İBB ESENLER STADI
 
İBB ESENLER STADI
2126280070
2126280054
İSTANBUL
ESENLER
KEMER MAHALLE 939. SOKAK NO:22 ESENLER BELEDİYESİ SPOR KOMPLEKSİ

5000
60x100
Suni Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     10.GRUP
1. Hafta30.9.2017 15:30 İST. ESENLER TOKAT - BAHÇELİEVLER SOĞANLI11
4. Hafta22.10.2017 15:00 İST. ESENLER TOKAT - REŞİTPAŞA61
6. Hafta5.11.2017 15:00 İST. ESENLER TOKAT - YÜCESPOR01
8. Hafta19.11.2017 15:00 İST. ESENLER TOKAT - T.TAYFUN23
11. Hafta9.12.2017 15:00 İST. ESENLER TOKAT - KOCAMUSTAFAPAŞA43
12. Hafta17.12.2017 16:00 İST. ESENLER TOKAT - A.PARSELLER10
14. Hafta31.12.2017 14:30 İST. ESENLER TOKAT - İZZETPAŞA10
18. Hafta28.1.2018 14:30 İST. ESENLER TOKAT - İSTANBUL TRABZON63
     13.GRUP
17. Hafta21.1.2018 12:30 HAZNEDAR ÇETİNKAYA - AKSARAY23
     8.GRUP
2. Hafta8.10.2017 15:00 ESENLER - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF30
3. Hafta14.10.2017 14:30 ESENLER - 1863 BOĞAZİÇİ21
5. Hafta28.10.2017 15:00 ESENLER - ABİDEİ HÜRRİYET30
9. Hafta25.11.2017 15:00 ESENLER - OKMEYDANI FETİH01
13. Hafta23.12.2017 15:00 ESENLER - YENİ ÖZKARTAL81
15. Hafta6.1.2018 10:45 ESENLER - BOĞAZİÇİ90
17. Hafta20.1.2018 15:00 ESENLER - HALİÇ21
2. Amatör Lig
     10.GRUP
2. Hafta11.2.2018 12:30 ESENLER KENTYILDIZ - GÜRZAFER110
4. Hafta25.2.2018 17:00 ESENLER KENTYILDIZ - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK52
7. Hafta17.3.2018 15:00 ESENLER KENTYILDIZ - SELVİSPOR010
9. Hafta31.3.2018 17:30 ESENLER KENTYILDIZ - GÖKTÜRKSPOR31
10. Hafta8.4.2018 12:30 ESENLER KENTYILDIZ - SANAYİ MAHALLESİ 51
     6.GRUP
2. Hafta11.2.2018 14:30 ÖZ Y.SELİM - ZEKERİYAKÖY03
4. Hafta25.2.2018 12:00 ÖZ Y.SELİM - ALTINYILDIZ21
5. Hafta3.3.2018 16:30 ÖZ Y.SELİM - MECİDİYEKÖY TAYFUN25
12. Hafta22.4.2018 16:00 ÖZ Y.SELİM - ATEŞTUĞLA SPOR  
     8.GRUP
1. Hafta3.2.2018 14:30 ESENLER TURGUTREİS - CANKURTARAN04
3. Hafta17.2.2018 15:00 ESENLER TURGUTREİS - TEPEBAĞ KÜLTÜR26
5. Hafta3.3.2018 18:30 ESENLER TURGUTREİS - ASLANTEPE 12
7. Hafta17.3.2018 13:00 ESENLER TURGUTREİS - ALTINOK08
11. Hafta14.4.2018 15:00 ESENLER TURGUTREİS - GEDİKPAŞA12
SAL KLASMAN GRUBU
     A GRUBU
1. Hafta10.2.2018 15:00 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - BEŞYÜZEVLER04
3. Hafta24.2.2018 15:00 ARAPHAN - SİİRT İST.Y.SELİM32
4. Hafta4.3.2018 15:00 KAĞITHANE - BÜYÜKÇEKMECE BLD.02
5. Hafta10.3.2018 15:00 BEŞYÜZEVLER - TUNASPOR01
7. Hafta24.3.2018 15:30 BÜYÜKÇEKMECE BLD. - 1877 ALEMDAĞ22
9. Hafta7.4.2018 15:30 LEVENT - BÜYÜKÇEKMECE BLD.21
     B GRUBU
3. Hafta25.2.2018 15:00 SEKBANLAR SPOR - ATAŞEHİR ÇAMOLUK35
5. Hafta11.3.2018 15:00 VEFASPOR - ORTAKÖY11
9. Hafta8.4.2018 15:30 İSTANBUL BAFRA - İFA00
Süper Amatör Lig
     1.GRUP
8. Hafta21.10.2017 14:30 GÜNGÖRENSPOR - İSTANBUL BAFRA02
     3.GRUP
20. Hafta7.1.2018 15:00 ARNAVUTKÖY BLD. - SOĞUKSUSPOR22
21. Hafta21.1.2018 14:30 ÇAPA - BEŞYÜZEVLER00
U13 Ligi
     14.GRUP
2. Hafta1.4.2018 09:00 ASLAN YUVASI - ES.KULÜP ATLETİK22
2. Hafta1.4.2018 11:30 ASLANORDU GENÇLİK - ATIŞALANI30
2. Hafta1.4.2018 17:30 HASİP DİNÇSOY İÖO - ESENLER30
2. Hafta1.4.2018 10:15 İST. ESENLER TOKAT - G.O.PAŞA BARBAROS31
2. Hafta1.4.2018 12:45 ÖZ Y.SELİM - KARADENİZ91
3. Hafta14.4.2018 10:30 ATIŞALANI - ESENLER08
3. Hafta14.4.2018 09:00 ES.KULÜP ATLETİK - ÖZ Y.SELİM05
3. Hafta14.4.2018 12:00 ESENLER KENTYILDIZ - İST. ESENLER TOKAT11
5. Hafta21.4.2018 09:00 ES.KULÜP ATLETİK - ESENLER  
5. Hafta21.4.2018 11:30 ESENLER KENTYILDIZ - ÖZ Y.SELİM  
5. Hafta21.4.2018 10:15 İST. ESENLER TOKAT - HASİP DİNÇSOY İÖO  
6. Hafta22.4.2018 12:45 ASLANORDU GENÇLİK - ESENLER KENTYILDIZ  
6. Hafta22.4.2018 18:00 ATIŞALANI - ES.KULÜP ATLETİK  
6. Hafta22.4.2018 11:30 ESENLER - G.O.PAŞA BARBAROS  
6. Hafta22.4.2018 10:15 HASİP DİNÇSOY İÖO - KARADENİZ  
6. Hafta22.4.2018 09:00 ÖZ Y.SELİM - İSTANBUL FETİH 1453  
U14/A
     12.GRUP
2. Hafta24.9.2017 14:30 ES.KULÜP ATLETİK - İSTANBUL GÜNGÖREN22
3. Hafta30.9.2017 12:00 ÖZ Y.SELİM - SİYAVUŞPAŞA33
5. Hafta14.10.2017 10:00 ES.KULÜP ATLETİK - A.PARSELLER33
6. Hafta22.10.2017 09:00 ÖZ Y.SELİM - İSTANBUL GÜNGÖREN23
7. Hafta28.10.2017 10:30 ES.KULÜP ATLETİK - HALİÇ35
8. Hafta5.11.2017 18:00 ES.KULÜP ATLETİK - ÖZ Y.SELİM22
10. Hafta19.11.2017 13:30 ES.KULÜP ATLETİK - FERİKÖY16
11. Hafta25.11.2017 10:30 ÖZ Y.SELİM - HALİÇ34
13. Hafta9.12.2017 13:30 ES.KULÜP ATLETİK - SİYAVUŞPAŞA14
     4.GRUP
4. Hafta8.10.2017 12:00 ESENLER KENTYILDIZ - DAMLASPOR04
6. Hafta22.10.2017 12:00 ESENLER KENTYILDIZ - B.EVLER FUTBOL ATLETİK41
10. Hafta19.11.2017 12:00 ESENLER KENTYILDIZ - RAMİ51
     6.GRUP
2. Hafta24.9.2017 16:00 ESENLER - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI31
2. Hafta24.9.2017 13:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - ALİBEYKÖYSPOR31
4. Hafta8.10.2017 13:30 ESENLER - AYAZAĞA32
4. Hafta8.10.2017 09:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI23
5. Hafta14.10.2017 11:30 HASİP DİNÇSOY İÖO - BAKIRKÖY 190315
6. Hafta22.10.2017 10:30 ESENLER - BAKIRKÖY 190302
7. Hafta28.10.2017 13:30 HASİP DİNÇSOY İÖO - ESENLER10
8. Hafta5.11.2017 17:00 ESENLER - ALİBEYKÖYSPOR12
8. Hafta5.11.2017 12:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - AYAZAĞA14
10. Hafta19.11.2017 17:00 ESENLER - ULUSSPOR81
10. Hafta19.11.2017 10:30 HASİP DİNÇSOY İÖO - ÇELİKSPOR22
13. Hafta9.12.2017 12:00 HASİP DİNÇSOY İÖO - ULUSSPOR62
U14/B
     10.GRUP
2. Hafta24.9.2017 11:30 ASLANORDU GENÇLİK - KEMER FK05
7. Hafta28.10.2017 09:00 ASLANORDU GENÇLİK - BEŞTELSİZ53
10. Hafta19.11.2017 09:00 ASLANORDU GENÇLİK - İSTANBUL BARIŞSPOR31
13. Hafta9.12.2017 10:30 ASLANORDU GENÇLİK - TEPEBAĞ KÜLTÜR13
     11.GRUP
4. Hafta7.10.2017 13:00 CFS BAĞCILAR - EMİREFENDİ21
     12.GRUP
4. Hafta8.10.2017 10:30 İST. ESENLER TOKAT - ÇIKSALIN31
6. Hafta22.10.2017 17:00 İST. ESENLER TOKAT - ŞİRİNTEPE53
     15.GRUP
4. Hafta7.10.2017 11:30 İSTANBUL BULANCAK - ÖRNEKTEPE19
     7.GRUP
13. Hafta10.12.2017 12:00 YENİBOSNA - YILDIZ KANARYALAR11
U15/A
     12.GRUP
1. Hafta6.1.2018 17:30 ÖZ Y.SELİM - İSTANBUL GÜNGÖREN11
5. Hafta28.1.2018 16:30 ÖZ Y.SELİM - FERİKÖY03
     2.GRUP
1. Hafta6.1.2018 09:00 ESENLER - ÖZALİBEYKÖY31
5. Hafta28.1.2018 11:00 ESENLER - İST.GENÇLERBİRLİĞİ04
6. Hafta31.1.2018 15:00 ESENLER - İSTANBUL KASTAMONU20
14. Hafta24.3.2018 13:00 ESENLER - KOCAMUSTAFAPAŞA33
     4.GRUP
1. Hafta6.1.2018 16:00 ES.KULÜP ATLETİK - HÜR.EĞİTİM43
6. Hafta31.1.2018 13:30 ES.KULÜP ATLETİK - ÇELİKTEPE03
12. Hafta10.3.2018 10:30 ES.KULÜP ATLETİK - HÜR.GÜCÜ21
14. Hafta24.3.2018 11:30 ES.KULÜP ATLETİK - TEPEBAĞ KÜLTÜR22
     8.GRUP
1. Hafta6.1.2018 14:30 İST. ESENLER TOKAT - YEŞİLILGAZ42
3. Hafta20.1.2018 17:00 İST. ESENLER TOKAT - ULUSSPOR20
5. Hafta28.1.2018 09:30 İST. ESENLER TOKAT - BEZİRGANBAHÇE21
7. Hafta4.2.2018 11:00 İST. ESENLER TOKAT - YILDIZTABYA43
U15/B
     11.GRUP
2. Hafta13.1.2018 11:30 ASLANORDU GENÇLİK - VEFASPOR30
12. Hafta11.3.2018 09:00 ASLANORDU GENÇLİK - BAHÇELİEVLER ÇINAR41
13. Hafta17.3.2018 17:00 ASLANORDU GENÇLİK - MURADİYE00
     14.GRUP
2. Hafta14.1.2018 13:30 ESENLER KENTYILDIZ - YENİ ORTABAYIR11
4. Hafta25.1.2018 15:00 ESENLER KENTYILDIZ - İSTANBULSPOR KULÜBÜ51
7. Hafta4.2.2018 09:30 ESENLER KENTYILDIZ - GEDİKPAŞA31
12. Hafta10.3.2018 09:00 ESENLER KENTYILDIZ - YENİ ÖZKARTAL20
     7.GRUP
2. Hafta13.1.2018 13:00 ATIŞALANI - AVCILAR BELEDİYE16
4. Hafta24.1.2018 11:30 ATIŞALANI - BAĞCILAR İSTOÇ SPOR08
5. Hafta27.1.2018 17:00 ATIŞALANI - ARENA OLİMPİK GSK15
7. Hafta3.2.2018 16:30 ATIŞALANI - MEDİCELL BEYLİKDÜZÜ 201114
8. Hafta11.2.2018 16:30 ATIŞALANI - BEYLİKDÜZÜ DEMİR30
U16/A
     12.GRUP
2. Hafta1.10.2017 13:30 İST. ESENLER TOKAT - FATİH SULTAN MEHMET31
12. Hafta10.12.2017 13:30 İST. ESENLER TOKAT - PİYALEPAŞA15
14. Hafta23.12.2017 10:30 İST. ESENLER TOKAT - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.67
     4.GRUP
1. Hafta23.9.2017 16:00 ESENLER - ÇIKSALIN12
3. Hafta7.10.2017 14:30 ESENLER - EROĞLU13
11. Hafta2.12.2017 15:00 ESENLER - SEYRANTEPE OF13
12. Hafta10.12.2017 15:00 ESENLER - KÜÇÜKKÖY00
14. Hafta23.12.2017 12:00 ESENLER - A.PARSELLER10
     6.GRUP
2. Hafta1.10.2017 15:30 ES.KULÜP ATLETİK - DOĞA HOSPİTAL YEŞİLKENT41
3. Hafta7.10.2017 10:00 ES.KULÜP ATLETİK - İSTANBUL BARIŞSPOR11
5. Hafta21.10.2017 10:00 ES.KULÜP ATLETİK - ÖZALİBEYKÖY44
8. Hafta12.11.2017 15:00 ES.KULÜP ATLETİK - ŞEHZADEBAŞI30
11. Hafta2.12.2017 13:30 ES.KULÜP ATLETİK - HALKALI04
13. Hafta16.12.2017 11:00 ES.KULÜP ATLETİK - İSTANBUL DEMİR10
U16/B
     10.GRUP
1. Hafta23.9.2017 14:00 ASLANORDU GENÇLİK - GÜZELHİSAR21
14. Hafta23.12.2017 13:30 ASLANORDU GENÇLİK - YILDIZTABYA05
     14.GRUP
5. Hafta21.10.2017 11:30 B.EVLER FUTBOL ATLETİK - YENİ ORTABAYIR61
     16.GRUP
8. Hafta12.11.2017 12:00 GÜNGÖREN ATLETİK - HAVATAŞ SPOR02
     6.GRUP
2. Hafta1.10.2017 09:30 ÖZ Y.SELİM - KADIRGA62
2. Hafta1.10.2017 17:00 ÜÇYÜZLÜ - İSTANBUL TRABZON03
5. Hafta21.10.2017 13:00 ÖZ Y.SELİM - TRABZON 1453 SPOR31
8. Hafta12.11.2017 13:30 ÖZ Y.SELİM - FERAHEVLER121
11. Hafta2.12.2017 12:00 ÖZ Y.SELİM - SAĞMALCILAR SPOR12
13. Hafta16.12.2017 09:30 ÖZ Y.SELİM - İSTANBUL TRABZON42
     9.GRUP
2. Hafta30.9.2017 13:30 ATIŞALANI - BAYRAMPAŞA TEKNİK30
4. Hafta14.10.2017 13:00 ATIŞALANI - KÜÇÜKKÖY KÜLTÜR80
5. Hafta22.10.2017 13:30 ATIŞALANI - RUMELİ İDMANYURDU61
7. Hafta5.11.2017 13:30 ATIŞALANI - YILDIZ KANARYALAR33
10. Hafta25.11.2017 13:30 ATIŞALANI - BAKIRKÖYSPOR22
U17/A
     10.GRUP
1. Hafta3.2.2018 12:30 ES.KULÜP ATLETİK - SEYRANTEPE OF33
3. Hafta17.2.2018 09:00 ES.KULÜP ATLETİK - A.PARSELLER13
6. Hafta11.3.2018 17:00 ES.KULÜP ATLETİK - OSMANİYE İSTİKLAL23
9. Hafta1.4.2018 13:30 ES.KULÜP ATLETİK - GAZİOSMANPAŞA02
     4.GRUP
2. Hafta11.2.2018 09:00 İST. ESENLER TOKAT - TEPEBAĞ KÜLTÜR24
3. Hafta17.2.2018 11:00 İST. ESENLER TOKAT - BAHÇELİEVLER SOĞANLI16
7. Hafta17.3.2018 11:00 İST. ESENLER TOKAT - AYAZAĞA14
8. Hafta25.3.2018 15:00 İST. ESENLER TOKAT - ÇELİKTEPE08
     6.GRUP
1. Hafta3.2.2018 10:30 ESENLER - DAMLASPOR10
4. Hafta25.2.2018 10:00 ESENLER - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN51
6. Hafta11.3.2018 12:00 ESENLER - CFS BAĞCILAR51
9. Hafta1.4.2018 15:30 ESENLER - 1907 A.Ç.ÇEŞME20
10. Hafta7.4.2018 10:45 ESENLER - OKMEYDANI FETİH11
12. Hafta21.4.2018 16:00 ESENLER - EROĞLU  
     8.GRUP
2. Hafta11.2.2018 10:45 ÖZ Y.SELİM - HALKALI TAŞTEPE36
6. Hafta11.3.2018 10:30 ÖZ Y.SELİM - FERİKÖY05
8. Hafta25.3.2018 17:00 ÖZ Y.SELİM - ÖZALİBEYKÖY31
10. Hafta7.4.2018 12:30 ÖZ Y.SELİM - GÜNGÖREN DOĞUŞ25
12. Hafta21.4.2018 14:30 ÖZ Y.SELİM - SARIYER BLD.  
U17/B
     10.GRUP
3. Hafta25.3.2018 13:00 ÜÇYÜZLÜ - BAHÇEKÖY ASTRA SPOR70
7. Hafta21.4.2018 12:45 ÜÇYÜZLÜ - GÖKTÜRK SARAYSPOR  
     15.GRUP
5. Hafta8.4.2018 10:30 ATIŞALANI - AVCILAR GENÇLİK (AFA)01
7. Hafta22.4.2018 14:00 ATIŞALANI - KEMER FK  
     22.GRUP
3. Hafta25.3.2018 11:00 ESENLER TURGUTREİS - M.KEMALPAŞA17
U19/1.Ligi
     16.GRUP
2. Hafta30.12.2017 12:30 ÖZ Y.SELİM - GÖKTÜRKSPOR13
4. Hafta10.1.2018 13:00 ÖZ Y.SELİM - OKMEYDANI FETİH21
7. Hafta24.1.2018 13:00 ÖZ Y.SELİM - KOSOVA GÜÇSPOR20
8. Hafta27.1.2018 13:00 ÖZ Y.SELİM - ŞEHZADEBAŞI10
10. Hafta10.2.2018 17:00 ÖZ Y.SELİM - GÜNEŞLİ23
     4.GRUP
1. Hafta24.12.2017 15:00 ESENLER - KARADENİZ42
2. Hafta30.12.2017 14:30 İST. ESENLER TOKAT - ZEYTİNBURNU40
3. Hafta7.1.2018 11:00 İST. ESENLER TOKAT - İSTANBUL DEMİR52
4. Hafta10.1.2018 15:00 ESENLER - RAMİ31
5. Hafta13.1.2018 14:30 İST. ESENLER TOKAT - KARADENİZ63
6. Hafta21.1.2018 09:00 ESENLER - İST. ESENLER TOKAT11
7. Hafta24.1.2018 15:00 İST. ESENLER TOKAT - CFS BAĞCILAR50
8. Hafta27.1.2018 15:00 İST. ESENLER TOKAT - RAMİ12
9. Hafta4.2.2018 13:00 ESENLER - İSTANBUL DEMİR20
10. Hafta10.2.2018 12:00 ESENLER - CFS BAĞCILAR53
11. Hafta15.2.2018 15:00 İST. ESENLER TOKAT - ÇAYIRBAŞI63
13. Hafta24.2.2018 12:00 İST. ESENLER TOKAT - ESENLER15
14. Hafta4.3.2018 12:00 ESENLER - ÇAYIRBAŞI40
U19/2.Ligi
     10.GRUP
1. Hafta30.12.2017 10:45 ESENLER TURGUTREİS - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF06
3. Hafta10.1.2018 11:00 ESENLER TURGUTREİS - PİYALEPAŞA08
6. Hafta27.1.2018 11:00 ESENLER TURGUTREİS - SİYAVUŞPAŞA04
9. Hafta10.2.2018 10:00 ESENLER TURGUTREİS - MALKOÇOĞLU SPOR02
11. Hafta24.2.2018 17:00 ESENLER TURGUTREİS - BAYRAMPAŞA DOĞAN14
12. Hafta4.3.2018 17:00 ESENLER TURGUTREİS - BEZİRGANBAHÇE10
     14.GRUP
1. Hafta30.12.2017 09:00 ÜÇYÜZLÜ - ATEŞTUĞLA SPOR33
2. Hafta7.1.2018 13:00 ES.KULÜP ATLETİK - TRABZON 1453 SPOR06
3. Hafta10.1.2018 17:00 ES.KULÜP ATLETİK - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE52
5. Hafta21.1.2018 10:45 ES.KULÜP ATLETİK - AYAZAĞA ESEN16
6. Hafta27.1.2018 09:00 ÜÇYÜZLÜ - TRABZON 1453 SPOR60
7. Hafta1.2.2018 15:00 ES.KULÜP ATLETİK - ÜÇYÜZLÜ03
11. Hafta24.2.2018 10:00 ÜÇYÜZLÜ - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE60
12. Hafta4.3.2018 10:00 ÜÇYÜZLÜ - HALKALI ÇAMLIKALTI41
13. Hafta10.3.2018 12:00 ES.KULÜP ATLETİK - BOĞAZİÇİ09
     15.GRUP
1. Hafta31.12.2017 12:30 İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ - GOP.ŞEMSİPAŞA04
2. Hafta6.1.2018 12:30 ATIŞALANI - GÜZELHİSAR70
4. Hafta14.1.2018 15:00 ATIŞALANI - SARIGÖL BİRLİK30
6. Hafta28.1.2018 12:30 ATIŞALANI - GOP.ŞEMSİPAŞA14
10. Hafta17.2.2018 13:00 ATIŞALANI - İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ60
     16.GRUP
1. Hafta30.12.2017 16:30 ESENLER KENTYILDIZ - TOPÇULAR03