BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI
 
BAYRAMPAŞA BELEDİYE STADI
2126407608
İSTANBUL
BAYRAMPAŞA
KOCATEPE MAH.26. SOKAK

0
0x0
Çim
Tümü Koltuklu
Var
Yok
Yok

sezonundaki maçlar

1. Amatör Lig
     11.GRUP
2. Hafta8.10.2016 13:00 ÇANKIRI MARUF SPOR - KÜÇÜKPAZAR11
4. Hafta22.10.2016 13:00 ÇANKIRI MARUF SPOR - İSTANBUL BULANCAK12
6. Hafta5.11.2016 13:00 ÇANKIRI MARUF SPOR - KANARYA22
12. Hafta11.12.2016 10:30 ÇANKIRI MARUF SPOR - POLİGON FETHİYE51
16. Hafta31.12.2016 13:00 ÇANKIRI MARUF SPOR - YILDIZTABYA11
     12.GRUP
2. Hafta9.10.2016 09:30 KARTALTEPE - SULTANMURAT21
4. Hafta23.10.2016 11:00 KARTALTEPE - İST.BAYBURT52
6. Hafta6.11.2016 13:00 KARTALTEPE - GÜNEŞLİ91
12. Hafta10.12.2016 11:00 KARTALTEPE - SEYRANTEPE YEŞİLCE20
     4.GRUP
4. Hafta23.10.2016 13:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - MURADİYE01
5. Hafta29.10.2016 11:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - YENİŞEHİR40
7. Hafta9.11.2016 16:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.01
12. Hafta10.12.2016 13:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - K.K.BEKİR MEVLANA22
15. Hafta24.12.2016 11:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR13
17. Hafta21.1.2017 13:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - R.KAVAĞI13
     5.GRUP
15. Hafta25.12.2016 13:00 CEVATPAŞA - ŞİRİNEVLER13
     6.GRUP
1. Hafta1.10.2016 15:00 TERAZİDERE - YENİ ÖZKARTAL41
3. Hafta15.10.2016 15:00 TERAZİDERE - S.KARTAL21
5. Hafta29.10.2016 13:00 TERAZİDERE - T.TAYFUN10
7. Hafta9.11.2016 14:00 TERAZİDERE - CEVAT KÖPRÜBAŞI23
11. Hafta4.12.2016 11:00 TERAZİDERE - ATEŞTUĞLA SPOR52
13. Hafta15.12.2016 15:00 TERAZİDERE - PINARSPOR50
15. Hafta24.12.2016 13:00 TERAZİDERE - KÜÇÜK AYASOFYA10
17. Hafta21.1.2017 11:00 TERAZİDERE - HAMİDİYESPOR42
18. Hafta29.1.2017 15:00 SELVİSPOR - TERAZİDERE12
     9.GRUP
2. Hafta8.10.2016 15:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAHÇEKÖY01
4. Hafta22.10.2016 15:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - ŞEHREMİNİ41
7. Hafta10.11.2016 16:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - ŞAFAK 76 62
12. Hafta11.12.2016 16:30 BAYRAMPAŞA TEKNİK - CEYLANSPOR60
15. Hafta25.12.2016 15:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - GÜLTEPE ÖZGENÇLİK00
2. Amatör Lig
     10.GRUP
2. Hafta25.2.2017 13:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - GÖKTÜRKSPOR21
4. Hafta11.3.2017 16:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - ŞENLİK GENÇLERBİRLİĞİ50
6. Hafta25.3.2017 14:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - ÇELİKSPOR35
8. Hafta2.4.2017 16:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - RUMELİ İDMANYURDU02
10. Hafta15.4.2017 16:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI35
12. Hafta22.4.2017 16:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - Y.S.SELİM35
     13.GRUP
1. Hafta18.2.2017 15:30 İSTANBUL GİRESUN - ESENLER TURGUTREİS30
3. Hafta4.3.2017 15:30 İSTANBUL GİRESUN - HALİLRIFATPAŞA32
5. Hafta18.3.2017 16:00 İSTANBUL GİRESUN - FERAHEVLER05
8. Hafta1.4.2017 14:00 İSTANBUL GİRESUN - BÜYÜK ÜMİTLER12
11. Hafta20.4.2017 12:00 İSTANBUL GİRESUN - İSTANBUL ARTVİN42
13. Hafta29.4.2017 14:00 İSTANBUL GİRESUN - KISIRKAYA  
     19.GRUP
3. Hafta4.3.2017 13:30 ALTINASLAR - YILDIZ KANARYALAR06
5. Hafta18.3.2017 14:00 ALTINASLAR - ZEKERİYAKÖY20
7. Hafta29.3.2017 16:00 ALTINASLAR - HALKALI ÇAMLIKALTI51
9. Hafta9.4.2017 17:00 ALTINASLAR - YILDIZTABYA MİMARSİNAN41
11. Hafta20.4.2017 14:00 ALTINASLAR - ÖZ Y.SELİM04
13. Hafta29.4.2017 12:00 ALTINASLAR - TÜRK TELEKOMSPOR  
     8.GRUP
1. Hafta19.2.2017 15:00 GÜRZAFER - KARAAĞAÇ23
3. Hafta5.3.2017 15:30 GÜRZAFER - CANKURTARAN62
5. Hafta19.3.2017 16:30 GÜRZAFER - HALKALI36
7. Hafta30.3.2017 16:00 GÜRZAFER - ALTINOK17
9. Hafta8.4.2017 16:00 GÜRZAFER - MOLLA AŞKI20
11. Hafta19.4.2017 16:00 GÜRZAFER - BEYOĞLUSPOR23
13. Hafta30.4.2017 16:00 GÜRZAFER - 1453 FATİH GENÇLİK  
     9.GRUP
4. Hafta12.3.2017 15:30 MURATPAŞA - ÖZ YARIMBURGAZ53
5. Hafta18.3.2017 12:00 SAĞMALCILAR SPOR - Y.GÜNEŞ50
8. Hafta1.4.2017 16:00 SAĞMALCILAR SPOR - ÖZ YARIMBURGAZ30
11. Hafta20.4.2017 16:00 SAĞMALCILAR SPOR - MURATPAŞA31
13. Hafta29.4.2017 16:00 SAĞMALCILAR SPOR - İSTANBUL BALKAN SPOR  
Süper Amatör Lig
     6.GRUP
1. Hafta10.9.2016 17:00 İSTANBUL BAFRA - İSTANBULSPOR KULÜBÜ03
5. Hafta9.10.2016 11:30 İSTANBUL BAFRA - SULTANBEYLİ UZUNDERE11
7. Hafta23.10.2016 15:00 İSTANBUL BAFRA - TAKSİM31
9. Hafta6.11.2016 15:00 İSTANBUL BAFRA - GÜLSUYU31
13. Hafta10.12.2016 15:00 İSTANBUL BAFRA - İFA02
15. Hafta24.12.2016 15:00 İSTANBUL BAFRA - ŞAFAKSPOR21
17. Hafta21.1.2017 15:00 İSTANBUL BAFRA - ÇAMLICASPOR12
     7.GRUP
4. Hafta2.10.2016 15:00 YILDIRIMBOSNA - SOĞUKSUSPOR21
9. Hafta5.11.2016 15:00 YILDIRIMBOSNA - ALBAYRAK51
12. Hafta3.12.2016 15:00 YILDIRIMBOSNA - ORTAKÖY04
16. Hafta31.12.2016 15:00 YILDIRIMBOSNA - YENİBOSNA11
17. Hafta22.1.2017 16:00 YILDIRIMBOSNA - KURTKÖYSPOR21
     8.GRUP
2. Hafta17.9.2016 16:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - AVCILAR BELEDİYE00
8. Hafta29.10.2016 15:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - İSTANBUL KONYA12
U13 Ligi
     11.GRUP
6. Hafta15.4.2017 12:00 YILDIRIMBOSNA - SİYAVUŞPAŞA12
9. Hafta29.4.2017 10:30 YILDIRIMBOSNA - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI  
     12.GRUP
3. Hafta1.4.2017 11:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAĞCILAR ORDU21
5. Hafta8.4.2017 18:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAĞCILAR EĞİTİM00
6. Hafta15.4.2017 09:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - ASLAN YUVASI22
9. Hafta30.4.2017 11:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - MURATPAŞA  
     13.GRUP
6. Hafta15.4.2017 15:00 İSTANBUL BAFRA - İKİTELLİ18
9. Hafta29.4.2017 09:00 İSTANBUL BAFRA - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR  
     14.GRUP
3. Hafta1.4.2017 09:30 TUNASPOR - GAZİ MAHALLESİ03
7. Hafta22.4.2017 09:00 TUNASPOR - ZEYTİNBURNU ZAFER22
     15.GRUP
4. Hafta2.4.2017 11:00 KARTALTEPE - SEKBANLAR SPOR13
7. Hafta22.4.2017 15:00 KARTALTEPE - HAZNEDAR35
8. Hafta23.4.2017 09:30 KARTALTEPE - GOP.VENÜS41
     17.GRUP
3. Hafta1.4.2017 18:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - BATI TRAKYA04
5. Hafta9.4.2017 10:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - SULTANGAZİ İSMETPAŞA18
7. Hafta22.4.2017 13:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - TEPEBAĞ KÜLTÜR02
     27.GRUP
5. Hafta9.4.2017 09:00 ÖZ Y.SELİM - HÜR.GÜCÜ100
     40.GRUP
3. Hafta1.4.2017 12:30 BAYRAMPAŞA - SANCAKTEPE BLD.25
5. Hafta9.4.2017 12:00 BAYRAMPAŞA - SULTANBEYLİ BLD.07
6. Hafta15.4.2017 13:30 BEYLERBEYİ - BAYRAMPAŞA01
9. Hafta3.5.2017 12:30 BAYRAMPAŞA - BEŞİKTAŞ A.Ş.  
     6.GRUP
4. Hafta2.4.2017 09:30 BAYRAMPAŞA DEMİR - RUMELİ İDMANYURDU41
6. Hafta15.4.2017 10:30 TERAZİDERE - RUMELİ İDMANYURDU40
7. Hafta22.4.2017 18:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - TERAZİDERE22
8. Hafta23.4.2017 11:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - SULTANGAZİ02
9. Hafta30.4.2017 12:30 TERAZİDERE - ATEŞTUĞLA SPOR  
     8.GRUP
2. Hafta26.3.2017 09:00 GÜRZAFER - ŞEHZADEBAŞI31
7. Hafta22.4.2017 10:30 GÜRZAFER - ÖZ YARIMBURGAZ50
8. Hafta23.4.2017 12:30 GÜRZAFER - YEŞİLILGAZ12
     9.GRUP
2. Hafta26.3.2017 10:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - BAKIRKÖY14
7. Hafta22.4.2017 12:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - CENNET BARBAROS42
8. Hafta23.4.2017 18:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - KÜÇÜKÇEKMECE22
U14/A
     12.GRUP
11. Hafta1.3.2017 13:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - YEŞİLILGAZ22
14. Hafta12.3.2017 14:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - SİYAVUŞPAŞA07
     13.GRUP
1. Hafta24.12.2016 17:00 TUNASPOR - TÜRK TELEKOMSPOR70
3. Hafta22.1.2017 11:00 TUNASPOR - BAKIRKÖY 190302
5. Hafta2.2.2017 17:00 TUNASPOR - AYAZAĞA60
7. Hafta8.2.2017 13:30 TUNASPOR - 1907 A.Ç.ÇEŞME40
11. Hafta2.3.2017 11:30 TUNASPOR - HAZNEDAR41
13. Hafta8.3.2017 11:00 TUNASPOR - B.EVLER FUTBOL ATLETİK61
     3.GRUP
2. Hafta25.1.2017 09:30 BAYRAMPAŞA TEKNİK - İST. ESENLER TOKAT30
7. Hafta8.2.2017 15:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - YAHYA KEMAL 31
11. Hafta2.3.2017 13:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - IRMAKSPOR52
13. Hafta8.3.2017 13:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - ABİDEİ HÜRRİYET50
     8.GRUP
1. Hafta24.12.2016 09:30 TERAZİDERE - İSTANBUL GÜMÜŞHANE01
4. Hafta29.1.2017 11:00 TERAZİDERE - HÜR.EĞİTİM41
6. Hafta4.2.2017 13:00 TERAZİDERE - BAĞCILAR ASİL KARTAL54
9. Hafta18.2.2017 17:30 TERAZİDERE - ÇAĞRIM MARMARA 190720
10. Hafta26.2.2017 16:00 TERAZİDERE - BAHÇELİEVLER ÇINAR42
14. Hafta12.3.2017 12:30 TERAZİDERE - YENİKÖY23
U14/B
     10.GRUP
2. Hafta26.1.2017 17:00 İSTANBUL BAFRA - AKYEL SPOR 28
4. Hafta29.1.2017 09:30 İSTANBUL BAFRA - GÜRZAFER23
5. Hafta31.1.2017 17:00 GÜRZAFER - HAMİDİYESPOR13
7. Hafta9.2.2017 15:00 GÜRZAFER - YENİ ORTABAYIR12
7. Hafta9.2.2017 12:00 İSTANBUL BAFRA - S.KARTAL10
8. Hafta12.2.2017 16:00 İSTANBUL BAFRA - YENİ ORTABAYIR24
11. Hafta1.3.2017 16:00 GÜRZAFER - İSTANBUL BAFRA01
13. Hafta9.3.2017 15:00 GÜRZAFER - S.KARTAL11
13. Hafta9.3.2017 11:00 İSTANBUL BAFRA - HAMİDİYESPOR02
     11.GRUP
2. Hafta24.1.2017 11:00 ALTINASLAR - ZEYTİNBURNU ZAFER09
2. Hafta24.1.2017 11:00 ALTINASLAR - ZEYTİNBURNU ZAFER09
5. Hafta2.2.2017 11:00 ALTINASLAR - BAHÇEKÖY09
7. Hafta8.2.2017 12:00 ALTINASLAR - KISIRKAYA03
13. Hafta8.3.2017 15:00 ALTINASLAR - DENİZKÖŞKLER20
     12.GRUP
6. Hafta4.2.2017 09:30 KARTALTEPE - VEFASPOR22
9. Hafta18.2.2017 12:00 KARTALTEPE - ÇAYIRGÜCÜ12
10. Hafta26.2.2017 17:30 KARTALTEPE - HAZNEDAR İDMAN OCAĞI00
14. Hafta12.3.2017 11:00 KARTALTEPE - ASLANORDU GENÇLİK54
     4.GRUP
3. Hafta21.1.2017 17:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - MİMARSİNAN51
5. Hafta31.1.2017 09:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - KAĞITHANE SADABAD110
7. Hafta9.2.2017 13:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - ULUSSPOR02
11. Hafta1.3.2017 11:30 BAYRAMPAŞA DOĞAN - KAĞITHANE ÇAĞLAYAN42
13. Hafta9.3.2017 13:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - ÖRNEKTEPE24
     7.GRUP
4. Hafta28.1.2017 11:00 BEŞTELSİZ - SEYRANTEPE OF23
     8.GRUP
6. Hafta4.2.2017 11:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - KARLITEPE40
11. Hafta1.3.2017 14:30 BAYRAMPAŞA DEMİR - HALKALI11
14. Hafta12.3.2017 09:30 BAYRAMPAŞA DEMİR - ESENLER KENTYILDIZ31
     9.GRUP
11. Hafta2.3.2017 14:30 YILDIRIMBOSNA - DAVUTPAŞA71
U15/A
     10.GRUP
2. Hafta1.10.2016 11:00 TUNASPOR - KARTALTEPE22
4. Hafta15.10.2016 13:00 TUNASPOR - GÜNGÖREN DOĞUŞ61
6. Hafta23.10.2016 17:00 KARTALTEPE - GÜNGÖREN DOĞUŞ50
12. Hafta4.12.2016 17:00 TUNASPOR - İST.BAYBURT13
     14.GRUP
5. Hafta20.10.2016 16:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - İSTANBUL BARIŞSPOR02
13. Hafta10.12.2016 09:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - KÜÇÜKKÖY23
     4.GRUP
6. Hafta23.10.2016 09:30 TERAZİDERE - VEFASPOR22
12. Hafta4.12.2016 09:30 TERAZİDERE - İSTANBUL DEMİR12
U15/B
     11.GRUP
2. Hafta2.10.2016 13:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - FERAHEVLER160
5. Hafta19.10.2016 16:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - SARIYER F.S.M.30
     12.GRUP
2. Hafta1.10.2016 09:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - İSTANBUL TRABZON11
4. Hafta15.10.2016 11:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - SULTANMURAT61
     7.GRUP
1. Hafta24.9.2016 16:00 CEVATPAŞA - ABİDEİ HÜRRİYET31
2. Hafta2.10.2016 11:00 GÜRZAFER - YEŞİLILGAZ08
3. Hafta8.10.2016 17:00 GÜRZAFER - IRMAKSPOR11
4. Hafta16.10.2016 09:30 GÜRZAFER - HÜR.GÜCÜ110
7. Hafta30.10.2016 09:00 GÜRZAFER - CEVATPAŞA44
12. Hafta3.12.2016 17:00 GÜRZAFER - CEVİZLİSPOR13
     9.GRUP
1. Hafta24.9.2016 14:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - SÖĞÜTLÜÇEŞME BİRLİK22
4. Hafta16.10.2016 17:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BALAT YEŞİLOVA30
6. Hafta22.10.2016 17:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BEŞYÜZEVLER24
U16/A
     10.GRUP
2. Hafta25.1.2017 15:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - THY51
4. Hafta2.2.2017 13:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - KÜÇÜKÇEKMECE12
5. Hafta5.2.2017 09:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - ATEŞTUĞLA SPOR41
7. Hafta19.2.2017 17:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - İSTANBUL KASTAMONU30
8. Hafta22.2.2017 15:30 BAYRAMPAŞA DEMİR - ŞEHZADEBAŞI32
10. Hafta5.3.2017 17:30 BAYRAMPAŞA DEMİR - ESENLER22
13. Hafta22.3.2017 16:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - HÜR.EĞİTİM20
     12.GRUP
1. Hafta22.1.2017 09:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - İFA11
9. Hafta25.2.2017 17:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y.12
11. Hafta11.3.2017 09:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - ZARA EKİNLİ12
14. Hafta25.3.2017 18:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - İSTANBUL SİNOP30
     4.GRUP
4. Hafta2.2.2017 15:00 İSTANBUL BAFRA - FERİKÖY06
10. Hafta5.3.2017 11:00 İSTANBUL BAFRA - BAĞCILAR SPOR22
12. Hafta19.3.2017 18:30 İSTANBUL BAFRA - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ25
14. Hafta25.3.2017 09:00 İSTANBUL BAFRA - VEFASPOR41
     9.GRUP
2. Hafta26.1.2017 13:00 TUNASPOR - TEPEBAĞ KÜLTÜR12
4. Hafta31.1.2017 15:00 TUNASPOR - HÜR.GÜCÜ40
7. Hafta18.2.2017 10:30 TUNASPOR - KANARYA01
8. Hafta23.2.2017 11:30 TUNASPOR - GÖKTÜRK SARAYSPOR51
12. Hafta18.3.2017 09:00 TUNASPOR - ALTINOVA22
13. Hafta21.3.2017 16:00 TUNASPOR - İKİTELLİ32
U16/B
     13.GRUP
2. Hafta26.1.2017 09:00 YILDIRIMBOSNA - GÜNGÖREN ATLETİK52
4. Hafta31.1.2017 11:00 YILDIRIMBOSNA - RAMİ31
6. Hafta12.2.2017 17:30 İSTANBUL GİRESUN - RAMİ00
7. Hafta18.2.2017 09:00 YILDIRIMBOSNA - İSTANBUL GİRESUN32
8. Hafta23.2.2017 13:30 YILDIRIMBOSNA - IRMAKSPOR53
9. Hafta26.2.2017 11:00 İSTANBUL GİRESUN - MECİDİYEKÖY31
10. Hafta4.3.2017 09:30 YILDIRIMBOSNA - YEŞİLPINAR41
12. Hafta18.3.2017 10:30 YILDIRIMBOSNA - MECİDİYEKÖY41
14. Hafta26.3.2017 19:00 İSTANBUL GİRESUN - YILDIRIMBOSNA25
     24.GRUP
2. Hafta26.1.2017 15:00 BAYRAMPAŞA - SULTANBEYLİ BLD.41
3. Hafta29.1.2017 13:00 BAYRAMPAŞA - SİLİVRİSPOR10
5. Hafta4.2.2017 15:00 BAYRAMPAŞA - ÇATALCA21
     4.GRUP
2. Hafta25.1.2017 13:00 TERAZİDERE - TAKSİM14
3. Hafta28.1.2017 15:00 TERAZİDERE - ESENLER KENTYILDIZ31
5. Hafta5.2.2017 17:00 TERAZİDERE - İSTANBUL TRABZON33
8. Hafta22.2.2017 13:30 TERAZİDERE - KAĞITHANE SADABAD40
11. Hafta11.3.2017 10:30 TERAZİDERE - FİLİZSPOR22
13. Hafta22.3.2017 14:00 TERAZİDERE - BAHÇELİEVLER ÇINAR26
     6.GRUP
2. Hafta25.1.2017 11:00 GÜRZAFER - K.Ç.YEŞİLOVA ESNAF32
4. Hafta2.2.2017 09:30 GÜRZAFER - K.K.BEKİR MEVLANA09
4. Hafta1.2.2017 17:00 KARTALTEPE - AVCILAR 1903 SPOR70
6. Hafta11.2.2017 19:00 GÜRZAFER - KARTALTEPE05
8. Hafta22.2.2017 11:30 GÜRZAFER - BAKIRKÖY36
12. Hafta19.3.2017 09:00 KARTALTEPE - BAHÇEŞEHİR SPOR50
13. Hafta22.3.2017 12:00 KARTALTEPE - GÜRZAFER30
     7.GRUP
1. Hafta21.1.2017 09:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - FATİH YAYLA50
2. Hafta15.2.2017 15:00 MURATPAŞA - BAYRAMPAŞA TEKNİK13
4. Hafta31.1.2017 13:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAŞAKŞEHİR KARTAL02
6. Hafta12.2.2017 11:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - BAŞAKŞEHİR İKİTELLİ32
9. Hafta26.2.2017 09:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - MURATPAŞA31
10. Hafta4.3.2017 17:30 BAYRAMPAŞA TEKNİK - ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE40
12. Hafta18.3.2017 18:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - FERAHEVLER41
13. Hafta23.3.2017 14:00 MURATPAŞA - BAŞAKŞEHİR KARTAL06
14. Hafta26.3.2017 12:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - SEFAKÖY61
     8.GRUP
3. Hafta28.1.2017 13:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - ATAKENT 201541
11. Hafta11.3.2017 18:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - AVCILAR YEŞİLKENT20
U17/A
     12.GRUP
1. Hafta8.10.2016 09:00 KARTALTEPE - VEFASPOR20
3. Hafta22.10.2016 11:00 KARTALTEPE - ASLANTEPE 60
5. Hafta2.11.2016 15:00 KARTALTEPE - DİKİLİTAŞ10
13. Hafta25.12.2016 11:00 KARTALTEPE - TELSİZ70
     14.GRUP
4. Hafta30.10.2016 10:30 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - ÇATALZEYTİN ZÜMRÜT30
6. Hafta5.11.2016 09:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - BAĞCILAR İ.Y.CEMSPOR50
10. Hafta3.12.2016 13:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - ALİBEYKÖYSPOR10
14. Hafta31.12.2016 11:00 BAYRAMPAŞA ALTINTEPSİ - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ61
     16.GRUP
2. Hafta16.10.2016 15:00 TUNASPOR - MAHMUTBEY12
4. Hafta30.10.2016 16:00 TUNASPOR - SULTANMURAT31
10. Hafta3.12.2016 11:00 TUNASPOR - Y.GÜNEŞ31
13. Hafta25.12.2016 17:00 TUNASPOR - SEYRANTEPE YEŞİLCE70
     4.GRUP
1. Hafta8.10.2016 11:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - İST.GENÇLERBİRLİĞİ13
3. Hafta19.10.2016 14:00 BAYRAMPAŞA DEMİR - MERTER12
     9.GRUP
6. Hafta6.11.2016 11:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - EROĞLU23
10. Hafta4.12.2016 13:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - SİYAVUŞPAŞA22
14. Hafta1.1.2017 15:00 BAYRAMPAŞA DOĞAN - İKİTELLİ13
U17/B
     10.GRUP
5. Hafta2.11.2016 11:00 ALTINASLAR - KARADOLAPSPOR01
6. Hafta5.11.2016 11:00 ALTINASLAR - İSTANBUL BARIŞSPOR05
14. Hafta31.12.2016 09:00 ALTINASLAR - KAĞITHANE00
     11.GRUP
6. Hafta6.11.2016 09:00 YILDIRIMBOSNA - MECİDİYEKÖY71
     18.GRUP
11. Hafta10.12.2016 17:00 BAYRAMPAŞA - HALİDE EDİP ADIVAR110
14. Hafta1.1.2017 13:00 BAYRAMPAŞA - SULTANBEYLİ BLD.40
     3.GRUP
1. Hafta9.10.2016 17:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - M.KEMALPAŞA50
3. Hafta20.10.2016 14:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - ESENTEPE ADIYAMAN51
18. Hafta24.1.2017 15:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - GÜZELTEPE30
     4.GRUP
2. Hafta16.10.2016 13:00 İSTANBUL BAFRA - BAĞCILAR G.GÜCÜ101
2. Hafta16.10.2016 11:00 TERAZİDERE - ÇELİKTEPE ÜMİT00
3. Hafta22.10.2016 09:00 TERAZİDERE - MURATPAŞA00
5. Hafta2.11.2016 13:00 TERAZİDERE - İSTANBUL SOMA 25
10. Hafta3.12.2016 09:00 İSTANBUL BAFRA - ÇELİKTEPE ÜMİT31
11. Hafta11.12.2016 09:00 TERAZİDERE - İSTANBUL BAFRA14
13. Hafta25.12.2016 09:00 TERAZİDERE - MURADİYE21
     5.GRUP
2. Hafta15.10.2016 09:00 Y.S.SELİM - SULTANGÜCÜ10
     9.GRUP
4. Hafta29.10.2016 09:00 GÜRZAFER - ŞİRİNTEPE14
6. Hafta6.11.2016 17:00 GÜRZAFER - FERAHEVLER12
10. Hafta4.12.2016 15:00 GÜRZAFER - ZEYTİNBURNU20
14. Hafta1.1.2017 11:00 GÜRZAFER - HASKÖY27
U19/1.Ligi
     13.GRUP
2. Hafta5.2.2017 13:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - OSMANİYE İSTİKLAL00
3. Hafta11.2.2017 17:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - HAZNEDAR32
5. Hafta19.2.2017 11:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - Y.GÜNEŞ30
7. Hafta5.3.2017 09:30 BAYRAMPAŞA TEKNİK - GAZİOSMANPAŞA14
8. Hafta11.3.2017 12:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - HAZNEDAR ÇETİNKAYA23
11. Hafta25.3.2017 10:30 BAYRAMPAŞA TEKNİK - SULTANGAZİ SULTANÇİFTLİĞİ23
13. Hafta5.4.2017 14:00 BAYRAMPAŞA TEKNİK - YENİBOSNA11
     14.GRUP
9. Hafta15.3.2017 14:00 HAZNEDAR İDMAN OCAĞI - HALKALI TAŞTEPE05
     15.GRUP
2. Hafta5.2.2017 11:00 TERAZİDERE - KOSOVA GÜÇSPOR06
4. Hafta16.2.2017 17:00 TERAZİDERE - MAHMUTŞEVKETPAŞA15
6. Hafta25.2.2017 15:30 TERAZİDERE - İSTANBUL DEMİR08
10. Hafta19.3.2017 10:30 TERAZİDERE - SULTANGAZİ11
     24.GRUP
4. Hafta16.2.2017 15:00 BAYRAMPAŞA - TUZLASPOR02
9. Hafta16.3.2017 14:00 BAYRAMPAŞA - MALTEPE80
12. Hafta2.4.2017 14:30 BAYRAMPAŞA - ÇATALCA30
     3.GRUP
3. Hafta11.2.2017 12:00 ÇANKIRI MARUF SPOR - IRMAKSPOR13
5. Hafta19.2.2017 13:00 ÇANKIRI MARUF SPOR - İSTANBUL BULANCAK03
9. Hafta16.3.2017 16:00 ÇANKIRI MARUF SPOR - DAMLASPOR06
11. Hafta25.3.2017 16:30 ÇANKIRI MARUF SPOR - GİRESUN EMEKSAN15
14. Hafta8.4.2017 14:00 ÇANKIRI MARUF SPOR - BAHÇELİEVLER SOĞANLI15
     5.GRUP
1. Hafta1.2.2017 13:00 ALTINASLAR - ZEYTİNBURNU23
2. Hafta5.2.2017 15:00 YILDIRIMBOSNA - ZEYTİNBURNU 195721
4. Hafta16.2.2017 11:00 ALTINASLAR - ZEYTİNBURNU 195724
4. Hafta16.2.2017 13:00 YILDIRIMBOSNA - BEŞYÜZEVLER11
6. Hafta25.2.2017 11:30 ALTINASLAR - BEŞYÜZEVLER14
7. Hafta5.3.2017 13:30 YILDIRIMBOSNA - ALTINASLAR41
8. Hafta11.3.2017 14:00 YILDIRIMBOSNA - SEYRANTEPE OF13
9. Hafta16.3.2017 10:00 ALTINASLAR - GÜNGÖRENSPOR25
10. Hafta19.3.2017 14:30 ALTINASLAR - SEYRANTEPE OF03
10. Hafta19.3.2017 12:30 YILDIRIMBOSNA - TEPEBAĞ KÜLTÜR14
12. Hafta3.4.2017 16:30 ALTINASLAR - TEPEBAĞ KÜLTÜR010
12. Hafta2.4.2017 12:30 YILDIRIMBOSNA - GÜNGÖRENSPOR32
13. Hafta5.4.2017 16:00 YILDIRIMBOSNA - ZEYTİNBURNU00
14. Hafta8.4.2017 12:00 ALTINASLAR - YILDIRIMBOSNA14
     6.GRUP
1. Hafta1.2.2017 15:00 KARTALTEPE - ŞAFAKSPOR43
3. Hafta23.2.2017 15:30 KARTALTEPE - ŞEHZADEBAŞI31
5. Hafta18.2.2017 13:30 KARTALTEPE - SEYRANTEPE YEŞİLCE11
7. Hafta4.3.2017 11:30 KARTALTEPE - KÜÇÜKKÖY01
9. Hafta15.3.2017 16:00 KARTALTEPE - KÜÇÜKÇEKMECE12
13. Hafta6.4.2017 16:00 KARTALTEPE - İST.BAYBURT32
     7.GRUP
1. Hafta1.2.2017 11:00 TUNASPOR - MERKEZEFENDİ11
3. Hafta11.2.2017 10:00 TUNASPOR - PİYALEPAŞA21
5. Hafta19.2.2017 09:00 TUNASPOR - CFS BAĞCILAR41
6. Hafta25.2.2017 09:30 TUNASPOR - ŞEHREMİNİ121
9. Hafta16.3.2017 12:00 TUNASPOR - AYAZAĞA21
11. Hafta25.3.2017 12:30 TUNASPOR - ALEMDAR50
14. Hafta8.4.2017 10:00 TUNASPOR - A.PARSELLER41
U19/2.Ligi
     12.GRUP
2. Hafta4.5.2017 14:00 HALİÇ - ATEŞTUĞLA SPOR  
2. Hafta4.5.2017 14:00 HALİÇ - ATEŞTUĞLA SPOR  
     13.GRUP
2. Hafta3.5.2017 14:00 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE - SÖĞÜTLÜÇEŞME  
2. Hafta3.5.2017 14:00 ZEYTİNBURNU YEŞİLTEPE - SÖĞÜTLÜÇEŞME  
     2.GRUP
3. Hafta23.4.2017 16:00 TOPKAPI - ESENLER KENTYILDIZ61
     3.GRUP
2. Hafta3.5.2017 16:00 KOCAMUSTAFAPAŞA - BAĞCILAR G.GÜCÜ  
2. Hafta3.5.2017 16:00 KOCAMUSTAFAPAŞA - BAĞCILAR G.GÜCÜ  
4. Hafta30.4.2017 14:00 GOP.ŞEMSİPAŞA - BAĞCILAR G.GÜCÜ  
     4.GRUP
2. Hafta4.5.2017 16:00 KARADOLAPSPOR - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE  
2. Hafta4.5.2017 16:00 KARADOLAPSPOR - BAHÇELİEVLER GÜMÜŞHANE  
3. Hafta23.4.2017 14:00 BAKIRKÖY GENÇLİK - FATİH HİLAL12