KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI
 
KAĞITHANE BLD. NURTEPE SUNİ ÇİM STADI
05382692422
02122942058
İSTANBUL
KAĞITHANE
NURTEPE MAHALLESİ AKPINAR SOKAK NURTEPE SPOR TESİSLERİ

3000
55x105
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     11.GRUP
1. Hafta1.10.2017 15:30 HAMİDİYESPOR - YENİKÖY21
4. Hafta21.10.2017 15:00 HAMİDİYESPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR71
6. Hafta4.11.2017 14:30 HAMİDİYESPOR - ŞİŞLİ YAYLA21
8. Hafta18.11.2017 14:30 HAMİDİYESPOR - YENİ LEVENT KONAKLAR52
11. Hafta10.12.2017 14:30 HAMİDİYESPOR - SEFAKÖY10
12. Hafta16.12.2017 15:00 HAMİDİYESPOR - BAYRAMPAŞA DEMİR31
14. Hafta30.12.2017 14:30 HAMİDİYESPOR - KÜÇÜK AYASOFYA40
16. Hafta15.1.2018 13:00 HAMİDİYESPOR - CEVİZLİSPOR61
18. Hafta27.1.2018 14:30 HAMİDİYESPOR - ÇAYIRGÜCÜ30
     6.GRUP
1. Hafta30.9.2017 13:30 HÜR.GÜCÜ - ULUTEPE41
3. Hafta14.10.2017 12:30 HÜR.GÜCÜ - KÜÇÜKPAZAR31
5. Hafta28.10.2017 12:30 HÜR.GÜCÜ - ULUSSPOR40
7. Hafta11.11.2017 12:30 HÜR.GÜCÜ - TRABZON 1453 SPOR44
9. Hafta25.11.2017 14:30 HÜR.GÜCÜ - HAVATAŞ SPOR13
11. Hafta9.12.2017 12:30 HÜR.GÜCÜ - S.KARTAL23
13. Hafta23.12.2017 12:30 HÜR.GÜCÜ - PİYALEPAŞA00
15. Hafta6.1.2018 12:30 HÜR.GÜCÜ - FERAHEVLER23
17. Hafta20.1.2018 12:30 HÜR.GÜCÜ - YENİGAYRET51
     8.GRUP
2. Hafta8.10.2017 13:00 ABİDEİ HÜRRİYET - OKMEYDANI FETİH32
4. Hafta22.10.2017 12:30 ABİDEİ HÜRRİYET - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF23
6. Hafta5.11.2017 12:30 ABİDEİ HÜRRİYET - YENİ ÖZKARTAL33
10. Hafta3.12.2017 14:30 ABİDEİ HÜRRİYET - HALİÇ11
12. Hafta17.12.2017 12:30 ABİDEİ HÜRRİYET - ZEYTİNBURNU32
14. Hafta31.12.2017 12:30 ABİDEİ HÜRRİYET - ESENLER15
16. Hafta16.1.2018 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - 1863 BOĞAZİÇİ30
17. Hafta20.1.2018 10:45 ABİDEİ HÜRRİYET - BOĞAZİÇİ71
2. Amatör Lig
     13.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:30 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - FATİH21
5. Hafta4.3.2018 15:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ50
8. Hafta24.3.2018 14:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - EYÜP ÇIRÇIR İMAR12
11. Hafta15.4.2018 14:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - Y.S.SELİM10
13. Hafta29.4.2018 14:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - MERTER12
18. Hafta27.5.2018 17:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - Y.GÜNEŞ  
Süper Amatör Lig
     2.GRUP
2. Hafta16.9.2017 16:30 KUŞTEPE - ZEYTİNBURNU 195722
4. Hafta30.9.2017 15:30 KUŞTEPE - DİKİLİTAŞ40
6. Hafta14.10.2017 14:30 KUŞTEPE - SULTANBEYLİ11
8. Hafta22.10.2017 14:30 KUŞTEPE - YEŞİLESENYURT30
10. Hafta5.11.2017 14:30 KUŞTEPE - AYAZAĞA00
18. Hafta23.12.2017 14:30 KUŞTEPE - 1877 ALEMDAĞ02
20. Hafta6.1.2018 14:30 KUŞTEPE - TOPKAPI130
     8.GRUP
5. Hafta8.10.2017 15:00 KAĞITHANE - ÇAYIRBAŞI41
7. Hafta19.10.2017 14:30 KAĞITHANE - ÖMERLİ KÖYÜ90
9. Hafta28.10.2017 14:30 KAĞITHANE - IRMAKSPOR21
11. Hafta11.11.2017 14:30 KAĞITHANE - KARTALTEPE30
12. Hafta19.11.2017 14:30 KAĞITHANE - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.30
15. Hafta9.12.2017 14:30 KAĞITHANE - YEDİKULE21
17. Hafta17.12.2017 14:30 KAĞITHANE - PAŞABAHÇE30
19. Hafta31.12.2017 14:30 KAĞITHANE - KESTANELİK40
21. Hafta20.1.2018 14:30 KAĞITHANE - ATAŞEHİR ÇAMOLUK20
U13 Ligi
     17.GRUP
2. Hafta1.4.2018 10:30 KUŞTEPE - GÖKTÜRK SARAYSPOR14
4. Hafta15.4.2018 11:00 KUŞTEPE - GÖKTÜRKSPOR90
8. Hafta29.4.2018 09:30 KUŞTEPE - SÜTLÜCE21
9. Hafta1.5.2018 16:00 KUŞTEPE - KEMERBURGAZ31
11. Hafta6.5.2018 09:30 KUŞTEPE - OKMEYDANI FETİH15
12. Hafta12.5.2018 11:00 KUŞTEPE - EYÜP ÇIRÇIR İMAR22
14. Hafta19.5.2018 11:00 KUŞTEPE - PİYALEPAŞA12
16. Hafta26.5.2018 15:30 KUŞTEPE - TÜRK TELEKOMSPOR  
     19.GRUP
1. Hafta31.3.2018 09:00 HAMİDİYESPOR - NURTEPE GÜNEYYILDIZI100
2. Hafta1.4.2018 09:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - HÜR.EĞİTİM014
3. Hafta14.4.2018 11:00 HAMİDİYESPOR - YAHYA KEMAL 26
4. Hafta15.4.2018 09:30 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - KAĞITHANE16
7. Hafta28.4.2018 11:30 HAMİDİYESPOR - GÜLTEPE30
7. Hafta28.4.2018 09:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - YAHYA KEMAL 010
9. Hafta1.5.2018 14:30 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - ASLANTEPE 011
10. Hafta5.5.2018 12:30 HAMİDİYESPOR - İST.BAYBURT02
11. Hafta6.5.2018 11:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - GÜLTEPE07
12. Hafta12.5.2018 09:30 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - HAMİDİYESPOR08
13. Hafta13.5.2018 11:00 HAMİDİYESPOR - SEYRANTEPE YEŞİLCE21
14. Hafta19.5.2018 12:30 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - İST.BAYBURT011
15. Hafta20.5.2018 10:30 HAMİDİYESPOR - ABİDEİ HÜRRİYET01
15. Hafta20.5.2018 12:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - KAĞITHANE07
17. Hafta27.5.2018 10:15 HAMİDİYESPOR - ÇELİKTEPE  
17. Hafta27.5.2018 09:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - SEYRANTEPE YEŞİLCE  
     20.GRUP
1. Hafta31.3.2018 10:30 HÜR.GÜCÜ - YENİ ORTABAYIR131
3. Hafta14.4.2018 12:30 HÜR.GÜCÜ - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN40
7. Hafta28.4.2018 10:15 HÜR.GÜCÜ - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT90
9. Hafta1.5.2018 13:00 HÜR.GÜCÜ - ÇELİKTEPE ÜMİT120
11. Hafta6.5.2018 12:30 HÜR.GÜCÜ - HARMANTEPE40
13. Hafta13.5.2018 09:00 HÜR.GÜCÜ - İSTANBUL GÜMÜŞHANE41
15. Hafta20.5.2018 13:30 HÜR.GÜCÜ - ÖRNEKTEPE41
17. Hafta27.5.2018 11:30 HÜR.GÜCÜ - ARENA OLİMPİK GSK  
U14/A
     10.GRUP
10. Hafta19.11.2017 13:00 ASLANTEPE - ÇELİKTEPE ÜMİT151
12. Hafta3.12.2017 13:00 ASLANTEPE - SEYRANTEPE OF12
     5.GRUP
1. Hafta17.9.2017 16:30 HAMİDİYESPOR - K.K.BEKİR MEVLANA16
4. Hafta7.10.2017 15:00 HAMİDİYESPOR - GÜRZAFER11
6. Hafta21.10.2017 12:00 HAMİDİYESPOR - BAYRAMPAŞA DEMİR25
9. Hafta12.11.2017 12:00 HAMİDİYESPOR - HAZNEDAR16
12. Hafta2.12.2017 11:00 HAMİDİYESPOR - GÜNEŞTEPE06
14. Hafta16.12.2017 10:30 HAMİDİYESPOR - BEZİRGANBAHÇE23
U14/B
     14.GRUP
2. Hafta24.9.2017 11:00 KUŞTEPE - GÖKTÜRKSPOR30
4. Hafta8.10.2017 09:30 KUŞTEPE - İSTANBUL ARTVİN12
     4.GRUP
2. Hafta24.9.2017 13:00 HÜR.GÜCÜ - MECİDİYEKÖY TAYFUN60
7. Hafta28.10.2017 11:00 HÜR.GÜCÜ - İSTANBUL SOMA 25
8. Hafta5.11.2017 11:00 HÜR.GÜCÜ - Y.S.SELİM40
10. Hafta19.11.2017 09:30 HÜR.GÜCÜ - HAVATAŞ SPOR10
12. Hafta3.12.2017 11:30 FATİH SULTAN MEHMET - HAVATAŞ SPOR13
     6.GRUP
1. Hafta16.9.2017 14:30 KAĞITHANE SADABAD - ŞEHZADEBAŞI013
4. Hafta8.10.2017 11:30 KAĞITHANE SADABAD - ÇELİKTEPE010
6. Hafta22.10.2017 09:30 KAĞITHANE SADABAD - GERÇEK KUZEY06
9. Hafta11.11.2017 09:30 KAĞITHANE SADABAD - İSTANBUL TRABZON18
10. Hafta19.11.2017 11:00 KAĞITHANE SADABAD - HARMANTEPE23
14. Hafta17.12.2017 11:00 KAĞITHANE SADABAD - GÜNGÖREN ATLETİK11
U15/A
     4.GRUP
5. Hafta28.1.2018 12:00 HÜR.GÜCÜ - ES.KULÜP ATLETİK02
6. Hafta31.1.2018 13:30 HÜR.GÜCÜ - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.24
9. Hafta18.2.2018 15:00 HÜR.GÜCÜ - HÜR.EĞİTİM00
11. Hafta4.3.2018 09:30 HÜR.GÜCÜ - ESENYURT ACAR11
13. Hafta18.3.2018 13:00 HÜR.EĞİTİM - İSTANBUL BARIŞSPOR23
14. Hafta24.3.2018 12:30 HÜR.GÜCÜ - ÇELİKTEPE22
     9.GRUP
2. Hafta13.1.2018 13:00 HAMİDİYESPOR - ALBAYRAK22
4. Hafta24.1.2018 15:00 HAMİDİYESPOR - TÜRK TELEKOMSPOR41
6. Hafta1.2.2018 13:30 HAMİDİYESPOR - BATI TRAKYA10
8. Hafta11.2.2018 11:30 HAMİDİYESPOR - YEŞİLPINAR42
10. Hafta25.2.2018 09:30 HAMİDİYESPOR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ33
12. Hafta11.3.2018 13:00 HAMİDİYESPOR - SÖĞÜTLÜÇEŞME00
14. Hafta25.3.2018 13:30 HAMİDİYESPOR - SİMURG SPOR41
U15/B
     18.GRUP
7. Hafta4.2.2018 11:00 KUŞTEPE - KARTALTEPE42
8. Hafta10.2.2018 13:00 KUŞTEPE - GÜNGÖREN DOĞUŞ21
13. Hafta18.3.2018 09:30 KUŞTEPE - SARIYER F.S.M.40
     7.GRUP
1. Hafta7.1.2018 13:30 NURTEPE - AKŞEMSETTİN06
3. Hafta21.1.2018 13:30 NURTEPE - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 201109
5. Hafta27.1.2018 11:00 NURTEPE - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR013
6. Hafta1.2.2018 12:00 NURTEPE - ATIŞALANI18
     8.GRUP
1. Hafta6.1.2018 11:00 KAĞITHANE SADABAD - RAMİ10
5. Hafta28.1.2018 13:30 KAĞITHANE SADABAD - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN21
6. Hafta31.1.2018 12:00 KAĞITHANE SADABAD - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE110
9. Hafta18.2.2018 11:00 KAĞITHANE SADABAD - MALKOÇOĞLU SPOR50
11. Hafta4.3.2018 17:00 KAĞITHANE SADABAD - SEYRANTEPE OF15
14. Hafta24.3.2018 11:00 KAĞITHANE SADABAD - İSTANBUL SİNOP00
U16/A
     10.GRUP
13. Hafta16.12.2017 13:30 ASLANTEPE - ÇELİKTEPE22
     11.GRUP
10. Hafta25.11.2017 13:00 HAMİDİYESPOR - BATI TRAKYA03
12. Hafta9.12.2017 11:00 HAMİDİYESPOR - BAKIRKÖY ASLAN51
U16/B
     14.GRUP
2. Hafta1.10.2017 09:30 KUŞTEPE - ÇELİKTEPE ÜMİT31
4. Hafta15.10.2017 13:00 KUŞTEPE - YENİ ORTABAYIR60
5. Hafta21.10.2017 13:30 KUŞTEPE - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ30
7. Hafta4.11.2017 13:00 KUŞTEPE - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR60
     16.GRUP
2. Hafta1.10.2017 11:30 HÜR.GÜCÜ - HAVATAŞ SPOR14
4. Hafta15.10.2017 11:30 HÜR.GÜCÜ - GÜNGÖREN ATLETİK50
7. Hafta4.11.2017 11:30 HÜR.GÜCÜ - ÇAYIRBAŞI22
8. Hafta12.11.2017 13:30 HÜR.GÜCÜ - ALİBEYKÖYSPOR16
10. Hafta26.11.2017 13:00 HÜR.GÜCÜ - KARTALTEPE11
13. Hafta16.12.2017 12:00 HÜR.GÜCÜ - ALEMDAR00
     3.GRUP
2. Hafta30.9.2017 11:30 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR08
4. Hafta14.10.2017 09:30 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - BAYRAMPAŞA DOĞAN23
6. Hafta28.10.2017 09:30 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - İSTANBUL BULANCAK22
8. Hafta11.11.2017 11:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - BEZİRGANBAHÇE11
10. Hafta25.11.2017 11:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - HALKALI ÇAMLIKALTI25
12. Hafta9.12.2017 09:30 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - CEVATPAŞA21
14. Hafta24.12.2017 11:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - ÇAYIRGÜCÜ02
     4.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:30 KAĞITHANE SADABAD - R.KAVAĞI13
4. Hafta15.10.2017 14:30 KAĞITHANE SADABAD - ÇELİKSPOR51
8. Hafta12.11.2017 15:00 KAĞITHANE SADABAD - KAĞITHANE03
10. Hafta26.11.2017 14:30 KAĞITHANE SADABAD - YEDİKULE33
12. Hafta10.12.2017 13:00 KAĞITHANE SADABAD - ÖZ YARIMBURGAZ58
14. Hafta23.12.2017 11:00 KAĞITHANE SADABAD - YENİ ÖZKARTAL43
     5.GRUP
2. Hafta30.9.2017 09:30 NURTEPE - BEŞYÜZEVLER07
4. Hafta14.10.2017 11:00 NURTEPE - EYÜP ÇIRÇIR İMAR111
5. Hafta22.10.2017 11:00 NURTEPE - TÜRK TELEKOMSPOR012
7. Hafta5.11.2017 09:30 NURTEPE - Y.GÜNEŞ05
U17/A
     4.GRUP
4. Hafta25.2.2018 11:00 KUŞTEPE - TEPEBAĞ KÜLTÜR02
6. Hafta11.3.2018 16:30 KUŞTEPE - İSTANBUL KASTAMONU61
8. Hafta25.3.2018 11:30 KUŞTEPE - İSTANBUL GÜNGÖREN04
10. Hafta7.4.2018 14:00 KUŞTEPE - ÇELİKTEPE26
14. Hafta5.5.2018 14:00 KUŞTEPE - BAHÇELİEVLER SOĞANLI50
U17/B
     18.GRUP
2. Hafta17.3.2018 15:00 HÜR.GÜCÜ - İSTANBUL ÜNYE60
4. Hafta1.4.2018 12:00 HÜR.GÜCÜ - GÜNGÖREN ATLETİK31
8. Hafta29.4.2018 11:00 HÜR.GÜCÜ - SAĞMALCILAR SPOR21
10. Hafta13.5.2018 12:30 HÜR.GÜCÜ - ÖZ YARIMBURGAZ72
12. Hafta27.5.2018 13:00 HÜR.GÜCÜ - S.KARTAL  
     19.GRUP
1. Hafta10.3.2018 11:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ04
2. Hafta18.3.2018 16:30 HAMİDİYESPOR - NURTEPE GÜNEYYILDIZI10
4. Hafta31.3.2018 12:00 HAMİDİYESPOR - TOZKOPARAN BİRLİK81
4. Hafta31.3.2018 14:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - İSTANBUL BULANCAK03
5. Hafta8.4.2018 12:00 HAMİDİYESPOR - ÇELİKTEPE ÜMİT00
6. Hafta14.4.2018 14:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - BAKIRKÖYSPOR15
8. Hafta28.4.2018 13:00 HAMİDİYESPOR - ZEYTİNBURNU ZAFER61
9. Hafta6.5.2018 14:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - HAMİDİYESPOR14
10. Hafta12.5.2018 14:00 HAMİDİYESPOR - BAKIRKÖYSPOR14
10. Hafta12.5.2018 12:30 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - TOZKOPARAN BİRLİK20
12. Hafta26.5.2018 17:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - ZEYTİNBURNU ZAFER  
     5.GRUP
2. Hafta18.3.2018 14:30 NURTEPE - ŞİRİNEVLER11
3. Hafta24.3.2018 09:00 NURTEPE - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ100
5. Hafta8.4.2018 14:00 NURTEPE - SARIGÖL BİRLİK52
8. Hafta28.4.2018 14:30 NURTEPE - ARENA OLİMPİK GSK36
11. Hafta20.5.2018 16:00 NURTEPE - GÜNYAMAÇ12
     8.GRUP
2. Hafta17.3.2018 17:00 KAĞITHANE SADABAD - ZEYTİNBURNU61
4. Hafta1.4.2018 14:00 KAĞITHANE SADABAD - HARMANTEPE07
6. Hafta15.4.2018 12:30 KAĞITHANE SADABAD - ZEYTİNBURNU 195711
8. Hafta29.4.2018 12:30 KAĞITHANE SADABAD - KEMERBURGAZ14
10. Hafta13.5.2018 14:00 KAĞITHANE SADABAD - KOCAMUSTAFAPAŞA02
12. Hafta27.5.2018 15:00 KAĞITHANE SADABAD - BAĞCILAR GÜNEŞLİ  
U19/1.Ligi
     10.GRUP
1. Hafta24.12.2017 13:00 KUŞTEPE - ALEMDAR30
4. Hafta10.1.2018 15:00 KUŞTEPE - POLİGON FETHİYE00
9. Hafta4.2.2018 12:30 KUŞTEPE - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.01
10. Hafta10.2.2018 15:00 KUŞTEPE - MURATPAŞA30
12. Hafta18.2.2018 13:00 KUŞTEPE - YÜCESPOR22
14. Hafta4.3.2018 13:00 KUŞTEPE - SEYRANTEPE OF22
     11.GRUP
10. Hafta11.2.2018 13:00 TÜRK TELEKOMSPOR - K.K.BEKİR MEVLANA10
     13.GRUP
10. Hafta11.2.2018 15:00 İSTANBUL GÜMÜŞHANE - İSTANBUL BULANCAK10
     5.GRUP
2. Hafta31.12.2017 10:45 HAMİDİYESPOR - BAŞAKŞEHİR25
5. Hafta14.1.2018 14:30 HAMİDİYESPOR - MAHMUTBEY45
7. Hafta25.1.2018 15:00 HAMİDİYESPOR - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ17
8. Hafta28.1.2018 15:00 HAMİDİYESPOR - SEYRANTEPE YEŞİLCE13
13. Hafta25.2.2018 13:00 HAMİDİYESPOR - ESENYURT47
U19/2.Ligi
     10.GRUP
2. Hafta7.1.2018 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - SİYAVUŞPAŞA31
3. Hafta10.1.2018 13:00 ABİDEİ HÜRRİYET - BAYRAMPAŞA DOĞAN61
5. Hafta21.1.2018 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - MALKOÇOĞLU SPOR31
7. Hafta1.2.2018 15:00 ABİDEİ HÜRRİYET - ESENLER TURGUTREİS51
     16.GRUP
4. Hafta13.1.2018 14:30 KAĞITHANE SADABAD - 1907 A.Ç.ÇEŞME21
6. Hafta27.1.2018 12:30 KAĞITHANE SADABAD - TOPÇULAR35
12. Hafta4.3.2018 11:00 KAĞITHANE SADABAD - HARMANTEPE02
14. Hafta18.3.2018 11:00 KAĞITHANE SADABAD - TOPKAPI06
     3.GRUP
2. Hafta6.1.2018 09:00 NURTEPE - HALİLRIFATPAŞA05
4. Hafta14.1.2018 12:30 NURTEPE - FATİH HİLAL14
5. Hafta20.1.2018 09:00 NURTEPE - ŞAFAKSPOR03
7. Hafta31.1.2018 15:00 NURTEPE - MİMARSİNAN31
8. Hafta3.2.2018 15:00 NURTEPE - AVCILAR CİHANGİR30
10. Hafta17.2.2018 15:00 NURTEPE - Y.GÜNEŞ01
13. Hafta11.3.2018 14:30 NURTEPE - ÇELİKTEPE ÜMİT19
     7.GRUP
4. Hafta14.1.2018 10:45 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - AKŞEMSETTİN12
8. Hafta3.2.2018 13:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - G.O.PAŞA BARBAROS21
10. Hafta17.2.2018 13:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - İSTİNYE24
12. Hafta3.3.2018 15:00 NURTEPE GÜNEYYILDIZI - VARDAR03