BEYOĞLU STADI
 
BEYOĞLU STADI
5342957761
İSTANBUL
BEYOĞLU
İMRAHOR CAD. SÜTLÜCE

1000
68x102
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     10.GRUP
2. Hafta8.10.2017 17:00 T.TAYFUN - İZZETPAŞA01
4. Hafta22.10.2017 11:00 T.TAYFUN - ŞAFAK 76 21
5. Hafta28.10.2017 12:30 T.TAYFUN - KOCAMUSTAFAPAŞA40
7. Hafta11.11.2017 15:00 T.TAYFUN - BAHÇELİEVLER SOĞANLI00
9. Hafta25.11.2017 14:30 T.TAYFUN - A.PARSELLER41
10. Hafta3.12.2017 10:30 T.TAYFUN - REŞİTPAŞA01
12. Hafta17.12.2017 10:30 T.TAYFUN - YÜCESPOR10
15. Hafta6.1.2018 10:45 T.TAYFUN - İSTANBUL TRABZON30
17. Hafta20.1.2018 14:30 T.TAYFUN - İST. ESENLER TOKAT11
     11.GRUP
2. Hafta7.10.2017 11:00 CEVİZLİSPOR - ŞİŞLİ YAYLA12
3. Hafta15.10.2017 16:30 CEVİZLİSPOR - SEFAKÖY04
5. Hafta29.10.2017 10:45 CEVİZLİSPOR - ÇAYIRGÜCÜ01
7. Hafta12.11.2017 14:30 CEVİZLİSPOR - HAMİDİYESPOR01
9. Hafta26.11.2017 10:45 CEVİZLİSPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR21
10. Hafta2.12.2017 14:30 CEVİZLİSPOR - KÜÇÜK AYASOFYA00
13. Hafta24.12.2017 16:30 CEVİZLİSPOR - YENİ LEVENT KONAKLAR21
15. Hafta7.1.2018 10:45 CEVİZLİSPOR - YENİKÖY09
17. Hafta21.1.2018 17:00 CEVİZLİSPOR - BAYRAMPAŞA DEMİR35
     13.GRUP
1. Hafta1.10.2017 15:30 SÜTLÜCE - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ42
4. Hafta21.10.2017 12:30 SÜTLÜCE - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE30
6. Hafta4.11.2017 12:30 SÜTLÜCE - PINARSPOR50
8. Hafta18.11.2017 12:30 SÜTLÜCE - Z.YILDIZ42
11. Hafta10.12.2017 14:30 SÜTLÜCE - HAZNEDAR ÇETİNKAYA31
12. Hafta16.12.2017 14:30 SÜTLÜCE - MURADİYE70
14. Hafta30.12.2017 10:45 SÜTLÜCE - AKSARAY31
16. Hafta15.1.2018 13:00 SÜTLÜCE - GÜNYAMAÇ71
18. Hafta27.1.2018 15:00 SÜTLÜCE - İKİTELLİ10
     4.GRUP
7. Hafta11.11.2017 12:30 CEYLANSPOR - İSTANBUL SİNOP04
     6.GRUP
2. Hafta8.10.2017 09:30 PİYALEPAŞA - YENİGAYRET80
4. Hafta22.10.2017 18:00 PİYALEPAŞA - HÜR.GÜCÜ21
6. Hafta5.11.2017 11:00 PİYALEPAŞA - KÜÇÜKPAZAR51
9. Hafta25.11.2017 12:30 PİYALEPAŞA - FERAHEVLER20
10. Hafta3.12.2017 17:00 PİYALEPAŞA - TRABZON 1453 SPOR41
14. Hafta31.12.2017 12:30 PİYALEPAŞA - S.KARTAL11
16. Hafta16.1.2018 15:00 PİYALEPAŞA - ULUTEPE71
     7.GRUP
3. Hafta15.10.2017 12:30 GELİŞİMSPOR - BAHÇELİEVLER32
5. Hafta29.10.2017 12:30 GELİŞİMSPOR - KÜÇÜKÇEKMECE01
8. Hafta18.11.2017 14:30 GELİŞİMSPOR - RUMELİ İDMANYURDU01
11. Hafta10.12.2017 12:30 GELİŞİMSPOR - VARDAR13
13. Hafta24.12.2017 12:30 GELİŞİMSPOR - TÜRK TELEKOMSPOR22
15. Hafta7.1.2018 16:30 GELİŞİMSPOR - YILDIZ KANARYALAR02
16. Hafta15.1.2018 15:00 GELİŞİMSPOR - 1453 FATİH GENÇLİK27
18. Hafta27.1.2018 12:30 GELİŞİMSPOR - K.K.BEKİR MEVLANA35
     9.GRUP
2. Hafta7.10.2017 13:00 GALATA - ALTINOVA30
3. Hafta15.10.2017 10:45 GALATA - SEYRANTEPE YEŞİLCE62
5. Hafta29.10.2017 16:30 GALATA - CEVATPAŞA20
7. Hafta12.11.2017 12:30 GALATA - SÖĞÜTLÜÇEŞME32
9. Hafta26.11.2017 12:30 GALATA - MAHMUTŞEVKETPAŞA50
10. Hafta2.12.2017 16:30 GALATA - İSTİNYE21
13. Hafta24.12.2017 10:45 GALATA - G.O.PAŞA BARBAROS22
15. Hafta7.1.2018 12:30 GALATA - YEŞİLPINAR00
17. Hafta21.1.2018 10:45 GALATA - MİMARSİNAN43
2. Amatör Lig
     11.GRUP
1. Hafta4.2.2018 10:45 BEYOĞLUSPOR - FİŞEKSPOR22
3. Hafta18.2.2018 10:45 BEYOĞLUSPOR - BALAT YEŞİLOVA04
     5.GRUP
2. Hafta10.2.2018 12:30 YENİŞEHİR - İSTANBUL GÜMÜŞHANE05
3. Hafta18.2.2018 17:00 YENİŞEHİR - GÜZELHİSAR11
4. Hafta24.2.2018 12:00 YENİŞEHİR - MOLLA AŞKI  
SAL KLASMAN GRUBU
     A GRUBU
3. Hafta24.2.2018 15:00 LEVENT - YAHYA KEMAL   
     B GRUBU
1. Hafta11.2.2018 15:00 İFA - ATAŞEHİR ÇAMOLUK33
2. Hafta17.2.2018 15:00 İSTANBUL BAFRA - SEKBANLAR SPOR21
3. Hafta25.2.2018 15:00 İFA - KAVACIK  
Süper Amatör Lig
     2.GRUP
1. Hafta10.9.2017 17:00 OKSPOR - 1877 ALEMDAĞ01
3. Hafta24.9.2017 16:00 OKSPOR - TOPKAPI61
5. Hafta8.10.2017 11:30 OKSPOR - KUŞTEPE23
7. Hafta19.10.2017 14:30 OKSPOR - ZEYTİNBURNU 195733
9. Hafta28.10.2017 14:30 OKSPOR - DİKİLİTAŞ20
13. Hafta28.11.2017 15:00 OKSPOR - YEŞİLESENYURT01
15. Hafta9.12.2017 14:30 OKSPOR - AYAZAĞA32
17. Hafta17.12.2017 17:00 OKSPOR - SEKBANLAR SPOR00
19. Hafta31.12.2017 14:30 OKSPOR - KARTALGÜCÜ41
22. Hafta28.1.2018 14:30 OKSPOR - SULTANBEYLİ40
     3.GRUP
2. Hafta17.9.2017 16:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR52
5. Hafta7.10.2017 15:00 BEYOĞLU YENİÇARŞI - SOĞUKSUSPOR12
7. Hafta18.10.2017 14:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - ARNAVUTKÖY BLD.00
9. Hafta29.10.2017 14:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - BEŞYÜZEVLER01
19. Hafta30.12.2017 14:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - DOLAYOBA90
     7.GRUP
1. Hafta9.9.2017 17:00 HASKÖY - GAZİ MAHALLESİ21
3. Hafta23.9.2017 16:00 HASKÖY - KAYNARCA21
6. Hafta15.10.2017 14:30 HASKÖY - AVCILAR BELEDİYE20
8. Hafta21.10.2017 14:30 HASKÖY - ORTAÇEŞME31
10. Hafta4.11.2017 14:30 HASKÖY - İSTANBUL KARTAL BLD10
13. Hafta26.11.2017 14:30 HASKÖY - YAHYA KEMAL 12
16. Hafta13.12.2017 14:30 HASKÖY - ŞAFAKSPOR00
18. Hafta24.12.2017 14:30 HASKÖY - BAĞLARBAŞI00
20. Hafta7.1.2018 14:30 HASKÖY - VEFASPOR13
     8.GRUP
4. Hafta30.9.2017 15:30 PAŞABAHÇE - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.00
U14/A
2. Hafta24.9.2017 14:30 PİYALEPAŞA - GÖKTÜRK SARAYSPOR32
7. Hafta28.10.2017 09:30 PİYALEPAŞA - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN50
8. Hafta5.11.2017 17:30 PİYALEPAŞA - ÖZALİBEYKÖY22
10. Hafta19.11.2017 11:00 PİYALEPAŞA - SULTANGAZİ12
12. Hafta3.12.2017 09:00 PİYALEPAŞA - ZEYTİNBURNU HÜRRİYET100
13. Hafta9.12.2017 13:00 PİYALEPAŞA - BAĞCILAR EVREN 31
U14/B
     11.GRUP
2. Hafta23.9.2017 14:00 EMİREFENDİ - YILDIRIMBOSNA17
3. Hafta1.10.2017 10:00 EMİREFENDİ - BAKIRKÖY ASLAN40
7. Hafta29.10.2017 09:00 EMİREFENDİ - HÜR.EĞİTİM34
8. Hafta4.11.2017 16:30 EMİREFENDİ - BAYRAMPAŞA DOĞAN21
13. Hafta10.12.2017 09:30 EMİREFENDİ - SULTANGAZİ İSMETPAŞA14
     12.GRUP
1. Hafta16.9.2017 16:30 ÇIKSALIN - ŞİRİNTEPE21
3. Hafta30.9.2017 12:00 ÇIKSALIN - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF22
5. Hafta14.10.2017 12:00 ÇIKSALIN - IRMAKSPOR22
6. Hafta22.10.2017 09:30 ÇIKSALIN - YILDIZTABYA61
9. Hafta11.11.2017 09:30 ÇIKSALIN - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.31
11. Hafta25.11.2017 10:45 ÇIKSALIN - İST. ESENLER TOKAT20
14. Hafta17.12.2017 09:00 ÇIKSALIN - REŞİTPAŞA01
     14.GRUP
2. Hafta24.9.2017 13:00 T.TAYFUN - KOSOVA GÜÇSPOR32
5. Hafta14.10.2017 10:30 T.TAYFUN - KUŞTEPE43
7. Hafta28.10.2017 11:00 T.TAYFUN - FERAHEVLER21
8. Hafta5.11.2017 09:30 T.TAYFUN - ZEYTİNBURNU ZAFER70
10. Hafta19.11.2017 09:30 T.TAYFUN - İSTANBUL ARTVİN23
13. Hafta9.12.2017 11:30 T.TAYFUN - GÖKTÜRKSPOR50
     3.GRUP
1. Hafta17.9.2017 14:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - KÜÇÜKÇEKMECE17
3. Hafta1.10.2017 11:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - YENİ LEVENT KONAKLAR23
6. Hafta21.10.2017 09:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - İSTANBUL BALKAN SPOR61
9. Hafta12.11.2017 09:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - ÇAĞRIM MARMARA 190762
11. Hafta26.11.2017 09:00 BEYOĞLU YENİÇARŞI - EYÜP ÇIRÇIR İMAR00
12. Hafta2.12.2017 10:45 BEYOĞLU YENİÇARŞI - KANARYA41
14. Hafta16.12.2017 09:30 BEYOĞLU YENİÇARŞI - FİLİZSPOR30
U15/A
     12.GRUP
2. Hafta14.1.2018 12:00 ÇIKSALIN - GÖKTÜRK SARAYSPOR20
4. Hafta25.1.2018 17:00 ÇIKSALIN - İSTANBUL GÜNGÖREN22
7. Hafta3.2.2018 10:30 ÇIKSALIN - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK12
8. Hafta10.2.2018 18:00 ÇIKSALIN - FERİKÖY00
     6.GRUP
2. Hafta14.1.2018 13:30 PİYALEPAŞA - SELVİSPOR10
3. Hafta20.1.2018 09:30 PİYALEPAŞA - A.PARSELLER02
U15/B
     11.GRUP
7. Hafta3.2.2018 12:00 EMİREFENDİ - VEFASPOR23
     14.GRUP
1. Hafta6.1.2018 12:30 OKSPOR - ESENLER KENTYILDIZ15
2. Hafta14.1.2018 10:30 T.TAYFUN - OKSPOR03
3. Hafta20.1.2018 11:00 OKSPOR - GEDİKPAŞA02
4. Hafta25.1.2018 09:30 T.TAYFUN - ÇAYIRBAŞI17
6. Hafta31.1.2018 13:30 OKSPOR - ÇAYIRBAŞI31
6. Hafta31.1.2018 15:00 T.TAYFUN - ESENLER KENTYILDIZ23
8. Hafta10.2.2018 16:30 T.TAYFUN - GEDİKPAŞA23
9. Hafta17.2.2018 17:00 OKSPOR - T.TAYFUN16
     15.GRUP
1. Hafta6.1.2018 16:30 HASKÖY - DAVUTPAŞA03
     3.GRUP
2. Hafta13.1.2018 09:00 CEVİZLİSPOR - ÇAPA75
4. Hafta24.1.2018 11:30 CEVİZLİSPOR - SULTANMURAT10
8. Hafta11.2.2018 19:00 CEVİZLİSPOR - ÇELİKTEPE ÜMİT11
     5.GRUP
6. Hafta1.2.2018 12:30 SÜTLÜCE - Z.YILDIZ34
9. Hafta17.2.2018 10:30 SÜTLÜCE - YENİBOSNA12
U16/A
     12.GRUP
3. Hafta7.10.2017 09:30 PİYALEPAŞA - TEPEBAĞ KÜLTÜR02
5. Hafta21.10.2017 11:00 PİYALEPAŞA - İST. ESENLER TOKAT13
7. Hafta4.11.2017 11:00 PİYALEPAŞA - KEMER FK02
8. Hafta12.11.2017 16:30 PİYALEPAŞA - SEKBANLAR SPOR23
11. Hafta2.12.2017 12:30 PİYALEPAŞA - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.25
13. Hafta16.12.2017 12:30 PİYALEPAŞA - FATİH SULTAN MEHMET40
     4.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:30 ÇIKSALIN - KÜÇÜKKÖY20
4. Hafta15.10.2017 09:00 ÇIKSALIN - A.PARSELLER11
7. Hafta4.11.2017 09:30 ÇIKSALIN - EROĞLU02
8. Hafta12.11.2017 11:00 ÇIKSALIN - ESENLER10
10. Hafta21.12.2017 15:00 ÇIKSALIN - HALKALI TAŞTEPE22
12. Hafta10.12.2017 11:00 ÇIKSALIN - SEYRANTEPE OF13
13. Hafta16.12.2017 11:00 ÇIKSALIN - GÜNGÖREN DOĞUŞ40
U16/B
     15.GRUP
2. Hafta30.9.2017 13:30 CEVİZLİSPOR - İSTANBUL ATAKENT35
4. Hafta14.10.2017 13:30 CEVİZLİSPOR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR33
8. Hafta11.11.2017 11:00 CEVİZLİSPOR - ATAKENT 201501
10. Hafta25.11.2017 09:00 CEVİZLİSPOR - MURATPAŞA30
14. Hafta24.12.2017 09:00 CEVİZLİSPOR - GÜRZAFER21
U17/A
     7.GRUP
2. Hafta10.2.2018 09:00 GALATA - GAZİ MAHALLESİ14
U19/1.Ligi
     11.GRUP
2. Hafta31.12.2017 09:00 SÜTLÜCE - GÜNYAMAÇ08
4. Hafta11.1.2018 15:00 SÜTLÜCE - KOCASİNAN07
7. Hafta25.1.2018 15:00 SÜTLÜCE - TÜRK TELEKOMSPOR113
8. Hafta28.1.2018 09:00 SÜTLÜCE - K.K.BEKİR MEVLANA13
10. Hafta11.2.2018 12:00 SÜTLÜCE - SÖĞÜTLÜÇEŞME23
12. Hafta17.2.2018 12:00 SÜTLÜCE - ALTINOVA08
13. Hafta25.2.2018 12:00 SÜTLÜCE - ŞİRİNEVLER  
     12.GRUP
2. Hafta30.12.2017 12:30 ÇIKSALIN - İSTANBUL ARTVİN45
4. Hafta10.1.2018 15:00 ÇIKSALIN - YEŞİLESENYURT51
5. Hafta13.1.2018 12:30 ÇIKSALIN - MERKEZ KAYAŞEHİR12
7. Hafta24.1.2018 13:00 ÇIKSALIN - HALKALI TAŞTEPE31
8. Hafta27.1.2018 17:00 ÇIKSALIN - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK03
10. Hafta10.2.2018 14:30 ÇIKSALIN - IRMAKSPOR13
13. Hafta24.2.2018 17:00 ÇIKSALIN - ESENYURT ACAR  
     13.GRUP
2. Hafta31.12.2017 10:45 BEYOĞLU YENİÇARŞI - İSTANBUL BULANCAK51
4. Hafta11.1.2018 13:00 BEYOĞLU YENİÇARŞI - DAVUTPAŞA41
7. Hafta25.1.2018 13:00 BEYOĞLU YENİÇARŞI - İSTANBUL GÜMÜŞHANE12
8. Hafta28.1.2018 10:45 BEYOĞLU YENİÇARŞI - İKİTELLİ11
10. Hafta11.2.2018 17:00 BEYOĞLU YENİÇARŞI - ALBAYRAK41
     15.GRUP
3. Hafta6.1.2018 14:30 HASKÖY - SULTANMURAT22
7. Hafta25.1.2018 11:00 HASKÖY - BAKIRKÖYSPOR04
8. Hafta28.1.2018 12:30 HASKÖY - SULTANGAZİ06
11. Hafta14.2.2018 15:00 HASKÖY - İSTANBUL BAFRA14
13. Hafta25.2.2018 17:00 HASKÖY - MERKEZEFENDİ  
     8.GRUP
2. Hafta30.12.2017 16:30 T.TAYFUN - ALİBEYKÖYSPOR23
5. Hafta13.1.2018 14:30 T.TAYFUN - OSMANİYE İSTİKLAL12
7. Hafta24.1.2018 15:00 T.TAYFUN - YEŞİLILGAZ13
8. Hafta27.1.2018 10:45 T.TAYFUN - İSTANBUL GÜNGÖREN18
11. Hafta15.2.2018 15:00 T.TAYFUN - HAZNEDAR05
U19/2.Ligi
     10.GRUP
1. Hafta30.12.2017 09:00 PİYALEPAŞA - MALKOÇOĞLU SPOR100
4. Hafta13.1.2018 10:45 PİYALEPAŞA - BEZİRGANBAHÇE50
6. Hafta27.1.2018 09:00 PİYALEPAŞA - ABİDEİ HÜRRİYET11
9. Hafta10.2.2018 10:45 PİYALEPAŞA - BAYRAMPAŞA DOĞAN90
10. Hafta18.2.2018 09:00 PİYALEPAŞA - ESENLER TURGUTREİS80
     11.GRUP
4. Hafta14.1.2018 15:00 CEVİZLİSPOR - ŞİŞLİ YAYLA10
     17.GRUP
3. Hafta11.1.2018 11:00 GELİŞİMSPOR - HALKALI04
5. Hafta20.1.2018 12:30 GELİŞİMSPOR - TERAZİDERE15
     4.GRUP
2. Hafta7.1.2018 09:00 OKSPOR - BEŞTELSİZ41
3. Hafta10.1.2018 13:00 OKSPOR - YENİ ORTABAYIR14
5. Hafta21.1.2018 09:00 OKSPOR - ULUTEPE22
7. Hafta1.2.2018 14:00 OKSPOR - CEYLANSPOR13
8. Hafta4.2.2018 17:30 OKSPOR - ANADOLU ESENYURT SPOR20
11. Hafta24.2.2018 10:00 OKSPOR - YILDIZTABYA  
     5.GRUP
1. Hafta31.12.2017 16:30 GALATA - ESENYURT GÜMÜŞHANE30
3. Hafta11.1.2018 17:00 GALATA - ETİLER KARTALSPOR63
6. Hafta28.1.2018 16:30 GALATA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR52
9. Hafta11.2.2018 10:00 GALATA - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ34
11. Hafta25.2.2018 10:00 GALATA - EYÜP ÇIRÇIR İMAR