GAZİ MAHALLESİ SAHASI
 
GAZİ MAHALLESİ SAHASI
İSTANBUL
SULTANGAZİ

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     11.GRUP
1. Hafta1.10.2017 13:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - YENİ LEVENT KONAKLAR12
8. Hafta18.11.2017 12:30 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ŞİŞLİ YAYLA24
     12.GRUP
1. Hafta30.9.2017 15:30 ŞEHZADEBAŞI - KURUÇEŞME02
3. Hafta14.10.2017 14:30 ŞEHZADEBAŞI - ŞİRİNTEPE23
5. Hafta28.10.2017 12:30 ŞEHZADEBAŞI - ÖZ YARIMBURGAZ44
7. Hafta11.11.2017 12:30 ŞEHZADEBAŞI - İSTANBUL ÜNYE01
9. Hafta25.11.2017 12:30 ŞEHZADEBAŞI - ÖZALİBEYKÖY42
11. Hafta9.12.2017 15:00 ŞEHZADEBAŞI - İSTANBUL KASTAMONU22
13. Hafta23.12.2017 15:00 ŞEHZADEBAŞI - SAKARYA İMÇ.31
15. Hafta6.1.2018 12:30 ŞEHZADEBAŞI - R.KAVAĞI00
17. Hafta20.1.2018 14:30 ŞEHZADEBAŞI - SAĞMALCILAR SPOR03
     13.GRUP
2. Hafta7.10.2017 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - SÜTLÜCE04
4. Hafta21.10.2017 12:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - MURADİYE00
6. Hafta4.11.2017 15:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE30
7. Hafta12.11.2017 10:45 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - İKİTELLİ02
9. Hafta26.11.2017 15:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ12
10. Hafta2.12.2017 12:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - PINARSPOR44
12. Hafta16.12.2017 15:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - GÜNYAMAÇ23
14. Hafta30.12.2017 14:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - Z.YILDIZ23
     8.GRUP
2. Hafta8.10.2017 15:00 YENİ ÖZKARTAL - ZEYTİNBURNU33
4. Hafta22.10.2017 15:00 YENİ ÖZKARTAL - ESENLER12
5. Hafta28.10.2017 14:30 YENİ ÖZKARTAL - 1863 BOĞAZİÇİ23
7. Hafta11.11.2017 14:30 YENİ ÖZKARTAL - BOĞAZİÇİ21
9. Hafta25.11.2017 14:30 YENİ ÖZKARTAL - HALİÇ01
10. Hafta3.12.2017 15:00 YENİ ÖZKARTAL - OKMEYDANI FETİH02
12. Hafta17.12.2017 15:00 YENİ ÖZKARTAL - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF03
     9.GRUP
7. Hafta12.11.2017 12:30 ALTINOVA - MİMARSİNAN14
9. Hafta26.11.2017 13:00 ALTINOVA - İSTİNYE14
11. Hafta10.12.2017 14:30 ALTINOVA - GALATA24
15. Hafta7.1.2018 12:30 ALTINOVA - SÖĞÜTLÜÇEŞME20
2. Amatör Lig
     13.GRUP
1. Hafta4.2.2018 12:30 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - Y.S.SELİM12
3. Hafta18.2.2018 15:00 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - MERTER14
8. Hafta24.3.2018 15:00 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - Y.GÜNEŞ22
14. Hafta5.5.2018 16:00 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - NURTEPE GÜNEYYILDIZI00
     4.GRUP
2. Hafta11.2.2018 12:30 ALEMDAR - SARIYER F.S.M.10
2. Hafta11.2.2018 14:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - SEYRANTEPE OF23
4. Hafta25.2.2018 15:00 ALEMDAR - SEYRANTEPE OF41
6. Hafta11.3.2018 15:00 ALEMDAR - GENÇOSMAN42
7. Hafta17.3.2018 15:00 GENÇOSMAN - EROĞLU03
9. Hafta31.3.2018 15:30 ALEMDAR - ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ24
10. Hafta8.4.2018 12:00 ALEMDAR - SARIYER MADEN04
13. Hafta28.4.2018 16:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - GENÇOSMAN32
14. Hafta6.5.2018 13:00 ALEMDAR - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI32
15. Hafta9.5.2018 16:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - EROĞLU11
17. Hafta20.5.2018 16:00 ALEMDAR - EROĞLU61
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
5. Hafta7.10.2017 15:00 GÜNGÖRENSPOR - LEVENT04
     7.GRUP
2. Hafta17.9.2017 16:30 GAZİ MAHALLESİ - ŞAFAKSPOR61
4. Hafta1.10.2017 15:30 GAZİ MAHALLESİ - BAĞLARBAŞI12
6. Hafta15.10.2017 14:30 GAZİ MAHALLESİ - VEFASPOR23
8. Hafta21.10.2017 14:30 GAZİ MAHALLESİ - AKATLAR20
11. Hafta12.11.2017 14:30 GAZİ MAHALLESİ - KAYNARCA51
12. Hafta18.11.2017 14:30 GAZİ MAHALLESİ - HASKÖY21
14. Hafta2.12.2017 14:30 GAZİ MAHALLESİ - AVCILAR BELEDİYE30
16. Hafta13.12.2017 13:00 GAZİ MAHALLESİ - ORTAÇEŞME40
18. Hafta24.12.2017 14:30 GAZİ MAHALLESİ - İSTANBUL KARTAL BLD51
21. Hafta21.1.2018 12:30 GAZİ MAHALLESİ - YAHYA KEMAL 02
U13 Ligi
     15.GRUP
1. Hafta31.3.2018 12:00 GAZİ MAHALLESİ - ALEMDAR90
3. Hafta14.4.2018 16:00 GAZİ MAHALLESİ - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ60
4. Hafta15.4.2018 13:30 ALEMDAR - SULTANGAZİ17
7. Hafta28.4.2018 12:00 ALEMDAR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ53
7. Hafta28.4.2018 13:15 GAZİ MAHALLESİ - K.K.BEKİR MEVLANA60
9. Hafta1.5.2018 16:00 ALEMDAR - BEŞYÜZEVLER02
10. Hafta5.5.2018 18:00 GAZİ MAHALLESİ - SULTANGAZİ İSMETPAŞA01
11. Hafta6.5.2018 15:00 ALEMDAR - K.K.BEKİR MEVLANA22
12. Hafta12.5.2018 16:00 ALEMDAR - GAZİ MAHALLESİ08
13. Hafta13.5.2018 12:00 GAZİ MAHALLESİ - ZARA EKİNLİ50
14. Hafta19.5.2018 12:00 ALEMDAR - SULTANGAZİ İSMETPAŞA14
14. Hafta19.5.2018 13:15 SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ - GAZİ MAHALLESİ05
15. Hafta20.5.2018 14:00 GAZİ MAHALLESİ - ALBAYRAK23
17. Hafta27.5.2018 12:00 ALEMDAR - ZARA EKİNLİ  
17. Hafta27.5.2018 13:30 GAZİ MAHALLESİ - GAZİOSMANPAŞA  
U14/A
     12.GRUP
9. Hafta11.11.2017 09:30 ÖZ Y.SELİM - A.PARSELLER11
     3.GRUP
2. Hafta23.9.2017 12:00 GAZİ MAHALLESİ - CENNET BARBAROS30
4. Hafta7.10.2017 11:30 GAZİ MAHALLESİ - THY31
5. Hafta15.10.2017 10:00 GAZİ MAHALLESİ - İST.GENÇLERBİRLİĞİ02
7. Hafta29.10.2017 12:00 GAZİ MAHALLESİ - ALTINOVA10
8. Hafta4.11.2017 12:00 GAZİ MAHALLESİ - SİMURG SPOR00
10. Hafta18.11.2017 11:00 GAZİ MAHALLESİ - YENİKÖY00
13. Hafta10.12.2017 11:30 GAZİ MAHALLESİ - ŞİRİNEVLER01
     8.GRUP
2. Hafta24.9.2017 12:30 BAĞCILAR EVREN - ÖZALİBEYKÖY13
8. Hafta5.11.2017 12:00 BAĞCILAR EVREN - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN21
U14/B
     11.GRUP
13. Hafta10.12.2017 10:00 CFS BAĞCILAR - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK22
     13.GRUP
4. Hafta7.10.2017 10:00 ATEŞTUĞLA SPOR - CEVATPAŞA02
6. Hafta21.10.2017 11:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - ORTAKÖY40
     14.GRUP
6. Hafta22.10.2017 12:00 TRABZON 1453 SPOR - ZEYTİNBURNU ZAFER42
     16.GRUP
14. Hafta17.12.2017 10:30 BAĞCILAR EĞİTİM - SARIYER F.S.M.30
     5.GRUP
3. Hafta1.10.2017 10:00 MAHMUTBEY - BAĞCILAR ASİL KARTAL012
14. Hafta16.12.2017 12:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - MAHMUTBEY61
     6.GRUP
12. Hafta3.12.2017 10:00 ŞEHZADEBAŞI - GERÇEK KUZEY20
U15/A
     12.GRUP
13. Hafta18.3.2018 14:00 ÖZ Y.SELİM - GÖKTÜRK SARAYSPOR10
     4.GRUP
11. Hafta4.3.2018 09:30 ES.KULÜP ATLETİK - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.13
     7.GRUP
2. Hafta13.1.2018 14:30 GAZİ MAHALLESİ - ZARA EKİNLİ01
3. Hafta21.1.2018 09:00 GAZİ MAHALLESİ - YAHYA KEMAL 10
5. Hafta27.1.2018 11:30 GAZİ MAHALLESİ - MERKEZEFENDİ41
7. Hafta3.2.2018 13:30 GAZİ MAHALLESİ - YENİKÖY02
8. Hafta11.2.2018 09:00 GAZİ MAHALLESİ - ÇAYIRGÜCÜ41
11. Hafta3.3.2018 09:30 GAZİ MAHALLESİ - SEYRANTEPE YEŞİLCE80
13. Hafta17.3.2018 13:30 GAZİ MAHALLESİ - ESEN BAYBURT21
U15/B
     12.GRUP
1. Hafta6.1.2018 11:00 ÇELİKSPOR - HARMANTEPE31
     14.GRUP
2. Hafta14.1.2018 12:00 YENİ ÖZKARTAL - GEDİKPAŞA20
4. Hafta25.1.2018 11:30 YENİ ÖZKARTAL - OKSPOR22
5. Hafta28.1.2018 11:00 YENİ ÖZKARTAL - ESENLER KENTYILDIZ21
7. Hafta4.2.2018 09:00 YENİ ÖZKARTAL - T.TAYFUN53
8. Hafta10.2.2018 09:30 YENİ ÖZKARTAL - ÇAYIRBAŞI64
10. Hafta24.2.2018 11:00 YENİ ÖZKARTAL - İSTANBULSPOR KULÜBÜ10
13. Hafta18.3.2018 15:30 YENİ ÖZKARTAL - YENİ ORTABAYIR02
     15.GRUP
2. Hafta13.1.2018 13:00 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - DAVUTPAŞA04
4. Hafta24.1.2018 13:30 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - GÜNYAMAÇ15
7. Hafta3.2.2018 12:00 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - MAHMUTBEY23
8. Hafta11.2.2018 16:30 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - İSTANBUL FETİH 145313
10. Hafta25.2.2018 09:30 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - KOCASİNAN110
     18.GRUP
2. Hafta14.1.2018 13:30 ALEMDAR - SARIYER F.S.M.28
4. Hafta25.1.2018 10:00 ALEMDAR - GÜNGÖREN DOĞUŞ25
6. Hafta31.1.2018 15:00 ALEMDAR - R.KAVAĞI00
10. Hafta24.2.2018 13:00 ALEMDAR - KARTALTEPE08
12. Hafta10.3.2018 09:30 ALEMDAR - KUŞTEPE08
     7.GRUP
1. Hafta7.1.2018 11:00 BAĞCILAR İSTOÇ SPOR - ARENA OLİMPİK GSK32
U16/A
     12.GRUP
6. Hafta29.10.2017 13:30 İST. ESENLER TOKAT - TEPEBAĞ KÜLTÜR23
     3.GRUP
7. Hafta5.11.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - İFA24
11. Hafta3.12.2017 11:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - TERAZİDERE33
13. Hafta17.12.2017 13:30 BAĞCILAR ASİL KARTAL - AVCILAR BELEDİYE72
     7.GRUP
3. Hafta8.10.2017 12:00 KOCASİNAN - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ21
     9.GRUP
2. Hafta30.9.2017 13:30 GAZİ MAHALLESİ - HAZNEDAR11
5. Hafta22.10.2017 13:30 GAZİ MAHALLESİ - BAYRAMPAŞA DEMİR11
7. Hafta5.11.2017 15:30 GAZİ MAHALLESİ - İST.GENÇLERBİRLİĞİ10
8. Hafta11.11.2017 11:00 GAZİ MAHALLESİ - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK20
10. Hafta25.11.2017 11:00 GAZİ MAHALLESİ - İKİTELLİ12
13. Hafta17.12.2017 12:00 GAZİ MAHALLESİ - İSTANBUL KAYAŞEHİR00
U16/B
     15.GRUP
1. Hafta24.9.2017 14:00 BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR - GÜRZAFER31
     16.GRUP
2. Hafta1.10.2017 11:30 ALEMDAR - ALİBEYKÖYSPOR28
4. Hafta15.10.2017 11:30 ALEMDAR - KARTALTEPE45
6. Hafta29.10.2017 15:00 ALEMDAR - HÜR.GÜCÜ33
8. Hafta12.11.2017 09:00 ALEMDAR - ÇAYIRBAŞI32
10. Hafta26.11.2017 09:30 ALEMDAR - HAVATAŞ SPOR16
12. Hafta10.12.2017 13:00 ALEMDAR - GÜNGÖREN ATLETİK11
     3.GRUP
2. Hafta30.9.2017 11:30 İSTANBUL BULANCAK - HALKALI ÇAMLIKALTI21
12. Hafta9.12.2017 12:00 BAĞCILAR İSTOÇ SPOR - HALKALI ÇAMLIKALTI70
     4.GRUP
4. Hafta15.10.2017 13:00 YENİ ÖZKARTAL - R.KAVAĞI14
7. Hafta4.11.2017 13:30 YENİ ÖZKARTAL - KAĞITHANE SADABAD03
10. Hafta26.11.2017 11:00 YENİ ÖZKARTAL - ÖZ YARIMBURGAZ24
13. Hafta16.12.2017 13:30 YENİ ÖZKARTAL - YEDİKULE34
     7.GRUP
9. Hafta19.11.2017 12:30 GÜNEŞLİ - İSTANBUL BAFRA16
     9.GRUP
1. Hafta24.9.2017 16:00 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - RUMELİ İDMANYURDU14
3. Hafta8.10.2017 13:30 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - BAYRAMPAŞA TEKNİK05
4. Hafta14.10.2017 12:30 RUMELİ İDMANYURDU - BAKIRKÖYSPOR05
6. Hafta28.10.2017 11:00 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - LEVENT12
9. Hafta19.11.2017 14:00 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - YILDIZ KANARYALAR05
11. Hafta3.12.2017 13:00 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - ATIŞALANI03
12. Hafta9.12.2017 13:30 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - MERKEZEFENDİ17
14. Hafta24.12.2017 12:30 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - BAKIRKÖYSPOR08
U17/A
     4.GRUP
5. Hafta3.3.2018 13:00 İST. ESENLER TOKAT - KUŞTEPE10
     7.GRUP
1. Hafta4.2.2018 10:45 GAZİ MAHALLESİ - BAŞAKŞEHİR21
6. Hafta10.3.2018 11:00 GAZİ MAHALLESİ - ZARA EKİNLİ12
9. Hafta31.3.2018 13:30 GAZİ MAHALLESİ - GALATA21
11. Hafta14.4.2018 12:00 GAZİ MAHALLESİ - SÖĞÜTLÜÇEŞME90
14. Hafta9.5.2018 14:00 GAZİ MAHALLESİ - GÜNGÖRENSPOR13
U17/B
     12.GRUP
1. Hafta11.3.2018 11:00 YENİ ÖZKARTAL - SULTANGÜCÜ00
3. Hafta25.3.2018 13:30 YENİ ÖZKARTAL - HAVATAŞ SPOR15
5. Hafta7.4.2018 14:00 YENİ ÖZKARTAL - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK07
9. Hafta5.5.2018 14:00 YENİ ÖZKARTAL - R.KAVAĞI27
11. Hafta19.5.2018 14:30 YENİ ÖZKARTAL - KÜÇÜKKÖY08
     15.GRUP
1. Hafta10.3.2018 15:00 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - SEFAKÖY06
2. Hafta18.3.2018 12:30 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - AVCILAR GENÇLİK (AFA)14
3. Hafta24.3.2018 13:00 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - KEMER FK05
6. Hafta14.4.2018 14:00 KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR - ATIŞALANI24
     17.GRUP
8. Hafta28.4.2018 14:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - FİLİZSPOR80
     6.GRUP
1. Hafta11.3.2018 13:00 ALEMDAR - İSTANBUL GİRESUN11
3. Hafta25.3.2018 12:00 ALEMDAR - BEYOĞLU YENİÇARŞI33
5. Hafta7.4.2018 12:00 ALEMDAR - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI12
6. Hafta15.4.2018 12:00 ALEMDAR - BEŞTELSİZ12
9. Hafta5.5.2018 12:00 ALEMDAR - TOPÇULAR70
11. Hafta19.5.2018 16:00 ALEMDAR - YENİ ORTABAYIR31
12. Hafta27.5.2018 15:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ALEMDAR  
U19/1.Ligi
     10.GRUP
2. Hafta30.12.2017 10:45 ALEMDAR - MURATPAŞA24
4. Hafta10.1.2018 13:00 ALEMDAR - YÜCESPOR52
6. Hafta21.1.2018 14:30 ALEMDAR - SEYRANTEPE OF14
8. Hafta27.1.2018 13:00 ALEMDAR - KUŞTEPE14
10. Hafta10.2.2018 13:00 ALEMDAR - POLİGON FETHİYE23
12. Hafta18.2.2018 11:00 ALEMDAR - AYAZAĞA14
14. Hafta4.3.2018 13:00 ALEMDAR - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.10
     16.GRUP
1. Hafta24.12.2017 10:30 ŞEHZADEBAŞI - ÖZ Y.SELİM01
14. Hafta4.3.2018 15:00 ŞEHZADEBAŞI - REŞİTPAŞA24
     5.GRUP
2. Hafta31.12.2017 14:30 GAZİ MAHALLESİ - SEYRANTEPE YEŞİLCE41
4. Hafta11.1.2018 15:00 GAZİ MAHALLESİ - HAMİDİYESPOR90
7. Hafta25.1.2018 15:00 GAZİ MAHALLESİ - ESENYURT42
8. Hafta28.1.2018 15:00 GAZİ MAHALLESİ - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ22
10. Hafta11.2.2018 10:45 GAZİ MAHALLESİ - BAŞAKŞEHİR41
12. Hafta17.2.2018 15:00 GAZİ MAHALLESİ - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR71
13. Hafta25.2.2018 13:00 GAZİ MAHALLESİ - MAHMUTBEY120
     8.GRUP
7. Hafta24.1.2018 15:00 HAZNEDAR - ESENYURT ÖRNEK İ.Y.33
8. Hafta27.1.2018 15:00 HAZNEDAR - YEŞİLILGAZ43
10. Hafta10.2.2018 15:00 HAZNEDAR - ALİBEYKÖYSPOR13
12. Hafta18.2.2018 13:00 HAZNEDAR - M.KEMALPAŞA61
13. Hafta24.2.2018 15:00 HAZNEDAR - OSMANİYE İSTİKLAL01
     9.GRUP
1. Hafta23.12.2017 13:00 GÜNGÖRENSPOR - BEŞYÜZEVLER12
2. Hafta31.12.2017 12:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - GÜNGÖRENSPOR30
3. Hafta6.1.2018 14:30 GÜNGÖRENSPOR - GÜNEŞTEPE02
4. Hafta11.1.2018 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - BEŞYÜZEVLER02
5. Hafta14.1.2018 15:00 GÜNGÖRENSPOR - SEFAKÖY32
6. Hafta20.1.2018 12:30 GÜNEŞTEPE - HAZNEDAR ÇETİNKAYA22
7. Hafta25.1.2018 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - ZARA EKİNLİ12
8. Hafta28.1.2018 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - SEFAKÖY24
9. Hafta3.2.2018 15:00 GÜNGÖRENSPOR - HAZNEDAR ÇETİNKAYA40
12. Hafta17.2.2018 13:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - İSTANBUL KAYAŞEHİR12
13. Hafta25.2.2018 11:00 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - GÜNEŞTEPE96
14. Hafta3.3.2018 15:00 GÜNEŞTEPE - İSTANBUL KAYAŞEHİR11
U19/2.Ligi
     18.GRUP
12. Hafta4.3.2018 11:00 GÜNGÖREN DOĞUŞ - TAKSİM34
     6.GRUP
1. Hafta30.12.2017 12:30 YENİ ÖZKARTAL - TELSİZ11
2. Hafta7.1.2018 14:30 TELSİZ - GEDİKPAŞA22
3. Hafta10.1.2018 15:00 YENİ ÖZKARTAL - SARIYER BLD.02
5. Hafta21.1.2018 10:45 YENİ ÖZKARTAL - GEDİKPAŞA42
7. Hafta1.2.2018 15:00 YENİ ÖZKARTAL - FERAHEVLER40
9. Hafta10.2.2018 11:00 YENİ ÖZKARTAL - İSTANBUL SİNOP01
11. Hafta24.2.2018 09:00 YENİ ÖZKARTAL - KAĞITHANE02
13. Hafta10.3.2018 13:00 YENİ ÖZKARTAL - MECİDİYEKÖY31
     7.GRUP
1. Hafta31.12.2017 10:45 G.O.PAŞA BARBAROS - NURTEPE GÜNEYYILDIZI11
12. Hafta3.3.2018 11:00 MERTER - İSTİNYE23