ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI
 
ALBAYRAK SUNİ ÇİM SAHASI
2125384343
2124791663
İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA
HEKİM SUYU CADDESİ ALBAYRAK SPOR TESİSLERİ

2000
100x62
Suni Çim
Belirtilmemiş
Yok
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     12.GRUP
6. Hafta6.11.2016 15:00 ŞEHZADEBAŞI - ÖZALİBEYKÖY21
     5.GRUP
1. Hafta2.10.2016 15:00 HAVATAŞ SPOR - ZEYTİNBURNU00
4. Hafta22.10.2016 15:00 HAVATAŞ SPOR - CEVATPAŞA30
6. Hafta5.11.2016 15:00 HAVATAŞ SPOR - CFS BAĞCILAR42
11. Hafta3.12.2016 15:00 HAVATAŞ SPOR - ŞİRİNEVLER02
16. Hafta31.12.2016 15:00 HAVATAŞ SPOR - FATİH HİLAL10
     6.GRUP
17. Hafta21.1.2017 11:00 ATEŞTUĞLA SPOR - CEVAT KÖPRÜBAŞI  
     7.GRUP
2. Hafta8.10.2016 13:00 ALTINOVA - KUMKAPI SARIÇUBUK21
4. Hafta22.10.2016 13:00 ALTINOVA - BAHÇELİEVLER SOĞANLI33
6. Hafta5.11.2016 13:00 ALTINOVA - ABİDEİ HÜRRİYET52
17. Hafta22.1.2017 15:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - KUMKAPI SARIÇUBUK  
     8.GRUP
1. Hafta1.10.2016 15:00 ESENLER - GÜLTEPE14
11. Hafta4.12.2016 15:00 ESENLER - CERRAHPAŞA62
12. Hafta10.12.2016 15:00 GÜLTEPE - İSTANBUL TRABZON20
16. Hafta1.1.2017 13:00 ESENLER - BAHÇELİEVLER23
Süper Amatör Lig
     9.GRUP
1. Hafta10.9.2016 17:00 İST. ESENLER TOKAT - BAŞAKŞEHİR KARTAL06
3. Hafta24.9.2016 16:00 İST. ESENLER TOKAT - AYAZAĞA03
5. Hafta8.10.2016 15:00 İST. ESENLER TOKAT - PAZARİÇİ KÖPRÜLÜ12
8. Hafta30.10.2016 15:00 İST. ESENLER TOKAT - İSTANBUL MALATYASPOR35
U14/A
     3.GRUP
1. Hafta25.12.2016 13:00 ALBAYRAK - BAYRAMPAŞA TEKNİK110
3. Hafta22.1.2017 11:00 ALBAYRAK - KOSOVA GÜÇSPOR  
     8.GRUP
3. Hafta21.1.2017 09:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - ÇAĞRIM MARMARA 1907  
     9.GRUP
3. Hafta22.1.2017 13:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - REŞİTPAŞA  
3. Hafta22.1.2017 13:00 BAHÇELİEVLER SOĞANLI - REŞİTPAŞA  
U14/B
     12.GRUP
1. Hafta24.12.2016 09:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ASLANORDU GENÇLİK50
1. Hafta24.12.2016 11:00 KARTALTEPE - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT13
     3.GRUP
1. Hafta25.12.2016 09:30 HAVATAŞ SPOR - ASLANTEPE 43
3. Hafta22.1.2017 09:30 HAVATAŞ SPOR - EYÜP ÇIRÇIR İMAR  
     6.GRUP
2. Hafta26.1.2017 15:00 ESENLER - TELSİZ  
     8.GRUP
2. Hafta26.1.2017 11:00 ESENLER KENTYILDIZ - KARLITEPE  
2. Hafta26.1.2017 11:00 ESENLER KENTYILDIZ - KARLITEPE  
U15/A
     10.GRUP
13. Hafta10.12.2016 09:30 ŞEHZADEBAŞI - TUNASPOR05
     11.GRUP
13. Hafta11.12.2016 15:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - HALKALI34
     14.GRUP
7. Hafta29.10.2016 09:00 MERTER - KÜÇÜKKÖY21
     3.GRUP
2. Hafta2.10.2016 13:00 ALBAYRAK - ÖZ Y.SELİM70
4. Hafta16.10.2016 11:00 ALBAYRAK - GÖKTÜRK SARAYSPOR70
5. Hafta19.10.2016 16:00 ÖZ Y.SELİM - TEPEBAĞ KÜLTÜR06
7. Hafta30.10.2016 09:30 ALBAYRAK - SULTANGAZİ41
8. Hafta5.11.2016 09:00 ALBAYRAK - TEPEBAĞ KÜLTÜR10
12. Hafta3.12.2016 11:00 ALBAYRAK - GAZİ MAHALLESİ30
13. Hafta11.12.2016 11:00 ALBAYRAK - MERKEZEFENDİ31
     4.GRUP
2. Hafta1.10.2016 13:00 ÇAYIRGÜCÜ - VEFASPOR02
     6.GRUP
1. Hafta25.9.2016 16:00 ESENLER - FATİH YAYLA14
3. Hafta9.10.2016 09:00 ESENLER - İSTANBUL GÜNGÖREN20
6. Hafta23.10.2016 09:30 ESENLER - KÜÇÜKÇEKMECE01
12. Hafta4.12.2016 11:00 ESENLER - GAZİOSMANPAŞA22
     8.GRUP
7. Hafta29.10.2016 13:00 BATI TRAKYA - ATAKENT 201521
8. Hafta6.11.2016 11:00 ATEŞTUĞLA SPOR - İFA03
     9.GRUP
1. Hafta24.9.2016 14:00 İST. ESENLER TOKAT - İKİTELLİ03
3. Hafta8.10.2016 09:00 İST. ESENLER TOKAT - ES.KULÜP ATLETİK30
5. Hafta19.10.2016 14:30 İST. ESENLER TOKAT - HÜR.EĞİTİM40
U15/B
     10.GRUP
1. Hafta25.9.2016 12:00 İSTANBUL BAFRA - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ06
     12.GRUP
4. Hafta15.10.2016 11:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - KAĞITHANE SADABAD60
     4.GRUP
1. Hafta25.9.2016 14:00 ASLANORDU GENÇLİK - OKMEYDANI FETİH03
     5.GRUP
4. Hafta16.10.2016 09:30 HAVATAŞ SPOR - AKŞEMSETTİN101
6. Hafta22.10.2016 09:30 HAVATAŞ SPOR - KADIRGA20
8. Hafta5.11.2016 11:00 HAVATAŞ SPOR - İSTANBUL BULANCAK91
12. Hafta3.12.2016 09:30 HAVATAŞ SPOR - GÜNGÖREN ATLETİK31
     6.GRUP
7. Hafta29.10.2016 11:00 SELVİSPOR - ÖRNEKTEPE25
7. Hafta29.10.2016 15:00 ZEYTİNBURNU 1957 - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF22
13. Hafta10.12.2016 11:00 ZEYTİNBURNU 1957 - S.KARTAL10
U16/A
     10.GRUP
2. Hafta25.1.2017 15:00 ESENLER - ŞEHZADEBAŞI  
     7.GRUP
1. Hafta21.1.2017 15:00 ALBAYRAK - ÜÇYÜZLÜ  
     9.GRUP
1. Hafta21.1.2017 13:00 HAVATAŞ SPOR - ALTINOVA  
U16/B
     17.GRUP
2. Hafta26.1.2017 13:00 ÖZ Y.SELİM - EMİRGAN  
U17/A
     10.GRUP
11. Hafta11.12.2016 09:30 ATEŞTUĞLA SPOR - KİREÇBURNU24
     17.GRUP
11. Hafta10.12.2016 13:00 ES.KULÜP ATLETİK - GÜNGÖRENSPOR22
     3.GRUP
2. Hafta15.10.2016 13:00 ALBAYRAK - HALKALI ÇAMLIKALTI20
2. Hafta15.10.2016 09:00 HAVATAŞ SPOR - TEPEBAĞ KÜLTÜR04
4. Hafta23.10.2016 11:00 HAVATAŞ SPOR - SULTANGAZİ15
4. Hafta23.10.2016 15:00 ÖZ Y.SELİM - YENİBOSNA13
6. Hafta3.11.2016 13:00 ALBAYRAK - YENİBOSNA11
6. Hafta3.11.2016 15:00 HAVATAŞ SPOR - ÖZ Y.SELİM20
12. Hafta4.12.2016 13:00 ALBAYRAK - TEPEBAĞ KÜLTÜR23
16. Hafta24.12.2016 15:00 ALBAYRAK - ÖZ Y.SELİM11
17. Hafta1.1.2017 11:00 HAVATAŞ SPOR - ALBAYRAK13
     4.GRUP
1. Hafta8.10.2016 11:00 ESENLER - MERTER62
4. Hafta22.10.2016 11:00 ESENLER - BAYRAMPAŞA DEMİR23
6. Hafta2.11.2016 15:00 ESENLER - ARNAVUTKÖY BLD.30
16. Hafta25.12.2016 15:00 ESENLER - KOSOVA GÜÇSPOR31
18. Hafta24.1.2017 15:00 ESENLER - KÜÇÜKÇEKMECE  
     6.GRUP
5. Hafta2.11.2016 13:00 ASLANORDU GENÇLİK - ÖRNEKTEPE11
     9.GRUP
1. Hafta9.10.2016 11:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - HALKALI TAŞTEPE23
1. Hafta9.10.2016 15:00 İST. ESENLER TOKAT - EROĞLU40
3. Hafta23.10.2016 13:00 İST. ESENLER TOKAT - HALKALI TAŞTEPE12
6. Hafta6.11.2016 13:00 İST. ESENLER TOKAT - ÇELİKTEPE12
U17/B
     3.GRUP
16. Hafta24.12.2016 13:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAHÇEKÖY53
     4.GRUP
13. Hafta25.12.2016 11:00 MURATPAŞA - BAĞCILAR G.GÜCÜ23
     6.GRUP
4. Hafta30.10.2016 13:00 MİMARSİNAN - TÜRK TELEKOMSPOR08
11. Hafta11.12.2016 13:00 SEKBANLAR SPOR - FATİH YAYLA31
     7.GRUP
1. Hafta9.10.2016 13:00 GOP.ŞEMSİPAŞA - BAHÇELİEVLER ÇINAR23
     8.GRUP
2. Hafta16.10.2016 15:00 KOCAMUSTAFAPAŞA - BEYOĞLU YENİÇARŞI13
2. Hafta16.10.2016 13:00 ÜÇYÜZLÜ - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ40
4. Hafta30.10.2016 11:00 KOCAMUSTAFAPAŞA - İSTANBUL TRABZON32
10. Hafta3.12.2016 13:00 ÜÇYÜZLÜ - VARDAR12