GÜNÜN MAÇLARI

Cezalılar

DOSYA ADI SOYADI KULÜP CEZA SÜRESİ B. TARİHİ LİG GÖREVİ
1272 ABDULLAH EMİR GÜNEY ABİDEİ HÜRRİYET Müsabakadan Men 1 Maç 16.12.2018 U17/A Sporcu
1285 EFE SAMET KÖRTIPIL AVCILAR CİHANGİR Müsabakadan Men 3 Maç 16.12.2018 U17/B Sporcu
1285 MURAT HALI AVCILAR CİHANGİR Müsabakadan Men 3 Maç 16.12.2018 U17/B Sporcu
1285 EREN SÜNBÜL AVCILAR CİHANGİR Müsabakadan Men 3 Maç 16.12.2018 U17/B Sporcu
1285 ALİ KABAK AVCILAR CİHANGİR Müsabakadan Men 3 Maç 16.12.2018 U17/B Sporcu
1286 ÇAĞATAY YAVUZ AVCILAR 1903 SPOR Müsabakadan Men 1 Maç 16.12.2018 U17/B Sporcu
1244 FURKAN DUMAN CEYLANSPOR Müsabakadan Men 3 Maç 16.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1287 FATİH CON CEVİZLİSPOR Müsabakadan Men 6 Maç 16.12.2018 U17/B Sporcu
1287 ENES KESİM CEVİZLİSPOR Müsabakadan Men 3 Maç 16.12.2018 U17/B Sporcu
1275 HÜSEYİN ŞAHİN BEŞYÜZEVLER Müsabakadan Men 4 Maç 16.12.2018 U17/A Sporcu
1276 MUHAMMED YASİN EROL BEYKOZ 1908 Müsabakadan Men 2 Maç 16.12.2018 U17/A Sporcu
1291 UMUT KOLBURAN BEYLERBEYİ Müsabakadan Men 1 Maç 16.12.2018 U17/B Sporcu
1231 AHMET ŞAHİNOĞLU BAŞAKŞEHİR Müsabakadan Men 3 Maç 16.12.2018 Süper Amatör Lig Sporcu
1273 MUZAFFER ERBAŞ BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ Müsabakadan Men 3 Maç 16.12.2018 U17/A Sporcu
1311 AHMET MELİH İLKBAHAR BAKIRKÖY ASLAN Müsabakadan Men 1 Maç 16.12.2018 U15/B Sporcu
1225 SERHAT TAŞKIN BOLLUCA Müsabakadan Men 3 Maç 13.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1224 KADİR KÖSEOĞLU AVCILAR CİHANGİR Müsabakadan Men 1 Maç 13.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1151 UMUT KARADUMAN AYAZAĞA Müsabakadan Men 2 Maç 10.12.2018 Süper Amatör Lig Sporcu
1194 YUSUF BAYKUŞ B.Ç.M.SİNAN Müsabakadan Men 2 Maç 10.12.2018 U17/B Sporcu
1194 GÖRKEM İSPİR B.Ç.M.SİNAN Müsabakadan Men 3 Maç 10.12.2018 U17/B Sporcu
1173 BURAK CAN SAĞLAM AKATLARSPOR Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1217 M.EMİN DUMAN 1907 A.Ç.ÇEŞME Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 U15/B Sporcu
1183 MUHAMMED MUSTAFA KARABULUT ALTINOVA Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 U17/A Sporcu
1145 TAYFUN GENÇ ALBAYRAK Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 Süper Amatör Lig Sporcu
1209 CELAL GÜLTEKİN ALBAYRAK Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 U15/A Sporcu
1218 KEREM ORMAĞ ALEMDAR Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 U15/B Sporcu
1216 BATUHAN KOÇ ÇAĞRIM MARMARA 1907 Müsabakadan Men 2 Maç 10.12.2018 U15/B Sporcu
1151 BORAN YILDIRIM BULVARSPOR Müsabakadan Men 2 Maç 10.12.2018 Süper Amatör Lig Sporcu
1144 SERKAN PATAN BAŞAKŞEHİR Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 Süper Amatör Lig Sporcu
1144 ÜNAL ÖZBEY BAŞAKŞEHİR İhtar 0 10.12.2018 Süper Amatör Lig Antrenör
1148 EMRAH TAŞAR BAKIRKÖYSPOR Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 Süper Amatör Lig Sporcu
1195 UMUT MELEK BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 U17/B Sporcu
1169 AHMET İSTEMİL BAYRAMPAŞA DEMİR Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1176 MURAT AKÇAKOÇ BAŞAKŞEHİR KARTAL Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1173 BARIŞ TORAMAN GÜLTEPE ÖZGENÇLİK Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1207 NEŞET EREN KESKİN GÜNGÖRENSPOR Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 U15/A Sporcu
1184 SAMET UMUT KAMSIZ HALKALI Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 U17/A Sporcu
1215 METEHAN AKÇÖLTEKİN GÜZELCE Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 U15/B Sporcu
1171 YASİN DAĞ GELİŞİMSPOR Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1175 RAMİS CAN SANCAR GAZİOSMANPAŞA BARBAROS Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1175 BÜNYAMİN DURAK GAZİOSMANPAŞA BARBAROS Müsabakadan Men 2 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1220 SEMİH ÇİÇEK GOP.YENİKÖY Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1147 ABDÜLMELİK KOYUNBAKAN GAZİ MAHALLESİ Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 Süper Amatör Lig Sporcu
1147 FERHAT AKKILIÇ GAZİ MAHALLESİ Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 Süper Amatör Lig Sporcu
1185 HAKAN ULUTAŞ ÇENGELKÖY Müsabakadan Men 4 Maç 10.12.2018 U17/A Sporcu
1219 MURAT ŞENGÜN ÇEKMEKÖY ÇARŞI Hak Mahrumiyeti 38 Gün 10.12.2018 U15/B İdareci
1174 EMİRHAN AKGÜN EMİRGAN Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1174 ENES ÖZYURT EMİRGAN Müsabakadan Men 2 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1208 TANER ŞENER ESENLER KENTYILDIZ Müsabakadan Men 2 Maç 10.12.2018 U15/A Sporcu
1209 HÜSEYİN KARAMAN ESENLER Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 U15/A Sporcu
1174 AHMET EMİR EROĞLU Müsabakadan Men 2 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1198 ABDÜLSAMET GÜLER K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF Müsabakadan Men 2 Maç 10.12.2018 U17/B Sporcu
1168 EMİRCAN ÖRKMEŞ İZZETTİN Müsabakadan Men 1 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu
1199 ALİCAN İYEN İSTANBUL SİTESPOR Müsabakadan Men 5 Maç 10.12.2018 U17/B Sporcu
1199 YUSUF DOĞAN YILMAZ İSTANBUL SİTESPOR Müsabakadan Men 3 Maç 10.12.2018 U17/B Sporcu
1199 BURAK TALHA TEKİN İSTANBUL SİTESPOR Müsabakadan Men 12 Maç 10.12.2018 U17/B Sporcu
1199 TAHA YILMAZ İSTANBUL SİTESPOR Müsabakadan Men 3 Maç 10.12.2018 U17/B Sporcu
1199 EMİRHAN BAL İSTANBUL SİTESPOR Müsabakadan Men 3 Maç 10.12.2018 U17/B Sporcu
1170 KERAMETTİN BULUT İSTANBUL GÜMÜŞHANE İhtar 0 10.12.2018 1. Amatör Lig İdareci
1170 CEM AYDIN İSTANBUL GÜMÜŞHANE Müsabakadan Men 2 Maç 10.12.2018 1. Amatör Lig Sporcu