ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI
 
ALİBEYKÖY PARSELLER SAHASI
İSTANBUL
EYÜP
AKŞEMSETTİN MAH. CENGİZ TOPEL CAD. NO: 1 ALİBEYKÖY

0
0x0
Suni Çim
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

U13 Ligi
     19.GRUP
2. Hafta25.3.2017 12:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - ULUSSPOR03
2. Hafta25.3.2017 16:30 YEŞİLPINAR - KAĞITHANE111
3. Hafta1.4.2017 16:00 YEŞİLPINAR - YILDIZ40
4. Hafta2.4.2017 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - YEŞİLPINAR11
5. Hafta9.4.2017 15:00 YEŞİLPINAR - DİKİLİTAŞ03
7. Hafta22.4.2017 12:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - AYAZAĞA01
7. Hafta22.4.2017 15:00 YEŞİLPINAR - İSTANBUL MALATYASPOR50
8. Hafta23.4.2017 16:30 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - İSTANBUL MALATYASPOR50
8. Hafta23.4.2017 13:30 YEŞİLPINAR - ULUSSPOR13
     20.GRUP
2. Hafta26.3.2017 14:00 GÜZELTEPE - YENİ LEVENT KONAKLAR42
     21.GRUP
3. Hafta1.4.2017 14:30 AKŞEMSETTİN - EROKSPOR10
5. Hafta9.4.2017 13:30 AKŞEMSETTİN - RAMİ11
6. Hafta15.4.2017 13:30 AKŞEMSETTİN - SEYRANTEPE YEŞİLCE52
9. Hafta29.4.2017 16:30 AKŞEMSETTİN - İST. ESENLER TOKAT  
     25.GRUP
2. Hafta25.3.2017 13:30 A.PARSELLER - TAKSİM73
2. Hafta25.3.2017 15:00 ESENAY - ASLANTEPE 010
4. Hafta2.4.2017 12:00 A.PARSELLER - PİYALEPAŞA42
4. Hafta2.4.2017 13:30 ESENAY - TAKSİM16
5. Hafta9.4.2017 12:00 ESENAY - ŞİRİNTEPE14
6. Hafta15.4.2017 12:00 A.PARSELLER - ŞİRİNTEPE90
7. Hafta22.4.2017 13:30 ESENAY - A.PARSELLER05
8. Hafta23.4.2017 12:00 A.PARSELLER - ASLANTEPE 20
8. Hafta23.4.2017 15:00 ESENAY - PİYALEPAŞA17
     26.GRUP
4. Hafta2.4.2017 16:30 ES.KULÜP ATLETİK - HÜR.EĞİTİM50
     28.GRUP
9. Hafta30.4.2017 16:00 KARADOLAPSPOR - GÜNGÖRENSPOR  
     29.GRUP
5. Hafta9.4.2017 16:30 ÖZALİBEYKÖY - EMİREFENDİ90
U14/A
     13.GRUP
9. Hafta19.2.2017 15:00 TUNASPOR - BAĞCILAR GÜNEŞLİ60
     15.GRUP
1. Hafta25.12.2016 12:00 A.PARSELLER - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK20
3. Hafta22.1.2017 15:00 A.PARSELLER - DAMLASPOR03
5. Hafta2.2.2017 15:00 A.PARSELLER - ALTINOVA11
6. Hafta5.2.2017 15:00 A.PARSELLER - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.40
9. Hafta19.2.2017 13:30 A.PARSELLER - SÖĞÜTLÜÇEŞME10
11. Hafta2.3.2017 13:00 A.PARSELLER - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE90
U14/B
     13.GRUP
2. Hafta25.1.2017 11:30 AKŞEMSETTİN - KUŞTEPE03
4. Hafta15.2.2017 15:00 AKŞEMSETTİN - BAĞCILAR ORDU09
6. Hafta5.2.2017 13:00 AKŞEMSETTİN - RAMİ21
8. Hafta11.2.2017 13:00 AKŞEMSETTİN - BAĞCILAR EVREN 34
12. Hafta5.3.2017 13:30 AKŞEMSETTİN - OKSPOR10
     3.GRUP
2. Hafta25.1.2017 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - İSTANBUL BULANCAK80
4. Hafta15.2.2017 13:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - GÜNYAMAÇ42
8. Hafta11.2.2017 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - MURATPAŞA14
10. Hafta25.2.2017 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - HAVATAŞ SPOR10
12. Hafta5.3.2017 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - ASLANTEPE 70
13. Hafta8.3.2017 13:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA30
     4.GRUP
8. Hafta12.2.2017 13:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - R.KAVAĞI21
     5.GRUP
2. Hafta25.1.2017 13:00 YEŞİLPINAR - GÜMÜŞDERE100
3. Hafta22.1.2017 13:00 YEŞİLPINAR - AVCILAR CİHANGİR51
5. Hafta2.2.2017 13:00 YEŞİLPINAR - GÜNGÖREN DOĞUŞ21
7. Hafta8.2.2017 15:00 YEŞİLPINAR - YEDİKULE70
11. Hafta2.3.2017 11:30 YEŞİLPINAR - TOPÇULAR30
13. Hafta8.3.2017 11:00 YEŞİLPINAR - OSMANİYE İSTİKLAL40
     6.GRUP
10. Hafta26.2.2017 15:30 ESENLER - T.TAYFUN70
U15/A
     12.GRUP
6. Hafta23.10.2016 16:00 KARLITEPE - K.K.BEKİR MEVLANA13
12. Hafta4.12.2016 12:00 KARLITEPE - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT33
     13.GRUP
2. Hafta2.10.2016 15:00 A.PARSELLER - SİYAVUŞPAŞA20
2. Hafta2.10.2016 11:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - BAĞCILAR ORDU41
4. Hafta16.10.2016 12:00 A.PARSELLER - BAĞCILAR ORDU100
5. Hafta19.10.2016 16:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - GÜNYAMAÇ23
6. Hafta22.10.2016 11:00 A.PARSELLER - EYÜP ÇIRÇIR İMAR10
7. Hafta30.10.2016 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - SİYAVUŞPAŞA04
8. Hafta5.11.2016 13:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - YENİBOSNA10
12. Hafta3.12.2016 12:00 A.PARSELLER - HALKALI TAŞTEPE01
13. Hafta11.12.2016 15:30 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - A.PARSELLER04
     4.GRUP
3. Hafta9.10.2016 11:00 ÇAYIRGÜCÜ - SEYRANTEPE YEŞİLCE52
U15/B
     11.GRUP
2. Hafta2.10.2016 13:00 YEŞİLPINAR - ŞİRİNTEPE14
4. Hafta16.10.2016 14:00 YEŞİLPINAR - BAYRAMPAŞA DOĞAN31
8. Hafta5.11.2016 11:00 YEŞİLPINAR - GEDİKPAŞA42
13. Hafta11.12.2016 12:00 YEŞİLPINAR - SARIYER F.S.M.70
     5.GRUP
1. Hafta24.9.2016 13:00 AKŞEMSETTİN - HASKÖY30
5. Hafta19.10.2016 14:30 AKŞEMSETTİN - İSTANBUL BULANCAK33
7. Hafta30.10.2016 13:00 AKŞEMSETTİN - SEFAKÖY06
U16/A
     10.GRUP
7. Hafta19.2.2017 12:00 ESENLER - KÜÇÜKÇEKMECE14
10. Hafta5.3.2017 12:00 İSTANBUL KASTAMONU - HÜR.EĞİTİM00
     11.GRUP
1. Hafta21.1.2017 15:00 A.PARSELLER - İSTANBUL ARTVİN41
5. Hafta4.2.2017 15:00 A.PARSELLER - ES.KULÜP ATLETİK41
6. Hafta12.2.2017 15:30 A.PARSELLER - EROĞLU10
9. Hafta26.2.2017 12:00 A.PARSELLER - KUŞTEPE11
11. Hafta12.3.2017 16:00 A.PARSELLER - HAZNEDAR21
14. Hafta26.3.2017 16:00 A.PARSELLER - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK22
U16/B
2. Hafta26.1.2017 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - AVCILAR CİHANGİR41
4. Hafta31.1.2017 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - KADIRGA41
7. Hafta18.2.2017 12:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - İSTANBUL BULANCAK00
8. Hafta23.2.2017 15:30 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - GALATA11
     13.GRUP
1. Hafta21.1.2017 13:00 YEŞİLPINAR - MECİDİYEKÖY22
3. Hafta29.1.2017 15:00 YEŞİLPINAR - YILDIRIMBOSNA11
5. Hafta4.2.2017 13:30 YEŞİLPINAR - İSTANBUL GİRESUN25
7. Hafta18.2.2017 15:00 YEŞİLPINAR - GÜNGÖREN ATLETİK32
9. Hafta26.2.2017 13:30 YEŞİLPINAR - RAMİ01
     17.GRUP
2. Hafta26.1.2017 13:00 AKŞEMSETTİN - ÖZ YARIMBURGAZ41
5. Hafta4.2.2017 12:00 AKŞEMSETTİN - MERKEZEFENDİ33
7. Hafta18.2.2017 13:30 AKŞEMSETTİN - EMİRGAN121
8. Hafta23.2.2017 13:30 AKŞEMSETTİN - NURTEPE GÜNEYYILDIZI91
     3.GRUP
14. Hafta26.3.2017 12:00 SAKARYA İMÇ. - ZEYTİNBURNU 195723
U17/A
     11.GRUP
2. Hafta15.10.2016 13:00 A.PARSELLER - HALİÇ20
4. Hafta29.10.2016 15:00 A.PARSELLER - SEYRANTEPE OF01
6. Hafta6.11.2016 13:00 A.PARSELLER - GÖKTÜRK SARAYSPOR02
10. Hafta4.12.2016 13:30 A.PARSELLER - BEŞYÜZEVLER11
14. Hafta1.1.2017 15:00 A.PARSELLER - OSMANİYE İSTİKLAL12
     12.GRUP
10. Hafta3.12.2016 14:00 VEFASPOR - İSTANBUL DEMİR20
     17.GRUP
1. Hafta9.10.2016 15:00 AKŞEMSETTİN - GÜNGÖRENSPOR01
3. Hafta23.10.2016 12:00 AKŞEMSETTİN - İSTANBUL BULANCAK30
6. Hafta6.11.2016 11:00 AKŞEMSETTİN - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI60
11. Hafta10.12.2016 15:00 AKŞEMSETTİN - KOCASİNAN30
     4.GRUP
13. Hafta11.12.2016 13:30 BAYRAMPAŞA DEMİR - ESENLER21
     5.GRUP
2. Hafta15.10.2016 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - G.O.PAŞA BARBAROS50
4. Hafta23.10.2016 14:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - YEŞİLILGAZ03
7. Hafta6.11.2016 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - İSTANBUL ARTVİN17
12. Hafta4.12.2016 15:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - BEŞTELSİZ51
17. Hafta1.1.2017 13:00 EYÜP ÇIRÇIR İMAR - AYAZAĞA23
U17/B
     3.GRUP
1. Hafta9.10.2016 13:00 YEŞİLPINAR - ESENTEPE ADIYAMAN42
4. Hafta23.10.2016 10:00 YEŞİLPINAR - BAYRAMPAŞA TEKNİK12
6. Hafta3.11.2016 15:00 YEŞİLPINAR - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE10
16. Hafta24.12.2016 15:00 YEŞİLPINAR - GÜZELTEPE62
18. Hafta24.1.2017 15:00 YEŞİLPINAR - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK01
     5.GRUP
11. Hafta10.12.2016 13:00 CEVATPAŞA - SÖĞÜTLÜÇEŞME00