KARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI
 
KARADENİZ TEKİN KÜÇÜKALİ STADI
2126176161
2124795229
İSTANBUL
GAZİOSMANPAŞA
KARADENİZ MAH. MEHMET AKİF CAD. NO:35

2000
65x95
Suni Çim
Belirtilmemiş
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

2. Amatör Lig
     13.GRUP
1. Hafta4.2.2018 14:30 GOP.VENÜS - Y.GÜNEŞ14
3. Hafta18.2.2018 15:00 GOP.VENÜS - Y.S.SELİM32
5. Hafta4.3.2018 15:00 GOP.VENÜS - MERTER19
7. Hafta18.3.2018 13:00 GOP.VENÜS - NURTEPE GÜNEYYILDIZI02
11. Hafta15.4.2018 16:00 GOP.VENÜS - FATİH03
U13 Ligi
     12.GRUP
8. Hafta29.4.2018 11:00 GÜRZAFER - HAZNEDAR13
10. Hafta5.5.2018 14:30 GÜRZAFER - GÜNGÖRENSPOR18
11. Hafta6.5.2018 11:00 GÜRZAFER - ALTINOVA23
12. Hafta12.5.2018 14:30 GÜRZAFER - TOZKOPARAN BİRLİK90
     13.GRUP
8. Hafta29.4.2018 13:30 İSTANBUL BAFRA - SEKBANLAR SPOR210
8. Hafta29.4.2018 12:15 YILDIRIMBOSNA - TUNASPOR01
     14.GRUP
1. Hafta31.3.2018 13:00 G.O.PAŞA BARBAROS - İSTANBUL FETİH 145301
1. Hafta31.3.2018 14:15 KARADENİZ - ASLAN YUVASI16
3. Hafta14.4.2018 11:30 G.O.PAŞA BARBAROS - ASLAN YUVASI04
3. Hafta14.4.2018 13:00 KARADENİZ - ASLANORDU GENÇLİK12
4. Hafta15.4.2018 11:00 G.O.PAŞA BARBAROS - ÖZ Y.SELİM06
7. Hafta28.4.2018 11:00 G.O.PAŞA BARBAROS - ATIŞALANI03
8. Hafta29.4.2018 14:45 KARADENİZ - G.O.PAŞA BARBAROS23
9. Hafta1.5.2018 16:00 G.O.PAŞA BARBAROS - ES.KULÜP ATLETİK32
13. Hafta13.5.2018 14:30 G.O.PAŞA BARBAROS - İST. ESENLER TOKAT33
17. Hafta27.5.2018 17:00 G.O.PAŞA BARBAROS - ESENLER  
     15.GRUP
1. Hafta31.3.2018 17:30 BEŞYÜZEVLER - ALBAYRAK20
4. Hafta15.4.2018 18:00 BEŞYÜZEVLER - K.K.BEKİR MEVLANA31
8. Hafta29.4.2018 17:30 BEŞYÜZEVLER - SULTANGAZİ21
10. Hafta5.5.2018 13:00 BEŞYÜZEVLER - ZARA EKİNLİ03
15. Hafta20.5.2018 12:00 KÜÇÜKKÖY - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ31
     23.GRUP
10. Hafta5.5.2018 17:30 BAYRAMPAŞA - OTTOCOOL KARAGÜMRÜK10
     4.GRUP
3. Hafta14.4.2018 14:30 ARNAVUTKÖY YAYLA - BAHÇEŞEHİR SPOR13
U14/A
     11.GRUP
3. Hafta1.10.2017 13:30 BEŞYÜZEVLER - BAKIRKÖYSPOR10
7. Hafta29.10.2017 11:00 BEŞYÜZEVLER - İKİTELLİ22
13. Hafta10.12.2017 13:00 BEŞYÜZEVLER - GÜNGÖRENSPOR12
     4.GRUP
11. Hafta25.11.2017 13:30 KOCAMUSTAFAPAŞA - ESEN BAYBURT21
     7.GRUP
7. Hafta29.10.2017 15:30 BAYRAMPAŞA TEKNİK - Y.GÜNEŞ11
     9.GRUP
8. Hafta4.11.2017 11:00 GAZİOSMANPAŞA - İFA03
U14/B
     11.GRUP
3. Hafta1.10.2017 12:00 YILDIRIMBOSNA - CFS BAĞCILAR41
7. Hafta29.10.2017 12:30 BAKIRKÖY ASLAN - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK20
13. Hafta10.12.2017 14:30 YILDIRIMBOSNA - HÜR.EĞİTİM14
14. Hafta16.12.2017 12:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - YILDIRIMBOSNA06
     12.GRUP
12. Hafta3.12.2017 12:30 İST. ESENLER TOKAT - REŞİTPAŞA03
14. Hafta17.12.2017 11:00 İST. ESENLER TOKAT - NİLÜFER.GÖKAY İ.Ö.O.30
     14.GRUP
12. Hafta3.12.2017 14:00 TRABZON 1453 SPOR - GÖKTÜRKSPOR121
     15.GRUP
8. Hafta4.11.2017 12:30 İSTANBUL BAFRA - SULTANGÜCÜ01
12. Hafta2.12.2017 12:00 İSTANBUL BAFRA - İST.BAYBURT44
     16.GRUP
11. Hafta25.11.2017 12:00 İSTANBUL KASTAMONU - BAĞCILAR EĞİTİM11
     4.GRUP
8. Hafta5.11.2017 11:00 TUNASPOR - İSTANBUL SOMA 11
     5.GRUP
10. Hafta18.11.2017 14:00 BAĞCILAR ASİL KARTAL - MAHMUTBEY111
     8.GRUP
8. Hafta5.11.2017 12:30 KARTALTEPE - KARADOLAPSPOR51
     9.GRUP
6. Hafta21.10.2017 12:00 ATAKENT 2015 - HALKALI ÇAMLIKALTI40
10. Hafta18.11.2017 11:00 RUMELİ İDMANYURDU - DAVUTPAŞA32
13. Hafta10.12.2017 11:30 DAVUTPAŞA - SEFAKÖY20
U15/B
     10.GRUP
1. Hafta6.1.2018 11:00 KARADENİZ - KAĞITHANE21
3. Hafta20.1.2018 13:30 KARADENİZ - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI32
6. Hafta31.1.2018 15:00 KARADENİZ - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR30
11. Hafta4.3.2018 11:00 KARADENİZ - IRMAKSPOR41
12. Hafta10.3.2018 15:30 KARADENİZ - ASLANTEPE 12
14. Hafta24.3.2018 11:00 KARADENİZ - İSTANBUL ARTVİN60
     17.GRUP
3. Hafta21.1.2018 13:30 G.O.PAŞA BARBAROS - İSTANBUL MALATYASPOR14
5. Hafta27.1.2018 11:00 G.O.PAŞA BARBAROS - SULTANGAZİ İSMETPAŞA23
9. Hafta17.2.2018 13:30 G.O.PAŞA BARBAROS - BAĞCILAR EVREN 05
11. Hafta3.3.2018 17:00 G.O.PAŞA BARBAROS - ASLAN YUVASI14
13. Hafta17.3.2018 13:30 G.O.PAŞA BARBAROS - İSTANBUL ATAKENT08
U16/A
     6.GRUP
7. Hafta4.11.2017 14:00 ES.KULÜP ATLETİK - ESEN BAYBURT01
     7.GRUP
2. Hafta30.9.2017 15:30 KARADENİZ - ZARA EKİNLİ24
4. Hafta14.10.2017 14:30 KARADENİZ - KOCASİNAN20
6. Hafta28.10.2017 11:00 KARADENİZ - KANARYA32
10. Hafta25.11.2017 15:00 KARADENİZ - GÜNEŞTEPE21
12. Hafta9.12.2017 15:00 KARADENİZ - İST.BAYBURT12
14. Hafta24.12.2017 11:00 KARADENİZ - BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ26
U16/B
     10.GRUP
4. Hafta15.10.2017 13:00 ASLANORDU GENÇLİK - IRMAKSPOR10
6. Hafta29.10.2017 14:00 ASLANORDU GENÇLİK - ABİDEİ HÜRRİYET12
     11.GRUP
11. Hafta3.12.2017 11:00 CFS BAĞCILAR - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ12
     13.GRUP
7. Hafta5.11.2017 14:00 DAVUTPAŞA - İSTİNYE11
14. Hafta24.12.2017 12:30 YILDIRIMBOSNA - HÜR.EĞİTİM11
     14.GRUP
2. Hafta1.10.2017 15:30 İSTANBUL KASTAMONU - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI06
5. Hafta21.10.2017 13:30 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - ÇELİKTEPE ÜMİT51
     15.GRUP
7. Hafta5.11.2017 15:30 GÜRZAFER - CEVİZLİSPOR04
     16.GRUP
5. Hafta21.10.2017 15:00 GÜNGÖREN ATLETİK - ALEMDAR11
11. Hafta2.12.2017 13:30 GÜNGÖREN ATLETİK - HÜR.GÜCÜ13
13. Hafta16.12.2017 13:30 GÜNGÖREN ATLETİK - ÇAYIRBAŞI15
     4.GRUP
9. Hafta18.11.2017 12:30 ÇELİKSPOR - ÖZ YARIMBURGAZ06
     5.GRUP
4. Hafta14.10.2017 13:00 BEŞYÜZEVLER - AVCILAR 1903 SPOR11
6. Hafta28.10.2017 12:30 BEŞYÜZEVLER - THY22
14. Hafta24.12.2017 14:30 BEŞYÜZEVLER - TÜRK TELEKOMSPOR31
     6.GRUP
4. Hafta15.10.2017 14:30 SAĞMALCILAR SPOR - ÖZ Y.SELİM24
13. Hafta16.12.2017 15:00 KADIRGA - TOPÇULAR30
     7.GRUP
2. Hafta30.9.2017 13:30 İSTANBUL BAFRA - GÜNEŞLİ41
11. Hafta3.12.2017 15:30 GÜNEŞLİ - CEVAT KÖPRÜBAŞI10
     9.GRUP
4. Hafta14.10.2017 11:30 BAYRAMPAŞA TEKNİK - MERKEZEFENDİ22
U17/A
     10.GRUP
5. Hafta3.3.2018 11:00 ES.KULÜP ATLETİK - HAZNEDAR11
11. Hafta15.4.2018 14:00 ES.KULÜP ATLETİK - İSTANBUL TRABZON52
     4.GRUP
7. Hafta17.3.2018 11:30 İSTANBUL KASTAMONU - İSTANBUL GÜNGÖREN08
U17/B
     10.GRUP
2. Hafta17.3.2018 15:00 KARADENİZ - MECİDİYEKÖY12
4. Hafta1.4.2018 15:00 KARADENİZ - MURATPAŞA12
5. Hafta7.4.2018 11:00 KARADENİZ - ÜÇYÜZLÜ04
6. Hafta15.4.2018 12:15 KARADENİZ - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR42
10. Hafta13.5.2018 16:00 KARADENİZ - GÖKTÜRK SARAYSPOR31
     11.GRUP
2. Hafta18.3.2018 15:00 BALAT YEŞİLOVA - AKŞEMSETTİN13
2. Hafta18.3.2018 11:00 Y.S.SELİM - YENİUFUK34
     13.GRUP
11. Hafta20.5.2018 14:00 GOP.ŞEMSİPAŞA - TERAZİDERE00
     17.GRUP
1. Hafta10.3.2018 13:30 G.O.PAŞA BARBAROS - AVCILAR CİHANGİR12
4. Hafta31.3.2018 15:30 BEŞYÜZEVLER - RUMELİ İDMANYURDU00
4. Hafta31.3.2018 11:00 G.O.PAŞA BARBAROS - İSTANBUL GÜMÜŞHANE14
6. Hafta14.4.2018 16:00 G.O.PAŞA BARBAROS - RUMELİ İDMANYURDU11
8. Hafta28.4.2018 13:00 BEŞYÜZEVLER - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ41
9. Hafta6.5.2018 14:00 G.O.PAŞA BARBAROS - HAZNEDAR ÇETİNKAYA09
10. Hafta12.5.2018 16:00 G.O.PAŞA BARBAROS - AVCILAR GENÇLERBİRLİĞİ21
12. Hafta26.5.2018 17:00 G.O.PAŞA BARBAROS - FİLİZSPOR  
     20.GRUP
1. Hafta11.3.2018 14:00 NESLİŞAH - GÖKTÜRKSPOR37
8. Hafta29.4.2018 16:00 KARTALTEPE - IRMAKSPOR31
     22.GRUP
1. Hafta11.3.2018 16:00 GENÇOSMAN - İSTANBUL DEMİR13
9. Hafta5.5.2018 16:00 GENÇOSMAN - TAKSİM42
     5.GRUP
9. Hafta6.5.2018 16:00 İSTANBUL BAFRA - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ70
     9.GRUP
9. Hafta6.5.2018 12:30 GÜRZAFER - DAVUTPAŞA01
U19/1.Ligi
     4.GRUP
2. Hafta30.12.2017 14:30 KARADENİZ - CFS BAĞCILAR15
4. Hafta10.1.2018 15:00 KARADENİZ - ZEYTİNBURNU70
6. Hafta21.1.2018 15:00 KARADENİZ - ÇAYIRBAŞI12
8. Hafta27.1.2018 12:30 KARADENİZ - ESENLER24
10. Hafta10.2.2018 14:30 KARADENİZ - RAMİ24
12. Hafta18.2.2018 13:00 KARADENİZ - İST. ESENLER TOKAT30
14. Hafta4.3.2018 13:00 KARADENİZ - İSTANBUL DEMİR20
U19/2.Ligi
     11.GRUP
2. Hafta6.1.2018 15:00 ALTINAY - CEVİZLİSPOR42
     13.GRUP
2. Hafta6.1.2018 13:00 AKSARAY - YENİUFUK32
     16.GRUP
2. Hafta7.1.2018 13:00 TOPÇULAR - 1907 A.Ç.ÇEŞME38
10. Hafta18.2.2018 11:00 TOPKAPI - 1907 A.Ç.ÇEŞME03
     17.GRUP
5. Hafta20.1.2018 15:00 Y.S.SELİM - HALKALI05
13. Hafta11.3.2018 12:00 Y.S.SELİM - R.HİSARI14
     7.GRUP
6. Hafta28.1.2018 15:00 G.O.PAŞA BARBAROS - VARDAR21
10. Hafta17.2.2018 15:00 G.O.PAŞA BARBAROS - MERTER13
12. Hafta3.3.2018 15:00 G.O.PAŞA BARBAROS - AKŞEMSETTİN26
     8.GRUP
2. Hafta7.1.2018 15:00 HALİÇ - İNCİRLİSPOR51
     9.GRUP
12. Hafta3.3.2018 13:00 TOZKOPARAN BİRLİK - ÖRNEKTEPE11