafayla 42 3 3
14 30.11.2019 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI OLİMPİYAT KAZIMKARABEKİR MEVLANA U16 B 12.GRUP OLİMPİYAT YÜCEKAN ERTÜRK Kafayla 68 3 3
14 30.11.2019 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI OLİMPİYAT KAZIMKARABEKİR MEVLANA U16 B 12.GRUP OLİMPİYAT EFE CAN KEREN Ayakla 75 3 3
14 30.11.2019 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI OLİMPİYAT KAZIMKARABEKİR MEVLANA U16 B 12.GRUP OLİMPİYAT MUHAMMET ALİ SÜER Kendi Kalesine 77 3 3
14 30.11.2019 12:30 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI SAĞMALCILAR SPOR SÜTLÜCESPOR U16 B 14.GRUP SÜTLÜCESPOR EFE ALAGÖZ Ayakla 38 0 4
14 30.11.2019 12:30 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI SAĞMALCILAR SPOR SÜTLÜCESPOR U16 B 14.GRUP SÜTLÜCESPOR EFE SALMAN KAPÇAK Ayakla 56 0 4
14 30.11.2019 12:30 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI SAĞMALCILAR SPOR SÜTLÜCESPOR U16 B 14.GRUP SÜTLÜCESPOR CEMAL UMUR Ayakla 59 0 4
14 30.11.2019 12:30 BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI SAĞMALCILAR SPOR SÜTLÜCESPOR U16 B 14.GRUP SÜTLÜCESPOR EFE ALAGÖZ Ayakla 72 0 4
14 30.11.2019 12:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT İNCİRTEPE ANADOLU ESENYURT SPOR U16 B 1.GRUP ESENYURT İNCİRTEPE TOLGA BİLGİLİ Ayakla 40 1 1
14 30.11.2019 12:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT İNCİRTEPE ANADOLU ESENYURT SPOR U16 B 1.GRUP ANADOLU ESENYURT SPOR EFE GÖRMÜŞ Penaltı 64 1 1
14 30.11.2019 12:30 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE TAŞDELENSPOR U16 B 20.GRUP TAŞDELENSPOR BURAK YALÇIN Ayakla 42 1 1
14 30.11.2019 12:30 DUDULLU STADI ÜMRANİYE KEMERDERE TAŞDELENSPOR U16 B 20.GRUP ÜMRANİYE KEMERDERE BURAK BOLAT Ayakla 82 1 1
14 30.11.2019 12:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI BAHÇEKÖY SPOR MURATPAŞASPOR U16 B 5.GRUP BAHÇEKÖY SPOR TAHA NAZMİ KAVRAZLI Ayakla 55 3 1
14 30.11.2019 12:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI BAHÇEKÖY SPOR MURATPAŞASPOR U16 B 5.GRUP BAHÇEKÖY SPOR YUSUF AKGÜN Ayakla 63 3 1
14 30.11.2019 12:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI BAHÇEKÖY SPOR MURATPAŞASPOR U16 B 5.GRUP MURATPAŞASPOR SEYFULLAH TAYIN Kafayla 77 3 1
14 30.11.2019 12:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI BAHÇEKÖY SPOR MURATPAŞASPOR U16 B 5.GRUP BAHÇEKÖY SPOR EMİR TALİP ETO Ayakla 79 3 1
14 30.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ PENDİK KAVAKPINAR U16 B 24.GRUP PENDİK KAVAKPINAR YUNUS SOYTÜRK Ayakla 3 2 6
14 30.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ PENDİK KAVAKPINAR U16 B 24.GRUP PENDİKGÜCÜ SAMED PETEK Ayakla 19 2 6
14 30.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ PENDİK KAVAKPINAR U16 B 24.GRUP PENDİKGÜCÜ SAMED PETEK Ayakla 40 2 6
14 30.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ PENDİK KAVAKPINAR U16 B 24.GRUP PENDİK KAVAKPINAR EMİRCAN KOCABAŞ Ayakla 52 2 6
14 30.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ PENDİK KAVAKPINAR U16 B 24.GRUP PENDİK KAVAKPINAR ENES SEVİNÇ Ayakla 70 2 6
14 30.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ PENDİK KAVAKPINAR U16 B 24.GRUP PENDİK KAVAKPINAR MUHAMMED SAMİ Penaltı 72 2 6
14 30.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ PENDİK KAVAKPINAR U16 B 24.GRUP PENDİK KAVAKPINAR RAMAZAN SÖZÜGÜZEL Kafayla 74 2 6
14 30.11.2019 13:00 PENDİK GÜLLÜBAĞLAR SAHASI PENDİKGÜCÜ PENDİK KAVAKPINAR U16 B 24.GRUP PENDİK KAVAKPINAR FATİH ÖZBUDAK Ayakla 79 2 6
14 30.11.2019 13:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ GÜLSUYU U16 B 26.GRUP GÜLSUYU HUZEYFE KAYA Ayakla 15 4 1
14 30.11.2019 13:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ GÜLSUYU U16 B 26.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ HARUN TOPRAK Ayakla 38 4 1
14 30.11.2019 13:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ GÜLSUYU U16 B 26.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ MEMED ARJİN GÜLER Kafayla 47 4 1
14 30.11.2019 13:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ GÜLSUYU U16 B 26.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ HARUN TOPRAK Kafayla 52 4 1
14 30.11.2019 13:00 SULTANBEYLİ BLD. SAHASI ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ GÜLSUYU U16 B 26.GRUP ÇEKMEKÖY BLD. ALEMDAĞ ONUR YASİN GÖREN Ayakla 64 4 1
14 30.11.2019 13:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE TEPEBAĞ KÜLTÜR U16 B 8.GRUP ASLANTEPE SERHAT CAN TUTACAK Ayakla 2 2 1
14 30.11.2019 13:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE TEPEBAĞ KÜLTÜR U16 B 8.GRUP ASLANTEPE BERAT BİÇEROĞLU Kafayla 8 2 1
14 30.11.2019 13:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI ASLANTEPE TEPEBAĞ KÜLTÜR U16 B 8.GRUP TEPEBAĞ KÜLTÜR YILMAZ ÖZDENGÜL Ayakla 63 2 1
14 30.11.2019 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ESENKENT AYDINLI SPOR U16 B 26.GRUP AYDINLI SPOR FATİH GÜNBEYİ Ayakla 20 0 3
14 30.11.2019 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ESENKENT AYDINLI SPOR U16 B 26.GRUP AYDINLI SPOR DOĞUKAN CURAN Penaltı 24 0 3
14 30.11.2019 13:00 GÜLSUYU ASIM KARA STADI ESENKENT AYDINLI SPOR U16 B 26.GRUP AYDINLI SPOR ÖMER FARUK CANBAŞ Ayakla 79 0 3
14 30.11.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ ŞİŞLİ GENÇLİK BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U16 B 17.GRUP ŞİŞLİ GENÇLİK MUHAMMED EMİR SAVURTAŞ Ayakla 15 2 3
14 30.11.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ ŞİŞLİ GENÇLİK BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U16 B 17.GRUP ŞİŞLİ GENÇLİK İLKAN ÇATI Ayakla 31 2 3
14 30.11.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ ŞİŞLİ GENÇLİK BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U16 B 17.GRUP BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN FURKAN HIRA Ayakla 38 2 3
14 30.11.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ ŞİŞLİ GENÇLİK BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U16 B 17.GRUP BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN MEHMET KURTAY Ayakla 47 2 3
14 30.11.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ ŞİŞLİ GENÇLİK BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN U16 B 17.GRUP BAYRAMPAŞA YENİDOĞAN MEHMET KUTLU USTA Ayakla 52 2 3
14 30.11.2019 14:00 ÇAKMAK SAHASI İSTANBUL ÇORUM SPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U16 B 26.GRUP İSTANBUL ÇORUM SPOR EMİR ÜLGEN Ayakla 27 2 1
14 30.11.2019 14:00 ÇAKMAK SAHASI İSTANBUL ÇORUM SPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U16 B 26.GRUP İSTANBUL ÇORUM SPOR HASAN HELVA Ayakla 60 2 1
14 30.11.2019 14:00 ÇAKMAK SAHASI İSTANBUL ÇORUM SPOR FİKİRTEPE DUMLUPINAR U16 B 26.GRUP FİKİRTEPE DUMLUPINAR MEHMET EMİRHAN YEŞİLYURT Penaltı 80 2 1
14 30.11.2019 14:00 GÜNGÖREN BLD. GÜNEŞTEPE SAHASI GÜNGÖREN DOĞUŞ BAYRAMPAŞA DOĞAN U16 B 17.GRUP GÜNGÖREN DOĞUŞ EMRE CAN GÜLER Ayakla 72 1 0
14 30.11.2019 14:30 KANLICA STADI KİRAZLITEPESPOR FERAHSPOR U16 B 24.GRUP KİRAZLITEPESPOR EMRE KARACA Ayakla 28 1 2
14 30.11.2019 14:30 KANLICA STADI KİRAZLITEPESPOR FERAHSPOR U16 B 24.GRUP FERAHSPOR OZAN ÖZTÜRK Ayakla 54 1 2
14 30.11.2019 14:30 KANLICA STADI KİRAZLITEPESPOR FERAHSPOR U16 B 24.GRUP FERAHSPOR ALİ COŞKUN Ayakla 79 1 2
14 30.11.2019 14:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U16 B 4.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER EKİN ARSLAN Penaltı 9 2 2
14 30.11.2019 14:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U16 B 4.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE BAYRAM KARACA Kafayla 61 2 2
14 30.11.2019 14:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U16 B 4.GRUP ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE BURAK SALİH BİLGİN Ayakla 63 2 2
14 30.11.2019 14:30 ZEYTİNBURNU BLD.HASAN DOĞAN SAHASI ZEYTİNBURNU ZAFER ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE U16 B 4.GRUP ZEYTİNBURNU ZAFER EKİN ARSLAN Penaltı 75 2 2
14 30.11.2019 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SULTANMURAT ATAKENT 2015 U16 B 18.GRUP SULTANMURAT KAAN DEMİRCAN Ayakla 2 4 1
14 30.11.2019 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SULTANMURAT ATAKENT 2015 U16 B 18.GRUP SULTANMURAT CEYHUN AKTAN SİNAN Kafayla 4 4 1
14 30.11.2019 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SULTANMURAT ATAKENT 2015 U16 B 18.GRUP SULTANMURAT BURAK ÜNAL Ayakla 49 4 1
14 30.11.2019 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SULTANMURAT ATAKENT 2015 U16 B 18.GRUP SULTANMURAT KAAN DEMİRCAN Ayakla 64 4 1
14 30.11.2019 14:30 SEFAKÖY KARTAL SAHASI SULTANMURAT ATAKENT 2015 U16 B 18.GRUP ATAKENT 2015 METİN TEKİN AKTAŞ Ayakla 68 4 1
14 30.11.2019 14:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT KARTAL BEYLİKGÜCÜSPOR U16 B 2.GRUP ESENYURT KARTAL ÖZGÜN ÖZTÜRK Ayakla 2 2 7
14 30.11.2019 14:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT KARTAL BEYLİKGÜCÜSPOR U16 B 2.GRUP BEYLİKGÜCÜSPOR DOĞAN BAŞÇİK Ayakla 19 2 7
14 30.11.2019 14:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT KARTAL BEYLİKGÜCÜSPOR U16 B 2.GRUP BEYLİKGÜCÜSPOR POLAT AKTAŞ Ayakla 26 2 7
14 30.11.2019 14:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT KARTAL BEYLİKGÜCÜSPOR U16 B 2.GRUP BEYLİKGÜCÜSPOR ERKAN DİNÇOK Ayakla 28 2 7
14 30.11.2019 14:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT KARTAL BEYLİKGÜCÜSPOR U16 B 2.GRUP BEYLİKGÜCÜSPOR ERKAN DİNÇOK Ayakla 43 2 7
14 30.11.2019 14:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT KARTAL BEYLİKGÜCÜSPOR U16 B 2.GRUP BEYLİKGÜCÜSPOR ALİ KILIÇÇI Ayakla 50 2 7
14 30.11.2019 14:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT KARTAL BEYLİKGÜCÜSPOR U16 B 2.GRUP BEYLİKGÜCÜSPOR POLAT AKTAŞ Ayakla 54 2 7
14 30.11.2019 14:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT KARTAL BEYLİKGÜCÜSPOR U16 B 2.GRUP BEYLİKGÜCÜSPOR MUAYAD FAISAL MOHAMMED AL-NAGGAR Ayakla 60 2 7
14 30.11.2019 14:30 ESENYURT BELEDİYE STADI ESENYURT KARTAL BEYLİKGÜCÜSPOR U16 B 2.GRUP ESENYURT KARTAL BERAT YALVAÇ Ayakla 64 2 7
14 30.11.2019 15:00 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U16 B 12.GRUP KİLYOS SPOR UMUTCAN BAŞPINAR Ayakla 35 3 0
14 30.11.2019 15:00 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U16 B 12.GRUP KİLYOS SPOR GÖKTUĞ BURTGİL Ayakla 82 3 0
14 30.11.2019 15:00 KİLYOS STADI KİLYOS SPOR ZEYTİNBURNU HÜRRİYET U16 B 12.GRUP KİLYOS SPOR EMRE YUNUS TASLI Ayakla 83 3 0
14 30.11.2019 15:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ GÖKTÜRK SARAYSPOR U16 B 6.GRUP GÜNYAMAÇ YAKUP MANSIZ Kafayla 5 3 1
14 30.11.2019 15:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ GÖKTÜRK SARAYSPOR U16 B 6.GRUP GÖKTÜRK SARAYSPOR VEYSEL CAN KUYUN Ayakla 7 3 1
14 30.11.2019 15:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ GÖKTÜRK SARAYSPOR U16 B 6.GRUP GÜNYAMAÇ KAAN BİNGÜL Ayakla 11 3 1
14 30.11.2019 15:00 KAĞITHANE BLD. SADABAD SAHASI GÜNYAMAÇ GÖKTÜRK SARAYSPOR U16 B 6.GRUP GÜNYAMAÇ MÜSLÜM UYANIK Ayakla 19 3 1
14 30.11.2019 15:30 BEYLERBEYİ 75 STADI BEYLERBEYİSPOR 1877 ALEMDAĞ U16 B 22.GRUP BEYLERBEYİSPOR BATIN OSMAN ÖZCAN Ayakla 9 3 0
14 30.11.2019 15:30 BEYLERBEYİ 75 STADI BEYLERBEYİSPOR 1877 ALEMDAĞ U16 B 22.GRUP BEYLERBEYİSPOR BATIN OSMAN ÖZCAN Ayakla 45 3 0
14 30.11.2019 15:30 BEYLERBEYİ 75 STADI BEYLERBEYİSPOR 1877 ALEMDAĞ U16 B 22.GRUP BEYLERBEYİSPOR BATIN OSMAN ÖZCAN Ayakla 68 3 0
14 30.11.2019 16:30 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ AVCILAR BELEDİYE U16 B 12.GRUP BEŞTELSİZ ERKAN SARAN Penaltı 6 3 1
14 30.11.2019 16:30 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ AVCILAR BELEDİYE U16 B 12.GRUP BEŞTELSİZ AHMET ARDA KARABATAK Ayakla 8 3 1
14 30.11.2019 16:30 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ AVCILAR BELEDİYE U16 B 12.GRUP BEŞTELSİZ KAAN EMİRHAN ÇAM Ayakla 10 3 1
14 30.11.2019 16:30 MERKEZEFENDİ STADI BEŞTELSİZ AVCILAR BELEDİYE U16 B 12.GRUP AVCILAR BELEDİYE İSMAİL ÜZÜMCÜ Penaltı 11 3 1
14 1.12.2019 09:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR SELVİSPOR U16 B 11.GRUP CEVİZLİSPOR SABRİ GÜLMEZ Ayakla 4 4 4
14 1.12.2019 09:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR SELVİSPOR U16 B 11.GRUP CEVİZLİSPOR ERAY İÇÖZ Ayakla 10 4 4
14 1.12.2019 09:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR SELVİSPOR U16 B 11.GRUP CEVİZLİSPOR HÜSEYİN ÖZCAN Ayakla 14 4 4
14 1.12.2019 09:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR SELVİSPOR U16 B 11.GRUP SELVİSPOR AHMET EFE MUSTAFA Penaltı 48 4 4
14 1.12.2019 09:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR SELVİSPOR U16 B 11.GRUP CEVİZLİSPOR BEYTULLAH AÇIKEL Ayakla 52 4 4
14 1.12.2019 09:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR SELVİSPOR U16 B 11.GRUP SELVİSPOR AHMET EFE MUSTAFA Ayakla 62 4 4
14 1.12.2019 09:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR SELVİSPOR U16 B 11.GRUP SELVİSPOR AHMET EFE MUSTAFA Ayakla 75 4 4
14 1.12.2019 09:00 BEYOĞLU STADI CEVİZLİSPOR SELVİSPOR U16 B 11.GRUP SELVİSPOR AHMET EFE MUSTAFA Ayakla 80 4 4
14 1.12.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR FATİH SULTAN MEHMET U16 B 11.GRUP FATİH SULTAN MEHMET MUHAMMED KORAY AKTAŞ Ayakla 2 0 5
14 1.12.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR FATİH SULTAN MEHMET U16 B 11.GRUP FATİH SULTAN MEHMET MUHAMMED KORAY AKTAŞ Ayakla 19 0 5
14 1.12.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR FATİH SULTAN MEHMET U16 B 11.GRUP FATİH SULTAN MEHMET EMİR ALPEREN ÇETÜKKAYA Ayakla 25 0 5
14 1.12.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR FATİH SULTAN MEHMET U16 B 11.GRUP FATİH SULTAN MEHMET ONUR GÖKMEN Ayakla 31 0 5
14 1.12.2019 09:00 BAKIRKÖY BELEDİYE 1 NOLU SAHA İSTANBUL BARIŞSPOR FATİH SULTAN MEHMET U16 B 11.GRUP FATİH SULTAN MEHMET EMİR ALPEREN ÇETÜKKAYA Ayakla 70 0 5
14 1.12.2019 09:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR YENİ LEVENT KONAKLAR U16 B 7.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR OĞUZHAN KAYA Ayakla 16 3 2
14 1.12.2019 09:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR YENİ LEVENT KONAKLAR U16 B 7.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR SAFA CAN Penaltı 22 3 2
14 1.12.2019 09:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR YENİ LEVENT KONAKLAR U16 B 7.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR ÖMER FARUK BAYRAM Ayakla 47 3 2
14 1.12.2019 09:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR YENİ LEVENT KONAKLAR U16 B 7.GRUP İSTANBUL BALKAN SPOR BERKAN ŞAHİN Ayakla 53 3 2
14 1.12.2019 09:00 SEFAKÖY KARTAL SAHASI İSTANBUL BALKAN SPOR YENİ LEVENT KONAKLAR U16 B 7.GRUP YENİ LEVENT KONAKLAR BATUHAN ERDEM Ayakla 68 3 2
14 1.12.2019 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM KADIRGA U16 B 17.GRUP KADIRGA MUSTAFA KOÇ Ayakla 2 0 8
14 1.12.2019 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM KADIRGA U16 B 17.GRUP KADIRGA ÖZGÜR YAĞMAHAN Ayakla 27 0 8
14 1.12.2019 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM KADIRGA U16 B 17.GRUP KADIRGA ENES CAN KAYNAK Ayakla 30 0 8
14 1.12.2019 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM KADIRGA U16 B 17.GRUP KADIRGA SERHAT YILDIZ Ayakla 47 0 8
14 1.12.2019 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM KADIRGA U16 B 17.GRUP KADIRGA MUHAMMET KENAN UYSAL Ayakla 55 0 8
14 1.12.2019 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM KADIRGA U16 B 17.GRUP KADIRGA ULAŞ ÇELİK Ayakla 66 0 8
14 1.12.2019 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM KADIRGA U16 B 17.GRUP KADIRGA ENES CAN KAYNAK Ayakla 71 0 8
14 1.12.2019 09:00 FATİH MİMARSİNAN STADI SİİRT İST.Y.SELİM KADIRGA U16 B 17.GRUP KADIRGA MUSTAFA KOÇ Ayakla 80 0 8
14 1.12.2019 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR GÜZELCE U16 B 2.GRUP GÜZELCE JİYAN POLAT Ayakla 12 2 5
14 1.12.2019 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR GÜZELCE U16 B 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR EMİR ÜSTŞUŞAR Kendi Kalesine 15 2 5
14 1.12.2019 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR GÜZELCE U16 B 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR ERDEM PERÇİN Ayakla 30 2 5
14 1.12.2019 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR GÜZELCE U16 B 2.GRUP GÜZELCE JİYAN POLAT Ayakla 48 2 5
14 1.12.2019 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR GÜZELCE U16 B 2.GRUP MERKEZ KAYAŞEHİR BATUHAN ÜN Ayakla 59 2 5
14 1.12.2019 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR GÜZELCE U16 B 2.GRUP GÜZELCE İSMAİL ÇELİK Ayakla 64 2 5
14 1.12.2019 10:45 BAŞAKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİT ERDEM ÖZÇELİK STADI MERKEZ KAYAŞEHİR GÜZELCE U16 B 2.GRUP GÜZELCE AHMET FURKAN BEK Ayakla 75 2 5
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ BATUHAN SÜRELLİ Ayakla 5 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ BEDİRHAN MİKYEN Ayakla 19 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ GÜVENCAN ARSLAN Ayakla 24 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ BATUHAN SÜRELLİ Ayakla 26 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ BATUHAN SÜRELLİ Ayakla 28 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ FURKAN AKBAY Ayakla 29 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ FURKAN AKBAY Ayakla 30 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ MUZAFFER TUNALİ Ayakla 50 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ATAMERT VERİM Ayakla 55 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ EMRE DİLEK Ayakla 64 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ FURKAN AKBAY Ayakla 67 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ENES UTKU GÜNEŞ Ayakla 70 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ ATAMERT VERİM Ayakla 72 0 14
14 1.12.2019 10:45 MERKEZEFENDİ STADI ZEYTİNBURNUSPOR AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 18.GRUP AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ EMRE DİLEK Ayakla 78 0 14
14 1.12.2019 10:45 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI SULTANGÜCÜ U16 B 17.GRUP SULTANGÜCÜ EMRECAN CANDEMİR Ayakla 20 0 5
14 1.12.2019 10:45 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI SULTANGÜCÜ U16 B 17.GRUP SULTANGÜCÜ ALPER BİLAL ÇELİK Ayakla 31 0 5
14 1.12.2019 10:45 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI SULTANGÜCÜ U16 B 17.GRUP SULTANGÜCÜ EMRECAN CANDEMİR Ayakla 60 0 5
14 1.12.2019 10:45 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI SULTANGÜCÜ U16 B 17.GRUP SULTANGÜCÜ DEVRAN İZGİ Ayakla 68 0 5
14 1.12.2019 10:45 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI ÇAYIRBAŞI SULTANGÜCÜ U16 B 17.GRUP SULTANGÜCÜ ARDA CANDAN Ayakla 79 0 5
14 1.12.2019 10:45 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ GERÇEK KUZEY BEZİRGANBAHÇE U16 B 5.GRUP BEZİRGANBAHÇE SERHAT KULTA Ayakla 13 2 3
14 1.12.2019 10:45 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ GERÇEK KUZEY BEZİRGANBAHÇE U16 B 5.GRUP BEZİRGANBAHÇE ARDA AÇIK Ayakla 34 2 3
14 1.12.2019 10:45 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ GERÇEK KUZEY BEZİRGANBAHÇE U16 B 5.GRUP GERÇEK KUZEY BARAN ALPGAN Ayakla 58 2 3
14 1.12.2019 10:45 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ GERÇEK KUZEY BEZİRGANBAHÇE U16 B 5.GRUP BEZİRGANBAHÇE DUHA ÇETİN Ayakla 61 2 3
14 1.12.2019 10:45 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ GERÇEK KUZEY BEZİRGANBAHÇE U16 B 5.GRUP GERÇEK KUZEY BURAK İSMAİL ULAŞ Ayakla 65 2 3
14 1.12.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD ŞİŞLİ YAYLA U16 B 8.GRUP ŞİŞLİ YAYLA CAN YANIKEL Ayakla 16 0 7
14 1.12.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD ŞİŞLİ YAYLA U16 B 8.GRUP ŞİŞLİ YAYLA CAN YANIKEL Ayakla 18 0 7
14 1.12.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD ŞİŞLİ YAYLA U16 B 8.GRUP ŞİŞLİ YAYLA İBRAHİM KILIÇ Ayakla 34 0 7
14 1.12.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD ŞİŞLİ YAYLA U16 B 8.GRUP ŞİŞLİ YAYLA CAN YANIKEL Ayakla 43 0 7
14 1.12.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD ŞİŞLİ YAYLA U16 B 8.GRUP ŞİŞLİ YAYLA CAN YANIKEL Ayakla 50 0 7
14 1.12.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD ŞİŞLİ YAYLA U16 B 8.GRUP ŞİŞLİ YAYLA ALPER TRABZON Ayakla 69 0 7
14 1.12.2019 10:45 KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI KAĞITHANE SADABAD ŞİŞLİ YAYLA U16 B 8.GRUP ŞİŞLİ YAYLA BİLAL KAVAK Ayakla 70 0 7
14 1.12.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK ŞAFAK 76 U16 B 9.GRUP İSTANBUL BULANCAK UĞURCAN SÖNMEZ Ayakla 6 7 3
14 1.12.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK ŞAFAK 76 U16 B 9.GRUP ŞAFAK 76 HÜSEYİN EMRE ABABEY Ayakla 7 7 3
14 1.12.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK ŞAFAK 76 U16 B 9.GRUP İSTANBUL BULANCAK ABDULLAH KAYIKCI Kafayla 10 7 3
14 1.12.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK ŞAFAK 76 U16 B 9.GRUP İSTANBUL BULANCAK UĞURCAN SÖNMEZ Ayakla 14 7 3
14 1.12.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK ŞAFAK 76 U16 B 9.GRUP İSTANBUL BULANCAK ABDULLAH KAYIKCI Ayakla 36 7 3
14 1.12.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK ŞAFAK 76 U16 B 9.GRUP ŞAFAK 76 HÜSEYİN EMRE ABABEY Ayakla 51 7 3
14 1.12.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK ŞAFAK 76 U16 B 9.GRUP İSTANBUL BULANCAK ABDÜL SAMET AÇAN Ayakla 63 7 3
14 1.12.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK ŞAFAK 76 U16 B 9.GRUP İSTANBUL BULANCAK EMİR HASAN ESER Ayakla 76 7 3
14 1.12.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK ŞAFAK 76 U16 B 9.GRUP ŞAFAK 76 HÜSEYİN EMRE ABABEY Penaltı 79 7 3
14 1.12.2019 10:45 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI İSTANBUL BULANCAK ŞAFAK 76 U16 B 9.GRUP İSTANBUL BULANCAK UĞURCAN SÖNMEZ Ayakla 80 7 3
14 1.12.2019 10:45 İFA SAHASI HALKALI PİYALEPAŞA U16 B 18.GRUP HALKALI KORAY CAN AKBABA Ayakla 34 2 1
14 1.12.2019 10:45 İFA SAHASI HALKALI PİYALEPAŞA U16 B 18.GRUP HALKALI MERT AHMETKAYEOĞLU Ayakla 39 2 1
14 1.12.2019 10:45 İFA SAHASI HALKALI PİYALEPAŞA U16 B 18.GRUP PİYALEPAŞA FARUK KARTAL Penaltı 53 2 1
14 1.12.2019 10:45 HALKALI ETAP STADI ÖZ YARIMBURGAZ KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U16 B 3.GRUP KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR ABDULKERİM TAŞTEKİN Ayakla 30 1 2
14 1.12.2019 10:45 HALKALI ETAP STADI ÖZ YARIMBURGAZ KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U16 B 3.GRUP KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR ABDULKERİM TAŞTEKİN Ayakla 62 1 2
14 1.12.2019 10:45 HALKALI ETAP STADI ÖZ YARIMBURGAZ KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR U16 B 3.GRUP ÖZ YARIMBURGAZ EVREN ERTÜRK Ayakla 78 1 2
14 1.12.2019 10:45 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AMBARLISPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U16 B 2.GRUP ESENYURT GÜMÜŞHANE ROHAT DÖRMİŞ Ayakla 15 1 2
14 1.12.2019 10:45 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AMBARLISPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U16 B 2.GRUP ESENYURT GÜMÜŞHANE SAMET AKYİĞİT Ayakla 26 1 2
14 1.12.2019 10:45 AVCILAR BELEDİYESİ ATATÜRK STADYUMU AMBARLISPOR ESENYURT GÜMÜŞHANE U16 B 2.GRUP AMBARLISPOR BARAN DİREN Ayakla 80 1 2
14 1.12.2019 12:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ ÜSKÜDAR İCADİYE U16 B 21.GRUP SARIGAZİ İBRAHİM AKIN BALLI Ayakla 3 6 0
14 1.12.2019 12:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ ÜSKÜDAR İCADİYE U16 B 21.GRUP SARIGAZİ HAMİT ÇİTİL Ayakla 46 6 0
14 1.12.2019 12:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ ÜSKÜDAR İCADİYE U16 B 21.GRUP SARIGAZİ KEMAL SELÇUKA Ayakla 58 6 0
14 1.12.2019 12:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ ÜSKÜDAR İCADİYE U16 B 21.GRUP SARIGAZİ REBERCAN DAYİ Penaltı 62 6 0
14 1.12.2019 12:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ ÜSKÜDAR İCADİYE U16 B 21.GRUP SARIGAZİ BERHAN CAN ODABAŞ Ayakla 76 6 0
14 1.12.2019 12:00 SARIGAZİ STADYUMU SARIGAZİ ÜSKÜDAR İCADİYE U16 B 21.GRUP SARIGAZİ İBRAHİM AKIN BALLI Ayakla 80 6 0
14 1.12.2019 12:00 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY YAYLA GÜNGÖREN ATLETİK U16 B 15.GRUP ARNAVUTKÖY YAYLA BUNYAMİN GÜVENİR Kafayla 12 2 1
14 1.12.2019 12:00 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY YAYLA GÜNGÖREN ATLETİK U16 B 15.GRUP ARNAVUTKÖY YAYLA RAMAZAN YILDIRIM Penaltı 17 2 1
14 1.12.2019 12:00 TAŞOLUK STADI ARNAVUTKÖY YAYLA GÜNGÖREN ATLETİK U16 B 15.GRUP GÜNGÖREN ATLETİK AHMET FURKAN ÇELİK Penaltı 49 2 1
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT KEMERBURGAZ U16 B 15.GRUP ÇELİKTEPE ÜMİT HASAN VURAL Ayakla 30 2 2
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT KEMERBURGAZ U16 B 15.GRUP ÇELİKTEPE ÜMİT RESUL AY Ayakla 50 2 2
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT KEMERBURGAZ U16 B 15.GRUP KEMERBURGAZ GÜNAY KOÇUM Ayakla 61 2 2
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BLD. YAHYA KEMAL SAHASI ÇELİKTEPE ÜMİT KEMERBURGAZ U16 B 15.GRUP KEMERBURGAZ YUSUF BAHA AK Ayakla 80 2 2
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA MUHAMMED ALİ KESKİN Ayakla 12 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA FURKAN SELCİ Ayakla 15 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA TURAN EMRE ALADAĞ Ayakla 17 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA EGEHAN AYDOĞAN Ayakla 19 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA BARAN KÜCÜK Ayakla 21 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA MURAT ÇEVİK MAŞALIOĞLU Ayakla 25 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA TURAN EMRE ALADAĞ Ayakla 30 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA MURAT ÇEVİK MAŞALIOĞLU Ayakla 34 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA TURAN EMRE ALADAĞ Ayakla 54 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA ARDA YUNUS İSLAM KOÇAK Ayakla 60 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA TURAN EMRE ALADAĞ Ayakla 63 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA BARAN KÜCÜK Ayakla 65 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA FURKAN SELCİ Ayakla 69 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA FURKAN SELCİ Ayakla 72 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA TURAN EMRE ALADAĞ Ayakla 74 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA BARAN KÜCÜK Ayakla 77 0 17
14 1.12.2019 12:00 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI Y.S.SELİM YENİBOSNA U16 B 19.GRUP YENİBOSNA TURAN EMRE ALADAĞ Ayakla 80 0 17
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR MAHMUT SAMİ UYANIK Ayakla 5 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR MAHMUT SAMİ UYANIK Ayakla 10 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR ÖZHAN ÖZDEMİR Ayakla 12 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR MAHMUT SAMİ UYANIK Ayakla 18 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR MAHMUT SAMİ UYANIK Ayakla 20 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR MAHMUT SAMİ UYANIK Ayakla 23 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR KAAN ŞAHİN Ayakla 26 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR DENİZ ÇİFTÇİ Ayakla 29 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR ÖZHAN ÖZDEMİR Ayakla 33 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR MAHMUT SAMİ UYANIK Ayakla 35 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR MAHMUT SAMİ UYANIK Ayakla 39 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR İBRAHİM HAKKI TAŞĞIN Ayakla 43 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR ARDA ESGİN Ayakla 46 14 0
14 1.12.2019 12:30 SARIYER BLD. ÇAYIRBAŞI STADI YILDIZ KANARYALAR ÜÇYÜZLÜ U16 B 11.GRUP YILDIZ KANARYALAR İBRAHİM HAKKI TAŞĞIN Ayakla 53 14 0
14 1.12.2019 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL YILDIZTABYA U16 B 6.GRUP YILDIZTABYA MUSTAFA TUNA YAMAK Ayakla 16 1 2
14 1.12.2019 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL YILDIZTABYA U16 B 6.GRUP YILDIZTABYA İBRAHİM EREN TOPÇU Ayakla 61 1 2
14 1.12.2019 12:30 GAZİ MAHALLESİ SAHASI YENİ ÖZKARTAL YILDIZTABYA U16 B 6.GRUP YENİ ÖZKARTAL KADİR KALKAN Penaltı 72 1 2
14 1.12.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI LİBADE KEMAHSPOR U16 B 23.GRUP KEMAHSPOR ALİ ÇELİK Ayakla 14 5 2
14 1.12.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI LİBADE KEMAHSPOR U16 B 23.GRUP LİBADE EMİN COŞKUNER USTALAR Ayakla 20 5 2
14 1.12.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI LİBADE KEMAHSPOR U16 B 23.GRUP LİBADE EMİN COŞKUNER USTALAR Ayakla 22 5 2
14 1.12.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI LİBADE KEMAHSPOR U16 B 23.GRUP LİBADE YAĞIZ ŞAHİNER Ayakla 53 5 2
14 1.12.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI LİBADE KEMAHSPOR U16 B 23.GRUP KEMAHSPOR YUSUF ERDEM ŞANVER Ayakla 58 5 2
14 1.12.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI LİBADE KEMAHSPOR U16 B 23.GRUP LİBADE EMİN COŞKUNER USTALAR Ayakla 59 5 2
14 1.12.2019 12:30 YENİSAHRA SUNİ ÇİM STADI LİBADE KEMAHSPOR U16 B 23.GRUP LİBADE ARDA İZZET KARAKAŞLIOĞLU Ayakla 69 5 2
14 1.12.2019 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI ATALAR TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 25.GRUP ATALAR GÖKDENİZ BAHADIR Kafayla 12 3 2
14 1.12.2019 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI ATALAR TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 25.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ MUSTAFA KARAGÜL Ayakla 39 3 2
14 1.12.2019 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI ATALAR TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 25.GRUP ATALAR CİHAN BAYRAK Ayakla 46 3 2
14 1.12.2019 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI ATALAR TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 25.GRUP TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ YUSUF KAYA Ayakla 63 3 2
14 1.12.2019 12:30 KARTAL 75. YIL SAHASI ATALAR TUZLA GENÇLERBİRLİĞİ U16 B 25.GRUP ATALAR HEJA ARSLAN Ayakla 73 3 2
14 1.12.2019 12:30 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI GİRNE GENÇLİK DOLAYOBA U16 B 25.GRUP DOLAYOBA ERSİN FERAŞET Ayakla 13 1 9
14 1.12.2019 12:30 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI GİRNE GENÇLİK DOLAYOBA U16 B 25.GRUP DOLAYOBA ERSİN FERAŞET Ayakla 17 1 9
14 1.12.2019 12:30 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI GİRNE GENÇLİK DOLAYOBA U16 B 25.GRUP DOLAYOBA ALİ ÖMER TAŞKIN Ayakla 20 1 9
14 1.12.2019 12:30 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI GİRNE GENÇLİK DOLAYOBA U16 B 25.GRUP GİRNE GENÇLİK GÖRKEM ALPER Ayakla 20 1 9
14 1.12.2019 12:30 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI GİRNE GENÇLİK DOLAYOBA U16 B 25.GRUP DOLAYOBA MERT KIRTAY Ayakla 31 1 9
14 1.12.2019 12:30 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI GİRNE GENÇLİK DOLAYOBA U16 B 25.GRUP DOLAYOBA MERT KIRTAY Ayakla 35 1 9
14 1.12.2019 12:30 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI GİRNE GENÇLİK DOLAYOBA U16 B 25.GRUP DOLAYOBA ALİ ÖMER TAŞKIN Ayakla 56 1 9
14 1.12.2019 12:30 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI GİRNE GENÇLİK DOLAYOBA U16 B 25.GRUP DOLAYOBA CEMİL CİHAN DEMİR Ayakla 65 1 9
14 1.12.2019 12:30 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI GİRNE GENÇLİK DOLAYOBA U16 B 25.GRUP DOLAYOBA FURKAN AKKULAK Ayakla 77 1 9
14 1.12.2019 12:30 MALTEPE BAŞIBÜYÜK STADI GİRNE GENÇLİK DOLAYOBA U16 B 25.GRUP DOLAYOBA SAMET KAAN UYSAL Ayakla 80 1 9
14 1.12.2019 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U16 B 25.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR MERT ALİ YILMAZ Ayakla 2 6 3
14 1.12.2019 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U16 B 25.GRUP ATAŞEHİRGÜCÜ SALİH EMİR ATBAŞ Ayakla 21 6 3
14 1.12.2019 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U16 B 25.GRUP ATAŞEHİRGÜCÜ SALİH EMİR ATBAŞ Ayakla 27 6 3
14 1.12.2019 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U16 B 25.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR MERT ALİ YILMAZ Ayakla 30 6 3
14 1.12.2019 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U16 B 25.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR BATU ARAL ÇOŞKUN Ayakla 40 6 3
14 1.12.2019 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U16 B 25.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR SERHAT AKIN KOCASOY Ayakla 60 6 3
14 1.12.2019 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U16 B 25.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR YILDIRAY ÖZTÜRK Ayakla 70 6 3
14 1.12.2019 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U16 B 25.GRUP ATAŞEHİRGÜCÜ ARDA ÜNAL Kafayla 75 6 3
14 1.12.2019 12:30 GÜLSUYU ASIM KARA STADI BATI ATAŞEHİR SPOR ATAŞEHİRGÜCÜ U16 B 25.GRUP BATI ATAŞEHİR SPOR TUFAN ÇAKMAK Ayakla 80 6 3
14 1.12.2019 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR ORDU YENİ ORTABAYIR U16 B 19.GRUP BAĞCILAR ORDU ALPEREN KILINÇ Ayakla 52 2 0
14 1.12.2019 13:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR ORDU YENİ ORTABAYIR U16 B 19.GRUP BAĞCILAR ORDU EGE TALHA BEKTAŞ Ayakla 70 2 0
14 1.12.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ SİMURG SPOR CENNET BARBAROS U16 B 9.GRUP SİMURG SPOR CEM ŞAHİNGİRAY Ayakla 9 3 3
14 1.12.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ SİMURG SPOR CENNET BARBAROS U16 B 9.GRUP SİMURG SPOR CEM ŞAHİNGİRAY Ayakla 24 3 3
14 1.12.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ SİMURG SPOR CENNET BARBAROS U16 B 9.GRUP CENNET BARBAROS EREN ARDA ŞAN Ayakla 46 3 3
14 1.12.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ SİMURG SPOR CENNET BARBAROS U16 B 9.GRUP CENNET BARBAROS AHMET ENGİN Ayakla 50 3 3
14 1.12.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ SİMURG SPOR CENNET BARBAROS U16 B 9.GRUP SİMURG SPOR EGE KALE Ayakla 54 3 3
14 1.12.2019 13:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ SİMURG SPOR CENNET BARBAROS U16 B 9.GRUP CENNET BARBAROS AHMET ENGİN Ayakla 70 3 3
14 1.12.2019 13:00 SEYİT ATEŞ STADI KARADENİZ VEFASPOR U16 B 9.GRUP VEFASPOR NİHAT SELÇUK Ayakla 19 1 7
14 1.12.2019 13:00 SEYİT ATEŞ STADI KARADENİZ VEFASPOR U16 B 9.GRUP VEFASPOR NİHAT SELÇUK Ayakla 28 1 7
14 1.12.2019 13:00 SEYİT ATEŞ STADI KARADENİZ VEFASPOR U16 B 9.GRUP VEFASPOR NİHAT SELÇUK Ayakla 40 1 7
14 1.12.2019 13:00 SEYİT ATEŞ STADI KARADENİZ VEFASPOR U16 B 9.GRUP VEFASPOR YUSUF AYDEMİR Ayakla 51 1 7
14 1.12.2019 13:00 SEYİT ATEŞ STADI KARADENİZ VEFASPOR U16 B 9.GRUP VEFASPOR BERAT GÜVEN Ayakla 53 1 7
14 1.12.2019 13:00 SEYİT ATEŞ STADI KARADENİZ VEFASPOR U16 B 9.GRUP VEFASPOR BERAT GÜVEN Ayakla 55 1 7
14 1.12.2019 13:00 SEYİT ATEŞ STADI KARADENİZ VEFASPOR U16 B 9.GRUP VEFASPOR MUSTAFA YAŞAR DUMAN Ayakla 59 1 7
14 1.12.2019 13:00 SEYİT ATEŞ STADI KARADENİZ VEFASPOR U16 B 9.GRUP KARADENİZ MUSTAFA CAN Ayakla 69 1 7
14 1.12.2019 14:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE SPOR İSTANBUL BAFRA U16 B 15.GRUP KAĞITHANE SPOR AHMET KAAN ALOĞLU Ayakla 58 2 0
14 1.12.2019 14:30 KAĞITHANE BELEDİYESİ HASBAHÇE SAHASI KAĞITHANE SPOR İSTANBUL BAFRA U16 B 15.GRUP KAĞITHANE SPOR AHMET KAAN ALOĞLU Ayakla 69 2 0
14 1.12.2019 14:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR HARMANTEPE U16 B 3.GRUP HARMANTEPE SELİM CAN KAYA Ayakla 11 3 1
14 1.12.2019 14:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR HARMANTEPE U16 B 3.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR UMUT YEGİT Ayakla 35 3 1
14 1.12.2019 14:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR HARMANTEPE U16 B 3.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR UMUT YEGİT Ayakla 50 3 1
14 1.12.2019 14:30 BAĞCILAR BELEDİYE MAHMUTBEY STADI BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR HARMANTEPE U16 B 3.GRUP BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR MUHAMMET UMUT KULAN Ayakla 75 3 1
14 1.12.2019 14:30 GÜRPINAR STADI GÜRPINAR FİRUZKÖY U16 B 1.GRUP FİRUZKÖY EREN ATAK Ayakla 28 3 2
14 1.12.2019 14:30 GÜRPINAR STADI GÜRPINAR FİRUZKÖY U16 B 1.GRUP FİRUZKÖY EREN ATAK Ayakla 29 3 2
14 1.12.2019 14:30 GÜRPINAR STADI GÜRPINAR FİRUZKÖY U16 B 1.GRUP GÜRPINAR BARIŞ GÜÇER Kafayla 31 3 2
14 1.12.2019 14:30 GÜRPINAR STADI GÜRPINAR FİRUZKÖY U16 B 1.GRUP GÜRPINAR DOĞUKAN CILIZ Ayakla 60 3 2
14 1.12.2019 14:30 GÜRPINAR STADI GÜRPINAR FİRUZKÖY U16 B 1.GRUP GÜRPINAR SEFA ENES DURAN Ayakla 61 3 2
14 1.12.2019 14:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI ONAY SPOR KAYNARCASPOR U16 B 23.GRUP ONAY SPOR MEHMET SEFA MERT Ayakla 16 2 1
14 1.12.2019 14:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI ONAY SPOR KAYNARCASPOR U16 B 23.GRUP ONAY SPOR MEHMET SEFA MERT Ayakla 31 2 1
14 1.12.2019 14:30 TUZLA BELEDİYESİ ORHANLI STADI ONAY SPOR KAYNARCASPOR U16 B 23.GRUP KAYNARCASPOR KAZIM CAN YAVAŞ Ayakla 50 2 1
14 1.12.2019 14:30 EYÜP KARADOLAP SAHASI KARADOLAPSPOR GÜRSELSPOR U16 B 10.GRUP KARADOLAPSPOR BERAT ÇAYLAN Ayakla 45 1 1
14 1.12.2019 14:30 EYÜP KARADOLAP SAHASI KARADOLAPSPOR GÜRSELSPOR U16 B 10.GRUP GÜRSELSPOR EREN ÖZGÜR DÖNMEZ Ayakla 80 1 1
14 1.12.2019 14:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI R.KAVAĞI BOLLUCASPOR U16 B 5.GRUP BOLLUCASPOR OZAN BAYINDIR Ayakla 9 1 6
14 1.12.2019 14:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI R.KAVAĞI BOLLUCASPOR U16 B 5.GRUP BOLLUCASPOR YİĞİT GÜN Ayakla 19 1 6
14 1.12.2019 14:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI R.KAVAĞI BOLLUCASPOR U16 B 5.GRUP BOLLUCASPOR YUSUFCAN ÜLKER Kafayla 28 1 6
14 1.12.2019 14:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI R.KAVAĞI BOLLUCASPOR U16 B 5.GRUP BOLLUCASPOR EMİR DOĞAN Ayakla 29 1 6
14 1.12.2019 14:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI R.KAVAĞI BOLLUCASPOR U16 B 5.GRUP BOLLUCASPOR OZAN BAYINDIR Ayakla 33 1 6
14 1.12.2019 14:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI R.KAVAĞI BOLLUCASPOR U16 B 5.GRUP R.KAVAĞI MUHAMMED FAHRETTİN ŞİŞMAN Ayakla 55 1 6
14 1.12.2019 14:30 BAHÇEKÖY ORMAN FAKÜLTESİ SAHASI R.KAVAĞI BOLLUCASPOR U16 B 5.GRUP BOLLUCASPOR EMİR DOĞAN Ayakla 60 1 6
14 1.12.2019 14:30 DUDULLU STADI İÇERENKÖY İ.Y. PENDİK ESENYALI U16 B 21.GRUP İÇERENKÖY İ.Y. KADİR SARPAŞAR Ayakla 17 1 1
14 1.12.2019 14:30 DUDULLU STADI İÇERENKÖY İ.Y. PENDİK ESENYALI U16 B 21.GRUP PENDİK ESENYALI SELÇUK AYDIN Ayakla 19 1 1
14 1.12.2019 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR G.GÜCÜ İSTANBUL TRABZON U16 B 13.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ TUNCAY KAYA Ayakla 13 8 0
14 1.12.2019 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR G.GÜCÜ İSTANBUL TRABZON U16 B 13.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ İSMAİL ÇELİK Ayakla 16 8 0
14 1.12.2019 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR G.GÜCÜ İSTANBUL TRABZON U16 B 13.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ MUHAMMED KESKİN Ayakla 23 8 0
14 1.12.2019 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR G.GÜCÜ İSTANBUL TRABZON U16 B 13.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ TUNCAY KAYA Ayakla 33 8 0
14 1.12.2019 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR G.GÜCÜ İSTANBUL TRABZON U16 B 13.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ TEYYAR ZARİF Ayakla 51 8 0
14 1.12.2019 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR G.GÜCÜ İSTANBUL TRABZON U16 B 13.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ TUNCAY KAYA Ayakla 53 8 0
14 1.12.2019 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR G.GÜCÜ İSTANBUL TRABZON U16 B 13.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ TUNCAY KAYA Ayakla 59 8 0
14 1.12.2019 15:00 BAĞCILAR BLD. İSTOÇ TESİSLERİ BAĞCILAR G.GÜCÜ İSTANBUL TRABZON U16 B 13.GRUP BAĞCILAR G.GÜCÜ FURKAN KÖSEOĞLU Ayakla 61 8 0
14 1.12.2019 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ ORTAKÖY ALEMDAR U16 B 13.GRUP ORTAKÖY EFE YILMAZ Ayakla 11 1 2
14 1.12.2019 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ ORTAKÖY ALEMDAR U16 B 13.GRUP ALEMDAR UMUT GÜNDÜZ Ayakla 36 1 2
14 1.12.2019 15:00 MECİDİYEKÖY SPOR KULÜBÜ CEMİL CANDAŞ TESİSLERİ ORTAKÖY ALEMDAR U16 B 13.GRUP ALEMDAR BİLAL OLUÇ Kafayla 52 1 2
14 1.12.2019 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇELİKSPOR KANARYA AZİM U16 B 18.GRUP ÇELİKSPOR YUNUS EMRE KIRIMLI Ayakla 15 9 1
14 1.12.2019 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇELİKSPOR KANARYA AZİM U16 B 18.GRUP ÇELİKSPOR YUNUS EMRE KIRIMLI Ayakla 30 9 1
14 1.12.2019 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇELİKSPOR KANARYA AZİM U16 B 18.GRUP ÇELİKSPOR BERKANT TUNALIER Ayakla 32 9 1
14 1.12.2019 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇELİKSPOR KANARYA AZİM U16 B 18.GRUP ÇELİKSPOR BERKANT TUNALIER Ayakla 40 9 1
14 1.12.2019 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇELİKSPOR KANARYA AZİM U16 B 18.GRUP ÇELİKSPOR YUNUS EMRE KIRIMLI Ayakla 43 9 1
14 1.12.2019 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇELİKSPOR KANARYA AZİM U16 B 18.GRUP ÇELİKSPOR YUNUS EMRE KIRIMLI Ayakla 47 9 1
14 1.12.2019 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇELİKSPOR KANARYA AZİM U16 B 18.GRUP KANARYA AZİM SAMET ÇELİK Ayakla 50 9 1
14 1.12.2019 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇELİKSPOR KANARYA AZİM U16 B 18.GRUP ÇELİKSPOR YUNUS EMRE KIRIMLI Ayakla 56 9 1
14 1.12.2019 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇELİKSPOR KANARYA AZİM U16 B 18.GRUP ÇELİKSPOR MEHMET MÜLAYİM Ayakla 65 9 1
14 1.12.2019 15:00 EYÜP BELEDİYESİ RAMİ STADI ÇELİKSPOR KANARYA AZİM U16 B 18.GRUP ÇELİKSPOR MEHMET MÜLAYİM Ayakla 80 9 1
14 1.12.2019 16:30 BEYOĞLU STADI T.TAYFUN GAZİOSMANPAŞA U16 B 11.GRUP GAZİOSMANPAŞA EFKAN İLKER AYDAN Ayakla 3 0 4
14 1.12.2019 16:30 BEYOĞLU STADI T.TAYFUN GAZİOSMANPAŞA U16 B 11.GRUP GAZİOSMANPAŞA RECEP KAYA Ayakla 5 0 4
14 1.12.2019 16:30 BEYOĞLU STADI T.TAYFUN GAZİOSMANPAŞA U16 B 11.GRUP GAZİOSMANPAŞA RECEP KAYA Ayakla 45 0 4
14 1.12.2019 16:30 BEYOĞLU STADI T.TAYFUN GAZİOSMANPAŞA U16 B 11.GRUP GAZİOSMANPAŞA RECEP KAYA Ayakla 55 0 4
14 1.12.2019 18:30 BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ İSMET İNÖNÜ SPOR TESİSİ ULUSSPOR HAZNEDAR ÇETİNKAYA U16 B 7.GRUP HAZNEDAR ÇETİNKAYA TİMURHAN SEVİNÇ Ayakla 11 0 1